DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Főutak, utcák, sikátorok.

Go down 
+4
Michael White
Maverick
Hatred
Vadmacska
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 12:18 am

- Számomra hős voltál, aki elűz minden rosszat. Nektek hősöknek inkább a gyerekekre kéne vigyázni. Sokkal jobban foglalkozni velük mint a felnőttekkel. Ha a gyerekek bajba kerülnek, és rosszul döntenek, mert nincs ott senki aki mellettük áll és megmondja mi a jó és mi a rossz... Az emberek aztán csodálkoznak hogy vannak akik olyanokká válnak mint mondjuk én... - mondom neki a véleményem, kezét figyelem. Úgy nézem azokat az erős kezeket, mintha valamilyen mesében lennék. A nagy Batman most kezét nyújtja nekem, hogy segítsen felállni. Annyira furcsa... Annyira szokatlan látni hogy mikor leesek a földre, és nem tudok felállni, nem magamnak kell segíteni.
Hirtelen ismét annak a mesebeli figurának látom, akinek mindig is láttam amikor kisgyerek voltam. Rettenthetetlennek, hatalmasnak, aki mindenre képes a világon. Akinek a jelét ha kivetítik az égre, minden gonosz ember elszalad és megbújik. Egy fekete angyalnak láttam őt, nem denevérnek. Egy angyalnak aki mindig vigyáz ránk. Hirtelen éreztem, ahogy kezdtem belátni, ő se lehet ott mindenhol. Csalódás, de egyben felfogás is. Nem lehet ott mindenhol. Talán máshol volt és másvalakinek segített. Másvalakinek, akinek szintén szüksége volt rá. Úgy mint nekem...
Letöröltem könnyeim pólóm ujjával, majd éreztem ahogy egy szomorú mosoly húzódik arcomra. Egy mosoly, mely elfogadta az igazságot, hogy talán nem vagyok annyira elveszve a világban, mint gondoltam. Amikor sírtam, senki nem ölelt át. Amikor elestem, senki nem segített nekem felállni. De most, hogy rossz döntést hoztam Batman és Cyborg szerint, hogy miattam nem kapták el a rossz fiút, ennek ellenére Batman mégis itt van és nem akar vissza vinni Arkhamba. Nem értettem. Egyáltalán nem értettem.
- Hogy mondhattam volna le a világról? Mond kérlek el hogyan? Hisz én senkit se láttam magam mellet. Amikor meghalt az apukám, anyukámat nem érdekeltem, az iskolában, az intézetben nem voltak barátaim akkor se amikor én tényleg próbáltam barátkozni. Amikor az Arkhamban voltam, soha senkit nem érdekeltem igazán, mindenki csak a munkáját végezte. Csak akkor jöttek megnézni engem, amikor el akartak vinni. Soha nem azért mert tényleg érdekelné őket, hogy mi van velem. Soha nem volt látogatóm. A rokonaim is inkább elköltöztek és lemondtak rólam... - mondom neki elég szomorúan, mikor megfogom kezét és a segítségével felállok.
- Én tényleg nem szeretnék rossz lenni. Csak szabad. Nekem senki nem mondta meg mit szabad csinálni és mit nem. Te megmondod nekem? - kérdezem tőle és felnézek rá. Úgy nézek rá mint egy kisgyerek, aki egy hatalmas hőssel találkozott, akiről csak a mesékben hallott, akiben megbízott és hitt benne. Elvégre... én is így éreztem.
- Mit szeretnél nekem mutatni? - kérdezem tőle őszinte kíváncsisággal és ha elindul én őt követni fogom, de a kezét egyáltalán nem vagyok hajlandó elengedni. Végre érzem hogy valaki tényleg áll mellettem, akit érdeklek és aki tényleg segíteni akar nekem. Nem szeretnék ebben az érzésben csalódni...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 12:41 am

- Itt az alapvető gond a te esetedben. Miután apukád meghalt, zülleni kezdtél. A családodat épp akkor érte friss tragédia, te pedig rátettél egy lapáttal erre. - mondja el a gondolatait. Nagyjából két utcát sétáltok el az eredeti helytől, és egy békésebb házhoz értek, ami Newtown-ban kicsit ritka, de ez is jelzi, hogy van még jó a városban. Megálltok tisztes távolságra, és Batman az ablakra mutat. Ha odanézel egy szobát látsz, kissé poros, ütött-kopott bútorokkal. Egy apró gyermek, nem lehet több három, négy évesnél, az apja ölében ül.
- A kisfiú anyja három napja halt meg. Egy korrupt rendőr végzett vele. Ráhúztak a nőre négy rablást, amit a Gyémánt kerületben vittek véghez. A rendőr azt mondta, hogy a nő fegyvert rántott és le akarta lőni. Batman rádnéz, és várja a reakciódat erre az eseményre.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 1:04 am

Sétálunk nyugodtan az utcán, elgondolkodom azon amit Batman mondott. Nem értettem. Egyáltalán nem értettem az egészet. Én tehetek arról hogy anyám olyan lett amilyen? Ezt nem értem...
- Ezzel azt akarod mondani, hogy az anyukám miattam hanyagolt? Miattam nem törődött velem és miattam dobott csak úgy el magától hirtelen? Én őt szerettem. Én őt tényleg nagyon szerettem - mondom neki halkan és még mindig elgondolkodva azon amit mondott. Egyáltalán nem értem.
Elérkeztünk egy házhoz, és egy ablakra mutatott. Én kíváncsian figyeltem, figyeltem hogy mit történik ott bent. Egy apuka és a kisfia. Együtt voltak. Mint egy család. Együtt voltak, és ez volt talán az egésznek a lényege. Figyeltem őket halkan, csak néztem és éreztem az irigységet, azt a mérhetetlen nagy igazságtalanságot a világban. Őt miért szereti az apukája, ha az én anyukám nem szeretett engem? Miért ül az ölében, és én nekem miért kellett egyedül ülnöm a szobámban? Nem értettem. Egyáltalán nem fogtam fel hogy miért van ez így. Igazságtalannak éreztem ezt. Nagy igazságtalanságnak az élettől. Miért nekem kell szenvednem, ha mások túlélték?
- Nem az én hibám volt. Az anyukámat annyira megnyomorította a szomorúság hogy ő maga döntött így. Ő dobott el, nem én mentem el tőle. Te nem voltál ott. Ha ott lettél volna tudod. Nem az én hibám volt - mondtam neki és inkább el is fordultam az ablaktól, hátat fordítottam a háznak, az apukának és a kisfiúnak. Figyeltem az utcát, a csöpögő esőt. Igazságtalanságnak éreztem.
- Te ezt nem fogod megérteni. Mint ahogy más se - mondtam végül kicsit beletörődő hangon. Egyre jobban úgy éreztem, hogy a világ egyszerűen csak úgy döntött, hogy nyomorékká tesz engem.
- Nekem nem arra van szükségem hogy azt nézzem ki mennyire boldog vagy nem. Mert ez csak ront a helyzetemen. Én azért mentem el Arkhamból, hogy szabad legyek. Hogy érezzem az esőt amikor csöpög, hogy lássam a napfényt. Hogy olyan valakire találjak akit tényleg érdekelni fogok és aki ott lesz mellettem amikor szükségem van rá - lábammal az egyik pocsolyát rugdostam, nem akartam látni benne az arcomat.
- Mióta figyelsz engem? - teszem fel végül a lényeges kérdést, mert ha már azóta hogy kijöttem Arkhamból, nyilván tud Karmesterről és Bane-ről is.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 1:11 am

Mikor elfordultál, Batman a válladra tette a kezét.
- Ők kiadták a fájdalmukat. Másnak, egymásnak, de a gyerek nem fordult el a családjától. - összegezte a dolgot.
- Ha te is megbeszélted volna valakivel, most nem itt tartanál. - ezt már kicsit élesebben mondja, de még mindig nem leszidni akar ezzel.
- A fájdalmad emészt fel, semmi más. És ezt csak magadnak köszönheted. Az emberek, mikor rád néznek, egy szürke egeret látnak benne, aki körül sűrű köd gomolyog. Nem ismernek, nem képesek kontaktusba lépni veled, mert senki nem lát. Elfedi a lényedet a fájdalom. - folytatja. A kezét már nem érzed többé a válladon, de a távolból még hallhatod a hangját.
- Most még elengedlek, de gondold át, amit mondtam. Képes lehetsz megváltozni. Ha akarod. - ha megfordulsz, már nincs ott senki. Egyedül maradtál ismét az esőben.

//Ezt már nem tudtam tovább vinni, ez most csak ilyen rövidke lett Embarassed //
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 8:53 am

Előzmény: La Scala Színház

A címet nem nehéz megtalálni, főleg olyan képességekkel mint a tied, igaz a táblák és a hatalmas felirat is segített benne ami a bolt felett helyezkedik el. Nem kevesebbet hirdet mint:

"STAMFORD FEGYVERBOLT,
lőfegyverek mennyei áron"


Széles üvegezett kirakaton már látszik mindenféle jó portéka, olyan fegyverekkel, amiket te is szívesen használnál, ha nem érne többet a kisujjad hegye is. Így csak nézed a teljesen átlagos eladó teljesen átlagos boltját, ahogy várja a vásárlókat, és próbál egy kis bevételt szerezni szánalmasan unalmasnak tűnő életéhez.
Eleget éltél már, hogy tudd a látszat csal, főleg mivel tudod, hogy a célszemély a bolt tulaja, és feltételezhetően az alak, aki éppen egy sörétes puskát csinosítgat. Egy méretes ronggyal tisztítgatja, és közben valami idegesítő dallamocskát dúdol. A feladat nem lesz nehéz, de talán túlságosan egyszerű sem. Csak rajtad áll, hogyan is állsz neki a dolognak.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 1:46 pm

Gyorsan felszerelkeztem pár füstbombával és magamhoz vettem Kleo kardját is, még jól jöhet. Persze azonnal beleegyezett a dologba, ahogy azt el is vártam tőle. A fegyvert a hátamra erősítettem, némileg a ruhámmal takarva, hogy mégse legyen olyan feltűnő. Ezután el is érkeztem a fegyverbolthoz, alaposan végignézem minden zegét-zugát kívülről is, és a környéket is megfigyelem, csupán megszokás. Lassan benyitok és belépek a fegyverboltba, körülnézek mintha érdekelnének az itt lévő áruk, jó pár percig vizslatom őket, közben várakozok. Amint eljött a megfelelő pillanat és a tulajdonos megszólít, vagy megkérdezi miben segíthet lecsapok az alkalomra. De egyelőre csak várakozok, próbálom kideríteni van-e még valaki a boltban, illetve figyelem jön-e még rajtam kívül vásárló. Biztosra akarok menni, pont ezért a tulajt is ellenőrzöm.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 3:49 pm

Úgy látszik az eladó maga a tulajdonos, legalábbis most már biztos vagy benne a bugyuta képekből ítélve, amik a falon lógnak. A bolt nem túl széles, egy kerengő van a helyiség közepén, amit üvegezett pultok szegélyeznek, melyek telis tele vannak lőfegyverekkel, komolyabb késekkel, akár vadászatra, akár bármilyen más helyzetre, na meg hozzá tartozó felszerelésekkel, ruhákkal, és minden hasonlóval, ami csak kellhet egy harmadik világháború túlélésére, legalábbis ha a civileket nézzük.
Ahogy gondoltad mikor belépsz köszönt téged, és miután már jó ideje nézelődsz, megunja a dolog a pasi, és a pult mögül igaz, de szembe fordul veled, és megkérdi.
- Miben segíthetek. – A kiejtése kissé furcsa, mintha vidéki lenne, és ami még furcsább az mégis a tartása. Az ősz haja nem zavarna, sok furcsaságot láttál már életed során, a vörös ballonkabát egy ilyen tavaszi napon kissé fura, de ami a meglepő a kiállása. Látszik rajta, legalábbis avatott szemeidnek hála, hogy van múltja a fickónak. Ruhája alatt izmai dagadnak, mozgása ruganyos, és maga az állása katonai múltra utal. Bármely országban is járjál, egyből ki tudod szúrni ki volt kiképezve valamelyik hadsereg által. Minden ország büszke a saját haderőire, de végleges formában ugyanolyanok mind.

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 08, 2013 8:21 pm

Rövid és sablonos tervem sikerrel jár, bemegyek, ellenőrzöm a terepet, tiszta, nincs itt más vendég, se senki hátul csak én és ez a nyomorult ember. Nem köszönök neki vissza, nem adom meg a tiszteletet, nincs miért. Egy kicsit nézelődök, majd végül csak hozzám szól, meg is vagyunk. Ahogy néztem nincs a boltban semmi különös, csapda vagy mágikus fenyegetés. Azért egy asztal alatt lévő élesített fegyver még veszélyes lehet. Teljesen nyugodtan farkasszemet nézek a volt katonával.
- Igen tudna. Konkrétan egy Matt Dent nevű egyensúlymágust keresek.
~ Ó a képzett katona, tud futni, mászni, ugrani, kúszni, úszni, meg lövöldözni. Hogy én hány ilyet elintéztem, mindegyik képzett közelharcos de egyik sem számol az ellenség gyorsaságával, reflexeivel, ősi küzdőformákat nem ismerik, nem számítanak kardra, nemhogy karmos kézre. Attól még veszélyes lehet, csak nem rám.
Tekintetem kihívó és várom a reakciót. Ha hirtelen támadásba kezdene, avgy fenyegető mozdulatot tesz kezemre felöltöm a szimbionta acéltépő karmait és azzal próbálom elütni a fegyvert csövét, megragadni a fickó karját. Más esetben csak nyugodtan várom mit mond és figyelek nehogy valami rejtett támadást tervezzen.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 10:32 am

Még a mondatod végére sem érsz, mikor a férfi kezei előre lendülnek, csak egy pillanatra mutatnak feléd, mikor a kabát ujjai megelevenedne. Két méretes mordály ugrik ki belőlük, egy elmés szerkezetnek köszönhetően. Máris kezében van a két sasra hajazó jellel ellátott pisztoly. Cső vége feléd néz, egyet sem rezdül a biztos kézben.
A férfi sok mindenre fel van készülve, de a ruházatodra nem. A karmok kibuknak, a ravasz meghúzódik. Még szerencsédre elég közel van, hogy a karjait meg tudd ütni, így az első két lövés mellé megy. Helyiséget belengi a puskapor szaga, és a kesernyés füst szaga, mely megannyi csata kezdetét jelzi elő ebben az évszázadban. A férfi hátra vetődik, a karmaid nem sebezték meg, de elég nagy ütést kapott, hogy kétszer is végiggondolja a következő lépését. A vetődést a fal állítja meg, vagyis inkább a fegyverpolc, melyre nagyobb kaliberű fegyvereket aggattak. A pisztolyai újra céloznak, és már rángatja is a ravaszt, igaz már nem olyan tökéletes célzással.

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Ápr. 09, 2013 9:13 pm

Ahogy számítottam, rögtön előkerül egy, kettő fegyver, szerencsére elég gyors a reakció időm még ilyen közelségből is időben eltérítem a fegyvert, a katonáknak is gyorsak a reflexeik de nem eléggé. Sajnos nem sikerült sem a kezét sem a fegyvert hatástalanítani. Érkeznek a következő lövések. Nem rettenek meg, azonnal cselekszem.
Megpróbálok felugrani, karmaimmal elkapni a plafont és belekapaszkodni, egyet lendíteni magamon a fickó felé. Repülés közben egy szaltót viszek véghez, majd karmaimmal előre csapok, a nyakát, arcát célozva, már ha lehetséges.
Ha a plafon nagyon magasan van, azonnal leguggolok, be a pult mögé, kicsit kivárok majd egy gyors ugrással megpróbálok felpattanni a pultra, oldalra gurulok kicsit, majd onnan igyekszem oldalra lendülni egyenesen a szekrény felé, felugrok rá és oldalra rántom rá az ellenségre.
Természetesen ha nincs elég időm egy-egy manőverre, illetve nagyon rizikós, hogy agyonlő az ellenfelem, oldalra ugrással, bukfenccel igyekszem kitérni, vagy fedezék mögé húzódok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 6:41 am

Két profi harca ez, még ha az egyiknek több évszázada is volt ezt tökélyre fejleszteni. Az újabb lövések ártalmatlanul forgácsolják széjjel a szemközti pultot, miközben a plafonra ragadsz mint valami pók ember. Ellenfeled csak egy elismerő füttyentésre ragadtatja el magát, de lőni már nincs ideje.
Újabb meglepő támadásodnak köszönhetően, élő dárdaként szeled át a teret. Ellenfeled utolsó előtti pillanatban vetődik oldalra, karmaid felhasítják a oldalát, ruhája cafatokban lóg róla, de fájdalmas nyögést, vagy kiáltást nem tudsz kicsikarni belőle. Úgy látszik keményebb kőből faragták, mint azt egy átlagos boltostól elvárható lenne. Az eladó hasról hátra fordul, kezében máris ott vannak a fegyverek, te erre ráborítasz egy egész szekrénysort.
Méretes vasalt, fa fegyvertartó szekrény dől meg, és halálos pontossággal engedelmeskedik a gravitációs erőknek. Ám a szekrény magas, de a pult közel van a falhoz. Milliónyi üvegszilánkra robban az asztal, de végül a váza csak megtartja a szekrényt, nem nyomva halálra az alatt vergődő férfit. Csak a számolatlanul potyogó fegyverek földre csattanását lehet hallani. Ám füled éles akár a nyúlé, és még egy oda nem illőt meghallasz. Egy fegyver kibiztosításáé ez. Igaz a szekrényen állsz, és nem láthat merre is vagy pontosan, de úgy látszik eddig sem zavarta, hogy nem talál el.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 8:29 pm

Manővereim sorozata hatásos, fel a plafonra onnan az ellenfél felé, természetesen kitér, ekkor megpróbálom ráborítani a szekrényt. Félsiker ugyan, de legalább a szekrény alatt van, hátrányban. Nem tétovázok, előkapom hátamról a kardot, felugrok és egy suhintás teljes erőmből belevágom a szekrénybe a fegyvert, átszúrva azt, már ha tudom. De ez csak elterelés, azonnal ugrok is le a szekrényről, oldalra, teljes csendben.
Hirtelen bevágódok mellé a szekrény alá, és tépem vágom a karmaimmal, elsősorban a fegyvereit igyekszem darabokra tépni, majd a lábait szétszedni. Ha erre nincs lehetőségem mert golyózáport zúdít rám, vagy a szekrény megadja magát, eltűnök egy pillanatra a pult mögött ismét, kikerülve a látóspektrumából. Mikor elég közel ér megpróbálok átnyúlni a szerkezeten, elkapni a combját, lábát és berángatni a roncsok közé, lehetőleg úgy hogy ne tudjon rám tüzelni és közben széttépjem a lábát. Ha váratlan támadás ér, természetesen ismét igyekszem eltűnni előle valamilyen fedezék mögé.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 7:05 am

Mint kés a vajban úgy szalad bele a kard a fába. A válasz nem is várat túl sokat magára, először egy elég cifra, és még a te fülednek is kissé túlzó káromkodást tör fel a szekrény alól. Majd a fegyver kibiztosításának hangja, és máris lyukak szaggatják széjjel a szekrény hátulját. De te eddigre már kellő távolságba vagy, és nem érhetnek el a halálos repeszek.
Oldalról támadsz máris a szűk térben vagy és meg is látod a kezei között tartott shotgunt. Ám feléd fordítani már nincs ideje. Könnyedén mozogsz, nem úgy mint ő. A karmaid borotvaélesek a lábán egyetlen csapásodra széthasad a bőr. Széles sugárban spriccel széjjel a vér, és csontig hatolnak a karmaid. Megcsikordul a gyémánt kemény csonton, és egy elfojtott fájdalomkiáltást követően máris új utak után nézel. A férfi elengedi puskáját, és újra pisztolyait ragadja kezébe. Már látómezőn kívül vagy, mikor golyók zápora zúzza széjjel az utadat.
Ám a támadásod következményét, talán nem is sejtetted. A fájdalomkiáltás haragba csap át, a szekrény megtépázott darabja széjjel hasadnak, és bosszúálló angyalként tűnik eléd. Két hatalmas hófehér szárnnyal a hátán, melyek messzire repítik a maradványokat. A lábából még mindig spriccel a vér, ám úgy látszik nem is zavartatja magát. De ez csak a látszat, a testsúlya a jó lábán van, szóval sikerült megsérteni igazán.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Dante-de-Devil-May-Cry-2

Mintha csak parkinson kórban szenvedne, elkezd lődözni. Úgy húzogatja a ravaszt, mintha csak az élete múlna rajta, ami így is van. Testre céloz, nem akar mellé lőni. Inkább megy biztosra, mint hogy mellé lőjön. Most éppen a helyiség szélén vagy, az összeroncsolt pult mögött, köztetek még vagy három méter van, mögötted az üveg kirakat, előtted a golyók árja.

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 9:22 pm

Tervem ismét beválik, a kard kiváló elterelés, az ellenség ráharap a csalira én közben beszorítóm és a szűk helyen feltépem a lábát, mennyi érzés szétszakítani a szöveteket és látni a spriccelő vért, hallani a fájdalmas nyögéseket. Régi szép idők. Tüzet nyit rám, ezért ismét fedezéket keresek és bebújok a mögé. Hirtelen egy kisebb lökéshullám és a szekrény darabokra robban.
~ Na ez már kicsit érdekesebb. De félek egy angyal sem lesz elég, hogyan is lehetne elég?
Látom, hogy sérült a lába nem bírja a terhelést. De nincs időm ismét támadni, gólyózáport zúdít rám ismét. Meglátjuk ezúttal mennyi sikerrel. Egy nagy lendületes hátravetődéssel kiugrok a kirakaton. Azonnal gurulok is oldalra, aktiválom a képességem. Ha ez sikerült rögtön felpattanok és kimegyek oldalra, igyekszem kikerülni a látószögéből és úgy mozogni, hogy ne lásson meg, kihasználva a képességem, akár üveg felületek mögé bújva.
Ha golyótalálat érne a szimbionta azonnal betömi a sebet, én pedig igyekszem megbirkózni a fájdalommal. De akkor is végrehajtom a tervet, igyekszem egyszerűen eltűnni előle.

//Értem én, hogy más oldalon is játszok, de nem kell teledobálni Marveles utalásokkal Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 2:12 pm

//Fogalmam sincs milyen marveles utalásokra gondolsz, kétszer is átolvastam a reagomat, de nem találtam benne :S ha mégis van akkor az nem direkt.//

Akrobatákat megszégyenítő kecsességgel, és eleganciával térsz ki a golyók elől. Ártalmatlanul suhannak el melletted, legalábbis rád nézve ártalmatlanok. A zajra, na meg a lövöldözésre előkerülő bámészkodók, bármilyen napszakban összegyűlnek, főleg egy ilyen városban. Ám mindig csak a vesztükre.
Minimum egy tárat eresztett meg feléd, és ugyanennyi tévesztett el téged, ám a mögöttetek lévő utcára gyűlők már nem ilyen szerencsések. Fájdalomkiáltások, és félelemmel teli sikolyok adják meg harcotokhoz az alaphangulatot. És az eddig csak lassan közeledő emberek, most vadállat módjára követik ösztöneiket. Fejvesztve menekülnek, mint egy gazellacsorda a rájuk vadászó oroszlánok elől.
Te eddigre már oly meglepetéssel, és kigondolt tervvel állsz elő, amit nem hogy Szikla, de még a mesélő sem látott előre. Az egyik pillanatban még a szemei előtt vagy, ám egy szívdobbanásnyi idő elteltével eltűnsz mint a kámfor. Mármint ellenfeled szemei elől, aki erre újra csak káromkodással válaszol, és az eddig csak csodálatra méltó szárnyait, használatba veszi. Lövéseit követve, egyetlen szárnycsapással levegőben terem, a következőre máris a kirakat előtt van, és nem sok kell hogy az utcára jusson.

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 10:03 pm

Manőverem ismét tökéletesen sikerül, egyre jobban kezdek kételkedni az ellenség képességeiben, úgy tűnik a katonaság mindenre jó csak arra nem amire kellene. Nyilvánvalóan a fegyverei sem a legpontosabbak, ekkor szórással is el kellett volna találnia, így nem is értem miért nem képes erre, lehet túlbecsültem.
Kint vagyok a kirakaton kívül, rengeteg a bámészkodó, ennek nem örülök, jön az átkozott rendőrség, és ismét el kell előlük tűnnöm, ha csak nem akarok egy vérengzést, egy kiadós bélforgató rendőr gyilkosságot. Mikor az angyal elkezd repülni én is mozgásba lendülök. Végig futok mellette a kirakatnál és amikor kiérkezik megpróbálok egy nagy ugrással felé vetődni. Igyekszem elkapni a szárnyait és abba kapaszkodni, ha ez megvan akkor tépni kezdem a szárnyakat a tövüknél, illetve a hátát a bordáknál.
~ Nem érzékeli a fizikai jelenlétem sem, eddigi tapasztalataim szerint csak annyit fog észrevenni, hogy valami lefelé húzza, aztán a fájdalom, de akkor már késő lesz.
Ha ez nem válna be, nem tudok megkapaszkodni rajta, vagy egyéb akadályba ütközök egyszerűen követem, igyekszem a hátába kerülni és takarásban lenni. Ismételt golyózápor során cikázó mozgásba kezdek, beszaladva a tömegbe élőpajzsként használva őket. Más támadásnál ugrással, bukfenccel próbálok kitérni.


//Pókember, Bosszú Angyal amúgy, de lehet én értettem félre.//

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 9:45 am

//LoL tényleg Very Happy észre sem vettem, ez már a szenilitás előszele //

Egy szárnyas angyalként reppen ki az üzletéből ellenfeled, és te már várod a megfelelő helyen. Nem vesz észre, legalábbis ezt látod elsőre rajta. Izmaidat megfeszíted, a szellemként követed őt, és csak az egyre csökkenő tömeg morajlása az, ami megadja az alaphangulatot a csatátoknak. A levegőbe veted magad, és már éppen rávetődsz, mikor megérzel valamit. Túl egyszerű volt, túlságosan is egy ilyen ellenfélhez képest. Az utolsó előtti pillanatban megfordul, nem tudod hogyan, vagy hogy, de csak egyetlen egy csapást tudsz bevinni, mikor ellenlépéseket tesz.
Karmaid végigcsikorognak szárnyain, de egyetlen egy karcolást sem ejtenek rajta. A gombafejű csak vigyorog rád, kezei között máris kibiztosít két gránátot, és arra dobja amerre menedéket keresel. Más nem maradt hátra az óvatlanokat veted be saját testi épséged megőrzéseként. Mire bárki is meg tudna mozdulni, vagy ellenkezni az ellen, hogy a harc civilek között folytatódjon, az egyik gránát a földön koppan. Te már biztos távolban, és elég húsfallal vagy körülvéve, hogy tudd nem fog ártani a robbanás.
Második koppanásra már nem következik be. Az első gránát elemi erővel robban széjjel, és az óvatlan civileket felismerhetetlen húsmasszává változtatja. Végtagok, na meg emberi belsőségek lepik el az utcát. Az első robbanásban legalább egy tucatnyian vesztették életüket, vérhullám indul meg az utcán terítve be mindenkit. Egy pillanat alatt fekete ruhád vörösre változik, és körülötted jajgatnak kiket a robbanás nem terített le, de a repeszek megsértettek. Téged csak egy mázsán felüli turista mentett meg komolyabb sérülésektől, pár repesz felszaggatta ruhádat, és mély barázdákat szántott oldaladba. A turista rosszabbul járt, testének fele megsemmisült a robbanásba, és már csak egy hát maradt az ifjú férfiből.
Ám ekkor következik be a második robbanás. A gránát messzebbre érkezik meg, mint az előző, a robbanás már csak a fegyverboltban tesz kárt, a belőli kirepülő repeszek elől meg már nem érnek el. Felkészültél rá, ám valami pedzegeti ez csak elterelésnek szánta, közben már a magasba szárnyal, és az égből néz le rád. Egyik kezében egy pisztolya, másikban egy egész gránátfüzér. És vigyorog, mintha nem is kamikáze akciója mentette volna meg életét. A robbanásokat ő sem úszta meg teljesen, eddig csak a lábából csorgott egy kevéske vér, most már több repesz okozta sérülést is szenvedett. Ettől függetlenül fenséges ívet ír le, és megkezdi következő támadását. Ívben érkezik kicsit közelebb, és közben pisztolyát előre tartva lő rád, közben látod a gránátokat csak egy hajszál választja el a kibiztosítástól.

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 7:22 pm

Csak részben sikerül amit akartam, az Angyal valahogy megérez, nem tudom, hogy csinálta, még sosem tapasztaltam ilyesmit korábban. Ráadásul a szárnyai nem is sebezhetőek, egyszerűen képtelen vagyok a hátán támadni, hát persze gondolhattam volna elsőre is. Az emberi tömegeket használom pajzsnak, de úgy látszik ez az állítólagos hős sokkal nagyobb pusztítást hajt végre, mint amit én tettem volna csupán élvezetből. Feláldozza a tömeget, legnagyobb örömömre patakokban folyik a vér, és mindenhol szétroncsolt emberi testek vannak. A ruhám rögtön elnyeli az összes vért ami rám fröccsen. Guggoló helyzetből lassan felállok és farkas szemet nézek ellenfelemmel. Aki ismét a pusztító erejű gránátokkal próbálkozik.
~ Aranyos, roppantul. De nem lesz elég. A robbanások ugyan könnyen megsebeznek, de én ennél gyorsabb vagyok.
Ahogy tudok teljes erőből sarkon fordulok és a gránátokkal megegyező irányban az egyik sikátor felé veszem az irányt. Becsúszok a sikátorba. Gyorsan egy ereszt vagy tűzlétrát esetleg üres felületet keresek. Ha az megvan azonnal karmaim segítségével felfele kapaszkodok a falon, kö7zben bevetem akrobatikus tudásom is és a lehető leggyorsabban menekülök a robbanás előtt. A detonáció pillanatában még megkapaszkodok, aztán folytatom utam tovább. Célom, hogy felérjek a tetőre és ott rejtekhelyet keressek, hogy az Angyal azt higgye mér végzett velem.
Ha csak később tudok mozdulni, nincs elég időm a sikátorba beérve vagy még az előtt egy erős fedezéket keresek. Tömör beton korlát, nagyobb masszívabb konténer vagy kuka, bármit ami biztonságosnak tűnik.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 9:06 am

//Bocs a késésért, sajnos nem sok időm van írni, remélem azért elég jó reagot hozok össze.//

Mozgásodat évtizedek alatt tökéletesítettet. Megfeszített edzések, hihetetlen csaták, és megannyi gyilkolás van mögötted. A vér nem zavar, a ruhád megvéd mindenféle korláttól, mit egyszerű halandók nem részesülnek. Lábaid villámgyorsan visznek tovább, és mielőtt még teljesen kitisztulna minden, te máris eltűnsz az utcáról. Fél szemmel még látod, ahogy az angyal levegőben, nem túl magasan, köröz a szörnyű vérengzés felett.
Téged keres, de mire felfoghatná nem vagy ott, tényleg nem vagy ott. A sok hulla, és véres húscafat között nem ismerheti fel a tényt, hogy nem fekszel ott. Karmaid könnyedén repítenek fel a ház falán, na azért a tűzlépcső is segít sokat. Pillanatok alatt megteszed a métereket függőlegesen, és máris a tetőn vagy. Már nem látod az angyalt, igaz még lehet téged keres, de már nem fog megtalálni, ha nem akarod. A rejtekhely könnyedén megvan, egy ilyen város, ilyen tetőjén, van elég beugró, használható szeméthalom. Így megtalálod a tökéleteset egy vastag falú konténert, ami tele szeméttel, és törmelékkel. Elrejtőzöl, egyetlen oldalról sem láthat meg senki ha nem akarod.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 10:22 pm

Pillanatok alatt sikerül eltűnnöm a másik szeme elől, a tetőre érkezve még egy jó búvóhelyet is találok. Minden megvan, az ellenség azt hiszi halott vagyok, én pedig itt rejtőzöm, ruhám megvéd a külvilág mocskától. Kényelmes pózba helyezkedek, meditálni kezdek. Várok és várok, sokáig, egy idő után már nem zavarnak a külső körülmények sem. Akár órák is eltelhetnek mire kinyitom szemem és előbújok.
~ Azt hiszi halott vagyok. Heh. Pedig minden majdnem terv szerint ment. Jöhet a második forduló.
Ha eddig eljutottam lemászok a tetőről megnézem a fegyverboltot, gondolom nem találok semmit de azért megéri. Majd ezután következhet az angyal lakása.

//Kár pedig már beleéltem magam, hogy van hátsó farkam, amivel tudok kardozni, az ellenfelem egy nő, meg minden...//
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 11:04 am

//Kár pedig már beleéltem magam, hogy van hátsó farkam, amivel tudok kardozni, az ellenfelem egy nő, meg minden...//

Könnyedén kizársz mindent, a környezeted nem hat rád, a külvilág egy távoli galaxisba távozik. Olyan messze vagy saját ruháddal, hogy már senki sem találhat rád. És ez így van jól, több óra is eltelik, a város zajai el sem jutnak tudatodig, pedig tapasztalataid azt mondatják egy ilyen mészárlás után van felbolydulás nem is kicsi.
Ám mindennek egyszer vége kell hogy szakadjon. Felemelkedsz zen állapotodból, és a világ kinyílik előtted. Sötét van, legalábbis annyira, mint amennyire a várostól elvárható. Ám túlságosan csendes minden. Vagy túl sokat bújtál el, és ezzel kiérdemelted a világ legjobb bújócska játékos címét, vagy valami előre nem látható történt.
Ahogy elindulsz lefelé a házról, észreveszed hogy az utca teljesen üres. Mintha semmi nem történt volna, egyetlen egy vércsepp, egyetlen egy elkóborolt végtag nincs a betonon. Ez pedig több mint furcsa. Legalábbis abból, amit sikerült itt kiprovokálnod, legalább egy csomó aszfaltrajz emlékeztethetne rá, hogy mi volt itt. De az sincs.
Lopakodva haladsz, senki sem vesz észre, az utcán nincs egyetlen egy járókelő sem, de ez talán nem is olyan szokatlan egy ilyen környéken ebben az időben. A fegyverbolt kirakata még mindig törött, ám egy vas rostély már le van engedve, mint ahogy a legtöbb kisbolt szokta zárás után. Bent fényt látsz, vagy legalábbis egy hátsó szobából szűrődik ki. Hangokat nem hallasz, igaz ilyen távolságból csoda is lenne, ám mintha mozgást látnál. Egy-egy árnyék áthalad a fényforrás előtt, ezzel jelezve neked, hogy itthon van a gazda… vagy valaki.

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeKedd Május 14, 2013 9:49 pm

Felébredek, előmászok, minden a legnagyobb rendben. Túl nagy a csend, az utcára lenézve nem látom a mészárlás nyomát, se vért, se cafatokat, se rendőrséget. Meglepődök. Egy pillanatig gondolkozok majd mosolyra húzom a szám.
~ Az illuzionista. Talán fel sem ébredtem. Ideje lesz meggyőződni jól gondolom-e.
Hidegvérrel lemászok a tetőről és az üzlethez megyek. Megpróbálokozok a csendes bejutással a fém rács egyik gyenge pontján, szétfeszítéssel vagy nyitással. Esetleg ha más nem megy akkor jöhet a durvább módszer, képességet aktiválom és szét próbálom tépni a rácsot majd beugrani és valahol elbújni.
Remélem nem ér támadás, de azért nyitva tartom a szemem, ha támadás érkezik megpróbálok ugrások akrobatikus sorozatával kitérni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 6:09 pm

Karmaidat nekifeszíted a fémnek, és mint kés a vajban úgy vágod széjjel. A legkisebb hangot sem adod ki, sem a ténykedésed, köszönhetően ruhádnak. A rácson már elég méretes lyuk tátong, amin keresztül tudsz jutni. A rács még csak meg sem rezzen, mikor átbújsz rajta. Kellemes félhomály fogad, min keresztül könnyedén tudsz tájékozódni.
A terep nem nagyon változott, legalábbis ha nem számítjuk, hogy mindenféle zúzásotok, mivel sikeresen tönkretettétek a berendezést teljesen megszűnt, mintha nem is lett volna. Ez már nem lehet olyan meghökkentő, mint a kinti vérengzés eltűntetése, de biztosan van közöttük összefüggés.
A hátsó kis szobából még mindig halvány fény világít, és továbbra is beszédfoszlányokat hallasz. Ám most a fojtott hangok helyett, kissé erőteljesebb, és indulatosabb hangokat szűrődnek feléd. De még értelműket nem sikerül kihüvelyezned.

Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Május 27, 2013 10:54 pm

Képességeimnek hála gond nélkül bejutok a boltban, belül könnyen elrejtőzöm és várok, figyelek. Feltűnik, hogy a bolt is teljesen rendben van, nincs nyoma a csatának, ez megerősíti bennem a dolgokat.
~Vagy az illuzionista és nem a valóságban vagyok, vagy ez nagyon is a valóság csak a varázsló is itt van. Lehet mind itt vannak, kockázatos, de megéri.
Lassan közelebb megyek az ajtóhoz, ahonnan a fény és a hangok jönnek, végig takarásban haladok, képességem is bevetem, figyelek a lábam elő, nehogy csapdába vagy jelző rendszerbe sétáljak. Körülnézek alaposan figyel-e valaki illetve hol találhatok fedezéket. Hallgatózás közben igyekszem készenlétben állni, ha bármelyikük megtámadna akkor tudjak védekezni, elugrani. Hátra is nézek néha nehogy leüssenek. Kíváncsi vagyok kik lehetnek bent és miről beszélnek.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 7:43 am

Nem veszel észre semmilyen illúzióra utaló jelet, de hát a hasonló képességeknek a lényege, hogy ne is vedd. Úgyhogy ezzel nagyon nem vagy előre. Ám töretlenül haladsz előre. Az árnyékokból, és a szóváltásból már tudod, csak két ember van bent. Két férfi, és azok közül az egyik a fegyverbolt tulajdonosa az angyali szárnyakkal rendelkező. Lopva közeledsz, és jelzőrendszert, vagy bármiféle riasztót nem látsz, így minden további nélkül keresel egy helyet, ahonnan jó rálátásod van a dolgokra.
Ahogy füled nem csalt, tényleg csak két férfi van bent, egy már ismert, a másik egy magas kidolgozott testű hosszú ősz hajú férfi. Kezében egy varázsbotra emlékeztető varázsbot, és éppen nem a leghalkabb módon próbálja meg tudtára adni társának, hogy a harc közben, igen csak nagyokat vétett holmi szabályok ellen. Nem szabadott volna a nyílt utcán, úgymond ártatlan emberek ellen végbevinni az atrocitásokat, miket sikerült végbevinnie. A szavak áradatának semmi nem szab határt, és ennek köszönhetően nem is veszik észre az ajtón kívül kuporgó leskelődőt.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főutak, utcák, sikátorok.   Főutak, utcák, sikátorok. - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főutak, utcák, sikátorok.
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Newtown-
Ugrás: