DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Utcák, sikátorok, közterületek

Go down 
+15
Kevin Chase
Tigra
Andrew Ramirez
Blaze
Kétarc
Airie
Morgana Le Fay
Alfred Pennyworth
Cybergyík
Robin
Végrehajtó
Vadmacska
Madárijesztő
Gid Lucione
Batman
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 85
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 8:15 pm

A sugarad eltalálja a szörnyet és az hátrébb is ugrik pár métert, neked pedig van időd feltápászkodni. A kérdésedre csak elvigyorodik, s kicsit oldalra dönti a fejét.
- Abrabub a nevem. Te pedig az én területemen járkálsz. Hogy hívnak angyal? - hangja magas, de mégis rekedtes, elég furcsa összhatás.
A járókelők már rég elszaladtak a környezetetekből, nem szeretnének ennek a csatának az áldozatai lenni. A démon néhány lépést megy oldalra, majd megszemlél, utána a másik oldalra lépdel át és onnan is megfigyel.


Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Evil-demon
Abrabub
Vissza az elejére Go down
Végrehajtó

Végrehajtó


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Jun. 04.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 8:23 pm

Ez az! legalább ez bejött. Sikerült felállnom és kifújnom magam a szó szerinti földbe döngölés után és így legalább a támadómat is megismertem. Azonban most én jövök.

- Az én nevem Végrehajtó. A gyűlölet és a kín angyala vagyok. Hát te? Hogyhogy a tiéd ez a terület? Valami alvilági bérenc vagy, vagy mi?

A lény oldalazni kezd, hogy megszemléljen, azonban ez nem zárja ki azt, hogy nem támad meg ismét. Így hát én is járkálok néhány lépést ide-oda és közben végig figyelem minden mozdulatát, amint támadni akar, igyekszem megpróbálni felrepülni a levegőbe, majd egy kemény jobb lábas rúgást próbálok mérni a fejére. Azonban ezt a taktikát csak akkor választom, ha megtámad. Ha nem, folytatom a feszült figyelését és a járőrözést, miközben társalgunk.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 85
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 21, 2011 5:21 pm

A démonfajzat csak vigyorog miután bemutatkozol. Úgy néz ki egyenlőre nincsenek támadó szándékai. Miután befejezte a méricskélésed fogja magát és ráül az egyik kocsi tetejére. A nadrágja szíjából elővesz egy kést és elkezd vele játszadozni.
- Nem vagyok senki bérence. Abrabub a nevem mint már mondta és egyike vagyok a hét fő bűnt megtestesítő démonoknak. Személy szerint a kapzsiság démonát köszönheted. -arca túlvilági vigyort vesz fel, közben leszállt a kocsiról és meghajolt. - Ez pedig az én területem, szóval jó lenne ha gyorsan eltűnnél. Máshol azt csinálsz amit akarsz, de itt nem.
Ezután visszaül a kocsira és várja, hogy mit lépsz.


//Kaland sajnos véget ért.//
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 22, 2012 3:28 pm

//Morgana la Fay kalandkezdő reagálása//

Újra Gotham City utcáit terrorizálod. Visszatértél a bűn városába, hogy kitöltsd haragod a szörnyű embereken, kik a posványban dagonyázva élik életüket, és nem is tudják felmérni a te magasságosságodat. Annyival felettük állsz, és mégis oly sok csatát vívtál felhasználva őket. Megérik a beléjük fektetett időt, még ha nem is úgy ahogy ők szeretnék.
Új életed elején vagy. A fogságból megszabadultál, de még gyenge vagy. Ezt pedig könnyedén orvosolhatod. Csak fel kell használni az egyiket. Az egyiket ki többet tud, mint sokak, de mégis túl keveset. Ez lesz a veszte, neked pedig az új felemelkedésed kezdete. Már csak egy bökkenő van. Meg kell találni ebben a sötét városban. Hol bujkálhat az „Egyensúly Mágusa”.
Vissza az elejére Go down
Morgana Le Fay
Alvilági alak
Alvilági alak
Morgana Le Fay


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jan. 20.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 24, 2012 7:11 pm

[áá...végre újra itt vagyok...reszkessetek halandok....úgy érzem nincs aki megállítson...de az erőm..a gyönyörűséges varázserőm úgy látszik....nincs már meg teljesen...vissza kell tehát szereznem....]
[vajon ki tudhatja hogy hol van??....várjunk csak.....azt hiszem itt van könyvtár a városban....oda kell mennem...hátha írnak valamit a könyvek...persze nem vagyok bolond tudom hogy a rendes könyvek semmit nem irnak a mágiáról...de vannak mágikus könyvek amik kivűűlről és belülről átlagossak de ha egy varátzsló veszi a kezükbe őket felfedik a kilétüket.....nem tudom hogy vajon ez egy kosza legenda vagy igaz-e de meg kell próbálnom....ja és túlságosan süt a nap...ahhahah...ide véled felleg...]
-Tenebrae!!!!
[kiáltok fel az égre hangosan....hadd tudja meg Gotham hogy itt vagyok...háháháh]


Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Feb. 27, 2012 8:27 am

A régi tudás, melyet csak kevesen ismernek, de te köztük vagy. A való világ alatt megbúvó igazságok, és átlagos lények számára csak legendáknak tűnhetnek. Ez természetesen neked maga a valóság. A könyvtárak, még ha csak ilyen fiatalok is, mint ennek a városé, tartalmaznak olyan könyveket.
A kedved befolyásolja Gotham City lakosainak életét, egyetlen szavadra felhők lepik el az eget. Vastagok, és puhák, szinte percek alatt éjszakai sötétséget teremtenek a környéken. Nap alig tudja átjuttatni gyenge fényét, és ez még csak a kezdet. Talán csak az évszaknak köszönhető, vagy belső erőd az oka, de elkezd fújni a szél. Hideg és húsba maró, pont ahogy mindenki gyűlöli.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Morgana Le Fay
Alvilági alak
Alvilági alak
Morgana Le Fay


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jan. 20.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 29, 2012 9:01 pm

[áháháh...pont ahogy szeretem.....nos az első utam innmár a könyvátrba vezet.....gyorsan kerítek egy taxit és megkérem hogy vigyen el a városi könyvtárba...a fizetsége pedig a halál lesz..:DDáháháh.... ]
-Héj taxi....
[intek le egy taxisofört.....valószínűleg furán nézhetek ki ebben az öltözetben de nem igazán érdekel......nos kiváncsi lettem...]
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 02, 2012 1:50 pm

//Nem feltétlenül abban a ruhában vagy, amit az avatarod mutat. Kivéve, persze ha szeretnéd.//

A város telis tele van, a rá jellemző taxi társaságok kocsiival. Hát a ruházatod kihívó, de nem tűnik ki a tömegből. Manapság már a divatirányzatok miatt, csak megnézik a gyönyörű nőket, kik nem éppen a legszokványosabban öltözködnek, de más nem tűnik fel nekik. A divat minden időben más, és más, hát így te se tűnsz ki teljesen.
A taxi megáll előtted, és végigmér a nem éppen gusztusos alak. A férfi a szokásos sofőrök közé tartozik. Ronda, büdös, na meg nem is éppen kellemes társaság. De hát máshogy nem is lehetne ebben a városban ilyen munkából megélni, ha nem hasonulna a legtöbb utasához. Aki kitűnik az nagyon hamar ráfázik.
- Hová? – Jön a kérdés, úgy hogy még hátra sem fordul. Még éppen, hogy csak félig sikerült beszállnod az autóba, de már választ vár. Nem csak durva, de még a legalapabb etikett szabályokat sem tartja be
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Morgana Le Fay
Alvilági alak
Alvilági alak
Morgana Le Fay


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jan. 20.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Márc. 12, 2012 7:45 pm

//az avataros ruhájában van...mit foglalkozik ő a divattal..:DDD//

[Megállt a taxi...hát igen ez egy sárga ocsmány taxi...megtestesít mindent ami mocskos...koszos ülés...koszos külső...ja igen és persze a sofőr,.......fujj...hatgyrmekes családapa kb...meg dagadt is....fujj... mostmár értem miért szeretett a jövőben annyit mászlálni Merlin...ő is ide való.....hahahah...]

-Hova? [kérdezte a taxis...]

-A könyvtárhoz......ajánlom siessen....[förmedek rá ....szeretnék mér végre túl lenni ezen....a könyvtárba is amit ki kell majd még álnom ezekkel az emberekkel...a sok magyarázkodás...mit miért hogyan...nem lehetne egyszerűen megmondani hogy varázslónő vagyok...hahaha...]
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Márc. 14, 2012 2:31 pm

A taxisofőr a szemed láttára nézi végig idomaidat, és nem is törődik vele, hogy figyeled-e a mozdulatot vagy sem. Az etikett, vagy bármilyen formája a jó modornak már rég kihalt az ilyenből. Elidőzik a szabad bőrfelületeiden, és csak egy pillanat kellett volna, hogy emiatt balesetet szenvedjetek. A férfi elkapja a kormány, és moderálva most már magát, belekezd mondókájába. Ez egy taxi, itt nem lehet szó nélkül utazni.
- Na és mi járatban naccsága? Egy ilyen gyönyörű hölgyemén, csak tudna jobb szórakozást is magának, mint az a sok könyv. Meg az olvasás. Bárki szívesen elszórakoztatná, azt tutira veheti. – Vigyorog hozzá, és ezzel nem csak hogy vérlázítóan sértő, dolgokra utal. De még kacsint is egyet hozzá, csak hogy biztosítson téged, ő is szívesen kielégítené bármilyen igényedet, és még csak fizetned sem kellene érte.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Morgana Le Fay
Alvilági alak
Alvilági alak
Morgana Le Fay


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Jan. 20.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Márc. 26, 2012 7:52 pm

[megyünk megyünk a taxival...semmi érdekes....nézem a koszos de modern épületeket...és persze az embereket...milyen gusztustalanok...semmi iga vagy rablánc....csak szabadon sütkéreznek itt...bezzeg ha n uralkodnék it nem az lenne a legnagyobb gond hogy milyen ruhát egyenek el.....a túléléstért küzdenének....]
fmiközben megyek egy hangra leszek figyelmes....mi ez ??csak nem???....de elkezdett beszélni hozzzám a taxis....áhhh...]


- Na és mi járatban naccsága? Egy ilyen gyönyörű hölgyemén, csak tudna jobb szórakozást is magának, mint az a sok könyv. Meg az olvasás. Bárki szívesen elszórakoztatná, azt tutira veheti.

-Na de kérem mit képzel magáról...maga nem egy taxi vezető. véletlenúl??......NEM EGY STRICI AKI MINDENKINEK BESZÓL AMIT GODNOL ÉS AZ EGYÉB TESTRÉSZEI KÍVÁNNAK.......remélem érthető voltam...ja és ha kérhetem az út során mellőzük ezt a beszélgetésformát amit ön kezdett el....
[üvöltöm le a fejét....úgy hogy remélem felfogta hogy kivel beszél....még ilyet az én időmben az ilyet felakasztották volna....remélem mindnyárt ott vagyíunk]
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeKedd Márc. 27, 2012 2:56 pm

A taxisofőr még ha nem is akart talán semmi rosszat, most úgy összehúzta magát, amennyire csak méretes testével lehetséges lett. Az út tovább részében nem is mer hozzád szólni, sőt még a visszapillantó tükörbe se nagyon néz, úgyhogy éppen csak sikerül lassú reflexeivel elkerülni emiatt egy balesetet. De hát lassan megérkeztek a város legnagyobb könyvtárába.


Folytatás: Gotham Városi Könyvtár
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 8:29 pm

//Előzmény: Arkham Asylum//

Amikor kiléptem az utcára, azt se tudtam mi volt az ami előbb nekem iramodott. A zaj, a szag vagy épp a látvány. Talán mind egyszerre, lehet mind szép külön. Lélegzetem azon nyomban elakadt, füleim megsüketültek s szemeim megvakultak. Az erős napfény sugarai úgy ostromolták érzékeny szemeimet, mintha életjük múlna rajta. Azokat a szemeket, amik csak a lámpa keserves fényét szokták meg évek óta. Mégis a nap kellemes melegsége, nyugtatóan égette őket. Behunytam, de ez nem segített, kezemmel kellet eltakarnom őket. Halkan nyögtem fel az éles fájdalomtól. Fülemben a város zaját hallottam. Nem tudtam igazán, hogy mi az amit előbb hallok, az embereket magam körül, a lépteiket, vagy a város ama zaját, amit az autók képeznek amikor haladnak esetleg dudálnak egymásra. Hátráltam egy lépést, legszívesebben visszafutamodtam volna abba a csendes kis kunyhóba, ahonnan kijöttem. Hátamhoz csak a sima fal ütközött. Lehúztam óvatosan kezemet szemeimről, lassan nyitottam ki őket. Kezdték megszokni az éles nap meleg fényét. A fájdalomtól függetlenül oly gyönyörű érzés fogott el, amit soha életemben nem éreztem még eddig. Nyugodtan néztem szét, mégis minden egyes dolgot órákig elnézegettem volna. Az emberek nyüzsgése, ahogy mellettem elhaladnak és még csak rám se néznek, nem követelnek tőlem semmit, csak mindenki megy a dolga után. S azok az autók! A szellő lágy suttogása megsimogatta arcomat, éreztem ahogy letörli rólam mindazt amit magam mögött hagytam. Mintha csak egy hosszú, rossz álom lett volna mindaz amit átéltem Arkhamban. Arkhamban, ahova soha többé nem akarok visszamenni fogoly ként. Szemeim elkerekedve habzsolták a forgalmas utcát. Úgy csillogtak a nap fényében, mint apró vízcseppek egy pókhálón. Hol volt ilyenkor az elmém, mikor éreztem a szellő simogatását hajamban? Hol volt az elmém mikor a nap melengette testemet? Hol volt az elmém mikor a városi zaj teljesen magával ragadott, mikor a szabadság érzetétől mintha szárnyaim nőttek volna? Hol volt az elmém? Colapszisban...
Hosszú órák teltek el, miközben én még mindig egy helyen ácsorogtam. Ahogy bámultam mindent magam körül, már a nap is leereszkedni látszott a házak mögül, s a sötétség árnyai lassan nyújtogatták kezüket a város felé. S felgyúltak a városi fények, melyek újabb hihetetlen látványt nyújtottak számomra. Évek óta, megannyi év óta most az egyszer látom a várost. Valójában kiskoromban csak annyit láttam az egészből, amit egykori otthonom ablaka nyújtott nekem, vagy épp amit a gyerekotthonból láttam iskolába menet. S ez, tényleg nem volt túl sok. Felgyúltak az éjszakai lámpák fényei, a kirakatok és bárok feliratai villogtak vagy épp csak világítottak. S én elindultam Gotham City utcáin, hogy hosszú idő után végre hazatérjek...

/S ezzel a reaggal szeretném befejezni a magán kalandomat, még egyszer nagyon szépen köszönöm Vadmacskának a remek kalandért./
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 11:27 am

// Blaze magánkalandja //

Blaze, "az Őr" , civilben van, sétál az utcán, hogy meglesse mi folyik az intézményben. Viszonylag kipihenten ébredt, bár csak ő maga tudja, mivel telt az éjszakája. Megy-mendegél az utcán, az emberek között, vannak ott kicsik és nagyok, lányok és fiúk, legtöbbjük jó alaposan megbámulja a hőst, de senki sem szól hozzá, így útja gond nélkül folytatódik, ezen a csodálatos napsütötte reggelen.

Vissza az elejére Go down
Blaze
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Blaze


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2012. Aug. 09.
Tartózkodási hely : Gotham City

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01, 2012 2:38 pm

Újabb elcseszett nap Gotham Cityben. Hiába a ialvattság, már jó ideje nem tudok pozitívan hozzáállni semmihez. Nem tudom, miért ragaszkodom még mindig annyira ehhez a lepra helyhez... bárki, akinek van egy kis esze, nagyon gyorsan elhúz innen nagyon messzire. Talán azért, mert Ő is így akarná. Ő mindig is nagy bizalommal volt mindenki felé. Minden ember felé volt egy kedves mosolya... még felém is. Pedig azt sem tudta, milyen céllal érkeztem igazából. Sosem volt hajlandó tudomásul venni, hogy a mocsok emberek nem változnak meg. Ők mindig is mocskok maradnak majd, mindegy mit mutatnak a külvilágnak. Úgy néznek, mintha még soha nem láttak volna fehér embert mászkálni az utcán. Mit bámultok? Nézzetek tükörbe, hasonlót fogtok látni! Azt hittem, meg lehet ezt szokni, de úgy látszik tévedtem. Bár ez nem olyan meglepő, nem most fordul elő először. De ha így vélekedek mindenki másról, vajon én milyen ember vagyok? Egy csődtömeg. Ezt talán nem is kell tovább részletezni. A lényeg az, hogy másoknak még van esélyük a jó életre. Ezért teszem, amit teszek. Ő is ezt akarná. Így hát aztán lehajtott fejjel folytatom a sétát, kerülgetve a kíváncsi tekinteteket, az úti célom, A Reménysugár Árvaház felé.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Airie - Andrew Ramirez magánkaland, kezdő reag   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 7:50 pm

Az utcákat járom, ősz van és hideg, az eső is esik, azért jöttem ki, hogy kicsit jobban körülnézzek a városközpont éjszakai életében, pont jó időpontot választottam mindenki aki teheti az otthon marad mert nem akar a hideg esőben elázni, még a kocsik száma is egész kevés, nincs aki kiszúrja a felszerelésem, a fegyverem vagy az arcfestésem. Én szokásomhoz híven teljesen zavartalanul haladok az egyik járdán, jobbra-balra nézelődök személem az épületeket. Közben már egy szép sikátort vagy esetleg valamilyen gyanús épületet keresek, ahol tudok is valamit kezdeni így alvilág ügyileg. Nem találok semmit, számat elhúzom majd megköszörülöm a torkom és csodás hangomon kezdek el énekelni.
I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But It's home to me and I walk alone
I walk this empty street
On the Boulevard of broken dreams
When the city sleeps
And I'm the only one and I walk alone
I walk alone
I walk alone
I walk alone
I walk a...
My shadow's th' only one that walks beside me
My shallow heart's the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I walk alone
Ah-Ah Ah-Ah Ah-Ah Ahhh-Ah
Ah-Ah Ah-Ah Ah-Ah

Az egész dalolásnak a célja saját szórakoztatásomon kívül, hogy valaki végre észrevegyen legyen az nyomozó, rendőr vagy valamilyen igazságosztó, egy ksi izgalom jól jönne, kijátszottam minden játékot ami most új, nincs mit csinálnom.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 8:04 pm

Gotham. Már néhány napja, talán már egy hete is... Hete? Mi az a hete? Hét... Fogalmam sincs... Csak így hirtelen eszembe jutott... Már több napja az utcákat járom és még mindig nem tudom hol vagyok, hogyan jutok haza. Teljesen elvesztem, teljes mértékben elvesztettem az irányérzékemet. Ó én hülye! Ostoba! Hát kellett nekem Bane-el menni? Tény, hogy az alatt a pár nap alatt elég sok izgalmas és kevésbé izgalmas dolog történt velem. De a magány... Batman azt mondta, változzak. De hogyan, ha ő is magamra hagyott? Egyáltalán nem fogta fel a helyzetemet, egyáltalán nem értett meg engem. Változzak meg. Nagyon könnyű mondani egy olyan valakinek, akinek az életét egy teljesen más tudat irányítja. Nem tudok vele szembeszállni. Ha tudnák is... De nem akarok. Mert Ő tart életben. Ő tartja egyben az elmémet. Ő a dühöm, ami tol előre ebben a szörnyű világban. Ő az ami miatt még éllek.
Megállok és körbenézek, elég ismerős a város, mintha már jártam volna itt. Nem csodálkoznék ha mindig körbe-körbe járkálnák. Megesik. Gyakran teszem. Nem az irányérzékemről vagyok híres. Egyáltalán nem. Felnézek az égre, bár ne tettem volna. A jéghideg eső arcomra csöpög, még csak elbújni sincs hova előle. Vizes hajam teljesen arcomra ragadt, szép cipőm már sáros érzem ahogy tocsog benne a víz, a fehér harisnyám piszkos. Undorító sár foltok díszelegnek rajta a rózsaszín virágokon kívül. Fázok. Hogy ne fáznék, ha csak kék szoknya van rajtam és egy rövid póló amin a kedvenc My little pony figura van. Utálom ezt a várost. Mindig is utáltam. De máshova nem tudok menni.
Nyuszikámat ölelem magamhoz, bár csak játék, mégis valamilyen módon melegít egy kicsit. A fejem egyre nehezebb nyakamon, érzem hogy valami belülről nyomja. Kicsit felköhögök. Arcom ki van pirulva, eléggé melegem van testemben, de mégis remegek.
Ahogy megyek az utcán és valami búvóhely után nézelődök, fülemet megcsapja egy ének, melyet férfi avagy fiú énekel. Szétnézek érdeklődve és meg is látom őt egyből az üres utcán. A lámpák fényében sétálgat, elég furcsa kinézete van. Eddig soha nem láttam hozzá hasonló alakot, így inkább csak megállok és nézem őt. Nem tudom hogy rendőr e vagy ápoló, esetleg más fajta szerzemény. De az énekének szövege alaposan elmémbe itatja magát, mintha ezzel is nevetni akarna rajtam. Már hallottam valahol ezt az éneket. Talán egyszer régen saját számból? Nem tudom...
Ösztönösen kezdem el énekelni én is a refrénjét, nem érdekel hogy esetleg meghallja e vagy sem...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 8:27 pm

Éneklek és elérkezem ahhoz a részhez ami mindig ismétlődik természetesnek veszem, hogy ilyenkor a fejemben hallom a normál szám hangját és ott olyan mintha a refrént többen énekelnék, így először nem is lepődöm meg, hogy ezt hallom, csak egy kis idő után esik le a tantusz. Megállok elhallgatok és körülnézek.
~ Mégis ki az, az őrült, aki elkezd énekelni, ha valamilyen vadidegen szájából hallja az éneket... valami gúnyos ironikus hős lehet, gondolom én, nah merre vagy?
Aztán megpillantom az egyetlen közelben lévő alakot, egy lány, eléggé elázott és piszkos, lehet hogy netán hajléktalan, vagy valami más én nem tudhatom, Gothamben bármi lehetséges.
~ Nem fázik? Kegyetlen hideg ez az eső, rajta meg nincs semmi. Mi az ott? Egy játékbaba? Érdekes.
Körbenézek, nincs sehol senki, hát mégis csak illene odamennem, ha már így szembenézek vele, amúgy sincs jobb dolgom, mint idegenekkel társalogni, gyakorlatilag ez volt a célom eredetileg is. Normál tempóban kicsit határozottan elindulok felé, speciel most nem teszek óvintézkedéseket, bízok páncélom védelmében.
- Szép estét.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 8:37 pm

A furcsa személy megáll és engem néz. Csak áll és néz engem, úgy ahogy én is őt. Állunk és nézzük egymást az utca másik oldalán, ebben a hideg esős városban. Eléggé furcsa helyzet. Legalább is szerintem. Eléggé furcsa, mivel nem szoktam hozzá hogy az emberek csak úgy megállnak és néznek engem. Én viszont elég sok mindent szoktam csinálni, ami számomra természetes, nekik meg furcsa. Lehet neki az furcsa hogy vele énekeltem, nekem meg az hogy ... Kicsit megrázom fejem, kezdek egyre jobban belegabalyodni a gondolatmenetbe, nem elég hogy túl van pörögve az agyam? Túlkomplikálok mindent azzal hogy mindent egyszerűsítek...
Kissé megdermedek, amikor elindul felém, elvégre az emberek nem szoktak csak úgy odamenni valakihez. Még én se. Márpedig én csinálok furcsa dolgokat.
Különös arcát nézem, sokakat talán megrémiszt, nekem viszont roppantul nagyon tetszik. Egy maszkra emlékeztet, melyet én is hordok, akkor is ha nem arcfestésben mutatom, hanem személy változásokban. Zavarodott tekintettel nézek körbe, hogy megbizonyosodjak róla, tényleg hozzám jön e vagy sem. De úgy látszik mégis hozzám jön. Kicsit összeszedem magam.
- Nem mondhatni szépnek, de azért neked is - mosolyodok el kedvesen, egyből letegezem, elvégre engem senki nem tanított arra hogy az idegeneket magázni kéne. Én ezt honnan tudjam?
- Szépen énekel. Nem szerettem volna megzavarni - hozom fel mentségemre ha esetleg azért jött hogy leszidjon engem amiért megzavartam.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 8:55 pm

Pont azt a reakciót kapom, amire számítottam, a másik személy nem várja azt, hogy elindulok felé, mert látszólag nem logikus lépés, szerintem viszont nagyon is, szokatlan de nem illogikus. Közelebb érek és köszöntöm, amire köszönést kapok válaszul, én azt hittem, hogy amint közel érek elfut, de nem így tett, ami még jobban felkelti a kíváncsiságom, miért nem ijedt meg? De ezt kívülről nem mutatom, csak a pólóján nézem a feliratot.
~ Igen, igen a 'my lit'l pwny' az egy viszonylag nehezen megszerezhető embléma, de ő nyilván nem emiatt vette fel ezt a pólót.
- Ugyan nem zavart meg, azt hittem már üres az egész város.
Aztán nem tudom mit mondjak, vagy mit várhatok, szememmel nézegetem elemezgetem a lányt, próbálok belelátni, ahogy mindenkibe akivel találkozok.
- Mit csinál ilyen időben idekint? Ha szabad tudni.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 9:06 pm

Érzem és látom ahogy szemeivel engem figyel, ahogy minden mozdulatomat lesi, minden aprócska reakciómat. Én szint úgy teszek. Az embereket megtanultam kiismerni pár mozdulatból, már mondatból, néhány pillantásból, de ez eléggé különös személy. Miért hord ilyen festést? Talán meg akarja félelmiteni az embereket maga körül, vagy valami történt az arcával és így nem akarja hogy felismerjék? Érdekes. De az is lehet hogy csak egy bűnöző vagy ő maga is a rosszakat üldözi, mint Batman. Az ilyenek többnyire nem akarják hogy lássák az arcukat. Nem fogom fel miért, nekem soha nem volt ezzel bajom, lehet itt rontottam el én is az egészet.
- Túl nagy a város ahhoz hogy teljesen üres legyen. Bár néha örülnék neki - mondom neki véleményem és tovább fürkészem őt. Különös személy. Valamit takar netán, vagy csak ő is úgy létezik itt mint én? Egymást elemezzük, próbálunk találni valami jelet a másikon, hogy be tudjuk sorolni. Én megtanultam hazudni a testemmel és szemeimmel, vajon ő is?
- Én.. elég nagy ez a város. Eltévedtem és néhány napja próbálok hazajutni de nem igazán sikerül - érzem ahogy forró a leheletem, ahogy torkomban egy gombóc igyekszik kialakulni.
- És te mit csinálsz ilyenkor kint? Hideg van és esik az eső. Beteg leszel. Az pedig nem jó - aggódó hangom, nem is tudom miért, de valahogy ki kellet mondanom a véleményem ezzel kapcsolatban. Különös pillanat volt. Két furcsa személy kint áll az esőben, a kihalt utcán Gotham városában. Különös pillanat...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 9:22 pm

Az elemezgetés közben észreveszem, hogy a másik is figyel engem nem is akárhogy, módszeresen vizslat, ebből leszűröm, hogy valamivel több sütnivalója van mint, ahogy az ember leszűri, tehát akkor valamilyen szintű álcájának is kell lennie.
~ Figyelemre méltó. Ideje több információt szerezni.
- Én meg annak, ha a világ lenne üres.
Kivárom a következő mondatot, közben körbenézek nincs-e a közelünkbe valami vagy valaki, aki veszélyt jelenthetne vagy figyelne.
- Pár napja? Nem hangzik jól... én ismerem a várost. Merre laksz? Egyébként egy kis szórakozásért jöttem ki, kisebb nagyobb lövöldözések, utcai harcok vagy alvilági üzletek, ki tudja, amihez kedvem lett volna.
Mikor az utolsó mondata is elhangzik unott arcomra nagy és gúnyos vigyor húzódik, mutató ujjamat neki szegezem.
- Ezt nekem kellet volna mondanom. Te leszel beteg, az pedig nagyon nagyon nem jó. Van valami amit felvehetnél, vagy ilyesmi?
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 9:34 pm

Felnevetek azon amit mondott, mármint azon hogy a világ lenne üres, annak bizony örülne. Annak én is örülnék. De csak egy ideig.
- Akkor eléggé unatkoznál. Nem lenne kivel játszani. Egyedül lennél. Nem lenne kit... elemezni - mondom neki egy kedves mosollyal arcomon, akkor is ha az utolsó mondatom egy kicsit gúnyos hangnembe esett le. Szemén látom hogy nyilván rájött hogy én is figyelem őt, elég valószínű hogy kóstolgat. Hát én is pont így teszek, a magam módján. Kicsit megsimogatom a plüss nyuszim fülét, érzem ahogy vizes, sokáig fog tartani mire teljesen megszárad. Emlékszem mikor anyám kimosta. Utáltam mert legalább 2 napig nem tudtam vele aludni annak ellenére hogy utána nagyon finom illata volt.
- Jó kérdés hogy hol lakok. Nem igazán jegyeztem meg a helyet. Tudom hogy nem messze van egy régi nagy templom, egy operaház, játszótér meg egy kisebb park játszótérrel. Bár szerintem a városban sok ilyen hely van. Nem tudok jobb leírást adni. Sajnálom - vonom meg a vállam kicsit szégyenlősen, hogy nem tudom elmondani neki hol lakok akkor is ha már nagyon haza akarok menni.
- A város tele van érdekes dolgokkal. Én szinte minden nap valamibe beleütöm az orrom. Túl kíváncsi vagyok ahhoz, hogy csak úgy hagyjam magam mellett elhaladni a dolgokat - nevetek fel enyhén, bár nem mondhatni kifejezetten nevetésnek, inkább csak egy kisebb kuncogás.
Eléggé meglepődök és arcomat hátrébb is húzom az ujjától, amikor nekem szegezi. A gúnyos mosolyt egyáltalán nem szeretem. Elhúzom a számat és be kell ismernem hogy én vagyok az aki vékony ruhákban sétálgat a hideg esőben.
- Én már vagyok elég beteg. Még egy betegség mit számít már. És nincs semmi más ruha amit felvehetnék. De nekem így is jó - vonom meg a vállam egy kicsit és szétnézek az utcán. Annyira gyanús hogy csak ketten vagyunk... Figyelem a háztetőket, reménykedem abban hogy nem Batman figyel engem, vagy Bane valamelyik embere.
- Neked miért van kifestve az arcod? Elég érdekes. Bűnöző vagy hős vagy? Esetleg egyik se csak nem akarod hogy az emberek a közeledbe menjenek? - kérdezem tőle kíváncsian és figyelem a választ.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 9:58 pm

Igen fura szerzet ez a lány, tudja ő is, hogy elemezgetem bár ezt nem nehéz levenni lévén nem titkolom, hangom visszavált gépiesbe és unottba, olyanba amilyen szokott lenni.
- Azért elemezgetek másokat, hogy tudjam kicsodák valójában, és ezt ki tudjam használni. Így meg lehet találni a gyenge pontokat, amik később szükségesek lehetnek. De különösebben nem jelent nagy élvezetet.
Őszinte vagyok, ez a fegyverem, legtöbben nem hiszik el amit mondok ilyenkor vagy nem is akarják, aki meg felfogja nem tud mit mondani rá, de kíváncsi vagyok ebben a helyzetben mi a reakció. Szépen állok az esőben és némán hallgatom a lányt, közben az arcát nézem, nem reagálok arra amit mond.
~ Templom, tér, játszótér, operaház, operaház... az bizony a keleti oldalon van.
- Tudom merre lakhatsz, a Keleti oldalon az Empire operaház közelében valahol -közben zavartalanul oldom ki a csatokat és gombokat a kabátomon- oda tudlak vinni, de az nem lesz jó ha közben összeszedsz egy jó kétoldali tüdőgyulladást -felé nyújtom neki a kabátot, ha nem fogadja el, akkor én magam terítem rá- Oh nem, nem, nem, ez katonai festék, taktikai jelentősége van, semmi köze a hősökhöz meg bűnözőkhöz.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 19, 2012 10:13 pm

Kicsit ismét felnevetek, elismerő nevetés és kedves. Valóban roppantul hasznos más emberek elemezgetése. Megismeri az ember mivel lehet őket megfogni, meglepni, a gyenge pontba ütni, kihasználni őket úgy hogy ők maguk akarnak kihasználva lenni.
- Igen, mások elemzése eléggé fontos ha túl akarunk élni ebben a furcsa világban. Nehéz őket kiismerni, de még nehezebb eltakarni magunkat mások elől hogy ne ismerjenek meg. Mármint... ha valaki nem tudja hogyan kell mást megismerni pár mozdulatból, annak nehéz. Én megtanultam mert kényszerítettek rá. Onnan ahonnan jövök utáltak ezért - vallom be neki őszintén, lehet hogy ezzel túl sokat mondtam el magamról, de nem is nagyon bánom. Tudok terelni témát egész ügyesen, bár attól tartok ennél a személynél ez nem fog beválni. Igazi kihívás. Végre.
- Igazán megköszönném ha megmutatnád nekem merre kell menni. Végre hazajutnák - És elbújhatnák Batman és Bane elől is végre... Fordul meg fejemben a gondolat. Látszólag meglep, amikor kigombolja a kabátját és nekem ajánlja fel. Úgy néz ki hogy a furcsa külső mögött egy kellemes személy lakik. Bár eddig nem is néztem ki belőle hogy veszélyes lenne rám. Igaz erőmet nem tudom használni, de sebaj. Felkapcsolódik az egyik utcai lámpa, melynek fénye eddig csak haloványan derengett, végre jobban láthattam az arcát, és ő is az enyémet. Az enyém elég nyúzott volt, egy nagyon csúnya, szinte fekete véraláfutás díszelgett az arcomon, néhány helyen megszáradt vér ami kicsordul egy-két felszakadt bőrből. Én ezt nem láttam magamon, elvégre mikor és hol?
- Köszönöm szépen. Nagyon kedves tőled - köszönöm meg barátságos mosollyal, majd a kabátot azonnal magamra terítem. Érzem ahogy kellemesen melegít belülről, elvégre a férfi már előtte testhőmérsékletével felmelegítette. Kicsit megborzongok ahogy kifut belőlem a hideg érzés. Érdeklődve hallgatom végig amit festéséről mond, ebből csak azt tudom leszűrni hogy harcos avagy katona. De hogy milyen, fogalmam sincs.
- És kik szoktak ilyen harci festést hordani és miért? - kérdezem tőle érdeklődve, látni rajtam hogy tényleg érdekes számomra ez a dolog, elvégre megtudhatok róla több információt.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Ajánlott tartalom





Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok, közterületek   Utcák, sikátorok, közterületek - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok, közterületek
Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Gotham központ-
Ugrás: