DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gyémánt kerület sikátorai

Go down 
+9
Madárijesztő
Kétarc
Keisha
Zöld Íjász
Merry Winter
Batman
Vadmacska
Teodor Black
Adam Stamford
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 2:52 pm

Az este bársonyos, pontosan bűnüldözésre termett. Lassan repkedek a levegőben, és a járőrözésem egész jól halad. Az utcák nem teljesen tiszták, de mintha már csökkenne a városban dúló háború zajai. Talán csak társaim beavatkozása az oka, vagy a nagy Denevér, miatt van ez minden. De nem is nagyon érdekel, most csak egy dolog hajt.
Az pedig, hogy megtudjam kik is voltak azok akik rám mertek törni a házamban. A város egyik elvileg legbiztonságosabb környékén. Az isten szerelmére, alig két sarokra lakom a rendőrségtől. Na, de mindegy egy részüket már sikerült lecsukni, nem maradhattak már annyian, hogy komolyabb kárt tehessenek bennem. Legalábbis remélem.
A gyanús túrázók a városban, most engem nem érdekelnek. Információt kell gyűjtenem, és ahhoz ezek a piti alakok a megfelelőek. A lehető leghalkabban a mellettük lévő ház tetején landolok. Vasromboló egyik rekeszéből előhalászok egy tucatnyit a jelemből, és csak úgy hanyagul megszórom őket, mintha csak főznék. Amikor leérkeznek, remélem úgy sikerül, hogy a szél se fújja el őket, és megpillantják, mielőtt még bármit is reagálhatnának, egy ügyes ugrással levetem magam a mélybe. A hajtóművekkel még kompenzálok egy keveset, és megpróbálok tökéletesen közéjük landolni. Ha lehetséges úgy, hogy Lélekrabló vég,e az egyik tag feje tájékán legyen, hogy csak egy mozdulat kelljen, az ártalmatlanná tételükhöz.
- Üdvözlet gonosztevők Dr. Löket megérkezett - mondom szép kicsit mélyített hangomon, hogy a belépőm tökéletes legyen.
Vissza az elejére Go down
Zöld Íjász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zöld Íjász


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Mar. 29.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 8:53 pm

Ahogy beállítod magadnak a bumerángokon a megfelelő opciókat, majd nekiindulsz és elegánsan - madarakat, és macskákat meghazudtoló módon - landolsz pont a banda előtt. Mikor megállsz előttük felszerelésedben, majd mikor bemutatkozol zavartan összenéznek és elröhögik magukat.
- Dr. Löket? Ne röhgötess és mit csinálsz cicababa, beveted az extra löketet? Vajon hogy érthető ez? - gúnyolódik az egyik, közben a többi folyamatosan hahotázik. alig fejezték be a röhögést, az egyik előkapott egy tonfát, a másik kettő pedig egy-egy kést, amit leginkább vadászathoz szokás használni. A többiek szépen hátra húzódnak, ők kimaradnak most a buliból.
- Na mi van, megijedtél, Dr. Löket? - a mondata végét jól megnyomja, hogy érezd a gúnyolódást. A késes egy szúrást indít feléd, míg a tonfás fickó is támadásba lendül és a lábad veszi célba.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 3:03 pm

Az érkezés tökéletes volt, a megjelenés is, már csak egyetlen mozdulat kellene, és az egész csapat lábaim előtt heverne. A fegyverek nem rémítenek meg, és a morcos arcok sem. Talán csak az, hogy már mennyi hasonszőrű társukat levertem, és még mindig nem ismernek meg. Hát ez van, ilyen az élet, ami késik nem múlik, meg a többi hasonló blődség.
Ám ekkor megszólal a telefonom. Az övemben van, és csak a csapattársaim érhetnek el rajta. Úgy látszik, valami nagy baj van, és éppen most? Hát ilyen nincs, azt fogják hinni félek tőlük, vagy éppen hogy nem. De hát ezt soha nem azért csináltam, hogy jót gondoljanak rólam, hanem hogy tényleg azt tegyem amit akarok.
A bumerángjaim még meg sem álltak teljesen, máris felpörgetem őket, és mint a villám próbálok veszek startot. Egy rakéta sem száll szebben mint én, persze csak ha nem akadályoz meg valaki benne.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 13, 2012 10:30 pm

//Off: Sürgős esethez hívtak, így átveszem a befejezést.//

Telefonod csörgésére a banditák ismét összenéznek, úgy tűnik megint olyan dolgot követtél el, ami nevetésre sarkallotta őket, a támadásuk is megakadt, így van időd távozni.
- Na mivan Dr. Pöcök, hova sietsz?! - Kiállt az egyik, mire a haverja is utánad szól.
- Pedig úgy eljátszogattunk volna veled szivi! - Kiállt a mellette álló tonfás fickó, de ekkor te már a levegőben süvítesz, és meg sem áll a csapattársaiddal megbeszélt helyig.


//Kalandod a korszakon való indulás okán befejeződött.//
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 11:45 pm

Denevérakták: A Macskák háborúja


Gyémánt kerület... Gotham city azon része, mely tele van csillogó-villogó drága ékszerüzletekkel, melyekről alig tudjátok levenni szemeiteket. Hát hol is lenne a legalkalmasabb egy hadi"szállás" elhelyezkedése, mint ennek a meseszép városrésznek egyik elhagyatott épületében...
Hideg éjszaka köszöntött be, lassan érezni lehet a korai ősz halk suttogását. Az utcák nem voltak annyira kihalva, mint a város más részein, elvégre forgalmas utak vezettek erre. Az üzletek kirakatai kivilágítva mutogatták árujukat, a megannyi csillogó drága ékszereket, avagy épp egy-egy butik bábuja ácsorgott benne, melyek márkás ruhát viseltek prémből, vagy más drága anyagból. Az autók meg-megálltak olykor, hogy szemügyre vegyék az éjszakai lepkék kínálatát, a szebbnél-szebb női testeket. Itt elég eltérően néztek ki a hölgyek, mint Gotham más részén. Elegáns öltözékük és bájosan illedelmes mosolyuk jelezte, nem a legolcsóbbak. Magányos, mégis gazdag férfiak számára szánta őket a világ, akikkel elmehetnek egy drágább étterembe, majd egy luxus hotelben eltöltenek egy éjszakát.
Az utcák nyugodtak voltak, attól függetlenül hogy szinte ugyan olyan mozgás volt mint nappal.
Volt mégis egy hely, egy eldugott kis sikátor, ahová nem szűrődött be Gotham éjszakai élete. Csendes volt és kihalt. Még a hajléktalanok sem húzódtak meg benne, csupán egy-egy macska szaladt végig rajta, majd tűnt el a sötétségben. S ebből a sikátorból nyílt egy ajtó, egy olyan épületbe, melynek csendes falait ma éjszaka haditervek suttogása fogja megtörni.
Hisz eljött az idő, hogy a Macskák hercegnője, Selina egybehívja csapatát s közös erővel véget vessenek a lázadásnak...
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 10, 2012 6:56 pm

A labirintusban történtek után, tehát miután az őrült csapdájából kiszabadított minket Batman és az ott lévők szabadon elmehettek újra elfogott a kalandvágy, így hát kicsit körülszaglásztam milyen leleményes dolgok történnek mostanában Gothamben, valami olyat kerestem amiben nekem is fontos szerepem lehet és nem csak egy őrült renegát akció, hanem értelme is van. Így hallottam egy két információt a Macskanők szervezetén, azaz a Tolvajok fejedelmén belüli kisebb-nagyobb de inkább nagyobb viszályról. Pont optimális alternatívának találtam ezt az esetet, így úgy gondoltam én is beszállók Selina oldalára, feketepiacos kapcsolataimnak hála tudtam meg rejtekhelyük elhelyezkedését. Felöltöttem hadi felszerelésem, felkentem az elengedhetetlen arcfestést, elővettem a fegyverem és szokásos higgadtsággal sétáltam végig a gyémánt kerület utcáin, miközben a kirakatokat csodáltam.
~ A Gyémánt kerület, milyen stílusos, pont jó a Macskanőknek, úgyis nagyon szeretik az ékszereket, nőknek jól is áll. Már kíváncsi vagyok rájuk, mégis milyen a kis szervezetük. Meg ez az egész lázadás...
Közben odaérek a sikátorhoz, szépen lassan besétálok és máris keresem a titkos, rejtett vagy éppen pont az ember orra előtt elhelyezkedő bejáratot. Ha kell a fegyverem csövével kopogtatom a falat, hátha jutok valamire, de azért remélem már várnak és nem nekem kell itt kutakodnom.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 11, 2012 7:12 pm

Pont egy sürgős munka közben kaptam kezembe a cetlit egy hölgytől, aki nyomban felszívódott. Amint befejeztem a teendőmet, már olvastam is az üzenetet, mely kétségkívül a macskanőktől jött. Igen, elég feszült a helyzet mostanában, és minél előbb próbálják rendezni a soraikat. Sosem szerettem feleket, oldalakat választani, főleg ha nem tudom megítélni, mégis melyikük a szimpatikusabb, vagy melyikük szolgál nemesebb célokat? A macskanők is tolvajok, de közben meg valamilyen szemszögből jót is tesznek. Én természetesen csak a „jó” akcióikban veszek részt, a rablást meg egyéb mocskos dolgokat nem vállalom be. De hogy azon belül ki mellé álljak? Ha mindenképp választani kell, akkor Selina lesz az, mivel őt már „jobban ismerem”, mint a másikat.
Szóval aznap estére szüneteltettem orvosi kötelezettségeim, és hazasiettem, ahol már várt a jelmezem. Bevallom, nagyon megkedveltem, de egyben mégis olyan idegen. Ahogy hozzám simul, mintha valaki más bőrébe bújnék!
Természetesen nem sétáltam végig ilyen göncben a Gyémánt Kerületen, a háztetőkön biztonságosabb, nem szúrnak ki. A sikátor tökéletes választás volt. Még egy hajléktalan sem igazán mer beljebb merészkedni. Ügyesen és gyorsan jutok le a tetőről a földre, és már mennék is a titkos bejárathoz. Azonban az ott lévő illető jelenléte meglep, aki mögé érkezem. Talán egy bérgyilkos, vagy ki lehet? Gondolom elsőre, és már majdnem rávetem magam, mikor ismerős szagot vélek felfedezni. Nem igaz. Ez a fickó mindig a bajt keresi? Ezután úgy próbálom megszólítani, hogy ne jöhessen rá kilétemre, és ne is lepjem meg. A végén még ijedtében előrántja az egyik robbanótöltetes pisztolyát vagy miét.
- Jóestét! - kicsit elmélyítem a hangomat. - Mi járatban egy efféle helyen, ilyen késői órán?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 15, 2012 8:24 pm

Hideg éjszakai szellő, mely kellemetlen szagokat hord Cardas érzékeny orrába. Kóbor kutyák. Mást nem érez, de egy macska számára ez is már kellemetlen látogató, főleg a macskák birodalmában. Olykor fel-fel bukkan egy macska, kinek csak halk, elnyúló nyávogását hallani, majd gyorsan surranó árnya eltűnik a szemétkosarak közt, vagy épp a sikátor egyik vaksötét zugában. Ez is csak amolyan figyelmeztetés volt számotokra, hogy minél hamarább bemenjetek az épületbe.
Az ajtó előttetek áll, Cardas tudja, semmilyen jelszó, semmilyen titkos kopogás nem kell a bejutáshoz, elvégre a környék másképp van védve és figyelve a kívánatlan személyek ellen. Mindketten érzitek, valaki figyel titeket, szemeit nem voltatok képesek elkerülni, nyilván a fülét sem fogjátok tudni. Ha körbenéztek, senkit sem láttok a környéken, kivéve azt a néhai macskát aki fel-fel bukkan ismét és ismét.
Ha beléptek az épületbe, pont az fogad titeket, amire számítottatok. Egy több emeletes családi háznak mondható az épület, ahol megannyi szoba találta helyét. Bent dohos a szag és sötét van, Ramirez alig lát az orra elé, Cardas viszont kényelmesebben mozog odabent, mintha csak otthon lenne. A szobák üresek, kivéve azt az egy-néhány szétesett avagy inkább megrongált berendezést, a moly rágta és porral ellepett polcok és szekrények. Felfele lépcső visz, elvégre a ház legalább 3 emeletes, mivel egyikőtök se nézte meg rendesen, nem tudjátok ezt biztosra venni. Bent senkit se láttok, lehet túl korán érkeztetek...?
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 16, 2012 1:13 pm

A sötét sikátorban keresgélek közben pedig a megjelenő majd eltűnő azután ismét feltűnő macskával is foglalkozok, érdekes, vajon miért járkál ennyit itt?
~ Lehet, hogy valamilyen speciális jelzőrendszer, ezzel figyelek, hogy ki-mikor-hol-mit-miért csinál ebben a sikátorban, teljesen feltűnés mentes és gyanútlan megfigyelő rendszer lehet, logikus.
Gondolatmenetem közben érzem, hogy valaki más is van körülöttem nevezetesen egy macskanő, ez jó hír, végre találkoztam egy macskanővel, rossz helyen akkor már nem lehetek, ahogy gondoltam, ha sokáig itt mászkálok akkor előbb-utóbb feltűnik egy ilyen alak. Kivárom amíg elmondja amit akar közben szememmel végignézek rajta tetőtől talpig, elemezgetem a kinézetét, felszerelését, mozgását, viselkedését és amúgy az egész megjelenését sőt még a hangját is figyelem, mutat-e valami érdekes eltérést.
- Üdvözletem. -köszönök én is- Igazából megvallva a Tolvajok fejedelmének főhadiszállását keresem, mivel részt kívánok venni a műveleteikben. Ahogy látom már jó helyen vagyok csak ugye a bejáratot nem találom. Örülnék ha segítene.
Pár perc múlva már meg is van az a bizonyos bejárat, ami látszólag egy hatalmas és teljesen kihalt, elhagyatott családi ház szerűségbe vezet. Nincs semmilyen életjel, ettől eltekintve úgy vélem nem vagyok rossz helyen, ez csak egy álca, miszerint nincs itt semmi. Ezt az álcát valahogy át kell törni így hangosan fütyülni kezdem a kedvenc Avicii ritmusomat, kíváncsi vagyok milyen jó akusztikus hatást tudok elérni ha visszhangzik az egész hely. Közben lassan elkezdek körbejárni, de csak arra fele persze, ahol látok is valamit, mert van fény.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 4:47 pm

- Hogyne, parancsoljon – mondom udvariasan, és kinyitom a bejáratot, majd előre engedem a fickót. A vendégeké az elsőbbség. Én is gyorsan belépek mögötte az épületben, majd becsukom az ajtót. Sötétség uralkodik idebent, de engem nem igazán zavar, sokkal otthonosabb, mint kint, ahol kellemtelen szagok terjengnek a levegőben, és a sikátor éjnek évadján amúgy sem a legkellemesebb hely, ahol egy éjszakát el lehet tölteni. Bár azért szellőztetni nem ártana néhanapján itt, a „tanyánkon”. Mit gondolnak a vendégek?
Néma csend uralkodik, fény nem szűrődik sehonnan, és semmi életjel, ahogy körülnézek. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy lakatlan a hely, sőt! Azt furcsállnám, ha valami mégis motoszkálna. A Tolvajok Fejedelme nagyon jó egy lopakodó brigád, csendesek, akár a macskák, és szeretnek észrevétlenek maradni. Az emeleten lehetnek, legalábbis arra tippelek.
Beleszippantok a dohos levegőbe, hátha valami ismerős szag is terjeng benne.
Úgy tűnik, a fickó nem szeret bújócskázni, a fütyülése megtöri a békés csendet. Végül is így is lehet. Amennyiben a nótára nem érkezne válasz, elindulok a lépcsőn fölfelé.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 24, 2012 1:00 pm

/Elnézést a késői reagért/

Ramirez fütyülése hangosan terjed szét az üres épületben, melyet a hideg és komor falak számtalanszor visszavernek, így enyhe vízhangot csap vele a fiú. Viszont a fütyülésre senki sem reagált, ugyan olyan fullasztó csend honolt az épületben mint eddig. Ahogy szép nyugodtan körbenéz, lábával véletlenül belerúg valamibe, ami halkabb csörömpöléssel leesik. Ha úgy dönt megnézi mit borított fel, egy nagyobb zseblámpa az. Egész jól látni a körvonalait az utcáról beszűrődő fényben. Ezt a zseblámpát nem ülte meg a por, sem a piszok, ami a ház többi berendezésére jellemző.
Cardas a levegőbe szimatol, bizony érez itt néhány érdekes illatot a kellemetlen dohos levegőn kívül. Megannyi macskaalom szaga terjeng, bár nem látni a helyüket. Most már biztos benne a nő, hogy jó helyen járnak. Ahogy elindul fel a lépcsőn, az alatta meg se nyekken, elvégre lépése oly könnyű, minta a levegőben sétálna, annak ellenére hogy bármelyik pillanatban valamelyik deszkája betörhet.
Cardas felér az emeletre, fent több ajtó fogadja őt, és még egy lépcső egy másik emeletre. Az ajtók mind csukva vannak, de hogy zárva is e, azt nem tudni. Összesen 4 ajtó található itt, mindegyiken számok vannak 1-4ig. Itt fent sincs semmilyen motoszkálás, teljesen kihalt az egész.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Okt. 01, 2012 8:49 pm

A fütyürészés nem vált ki különösebb reakciót és hát hiába hangzik jól a visszhang nem vagyok denevér, hogy abból tájékozódjak így inkább csak fel le járkálok és a szememre hagyatkozom. Közben belerúgok egy zseblámpába és az felborul nem kis zajt csapva, ahogy lenézek rá feltűnik, hogy teljesen tiszta nincsen rajta por, már pedig itt minden poros, tehát ezt más rakta ide, és nem rég rakta ide, ebből már biztosan tudom vannak még itt rajtam kívül csak alaposan körül kell néznem. Erre kapóra jön a lámpa, felveszem megnézegetem, működik-e még, leellenőrzöm és ha tudom bekapcsolom, majd annak a fényével kezdek el világítani és egy rejtett ajtót illetve átjárót keresek, ha tudok. Közben már figyelek nehogy valaki hátulról leüssön vagy megtámadjon oldalról, fegyverem a hátamról az oldalamra költöztetem a heveder segítségével, csak az elővigyázatosság kedvéért.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 10:37 pm

/Sajnos a kaland ideiglenesen lezárul játékosok hiányában/
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 6:50 pm

Előzmény: Régi Gotham utcái

Szokás híven Tappancs érkezett a Gyémánt kerületbe elsőként, te pedig utána loholsz lihegve, lábaid egy kicsit remegnek és az oldalad is szúr. Kellemetlenül érint az esti hideg, ahogy a havas eső arcodat ostromolja. A Gyémánt kerület valójában megérdemelte ezt a nevet, ékszer boltok egymás hátán, a legolcsóbb bizsustól a legdrágább luxus ékszerekig mindent meg lehet itt találni. A forgalom ezen a környéken eléggé sűrű, attól függetlenül, hogy már elég késő van. Az emberek szórakozóhelyre mennek, vagy épp más dolguk van, de a lényeg hogy az utcán senki sem foglalkozik veled és Tappanccsal, el vannak merülve saját életükbe. Az összes üzlet ilyenkor már be van zárva, némelyik kirakata ki van világítva, hogy ilyenkor is gyönyörködhessenek az emberek azokban a csodálatos ékszerekben, melyeket kínálnak. Csak rajtad áll, hogy melyiket fogod megrohamozni, hogy hogyan is fogod megszerezni az ékszert.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 7:19 pm

- E...Ezt most te nyerted. - mondom lihegve. Fél térdre ereszkedek, mert a lábam kezdte megadni magát a súlyomnak. Végül sikerül végre szabályoznom légzésemet, de az oldalam kicsit még mindig szúr. Egy kicsit kilazítom végtagjaimat, mert elgémberedtem a sok futástól. Jobban szeretek repülni sárkány alakban, de az igen feltűnő. Végül csak elindulok egy kis felfedező körútra. Nem sokat teketóriázok. Keresek egy olyan üzletet, aminek egy sikátorba nyúlik a vészkijárata, és nagyjából nincs szem előtt. Ha találok ilyet, akkor akcióba lépek. A közeli szemetesekből megpróbálok kiguberálni hajtűket, gémkapcsokat, vagy egyéb ilyen dolgokat. Ha meglelek pár kis vackot, akkor ezekkel megpróbálom kinyitni az ajtó zárját, úgy hogy a zárban ügyködök velük.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 6:25 pm

Találsz egy kis üzletet, mely megfelel keresésednek. Az ajtó felett villog a felirat: Gyémánt csillogás. Nyilván ez az üzlet neve, a kirakat ki van világítva, melyben néhány karkötő, gyűrű és nyaklánc ékeskedik műanyag nyakakon és kezeken kiállítva, hogy az arra járók lássák a kis bolt kínálatát. Mint ahogy az ajtón, úgy a kirakaton is rács van, hogy még véletlenül se legyen megkönnyítve a betörők dolga. Az utca ahol elhelyezkedik ez a kis üzlet, eléggé csendes, de ettől függetlenül időnként átmegy egy busz vagy autó, netán ember, így vigyázni kell, nehogy észrevegyenek téged.
Keresel a közeli kukákban valami hasznos tárgyat, néhány arra járó ember észrevesz téged, de nem foglalkozik veled, elkönyvelik, te is csak egy hajléktalan vagy, aki kaját és ruhát keres, sejtésük sincs, hogy te neked teljesen más, sokkal fontosabb küldetésed van. Kutakodásod közben meglelsz néhány papírt, amit gémkapoccsal fogtak össze, de csak ezt az egy hasznos dolgot találtad a sok szemét között. Olykor elhaladt egy-egy macska a sikátorban, idegesen Tappancsra fújt, ahogy meglátták barátodat, majd el is iszkoltak.
Próbálsz a kapoccsal ügyködni, óvatosan piszkálod a zárat, hogy kinyíljon az ajtó és te bejuss az ékszerboltba. Kellemetlen érzés fog el téged, mintha két szempár figyelne valahonnan intenzíven, Tappancs orrát is idegen szag üti meg, ami nyugtalanító. Ha körbenézel, sehol nem látsz senkit, egy-két kóbor macskán kívül, de a szag és az érzés kitartóan ott van, mit sem tágít.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 9:52 pm

Sikerült találnom pár gémkapcsot, amivel rögtön buherálni is kezdem a zárat. Nem nagyon volt kedvem ehhez az aprólékos munkához, mert szívesebben törném össze az ajtót, mint épen hagyni. Tapmancs megállás nélkül morgott jelezve, hogy nem vagyunk egyedül, ám néha abbahagyta a morgást jelezve, hogy még nem találta meg az alakot. Tisztában voltam azzal, hogy így háttal könnyű célpont vagyok, ám tudtam, hogy farkasom megvéd, ha baj van, és időben figyelmeztet. Összes figyelmemet a zárra fókuszálom.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 3:19 pm

Amíg te a zárat piszkálod továbbra is, Tappancs még mindig érzi azt a furcsa, kellemetlen szagot, te pedig hátadban azt a kellemetlen, figyelő érzést. Az utcán átszalad egy macska, idegesen Tappancsra fúj, feláll a szőre a hátán, de te csak feladatodra koncentrálsz. Halk csörömpölést hallani a kukák között, amerre a macska szaladt, de sehol senkit nem látni még mindig.
- Miáu... - hallatszik egy csalafinta nyávogás, a sikátor sötétjében egy magas, vékony alak rajzolódik ki, mely egyre jobban közeledik. Tappancs az ő szagát érezte, s most már tudni, miért volt olyan nagyon kellemetlen. Ahogy közelebb ér hozzátok, de tisztes távolságban marad, idegesen Tappancsra fúj, s ha lenne szőr a hátán, azt is bizony felborzolná. Fújása figyelmeztető volt, még karmos kezét is felé kapta egy kicsit, de mivel elég távolt volt hozzá, néhány méterre, így természetesen a bundás barátodat nem bántotta.
Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 11156_900x1350
Közelebb lép hozzád, kikerülve Tappancsot. Nyakában egy csillogó nyaklánc díszeleg, azt babrálja karmos kezével.
- Tolvajkodunk, tolvajkodunk? Ez itt a mi területünk - mondja neked doromboló hangon, melyben nem érzel semmilyen fenyegetést, figyelmeztetést. Érdeklődve néz téged, félig elmosolyodik, mikor látja, nem nagyon sikerül kinyitnod a zárat.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 6:41 pm

Szépen nyugodtan ügyködtem a zárral, mikor meghallottam Tapmancs jelzését rögtön abbahagytam a foglalatoskodást. Szépen lassan megfordulok, hogy lássam ki zavart meg. Egy macskaruhás nő volt az, és nem nagyon kellett gondolkoznom ki is ő valójában, hisz én is tisztában vagyok a nagyobb bűnözők és üldözőik nevével. Közelebb jött hozzám, ami farkasomnak nem nyerte el tetszését. Mikor közelebb lépett, már neki is feszült az ugrásnak, és fenyegető morgásba kezd. Már ugrott is volna, ám rászólok.
- Tapmancs!
Ennyi elég volt, hogy abbahagyja, ám már elrugaszkodott, de csak a távolság felét tette meg. Hiába szóltam rá, ő ismét kettőnk közé áll, és úgy vicsorog a nőre, mintha kezdetektől fogva ősellenségek lettek volna. Tudtam, hogy semmi köze nincs ahhoz, hogy macskabőrbe bújt, hanem az, hogy ember, ráadásul körözött bűnöző, és ez verte ki nála a biztosítékot. Ám én nem óhajtottam csatázni.
- Ha jól sejtem kegyed a Macskanő. - nem vártam meg, míg válaszol - Engem hidegen hagy, hogy Ön kicsoda, már megbocsájtson, de engem nem érdekelnek az emberek dolgai. Egyelőre most csak megbízást teljesítek, és ha megbocsájtana... Szükségem van a pénzre, amit az egyik nyakláncért kapok, a többi ékszer sorsa, már hidegen hagy.
Ezzel az én részemről le is tudtam a beszélgetést. Mivel a gémkapocs nem működött, így megpróbálkozok mással. Megmarkolom katanam, és előrántom. Nem néztem a Macskanőre, de tudtam, hogy farkasom őt figyeli.
Egy gyors mozdulattal az ajtó résén próbálok becsapni, és elvágni ezzel a reteszeket/reteszt. ha kell többször is nekilendülök, ám figyelek, hogy ne kapcsoljon be riasztó. Mindazonáltal, ha a Macskanő eddig nem is mozdult, csak nézett akkor is már kezdett kicsit zavarni, hogy nem hagynak nyugodtan dolgozni.
- Kegyednek most vagy nincsen jobb dolga annál, hogy engem nézzen, vagy várja, hogy elvégezzem a piszkos munkát? - kérdezem a tőlem telhető udvariasabb modorral.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 8:42 pm

Macskanőnek látszólag egyáltalán nem tetszik Tapmancs viselkedése és morgása. Teste megfeszül és kicsit meggörnyed, látszik rajta, felkészült arra, ha kell akkor harcol. Keze lecsúszik az ostorához, és amikor Tapmancs már a levegőben van, ő azt hihetetlen gyorsasággal előrántja és barátod felé csap vele, még szerencse hogy a távolság elég nagy ahhoz, hogy ne bántsa őt, de közben mérgesen mint a macskák a farkasra fúj.
- Fogd vissza a kis csivavádat, különben csúnya vége lesz! - mondja neked mérgesen és figyelmeztető hangon. Amit mondasz neki, egyáltalán nem hagyja hidegen, és szótlanul sem.
- Pedig nagyon is érdekelhetne, hogy milyen környéken próbálsz lopni ostoba fiúcska! - válaszolta neked már kicsit mintha higgadtabban, arcára egy furcsa, kárörvendő vigyor húzódott.
- És milyen nyakláncról is lenne szó, na meg mennyit ígértek neked érte? - kérdezte tőled feltűnően érdeklő hangnemmel. Szemét nem vette le Tapmancsról, testtartásán látszódott, hogy nagyon idegesíti a farkas jelenléte. Egy fehér kandúr ugrott Macskanő mellé, halk dorombolással dörgölődzött lábához.
- Élvezem a műsort - válaszolja nyugodtan, arcán kárörvendő vigyor, nem is szól többet, csak téged néz.
Katanáddal nekilendülsz az ajtó kinyitásához. Próbálkozol egyszer, majd ismét és ismét, meghajlik egy kicsit a penge, majd hangos kattanás, azt követően fém törés. Az ajtó kinyílik, de érzékeled, hogy a katanád élének jelentősebb része is eltört. Macskanő kárörvendően felnevet, de nem kommentálja különösebben a dolgot. Szerencsédre olyan hogy riasztó nem kapcsolódik be.

Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 9:31 pm

Tapmancs ideges volt, de egy utolsó erősebb morgással elvette tekintetét a macskanőről, és mellém jött. Kardom által kiadott hangoknak nem örültem annyira. Végül sikerült kinyitnom az ajtót, és még nem is riadóztak. Beléptem. A Macskanő kezdett idegesíteni. Már többször is aktiválni akartam ereklyémet, de inkább lenyugodtam. Egy szuperbűnözőt nem akar maga ellen az ember, bár igaz én nem vagyok teljesen ember, azért én is ezen a véleményen vagyok. Hanyagul nézek körbe, miközben megcsonkított katanamat visszahelyezem, a helyére 8márha még visszamegy).
- Egy gyémánt nyakláncot kértek, de nem mondták, hogy csicsásnak kell lennie... Már amennyire egy gyémánt nyaklánc nem lehet az. Amúgy a fizetés pontos értékét nem tudom, de nem is érdekel, csak az hogy elég legyen kis kajapénznek, illetve állandó munkát, ha a megbízómnak is jó.
Én csak egy egyszerű gyémánt nyakláncot kerestem, ami nincsen kidrágakövezve, vagy aranyláncon lógva, hanem egyszerű normális, hétköznapias, de lehetőleg ne értéktelen. Ha találok, akkor fél szememet a Macskanőn tartva megkérdezem.
- Mit gondol kegyed erről? Nem hiányolná, ha elvinném? Vagy ez az egyetlen darab is olyan értékes, mint a többi? - mutatok körbe.
Legszívesebben megragadnám a nyakláncot, és mennék is a dolgomra, ám a helyzet súlyossága figyelmességet kíván. Minden modoromat, és ravaszságomat elővettem, hogy ne csúnya karmolás nyomokkal vagy esetleg hullazsákban végezzek. Megvárom, míg a Macskanő válaszol, de azért ha nem igyekezne, próbálom kicsit sietetni.
- Kérem válasz… hoppá… - jut eszembe valami, és látszik rajtam, hogy nem hazudok. – Gyémánt gyűrűt és karkötőt is kell. Ugye nem gond kegyednek?
Nem nagyon hittem, hogy ezt még engedni fogja, és ezért ha ez történne, akkor így folytatom.
- Gondoltam, hogy nem örül neki, de mit szólna egy alkuhoz? Én elvihetem azokat, amiket kérem, cserébe 1 Ön álltál kijelölt dolgot teljesítek Önnek. – amennyiben ez még mindig nem tetszik neki – akkor 3 akármilyen megbízás.
E fölé azonban nem szándékoztam menni, ha nem felel meg neki, akkor csak annyit viszek, amennyit engedem, ám ha egyet sem, akkor nagy gondba vagyunk.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 1:22 pm

Egyre jobban szórakozik rajtad és próbálkozásaidon, ahogy betörsz, ahogy eltörik a katanád, amikor elmeséled neki, hogy valójában miről is van szó, halkan, kárörvendően, de felettébb szórakoztatóan felnevet. Karjait összefontja, úgy dől neki a ház falának és téged néz kényelmesen elhelyezkedve. Néha Tappancsa néz, ráfúj halkan de idegesen, viszont nem szól semmit. Katanádat vissza tudod csúsztatni a tokjába, de már nem lesz számodra túl hasznos, főleg hogy a vége le van törve. Amikor belépsz az épületbe, egy kis szobában találod magad, amolyan raktárféleség, tele van dobozokkal, találsz ott egy kis asztalt, amin vízforraló és mikró van, valamint egy irodai asztalt, ami el van lepve papírokkal meg egy régi számítógépet. Tovább menve beérsz maga a boltba, ott több nyaklánc, karkötő, fülbevaló csillogna és villogna, ha nem lenne bent sötét. Csupán az utca fénye szűrődik be, de a kis üzlet szűk, ezért még sötétebb, nehezen látsz odabent, csak a körvonalak. Több kampós polc, amin az ékszerek lógnak, egy kis pult, ami üvegezett, gyűrűket rejt magában és a kis kassza.
Macskanő érdeklődve lépked utánad, minden lépése lágy és bájos, olyan mint egy óvatos macskáé. Téged néz, majd az ékszereket, majd ismét téged. Arcára furcsa vigyor húzódik, amit te nem látsz a sötétben.
- Áh, csak nyugodtan szolgáld ki magad! - mondja nyájas hangon, lehajol az egyik nyaklánchoz, ujjaival érdeklődve nézegeti, de nem akasztja le.
- Az enyém szebb... - teszi meg magának halkan a megjegyzést semleges hangon. Elég sok ékszer található a kis üzletben, a sötétben alig látod, hogy melyik mivel vagy hogyan van kirakva. Macskanő tovább sétálgat a kínálat közt.
- Mit is mondtál? Egy nyaklánc, gyűrű és karkötő? - kérdezi nyájas hangon, majd hallod ahogy hümmögve sétálgat magának. Felbukkant egy rövid időn belül.
- Ezek szerintem gyönyörűek - nyújtja át neked az egyik nyakláncot és karkötőt, össze vannak fogva, nyilván egy sorozatból vannak. Ha elveszed őket az üvegezett pulthoz megy, kényelmesen ráül, majd félig elfekszik és a gyűrűket nézegeti vágyakozó tekintettel.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 2:08 pm

A dolgok különösebben történtek, mint amire én valaha is számíthattam volna. Nem elég, hogy vak sötét volt az épületben, de még az ékszereket is alig-alig láttam, ami azt jelentheti, hogy könnyen rosszat csenhetek el, főleg, hogy csak a körvonalaik maradtak meg szememben. A macskanő stílusa valahogy igencsak zavart. Nem értem, hogy egy egyszerű vállrándulás stílussal engedi, hogy a saját területén tolvajkodjak, habár ennek inkább örülnöm kell. Volt bennem egy olyan előérzet, hogy ennek még meg fogom inni a levét, és ezt csak fokozta a többi dolog. Nem úgy tűnt, hogy egyhamar megunná a körülöttem ólálkodást, és ezt sem tudtam mire vélni. A legszívesebben megkerestem volna a villanykapcsolót, hogy könnyebben lássak a sötétben, de ezt nem csinálhattam, hisz akkor lebukok, bár nem kizárt, hogy már egy ideje tudnak az ittlétemről. Hiába gondolkoztam el a macskanő szavai nem hagyták el nyomtalanul a fejemet, még ha nem is nekem szóltak. Léptei kísérteties visszhangot csaptak a fülembe, és igéző tulajdonságokat tulajdonítottam annak, mert mindig oda kellett pillantanom. Természetesen arra gyanakodtam, hogy a végén még hátba döfnek valamivel, de eddig gyanúm alaptalan. Mikor a Macskanő már felém intézte a szavait, egy kicsit kirázott a hideg, és egyre inkább gyanakodni kezdtem.
- Igen hölgyem azt mondtam… - mondom normál hangerőmnél egy kicsit gyengébben.
Most már tényleg nem vettem le a szemem a nőről, és csak akkor lepődtem meg igazán, mikor elém lépett, és átadott egy nyakláncot, és egy karkötőt, amik össze voltak tűzve. Furcsállva a dolgot, de elvettem.
- Köszönöm… - mondom.
Ezek után odament egy pulthoz, és ráült. Mikor félig elfeküdt kicsit meghökkentem.
~ Jó hogy nem teljesen el nem fekszik valahol… Azért meg kell jegyezni, hogy nagyon otthonosan mozog. – jegyeztem meg magamban, ám amit utána gondoltam ki is mondtam hangosan – Elnézést, hogy ezzel zavarom, de valami nem hagy nyugodni. Miért segít nekem? –kérdezem.
Egyetlen dologtól tartottam a legjobban, és reméltem, hogy nem azért fog segíteni.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 2:22 pm

Körmével egy kicsit az üveget kaparássza, ami felettébb undorító és irritáló hangot ad ki, ahogy karmai az üveghez érnek és azok fogat csikorgatva megszólalnak bár hányszor végighúzza őket rajtuk. Érzed hogy minden fogad belefáj, és a füledet is bántja. Abbahagyja, majd nyájasan, mint a lusta macskák elnyújtózik az üveglapon. Női idomaira tökéletes kilátást kapsz, feljebb húzza lábát, igencsak csábító és bizsergető pózba helyezkedett. Kicsit mintha gondolkodna a kérdéseden, majd feléd fordult.
- Prrr... Mondjuk úgy, hogy aranyos fiúcska vagy. Kell segíteni az éhes fiatal gyerekeken - mondja neked dorombolva. Tudod Macskanőről, hogy ő valójában se a gonoszokhoz, sem pedig a jókhoz nem tartozik. Lehet pont ezért segít most neked, elvégre neki is van szíve. Nem egyszer láttad az újságban, hogy hol Batmannak, hol egy gonosztevőnek segített. Lehet most is, hogy elmondtad neki, csak kajára kell a pénz, megszánt téged.
- Én ezt a gyűrűt választanám. Tökéletesen illik a karkötőhöz és a nyaklánchoz - mutat ujjával az egyik gyűrűre, bár nem látod melyikre a sok közül. Ujjával ismét rajzol egy kört az üveglapra, amikor befejezi, az üveg lap beesik és halkan eltörik. Macskanő rád néz és várja, hogy kivedd a gyűrűt amire rámutatott.
- De máskor igazán meg ne lássalak, hogy az engedélyünk nélkül lopkodsz. Rendben? - kérdezi vigyorogva és enyhén kárörvendő hangon, mintha alig várná, mikor akasszátok össze bajuszotokat legközelebb.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 2:47 pm

Ahelyett, hogy választ volna nekiállt szórakozni az üveglappal. Kis ideig elvolt vele, de végül megállt. Azért nagyon örültem, hogy abbahagyta azt az előbbi kaparászást, mert a fejem már zsibbadt, és fogaim fájtak, mert összeszorítottam kínomba. Nyújtózni kezdett az üveglapon. Természetesen én is a kamasz korszakomba voltam, így még szép, hogy zavarba jöttem, hogy a nő ott mutogatja magát. Jó nem biztos, hogy szándékosan, de azért igencsak csábítóan festett ott az üveglapon nyújtózkodva. Kicsit kényelmetlenül éreztem magamat a bőrömben, de türtőztettem magamat. Végül felém fordul, és válaszol. A fiatlan fiúcska szón kicsit forgatni kezdtem szememet.
~ Ha tudná, hogy én csak egy önálló tudattal való reinkarnáció vagyok... Bár azért tényleg érdekelne, hogyha azokat az éveket is számolva hány éves lehetek most? Akarom mondani a mester, mert csak annyit tudok, hogy 10000 hosszú éve élt, de nem tudom mettől meddig.
Gondolataimból ismét a macskanő szavai űztek ki. Marhajó volt, hogy segített, nem mondom.. rábökött egy gyűrűre. De könyörgöm… melyikre a sok közül? Kifújtam a levegőt, és inkább nem mondtam semmit. Közelebb akartam lépni, ám megint rátette ujját a lapra. készültem az ismét hangra, ám e helyett egy szép kört vágott az üveglapon. Egy kis, hm-el, közelebb léptem. Nem nagyon akaródzott kivenni azt a gyűrűt. Mikor a Macskanő ismét megszólalt elmosolyodok és válaszolok.
- Nem ígérhetek semmit, de azért ha előfordulna, ilyen megkeresem kegyedéket, és megpróbálhatjuk megbeszélni a dolgokat.
Fejbiccentéssel próbáltam valami tisztelet kimutatás féleséget mutatni a nő iránt, és már kételyek nélkül odaemelem a lyuk fölé a kezemet, és kiveszem azt a gyűrűt, amely a kör közepénél van, és remélem jót néztem ki. Eközben Tappancs kiment az ajtóhoz, hogy nézze a kinti dolgokat, és esetleg riaszthasson minket.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Ajánlott tartalom





Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyémánt kerület sikátorai   Gyémánt kerület sikátorai - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gyémánt kerület sikátorai
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: