DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Orvosi igazolások

Go down 
+62
Justin Williams
Dante Libraio
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Queen Tartana
Kapucnis
Devon Artheis
Sid Barret
Vash
Lupin
Penny Danvolt
Andrew Ottway
Hood
Blaze
Zack
Mobster
Kassidy
Daren Shadhon
Abakura Ryuu
Alfred Pennyworth
Alfa Szövetség
Fehér Villám
Zöld Íjász
Andrew Ramirez
Night-hunter
Airie
Keisha
Alex Mercer
Kevin Chase
Kártyás ember
Gid Lucione
Bridget Greenfire
Halálcsapás
Védelmező
Cybergyík
Blaise
Alix O'Flanagan
Antidote
Amethysta
Batman
Greed
Mammon
A Karmester
Tigra
Demolition Captain
Michelle Sinistresang
Michael White
Sylvian Kervin
Adler Eins
Manipulator
Vadmacska
Zoey Redbird
Robin
Kétarc
Maverick
Hatred
Madárijesztő
Steve Roth
Duncan MacFarlane
Teodor Black
Emily Bluebell
Bisur
66 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 12:31 pm

Pár napig nem leszek, vagy csak igen ritkán, mert lecseréljük a mobilnetet rendes internetre, és pénteken kötik be, ha minden igaz. Így pénteken és/vagy hétvégén talán már leszek.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimePént. Jan. 13, 2012 1:59 pm

Nem leszek itt egy ideig, magam sem tudom, mekkora intervallumról van szó, de az elkövetkező 3-4 napon biztosan nem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 2:39 pm

Üdv!

Bár felgyógyultam, sajnos még mindig nem tudok aktívan részt venni az oldal életében. Ugyanis a gépem megint szarakodik. Hétfőn jön haver megcsinálni, akkor már újra fogok tudni foglalkozni az oldallal.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jan. 15, 2012 10:04 pm

[22:02:50] Demolition Captain : Offba már nincs erőm kiírni, ezért ide bepötyögöm, hogy jövőhéten is bizonytalanul leszek, lehet, hogy itt vagyok, de lehet, hogy nem
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 1:12 pm

január 22-23 ig bizonyos okok miatt nem tudok lenni
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeVas. Jan. 22, 2012 3:34 pm

Én is kikérném magam, az elkövetkező 2-3 napban aligha leszek :S
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 5:39 pm

Hétfőn tudok majd legkorábban postolni. Előre is elnézést
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 6:05 pm

Megint eltűnök, határozatlan időre. Passz, mikor jövök.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 28, 2012 3:36 pm

Nekem most kicsit összekutyulódtak a dolgaim. 4-5 napra kiírom magam, elnézést.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 12:06 pm

Sajnos csak most jutottam géphez, az enyém az albérletben maradt másik városba Sad.
Lebetegedtem, és úgy tűnik, hogy ezen a héten nem tudok nagyon feljönni, most is csak ennyi ideig, hogy ezt megírjam.
Szóval erre a hétre és visszamenőleg (Very Happy ) három napra kiírom magam, sorry. Sad
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Feb. 13, 2012 7:25 pm

A mai naptól február 13.-ától péntekig nem tudok írni a fórumra.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 6:51 pm

Amíg kicsit nem javul az idő, addig nem tudom, mikor tudok fent lenni, állandóan elmegy a net, elnézést mindenkitől :S
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimePént. Feb. 24, 2012 3:54 pm

Na sajnos ide is kell írnom. Bennfentes informátoromtól (jóanyám) megtudtam, hogy a net otthon behalt, már két napja. Én pedig hétvégén megyek haza duhajkodni, így nem tudom hogy leszek-e. A két nap alatt senki nem fogja elanyátlanodottnak érezni magát, Robin-tól bármit lehet kérdezni. Addig is drukkoljatok, hogy csak egy kábel legyen szétcsúszva.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimePént. Feb. 24, 2012 9:59 pm

ezen a hétvégén nem tudok írni
Vissza az elejére Go down
Alex Mercer
Civil
Civil
Alex Mercer


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2012. Jan. 07.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimePént. Feb. 24, 2012 11:54 pm

Elnézést, hogy csak most írtam ide, de a netemmel lett egy kis gond ezért hiányoztam ennyi ideig. Most már megpróbálok aktívabb lenni.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 25, 2012 8:35 am

Bocsi, hogy ilyen ritkán vagyok fent. Nem kedv, hanem inkább időhiány az oka. Nem megyek el, de valószínűleg sokkal kevesebbet leszek fent. Sad De megpróbálom mindenhol tartani magamat időben is, ha chaten nem is vagyok fent. Wink
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 11:08 am

Holnap írok mindenhová!
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeKedd Márc. 13, 2012 8:39 pm

Elnézést a késésekért, holnapután írok mindenhova!
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 1:59 pm

A mai, és a holnapi napon nem leszek itt, így csak szombaton tudok reagálni mindenkinek. A középkori kalandra tehát tessék szombatig reagálni, annyi haladékot kaptok. Mindenkitől elnézést, akinek nem bírok reagot írni ezalatt a két nap alatt, türelmüket kérem.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 17, 2012 9:03 am

Besűrűsödtek a napjaim, így megritkult a szabadidőm. Nem tudom ez az állapot meddig lesz tartós, de minden esetre szólok, hogy a heti egy, max kettő reagolás az amire számíthattok tőlem. Bocs e miatt. Akit esetleg zavar a dolog, írasson/ írjon ki a kalandból, amit esetleg feltartok. Meg fogom érteni. Csak értesítést kapjak róla Smile
Hétfőn igyekszem bepótolni a hiányaimat.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 8:26 am

Bocsánat, hogy csak most tudok értesíteni, minden játékos, és mesélőtársamat. Remélem nem aggódtatok nagyon miattam, de hát ez a hosszú szünet elveszi az ember eszét. Barátnőimmel kiruccanást terveztünk, és mikor már az úton voltunk jutott eszembe, hogy ki kellett volna írni magam. Na, de most már visszatértem, a kellemetlenségekért elnézést kérek. Itt vagyok, és küzdök tovább a jók érdekében.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeKedd Márc. 20, 2012 8:20 pm

Holnapután tudok majd mindenhova írni, ma már biztos nem, holnap pedig kicsi esély van. Bocs mindenkitől.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 10:57 am

Hétfőn tudok írni csak
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimePént. Márc. 30, 2012 12:48 am

Nos a hétvégén nem igazán leszek aktív, egy kedves ismerős hazatérte zavarja meg a fórumos életem. Mindenkitől elnézést kérek.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 02, 2012 9:36 pm

Holnap kaptok mindenhova reagot ahova tartozom.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Ajánlott tartalom





Orvosi igazolások - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orvosi igazolások
Vissza az elejére 
7 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: