DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Mészár Mocsár

Go down 
+7
Bruce Bendingfield
Amethysta
Kurt Bozek / Griff
Mammon
Batman
Maverick
Vadmacska
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Mészár Mocsár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeKedd Szept. 06, 2011 4:07 pm

Mielőtt még meghallanánk a fura hangot, válaszolok BB kérdésére:
- Mondjuk úgy, kötelező olvasmány - eresztek meg egy kisebb mosolyt, de félreteszem a viccet, és újra komoly képpel mondom előre: - Még jó hasznát vehetjük, hidd el.
A hang egyre csak árad a barlangból. Nagyon nem tetszik nekem ez az egész szitu...
- Vedd elő a stukkered - súgom oda BB-nek olyan halkan, amennyire csak tudom. Ha ez egy természetfeletti valami, amire minden esély megvan, nem biztos, hogy árthat neki a fegyverrel, de talán lelassítja, ha valahogy ki tudna jönni. Amire most készülök, sajnos mindkét kezemre szükségem van.
Fél szemmel a szimbólumokat nézem, hátha felismerek valamit közülük. John mesélt róla, hogy egyes lényeket szimbólumokkal zártak be bizonyos helyekre, mert máshogy nem tudták őket megfékezni. A mellette eltöltött évek során tanultam különböző szimbólumok leolvasását, bár nem ismerek mindent. Többek közt ezért is jók a könyvek. Ha nem ismerném fel őket, akkor belelapozom a könyvekbe és a lámpa segítségével lapozgatok bennük, hátha megtalálom ezeket.
Ha nem találok semmilyen nyomot rá, mégis mit jelenthetnek ezek a jelek, akkor újra előveszem a pisztolyomat és a lassan elkezdek oldalazva előre haladni, közel a falhoz, mégsem hozzásimulva. Nem szeretnék ezekből letörölni egyet sem, ki tudja, mit jelenthetnek, viszont muszáj látnom, mi ez.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Mészár Mocsár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 10:38 pm

// Cybergyík kimesélésének kezdő hsz-e. //

~ Teljesen jogosan merülnek fel ezek a gondolatok a fejedben. Egy lény egy másik világból idekerül, aztán valami fénygömböt követ... Talán a számítógépes ismereteidet kéne kamatoztatnod a fénygömbök követése helyet, nincs igazam? ~ egy hang szól a fejedben, lassan beszél némi akcentussal, amit nem tudsz felismerni.

Egy fénygömb jelenik meg előtted. (a többiek ezt nem látják) Lágy vörös fénye van és finoman pulzál. Először a fejed fölé száll, majd elkezd körözni körülötte, aztán megáll tőled három méterre.

~ Ha már úgyis benne vagy a fénygömb követésben, ezzel jobban jársz, higyjél nekem. ~ hallod újra az akcentussal beszélő férfi hangját.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Mészár Mocsár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 29, 2011 5:17 pm

Hirtelen egy furcsa hang szólalt meg a fejemben. Körbe néztem, de pár másodpercekig nem láttam semmit, amíg egy vörös gömb nem került a látó terembe. Egy ideig figyeltem, és valami azt súgta, hogy nem kéne követnem, de ugyanakkor egy másik érzés azt súgta, hogy menjek utána. Nem tudtam, hogy hallja-e a gondolataim, de úgy tűnik tudja, hisz máshogy nem tudhatta volna elmondani azokat a dolgokat.~Mégis, ki vagy mi vagy te?~Jutottam végül egy határozott gondolatra.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Mészár Mocsár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Okt. 05, 2011 6:42 pm

Egy férfi árnyéka tűnik fel előtted, ahogy a vörös gömböt figyeled. Mielőtt jobban megtudnád figyelni az alakot hirtelen eltűnik.

~ Fogalmazunk úgy, hogy egy ember, aki érkezésed óta figyel téged... ~ válaszol a hang.

Hirtelen egy kéz érintését érzed a válladon, aztán egy hirtelen rántást. Egy ismerős ágyon találd magadat. A férfi ott áll előtted. Az arca homályba burkolózik és fekete öltönyt visel gengszter-csíkos öltönyt visel.

- Hidd el, jobb ez így neked otthonod menedékében. - mondja, majd eltűnik. Szemedre sötétség vetül és elveszted az eszméletedet.

Madárcsicsergésre térsz magadhoz, mikor körbenézel láthatod, hogy a lakásod falait között vagy. Mindenre emlékszel, ami veled történt.


// Bocs, hogy ilyen későn írtam, csak volt egy kis kavarodás a részemről és azt hittem, hogy Robin már elkezdte a magánodat. Most már szabad vagy. Smile //
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Mészár Mocsár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 10:27 pm

A keresők tovább mennek útjukon, mikor minden ajtóból, bejáratból, takarásban lévő épületből, és barlang alagútból, munkások özönlenek elő. Úgy látszik, mintha csak egy pillanatra tartottatok volna ott ahol voltatok. Senkinek sem tűntök fel, hogy idegenek vagytok, de azért egy-egy meglepő pillantást vetnek rátok, főleg a különösebben kinézőkre.
Végül a tovább kutakodásnak köszönhetően rájöttök, hogy csak egy meglepő eseménynek volt köszönhető hogy egy lelket sem találtatok. Így minden probléma nélkül elintézitek azokat a dolgokat amiért idejöttetek, és utána elmentek utatokra.


//Ezzel Az ereklyevadászok kaland véget ért. Bocsánat, de Alan Scott távozásával a kaland nem folytatódik. Remélem élveztétek, amíg tartott. Nem csüggedni nemsokára újabb kalandok indulnak.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mészár Mocsár - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mészár Mocsár   Mészár Mocsár - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mészár Mocsár
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: