DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Utcák, sikátorok, közterületek

Go down 
+15
Kevin Chase
Tigra
Andrew Ramirez
Blaze
Kétarc
Airie
Morgana Le Fay
Alfred Pennyworth
Cybergyík
Robin
Végrehajtó
Vadmacska
Madárijesztő
Gid Lucione
Batman
19 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 7:04 pm

A két őr egyre közelebb ment az ajtóhoz, de nem írtak be semmit a panelbe. Nem értettem, hogy minek jönnek ide ha nem mennek be. Talán őr váltás lehetett. Nem voltam biztos benne, de ki kellet találnom valamit, mert ha nem csinálnak semmit akkor várhatok ítélet napig. ~Jut eszembe fogytán van a hús! Itt a tápanyag! ~ Oda mentem az egyik őr-höz úgy, hogy ne vegyen észre és a kést átszúrtam nyakát. Nem lehetett és biztos voltam benne, hogy a másik is észrevesz hamarosan így őt meg megfogtam a nyakánál fogva, de nem szorítottam annyira, hogy meghaljon.
- Na akkor kis pacsirtám. Mond meg szépen az ajtó kódját. Vagy kibelezlek, mint egy disznót.
Mondtam ránézve.
Vissza az elejére Go down
Batman
Szuperhős
Szuperhős
Batman


Hozzászólások száma : 99
Join date : 2011. Feb. 28.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 9:41 am

Továbbra is az ajtó előtt állnak, halkan beszélgetnek. Nem hallod amit mondnak de elég feszültnek tűnnek. A terved nem igazán jön össze, csak addig maradsz takarásban, míg a folyosó végére nem ész, onnan nem takar tovább a fal, s az őrök észrevesznek.
-Állj! Kezeket fel!-
Ordít rád az egyik és előkapja a pisztolyát és habozás nélkül tüzelni kezd. Ami ismét csak hatástalan ellened. A másik azonban elrohan a biztonsági szoba felé, míg az ott marad az ajtóhoz hátrál remegve.
-Kérem, ne bántson....én....-
De nem folytathatja tovább elkapod a torkát, közben a másikat már nem látod. A fenyegetésedre csak bólint, miközben fuldokol, s a kezével beüti a kódot. ajtó sziszegve kinyílik. Szabad az út. Már csak idő kell, hogy kijuthass mielőtt az őr még több emberrel tér vissza.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 2:44 pm

A kód beütve és még meg is kell szereznem a csomagot. A másik elszaladt a biztonsági szobába és ez azt jelenti nincs sok időm míg nem jön egy tucat őr. a kezembe lévő őrre már nem volt szükségem így kitekertem a nyakát és eldobtam magamtól. Az ajtón bementem és kerestem a csomagot. Megnéztem mennyi emésztett fel a testem. Már csak egy alkar maradt ez elég lehet talán 7 percre. Ha elfogy akkor marad még 20 percem míg leblokkolok. Siettek ahogy csak tudok és itt már nem az őrökkel futok versenyt hanem az idővel. Mindent átkutatok, hogy megleljem a csomagot és ha megvan rögtön szaladok is ki.
- Hol vagy? Hol vagy?
Mondogattam ekkor belegondoltam abba, hogy mi lesz ha nem tudom megszerezni a csomagot. Még ezt nem tudtam, de nem nagyon volt kedvem megtudni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 03, 2011 7:07 pm

// Bocs a késlekedésért, ezennel hivatalosan is átveszlek a jó Alantől.//

Szabad a pálya, előtted szoba, minden csupa, csupa... irat szekrények hasonlók, az első sorban. De nem találsz ilyen szép második sort. Érzéki csalódás védte kintről a belátást vagy parafán mintha, de inkább kettő az egyben. A lényeg, hogy mögötte mindenféle fura kép, szerkezet, kincses tárnak tűnik ez, de te nem ismered mit rejthetnek ezek. De mégis, egy asztal van középen, tünödklő fényben, illetve neonéban derül fény rá. Az asztalon egy akta, pecsét van rajta és a szövege "Mr. Bone számára". Már érezheted, menyújthatod lassan igényed a számlára. Mehetsz már, tied a pálya és még huszonhárom percig szaladhatsz az örök sóbálvány lét előtt. Ha nem szabálod meg egyik őrt sem amelyik lelőtt. De kifele már emélhetsz nehezeb, rögös terepet.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 03, 2011 7:21 pm

Mikor be jutok a szobába temérdek irat és szekrény tárul elém. Kincsestárnak tűnt, de most nem a ezekre koncentráltam. Mikor keresgélek egy fényes asztalt találok rajta egy aktát. Rajta állt egy pecsét és szöveg is volt. "Mr. Bone számára. " nagyon gyanús volt ez nekem. Az öreg férfit se ismertem és ebbe az épületbe se jártam még. De mind ez nem számított nekem csak arra gondoltam, hogy ha kiérek egy rakat pénz vár rám. Megfogtam és kimentem a szobából és végig futottam azon a folyosón ahonnan jöttem. Már nem akarta a hullákkal semmit még az is idő veszteség lenne. Reméltem, hogy nem jön elémbe senki. Az aktára vigyáznom kellet, mert ha találkozok is valakivel az akta megsérülhet és nem kapom meg a pénzt se.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 7:11 pm

Mikor megragadod az aktát furcsa érzés fog el, kiráz a hideg. Pár lépést tudsz csak megtenni mielőtt kezdenéd érezni, hogy az erőd fogy. Pedig még van hús amit emészhetsz. A szoba ugyanolyan, mint eddig. Nem hallod az őröket, de jobban belegondolva elég kevés dolgot hallasz tisztán. Tompulnak az érzékeid miközben megpróbálsz a bejárat felé jutni az aktával a kezedben.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 7:32 pm

Ahogy megfogom nem birok csak pár rövidke lépést megtenni. Nagyon furcsa volt, az erőm fogyóba van, de még hús van. Nem változott semmi és az őrök se jöttek, de azok se bírnának sokat tenni. De a hangok is egyre halkabbak. Minden érzékem eltompul és ez azt jelenti nem fogok elég gyorsan kimenni innen. Minden erőmet összeszedem, hogy elérjek a bejárathoz.
- Mi a franc ez?!
Amint elérek a bejárathoz levágok egy hús cafatot az őrből hátha az a baj, de ez csak akkor teljesül be ha egyáltalán eljutok a bejáratig.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 10, 2011 8:07 pm

Lassan támolyogsz ki az ajtóig, de azon már csak kiesel. Elveszted az erőd, homályosan látképed lassú pislantások szakítják meg. Pár ismeretlen alakot látsz, őr ruhában vannak. De nem az amelyikkel találkozol. Mélyen csengő hangjuk egyértelműen felelevenítik a régi szakmád emlékeid. Biztos lehetsz benne, hogy halucináció áldozata vagy. De a szert nem tudod megállapítani. Nem tudni, hogy azért mert nem ez volt a specialitásod vagy egyszerűen nem ismert legális szer az. Lassan elveszted az eszméleted.Majd egy hűvös, párás helyen ébredsz. Szürke, valószínű beton falakat látsz. Még mindig homályosan teheted csak ezt. Nem érzel semmi akadályozó tényezőt a mozgásban, hacsaknem azt, hogy gyenge vagy, mint egy guriga budi papír.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 05, 2011 3:34 pm

//Végrehajtó kaland kezdő reagálása.//

Egy háztetőn állsz, nem is tudod minek a közelében. Csak figyeled a jelenetéktelen embereket, ahogy loholnak a még jelentéktelenebb dolguk felé. El akarják intézni bármi is legyen az, és még csak azt sem tudják minek. Te már oly sok mindent megéltél, és annyi mindent láttál, míg ezek az együgyűek még csak meg sem tudják álmodni mindazt. Ekkor mindig eltölt a felsőbbrendűség érzése, pedig most nem is az égen szállsz, ahol tényleg felettük vagy. Végül is mindegy, neked csak táplálékforrások. Csak a kínjuk kell, hogy élvezhesd az életet gyönyöreit.
Vissza az elejére Go down
Végrehajtó

Végrehajtó


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jun. 04.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 4:39 pm

Furcsa. Mennyire sietnek, csak, hogy olyan dolgokkal foglalkozzanak, amik az ő jelentéktelen kis világukon belül történik. Olyanok a problémáik, amelyekről még csak fel sem fogják, hogy mennyire gyermeteg, szánalmas és nevetnivaló. Annyira gondtalanok, hogy olykor már csak maguknak alkotnak problémákat, hogy ne unatkozzanak. Szinte betegesen irtóznak mindentől, élik a mindennapjaikat és fel sem fogják, mi minden folyik körülöttük. Átugrom egy másik háztetőre és onnan folytatom szemlélődésem, tovább szapulva eme alárendelt lényeket, az embereket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 5:44 pm

Szél kerekedik és az égen lomhán elnyújtózó felhők megelevenednek. A ringatózásuk felgyorsul, és teret engednek a Hold fényének. Mint egy vigyázó szem, úgy néz le Gotham City-re. A lenti hangyaboly kavargása egy kicsit sem változik, senki sem veszi a fáradságot hogy megcsodálja a természet csodáját. A közeli sikátor szélén álló strici sem, aki éppen a utolsó kuncsaftból veri ki a megfelelő összeget. Vagy a távolibb utcán karambolos nők éppen a műkörmük különböző érzékeny helyekre történő szúrása közben. Sok minden történik, és mind csak a szenvedést és kínt növeli a városban. Nem is tudják az emberek, hogy mit cselekszenek, de neked pont így a legjobb.
Vissza az elejére Go down
Végrehajtó

Végrehajtó


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jun. 04.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 6:44 pm

Leszállok, kilépve árnyékomból. Elvégre hatalmas erejű lény vagyok. Nincs rá szükségem, hogy a sötétben megbújva rejtőzködjek a halandó, alávaló emberek szeme elől. Na de most itt az idő táplálkozni. Megéheztem! Hallani akarom a sikolyukat, amikor meglátnak. Érezni a fájdalmukat, ahogy hozzájuk érek. Érezni a szenvedésüket és a sugárzó gyűlöletet, hogy miért pont őket pécéztem ki. Érezni a megvetést irántam, a forrongó tehetetlen dühöt és a kétségbeesést, mert a lelkük mélyén sejtik, hogy itt a vég. Lerepülök bukórepülésben és célegyenesen a prosti felé veszem az irányt, majd kitárt szárnyakkal leereszkedem, egy kézzel elkapom és bedobom a sikátorba. A sötétségbe lépve hagyom, hadd tekintsen végig rajtam. Várom hadd kússzon hátra a falig rémületében. Figyelem ahogy reszket a félelemtől, majd miután ezt kiélveztem, felvilágosítom:

- Sajnálom kedvesem. De ez az életem. Nekem itt élnem, neked halnod kell.

Azzal sugározni kezdek belé az energiát a szememből és kiélvezem a sikolya minden pillanatát, táplálkozva a sugárzó, életerőt adó érzelmekből. Mikor tele vagyok, felsegítem, majd egy akkora ütést mérek a fejére, hogy koponyája a falba morzsolódon, véget vetve ezzel szánalmas evilági életének.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 11:04 am

Senki nem látja, ahogy sötét szárnyakkal a sikátorban lévő őrizetlenül hagyott munkáslány mellé megérkezel. Feltehetőleg a sarokban éppen munkáját végző stricije, nem látja, ahogy jön a veszedelem. A prostituált csak dermedten néz téged, és el lépést hátrál. A meglepetés látszik a szemében. Elkapod fél karral, és hátrapenderíted.
A lány hátraesik, és a fenekén állapodik meg. A szöveged hallatán a lány nem azt a hatást mutatja, amit el szerettél volna érni. Egy rugós bicska villan a kezében, és a penge ki is pattan a tokjából. Még hallhatod, hogy valami olyasmit sziszeg a fogai között, hogy kiontom a beleidet szörny. Amikor ütni próbálsz a két markolatig nyomja az öklödbe. A tenyered állítja meg, szerencsédre nem szerzel így komolyabb sérülést.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 7:04 pm

// Cybergyík magánjának kezdő reagja. //

A mai napot talán kivételesnek lehet mondani Gothamben. Nem esik az eső, nem robbant fel semmi és még egy fia bűntényt se láthattál a mai napig. Ma úgy döntöttél, hogy ezt a csodás napot a pihenésnek és a szórakozással töltöd el, aminél nem találsz jobb helyet mind a belváros.

Rajtad áll, hogy moziba mész, esetleg vásárolsz magadnak valami újdonságot, netán benézel egy kocsmában egy korsó sörre, vagy valami erősebbre, netán szimplán elsétálsz egy parkba és élvezed a napsütést.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 12, 2011 10:15 pm

A mai reggel besütött az ablakomon a nap. De nem csak úgy besütött, hanem úgy isten igazából... Mint otthon. Valamiért éreztem, hogy ez egy jó napnak ígérkezik. Mivel még mindig kicsit féltem emberek közé menni, ebben a formában, így úgy döntöttem várok estig. Addig nézegettem a netet hátha találok valami érdekeset. Viszont eltelt a nap és leszállt az este is. Semmi sem történt. Az a jó fajta semmi, ami tetszett. Még az utcán is kellemes hűvös volt. Kicsit hideg nekem, de elég volt csak felvennem egy dzsekit. A kapucniját a fejemre húztam, majd elhagytam az otthonom. Leugrottam az utcára, és elkezdtem sétálni. Igaz a ruhámmal nem tévesztek meg senkit, de most nem is voltak olyan sokan az utcán, sőt egyszerűen beleolvadtam a tömegbe. Az a pár ember talán úgy gondolta, hogy valami jelmezes alak vagyok... Pont úgy mint Vadmacska gondolja. Pár perccel később elértem, a belvárosba ahova eddig nem igen merészkedtem a nyüzsgés miatt, viszont most megkockáztattam, és nem is történt semmi komoly dolog. Kicsit körbe jártam, amíg nem találtam egy helyet ahova érdemes lenne benézni. Észrevettem egy plázát melynek hívogató fényei túl erősek voltak semmint, hogy ellenálljak. Besétáltam, és igyekeztem a legtermészetesebben viselkedni a sok ember előtt. Az első emeletre felérve egy mozit pillantottam meg. Kicsit kíváncsi voltam, vajon az emberek mégis milyen filmeket nézhetnek, így oda mentem. Épp egy horror film kezdődött. Kicsit érdeklődve néztem végig a kis ajánló plakátot.~Végül is, mi veszteni valóm van?~Kérdeztem magamtól, majd oda sétáltam a pulthoz. A tinédzser ember először megijedt aztán röhögött rajtam, mondván"Ember de megijesztettél ezzel a cuccal."Gondolom a cucc alatt a bőrömre gondolt. Na mindegy is, egy mosollyal kifizettem a jegyemet, majd bementem a filmre. Csendben helyet foglaltam, és izgatottan vártam a fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 6:51 pm

Jegyet vettél a "Rázkódó Budiajtó, avagy Véres lábnyomok a levegőben 2"-re, ami egy nagyon felkapott film talán olvashattál is róla. Az előzetesek alapján még az év horrorjának is elmehetett volna, ám ami végül kijött a vágótól az nem éppen a legjobb film, legalábbis a kritikák szerint.

A mozi terem tömve van. A fények kialusznak majd elkezdődik a film. Az első jelenet alatt néhonan sikongatásokat is lehet hallani. Kicsit később a nyakadba borítanak egy adag patogatott kukoricát.

- Elnézést kérek, figyelmetlen voltam. - hallatszik egy női hang mögülled, két kéz elkezdi lesöpörni a válladról a kukoricát. - Sajnálom, sajnálom. - suttogja közben a lány.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 6:58 pm

A film nemsokára kezdődött. Meg kell mondjam az atmoszféra nagyon jól megvolt csinálva. Bár a hangszórók néha megroppantak végül is egész jó volt, és ijesztő. Szerettem az ijesztő filmeket, és ez is az volt. Viszont én már túl gyakorlott horror szakértő voltam, hogy sikongassak mint körülöttem többen is. Emlékszem amikor életemben először néztem horrort. Na, arra senki se készíthetett volna fel, egy hétig rémálmaim voltak. Mostanra viszont már szórakoztatónak találom ezeket a filmeket, és ez se volt rossz, néha tényleg megremegtem, és borzongott a hátam. Viszont, hirtelen valami a nyakamba dőlt, és a filmen pont akkor ragadtak meg valakit hátulról szóval ijedten ugrottam egyet a székben, majd jó pár mély sóhajtást követően letörölgettem magam.~Majdnem szívrohamot kaptam.~Gondoltam magamban. Kicsit hátra fordultam, és megnéztem egy kicsit a lányt.
-Semmi baj, tényleg.-Szóltam hátra, majd visszafordultam. Pont lemaradtam a gyilkolásról.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 2:09 pm

Mocorgást halhatsz a hátad mögül a lány irányából. Pár másodperccel később már melletted ül, helyváltoztatása ugyan okozott némi morgást, de senki se kötött bele a lányba. A film maradék része alatt néha megfogja a kezedet, ezek főleg a félelmetes részek alatt. Végül a filmnek vége, a záró jelenetben egy rázkódó budiajtó volt látható, amint éppen vér spriccel ki a belsejéből.

A film után kimentek a folyosóra, ami minden mozi után van egy kukát láthattok néhány új, vagy éppen kijövő félben lévő film plakátját nézhetitek meg. A lány úgy tűnik nem akar mellőled tágítani.

- Nincs kedved meginni egy kávét? - kérdezi mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 4:38 pm

Miután már épp megnyugodtam volna, és néztem volna tovább a filmet, a lány fogta magát és mellém ült. Kicsit meglepett a reakciója. Nem vártam, hogy ennyire közeledő magatartást mutat. Viszont nem bántam, hisz nem volt okom rá. Folytattam a film nézését, közben néha oldalra sandítottam, hogy láthassam a nő reakcióit. Nem igen tudtam kivenni a szemeiből mit akar, így végül úgy döntöttem, hogy nem foglalkozom vele, inkább csak koncentrálok a filmre. Végül is elég jó volt. A lány néha megragadta a kezemet, de ez nem volt újdonság a számomra, az én világomban is volt ilyen. Néha jobb ha van mibe kapaszkodni az ijesztőrészeknél, bár én inkább a karfát szoktam szorítani. Nem sokkal később a filmnek is vége volt. A zárójelenettel kicsit vitatkoztam volna, de nem panaszkodhatok. Jó film volt, csak a vágás becsúfított a dologba. Elhagytuk a mozi termet, és... Várjunk... ElhagyTUK? A lány aki az előadás alatt ott volt mellettem, most is mellettem gyalogolt, és megkérdezte, hogy meginnék-e vele egy kávét. Valamiért sejtettem, hogy mit akar, de nem akartam durva lenni. Végül is talán barátok lehetünk.
-Miért ne?-Mondtam, és letértem a legközelebbi kávézóba, és oda sétáltam a pulthoz.-Mit kérsz?-Kérdeztem tőle kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 10:58 pm

A legközelebbi kávézó a Cafe Palazzo névre hallgat.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Kavezo_1

A pultnál lévő fickó meglepődik a kinézeteden és egy pillanatig, mintha a riasztóhoz nyúlna, de mikor meghallja, hogy kedvesen szólsz a lányhoz úgy dönt, hogy megvárja, hogy mi lesz ebből.

- Én egy Caffe Latte-t kérnék. - mondja a lány, majd miután rendeltetek elvonszol téged az egyik sarokban lévő asztalhoz.

- Óóó, be se mutatkoztam. Jenny vagyok. Téged hogy hívnak és hogy hogy ilyen fura a bőröd? - érdeklődve kérdezi, látszik, hogy nem fél tőled. Miközben válaszolsz lassan iszogatja a kávéját.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Comic-girl-thumb12626749
Vissza az elejére Go down
Cybergyík
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Cybergyík


Hozzászólások száma : 434
Join date : 2011. May. 08.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 15, 2011 12:06 pm

-Nekem egy egyszerű kapucsínó lesz.-Mondtam, és ki is fizettem előre a rendelést. Ezután követtem a lányt a sarokba, és leültem vele szembe Ezt követően bemutatkozott. Nem tudtam, hogy a hős vagy az igazi nevemet adjam meg, de nem láttam okát, hogy ne az igazi nevemet adjam meg.
-Zack Lindenburg.-Mondtam egy kedves mosollyal majd a kérdésére végig néztem a kezemen. Beleittam a kávémba, csak utána válaszoltam.-Mit mondhatnék?... Nálam ez normális.-Feleltem, majd letettem a kávés csészét, és ismét végig néztem rajta.-Ma egész szép nap volt nemde?-Kérdeztem, közben az ujjam hegyével elkezdtem a csésze szélén körözni.
A következő pillanatban egy robbanás hallatszott. Oldalra tekintettem, és láttam, hogy pár ember próbál elektronikus cikkekkel megmenekülni, miközben a boltból füst szállt fel. Talán egy házi gyártású füstbomba lehetett.
-Túlságosan is szép...-Mondtam miközben felpattantam az ülőhelyemről, és elindultam. A rablók, nem úgy tűnt, hogy megállnak sőt az egyik egy pisztolyt próbált elhúzni, de én gyorsabb voltam, és kirúgtam a kezéből.
-Nem barátom, erre semmi szükség.-Mondtam de a társa máris mögém került, és megpróbált az egyik TV dobozzal leütni, ami elől ügyesen félre hajoltam.
-Gyerünk már! Nincs szükség harcra. Csak adjátok fel amíg nem késő.-Mondtam vidáman, miközben az ütéseit kerülgettem.-Nos, úgy tűnik nem hagytok más választást.- A következő ütést követően megragadtam a támadót és a karján fogva átvetettem a vállamon, és lenyomtam a földre. Arra nem figyeltem, hogy a társa eközben meg szerezte a fegyvert, és amikor megfordultam, már a testemhez tartotta.
-Kezeket fel, vagy szitává lőlek!-Lassan elkezdtem emelni a kezem, és amikor a legközelebb volt a pisztolyhoz, megragadtam. Viszont hiába a reflexeim a lövés eldördült, és nekicsapódott a mellkasomnak. A bőröm felfogta a nagyrészét, így a lövedék a szegycsontomnál megállt, viszont így is eléggé fájt. A pisztolyt kicsavartam, majd egy határozott ütéssel leterítettem a tagot. Nagy tömeg gyűlt körülöttem, és nem volt sok időm, reagálni. Átugrottam az emberek fölött, és az emeleti korlátban megkapaszkodva lassítottam le a lendületem, majd leejtettem magam a földszintre. A kezemet a behatolásnál tartva próbáltam elfojtani a vérzést miközben kirohantam az épületből, és a legközelebbi sikátorban húzódtam meg.
-Ennyit a pihenésről.-Gondolkodtam hangosan, miközben lassan felnyitottam a sebet a karmaimmal, és kiszedtem a golyót.~Legalább nem ért szervet...~Gondoltam magamban, miközben leszakítottam a pólóm alsó részét, és kötésként felhasználtam.~Remélhetőleg két nap alatt begyógyul.~Gondoltam magamban, majd felálltam, és lassan elindultam haza.

//Kaland záró reagálás.//
Vissza az elejére Go down
Végrehajtó

Végrehajtó


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jun. 04.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 06, 2011 3:40 pm

Az a szemét szuka, belém vágta a kését. Megpróbálom elkapni a kést tartó csuklóját, majd ha sikerült, elkezdem vezetni belé kínzó fájdalmakat okozó sugárzásomat. Örömmel nézem majd végig fájdalmas vonaglását, miközben szenvedéséből táplálkozom, hogy erősödjek. Remélem a kínzás heves érzéseket vált majd ki belőle. Minél jobban gyűlöl amiatt, hogy megtámadtam, annál jobban fogok lakni vele. Egy fél percig ezt csinálom vele, majd elengedem a karját és csak szolidan gyomron rúgom. Majd megfogom a kést a markolatánál és óvatosan kihúzom magamból. Próbálom nem elsietni, nehogy még nagyobb kárt okozzak. Amint ezzel megvagyok, elhajítom jó messzire onnan a kést, majd még ép kezemből egy zöld fénycsóvát lövök a nőre, egyenesen a mellkasára célozva. Ezúttal már hosszabb perceken át kínzom, miközben táplálkozom a fájdalmából. Majd abbahagyom és a torkánál fogva felemelem. Felrepülök vele a levegőbe, több száz méter magasra.
- Ideje véget vetni a szenvedéseidnek.
Azzal különösebb lelkifurdalás és habozás nélkül elengedem, átadva halálra ítélt testét a gravitációnak.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 4:05 pm

A nő csak elhűlve nézi, ahogy kihúzod a kezedből a halálosnak hitt fegyverét. Majd sikolyok között "élvezi" a rámért csapásokat. A kín hullámai, szinte megőrjítik a nőt, és te élvezettel nézed, ahogy taknya nyála összefolyik a kínoktól. A jelenet egyáltalán nem halk, és míg te újabb löketet adsz a nőnek, a stricije mögéd kerül. Először csak meglepődve figyeli mit csinálsz a tulajdonával, majd kivesz az ízléstelen lila zakójából egy szögekkel kivert botot, és azzal ront neked. A szöges vége a fejednek tart, és csak pillanatok kérdése mikor talál el.
Vissza az elejére Go down
Végrehajtó

Végrehajtó


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jun. 04.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 09, 2011 4:17 pm

Éppen a nőt kínzom, amikor egy alak kerül mögém. Szemem sarkából még észreveszem, amint csapást mér rám és próbálom olyan sebesen elkerülni a támadását, amennyire csak lehet. Majd felrepülök, de nem túl magasra, éppen csak annyira, hogy a fickó ne érjen el. Mikor ez megtörtént, ép kezemmel a pasi arca felé próbálok lőni egy sugarat, abban reménykedve, hogy eltalálja. Közben végig figyelek, arra az esetre, ha megpróbálna elvetődni támadásom útjából. Figyelem, milyen irányba próbál vetődni és mielőtt még felocsúdhatna, rá célzok és ismét megpróbálom eltalálni, viszont ehhez igyekszem az előbbi csapásomnál gyorsabban lőni. Közben így szólok hozzá fortyogó dühvel a hangomban:

- Satnya ember, meg mertél támadni? Fel sem tudod fogni ki vagyok én. De most majd az agyadba vésem. Végérvényesen!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 10, 2011 12:20 am

A csapás elsuhan melletted, és te erőteljes szárnycsapásokkal a levegőbe emelkedsz. A strici csak néz, és nem is próbál, vagy tud ellépni a csapásod elől. Az első sugártól térdre rogy, és fogait csikorgatva próbálja állni a kínokat. A második csapást pedig már a földön fetrengve próbálja túlélni. A kínok kínját éli át, és míg a stricire figyelsz, az szajhája feláll, és elkezd menekülni a sikátor másik oldala felé. Így most van egy új prédád, de az előző éppen próbál kereket oldani, igaz csak botladozik az előző sokktól.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok, közterületek
Vissza az elejére 
1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: