DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone kúria

Go down 
+5
Cybergyík
Amethysta
Michelle Sinistresang
Bisur
Vadmacska
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
SzerzőÜzenet
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 12:21 am

A birkózás nem várt eredményhez vezet, jobban mondva remélt eredményhez, hiszen Védelmező került fölénybe. Nem igen kecsegtető számára a gondolat, hogy egy lánnyal kell megküzdenie, ma már így is majdnem megölt egy robot ruhába öltözött macskanőt.
- A harcnak vége szivi, nincs értelme tovább küzdeni. - Magyarázta Cardas-nak, hátha lenyugszik, eközben egész testsúlyával próbált rátehénkedni, s még csak véletlen se rúghassa lágyékon, lábaival a lány lábait megpróbálja szétfeszíteni.
- Nem akarlak bántani. - Tette még hozzá, mikor szemei hirtelen vöröses színűvé váltottak át. Egész teste megremegett, s olyan erővel próbálta szorítani a macskát a földhöz amennyire csak erejéből tellett. Gúnyos, hosszú mosoly húzódott végig arcán, olyan őrült tekintetté vált komor arckifejezése, hogy az még őt is megrémítheti.
- De én bántani akarommmm. - Szólal meg ismét szinte túlvilági hangon, s Brian akaratán kívül megnyalta szája szélét. Mintha tükörből nézné végig a jelentet, nem tud semmit csinálni saját testével, látja és tudja mit csinál, de izmai nem engedelmeskednek akaratával. A tükörbe néz, és megjelenik a szimbióta életnagyságban, és csalogatóan hívja a férfit.
Szinte eluralkodott rajta valami, s nem tudta irányítani cselekedeteit, bár küzdött ellene. Nem igen jókor akar a szimbióta uralomra törni, hiszen ha figyelme elterelődik, a lány kihasználhatja, és annak sem lesz jó vége. Mérgében és elkeseredettségében öklével betöri az ablakot, s szemei ismét normális színt vett fel.
Megpróbálja levetni magát a lányról, s az emelet felé rohanni, miközben kezével pofozgatja magát, hátha helyre áll a világ rendje.
- Ne gyere utánam, nem akarlak bántani! - Kiállt vissza, ha végül Cardas mégsem követné őt. Amennyiben megteszi, számolnia kell a szimbióta őrületével, s koránt sem biztos, hogy Védelmező még egyszer le bírja győzni őt, főleg, hogy most először próbálta meg átvenni az irányítást.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeKedd Május 01, 2012 11:03 am

Csak most jut eszembe, hogy társam segélykérését teljesen figyelmen kívül hagytam, úgy robogtunk el mellette, hogy oda se böfögtem neki. Ezt most pótolom, remélem még időben.
- Bocs Véd, de tudod, hogy mi van per pill velem, egyedül jobban boldogulsz - válaszolom gyorsan. Két társam már tudja, hogy a kardom nélkül nem sokat tudok tenni - Phil képzése ide vagy oda, egy ilyen fürge lény ellen szerintem semmi esélyem nem lenne. Remélem, érti, hogy miért így válaszoltam: Kitrianának erről az infóról nem kell tudnia, sem pedig az ellenfelének.
Mire ezt végig mondtam, már lent is voltunk azon az emeleten, amit Kitriana említett. Elég hamar megérkeztünk, azt hittem, sokkal nehezebb lesz. Oké, szóval itt van valahol az a titkos lift, nagyszerű. Körbenézek, de semmi olyasmit nem látok, amiből arra következtetnék, hogy merre is lenne.
- Hol van az a lift, amiről beszéltél? – nézek közben hátra, hátha utánunk jönne valaki. – Ugye be tudunk ugrani közben a cumómért? Nem szívesen hagynám itt.
Nem csak az a bajom, hogy nincs erőm, de ha most anélkül megyek el, hogy fogom visszaszerezni? Mindenen ott van az ujjlenyomatom, amiből akár rám is akadhatnak… nem kockáztathatok. Szóval ha nem tudunk arra az emeletre menni a titkos lifttel – bár nem hiszem, hogy csak itt lehetne beszállni, elvégre bármelyik emeletről kellhet menekülni – megkérem Kitrianát, hogy menjen előre, én pedig megyek a normál lifttel – vagy ha nem működik, akkor a lépcsőn.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeSzer. Május 02, 2012 2:59 pm

Ellenfelem azért is le akar lőni, de erre én ösztönszerűen válaszolok, és sikerül még azelőtt elrántani a fegyver csövét, mielőtt az elsülne. De sajnos ezzel most egy szabad lépést engedtem neki, és ő nem tétovázik, most fordult a kocka, én kerültem alulra. Mielőtt még próbálkozhatnék valamivel, a férfi már minden erejével rám nehezedik, de nem adom fel. Ellenfelem úgy tűnik, már unja a harcot, ha ilyen békítő szöveggel próbálkozik, de igazából én se látom értelmét tovább küzdeni - de azért folytatom.
Ekkor azonban a fickó furcsa reakciókat mutat, valami nincs rendbe vele, annyi szent. A szeme színe mintha már nem az eredeti lenne, meg a viselkedése is más. Mi van ezzel? A végén még valami csúnyát is csinálna... de most talán több esélyem van ellene, megpróbálok még egyszer kitörni a fogságából, hátha beválik, amíg nincs teljesen magánál. Viszont úgy tűnik, hogy ebben az önkívületi állapotban még erősebb, mint amúgy, vagy csak én fáradok? Az előfordulhat. Bármi is van vele, ha jól látom, kezd magához térni, és mielőtt újra próbálkozhatnék egy kitöréssel, ő leveti magát rólam, és elindul az emeletre, de előtte még ad nekem egy jó tanácsot.
Én még mindig értetlenül fekszem a padlón, próbálva összerakosgatni, mi is játszódott le a szemem előtt - és szó szerint rajtam. Valami azt súgja, jobb, ha megfogadom a tanácsát.
- Eszem ágában sincs - mondom csak úgy magamnak. Viszont így egyedül maradnék, Batman, Macskanő, Cybergyík, és a többiek mind elhúztak. Viszont tudom, hogy merre, szóval körülnézek egy másik, alternatív útvonalat keresve. Egy ekkora épületben nem csak egy lépcsőnek kéne lennie. Amint találok valami ilyesmit, el is indulok rajta, hátha CyCának segítségre lesz szüksége. De ha lehet, jó messziről elkerülöm ezt a fickót, nem akarom még egyszer a földön végezni alatta. Aztán eszembe jut még valami. Talán a liftakna szabad. Ha nem akadályoz a lift, akkor ott fogok menni, így biztos nem futok bele ellenséges szándékú alakokba.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 10:25 am

Cybergyík megteszi azt a két emeltet a tűzlépcsőn, és azt a bő méteres ugrást, ami a vasszerkezet és a beton között van. Mire leér már igen csak mutatkoznak rajta a fáradság jelei, de még így is ő van legtávolabb az épülettől, ha a csapatát nézzük. Ám mikor indulna el kacskaringós utakon, hogy el tudjon menekülni az épülettől, és egyetlen üldöző se akadhasson nyomára. A ?fülei? fémes csattanára lesznek figyelmesek. CyCa páncélzata bármiből is legyen, biztonságos, akár egy anya ölelő karjai. Második emeletről vetette le magát a nő, és súlyos páncélzata alatt még a beton is feltört, de úgy látszik neki meg sem kottyant a zuhanás. Nem úgy, mint a poroltóval való találkozás. A macska alakú sisak ripityára van törve, már félig kilátszik a szőke rövid hajú nő arca, kinek mérgében szörnyű grimaszba torzul az arca. Még ép karját kinyújtja feléd, és öt borotvaéles karom nyílik ki belőle. Az események hihetetlen gyorsan történnek, még csak most érkezett le, de már támad is. Úgy látszik a könyv mindent megér számára, fel akar darabolni. Jobbról indítja támadását, és mellkasodat célozza meg.
Közben Védelmező erőszakoskodik a a fiatal orvosnővel, aki mielőtt még ellene tehetne a dolgoknak, a ?hős? elengedi, és leszáll a magas lóról. Elhagyja ellenségét, igaz vér nem folyt közöttük, de nem sok kellett volna hozzá. Védelmező a lépcsőn próbál távozni, míg Cardas a liftaknát veszi célba. Egyik sem ütközik akadályba, Védelmező képességei elegek ahhoz, hogy megbirkózzanak a szörnyű lépcsőfokokkal, míg Cardas macskaügyessége a liftaknával teszi ugyanezt.
Végül pedig a párocska is eléri célját. Kitriana, kinyit egy titkos ajtót a falon, és betuszkolja megmentőjét, éppen arra az emeletre érkeznek, ahonnan elindultak. Senki sem figyeli őket, ebben a félhomályos, elektronika mentes épületben, pedig senki nem is látja. A jelmez, és a felszerelés ott van, ahol hagyták.
A hold fénye besüt az ablakon, az izgalmakkal teli bársonyos este úgy látszik nagy hatással volt a lányra. Átható pillantásokkal méregeti hősét, ahogy felkapja jelmezét, és így szól.
- Köszönöm ezt a mai estét. Mindent megkaptam tőled, amit szeretnék... Legalábbis majdnem mindent... - A maszk már Sárkányon van, miközben kihívóan előre hajol Kitriana, hogy ha akarja bárki bepillantást nyerhessen dekoltázsába. Szájával csücsörít, és várja a megérdemelt jutalmat, amit segítségéért kaphat.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimePént. Május 04, 2012 11:55 am

Remek, itt is van egy rejtekajtó, amivel át tudunk vágni a kiindulási pontra. Nem hittem volna, hogy ennyi titkos járat van ebben a házban – persze egy ilyen család számára nagyon fontos a menekülési útvonalak tömkelege, mégis meglepő. Szerencsére senkivel nem futunk össze – se Gyíkkal, sem pedig az őt üldöző fémcicával. Úgy tűnik, ők egy másik emeleten viaskodnak.
Gyorsan betérünk a már ismerős szobába, s az otthagyott cuccom ott van érintetlenül. Úgy tűnik, nem sikerült lebuknom – bár ki lett volna, aki csak úgy benyitogat a szobákba, hátha talál valamit? Annyira most nem ügyelek a bezárkózásra, hiszen nagyon sietünk, csak behajtom az ajtót, de nem figyelem, hogy most mit csinál Kitriana. A pisztolyt először kikapcsolom (nem tom hogy mondják a kibiztosítás ellentétét Very Happy), majd leteszem magam mellé, s mikor a nadrágot veszem át, a könyvet lerakom, de mikor újra öltözékem alsó része van rajtam, már vissza is rakom a „helyére”, a fegyvert pedig mellé – de előtte kiveszem a tárat és a csőben lévő golyót, azt a farzsebembe rakom. Félek, hogy elsülne valahogy – igaz, nem sok esély van rá, de ki tudja. Amúgy nem mintha már szükségem lenne erre, de ki tudja. Itt biztos nem hagyhatom, nem lenne jó bárkire is gyanút vetni azzal, hogy itt hagyom az egyik őr fegyverét. Majd odaadom Philnek, ő biztos tudja használni.
Míg öltözöm, hallom a többieket a fülesben. Védelmező úgy tűnik, bekeményített és elég fura hangokat ad ki, Gyík meg a hangokból ítélve nagyban harcol ellenfelével. Úgy tűnik, bejött a trükk, de mielőtt lebukunk, el kell húznunk a csíkot.
Mikor már kész vagyok és kilépek, Kitriana újra meglep viselkedésével. Húúúúú… ez… ez… Na ez az, amire egyáltalán nem számítottam. Főleg, hogy ennyire sietős a dolgunk. Tisztára mint egy filmben. …de egy csókra mindig van idő? Még ilyen helyzetben is?
Lassan felhúzom a maszkom az orromig, majd ajkamat Kitrianáéra helyezem. Míg megcsókolom, azon idegeskedem, hogy ne legyek nagyon rossz és ne érződjön, hogy ez az első csókom.
Miután befejeztük, lassan megszólalok egy kis mosollyal:
- Én köszönöm. …egyszer talán megismételhetnénk.
Ezután megfogom a kezét és kimegyek vele a szobából.
- Gyere, mennünk kell. Merre is van az a titkos lift?
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 12:56 pm

Szerencsére semmi sem gátolja a liftaknába való közlekedést, így csak tőlem függ, milyen gyorsan is haladok. A fal mentén viszonylag elég kapaszkodó van a mászáshoz, de ezt túl lassúnak találtam, ezért inkább kisebb és nagyobb ugrásokkal haladok - plusz még a gravitáció is most jó felé vonz. Hogy mennyi szintet kell menjek, az már bajos kérdés, ugyanis fogalmam sincs, mennyit mentek az előttem lévők, de ha lefelé vették az irányt, akkor bizonyára a földszintig meg sem állnak. Ezt a kérdést gyorsan le is tudtam.
Ekkor kaptam észbe, hogy a ruhámba minden bizonnyal mikrofon is van, és nem csak én hallhatom társaimat, hanem ők is engem. De hol lehet aktiválni, vagy nem is kell? Csak úgy derülhet ki, ha mondok valamit, szóval megszólalok:
- Itt Felicia, mondjátok, merre menjek, jelenleg nincs akadály előttem.
Nem várom tétlenül a választ, lefelé haladok közben, remélve, hogy jó irányba tartok.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeSzomb. Május 05, 2012 3:29 pm

//Nyugodtan hívd fülnek, attól még hogy nincsen fülkagyló még ugyanúgy létezik a szerv Very Happy //

Épp, hogy kijutottam, máris hallhattam ahogy követnek. Úgy tűnik a poroltó nem volt elég erős, hogy kiüsse ellenfelem. Egy pillanat alatt megfordultam, és szembe találtam magam a nővel, aki a páncélban volt. Nem volt túl jó állapotban, de ahhoz még volt elég ereje, hogy rám támadjon, és nekem sem volt más választásom. Úgy tűnik nem számolt a reflexeimmel, mert nagyon közvetlenül intézte felém a csapást. Arra gondoltam talán túl fáradt volt, hogy egy rendes stratégiát kidolgozzon, így a támadás elől egyszerűen félre hajoltam, majd megpróbáltam megragadni a csuklóját, és a saját lendületét felhasználva átvetni őt a vállamon, majd a földhöz vágni. Elviekben a becsapódásnak elégnek kéne lennie, hogy kiüsse, de a páncél valószínűleg ettől megvédi, mindenesetre reménykedtem, hogy a becsapódás egy kicsit elkábítja, és bevihetem az utolsó ütést. Megpróbáltam eltávolítani a maszk maradékát, ami még fedte az arcát, majd egy erőteljes fejeléssel próbáltam végleg a betonhoz szögelni a nőt. Ha netán nem sikerülne a támadás sorozatom, akkor igyekszem kivédeni az esetleges ellentámadásokat, a reflexeim és a farkam segítségével, amíg nyitást nem látok, amin keresztül támadhatok.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeVas. Május 06, 2012 10:50 am

[hmm...az üzlet tehát kész.....bnem is rossz remélem sikerűl....]

-Köszönöm kedveském.....remélem sikerűl a kis tervünk ...megteszek minden tőlem telhetőt de remélem állja majd a szavát...

[s ekkor mélyen a szemébe nézek.....és remélem igen válasz jön ki a torkán nem valamlyen hülyeség aminek se füle se farka....s kezet nyujtok neki..]
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 10:10 am

//Az fül kagyló, és nem fül. MW hát neked köszönheti mindenki... //

A kis konvoj két forduló után egy igen csak tetszetős lépcsősorhoz jut. Fent már friss levegő száll be, felfrissítve a levegőt, és a kijutás reményével kecsegtetve. Lassan felcsoszogtok, és egy garázsba juttok, a garázsban két igen csak luxuskocsinak tűnő fekete, lesötétített ablakú jármű vár rátok. Mellettük még pár napszemüveges fegyveres.
- Tudja Medusa akkor megegyeztünk. A támogatásomat megkapja, és örülök neki, hogy végre egy ilyen személlyel találkozhattam. Üdvözlöm, és sikeres üzletet kívánok mindkettőnknek. - Mondja majd beszáll a kocsiba. Egy szó nélkül rácsukódik az ajtó, és eltűnik a szemeid elől. A másik kocsi ajtaja előtted nyílik ki, és a legnagyobb kényelemben helyeznek téged, míg elvisznek haza. Ez az éjszaka végül sikeresnek mondható, sokan szenvedtek, és még jól is jöttél ki belőle.
Cardas liftaknán keresztül haladsz lefelé, a képességeidnek köszönhetően veszed észre hogy az egyik ajtóban férfi társaid várnak éppen. A találkozás örömteli hát még az, hogy a házat a legkönnyebb úton haladtok el. Csak egy kábelt fektetnek le két épület között, és azon átmászva már ki is juttok a pokolból. Csak még annyit hallotok, vezetőtök szájából.
- Küldetés lefújva, mindenki menjen a bázisra. - Ezzel ti pedig már a város épületeinek tetején ugrálva közelítetek keleti oldal felé.
Cybergyík reflexei pattanásig feszülnek, karjaid kicsapnak, és csak egy milliméternyire téveszted el, de nem mert sikeres a támadás. CyCa az utolsó előtti pillanatban hátrál meg. A karimait összehúzza, és csak mered a levegőbe egy pillanatig.
- Úgy néz ki ezt elhalasztjuk. Legalábbis egy időre. - Meglepetésedre azaz egy szem, ami kilátszik a sisakból kacsint egyet, és után hallod ahogy a hidraulikák beindulnak, és két több méteres ugrással eltűnik a szemeid elől. Úgy látszik nyertél. A találkozó pontra indultok, ahol már a denevér vár titeket.
Védelmező mindenre felkészülve keresi a biztonsági szobát, amit meg is talál. Ám nem olyan formában, amire várt. Úgy látszik a Tolvajok Fejedelme sem szerette volna, ha emlékeznek az arcukra, így CyCa felrobbantotta az egészet. Emberi testeket nem látsz, inkább csak a gépek tönkretételére ment rá, és nem az emberek elpusztítására. Így a lyukon keresztül, amin bejöttek ki is jut a város védelmezője, balsejtelmek kereszttüzében.
Végül Sárkány, ki nadrágjában tartja az egész küldetés sikerét, és csak a szerencséjének köszönhetői, hogy egy csinos lány is kézbe veszi. A csók elcsattan, körülötted megfordul a világ. Nem várt érzelmek járják át a testedet, és mintha csak a csillagok vetülnének szemeid elé. Gyönyörű a látvány, csak a hasító fájdalom ront egy kicsit a helyzeten.
//az Alfa Csapat elbukta a küldetést. Akkor higgy nőnek, mikor ló legel a sírján//
A serpenyő a csók pillanatában megindul, és tökéletesen maszkon találja a hőst. Az meghazudtolva igazságosztókat, eszméletlenül hull a földre. Feje kemény szerencséjére, mert többször is koppan. Először a falon, majd a padlón. Így már azt sem érzi, ahogy Kitriana nadrágjában nyúl, és gyakorlott mozdulattal megszabadítja kis könyvecskéjétől, majd a szájra, melyből nyálcsík csordogál, ad egy érzelmes csókot, és azt súgja.
- Köszönöm az estét... - az ablak felé lép, és eltűnik az éjszakában. Sárkány nem tudja mennyi ideig volt eszméletlen, de szerencséjére senki sem talált rá. Magát szidva ugrik ki az ablakon, és találkozik a már türelmetlenkedő társaival. Batman már ott várja őket, és mielőtt még kifújhatnátok magatokat, újabb megelőző küldetést ad nektek. Így folytatódnak a pokol megfékezésére tett küzdelmek.


Kaland véget ért. Epilóguskövetkezik.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Falcone kúria - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone kúria   Falcone kúria - Page 14 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone kúria
Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
 Similar topics
-
» Falcone birtoka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gyémánt kerület-
Ugrás: