DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Utcák, sikátorok, közterületek

Go down 
+15
Kevin Chase
Tigra
Andrew Ramirez
Blaze
Kétarc
Airie
Morgana Le Fay
Alfred Pennyworth
Cybergyík
Robin
Végrehajtó
Vadmacska
Madárijesztő
Gid Lucione
Batman
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Jún. 03, 2013 12:09 pm

A bandatagok nem is vártak túl sokat ránk, a viccelődésem nem nyerte el a tetszésük, ezért a hátulsó csapatból az egyik rögtön felemelte a vas csövét, hogy fejbe kólintson, de sajnos túl hangos volt, így mielőtt még mielőtt elkezdhette volna kísérletét a lendület megmaradás törvényének bebizonyítására, már meg is ragadtam a karjánál fogva, és egy szép ívben megengedtem, hogy az előbb termelt lendületet felhasználva találkozzon csapat társaival. Ketten rögtön feldőltek mint a bolling bábuk. A többiek nem voltak restek hangos ordítással elindultak felénk, hogy bosszújuk beteljesüljön. A harcban körülbelül tizenöten vannak ellenünk. Nem lehet túl nehéz tekintetbe véve, hogy tudom mire képes az ideiglenes csapat társam, leginkább arra koncentráltam, hogy az rohamozók saját erejét fordítsam ellenük, hiszen ahogy a tapasztalat mutatja, kivédeni egy támadást, majd ellentámadni sokkal több erőt vesz igénybe, mint egy elkerüléssel és egy fogással átrepíteni. A tapasztalat és az instrukciós videók, ereje az én erőm. A következő csapás elől félre ugrottam mert éreztem, hogy már mögöttem is van egy fickó, így egy gyors mozdulattal kettő csapást kerültem el, majd ahogy fordultam a farkammal kivettem az egyikük lába alól a talajt. Aztán hirtelen éreztem, hogy valamelyik megpróbál lefogni hátulról, de gyorsan kitörtem a fogságából, és meg mutattam neki mennyire fájhat ha valakit gyomron könyökölik. Miközben az újabb két fémrúd elől hajoltam el a szemeimmel oldalra tekintve figyeltem, hogy az ismeretlen hölgy hogyan is halad az ő ellenfeleivel.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Júl. 15, 2013 7:38 pm

Gyerünk már, mi lesz! Kiabál a gondolat a fejembe a minket körülvevő csőcselékre. Adjanak okot arra, hogy rájuk ronthassak... Belegondolva azért mégis röhej, hogy én, sima emberi alakban, sima ruhába itt vagyok egy ilyen igazságosztó mellett. Mindegy, nincs több idő ezen filozofálni, mert megindították ellenünk a támadást.
Újdonsült társam otthonosan mozog az ellenséges kezek és lábak sokaságában, míg én elég újnak minősülök. Viszont ez nem akadályoz a dolgomban. Először egy kitéréssel kezdek, mikor valaki hátulról úgy véli, hogy jó lesz leütni. Sarkon perdülök, és képen vágom, ha nem is erősen, de a gyorsaságom meglepi. Addig van időm a következővel foglalkozni. Ekkorra már sikerül némi tigrisvonást felvennem, és karmommal megsebzem a mellkasát, amitől hátratántorodik. Az első megint nekem akar jönni, de arrébb ugrok és ledöntök egy másikat a lábáról, majd visszafordulok és megragadom a karját az elsőnek, egy rántással a leterítettre fektetve.
- Milyen vagyok? - kérdem némi önelégültséggel társamat, mikor kis lélegzethez jutok.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 12:06 pm

A két fémrúd eltévesztették a célt, és én ezt kihasználva, gyorsan megragadtam a fegyvereket és kicsavartam a forgatók kezéből, majd egy gyors mozdulattal képen vágtam a baloldalit saját fizikai segédeszközével, hogy aztán a társának is adjak egy két törött fogat. Egy kicsit sajnáltam őket, de őnekik is be kell látniuk, hogy én csak agresszívan védekezem. Aztán jött még egy most már lánccal a kezében és jó erősen oda csapott az oldalamnak, amitől felnyögtem, és éreztem ahogy a ruhám feltépődik, és kicsit felkarcolja a pikkelyeim, de gyorsan megfogtam a vas kötelét, és kirántottam a kezéből, hogy aztán átfonjam az éppen ütésre készülő csuklóját, és a vállamon átdobva egy újabb taghoz vágjam, pont azt aki éppen hozzá akarta dobni a baseball ütőjét a lányhoz. Közben feltekintettem, és miközben egy újabb fickó fejét fogtam satuba megszólaltam.
-Csak figyeld a hátadat, tisztességtelen bagázs.-Mondtam miközben a fickót lenyomtam a földre, majd a farkammal elkaptam egy hátba támadót, és kicsavartam a kezét, és utána felvettem az egyik fémrudat, és feldobtam a levegőbe hogy aki szemből próbál lecsapni meghátráljon, és időt adjon nekem, hogy állon csapjam egy jobb horoggal. Ezt követően megfordultam a fickóhoz akinek a keze még mindig a farkamban volt, majd megragadtam a ruhájánál fogva, és bevágtam az éppen felálló csoportba, hogy lent maradjanak.
-Kell segítség?
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimePént. Júl. 19, 2013 5:31 pm

- Rendben, figyelek! - válaszolok, és hátrafordulok, épp, mikor egy gyanúsan kemény és veszélyes tárgyat lendítenek felém, feszítővasat, vagy egy csövet, nem tudom. Épphogy sikerül lebuknom előle. Huhh, jókor jött a figyelmeztetés!
Mikor újra feltekintek, ismét felém suhintanak, de most már nem ér váratlanul, hanem megragadom a végét mindkét kezemmel - melyeket mostanra elfedte a bunda, illetve a karmok is feltűntek ujjaim végén - és egy tigris erejével elhajítom két-három méternyire a fickót a feszítővasával együtt (mert már látom, hogy feszítővasról van szó.)
A következő áldozatomnak ingyen arcátrendezést nyújtok, ahogy karmaimmal végigszántom szeme alatt a bőrét. A szemét nem kapartam ki, és nem is mélyre ment, de kétségtelenül fájdalmas csíkokat húztam, amik nem fognak egyhamar teljesen begyógyulni.
-Eddig még boldogulok, kösz... Óóó - hallattok megdöbbent hangot, mikor valaki hátulról belecsimpaszkodik a bal karomba. Nem voltam elég elővigyázatos. Szorosan megszorít, de valamire tuti nem számít. Mondjuk én se annyira, mert az egészet ösztönből teszem. Egy nagy lendülettel előrehajolok, őt hátulról előre repítve a fejem felett. A hátára érkezik és nagyot puffan.
Körülnézek, mennyien vannak még hátra, és van-e lőfegyver valamelyiknél, bár akkor már tuti használták volna... Lényegesen megcsappant a létszámuk. Ha így folytatjuk, vagy mindet elpáholjuk, vagy pedig, ha van egy kis eszük, eltakarodnak.
Ami engem illet, nagyon mámorító érzés püfölni őket. Kiadhatom magamból az állatot.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 25, 2013 1:09 pm

A harc kezdett leapadni ahogy a fickók kezdtek elfogyni. Hiába támadtak egyszerre nem voltak elég jó harcosok hogy lássák a hibákat, és a vége felé, már csak elhajoltam és hagytam hogy egymást csapják meg, és gyorsan kicseleztem őket, hogy neki vágjam őket a falnak. Ezt követően már elfogyott a bátorságuk, csak egy páran keltek fel, és amikor szembenéztek a két harcossal, kicsit megremegtek. Én egy mosollyal végig tekintettem a megvert seregen, majd oda néztem a csapatra, és a vezetőjükre, aki ugyanúgy remegett. Még indítottam egy ütést az orra felé, de a levegőben megállítottam azt az orra előtt. Ennyi elég is volt mert az idegei feladták a harcot és háttal elterült a földön, a csapattársai pedig futni kezdtek. Kicsit megropogtattam a nyakam, és megfordultam hogy végig nézzek az ismét átváltozott nőn. Egy pár pillanatig csak csendben figyeltem, majd végül megszólaltam.
Nem rossz, egy kezdőhöz képest.-Mondtam, majd a kezemet a karkötőmre tettem és gyorsan felhívtam a rendőrséget.
-Igen, megint én vagyok az. Gotham központ Drake street, itt hagytam pár banda tagot akik megtámadtak. Jó éjszakát.-És le is tettem csodálom a biztos úr elszántságát hogy még hajlandó fogadni a hívásaim, biztos arra számítanak hogy sikerül lenyomozni a számom, de olyan sokáig még sosem beszéltem hozzájuk.
-Na de... Meg tudhatnám a hölgy nevét?-Irányítottam vissza a beszélgetést az új ismerősöm irányába, miközben újra elindultam a járda mellett.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 11:49 pm

Hm, szóval így néz ki, mikor elveri a hátsóját a bűnözőknek egy hős. Igen izgalmas. Vérpezsdítő. Sokkal izgalmasabb, mint a kis üzletasszony szerepét játszani. Könnyen rá tudnék kapni erre. Na jó, most rázzuk ki a fejünkből a hülye gondolatokat. Ez csak egy egy éjszakás kaland, semmi több.
Miután kihívja a zsarukat a férfi, megkérdi a nevem. Amilyen high-tech kütyüi vannak, azt is feltételezném róla, hogy a szemüvege kiír rólam minden adatott, de ha nem is, szerintem könnyedén utánajárhatna a személyazonosságomnak. De amúgy sem tartok megosztani vele ezt az infót, mivel a jófiúk közé tartozik.
- Natalie Pezzini - felelem. Nem cseng valami szuperen, pedig ilyenkor valami jól hangzó becenévvel vagy álnévvel kéne előrukkolni. Hiába, az még nincs.
- Itt minden éjszaka ilyen akciódús? - kérdezem, ahogy körülnézek a földön elterült embereken. A kórházak ez esetben mindig dugig lehetnek.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 9:12 pm

Miután elárulta a nevét, lassan bólintok, és körbe tekintek az utcán.
-Ki kéne találni valami becenevet. Ezt nehéz megjegyezni. Mit szólnál a Natihoz?-Kérdeztem egy kissé viccelődve, miközben elindultam a járda mentén, és végig néztem a banda tagokon. Hallottam a kérdését de nem válaszoltam egyből hanem a gondolaton gondolkodtam, majd így feleltem.
-Ahol én vagyok, ott általában igen. Bár én inkább a tragikus jelzőt használnám.-Mondtam miközben hangom kissé elhalkult.-Gondolom megérted. Ez egy sötét város. Az akció mindennapos, mert minden nap életben kell maradni ha kiteszed a lábad.-Mondtam tovább halkan, miközben végig simítottam a fejemen, majd felnéztem ismét és folytattam a sétát.
-Nos, mi mást lehetne mondani a központról... Gyakorlatilag a legfontosabb dolgok itt vannak. És mindenhova innen indulunk. Reggel több tízezer ember is lehet itt egyszerre. Itt nagyobb a rendőri felügyelet is, bár mint azt láthatjuk éjszaka már ide sincs túl sok erejük.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 9:08 pm

- Jól hangzik - hagyom rá a becenevet. Rég nem becéztek. Inkább csak a hölgyem, meg Ms. Pezzini megszólításhoz vagyok szokva a munkám miatt. Barátokra meg hasonlókra nem tudok sok időt szorítani mostanában, és a hivatalai megszólítás az egyetlen, amit hallottam jó ideje.
- Metropolis egészen más - jegyzem meg, miközben haladunk tovább, és ő Gothamről tart tájékoztatót. - Ott minden békésebb, és nem kell tartani attól, hogy ránk törnek ha kilépünk a lakásunkból. Itt folyamatosan feszültség van. - feltekintek az égre. - Ott nincs ennyi felhő, vagy ha van is, akkor azok világosak, és nem takarják a napot, az egész várost homályban tartva. Nem hagyják sokan el Gothamet, mert elegük van belőle? Elnézést, nem akartam leszólni a városod, csak érdekel...
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 8:20 pm

Ahogy elmeséltem a dolgokat a hölgy a saját városáról kezdett mesélni, amire felfigyeltem egy pillanatra, de utána, csak ismét előre néztem, miközben a válaszom megszületett.
-Ez nem az én városom.-Ugrott ki a számon, miközben a kezemet a tarkómra tettem.-Nem is ebből a világból származom.-Tettem hozzá csak úgy mintha ez minden napos lenne.
-És ne kérdezd, hogy miért maradnak itt az emberek. A hely varázsa azt hiszem.-Mondtam egy ironikus mosollyal.-Kicsit vicces is. Épp elméjűnek lenni egy őrült világban. Az irónia ami ezt a helyet övezi egyszerűen... Olyan mint egy fájdalmas lánc. Ha elhagytam volna a várost amikor megérkezem talán soha nem jöttem volna vissza. De már emlékek kötnek ide. Ellenségek akiket meg akarok állítani, és... Nos... A barát szót nem használnám, de azért vannak akik itt tartanak. Meg mondjuk... Úgy érzem hogy én vagyok a lámpás a sötétségben, azt hiszem kötelességem megvédeni az egész várost, még ha ez egy lehetetlen feladat is. Ez most kicsit egoistának hangzott...-Mondtam miközben kuncogtam és megdörzsöltem a tarkóm, miközben újra felnéztem a hölgyre.
-Sajnos mások nevében nem beszélhetek. Nem tudom ők miért maradnak itt. Talán mert nincs más választásuk... Vagy egyszerűen őrültek mind. Bár egy bizonyos szinten mindenki őrült.-Mondtam miközben letekintettem a kezemre.
-Már megint magamban beszélek igaz?-Jött ki végül miközben oldalra tekintettem a hölgyre. Valószínűleg nem erre a válaszra számított.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 8:42 pm

- Én azt hittem igazából, hogy válaszolsz, nem magadba beszélsz - felelem mosolyogva. - Szóval azért van, ami idekösse az embert. Meg ha nem mennek el, talán még látnak benne páran reményt, hogy nem veszett ügy itt tevékenykedni és élni - mondom. - Ha meg a lakosok táplálnak némi reményt a városuk iránt, akkor csak nincs veszve. De így, mint kívülálló, bevallom, első ránézésre ez jött le nekem. Hogy Gotham már olyan mélyen van hogy a legnagyobb jóindulattal sem lehetne kimenteni a csávából. De már kezd megváltozni róla a véleményem, hála neked. - rövid időre elhallgatok, majd témát váltok. - Hogy értetted azt, hogy nem is ebből a világból származol?
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:05 pm

Egy kicsit kuncogtam Nati válaszán, majd sóhajtottam.
-Néha csak be nem áll a szám, egyszer volt hogy egy éjszakát végig filozofáltam egyedül mikor berúgtam a haverokkal és az egyik felhozott egy témát és mi ketten hajnalig gyártottuk a monológokat a másikét teljesen figyelmen kívül hagyva...-Kezdtem bele mielőtt megálltam, és köhintettem egyet, ahogy az emlékek végig rohantak rajtam. Oh, oly rég volt az már még a gimis években. Furcsa, igaz csak virtuális alkoholról beszélhetünk nem igaziról, mert hát nah, a kultúra része volt, és nem lehetett megszabadulni tőle, de legalább a káros hatásokat kiküszöböltük valamilyen szinten.
-Ami pedig a lakosokat érinti. Inkább a munkájuk élteti őket mint a remény. Vagy csak hozzá szoktak a félelemben éléshez.-Tettem hozzá, mielőtt rátértem volna az igazi kérdésre, amire felé néztem.
-Nos egyenlőre legyen elég annyi, hogy egy olyan Földről jöttem ahol a dinoszauruszok nem haltak ki, és mi lettünk a domináns faj. Tudós vagyok és egy projekt nem úgy ment ahogy elképzeltem.-Még nem ismertem a nőt annyira hogy megosszam vele az egész sztorit, pont úgy ahogy az Alfa szövetségen kívül senki másnak sem, bár mostanáig bánom hogy ilyen alapos voltam velük szemben, főleg hogy két tagban már nem úgy bízom mint régen. És most még újra meg is kell ismernem őket, annyit változtak. Na jó Védelmező nem annyira.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 10:08 pm

Hm, nem hittem volna, hogy egy ilyen hős alkat, mint ő, be szokott rúgni. Bár lehet, még régebben volt ilyen. Szerintem mostanában már nem engedheti meg magának ezt, ha ilyen tevékenységeket akar végezni, bűnbandáknak szétrúgni a hátsóját, meg hasonlók. Azért eleresztek felé egy kedves mosolyt, majd folytatja.
- Elég szomorú lehet akkor itt élni, ha már megszokták a félelmet. Hallottam, hogy van egy rettegett elmegyógyintézet is, gondolom oda a város termeli ki a betegeket?
Arra a kérdésre, hogy honnan jött, elég érdekes választ kapok, és eltartott egy ideig, mire rájöttem, hogy nem igazán értem. Ezt szerintem az arckifejezésem is elárulja. De mivel utalt rá, hogy csak ennyit szeretne megosztani, inkább nem hozakodok fel további kérdéseket ezzel kapcsolatban, pedig érdekesen hangzik.
- Mikor összetalálkoztunk nemrégiben annál a tolvajos esetnél, nem hittem volna, hogy ilyen érdekes estém lesz! - mondom, hogy kicsit derítsem a hangulatot.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 3:25 pm

A lány nem sokára folytatta a beszélgetést, és egy bólintással válaszoltam a feltételezésére.
-A legtöbbet.-Mondtam, miközben folytattam a gyaloglást, és oldalra tekintve figyeltem a hölgyet, egy kicsit, mielőtt újra előre tekintettem. Azt is láttam, hogy amikor felvázoltam az alapokat, nem fogta fel, na sebaj, nem fogom jobban elmagyarázni. Mindenesetre a nő is felhozott egy érdekes pontot amire feltekintettem, majd sóhajtva kuncogtam.
-Ebben egyet értünk.-Mondtam, miközben megálltam, és körbe néztem. Hát igen, az utcák eléggé üresek voltak egy nagy városhoz képest. Csak egy pár autó futott az utcákon, legalábbis amíg nem érjük el az éjfélt, mert a legtöbb munka idő akkor ér véget, akkor kicsit felélénkül ez a hely. Persze gyalogosok száma aligha fog növekedni. Ahogy sétáltunk, ismét megszólaltam.
-Én arra számítottam, hogy bajba keveredek, de nem gondoltam volna, hogy a bajból egy ismerkedés alakul, hogy őszinte legyek.
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 6:42 pm

Miközben haladunk, gondolkodom, még mit kérdezhetnék a férfitől, ami érdekelne az hősélet titkairól, mert hát kétlem, hogy sok alkalmam volna még ilyen beszélgetésbe bonyolódni, és szeretném a legtöbbet kihozni belőle.
- Emellett az éjszakai munka mellett mennyi idő jut a sima életre?
Miután erre válaszolt, fel is teszem a következő kérdést, ami eszembe jut:
- Más városból ismersz hősöket, Gothamen kívülről?
Közben eszembe jut, hogy még nem változtam vissza a harc után emberi alakban, és még mindig tigrisbunda fedi a testem. Ezt gyorsan korrigálom, és már újra Natalie-ként nézek ki.
- Ezeket a felszereléseket magadnak készíted?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 03, 2013 12:02 pm

Gyűlölet Elszabadul -Csillagösvény
Epilógus



    Fényes nappal van, kevés adatik meg Gotham City-ben. A leghidegebb évszak lassan eljövőben van, ám ennek még csak az előjelei látszódnak. Az óceán felől még mindig a kellemesen meleg szellő fújdogál, ám a kellemesen meleg szellő néha nem is olyan gyenge. Mintha vihar előtti csend lenne, minden tiszta és csodálatos. A mocskot, és koszt kifújta, így az emberek élvezhetik a kissé hűsebbé váló időt.
Magas házak ablakai visszatükrözi Apolló fényét. Az emberek talán egy ilyen napom még kedvesebbek is lennének egymáshoz. Egy ilyen napon minden megeshet, és megtörténhet. A Gothami Óratorony elütött már a tizenegy órát, az emberek lelki szemei előtt az ebéd, és a félórás szünet lebeg, ám ez nem az a nap lesz, amikor egyszerűen megkaphatják.
    Sprang River mélye furcsán mozdul. Most nem a szokásos gyári vegyületek pöfögik fel éppen csak nem halálos mérgüket. Ez valami annál is szörnyűbb. Három hatalmas hullámtaraj indul meg a part felé. Csónakok sodródnak el, és rémült, na meg őrült horgászok dobják el botjukat mikor meglátják a szörnyű gépezeteket. Három félelmetes koponya emelkedik ki a vízből, és megannyi lábukkal lépnek ki a partra. Gép szívük ütemesen ver, és megállíthatatlanul tartanak ismeretlen céljuk felé.
Közben surranó árnyak haladnak a város érverésében. Mocskos csatornák eregetik bűzüket az ég felé, és még más valamit is. Megannyi zöldbe öltözött harcedzett lény tör a felszín felé. Céljuk egy megváltoztatni a világ arculatát, megváltoztatni a felszínt, hogy ami fent van, lent legyen, és mi lent volt az az égig törjön. Elindulnak a csillagösvények a végtelenbe, és tovább.

    Maguk az istenek állnak vigyázva drága bárányaik felett, s bár nem túl gyakran, de úgy látszik ma, eldöntötték, igen is elhelyezik harcosaikat a sakktáblán. Ők maguk ha még nem is tudják, nagy csatában vesznek ma részt, melyben eldől, ki méltó beállni a hősök mellé s ki lesz az, aki elbukik melletük. Még nem is találtak egymásra, még csak nem is tudnak arról, hogy mindannyian itt vannak, kik eme csatába kellenek, mégis itt vannak, ki ki saját célja miatt. Munkába, boltba készülve, esetleg csak úgy az utcán sétálva, de az istenek álltal elkészített úton taposnak.
    Elősször csak emberek kiáltását lehetett hallani, egyik sikoltás a másik után, ahogy rohannak az egyik utcából, jajveszékelve, életüket mentve. Azok az autók, buszok, melyek pont oda tartottak volna, sorra állnak meg hirtelen, hatalmas fékezések és ütközések közepette. Még nem látni, de már rémisztő káoszt teremtenek, s mindenki menekül, aki csak tud.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 03, 2013 2:49 pm

A mai nap is unalmasan telt. Fogyóban az étek, így bevásárlásra adtam a fejem, de ez munka nélkül már nem olyan könnyű dolog, ha az ember segélyből él. A múzeumi eset után kissé hozzá kellett szoknom ehhez a dologhoz, és nem igazán akartam magyarázkodni a kapitányságon a furcsaságok miatt. Nehéz szívvel, de ez volt a legjobb megoldás. Hazafele tartottam, mikor sikolyokra lettem figyelmes. Eleinte nem tulajdonítottam neki túl nagy figyelmet, Gotham-ben ez minden napos, és ha ez mégis komoly, már rég nem tehetek semmit. Legalábbis semmi hivatalosat. Hazaérve, elpakoltam, majd a hírcsatornákat vettem elő, hátha tudnak valami érdekessel szolgálni. A sikolyok nem ültek el, és mostmár autók dudái, karambolózás hangjai is szűrődtek be. Valami nem volt rendben.
- Valami történik odakint. - hallom a hangot a fejemben.
- Nem mondod? - válaszolok vissza hanyagul. Nem szoktam még hozzá, hogy hirtelen hallom, és megszólal. A SCARAB nagy segítség és jelentős előny, de baromi zavaró.
- Egyelőre inkognitóban maradunk, az lesz a legjobb, ha jönnöd kell, úgyi tudni fogsz róla. És úgyis jönni fogsz. - mondtam a SCARAB-nak, majd felvettem egy kabátot, és elindultam a sikolyok irányába, hogy megnézzem, Gotham mit sütött ma nekünk ki.
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 32

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Dec. 04, 2013 11:46 am

Ez a nap is úgy kezdődött, mint a többi. Sisak piti kis bűnözőket tett helyre, majd ezután a tetőkön ugrálva járőrözött.
~ Unalmas egy nap ez. Csak néhány piti alakkal futottam össze, de nem voltak nagy kihívások, otthagytam őket a rendőröknek. Lassan pihennem kéne, már napok óta nem aludtam sokat, csak 1-2 órát. Ahogy hallom most épp nyugalom van.~ gondolta magában a férfi, miközben a motorja felé haladt, hogy nyugovóra térjen. Mikor azonban már csak három utcányira volt, hirtelen sikoltozások voltak hallhatóak. Az önbíráskodó azonnal megfordult, és a sikítozások irányába tartott, nem törődvén fáradtságával. Ahogy haladt a zavar irányába, a kiáltásokat gépjármű dudálások, ütközések hangjai, robbanások követték, vagyis egy kezdődő káosz hangjai csaptak fel.


A hozzászólást Vash összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 04, 2013 10:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Dec. 04, 2013 9:05 pm

Egy nap telt el azóta, hogy Penny kiszabadult Karmester fogságából és találkozott Batmannal, aki előbb vissza akarta őt vinni az árvaházba, de végül nem ment oda vissza. A mai napon pedig Penny céltalanul bolyongott az utcán és hallotta a kiabálásokat, robbanásokat. Olyan hirtelen érte a robbanások hangjai, hogy ijedtében elesett és kicsit megütötte magát. Miután felállt, óvatosan elindult arra, amerről a robbanás jött.
- Mi történik?
Vissza az elejére Go down
Kapucnis
Civil
Civil
Kapucnis


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Oct. 13.
Age : 34

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimePént. Dec. 06, 2013 10:30 am

- Jó napot kívánok, kisasszony, miben segíthetek?
- Üdvözlöm. - köszöntem vissza a ruházati eladónak.
Kellemes idő köszöntött Gotham városára, igaz is, gyanús módon. Talán ez lenne a vihar előtti csend? Mégis kihasználtam ezt a jó időt arra, hogy ezúttal levegyem a kapucnit, és lelkes farmerlánykaként sétálgassak egyet a városban. Számomra mindig is érdekes változás volt az álcázkodás: más szemszögből, más reakcióval látom a világot. Ám most, mint egy vidékről jött farmerlány, kis ámulattal figyeltem a belváros nappali szépségét. A járókelők jókedvűek. Sehol egy rosszfiú. Sehol a szarkavarás... bár a boltok legtöbbjét mind egy pénzéhes gazember irányítja, aki igyekszik minél drágábbá tenni áruit, hogy abból gazdagodjon. Sajnos őket nem nagyon éri a hamarosan eljövő karácsony szelleme.
Volt nálam némi kis pénz, hogy új ingeket és farmernadrágokat vegyek. Néhány férfit és egy női öltözéket. Női öltözéket csak azért is, hogy gyarapítsam a női ál- és szabadidőruháimat. Dr Thomas is arra kért, hogy néha azért élvezzem egy kicsit az életet, nem muszáj örökké Kapucnisként járnom az utcákat, miközben egy öt évvel ezelőtti véletlen gyilkolásért és újabb jómadár kemény módú megveréséért üldöz a rendőrség.
- Szeretnék elvinni ezt a három L méretű férfiinget, M-es nőit és 27-es farmernadrágokat... és megkérdezhetem, hogy ez az estélyi ruha mennyibe kerül?
- 200 dollár lesz. - mondja az eladó. - Esetleg nem próbálja fel?
- Nem. Tudom, hogy jó rám az a méret.
- Cöh, vidéki csitrik. - súgja az eladó kollégája.
- Tökmindegy, csak vigye a cuccokat. - szólt vissza az is súgva.
Hiába súgtak, mindent tisztán hallottam. Rosszalló pillantást vetettem rájuk, ezzel nagyon sokat el is mondtam nekik a véleményemről. Örülhetnek, hogy nem panaszkodom ezért a boltvezetőjüknek. Annyi büntetéssel megérték, hogy inkább otthagytam a ruhákat, és inkább megyek egy turkálóba, ahol sokkal kedvesebbek a vásárlókkal, és nem sózzák rájuk a használt holmikat száz dollárnál drágábban.
A turkáló felé legrövidebb úton csak a rakodópart mentén tudtam elmenni. Nem mintha problémám lett volna vele, csak nem nagyon szerettem a kikötők mellett dolgozó embereket, akik minden alkalommal rosszallóan néznek minden jövevényre, aki arra jár. Bár a csinos nők ez alól kivételek voltak, mert ők utánuk meg úgy fütyültek, mint a Looney Toones farkasok. Engem is Kapusnisként sokszor dühösen méregettek, mintha attól félnének, hogy el akarnám lopni a ládákat és a halakat, most farmerlányként tetszem a társaságnak, és azért, hogy láthassák a melleimet, minden ládát és halat odaadnának érte.
Fél kilométer múlva megtorpantam. A fütyülgető rakodómunkások rémült kiáltásaira, és az a rakodópart menti főúton karambolozó járművekre lettem figyelmes. A rakodómunkások mellé hamarosan a többi járókelő is odaszegődött.
~ Itt meg mi történik? ~ fogalmazódott meg bennem a kérdés. Bármi is történik, itt nagyon nagy a baj. Hogy megtudjam, mi elől menekülnek az emberek, oda kell mennem megnézni. Ám de egy vidéki farmerlányka biztos nem fogja megközelíteni azt a dolgot, ami riogatja az embereket. De a Kapucnis igen.
A hátitáskám - ami ezen a napon a legkedvesebb útitársamnak minősült - lekerült a hátamról, hogy egy észrevehetetlenebb sikátorban kihúzzam belőle azt, ami mértékes változást nyújtott nekem az elmúlt években. Mikor a bakancs, a bő farmernadrág és a pulcsi a helyére került, és a fejemre húztam a kapucnit, ismét a régi jó önmagam voltam. A farmerlányka helyén már a kapucnis állt.
Hogy jobban belássam az eseményeket, felmásztam a tetőre. Elindultam háztetőről háztetőre abba az irányba, ahonnan az emberek menekülnek.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 11:30 am

Kevin, Vash, Penny, Kapucnis

Ahogy elindultatok ki-ki a saját irányából a káosz felé, már meg is jelentek az első rendőrök, akik nyilván a közelben voltak. Kocsijukat gyorsan leállították és próbálták az embereket terelni a metróba. Messzebbről lehetett hallani, hogy hamarosan jön az erősítés is. Hamarosan ti is meglátjátok, mi elől menekülnek annyira az emberek. Az utcán három hatalmas robot lépeget. Megannyi lábuk az aszfaltra, vagy épp a kocsikra lép, melyek betörnek alattuk. Olyanok mint valami félelmetes robot pókok, amiknek a testük helyett mintha emberi koponyához hasonló fej található.
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 6pc4jn10
A rendőrök próbálkoznak a pisztolyaikkal, de a golyók mind lepattannak róluk és a robotok megállíthatatlanul haladnak tovább az utcán.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kapucnis
Civil
Civil
Kapucnis


Hozzászólások száma : 55
Join date : 2013. Oct. 13.
Age : 34

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 11:56 am

- Hmmm.
Háztetőről figyeltem az eseményeket. A civilek rendőrök segítőkezű útmutatásával vagy lemenekültek a metróba, vagy minél messzebbre futottak arról a területről, ahol jelenleg három pókszerű koponyagép lépegetett. Járművek, postaládák, otthagyott tárgyak (és talán balszerencsés járókelők vagy rendőrök) lapultak palacsintává géplábaik alatt.
- Hmm - adtam ki ismét magamból a gondolkodó, sóhajos hangot, ahogy végigmértem Gotham város hívatlan vendégeit és a rendőröket, akik jelenleg nem tudtak mit tenni egyelőre, mivel a lövedékeik elsülten leperegnek róluk. Azt hiszem, ide hadi erősítés kellene, vagy pedig valami más, ami könnyen betörhetné ezeket a gépeket. A pengéim már elég erősek ahhoz, hogy szilárdabb tárgyakat vágjak szét velük, de nem hinném, elég erős-e ahhoz, hogy legalább a lábuknak ártsak. Sőt. Mi van, ha ezeknek olyan fémből van a páncélzataik, amit még egy kilőtt rakéta sem tudna betörni?
Kell valami terv, amivel időt nyerhetnék azzal, hogy felborítsam őket valahogy. Úgy kell kiokosodnom, hogy ne kerüljek a rendőrök közelébe, mivel egyelőre még körözés alatt állok egy véletlenül megölt gazfickó miatt. Persze ilyen veszélyes helyzetben jobb dolguk is van, minthogy egy magamfajta "járókelőt" hajkurásszanak annak ellenére, hogy szinte semmit sem tudnak rólam de biztos, ami biztos.
Kockáztassam meg akkor az akciót? Egyedül azért nincs nagy esélyem három megtermett gép ellen, maximum Metropolis hősének, Supermannek. Hallottam már korábban egy-két alakról, akik megvédenék a várost... és biztos, hogy már itt vannak valahol a közelben.
Megláttam egy férfit, aki elég "tennem kell valamit"-gyanús módon, ellentétes irányban a menekülőkével. Követem egy kicsit a háztetőn, hogy megtudjam, mit akar csinálni. Ha a rendőrökhöz megy, csak távolról tudom megfigyelni őt. Ha esze ágában sincs a korruptképes kékruhásokhoz menni, akkor némi megfigyelés után a közelébe mehetek...

/Kevint láttam meg és követem/
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 10:33 pm

Néztem a robotokat. Azon tűnődtem, hogy mit tegyek anélkül, hogy elérném a napi korlátomat.
- Ha megdobom valamivel, biztos észrevesz és rámtámad... Mit tehetnék?
Gondolkoztam egy biztos terven, de nemigen jut eszembe semmi. Végül úgy döntök, hogy megpróbálom elgáncsolni az egyik robotot.
- Ha szerencsém van, akkor a lába beleakad a csatornanyílásba és elesik.
Kutatni kezdtem a szemeimmel egy-két csatornanyílás után.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeKedd Dec. 24, 2013 12:12 am

A tömeg ellenében haladva nem volt könnyű, és hamarosan elszáguldottak mellettem a rendőrautók is, amiknek hangosan villyogott a szirénája. A régi szép idők. Nem kellett sok, körülbelül két sarokkal odébb meg is pillantottam a baj forrását. Három hatalmas polipszerű koponyás robot szelte át az utcát. A kocsikon és az útjukba eső épületeken úgy mentek át, mint kés a vajon.
- Azt a... - nem fejeztem be a mondatot, mert lövések hangja visszhangzott a házak között. A rendőrök ösztönösen és az eljárásnak megfelelően tüzelni kezdtek az idegen veszélyre. Néhányan pedig az emberek kimenekítésében segédkeztek. Pár ismerős arcot is megpillantottam, és mikor felmértem a helyzet súlyosságát, már nem igazán volt mit tennem. Odafutottam egy régi kollégához, és megszólítottam.
- Hello Mike! - a férfi először azt hitte szellemet lát, majd végül leesett neki a tantusz, és örömteli fogadott - már amennyire a jelen körülmények között ez lehetséges volt.
- Nagyon nagy gáz van... - kezdett bele, de leintettem.
- Az embereket próbáljátok meg minnél inkább a város túlfelére szállítani. A metró nem feltétlen jelent menedéket, maximum a mélyebb pontjai. A többit bízzátok ide. - a végét igen sejtelmesre vettem, és még rá is kacsintotam Mike-ra, akinek még zavartabb lett az arca.
- Nincs időnk tovább rejtőzködni, most tényleg vészhelyzet van. - szóltam a bogárnak.
- Te meg kihez beszéltél most? - kérdezett vissza régi rendőr társam.
- Helyes, Kevin Chase! - Mike arcát látva el tudtam képzelni miket gondol rólam, de nem sokára inkább megdöbbent ábrázatot vett fel, mikor a hátamról elindult a szelvényekre osztott páncél megindult, hogy felépítse magát, és befedje a testem.
- Na mutassuk meg ezeknek a dögöknek, hogy rossz helyen kezdtek. - meg sem vártam, hogy Mike reagáljon bármit is, remélem elég volt az a kevés tipp, amit adtam, majd a bogár egy sugárhajtóművet intézett a hátamra, hasonlót, mint amit az F22-esek használnak.
- Megpróbálom beszkennelni a gépezetet, hogy hol találunk rajta gyenge pontot. - ahogy a szemrésen át láttam, a SCARAB elkezdte a szkennelést. A fehér szemfedőn keresztül a gép belső szerkezete, tervrajza jelent meg, és csak imádkozni tudtam, hogy találjon rajta valamit.
- Amíg te szkennelgetsz, nekem szükségem lenne valamire, amivel esetleg próbálkozhatnék. - a bal karom egy csőformát vett fel, melyben zöldes pulzálás lüktetett. Egy számomra ismeretlen energia fegyver állt rendelkezésemre, és mikor elsütöttem, zöld színű energia gömb repült a robot koponya része felé.
- Életjeleket érzékelek nem messze a gép lábaitól, három óránál. - hallottam a SCARAB hangját, majd mikor a megadott irányba fordultam, egy kislányt láttam meg, aki mintha zavartan nézett volna körbe, vagy valami ilyesmi.
- Minden szkennered állítsd a gépre, a többit én irányítom.
- Vettem! - a hajtómű némiképp átalakult, és mostmár inkább egy sokkal fejlettebb, a Földön nem ismert energia alapú meghajtásra váltott, amivel gyorsabban tudtam repülni, de könnyebb volt manőverezni is. A tervem az volt, hogy röptömben kapom fel a lányt, és egy biztonságos helyre viszem, ahol meghúzhatja magát.
- Na, találtál valamit? - kérdeztem a bogártól, nem törődve azzal, hogy a lány hallja-e vagy sem, figyel-e rá, vagy sem.

//Igen, ez Penny te lennél, elég veszélyes és lehetetlen dologba próbáltál belefogni Very Happy [meglátásom szerint]//
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 32

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 6:36 pm

Vash tetőről tetőre haladt a robbanások és ordítozások felé. Ahogy néha lepillantott, látta amint a rendőrök egymás után jönnek, és terelik el a tömeget.
~ Ez jó. A rendőrök teszik a dolgukat, elfele terelik a menekülő tömeget. Kíváncsi lennék vajon mi elől menekülnek?~ gondolta magába az önbíráskodó, majd hirtelen választ kapott kérdésére. Az utcán három koponya test alakú pók robot jött, amik csak haladtak előre. A rendőrök több lövést is leadtak a gépekre, azonban mindegyik lövedék lepattant.
~ Ezek meg mégis mi a francok? Látom hogy robotok, de mégis honnan jöttek, és miért? Amint látom a sima lövések lepattannak róluk, úgyhogy ide komolyabb tűzerő kellene. Még jó hogy van nálam négy gránát. Ha sikerülne egyet eggyel kinyírni, az jó. Viszont ha nem döglik bele, akkor nekem annyi.~ gondolta magában Piros Sisak, miközben a gépeket figyelte.
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Jan. 15, 2014 3:06 pm

Kevin, Vash, Penny, Kapucnis

A gépek tüze egyenlőre nem okozott halálos áldozatot, ám több rendőr és civil is súlyosan megsérült. Az utcákon pánik az úr s Gotham közepe lángokban áll. Hirtelen egy különös zöldes energialöket csapódik az egyik robotba egy hatalmas, lentről is jól látszódó horpadást idézve elő küllemén, majd a gép egyensúlyából kibillenve hátratántorodott. Jól látható, ha több energiát fektet a lövésbe, akkor lehetséges kilyuggatni a dögöt. A gép immáron teljes mértékben a támadóra koncentrált, s tüzelt. A másik kettő közben az előző támadást érzékelve, szintén megindult feléjük, s nem sok van hátra hogy azok is befogják a különös páncélos fazont a kislánnyal, a célkeresztbe...
Rendőrök ezt kihasználva próbálják biztonságba vinni a sebesülteket, terelni a tömeget, s néhányan meglepő bátorságról téve tanúbizonyságot, elég kevés sikerrel próbálják fedezni azt, aki láthatóan legalább meg tudja karcolni a dögöket.
Kevin szkennje egyenlőre még folyik, ám előző találat után, lehet nem is lesz rá szükség.
A kapucnis pont a gépek közötti háztetőn figyelte az eseményeket, s csak rajta áll marad , vagy segít a lentieknek.
Vash közben közeledik ahhoz a ponthoz, ahol a Kapucnis is áll, s ahonnan könnyedén eltalálhatja gránáttal bármelyik gépet.

/Én veszem át itt a mesélés fonalát, most mesélek először tömeget, ezért bánjatok finoman szerény személyemmel : D /
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok, közterületek
Vissza az elejére 
5 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: