DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok, hidak.

Go down 
+13
Madárijesztő
Keisha
Gid Lucione
Kétarc
Halálcsapás
Demolition Captain
Antidote
Manipulator
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
Védelmező
Hatred
Vadmacska
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimePént. Okt. 21, 2011 9:30 pm

A lány végre békén hagy, és csinálhatod tovább ügyes, bajos dolgaidat. A motelban nem sok mindent találsz sebed leápolására, de ekkor eszedbe jut, hogy az autókban szokott lenni esősegélycsomag. Talán majd a járműben lekezeled sérült karod.
- Jól van na...remélem kávézóba megyünk, bár enni is elvihetnél valahova. - Mondta a lány rád kacsintva, ujjával végigsimítva arcodon.

Az udvaron a hullák, és az elkábult gengszterek ez idő alatt mit sem mozdultak, még a sebedet is volt időd ellátni, mielőtt felébredt volna bármelyikük.
Rendőrszirénát hallasz, mikor elindulsz, és éppen elbírtad kerülni az érkező fakabátokat, akiket mentők kísérnek.

Folytatás: Vidámpark
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 9:47 pm

Előzmény

Mikor kimentem az ablakon egy sikátorba találom magam. Egy irányba mehettem csak ami az utcák volt. Nem is húztam az időmet elindultam. Vészesen kerestem, nem lóghat meg az a senkiházi. Ha már idáig eljutottam akkor nem fogok itt megállni. Hamarosan meglátom őt az egyik ház tetején. Gonoszan vigyorgok, majd villám gyorsan felmászok a tűzlétrán. Felmenve nem volt Otonashi a helyén. Átugrott a másik ház tetejére. Követem őt itt már nem fog meglógni.
- Nem lógsz meg te rohadék!
Ordítom feléje, majd előidézem a villámaimat és kisebb-nagyobb nyalábokat küldök feléje. Az adrenalin pörög bennem ilyenkor meggondolatlanul cselekszem. Abba is hagyom kis idő múlva, mert így csak az erőmet fogom pazarolni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 25, 2011 11:13 pm

Kiáltásodat hallva Otonashi rémülten megfordul. Látszik hogy hezitál, vajon mit csináljon? Elfusson? Harcoljon? Miközben egy pillanatra megáll, felé lövöd villámaidat. Ám a "vénember" kitér a csapás útjából, emberfeletti gyorsaságról adva tanúbizonyságot. Ruhája alól pár dobócsillagot kap elő, majd feléd hajítja a fegyvereket. Villámgyorsan elkerülöd a shurriken felhőt, ám ez a kis idő elég volt Otonashinak, hogy ismét menekülőre fogja a dolgot. Átugrik a következő háztetőre. Követned kell, ha el akarod kapni...
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimePént. Nov. 25, 2011 11:47 pm

A folyamatos futkosás nem tart sokáig és rám támad néhány shurikennel. Kikerülöm őket gyorsan, hogy még egy kis vágást se bírjon ejteni rajtam. Még mindig mosolygok mivel úgy látszott kétségbe van esve és nem tudja mit csináljon. Ez elég önbizalmat adott nekem, hogy tovább loholjak utána. Hamarosan újabb házra ugrik át amire én is követem. Megint feléje ordítok.
- Úgy sem futhatsz örökké Otonashi! Állj meg és küzdj meg velem, mint férfi a férfival!
Szólok újra feléje, de nem hagyom abba a hajtó vadászatot. Folyton csak ezt hajtogatom magamba közben. ~ Elkaplak, megnyúzlak és takarót csinálok a bőrödből. ~ Már kezdem unni ezt a fogócskát így ha még nem állt meg akkor megnézek egy rövidebb utat, hogy elébe vághassak és ezzel elzárjam az útját. De lehet így csak neki adok, majd egér utat. Nagyon át kell most már gondolnom a helyzetet, mert itt minden döntés (viccesen mondva) döntő lehet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 3:38 pm

Még mindig tart a fogócska a tetőkön. Rövidebb utat nem nagyon látsz, de nincs is rá szükség. Egyre jobban beéred célpontod. Otonashi is észleli a veszélyt, ezért megáll, majd feléd fordul.
-Te akartad, átkozott törpe! Most ellátom a bajodat!-villámgyors mozdulattal már támad is. Egy köríves rúgás segítségével a szomszéd ház falába passzíroz. Vakolat és tégla darabok potyognak körülötted. Szád sarkából vér szivárog. Sokkal erősebb, mint a tanítványai. Minden tudásodra szükség lesz, ha leakarod győzni...
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 03, 2011 10:41 am

A fogócska még tart egy kis ideig, de hamarosan Otonashi abba hagyja a menekülést és egy köríves rúgással támad. Túl hamar jött nem bírtam kivédeni időbe. A szomszéd ház falának passzíroz, vakolat darabok téglák esnek le mellettem. Vér folyik ki szám szélén úgy látszott, hogy nem hiába ő a mester. A harc elkezdődött és Otonashi nagy előnyre tett szert. Az erőviszonyok nagyok voltak, de még egyenlíthettem ha jól taktikázok. Össze szedem magam, majd elrugaszkodva a faltól Otonashi felé ütéseket mérek arcára. Ha nem üt le akkor gyorsan elmozgok onnan, mert egy kis rés és ő kihasználhatja aminek az lesz a következménye, hogy akár egy borda törést is véghez vihet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 8:32 pm

Hamar összeszeded magad a csapás után, majd támadásba lendülsz. Ütések záporát zúdítod ellenfeledre. A démon derekasan állja a sarat, ám végül sikerül bevinned két ütést. Az orra hatalmasat reccsen az öklöd nyomán, és Otonashi hátratántorodik. Villámgyorsan visszavonulsz, mielőtt még ellentámadásba lendülne.

Ám ellenfeled csak áll, majd gonoszul elmosolyodik.
-Több van benned kisember, mint ami látszik. De ellenem nincs esélyed!-szeme vörösen izzani kezd, majd tűz jelenik meg a teste körül. Alakja megnő, a ruha szétszakad a testén. Már több mint két méter magas. Szarvak nőnek a fején.Miután befejezte az átalakulást, ismét rád mosolyog.
Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Fierydemonani
-Most véged, ostoba halandó!-jobbkezét kinyújtja feléd, mint aki megálljt parancsol. Kezeiből hatalmas lángcsóva csapódik ki, a tűz egyenesen feléd tart...
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 9:29 pm

Az ütések nagy részét hárítja, de kettőt még sikerül bevinnem amitől az orrcsontja nagyot reccsen. Elmosolyodok és hamarosan el is tűnök előle. Hamarosan egy kis dicsérő szavakat mondogat, majd baljósan szeme vörösen felizzik. Tűz veszi körbe testét, ruhája szét szakad és most már majdnem 2 méteresen néz le rám. A szarvai szépen díszeleg fején, majd egy pimasz mosoly jelenik meg arcán. Utolsó mondata nem igen tetszett, de azt követte egy lángcsóva ami egyenesen felém tart. Egy kis ideig habozok, de hamar elmozgok előle.
- Nem mész semmire ellenem!
Szólok magabiztosan, majd ha még küld felém pár lángcsóvát akkor azokat is megpróbálom kikerülni. De nem sokáig folytathatom ezt mivel a végén sarokba fog szorítani.
- Úgy látom itt már nem az ökleink fognak dönteni!
Mondom és jobb karomba újra összpontosítom a villámokat. Csak úgy cikáznak körülötte. Én is elkezdem lőni villámaimmal ami inkább már egy hosszabb ostorra hasonlít, de mégse az. Ez kemény menet lesz, de magabiztosan vágok bele hiszen még mindig lehet esélyem a győzelemre, vagy nem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 07, 2011 10:01 pm

A hatalmas lángcsóvát sikerül kikerülnöd, és rögtön ellentámadásba kezdesz. Kezedből villám cikázik ellenfeled felé. Ám a démon kikerüli támadásod, majd újabb lángörvénnyel felel, amit épp hogy sikerül elkerülnöd. Újabb villámot küldesz ki, amit ismét elkerül. Ellenfeled egy minden eddiginél nagyobb tűzcsóvával válaszol, amit már nem tudsz teljesen kikerülni, mivel kezdesz fáradni a villámhasználattól. A lángok beléd marnak, a ruhád egy része lángra kap. Szerencsére sikerül eloltanod a tüzet. Kisebb égési sebekkel megúsztad a dolgot, de már erőd végénél jársz. Ám ugyanez elmondható ellenfeledről is. Egy ideig mindketten zihálva álltok egymással szemben, készülve az újabb összecsapásra.
-Nehogy azt hidd törpe, hogy győzhetsz! Most végzek veled!-hörgi, majd támadásba lendül...
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 8:37 pm

A lángok és a villámok folyamatosan repkednek a levegőben. Majd egy mindegyiknél nagyobb tűzcsóvát vet felém. Ezt már nem bírom hárítani. Ez eltalál ami következtében a ruhám egy része szét ég, de néhány égési sérüléssel megúsztam. Fél térdere ereszkedve heverem ki a támadását. De úgy látszott ő se van tele energiával és látom ő neki se van végtelen ereje. Egy kicsi mosoly jelenik meg arcomon, de nincs sok okom rá. Még egy fenyegető mondatot ad nekem. Újra támadásba lendül, nagy levegőt veszek és megpróbálom kikerülni a támadásait. Ha sikerül találnom egy kis rést egy támadásnak kockáztatok. Minden erőmet összpontosítom ebbe az egy villámcsapásba. Tudom, hogy ez az utolsó lesz, nem lesz több esélyem. Hiába hittem azt, hogy könnyű ellenfelem lesz, de ez most nem az. Mikor minden erőmet össze gyűjtöttem ezt az erőt felszabadítom és megcélzom a démoni Otonashit. Ha ez nem sikerül végem, vesztettem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 6:10 pm

Már kezdesz kimerülni a hosszú ideje tartó harctól. Otonashi feléd lendül, ütések és rúgások sorozatával áraszt el. Néhányat sikerül elkerülnöd, de a többség betalál. A bordád nagyot reccsen egy rúgás nyomán. Minden bizonnyal megrepedt, talán el is tört. Egy másik ütés után vér ízét érzed a szádban, és kilazult egy-két fogad. Ám te sem tétlenkedsz, jó pár sebet sikerül okoznod a démonnak. Ám egyik sem komoly. Várod a megfelelő alkalmat, hogy végre megsüsd a villámaiddal. Már percek óta küzdötök, minden harci tudásotokat bevetitek mindketten. Ám látod, hogy kezd lazulni ellenfeled védelme. Itt az alkalom. Összegyűjtöd minden erődet, és szabadjára engeded hatalmad. A démon már túl fáradt, hogy elkerülje a támadást. A villámnyalábok körül ölelik a testét. Otonashi ordít a kíntól, testén több égési seb is megjelenik. Végül egy utolsó kiáltás kíséretében füstölögve elterül. Ám te is mellette kösz ki a földön. Levegőért kapkodva fekszel a hátadon. Az utolsó csepp erőt is kipréselte belőled ez az utolsó támadás. Ahogy csökken az adrenalin szinted, egyre jobban kezded érezni a fájdalmat is. Szinte minden testrészed sajog. Végül sikerül feltápászkodnod. Ekkor látod, hogy ellenfeled még él, csak eszméletlen. Szívós egy fickó...
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 9:11 pm

Jackpot! Telibe találtam amitől kifeküdt, de én se voltam jobb helyzet a törött bordámmal és még jó pár sebemmel. Ez az utolsó támadás elvette minden erőm. Össze esek és szétterülök Otonashi mellé. próbálom valamennyire össze szedni magam és feltápászkodni. Csak ekkor látom meg, hogy még életbe van csak eszméletlen. Ilyen nincs, eddig ő volt a legnagyobb ellenfelem. Hamarosan végig nézek rajta, de nem húzhatom az időt. Most kell megölnöm. A három ágú tőröm farkamon készen létbe van, pengéi vérre szomjaznak. Oda tipegek Otonashiohoz, majd e szavakkal búcsúzok.
- Méltó ellenfelem voltál. Ezért remélem, hogy soha nem hoz megint össze a balsors. Most pedig leküldelek a POKOLBA!
Ordítom és a pengék egyenesen Otonashi fejét célozzák meg, majd bele fúrják magukat. Ha nem avatkozott semmi közbe levágtam fejét és elgondolkozok most hogyan tovább.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 15, 2011 8:42 pm

Otonashi megpróbál feltápászkodni, szemében csak izzó gyűlöletet látsz. Egy mozdulattal elválasztod a fejét a testétől. Végrehajtottad a küldetést. Már csak a jutalmat kell begyűjtened. A sofőr azt mondta, hogy menj issza az Audihoz. Körülkémlelsz a tetőről, hogy betájold, merre is kell menned. A távolban megpillantod a dojot, és a kocsit. Hamarosan már az autóban ülsz. Az autó elindul, és hamarosan Gotham elitebb környékén találod magad.

Folytatás:Az Ares vállalat épülete
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 10:22 pm

Előzmények:Burnley búvóhely kocsma

Ezzel viszont számodra még koránt sincs vége, elindulsz az üldözött informátor után, aki azért nagy távolságot tudhat magáénak veled szemben, mégis megpróbálod egy magaslati pontról felkutatni őt.
A limuzint nem látod ugyan, de egy autó rohamos, veszett iramát pillantod meg a főúton. Úgy megy, mint egy őrült, nem érdekli az Amerikai Egyesült Államok papírra vett kresszoktatása, kanyarodik a szemben lévő forgalom sávjához, majd vissza, nem beszélve arról, hogy meghaladja a megengedett sebességet.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 11:18 am

Teljes sebességre állítom bumerángjaimat, és egy kamikáze rakéta stílusával rohamozom meg a menekülőt. Sajnos nem száz százalékig biztos, hogy a jó embert üldözöm, de bárhogy is legyen, aki így siet valami vaj van a fülén. Ha nem is a kocsmatölteléket kapom el, de egy bűnözőt mégis hűvösre tehetek. Ha már eléggé lecsökkent a távolság a távolsági fegyverem használatához, akkor bevetem vasrombolót. Lepkéket megszégyenítő piruettbe kezdek, és teljes erővel a gépjármű motorháztetejét célozva útjára indítom kicsinyemet. Ha eltalálja, akkor remélem belefúródik a motorblokkban, vagy egy másik nélkülözhetetlen alkatrészt tesz tönkre, ami miatt leáll a kocsi. Én meg szárnyaszegett madárként elegánsan landolok az aszfalton, miközben nézem művemet, ha sikerül azért, ha nem azért.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 16, 2012 9:31 pm

Terveidet habozás nélkül gondoltad át, és a kivételezésen sem lacafacázol sokat, egyből elindulsz a gyanús jármű után.
Az autó már lassan 90re kapcsol az autóktól hemzsegő kétszakaszos úton, bizony kikanyarodott a kis utcából, és hajmeresztő mutatványokkal kerüli ki a vele szemben érkező járműveket. Nagyon sietős a dolga, de csak utoléred.
Bumerángod célt téveszt, de terved mégis beválik, bár nem úgy, ahogy elképzelted. A fegyvered félig súrolja a kocsi oldalát, de végül telibetrafálja a kereket is, viszont az eldobás pillanatában rá kell döbbenj, sok téged hátráltató dologról igencsak megfeledkeztél.
A bal karod nem igen használható nem, hogy harcra, éppen semmire, s mikor tudatodba hasít a fájdalom felismerése, a hátadon maradó bumeráng fullasztó hangokat adva, állítja le a fúvókákat üzemeltető motort.
A kocsmában a férfi súlyával ránehezedett a szerkezetre, és az behorpadt, úgy tűnik komolyabb károkat okozva vele, mint korábban gondoltad, s bár az üldözött jármű a korlátnak csapódik, te egy fékező autó motorháztetőjére zuhansz.
Szerencsére a magasság nem volt akkora, hogy súlyosabb sérülésed legyen, bal karod viszont most már a törésnek köszönhetően fáj, mikor megpillantod, hogy könyököd, igencsak furcsa szögben áll. Talán az adrenalin miatt, avagy a hirtelen keletkezett sok következtében, de nem érzel még nagyobb fájdalmat, mint zuhanásodkor, a sokk egy ideig még dolgozik az agyadban.
Nem úsztad meg azonban ennyivel, a bal válladon kívül most már több mindened fáj, úgy tűnik zúzódásokkal leped meg magad, pontosabban oldalad felöl, talán a bordád is eltörött és a csípőd is biztos lila foltokban fog tündökölni, nem beszélve a hirtelen beszorult levegőről, melynek köszönhetően a levegővétellel is meg kell küzdened.
Ahogy felnézel, látod, hogy az autóból nem száll ki senki...elkaptad a nyomorultat.
- Jól van? - Kérdi valaki a hátad mögül.


//Off: Igen, gonosz vagyok, de kérlek legközelebb ne feledd el a kalandod előző reagjaiban történt dolgokat...Nem egyszer volt erre precedens a játékod során, hogy figyelmen kívül hagytad a hátrányaidat. Figyelj oda erre az elkövetkezőkben.//
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimePént. Feb. 24, 2012 11:22 am

//OFF: Úgy néz ki kiment a fejemből. De legközelebb már odafigyelek rá.//

~ Áúúúúúúú ~ Harapom véresre ajkamat. ~ Hát a terv sikerült, csak egy kis hátulütője is volt a dolognak. ~ Lassan feltápászkodok, és mankónak használva megmaradt Vasrombolómat felállok. Szép lassan lélegzek, és erőt gyűjtök a megszólalásra. Egy civil jön közel, és szólásra nyitom számat. Először csak valami krákogás jön ki rajta, végül már elég értelmes szavakat is össze tudok rakni.
- Hívja azonnal a mentőket… és a rendőrséget is. Mondja azt, hogy… - Hát ez jó kérdés, miért is lehetne bevitetni ezt az alakot. Ebben az állapotban tuti, nem fogom tudni tovább követni a nyomokat, de talán egy másik alkalommal. Az idő különösebben nem fontos. Ha most dolgoznak, úgyis csak akkor állnak le, ha elkapják őket. És ez az én tervem is, mindegy ki viszi véghez. – gyilkossági kísérletet követett el a férfi. És siessenek. – „Mankómra” támaszkodva közelebb óvatoskodok a vezetőfülke felé. Megpróbálok úgy haladni, hogy a bumeráng védje az oldalamat, és ha kell azonnal mögé tudjak rejtőzni. Elvégre pajzsnak is lehet ezt használni, nem csak támadásra. Szabad kezemmel pedig előkapom az övemből bumerángot, és felét megcélozva hozzávágom. Nem túl erősen, csak amennyire a kengurukat szoktuk, hogy elaléljanak.
Óvatosan benézek az üvegen, és megpróbálom felmérni a sofőr állapotát. Ha nagyon súlyos, akkor fájdalommal nem törődve, megpróbálom biztonságos helyzetbe hozni, míg a mentők meg nem érkeznek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 11:23 am

Járásod közben a csípőd felől érzed a fájdalmat, s a bumerángot támaszként használva közeledsz az üldözött járműhöz. A férfi akit utasítottál a szervek riasztására, már nagyban hívja a rendőrséget, bár azért sokszor indul el feléd, mikor látja, hogy milyen állapotban vagy.
- Üljön le kérem, látszik, hogy maga nincs jól. - Mondja, de hajthatatlannak bizonyult, folytatod utad az ellenség felé. Bár bumerángot dobálni, és mankózni együtt nem tudsz ugyanazzal a kezedben, a másik pedig törött, így jobb ötlet híján, magad mellé engeded, de nem kell egészen az autóig menned, hiszen a jól ismert nagydarab férfi kisebb sérülésekkel kiszáll az autóból, és rád mosolyog.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Flex-Mentallo-4-297x300_www.kepfeltoltes.hu_


Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Feb. 28, 2012 8:55 am

Hát most elkapom. Nem menekül előlem még egyszer. Az a mosoly pedig le fog kerülni az arcáról. Igaz nem tudom mit követett el, de annyi biztos, hogy rács mögé fogom juttatni miatta.
Összeszorítom fogaimat, és megpróbálom kizárni a fájdalmat. Úgy szorítom a bumerángot, még az ujjaim is belefehérednek. Az összes fájdalmamat a következő dobásba sűrítem. Megtartom magam csak lábaimmal pár másodpercre és eldobom a kezemben lévőt. Minden maradék erőmet beleviszem a dobásba, és fejre célzok.
De nem közvetlen. A dobásom ívét úgy alakítom, hogy úgy tűnjön mintha mellé ment volna, és csak a visszafelé úton találja tarkón a férfit. Már nincs egyetlen szavam a helyzetre, most már csak a tettek mondják el mit is gondolok.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 03, 2012 4:04 pm

A férfi elindul feléd, látja, hogy nem igen vagy jó bőrben, így gondolhatja egyszerűbb lesz a dolga a kivégzéseddel. Már a körül lévő autókból mindenki kiszállt, bár közbeavatkozni nem mernek, elhűlve nézik az epikus harcot.
- Hajrá kislány! Adj neki! Éljen a Bumerángos igazságtevő! - Ordítják többen, főleg női fajtársaid, ez némi erőt ad neked a harchoz, most nyerhetsz némi hírnevet is, de mint a Gladiátor viadalokon téged is felperzsel a nép hangja. Egy hídon küzdesz meg egy elvetemült bandataggal, sérülten, utolsó erődet összeszedve, ha másért nem is, a közlekedés akadályozásárért biztosan a televízióba kerülsz.
A dobás valóban elkerüli a férfit, aki viszont elmozdul, hiszen folyamatosan sétál feléd. Szurkolsz, hogy még a bumeráng eltalálja őt, de az csak a fülét leszakítva esik a járművek felé. A férfi odakap az érintett testrészhez, és haraggal az arcán veszi tudomásul, hogy már ott is elkezdett vérezni. Járását sietősebbre veszi, látni rajta, hogy ő is sántít.
Ekkor a bumerángod a lábad elé pattog.
- Próbáld meg még egyszer! - Kiáltotta egy kislány a tömegben, kit aztán édesanyja úgy húzott el távolabbi, biztonságosabb területre.
A férfi pedig egyre csak közeledett feléd.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 06, 2012 9:47 am

A látványtól majdnem felsikoltok. Szememben nem csak a küzdeni akarás, de a meglepődöttség is vegyül. Aki látná, hála istennek maszk van rajtam, így ez az eshetőség fel sem merül, nem tudná eldönteni mi is fut át az agyamon. Soha nem akartam ilyen sérülést okozni, főleg nem is gondoltam, hogy egy olyan fegyverrel sikerül, ami egyáltalán nem alkalmas vágásra, vagy hasításra. A kis fa alkotmány körül valami titokzatosság lehet, amiről még nem is tudhatok.
- Dr. Löket ha kérhetném. – Mondom oda az embereknek, csak hogy tudják mire vélni a dolgokat, és ne holmi más néven emlegessenek engem. – Add meg magad, míg van esélyed rá, vagy különben csúfos és megalázó vereséget szenvedsz a város új védelmezőjétől. – Miközben mondom, esélyt sem adok neki, a támadásra. Rálépek a bumerángom végére, és az reményeim szerint görbületének köszönhetően felpattan a földről, és én a levegőben elkapva, újabb útra küldöm, de most a férfi homlokára célzok vele. És olyan ívben, hogy ha nem találna, akkor visszatérve Vasrombolóhoz érkezzen.
Az eredményét meg sem várva a támadásomnak, Vasromboló felé ha elérem mielőtt elérne az ellenfelem, akkor kicserélem a kezembe lévővel, és mozgásom könnyítésére bekapcsolom hajtóműveit. Úgy irányítom, hogy el tudjam kerülni a támadásait, bármivel is jöjjön. Ha nem érem el, akkor csapásait Lélekrablóval próbálom védeni, és közben tovább hátrálok Vasromboló felé.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 06, 2012 6:31 pm

//Off: Bocsi, elírás, csak felszakította a fülét, nem leszakította. Very Happy De egyébként a bumeránk igenis képes vágni, az Afrikaiak, és az Ausztrálok a gyümölcsöket annak segítségével szedték le a fáról.//

Ahogy kimondod a neved, a nép összenéz. Csendben állnak, s hallod a sustorgásokból, hogy képzavarban vannak.
- Dr. Löket? Az inkább férfi létre utal...egy nőnek ilyen név? - Hangzanak a válaszok, de nem sokáig tudsz törődni velük, hiszen ellenfeled közeleg. A bumerángod most célt ér, akkorát csattan a férfi homlokán, hogy az a lendülettől seggre ül. A fegyver felszakította a bőrét, és igen komoly sebet ejtett rajta, hiszen nem igen akar felpattanni ülő helyzetéből.
Talán megszédülhetett, vagy kisebb agyrázkódás megy végbe fejében, s mire végül megpróbálna feltápászkodni, ismét helyet foglal a betonon.
- Éljen Dr. Löket! Éljen! - Hangzanak a kiáltások, és az éljenzés, de nincs túl sok időd ünnepeltetni magad, hiszen már távolról hallatszódik a sziréna hangja. Rendőri és Mentő egyaránt.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Márc. 19, 2012 10:16 am

A győzelem mámora megüli szívemet, új erőt kölcsönöz nekem, és hát ezt még a kötekedők sem tudják elvenni tőlem. Hát azért nem lennék az, aki vagyok, ha nem szólnék vissza. Fájdalmaim vannak, de ez még sem hagyhatom ki.
- Hát aztán mi legyen a nevem? Löket doktornő? Vagy mit ajánlasz okostóni? – Intézem szavaimat a sutyorgók felé, és új mankómmal könnyítve járásomon, odabotorkálok áldozatomhoz, és hirtelen rájövök nincs mivel megkötöznöm. Képzeletbeli bevásárló listámhoz még ezt is hozzácsapva, mármint a probléma megoldását, ami talán egy erős vékony fémkábel meg is oldana. Na, de most ezen nincs mit gondolkodni, odalépkedek a férfihez.
Állítok a hajtóműveken, és ráfogom Vasrombolót. Igaz nem éppen erre a feladatra lett kitalálva, de hát a mérete, és a verés talán elég félemlítő lesz, hogy meg se próbáljon felállni. Na és ha már itt tartok, jöhet a diadalittas szöveg, melyet egy kis szórakoztató körítéssel is megfűszerezek.
- Ez a jutalma a bűnnek, a városban melyet maga Dr. Löket védelmez. Az új igazságosztó, ki senkitől sem fél, és semmitől sem riad vissza. A legfikarcnyibb esélyed sem volt gaz, ezt tudhattad volna, már hamarabb is. – Ezzel belenyúlok a titkos rekeszembe, és előkapok egy bő tucatnyit a „Dr. Löket jelből” és feldobva, mint a konfettit szélnek eresztem, had legyen egy kis emléke is a jónépnek körülöttem. – Tudja meg mindenki, kitől kell rettegni, ha bűn rögös útjára lép az ember. Vigyétek hírül, minden kerületbe! Dr. Löket itt van, és megvéd titeket. – Mondom, miközben nézem, ahogy a cetlik repülnek szerte széjjel, de közben azért fél szememet a férfin tartom, és ha bármilyen mozdulatot is tenne azonnal megpróbálok akcióba lépni.
Ha megmozdulna, és bármilyen veszélyesnek tűnő mozdulatot tenne, Vasrombolón állítok egy kicsit, és nem túl erősen, mivel már kapott a fejére, de felé suhintok, amennyire az állapotom engedi. A fejét célzom meg, és remélem elég, hogy ott maradjon a földön, míg ide nem érnek a rendőrök. Akikkel jó viszonyt akarok kialakítani, és így természetesen nem menekülök. Miért is tenném, hát én a jó vagyok, egy oldalon állunk.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Márc. 20, 2012 7:23 pm

A név fele éljenez, a többi fele ámulkodik. Nem tudod hova tenni ezt az érzést, de látod, inkább a nők hajbókolnak neked, de néhányan sandán figyelnek, azért egy tapsvihart megérdemelsz.
A konfettit megnézik maguknak, a férfi pedig nem igen mozdul, elterült a földön, s bár eszméleténél van, láthatod a fején a sebet...kicsit vérzik.
Ekkor megjelenik a rendőrség a mentőket követve, kiszállnak s egyből biztosítják a környéket.
- Oszolj emberek, nincs itt semmi látnivaló, kérem távolodjanak el a gyanúsítottaktól. - Ordítja egy bajszos férfi, felismered a GYRE autóját, és a beöltözött rohamrendőröket.
- Hölgyem, attól függetlenül, hogy maga ártalmatlanított egy a rendőrség által már régen gyanúsított bűnözőt, attól tartok le kell tartóztatnom. A forgalom akadályozása, államnak okozott károk, a jelenlévők veszélyeztetése, és mint tudja nálunk nem divat az önbíráskodás. Kérem emelje magasra a kezeit. - Sorolta az ellened felhozott vádakat, mire a nézőközönség búgni, és fújolni kezdett. Talán mégis meg kellene gondolni azt a menekülést, mielőtt az őrsön találnád magad.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitimePént. Márc. 23, 2012 6:50 pm

Kihúzott háttal várom a rendőröket. Hát miért is ne, semmi rosszat nem tettem, úgyhogy semmi gond nem lesz. A közönség éljenez, ez pedig olyan szívmelengető érzés. Hát soha nem gondoltam volna, hogy az első akcióm ilyen diadalmenetté lép elő.
Na jó, azért ez egy kicsit túlzás. Hát ha nem fájna minden részem, és még mozogni is tudnék rendesen, annyi biztos, jobban élvezném a dolgot. Szép lassan megállok, és csak úszok a szeretetáradatban. Csoda, hogy bőrszínem nem is zavar senkit. Ilyen ez az ország szeretik a hőseiket. Jajj, de egoista vagyok máris.
Ekkor belép a rendőrség a körbe, és mielőtt még elkezdhetném a dolgot. Azonnal félbe is szakítanak. Na jó csak képletesen mondva. A vádak igazak, még ha az akadályoztatás nem is állná meg a helyét teljesen, de hát nem vagyok olyan, aki ellenkezne a szervekkel. Na jó egy kicsit azért.
- Biztosúr, ha lehetne nem tenném fel a kezem. Tudja eléggé megsérültem, és ha elengedem mankómat igen csak eldőlnék. - Kezdem egy kis viccel, és még mosolygok is a rendőrre, hátha megtöröm a kezdeti jeget. - És ha lehetne a bumerángokat is el lehetne rakni, csak nehogy egy gyerek megtalálja, vagy valaki ellophassa. Tudja a súlyánál fogva is elég veszélyesek. - A lehető legnaivabb, és legártatlanabb hangomat veszem elő, és közben úgy nézek a rendőrre, mintha minden csak tőle függene. - Na és ha lenne olyan jó, engedhetné hogy megvizsgáljanak az orvosok. Tényleg nem érzem magam túl jól. - A szavaimat megerősítendő, kicsit dülöngélek is. Csak, hogy tényleg rosszul nézzek ki, ami mondjuk a furcsán tartott kezemből, és a belőlem csordogáló vérből talán nem látszik eléggé. Az alakításom remélem Oscar-t ér, és elég meggyőző vagyok, hogy elláthassanak, mielőtt még bárkinek is eszébe jutni lerángatni rólam a maszkot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok, hidak.   Főutak, utcák, sikátorok, hidak. - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok, hidak.
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok, hidak.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Burnley-
Ugrás: