DC Univerzumban játszódó FRPG

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Latest topics
» Társalgó
Szer. Jún. 22, 2016 9:41 am by Lois Lane

» Diego Crown
Csüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Szer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Vas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Vas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Vas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Szer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

Share | 

Victor Freeng, Vájár lakóhelye

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Demolition Captain
Huligán
Huligán

Hozzászólások száma : 288

TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Szomb. Ápr. 16, 2011 2:02 pm

Megvárom, míg Kevin is ideér. Fel akarom ébreszteni a fickó és ehhez pont jól fog jönni Kevin képessége. Egy kis sokkterápia majd jól magához téríti. Aztán ha sikerült felébresztenem, akkor kikérdezem mindenről: a nőről, aki rám uszította őket, arról, hogy miért van ez az egész és hogy mit tudnak ők minderről.

Csak most értem utol őket. Zihálva állok meg. Látom, hogy a fickó kifeküdt. Vájár megállította. Hú, de kifáradtam! A fenébe is. Hosszú ideje nem futottam ennyit és ez most egy kicsit kifárasztott. Vájár azt mondta keltsem fel a fickót, mert ki akarja vallatni őt egy-két dologról és már nem is kell folytatnia. Én rögtön tudom, hogy értette. A pasi arcára teszem a kezem, koncentrálok, azzal egy kisebb árammennyiséggel (hogy azért mégse öljem meg) megsokkolom.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Kétarc

Hozzászólások száma : 803

TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Szomb. Ápr. 16, 2011 2:25 pm

Elektrominátor nem bírja feléleszteni elsőre a fickót, másodszorra lehet sikerülne neki, ám kifogyott az energiája... Ahhoz, hogy fel tudja kelteni, vissza kell mennie a házba, hogy újratöltse az erejét...
Demolition Captain
Huligán
Huligán

TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Szomb. Ápr. 16, 2011 3:05 pm

Berohanok a házba feltölteni magam. Eközben Vájár folyamatosan figyeli a fickót. A fenébe is, hogy nem sikerült elsőre. Amint visszaérek a házba, ráteszem a kezem a hűtőre, töltődöm és amint kész vagyok, már rohanok is vissza. Ha visszaértem, megismétlem az "ébresztési módszert".

A franc egye meg! Ez nem jött be. Kevin szinte azonnal visszaindult sietve. Én ott maradtam a fickó mellett. Amíg távol van a tenyeremmel paskolva az arcát, próbálom magához téríteni. Nem ajánlom neki, hogy trükközzön, mert egy rossz mozdulat és már be is mosok egyet jobbossal a képébe.
Kétarc

TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Szomb. Ápr. 16, 2011 8:08 pm

Amikor Elektrominátor eltűnik Vájárék szeme elől, a fickó azonnal felkel, arrébb löki Victor kezét, és egy pofonnal a földre küldi. A bent lévő Kevint is nagy meglepetés éri: A hűtő a férfira támadt, és a benne lévő ételekkel hajigálja őt.
Demolition Captain
Huligán
Huligán

TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Szomb. Ápr. 16, 2011 8:33 pm

A franc! A fickó után eredek és ha sikerül utolérnem, akkor ráugrok és jó bemosok egyet a képébe. Aztán elkezdem kivallatni végre erről a rejtélyes nőről.

Ó, hogy az a! Oda kell ugranom a konnektorhoz, amilyen gyorsan csak lehet. Ha sikerült, elkezdem tölteni magam és egy villámcsapással szétrobbantom a hűtőt. Amint ez is megvan, feltöltöm magam és már rohanok is Vájárhoz.
Kétarc

TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Szomb. Ápr. 16, 2011 9:30 pm

A hűtőszekrény próbálja elkapni Elektrominátort, ám az túl gyors, így könnyedén eljut a konnektorhoz, és feltölti magát. A frigó gyengének bizonyult, egy áramütés után "összeesik". A győztes Elektrominátor.

Kint azonban nem ilyen jó a helyzet, Vájár nem kapja el a fickót, mivel az felrepül pár centivel a föld fölé. Victornak deja vu érzése van, ugyanis ellenfele két kezéből egy-egy lézert lő ki, pont olyat, mint amilyet pár órája az öccse is. ..
Demolition Captain
Huligán
Huligán

TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Szomb. Ápr. 16, 2011 9:38 pm

Ismerős megmozdulás! Na de most már legalább megvan a jó taktika, úgyhogy ugyanazt teszem mint az előbbi ilyen helyzetben. Egymásnak vezetem a két sugarat, majd az utolsó pillanatban felugorva nekivezetem ennek a pasasnak is a saját csapását.

Na végre, megadta magát ez a rohadék hűtő. Azért ott még nem tartok, hogy legyőzzenek az élettelen tárgyak. Na de most már sietek vissza Vájárhoz.
Kétarc

TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Szomb. Ápr. 16, 2011 9:47 pm

A két sugár ezúttal is egyesül, gyorsabb és nagyobb lett, Vájárt folyamatosan követi, azonban amikor a férfi a "régi" trükköt próbálja bevetni, az ellenfele egyszerűen arréblöki a sugarakat, amik ismét követni kezdik Vájárt:

- Engem ezzel a trükkel nem versz át! Erősebb vagyok, mint a testvérem!

Kiáltja, majd a szájából hirtelen töltényeket kezd el kiköpni, amikkel Vájár felé céloz.
Demolition Captain
Huligán
Huligán

TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Szomb. Ápr. 16, 2011 9:57 pm

Gyerünk már! Mindjárt ott vagyok! Odaérek ahol voltunk, viszont a fickó már nagyon is ébren van. Látom, hogy Vájárt két fénycsík követ i és a pasi töltényeket köp rá. Én két elektromos sugarat lövök ki, pont akkor, amikor Vájár felugrik és lefelé zuhanva készül leütni egyet a fickó fejére.Most patt helyzetben van a pasi. Ha azén csapásaimat védi ki, akkor Vájárét nem tudja. Viszont ha az övét, akkor már az enyémre nem lesz ideje.

A fene! Ez most nem jött be! Úgy tűnik ez a fickó most keményebb dió lesz. Ide már Kevin is kelleni fog. Leérkezve a talajra, megpróbálok félreugrani a töltények elől, végig vigyázva a sugárra. Ekkor látom, hogy Kevin megjön és végre össze tudunk fogni. Ő kilő felé két áramütés csapást én meg felugrok és megpróbálom tiszta erőből fejen vágni.
Kétarc

TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Szomb. Ápr. 16, 2011 10:19 pm

A duó igazán szép taktikát eszelt ki, az ellenfél össze is szarja magát, azt sem tudja, hogy mit tegyen, végül Vájár csapását védi ki, úgy, hogy megragadja a férfi kezét, és hozzávágja a földhöz. Még mielőtt leérkezne, a két villám eléri a testét. Elájul, és a földre hull, rá Vájárra. Próbálja kinyitni a szemeit, ám úgy néz ki, hogy most nem színlel, tényleg elájult...
Demolition Captain
Huligán
Huligán

TémanyitásTárgy: Vájár küzdelem   Szomb. Ápr. 16, 2011 10:23 pm

Lelököm magamról a fickót és megpróbálom felkelteni. Ha nem megy, kicsit megrázatom Kevinnel. Ha sikerült végre és magához tér, akkor felteszek neki üvöltve egy kérdést:

- MIT AKAR AZ A NŐ TŐLEM???
Kétarc

TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   Szomb. Ápr. 16, 2011 10:49 pm

A férfi azonnal felkel, a szeme csukva van. Nem szól semmit, int Vájárnak, hogy hajoljon oda. Amikor ezt megteszi, a fülébe súgja:

- A nő egy gazdag kis picsa! Azt mondta, hogy teszteljük le önt, hogy elég erős-e. Kiállta a próbát. Azt mondta, hogy ezt adjam át.

Mondja, majd a zsebébe nyúl, és egy cetlit húz elő. A cetlin egy cím van: Divat kerület - Brown rezidencia, egy hét múlva, pénteken!

Ezután az ellenfeled eltűnik, neki sem marad nyoma. Vége hát. Túléltétek. Már csak annyi a kérdés, hogy elmész-e a találkára, vagy nem. Mindenesetre egy hét pihenőt kaptál / kaptatok.

// A kalandod első részének vége! A jutalmad már megkaptad, ezt tüntesd fel az adatlapodon, és már készen is vagyunk! //
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Victor Freeng, Vájár lakóhelye   

Victor Freeng, Vájár lakóhelye
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Lakónegyed
» Mayakashi Kaen agglegény lakása