DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Finnigan Bár

Go down 
+3
Teodor Black
Maverick
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 2:50 pm

Claire csak int a mentőknek, hogy a meglepő kinézetű mentőorvos velük van, és hogy tényleg itt a három sérül. Cardas lesétál a lépcsőn, és még hallhatja Claire hangját, ahogy felvilágosítja a a férfiakat, hogy a harmadik emeleten is nagy valószínűséggel még vannak sérültek, csak ők nem jutottak el odáig. A lépcsőn szembetalálkozik, még egy csapat ápolóval, akik a felsőbb szintek felé igyekeznek, hátha találnak még sebesültet. A macskanő a lépcső legalján éri utol a mentőorvost, és észrevehetik, hogy Luka ülő helyzetben van, és egy műanyag pohárból kortyolgat valamit. Az ápoló észreveszi a főnökét, és kicsit vádlón pillant a leérkező duóra. A földszint meglepő változásokon ment keresztül. Az itt hagyott sérültek eltűntek, és a halottakat is betakarták. Igaz a végtisztesség módja teljesen különböző a Tolvajok Fejedelmének tagjainál, és a Finnigan banda tagjainál. Innen kiláthatnak az utcára is, ahol nagy a nyüzsgés.
Duncan a készüléket nem a várt macskától kapja, de megkapja, és még vonalat is talál. Sikeresnek tekintheti a telefonmegbeszélést, amire a macskanők csak még nagyobb ámulattal válaszolnak. Nem gondolták volna, hogy egy ilyen vérgőzös igazságosztónak a Gotham Városi Rendőrségen vannak kapcsolatai. Kelly szinte már felnéz rád, igaz csak szinte, mert női hiúsága nem hagyja a dolgot.
Ekkor a további diskurzust egy közeledő motor hangja szakítja félbe. A macskanők egy lényként engednek ki egy nagy sóhajt nőies szájukon. Láthatod, hogy Gina abbahagyta a telefonálást, de nem engedte el a telefont. Csak lógatja maga mellett a kezét, és hang forrását fürkészi.
Finnigan Bár - Page 6 212px-Ted_Grant_03
Egy macskajelmezes férfi jelenik meg, egy "macskajelmezes" motoron. Látható hasonlóságtól eltekintve nem tűnik a Tolvajok Fejedelmének tagjai közé. Kényelmes tempóban odagurul a csoportotokhoz, és egy szó nélkül eláll Kelly-nek. A nő csak húzogatja a száját, és nem néz a férfi szemébe.
- Miért tetted? - Teszi fel a kérdést nagy sokára. - Nem ezt érdemelték volna a lányok, de az önfejűséged megint a vesztüket okozta. - A férfi keze villámgyorsan csap le. Egy akkora pofont ad Kelly-nek, hogy a nő térdre rogy. A férfi szemében egy könnycseppet pillanthatsz meg, de csak egy szemvillanásnyi időre. Sumati főnökén ért atrocitását megtorolván, egy "HISSSZ" kíséretében megpróbálja rávetni magát. Keze karmokká feszülve, száját szélesre tárva, szemfogait villogtatva. A férfi méretes kezét megint útjára indítja. Kilép oldalra és a halált osztó kezet elkapja csukló tájékon, majd a nyakára tapasztja a másikat. A macskanő lendületét megszakítva, irdatlan erővel a földhöz vágja.
- Korábban kell felkelned, hogy engem hátba támadhass vérszívó. Már születésed előtt is olyanok ellen küzdöttem, mint te. - Sumati legyőzötten vergődik a földön, de végül feladja. A kis közjátéknak vége, a Tolvajok Fejedelmének minden tagja felnéz a férfira, aki most téged vett célba. Végigmér a szemével, és felé nyújtja a kezét.
- Mi még nem találkoztunk. A nevem Vadmacska. Nem a bokszoló.

//Ha már Zack-re sóztad a feladatot, akkor csinálja is meg a dolgot. Zackary Zaan hadnagy folytatása A Gotham Városi Rendőrségen várja.//

Védelmező előtt az árnyék cikázik, mint egy villám, de a fegyver említésére megtorpan. Ahogy közelebb érsz az árnyék körvonalai kirajzolódnak, és már semmilyen félelmetes dolgot nem látsz benne. Csak egy halálra rémült vörös hajú ír, aki annyira mocskos a csatornától, hogy legalább két szappant kellene elhasználnia, hogy újra fehér embernek nézzék. A rettegés kiül a szemébe, és mégsem tudja tekintetét elfordítani rólad. Csak bámul némán, néha szája magától kinyílik majd becsukódik. Három ilyen mozdulatsor után végül sikerül neki megszólalni.
- Ne öljön meg. Soha nem ártottam a Tolvajok Fejedelmének. Nem tettem semmi rosszat. - A szája kicsit habos a feltörekvő sírás, és nyál összhatásának köszönhetően. A beszédje még érthető, igaz vegyül bele egy kis akcentus, amit nem tudsz hová tenni, de feltételezed hogy ír.
Messiás végignézi az új jövevény megérkezését, és a jelenetet is, de csak fél szemmel, mert a sikátorban ténfergő férfit figyeli. A férfi a falhoz lapulva, elsomfordál az épület sarkáig, és kiles mögüle. Pár pillanatig nézi, az utcán a nyüzsgést, de látszik rajta, hogy nem akarja hogy észrevegyék. A legkisebb veszélyre is mindig visszahúzza a fejét, majd miután feltehetően eleget látott, elindul ellenkező irányba a sikátoron. A léptei gyorsak, és koordinálatlanok. Mint akit nagy sokk ért, és nem ura a saját testének. Fegyvert nem látsz nála, ezért utána iramodsz. A ház tetejéről nem is olyan könnyű lejutni, főleg úgy átmenni az utcán a másik, hogy ne legyél feltűnő. Végül sikeresen átjutsz a sikátorba, és egy autóritkaság mellett elhaladva, elkezded követni az áldozatodat. A férfi csak sikátorokban járkál, és sokszor pillant hátra, hátha követi valaki. Még sikerül elrejtőznöd, de ilyen taktikával bármikor kiszúrhat.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 3:11 pm

Eddig minden rendben, bízom Zack-ban, hogy sikerrel jár. Ha még, sem egyedül kell szembe néznünk Maroni túlerejével. Már épp folytatnánk a megbeszélést, amikor egy motoros érkezik a bár elé. Ez meg ki a fene? Ő is macska jelmezben van, de nem hiszem hogy tagja a Tolvajok fejedelmének. Megáll Kelly előtt, majd leken egy pofont a macskanőnek. Őt okolja a lányok haláláért. Pedig szerintem ennél jobban nem nagyon lehetett volna megoldani a helyzetet. Mindegy nem az én dolgom. Sumati közben próbálná megtorolni a főnökét ért sérelmet, de a jövevény könnyedén kifekteti. Veszélyes a fazon, jó lesz vigyázni vele.

Ezek után felém fordul. Bemutatkozik, Vadmacskának hívják. Újabb jelmezes igazságosztó. Remélem nem kezd el ő is aggályoskodni a módszereim miatt.

-Szólíts Duncan-nek!-kezet fogok vele, majd rágyújtok egy újabb cigire. Hanyagul a falnak támaszkodva élvezem a füstöt. Várom, hogy mit akar a jelmezes fazon.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 6:54 pm

Egy kisebb fajta közjátékot látok lejátszódni, de nem figyelek teljesen, mert figyelmemet elvolja a másik tag, aki az imént jött fel a csatornából. Olyan, mintha belenne rúgva, sőt, inkább olyan, mint egy szipus-füves keveréke. Mozgása esetlen, és még a saját árnyékától is megrémülne. Mégis úgy érzem, hogy ez az alak érintett abban, ami ott bent játszódott. Levetem magam a sikátorba, majd kisebb kűszködés után lent találom magamat. Remélem nem vettek észre se a macskák, se az előttem botorkáló alak. Hátra-hátra pillant, ezért eleinte még úgy közlekedek, hogy kihasználom a két hátrapillantási időt. Ilyenkor fedezéket keresek egy-egy kiszögellésben. De ez így nem mehet tovább, előbb- utóbb csak észrevesz.
Mikor úgy érzem, hogy elég rövid a közöttünk lévő táv, előugrok rejtekemből, és megrohamozom a szerencsétlent. Próbálok a fal mellett osonni, a sötétben, hogy ha meg is hallja a közeledtemet, ne szúrjon egyből ki. Majd mikor elérem, megpróbálom leteperni a földre, és ha ez sikerült, pár öklöst leadok a fejére, miközben beleordítom a pofájába:
- Miért...érzem--- úgy, hogy közöd lenne... ahhoz, ami odabent történt? Beszélj, ki vagy?- Mondatomat meg-megtöri az arccsontja találkozása az ökleimmel. Majd miután eleget adtam neki, előhúzom a stukkeremet, és az utolsó mondatot akkor teszem fel, mikor a cső benne van a szájában.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 10:27 am

Izgalom és feszültség mi most Brian szervezetét átjárja, mint ahogy a hideg futkos egy ember hátán. Nagyot nyel, ahogy a "szerzet" megáll, és követi az utasításait. Koncentrál, hiszen ki tudja valójában milyen gyors a lény, ha csak egy lépést is tesz felé, megpróbálja lábon lőni. Szíve olyan hevesen ver, mint a sikátorban való küzdelem alkalmával azzal a szemetet magába szívó szörnyeteggel, keze is hasonlóan rángatózik, akaratlanul ökölbe is szorult. Lassan átkeresztelhetné magát démonvadásszá, ha így halad.
Ekkor már a fiú teljesen megfordult tengelye körül, és Védelmező akaratlanul is felhúzta szemöldökét. Egy vörös hajú, ijedt, és látszólag mocskos fiú állt vele szemben, ki a sírás határait súrolta, bár úgy látszik már megtörtént ez a szégyenteljes, ám mégis könnyebülést jelentő cselekmény. A szája mintha habozna, talán veszett lehet, akárhogy is Védelmező nem engedi le a fegyvert, nem fogja túl közel engedni magához, míg ki nem deríti mit keres idelenn a srác. Homlokáról még mindig folyik az izzadság, a maszk szinte már teljesen átázott, ami még zavaróbb neki a folyamatos bűz, mit el kell viselnie, és még sajna nem szokták meg szaglószervei sem ezt a förtelmes szagot.
Nehéz neki a beszéd, többször szóra nyitja a száját, de nem tud mit mondani. Talán gondolkozik mit hazudjon, vagy annyira meg van rémülve, hogy tényleg nem jön ki szó a torkán. Az elmondottak hatására a férfi ismét elcsodálkozik, több szempontból is, hiszen úgy tűnik a Tolvajok fejedelmének köszönhetően lehet itt, s gondolat menetében a következő felismerés az, hogy talán a rejtett szobában tartózkodott a megrohamozás pillanatában, és rémületében ezt a menekülési útvonalat választotta. Egyszóval ha Védelmező gondolata igaz, akkor ez az ír akcentussal ellátott fiatal, Finnigan bandájából való.

~ "- Az Ír banda. Finnigan bandája." ~ Ismétli el magában a sikátorban kikérdezett bűnöző szavait, majd ismét a fiúra tekint, aki látszólag nem akar semmi meggondolatlan dolgot tenni eme kialakult sakk-matt helyzetben.
- Jólvan kölyök, eléggé mocskos vagy már, feküdj le kérlek a hassal a földre, és a kezeidet hagyd a tarkódon...lassan. - Utasította immáron halkabban, gondolva az előző esetre, mikor meggondolatlanul üvöltözött ezen visszhangos közegben. A pisztolyt tartó keze szinte megszokásból is követte szavainak vonulatát, amint azzal lefelé mutatott. Ha a srác megteszi amire kéri, lassan elindul felé, és átkutatja zsebeit, ruhája minden szegletét, fegyver és egyéb használható, esetleg dokumentumon után, amit magával hozott a meneküléshez. Ha végzett hátrébb lép tőle, tartva a rendőrségi szabályokban szereplő két métert.
- Egyedül vagy itt lenn? Ki fia borja vagy, mi a neved? A titkos ajtón keresztül jutottál le ide? - Tette fel kérdéseinek hadát szépen sorjában, de természetesen még nem végzett, csupán hagy időt neki a válaszadásra, ami az előbb is igen nehézkesen ment.
- Ha együtt működsz velem, nem lesz semmi baj, nem kell aggódnod. - Tette hozzá kicsit nyugtatóbb hangnemben, hátha jobban megered a nyelve, persze a fegyvert egy pillanatra sem veszi le róla, sőt tekintetével körbenéz, nehogy meglepje valaki. Az ír srác ennyi idő alatt nehezen tudna felugrani, és elvenni fegyverét, hiszen pillanatokról beszélünk, míg körbekémlel a mocskos csatornában, mikor pedig megbizonyosodik affelől, hogy nem kell mitől félnie, újra a srácra viszi tekintetét. Türelmetlenül várja a srác válaszait, hiszen azért esze azt diktálja, hogy induljon vissza a Dokihoz, de mégis tudni akar minden részletet a jelenlegi történésekről.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 2:47 pm

Miközben a két mentőorvos munkához lát, én elindulok lefelé, míg velem szembe pár ápoló siet el mellettem. Épp leérek, mikor Claire utolér. Körülnézve a helyiségben, eltűntek a sérültek, a hullákat pedig letakarták. Kint úgy tűnik, még nem csillapodtak a kedélyek, nagyon mozgolódik a jelmezes brigád. Ekkor pillantom meg az üldögélő Lukát, aki valami kortyolhat, és mikor meglát, nem éppen kedves képet vág. Odamegyek hozzá.
- Tudod, nem én lopóztam mögéd és ütöttelek ki egy ilyen praktikus módszerrel! Amúgy meg már alig álltál a lábadon, nem sok hasznod lett volna... már jobban vagy? - kérdem.
Közben motorzúgást hallok kintről, de nem nézek ki. Csak aztán fogok kimenni, és felmérni a terepet, miután befejeztem a beszélgetést Lukával.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 7:16 pm

Vadmacska egy kicsit vastagabb dohányozni valót húz elő az övéből, és nem is csak egyet, hanem egyből kettőt. Az egyiket Duncan felé nyújtja, miközben gyufát kotor elő. A sajátjának leharapja a végét, és hosszú mély szívások közepette meggyújtja a szájában, ha az igazságosztó elfogadja, akkor az övét is.
- Ezt talán jobban fogod élvezni. Látom nem ez volt az első harcod. - Kezdi lassan felvezetve a tényleges mondanivalóját. A macskanők nagy ívben elkerülik a beszélgetőket, és még Kelly is eltávolodva vizsgálgatja szépen dagadozó arcát. - Mit gondolsz a lányok teljesítményéről? Remélem nem gond ha tegezlek, de a koromnál fogva manapság már mindenkit szoktam. Hogy harcoltak? Milyen vezető Kelly? - Azonnal átlátod, hogy fel akar mérni. Nem a lányok teljesítményére kíváncsi, azt tudja, és láthatja a végeredményt. Rád kíváncsi mennyire is vagy igazán figyelmes, és mennyire érted a dolgodat.
Messiás fal mellett lopakodik, és minden ki zugot kihasznál, csak hogy ne vegyék észre. Végül elérkezettnek látja az időt a támadásra. A férfi még mindig a megszokott formáját mutatja, de még ebben az állapotban is túl merész húzás volt a kamikaze támadás. Megpróbálsz ráugrani és leteperni félig meddig sikerül is. A ugrás tökéletes a teperés is,csak nem számoltál vele, hogy fegyverrel is rendelkezik a férfi. Az első ütéseddel egy időben ér a lövés. A combodat éri, fájdalom végigsugárzik az egész testeden, és hátraesel. Szerencsédre közelről kaptad a lövést, így a golyó átment a testeden. A vér azonnal átnedvesíti a ruhádat, és így még a lábra állás is nehézkes. Az üldözött csak rettegő szemekkel figyel téged, és látszik rajta, hogy amit tett az nem szándékos volt. Ösztönösen fordult, és húzta meg a ravaszt, talán ha gondolkodott volna, már halott lennél. Most mindketten a földön vagytok, még egy méter sincs közöttetek. Farkasszemet néztek egymással, és csak másodpercek kérdése, melyikőtök fog hamarabb lépni.
A férfi retteg, és lassan kúszik hátrafelé a fegyveres Védelmező elől. Nem szándékosan teszi, csak nem tud uralkodni a mozdulatain. Ösztönösen akar távol lenni a veszélyforrástól. Sajnálatára a csatorna fala nem végtelen, így nekiütközik, és már nem tud messzebb kúszni. A rettegés még mindig ott ül a szemében, és éppen hogy csak ki tudja nyitni a száját. A fegyver mozgatása, és parancsaid megteszik a hatásukat. A férfi hasra fekszik, és nem is törődik a csatorna szagával, vagy hogy az ürülék éppen a feje mellett folyik el. A kutatás gyors és egyszerű. A ruháján csak két zseb található, az is a mocskos farmerján. A tárcáján kívül, egy kulcscsomót, és pár rágógumit találsz. Miközben olvasgatod a kezedben levő iratokat, a férfi elkezd beszélni.
- Igen egyedül, amennyire tudom. Na meg persze maga, így az már kettő. - A szavak nem túl rendezett sorban jönnek ki a száján. Akár csak ha kipotyognának belőle, mivel már nincs annyi ereje sem, hogy szélnek eressze őket. - A nevem Uilleag Shamus. Iiigen onnan jöttem le. Reméltem, hogy nem talál rám senki a csatornában. Nem jött be. Most már felkelhetnék innen? - Láthatod az igazolványokból, hogy őszintén beszél. A tárcában még találsz százhuszonkét dollárt, és a bankkártyáját. A végső kérdés inkább már kétségbeesett, mint erőteljes. Ha tudna, kérlelően nézne rád. De így csak a hangjából hallod ki, hogy nem messzi áll az klendezéstől.
Luka a leütés résznél meglepődik, és Claire-re néz. Az előző pillantása talán nem a fizikai kontaktus miatt volt, hanem az egyedül hagyása miatt. Most, hogy rájött az igazságra, úgy néz a macskanőre, mint a véres rongyra. Aki látványosan széttárja karjait, és forgatja gesztenyebarna szemét.
- Na már megint kezdődik... - Mondja, de Luka belé fojtja a szót.
- Mi az hogy már megint kezdődik. Tudod számoltam, hogy hányadjára csinálod ezt velem. Ez már a negyedik alkalom volt. A NEGYEDIK. Nem gondolod, hogy több tisztelettel kellene bánnod azzal, aki összerakta az arcodat? - A kinyilatkoztatása kicsit hangosabbra sikeredett, mint számítani lehetett volna. A bent lévő civilek csak néznek rátok, ki csapja ez az irdatlan lármát.
- Te is tudod, hogy csak érted te... - És már megint.
- Értem? Értem?!? Hahh tudd meg én tökéletesen ismerem a korlátaimat. Nem is tudsz rólam semmi, azt se, hogy mennyit bírok. Persze akkor tökéletes voltam mikor a betört orrotokat, és a letört körmeiteket kellett helyreraknom. Most persze egyből idehívjátok Dr. Thompkins, mikor már hiszitek hogy képes lennék rá!! - A kiabálás csak folytatódik, és már megint felhozódik a doktornő neve, kiről már annyit hallottál, de még nem láttad. A "tárgyaló" feleket, nem nagyon érdekli a közönség, sőt még az sem, hogy ott vagy két centire a férfitől.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 05, 2011 9:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 04, 2011 8:27 pm

Hú, talán jobb lett volna, ha befogom a számat. Bár érdekes dolgok derülnek ki, Claire arcáról, és ha hagyom tovább veszekedni őket, talán még mások is, de közbeszólok:
- Hé, én hívtam a doktornőt, emlékszel? - kérdem Lukától. - Egyedül nem tudnánk ellátni mindenkit, meg szerintem tényleg jobban jártál, hogy itt lent maradtál, nem kéne olyan makacsnak lenned! - a végére már eléggé felemelem a hangom, majdnem már kiabálok is, talán ettől elhallgatnak. Ha igen, akkor megkérdem a legközelebb lévő ápolót vagy orvost, hogy itt van -e Dr. Thompkins, és elindulok a felkutatására, kimenve az utcára, és magammal hívom Lukát is. Ha nem éri el a fülüket a hangom, akkor is a következőket teszem, csak Lukát hagyom itt. És ha nincs itt Dr. Thompkins, akkor szintén az utcára megyek, tudakozódni a macskanők egyik magasabb beosztottjához.
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 10:14 am

Védelmező parancsai nem találnak süket fülekre, a fiú engedelmesen követi utasításait, ezzel sem nehezítve meg a férfi dolgát. Habár először próbálkozott a meneküléssel, de a csatorna hálózat véges, így elég hamar falba ütközik, Briannek pedig nem volt nehezére sétálgatni utána, habár figyelmét nem száz százalékig a fiú kötötte le, gyakran nézelődött körbe megbizonyosodva arról, hogy tényleg csak ketten vannak lenn ebben a pöcegödörben. Igazolványait átvizslatva kiderül, hogy Uilleag tényleg igazat mondott, így valószínűleg a bűnüldöző nem tud vele mit kezdeni, hiszen minden szükséges információ jelenleg a gatyájában pihen, még ha tudna is valamit a srác, se biztos, hogy válaszolna, de egy próbát azért megér.
- Persze, mindjárt felkelhetsz, amint válaszoltál még egy utolsó kérdésemre. Mit tudsz a Maróni családról? - Kérdezett rá az éppen terítéken lévő dologra, majd ha készségesen válaszol, felszólítja a feltápászkodásra.
-Na jó, induljunk el a kijárat felé mit szólsz? Bár ez inkább utasításnak vedd, mint kérésnek. - Mondta Védelmező hangjában ellentmondást nem tűrő hangnemet megejtve, és fegyverével a csatornafeljáróra kezdett mutogatni, ahová elsődlegesen is próbált eljutni, mielőtt belebotlott volna az ír bűnözőbe.
- Semmi hirtelen mozdulat fiú, különben egy új lukkal leszel gazdagabb. - Utasította Brian Uilleag-ot, majd meghagyva köztük a két méteres távolságot követte a kijárat felé, már ha persze elindul, és együtt működik. Ha nem, abban az esetben egy-két pofon talán meghozza a kedvét a sétálásra, bár nem nagyon szeretné bántani a srácot, de ha muszáj bűntudat nélkül megteszi.
Azon elmélkedik út közben, mit kezdjen a fiúval, miután felértek a felszínre. A rendőrség nem igen preferálja a maszkos idegeneket, akik fegyverrel a kezükben játszák el a hőst, így valószínűleg nem fogja a karjaikba repíteni őt, így a kevésbé elegáns, de mégis hatásos módszer lesz a nyerő, mint ahogy a sikátorban letudta a magát bepiszkító bűnözőt.
Miután elértek a létrához, megállítja a fiú, természetesen utasítással, majd megtartva komoly, határozott hangszínét utasítja a következőkre.:

- Állj meg, mielőtt felmászol vedd le a fölső ruházatodat, és kösd be vele a kis szemedet, nem szeretnénk, hogy bárki felismerjen téged, meg azt sem ha hősködnél. Itt leszek végig mögötted egy lövéstávolságra, ha megpróbálsz megszökni, megjárod. - Magyarázta neki a bűnüldöző, remélve, hogy megteszi azt amit kért, és nem kell neki felvinni őt a felszínre ájult állapotban. Mielőtt felkapaszkodna a ő is a létrára, azért még egyszer hátranéz, nem követik-e, és csak utána kezdi el őt követni. Amint felértek, lemér neki egy ütést bal karjával, és ott hagyja őt, majd a többit elintézik a rendőrök, ő most már az autójába szeretne végre beülni, és élvezni a száguldást egészen Doki rejtekhelyéig.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 05, 2011 11:18 am

A rohadt életbe, eltaláltak. Legutóbb a karom, most a lábam. Gond nincs vele, csak vérzik, szerencsémre nem talált artériát, és nem kell attól félnem, hogy a következő pillanatban elvétrzek. De vigyáznom kell rá, egy nyomókötés elfér most.
Hiretelen nagyon ideges leszek. Egyrészt a folyamatos sérülések szerzése miatt, másrészt a mai nap betetőzése miatt. Próbáltam a magam módján kíméletesen bánni mindenkivel, olyanoknak esélyt adni, akik - Duncanéknak végülis igazuk van- nem érdemlik meg.
A lábraállás nehézkes, de most nem is kell 2 lábbal a földön járnom. Elég, ha gyorsan ránehezedek a szintén földön fekvő csókára. Miközben gyorsan odakúszok, egyik kezemmel már húzom elő a kést, amit alkalomadtán belenyomok a szájába a merénylőnek. Mivel mostmár tudom, hogy Ő is sáros, már másképpen állok hozzá.
A terv a következő: megpróbálom földhöz csapni párszor a fegyvert parkolászó kezét, hogy elejtse azt, majd miután ezzel végeztem, rátérdelek a csuklójára, és a késemet belenyomom a szájába. Ha bármi meggondolatlant csinál, nekem nem is kell mozdulnom, majd ő elintézi saját magát.
Próbálok úrrá lenni a fájdalmon, és a dühön. Nem szabad elveszíteni a fejemet, nem lenne szerencsés, ha úgyanúgy végezném ki őt, mint a cilinderest a Tolvajok. Higgadtan, mégis tekintélyt parancsoló hangon szólok hozzá.
- Hol jártál báránykám? Tudom, hogy Finnigan emberei közé tartozol, és azt is, hogy Maróninak dolgoztok! De mit is pontosan?- utolsó kérdésemnél kicsit mélyebbre nyomom a pengét, nyomatékot adva a szavaimnak.- Nem tetszik az íze? Ha látom rajtad, hogy képes vagy az együttműködésre, nem esik bajod, de ha nem....
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 2:50 pm

Vadmacska szivarral kínál, amit elfogadok. Afelől érdeklődik, hogy harcoltak szerintem a lányok. Mit érdekli? És miért pont engem kérdez. Nincs idő ilyen marhaságokra, Maroni talán már végzett is a rablással. Mélyet szívok a szivarból, és lenyugtatom magam. Kapkodással nem érünk el semmit, és jól jönne a fickó segítsége. Egy kicsit gondolkodom a válaszon.

-Két hibát követtek el. Mégpedig azt a kettőt.-rámutatok a szétlőtt furgonokra.-Ha nem azokkal jönnek, vagy távolabb parkolnak le, akkor talán meglephették volna az ellenséget. Talán. De lehet, hogy még akkor sem. Finnigan emberei vártak ránk, tudták, hogy támadás készül ellenük. Pillanatok alatt zúdítottak össztüzet a lányokra, mint akik készenlétben vártak az ablakok mögött. A lányok a lehető legtöbbet hozták ki a helyzetből. Egy jól védett objektumot kellett bevenniük. Az ostromló mindig hátrányban van az ostromlottal szemben. Csakúgy mint a lőfegyveres a közelharcossal szemben. Ám mégis mi győztünk. Kelly jó vezető, egy vesztes helyzetből csikart ki győzelmet. Ezt a harcot sehogy sem lehetett volna áldozatok nélkül megvívni. Mindenki jó munkát végzett, bár nem ártana néhány tűzfegyver a csapatba.

Befejezve a mondókámat, a csajok felé fordulok.

-No, akkor indulhatunk a bázisra?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeVas. Aug. 07, 2011 11:54 pm

A bár földszintjén a beszélgetés abbamarad. Talán az ápoló erélyes fellépése miatt, vagy inkább az eldördülő két lövés hangja miatt. A bár mögötti sikátorból jön. Csak a szerencséteknek köszönhetitek, hogy az egyik hátsó helyiség falán éktelenkedő lyukon keresztül meghallhattátok. Luka-n újra erőt vesz a tenni akarás, és felpattan. A poharat ellöki és int nektek, meglepően fitten és üdén, hogy kövessétek.
- Dolgunk van. Van még egy hősnek szüksége van ránk. - Ezzel elkezd rohanni, a hang forrása felé. Csak reménykedik benne, hogy nem Claire lesz az egyedüli, aki követi őt.
Védelmező végre megengedi, hogy a férfi felálljon a mocsokból. Lassan utálkozva a helyzete miatt, de feláll. A kérdéseden gondolkodik egy keveset, majd elkezd beszélni is.
Elmond mindent a Maróni családról, amit csak tud. Mesél a területükről, a fejesekről, és az alattuk dolgozó bandákról. Kiemeli, hogy írek, vagyis ők, a legnagyobbak, és legjobban tiszteltek. Végül semmi olyat nem mond, amit ne tudtál volna. Védelmező parancsainak eleget téve arca elé tekeri a mocskos büdös ruháját, és nagy nehezen kikászálódtok a csatornából mind a ketten. Egy sikátorba vagytok talán egy sarokra a Finnigan bártól, és még annyira se a kocsidtól. A kezeddel nagyot ütsz a férfi tarkójára, aki ezzel eszméletlenül hanyatlik a földre. A kocsidhoz elérni nem nehéz, így egy kis lopakodással el is éred. A bár előtt még nagyban folyik a sérültek eltakarítása, de meglepő hogy ennyi idő elteltével sem érkezett meg a rendőrség. A kocsit bepöccented, és elindulsz.

//Védelmező kalandjának folytatása: Cletus roncstelep //

Messiás az első találat után, seggre ült, és onnan próbálta meg leteperni áldozatát. A felállás, mint jól gondolta nem ment volna minden gond nélkül. Így a kúszás mellett dönt. Sajnos ellensége hirtelen megfordulásból is sikeresen eltalálta a fegyverével, így pedig, hogy még kúsznod is kellett, hogy eléred, még ez az előnyöd sem adatik meg. A lövés váratlanul jön, pedig gondolhattál volna rá. Biztos az adrenalin, vagy a sérülés az oka, hogy figyelmetlen lettél. A másodpercek lelassulnak, látod, ahogy a lövedék elhagyja a fegyvercsövet, és a torkolattűzből kirobbanó kis fémdarab mellkason talál. A lendületed miatt nem esel hátra, de érzed hogy kis torkolatsebességű fegyver. A golyóálló mellény megfogta a golyót, de a fájdalom irtózatos. A férfi elhűlve figyeli, hogy az ellensége két találat után is csak jön tovább megállíthatatlanul. Kivered a kezéből a fegyvert, és a szájába nyomod a késedet. A férfi nyelve azonnal megered.
- Mi sállíhuk Maónina a fegyereke. Sa sempéhéh, éh feverkeheskedelem emmi höbb. Í ohágból hajóval hoá a huhhot, és mi hépen a vám alah kihozzuk. Enni. - A szavait alig érted a fémmel a szájában, és látszik rajta hogy nagyon vigyáz meg ne vágja magát beszéd közben.
Vadmacska egyetlen szavad se mulasztja el, mindenre figyel. Legalábbis az általa eregetett füst mögül így látszik. Végül kiszedi a szájából a bűzrudat, és szólásra nyitja a száját.
- Rendben van nem csalódtam. Nem tetszenek a módszereid, de használhatóbb vagy, mint a legtöbb lány itt. - Fogja halkabbra a hangját, miközben Sumati mérges arcát nézi. Mintha ekkora távolságból is hallotta volna. - Maradj a két főkolompos mellett, és ne hagyd nekik, hogy még több áldozatot szedjen a hülyeségük. - Még megvárja a válaszod, majd elindul a kevésbé romosnak kinéző catmobile felé. - Lányok nem mindenki jön velünk. Főleg a sebesültek nem. Senki sem akarná, hogy Sumati seggbe harapja valamelyikünket. - Kezdi el fennhangon szavalni, az utolsó megjegyzésre szórványos nevetés jön válaszul. - Te, te..... és te, fogsz jönni velünk. Összesen tízen. Öten velem, öten Kelly-ékkel. - Mutat rá tíz még sértetlennek tűnő Tolvajok Fejedelme tagra. Kelly megnevezésénél, Duncan-ra néz. Ha mindenki beleegyezett a dologba, akkor járműre pattan a díszes társaság, és elindulnak a katonai bázis felé.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 09, 2011 1:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 4:38 pm

Ekkor meghallok két lövést, amire Luka és Claire, és még mások is felfigyelnek körülöttünk. A bár mögül jött. Pedig már azt hittem, vége van a lövöldözésnek. Luka rögtön felpattan, eldobva az innivalóját, és hősiesen indul is az akció felé, minket is hívva. Claire rögtön a nyomába ered, de én hezitálok pár másodpercet. Végül én is a nyomukba eredek, úgy 10 méter lemaradással, amit próbálok behozni. Közben próbálok felkészülni, mi várhat rám. Szerintem egy sérült macskanő vagy esetleg egy bandatag lőhetett, már csak az a kérdés, ki sérült meg? Az sem kizárt, hogy ránk is lőni fog az a valaki, óvatosnak kell lenni, bár ezt hiába mondanám Lukának... Odakiáltok Claire-nek:
- Van még mivel ellátni sérültet?
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Aug. 08, 2011 11:57 pm

Úgy látszik Vadmacska elégedett a válaszommal. De persze hozzá teszi, hogy nem bírja a módszereim. Nem azért van, hogy szeresse, a lényeg, hogy hatékonyak. El kezdi szervezni a támadó csapatot. Tíz macskanő. Nem lesz az kevés? Bár ha bejön a tervem, az ellenségből sem lesznek sokkal többen harcképesek. És velünk lesz a meglepetés ereje. Biccentek egyet Vadmacska felé, majd elindulok a kocsim felé. Visszarakom a csomagtartóba az m4-est, majd beülök az autóba. Elindulok a Katonai bázis felé.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 3:08 pm

A fájdalom pokolian kínozza testemet. Erre nem készültem fel, de még jó, hogy rajtam volt a golyóálló. Most valószínüleg émelyegnék, és érezném, hogy a tüdőmet elönti a vér. Igaz, kiskaliberű fegyver, de a figyelmetlenségemmel párosulva ez végzetes lövés is lehetett volna.
Miközben agyamat elönti a düh, lefegyverzem a leendő áldozatomat, és a már közben előhalászott kést belenyomom a szájába. Az azonnal elkezd beszélni, de a kis szájacskájára nagyon vigyáz. A fém miatt nyelve óvatosan kavirnyál, így kicsit érthetetlen, mit mond, de nem nehéz azt kihámozni, mit is szeretne mondani.
Hajóval hozzák a cuccot. Szóval egy dokkot kell keresni, de melyiket? Dixon dokk? Az viszonylag közel van, nem úgy, mint az összes többi. Ez a szemét megsebesítette a combomat, így nem mehetek gyalog sokáig. Szóval azt is ki kell találnom, hogy hogyan jutok el oda.
Ezek azok, amik a fő probléma fogalma alatt agyamba férkőznek. Tovább nyomom a kést a szerencsétlen szájába, miközben újabb kérdéseket teszek fel recsegős hangomon.
- Hol? És mikor érkezik az új szállítmány? Válaszolj, vagy Istenemre mondom, itt helyben kifilézlek!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 10:22 pm

A Tolvajok Fejedelme tagjai felmásznak a még eléggé épen maradt catmobilra. A lyukakkal, és más golyó ütötte sérülésekkel nem is törődnek. Vadmacska a motorjával a kis konvoj elejére áll, míg Gina csatlakozik melléd, és az Impaláddal zárjátok a sort.

//Duncan MacFarlane kalandjának folytatása: Katonai támaszpont

Luka és követői arra érnek oda, hogy Messiás, éppen egy férfi mellkasán térdel, és egy veszélyesnek látszó tárgyat próbál ledugni a torkán. Az már nem hallják a mentők, hogy mit fecseg a férfi, de szerencsére a kérdező mindent tisztán hall.
- E ót a utohó háííítmán. Hixon hokkba éhezett me. Úat méh ne behéltü meh. Behó. - Nyögi tovább a szavakat, amennyire csak tőle telik. Igaz nem túl egyszerű, mikor a torkát kapirgálod a késeddel.
Claire nem tudja mit kéne tenni, ezért megáll, egy ültő helyében. Luka pedig robog tovább Messisá felé, nem is törődve a saját problémáival.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 9:08 am

Az információk megvannak. Dixon dokk. Utolsó szállítmány. Talán még ma kaphatok egy szeletet abból a bizonyos tortából, ha időben érkezek. Már csak egy jármű kéne, amivel odatudnám vonszoltatni magam.
Valaki jön. Felkapom a fejemet, és azt látom, hogy az orvoscsávó fut felém. Remélem észrevette a sérüléseimet, és nem engem tekint a rossz fiúnak. Szóvá is teszem neki:
- Hé! Mire készülsz? Remélem emlékszel még, hogy egy oldalon állunk, szóval nem kel a csetepaté!- Majd visszafordulok a vallatotthoz.
Szabad kezemmel megfogom a száját, míg a másikkal finoman kiszedem a kést belőle. Nem akarom, hogy miattam szenvedjen el egy életreszóló sérülést, még akkor sem, ha ez egy nyomorult kis féreg. Ez nem az én dolgom.
- Köszönöm az együttműködést. Ezzel nyertél egy határozatlan idejű vakációt a Gothami Börtön hűvösén!- Mondom immár higgadtabban, és egy hatalmas csapást beviszek az arcára, amitől remélhetőleg elájul. Miután elájul, gondoskodom arról, hogy másnap reggel a rendőrség itt találja az ipsét. Kikötözöm egy lámpavasra, ha találok kötelet. Beszorítom a fejét egy kerítés rácsai közé, ha van itt ilyen. Beakaszthatom a lábait egy tűzlérába, és had lógjon csak lefelé. Az eszközök megvannak, kérdés, hogy mit enged a környezet.
-Ne haragudjatok a közjátékért. Merre mentek?- mondom utánna a feltűnt dokiknak.- Sikerült információt szereznem ettől a szerencsétlentől. Kéne egy verdas, vagy egy fuvar, mert...- és itt a lábamra mutatok, amiből valószínüleg dől a vér- ... hosszútávon ez a futómű nem működne.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 5:58 pm

Megérkezünk oda, ahonnan a lövések jöttek, és nekem ekkor sikerült beérnem két társamat. Egy fickó - már korábban azt hiszem láttam, de csak pár pillanatra - éppen egy kést vagy valami ahhoz hasonló eszközt tart egy másik illető szájába. Az előbbinek úgy tűnik sérülései vannak, és a vér a földön is ezt jelzi. Claire megáll, Luka robog tovább. Már csak azt kell megtudni, milyen súlyos sérülést kell ellátni, és rábeszélni a fickót, hogy vegye ki szépen azt a fegyvert a másik a szájából, aki valamit motyog, de nem hallom érthetően, mert nincs olyan közel még, és nem is tud beszélni a nyelvére irányuló fenyegetés miatt. Én hagyom, hogy Luka odasiessen, de szólok neki:
- Csak semmi hülyeséget! Mert abban eddig úgy látom, profi vagy - már azért annyira jól van, hogy tudjon valamennyire járni, és nem bocsátaná meg még egyszer, ha esetleg nem engednénk meg neki, hogy dolgozzon. De ha túlzásba vinné, nincs más megoldás. Én lassítok a tempómon, és csak kocogva közeledek a két alak felé, annyira, hogy esélyt adjak nekik befejezni ezt a jelenetet, ha befejezik egyáltalán.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 12, 2011 12:08 am

A férfi még fel sem ocsúdott, hogy a halálos penge kikerült a szájából, mikor már kapja is a következő ütést. Egyből eszméletlenségbe zuhan, és tapasztalt szemed megmondja, hogy legalább egy fél órán át így is marad majd. Mikor felállsz, és próbálnád egy megfelelő helyre kikötni, Luka mit sem törődve a fegyvereddel, vagy bármi mással visszanyom a földre.
- Ülj már meg nyugodtan. Hogy lássuk el a sebedet, ha nem tudsz egy helyben maradni. De ha te vérfertőzést akarsz akkor szólj, hozzá sem nyúlunk, és fetrenghetsz tovább a mocsokban. - Eközben Claire is közelebb ér, és nem szól egy szót sem. Az erőszakos ápolót ilyenkor úgysem lehet leállítani, és a Finnigan banda tagjával ő is el tud bánni.
- Hagyd rám a fickót, férfiak megkötözésében profi vagyok. - Mosolyog rátok, miközben próbáljátok megakadályozni a vérzést, és bekötni a sebet. - Mi már nem nagyon messze. Az elitcsapat tovább állt, mi pedig összeszedjük a maradék sérülteket, és eltűnünk a színről. Járművel nem szolgálhatunk, azaz egy ami nekünk maradt éppen, hogy csak tud döcögni. - Tárja szét a karját a macskanő, miközben kötözi meg a bandatagot, egy meglepően hosszú és erős kötéllel, ami mindannyitokat a excentrikus újságokban látott szexuális kellékekre emlékeztet. Eközben Luka további szapulás nélkül próbálja rád tenni a kezét, és bekötözni valamivel a sebet, ami leginkább egy nem túl tiszta ápolói ruha darabja volt egykoron.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 10:57 am

Úgy tűnik, a nyelve megmarad a fickónak, de kapott egy jó nagy ütést, amitől eszméletét vesztette. Figyelem Claire lépést, hogy mit kéne tenni Lukával, de ő meg se moccan, talán nekem is hagynom kéne, a végén megint veszekedés lenne belőle. Az ápoló kedves szavaival próbálja nyugalomra inteni sebesültjét, mialatt az eszméletlen fickót Claire valamivel megkötözi, és közbe azt mondja, hogy nincs, csak egy tragacsuk.
- Hova is kéne a fuvar? - kérdem gyanakodva az még ismeretlen személytől.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 13, 2011 5:33 pm

Szerencsére vágják a helyzetet az új jövevények, és nem kérdés, hogy melyik oldalon állnak. Míg a cserfes szájú srác erőszakosan megállít, hogy ellássa a sebeimet, a velük tartó Tolvaj átveszi a stafétát, és nekilát az elalélt emberünk megkötözéséhez.
-Dixon dokk. Ott van Maróni fegyverszállítmánya. Ez itt...- biccentek a faggatottra-...kikotyogta, hogy a vámot kijátszva a tengeren keresztül hozzák be a csempészárút. Új szállítmányt nem várnak, de talán, találunk még valami égnivalót. Amúgy Messiás vagyok.- mondom a kérdező lánynak, hátha kapok valamiféle erősítést. Talán még a nevét is megtudom. Majd az ellenséggel elfoglalt lányhoz fordulok.- Rád bízhatom, hogy a rendőröknek legyen rá gondjuk?- kérdezem ezt arra célozva, hogy esetleg rá hívják-e a zsarukat.- Ennek az embernek a börtönben a helye, a rendőrök majd belevarrnak valamit a nyakába. A többi nem tartozik ránk. Majd a törvény, és Falcone lesittelt csatlósai teszik a dolgukat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 10:47 am

A macskanő megkötözi a férfit, mint egy húsvéti sonkát, és még a száját is kipeckeli, csak hogy verbális úton se tudjon segítséget kérni. Claire csak szétteszi a karjait, mondván neki teljesen mindegy mit csinál a rendőrség vele, de mivel itt lesz megkötözve míg nem talál rá valaki, ezért feltehetőleg a rendőrségre fog kerülni.
Eközben Luka bekötötte Messisás sebét, és még furcsa kézrátételes móddal is próbálja enyhíteni a fájdalmat. Meglepetésedre sikerül neki, és mintha a fájdalmat elvágták volna, és a ruhadarab átvérzése is sokkal lassabb.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 2:40 pm

A sebem... kezd begyógyulni. Mikor a mentős ráteszi a kezét a lőtt részre, az elkezd bizseregni, és szemmel láthatóan enyhülni kezd a vérzés. És már a fájdalmat sem érzem, csak egy kis kellemetlen érzést minden egyes mozdulatnál.
Hálásan nézek a mentősre, és egy "Köszönöm!" -öt elrebegek felé. De nincs sok időm itt lebzselni, mert a Dixon dokkoknál biztosan készül valami. Ha a Tolvajok Fejedelme megint elbaltáz valamit, akkor egy hatalmas vérfürdő kellős közepére érkezhetek. Ezt nem engedhetem meg, sem Maróniéknak, sem Duncanéknak.
- Köszönök mindent! Most viszont mennem kell, mert fogytán van az időnk. Arrafelé vszitek az irányt ti is, vagy keressek magamnak egy járművet?- kérdezem, válaszra várva. Ha nemleges választ kapok, akkor már el is tűnök a sötétben, egy használható járművet keeresve: először a bár parkolóját kutatom át, hátha találok egy sebtében ott hagyott autót.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeVas. Aug. 14, 2011 3:53 pm

Claire még a biztonság kedvéért bedugja az eszméletlen alak száját. Közben Luka ellátja Messiást - képességét is alkalmazva - aki bemutatkozik, amit én is viszonozok:
- Felicia Cardas vagyok - ekkor mondja, hogy jobb lenne neki indulni, mire és folytatom az ötletemmel, amit már végiggondoltam egyszer-kétszer. - Nem nagyon figyeltem, mert mással voltam elfoglalva, de nekem úgy tűnt, hogy a macskabrigád épp indult, mikor mi meghallottuk a lövést, és idesiettünk. Nem tudom, hogy itt vannak-e még egyáltalán... viszont... - pár másodperc hatásszünetet tartok, majd Lukára tekintek. - Ha tényleg annyira sürgős a dolog...úgy tudom, hogy az ápolóm elég jó a kocsiszerzésben...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 10:34 pm

Claire nemleges választ int a fejével, és Cardas ajánlatára felkapja a fejét. De nem csak ő Luka a képességeivel való üzérkedésre felhorkan, és miután sikeresen enyhített a fájdalmain a maszkos igazságosztónak seggre ül a földön, és falnak támaszodva néz orvosfőnökére.
- Attól még, hogy emberéletek múltak azon, hogy megfelelő szállító járművet találjunk, még nem vagyok tolvaj. - Hirtelen rájön kinek a társaságában is van éppen. - Ne vedd támadásnak Claire. - A nő nem veszi annak, és lehuppan az ápoló mellé. A táskájában kotorászva egy üdítősüveget vesz elő, és sustorogva átnyújtja a férfinek. Az pedig mélyet húz belőle, és mint aki teljesen ki van tikkadva, nézi ahogy elmegy az ápoltja.
Messiás megtalálhatja könnyedén a bár parkolóját, és nem is egy megfelelő járművet arra, hogy elvigye úti céljához. Van itt minden sportkocsitól kezdve, a régi ütött kopott családi autón át, a furgonig minden megtalálható. Már csak választani kell közülük, ha tényleg lopni akar hogy elérje célját.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitimeKedd Aug. 16, 2011 11:27 am

Na ezt jól megkaptam. Luka nem repes az ötletemért, nem akar kocsikat lopkodni, és ha nem magyarázom ki magam, még a becsületem is elszállhat, de lehet, hogy csak én reagálom túl.
- Tudod, nem éppen lopásra gondoltam. A bárban dolgozóknak van kocsijuk itt, és mivel őket... lemészárolták, nekik már nincs szükségük kocsira. De ha nem megyünk sehova, akkor én most visszamegyek a bárhoz, és még megnézem, miben tudok segíteni.
Közben látom, hogy Messiás épp elsétál, pont a bár parkolójához.
- Szerinted Messiás még hagy maga után pár sérültet? - kérdezem Claire-től.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Finnigan Bár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Finnigan Bár   Finnigan Bár - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Finnigan Bár
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: