DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Második Világháború alternatíva

Go down 
+5
Kurt Bozek / Griff
Tigra
Mammon
Demolition Captain
Alfred Pennyworth
9 posters
SzerzőÜzenet
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 85
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 12:50 pm

Kedves játékosok, meghirdetem a Második Világháború alternatívát.
Gondolom a címből nem nehéz kitalálni, hogy milyen síkon is történnének a dolgok. Mielőtt még a történésről esne szó megismerkedhettek az első kaland (igen ez még csak az első kaland, tehát lesz több is) ideje alatt már ismert fontosabb személyeket. Ezek egyenlőre főleg Németország pártiak.

FONTOSABB SZEMÉLYEK

Tengelyhatalmak

A Führer
Második Világháború alternatíva Ghost

A Führer a német állam vezetője. Az első világháború alatt katonaként szolgált és egy szuper katona kísérletben vett részt. A kísérletnek köszönheti, hogy most egész teste füst állagú, egyetlen biztos pontja van, az pedig a koponyája. A füstöt ami a testét alkotja képes manipulálni, ez kiterjed mind a formai manipulációra, mind az összetételi manipulációra. Tehát képes sima oxigénné változtatni azt, de akár mérgező vagy robbanó gázzá. Ami érdekes hogyha mondjuk felrobbantják akkor nem hal meg. Egyetlen módszer van az elpusztítására, ez pedig a koponyájának az összezúzása. Erre sajnos csak közelharci fegyverek a jók mivel érdekes mód ellenáll a robbanásoknak és a lövedékeknek is. Sokan azt mondják emberfeletti erő kell ahhoz, hogy összelehessen zúzni az egyetlen fix pontját.

mörderische Biene (SS-Scharführer Biene) (magyarul: Gyilkos méh)
Második Világháború alternatíva Kroenen

Egy igencsak kegyetlen katonáról beszélünk. Valamikor ember volt, most is az, de mégsem. Kísérleteket végeztek rajta, persze önként jelentkezett. A projekt alatt rengeteg operáción és testi átalakításon ment keresztül az őrmester. A legtöbb belső szervét eltávolították és még ma is titok, hogy miként van életben. Az biztos, hogy ha megsérül nem vér folyik belőle, hanem homok kezd el kiperegni a testéből. A bőre eléggé elvékonyodott a sok műtéttől, ezért egy testhezálló fekete bőr ruhát hord, ezen felül általában egy fekete bőrkabát van, a fején pedig egy német tiszti sapka. A méh elnevezést a két pengéről kapta amit általában használ, persze emellett ért a lőfegyverekhez is, egy Luger is szokott lenni nála. Remek közelharcos, ebben a stílusban nehéz versenyre kelni vele.

Nazi Wolf (SS-Rottenführer Wolf) (magyarul: Náci Farkas)

Második Világháború alternatíva Werewolf3

Farkas úr nemmás mint egy meta-humán. Képessége nemsokkal azután jött elő, hogy belépett a seregbe. Ekkor átalakul egy hatalmas farkassá (2 méter magas), de ugyan olyan intelligens mint eddig volt. Minden tulajdonságát átvette a farkasnak, jobb szaglás, erősebb hallás, gyorsaság és még lehetne sorolni. Ezek után áthelyezték egy különleges alakulathoz, ami meta-humánokból áll. Miután bizonyította tudását kinevezték a csapat vezetőjévé. Egy félelmetes harcos.

Szövetségesek

Egyenlőre nincsenek fontosabb személyek akiket ismerni kéne.

KALANDOK

Első kaland: Lengyel ország

Az első kaland ami tulajdonképp nem más lesz, mint lengyel ország bevétele. Két fél harcol ebben a csatában: a németek és a lengyelek. Remélem elég érthető a dolog. A terepet és a felállást majd a kaland kezdő postjában ismertetem.

Első kaland résztvevői:

Tengelyhatalmak:
Vájár, aka Vájár
Mammon, aka Ewald Kranenbrook
Bisur, aka Adler

Szövetségesek:
Cardas, aka Felina
Kurt Bozek, aka Jarop
Védelmező, aka Amadeusz
Karmester, aka King Brad
Stalker, aka Szellem
Maverick, aka Az Apostol





MIVEL LEHET JELENTKEZNI?

Jelentkezni bármilyen az oldalon már szereplő fajú lénnyel lehet jönni. De van egy megkötés. Képességgel rendelkező karaktereknek max. 3 képességük lehet és ebből max. kettő lehet 2-es szintű, tehát egy mindenképp első szintű. Varázslók esetében 8 varázslatuk lehet és egyik varázslat sem lehet erősebbé második szintűnél. Ennek a kalandnak a lényege nem a tápolás, hanem az, hogy "átlagos" katonák harcoljanak egymással és valaki győztesként kerüljön ki. Felszereléseteknél csak annyi lenne a megkötésem, hogy ne legyen nálatok hatvanhat fajta hiper szuper stuki. A legjobb az lenne ha lenne egy gépfegyveretek meg egy puskátok és egy pisztoly, persze ezek mellé még lehet hozni néhány gránátot is. A másik, hogy lehetőleg korhű cuccok legyenek.

EGYÉB

A kalandot abban az esetben indítom el ha legalább 6 játékos jelentkezik és mind a két oldalon van legalább egy katona (tehát 5 német, 1 lengyel legalább legyen). Karakterekkel kapcsolatban még annyi, hogy abban az esetben ha németet hozol valószínűleg nem kell új kalandnál, új karaktert csinálnod, de ez nem azt jelenti, hogy nem jó dolog a szövetségesek oldalán játszani.

A kaland végén jutalom várható, persze azoknak akik túlélik. Bizony, bizony lesz aki meghal. Aki pedig az összes kalandon részt vesz (még nem tudom pontosan mennyi lesz, de lesz egy pár), s a végéig életben marad az extra jutalmat kap. Persze ne valami eget rengető jutalomra tessék gondolni, de azért értékes lesz.

Körváltások öt naponta lesznek, aki háromszor nem ír az meghal. Első nem írás esetén nem történik semmi, második esetén a karakter megsérül, harmadik esetén beáll a halál. Amennyiben persze írtok orvosi igazolásokhoz vagy legalább írtok nekem egy PM-et, hogy nem tudsz írni, mert meghal a kismacskád és temetése lesz vagy mit tudom én mi van nincs gond.

JELENTKEZNI ADDIG LEHET AMÍG NEM GYŰLIK KI A 6 FŐ, S MÉG UTÁNA KÉT NAPIG. AKI KÉSŐBB SZERETNE CSATLAKOZNI A KALANDHOZ (ELINDULÁS UTÁN) AZ VELEM BESZÉLJE MEG A DOLGOT.

//Ez a post frissülni fog amennyiben egy fontos személy tűnik fel a kalandban vagy az egyik kaland lezárul.//



A hozzászólást Rongybaba összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 17, 2011 5:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 3:29 pm

Én vagyok az első Razz !Akkor jelentkeznék is a főkarim akkori alterjával Smile :

Vájár eredete



1915-ben születtem, Németországban, München – ben, az I. világháború alatt. Szerencsére, abból kikövetkeztetve, ahogyan elmesélték nekem gyerekkoromban, hála istennek nem sok emlékem van azokból az időkből. Isten, hahaha – na persze, mintha léteznének istenek. Ha léteznének, nem hagynák, hogy ennyi szörnyűség történjen az emberekkel, de persze mit tudhatom én. Nekem mindenesetre nem volt egy leányálom. Kicsi koromban sok katonát és fegyvert láttam, így hát hamar meg is tanultam bánni velük. Rögtön rájöttem, hogy a rosszak mindig elnyomják a jókat. Apám orvos volt, anyám pedig kisegítő szolgáló, ott vállalt különféle munkákat, ahol tudott. Szerettek engem. Ők mindenkit szerettek. Mindig segíteni akartak másokon, ami miatt sokan meg is utálták őket a környéken. Nem bíztak bennük, megvetették és kiközösítették őket. Szegényes kis család voltunk mi, de mindig kitartottunk egymás mellett. Iskoláztattak, és ahogyan tudtak felneveltek engem. Kijártam az általánost és a gimit. Jó tanuló voltam. A suliban a Vegas-i bűnözés miatt és a helyi mocskoknak köszönhetően hamar meg kellett tanulnom megvédeni magamat és a családomat. Az érettségit a szüleim azonban már nem érték meg. Egy napon ugyanis betörtek hozzánk és hidegvérrel kivégezték őket. Mint az később kiderült, még csak nem is pénzért csinálta, hanem, csak azért mert búvóhely kellett neki és jó bulinak tűnt. De sebaj. Megkapták érte a magukét. Még szerencse, hogy én is éppen otthon voltam. Könnyedén kinyírtam őket. A bosszúm is mindjárt helyben megvolt, de mégis valami zavart: nem tudtam megvédeni őket és ez a gyötrő tudat érzelmileg kiborított. Inni és dohányozni kezdtem. Sok gondom is volt belőle. Hosszú időre leépültem. Talpra kellett állnom, de ehhez pénzre volt szükségem. Eladtam a régi házunkat és magamhoz vettem a szüleim megtakarításait. Nem volt nagy vagyon, de azért összejött belőle valamennyi. Bánatomban kaszinózni kezdtem és a játékszenvedélyem elég hamar utolért és bajba sodort. Jó érzékem volt hozzá, úgy, ahogyan az üzlethez is. Tudtam mit hogyan kell megtenni. Ám rögtön rájöttem, hogy a szerencse forgandó, bár nem panaszkodhatom: életem során gyakran volt részem már a szerencsében. Ekkor azonban elvesztettem az összes pénzemet. Nem maradt semmim, csak a tehetetlenségem és a tulajdon lelkemben fortyogó düh heves, kínzó kavalkádja. Földönfutóvá lettem. Sokáig nincstelenként éltem. Körbeutazgattam mindenütt a világot járva, szerencse után kutatva mindent tűvé tettem, hátha valahol jobb élet vár. Elutaztam hát egy vagonon potyautasként 23 évesen Garmisch, Németországba – ba munkakeresési célból. Itt sem volt nagyobb a sikerem, el tudtam helyezkedni valamennyi bérért eladói pozícióba egy évre, albérletben folytattam az életem és megismerkedtem egy gyönyörű Rachel nevű lánnyal. Szerelmünk szép és jó volt, így szinte azonnal össze is jöttünk egymással. Aztán szépen lassan kezdtem elveszíteni mindent. Kirúgtak a munkámból a leépítések miatt, pénzhiány és az ebből kifolyó fizetési hátralékok miatt pedig a saját lakásomból is kidobtak, így szégyenszemre kénytelen voltam a barátnőmnél lakni. Kínos volt a számomra. Évekkel később én úgy döntöttem, hogy ismereteimmel beállok katonának. Úgy éreztem már nincs vesztenivalóm. Pedig volt. Épp hazaérkeztem látogatóba, amikor egy ismeretlen merénylő tüzet nyitott rám és Rachel – nek a karjaimban kellett meghalnia a golyózápor után. Utána eredtem. Mint kiderült, a sereg egyik katonája volt, akit egyben a legjobb barátomnak is hittem. Beleszeretett a barátnőmbe és csellel meg akarta szerezni, hogy ne lehessen az enyém. Át akarta venni a helyet az életemben. Azt akarta, ami nekem is volt. Eltervezte, hogy aljas módon kiiktat. Örökre. Lesben állva várt rám. Alig, hogy megérkeztem a csapda helyszínére, már tüzet is nyitott rám. Így ért véget a földi pályafutásom. Legalábbis emberként. A szemétládák, amint azt utóbb kiderítettem, a holttestemet elásták valahol kilométerekre a helyszíntől, ahol aztán különféle bomba és rakétatesztelések zajlottak. Korábban vegyi ipari gyár is volt ott. Ezek megtették a kellő hatást. Mondhatni szinte feltámasztottak és új életet adtak. A földbe ivódott szerek és a sugárzások, meg a detonációk energiái jótékony hatással voltak évekig pihenő hullámra és átalakítottak egy feketés, vöröses, sötét színű, zombiszerű szörnnyé, de a tudatom megmaradt. Megsokszorozták emberi erőm és ellenálló képességem, így szinte tökéletes katona voltam. Visszatértem a sereghez és az óta is Németország hűséges harcosa vagyok. Visszajöttem bosszút állni. Alig várom, hogy a kezeim közé kerüljön. Nemsokára terepre megyünk valami küldetésre. Állítólag Lengyelországba vezényelnek minket. Ma már csak egy néven szoktak emlegetni: a Vájár.

Név: Hammer Hans néven látta meg a napvilágot, új neve már Grausam Bergman

Álnév: Vájár, többnyire ez a legismertebb elnevezése (Kegyetlen Vájár:Grausam Bergman)

Szeme színe: valamikor kék volt, de ma már izzón világító lilás

Haja színe: fekete volt, ma már kopasz

Bőrszíne: fehér volt, most sötét, feketés vörös

Neme: férfi

Oldal: német hadsereg (Tengelyhatalmak)

Foglalkozása: katona

Faj: génmódosult ember (biohumán), szörnyként él tovább

Képességek: óriási (kb. 5 tonnányi:2-es szint) fizikai erő, közepes fájdalomtűrés (1-es szint: kevésbé érzi meg az ütéseket, rúgásokat és a különböző sérüléseit), kőkemény bőrfelszín (a golyókkal és késekkel szemben sebezhetetlen)

Egyéb belső tulajdonságok: elszánt, kitartó, utálja a hazugságokat, mindent megtesz a cél érdekében, rettenthetetlen, saját filozófiája tántoríthatatlan, ért a harcművészethez és a fegyverekhez, ha valamit a fejébe vesz attól tántoríthatatlan, hidegvérű, mindig megőrzi a nyugalmát, könyörtelen, kissé szadista

Fegyverei: 1 puska – KAR98
Második Világháború alternatíva Kar98snipert
1 gépfegyver – MP40
Második Világháború alternatíva 20101229153934mp40ayf3

1 pisztoly – Colt 45
Második Világháború alternatíva Coltl

+ gránátok

Grausam Bergman
Második Világháború alternatíva Vjreredethezkp


A hozzászólást Vájár összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 13, 2011 6:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 5:47 pm

Ahogy mondottam, jelentkeznék, Mammon alter énjével.

Születési név: VI. Teodor Miracle Nammor
Egyéb név: Ewald Kranenbrook (így ismeri mindenki), Mammon
Faj: démon
Nem: férfi
Születési hely: Németország, 1361
Kor: több száz
Magasság: 187cm
Súly: 80kg
Hajszín: szőke
Bőrszín: fehér
Vércsoport: Rh+
Egészségi állapot: egészséges
Család: elhunytak
Foglalkozás: a gonosz szolgája, náci katona -stratéga és parancsnok-
Oldal: gonosz


Teodor évszázadokkal korábban született, egy német kis faluban, ahol szülei dolgos, kétkezű munkások voltak. Eléggé nehezen tudták összeszedni a mindennapi betevőt, ám még is sikerült nekik, komoly küzdelmek árán, és ennek fő oka a kis Teodor volt, akinek ennie kellett, és ezért apja és anyja bármire képes volt. A fiú nem járt iskolába, mert se pénz, se lehetőség nem volt rá, mivel az intézmény akkoriban még igen nagy ritkaság volt, és csupán főként a gazdagabb réteg élvezhette az oktatás örömét. Így a gyermek apjától, és anyjától tanult, amit tudott. Az évek során eléggé a nagy nyomorúságban, de felcseperedett a kisfiú, és idővel jó kiállású férfivá érett, bár a kitörés lehetősége nagyon messze volt tőle, és szülei nyomdokait követte azzal, hogy a földművelés nehéz munkáját végezte reggeltől estig. Álmaival, és vágyaival tengereket, sőt mi több… óceánokat lehetett volna rekeszteni, de sajnos lehetősége nem volt a megvalósításra, így idővel kénytelen volt bele törődni a sanyarú sorsba, hogy minden bizonnyal a földeken fogja halálát lelni. Ám a monoton napok kezdték az őrületbe kergetni Teodort, és ez odáig fajult, míg nem kifakadt, és nem bírta tovább magában tartani a fájdalmát, hogy kilátástalan a helyzetük. Apjával perceket, majd órákat vitatkozott, és egyre inkább kezdett elfajulni a dolog. Míg nem… Teodor dühe túl nagyra duzzadt, és végzett apjával, majd anyjával, és a falu többségével. Nem tudni mi sodorta ennyire a végletekig a férfit, de biztos volt, hogy tettei nem lesznek megtorlatlanok. Különös érzések kavarogtak benne, és nem tudta a válaszokat azokra a kérdésekre, amik felmerültek benne. Egy falu széli pajtában bújt el, és húzta meg magát, viszont nem kellett sok, hogy a falusiak rátaláljanak. Vasvillákkal, fáklyákkal, csákányokkal meneteltek Teodor után, aki sarokba volt szorítva. Tudta jól, nem fog tudni kimenekülni a pajtából, és ott éri utol a végzete. A megborzongott, és félelemtől dühödt emberek rágyújtották a pajtát a gyilkosra, aki elevenen égett el benne… A férfi pokolra került tettei miatt, ami nem is volt kérdéses. A kárhozat várt rá, és az örök szenvedés, ami a vég el láthatatlan kínokkal kecsegtetett számára. Szavakba önteni is nehéz, milyen szörnyűségeket élt át Teodor a pokol bugyraiban. Patkányok rágták a húsát, keselyűk vájták szemét, csonkították a démoni lények, megalázták, és mind ez újra, meg újra. De történt valami. Egy nap az egyik kárhozott lélek járult Teodor elé, akinek egy soha vissza nem térő ajánlatot kínált fel a gonosz nevében. Ha szolgálja a poklot, és az ördög nevében jár el, felszabadul a kínok alól. Talán mondani sem kell, de Teodor egyből beleegyezett a kínálkozó lehetőségbe, és alig várta, hogy 300 évnyi szenvedésének vége legyen. Néhány nap múlva, maga az Ördög elé járult, hogy konkrétan szembesüljön az alku pontjaival. Lucifer szimpátiát keltő, kedvező alakban tűnt fel, cseppet sem a gonoszra emlékeztető formát öltött. Úgy nézett ki, mint bárki más a Földön. Mintha csak közülük való lett volna. Nyugodt, vidám hangon sorolta az elvárásait új alattvalójának, és játékszerének, aki mindenre bólintott. Ezzel pedig a pokol ura útjára engedte Teodort, akit démoni nevén szólítva búcsúzott tőle. Mammon. Így nevezte a gonoszság ura az egykoron Teodorként ismert férfit. Mammon Lucifernek hála ismét visszatért az élők közé, olyan testben, amilyet választott magának, és mind ezek mellé, még túlvilági erőket is kapott, hogy végbe vigye az alvilág céljait, ami lényegében nem volt más, mint a pusztítás és a II. Világháborúban elősegíteni a német birodalmat. Az immáron démon, hallva a jövőről felkészült a háborúra, és mindent megtanult, ami szükséges. Beállt a seregbe, és katonaként a Führer parancsait követve nekilátott az Ördögnek törleszteni. Kiemelkedő teljesítményei miatt, hamar stratéga és egyben parancsnok lett, ám ő nem riadt vissza a harctértől, és közölte a Führerrel, hogy továbbra is a csatamezőn maradna, amire csak a megbecsülő válasz érkezett és az engedély.


Jellem: Remek megjelenése magabiztosságot sugall. Hűen követi a Führer parancsait, amire az alvilág utasította, így engedelmes katona. Hatalom éhes, és elátkozottsága miatt gonoszsága nem ismer határokat, így kegyelmet sem. Bárkivel végez, kissé beteges módon is olykor.

Szakképzettség: Beszél több nyelven (német, angol, orosz, román, magyar, és érti a démonok nyelvjárását is), emellett remek fegyverhasználó és stratéga.

Képesség:
-Démoni kiléte miatt valódi külseje eltorzult, groteszk, és félelmet keltő, ám képes egy emberi alakot felvenni, ami elrejti az összes jellemzőt. Továbbá nem fog rajta az idő, ennél fogva halhatatlan egy bizonyos szintig.

-Mesterien képes manipulálni a gyengébb akaratú embereket, akiknek ha mélyen a szemébe néz, bármire rákényszerítheti az illetőt. A hatás korlátlan ideig tart, egészen addig, míg Mammon úgy tartja jónak. Mind ez pedig távolságtól is független.

Felszerelés:
-MP 38 géppisztoly + 5 tár
-Walther P38 pisztoly + 2 tár
-3db gránát


Második Világháború alternatíva 1333091captainnazi
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeHétf. Jún. 13, 2011 9:40 pm

Születési név: ismeretlen

Egyéb név: Felina

Faj: Metahumán

Nem:

Születési hely, idő: Anglia, 1880 körül

Kor: 59 körül (ez neki nagyjából 28-30 évnek számít)

Magasság: 175 cm

Hajszín: Szőke

Bőrszín: Kaukázusi

Foglalkozás: katona, ügynök – elit osztag tagja

Oldal: Szövetségesek (Nagy Britannia)

Ellenségei: nácik, Tengelyhatalmak, és akik velük vannak




Jellem:
Cselekedeteit nagyban befolyásolják állati ösztönei (vadász, túlélési ösztön). Határozott jellem, nem adja fel. Szintén állati részének köszönheti bátorságát, amit bizonyított már a harcmezőn is. Nem vakmerő, tudja hol a határ, és mit nem szabad. Az állati vadságot nem sikerült kiölni belőle, az mindig is jelen lesz életében, és bizonyos helyzetekben uralkodnia kell rajta, nehogy elhatalmasodjon rajta, ugyanis akkor hatalmas mészárlásba is kezdhet.

Szakképzettség:

Ért a lőfegyverekhez és közelharci technikákhoz, amelyhez állati reflexeivel párosít.
Jól bánik a késsel is.

Megjelenés:
Oroszlánszerű megjelenés:
- farok
- hegyes fogak
- hegyes fül
- vastag, dús szőrzet

Állatszerű tulajdonságok, képességek:
Fizikai ereje sokkal nagyobb egy átlagembernél, akár 500 kg-ot is képes a feje fölé nyomni.. Reflexei szintén jobbak mint egy emberé, 7x gyorsabban képes reagálni az őt érő hatásokra. Nagy állóképessége és


Fegyverek:
- borotvaéles behúzható karmok a kézen és a lábon
- agyarak
- farok, melyet mesteri szinten képes alkalmazni

Két M1911A1 Colt pisztoly, melyeket a lábán lévő szíjakon hord
Mindkét fegyverhez 2 tár tartozik.
Második Világháború alternatíva Colt-m1911a1

4 X 7 töltény = 28 töltény


U.S.M.C. 498 ONTARIO Harci kés
Második Világháború alternatíva Ontario12


2 db gránát


Eredet:

Hogy honnan származom? Tőlem kérdezitek? Hiszen még én sem tudom. Csak rövid felvillanásokban láthatom a múltamat, rémálmok kíséretében. Az így összerakott kép viszont nem éppen csodás életről árulkodik. 1880 körül születhettem, Nagy Britanniában. Úgy rémlik, mintha kis faluban laktam volna, a szüleimmel, akik földművesek voltak. Aztán történt velem valami. Leginkább erről az eseményről vannak emlékeim. Úgy 6 éves lehettem ekkor. Mikor emberből szörnnyé lettem. De ezt csak a szüleim látták így, és ezt hitették el velem is. De én másként láttam, ahogyan cseperedtem fel. Azt hitték, hogy vérfarkas vagyok, ahogy a többi egyszerű ember. Akkoriban még ugyanis néhol éltek ezek a babonák. A falumban is. Menekülni kellett, hogy nehogy megöljenek. A szüleim elrejtettek egy, a falutól kissé távol eső helyre, egy barlangban. Leláncoltak, mint egy állatot. De hoztak ételt és vizet. Ez egy-két évig tarthatott. A testem egyre erősödött, mígnem el nem értem azt a szintet, ahol már le tudtam tépni a láncokat. Elszöktem az éjszakában, az erdőbe, éhesen, szomjasan. De szerencsére én eltértem az átlagos embertől. Bennem megvolt a vadászösztön. És megvoltak az eszközeim is, agyarak és karmok formájában, szóval élelemszerzés terén jól álltam. De egy idő után már túlságosan is az állati énem vette át az irányítást felettem. Sokszor láttam már embereket, mióta a vadonban éltem, de sosem közelítettem meg őket. Viszont egyszer egy katonai hadtest vágott át az erdőn. Én pedig, ösztöneim riadójelzésére nem figyelve, megközelítettem őket. Az egyikük kiszúrt, és rögtön jelzett, mire mindenki már rám szegezte a lőfegyverét, aztán tüzet nyitott. Nem ismerve még ezeknek a működését, nem riadtam meg. Csak egy golyónak kellett eltalálnia. Elterültem, de újra felkeltem, mire még több lövedéket eresztettek rám. Azt hittem, meghalok, de tévedtem. A hadtest - ami mint kiderült, azért jött a faluba, mert sok metahumán született arrafelé. Az első, akivel összefutottak, én lettem. Lekötöztek, és ketrecbe zártak, majd, miután még elfogták pár fajtársamat, visszatértek egy állomáshelyre. Ott vasfalak mögé dugtak, és otthagytak évekig. Mígnem valaki érdeklődni nem kezdett a metahumánok iránt. Egy nagyrangú vezető volt, parancsnok. Felnyitotta a börtönöm zárát. Rá is támadhattam volna, de nem tettem. Hiszen megmentett attól, hogy ott pusztuljak el. Vissza akart hozni az emberek világába. Ez eleinte nem ment, ugyanis már beszélni is majdnem elfelejtettem. Hosszú ideig éltem nála, mígnem sikerült megszelídítenie. Felöltöztetett, megtanított írni, olvasni, aztán jött a matematika meg a kultúra. Ezalatt az idő alatt kiderült, hogy az élethosszom sokkal több, mint egy emberé. Mikor úgy 25 éves lettem, még csak 16-17 körülinek tűntem. Rájöttem, hogy nem is farkas, hanem oroszlán külsőm van – eddig ugyanis végig azt hittem, hála a falubelieknek. A parancsnok elnevezett Felinának, és megtanított képességeim használatára. Szó szerint egy finom hölgyet faragott belőlem. Vagy egy évtized is eltelt, mikor kitört a világháború. El akartam menni harcolni, és ő nem tartott vissza. Sőt, támogatott. Jónak bizonyultam a harctéren. A háború alatt bekerültem az elit csapatban, és sok neves emberrel megismerkedtem. Leginkább amolyan elöljáró katona lettem, aki előre elintéz mindenkit, hogy a többiek gond nélkül nyomulhassanak. 1916-ban a parancsnok meghalt, és mint kiderült, rám hagyta a vagyonát, és mindenét. Így volt hol élnem, és befolyást is szereztem, bár sosem jelentem meg sehol nyilvánosan, tekintve oroszlánszerű külsőmet. A háború után ott töltöttem az éveket, a birtokomon. Az elkövetkezendő évek viszonylag nyugodtan teltek. Éltem az életem, mígnem el nem jött 1936, mikor felkerestek a hadseregtől. Katonákra volt szükség, mert azt rebesgették már a felsőbb körökben, hogy háború készülődik. 3 év készülődés után a kémeink, akik a náci hatalom terveiről informáltak, már azzal a hírrel jöttek, hogy Lengyelországot hamarosan megtámadják. A hadsereg vezetői úgy határoztak, hogy a fajtámat, akiknek képességeik vannak, oda kell vezényelni, ahol méltó ellenfelekkel küzdhetünk meg. Hiszen nem csak Britanniának voltak szuperkatonái, hanem a németeknek is, nem is egy. A kémeink szerencsére profik, így mindig tájékoztatni tudnak, hogy a náci szupercsapat mikor hova megy. Egy biztos, én is ott leszek, ahol ők!
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 2:30 pm

Születési név: Jaropełk Tymon Szczęsny
Egyéb név: Jarop
Faj: ember
Nem: férfi
Születési hely: Lengyelország
Kor: negyvenes évei közepén
Magasság: 176cm
Súly: 80kg
Hajszín: barna
Bőrszín: europid
Vércsoport: A
Egészségi állapot: egészséges
Család: van neki
Foglalkozás: Blackhawk pilóta, őrnagyi rangban
Oldal: lengyel

Előtörténet:
A fiatal évei nyugisan teltek. Egy kis lengyel faluban látta meg a napvilágot, szegény paraszti családban. A szegényt természetesen a nyugati országokhoz mérten értem. A családnak megvolt mindene, ami csak kellett. Pár jószág egy kis föld, fél tucat gyerek, és dolgos szülők. Így tengették minden napjaikat.
Első változás a fiatal Jarop életében, a felnőtt kor hozta. Már megvolt élete szerelme, és egy ugyanolyan nyugodt jövőkép. Ekkor jött a kötelező sorozás. Bevonult katonának, kiképezték, és legnagyobb szerencséjére felismerték a tehetségét. A meglepően gyér számú légi ereje az országnak, meglepően kevés pilótával járt. Gyors alkalmassági vizsgálatok után az egyik legjobb pilótája lett az országának. Még ha nem is volt mivel repülnie ténylegesen.
Évekkel később egy bizonyos Stanislaus jött a barakkjába, és életre szóló lehetőséggel kínálta meg a már nem fiatal férfit. Jarop egyből bele is egyezett.
Így került be a Blackhawk-ok közé. hamar meismerkedett a kis számú csapattal, és nagy hatással volt rá a parancsnokuk Bart Hawk. Végül megkapta az itteni kiképzést is, és csodálatos fegyverét. Az kiképzés utolsó napján Bart Hawk bejelentette, hogy bázist alapítanak a szülőországában, ahova őt is átirányítják, mint földit.

Jellem: Mint minden pilótáé, teng benne az egoizmus, és a szeretet. Természetesen saját maga iránt. Szereti a kihívásokat, és a a bajtársaiéért a pokolba is képes lenne elmenni. Ezenkívül vicces legalábbis azt hiszi magáról, amit a bajtársai nem így gondolnak.

Szakképzettség: Közelharci és távolsági fegyverek egész garmadájával bír bánni. Ezen kívül a Blackhawk-ok specialitását a különleges, és fejlett technológiűákkat is ismeri, vagy megérti. Több nyelven beszél, angol, német, francia, svéd, holland, orosz, és természetesen lengyel.

Képesség: Nincs

Felszerelés: Blackhawk egyenruha. PZL.50 Jastrząb repülőgép. Pistolet Radom wz. 35 - 8 töltényes szekrénytár / 4 tárral


Második Világháború alternatíva Chaykin_blackhawk
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 3:13 pm

Születési név: Amadeusz Kowalczyk

Egyéb név: Amadeusz

Faj: Ember

Nem: Férfi

Születési hely, idő: Lengyelország, 1903.04.20

Kor: 38

Magasság: 183 cm

Hajszín: Sötét

Bőrszín: Kaukázusi

Család: Édesanyja (Ludmiła Tomaszewska - Él ) Édesapja (Hipolit Kowalcyk - elhunyt)

Foglalkozás: Pilóta, katona, Blackhawk hadnagyi rangban

Oldal: Szövetségesek (Nagy Britannia)

Ellenségei: Tengelyhatalmak, BlackHawk ellenségei

Életút:

Egy kisebb Lengyel városban született 1903. Április 20-án kellemes körülmények között, attól eltekintve, hogy édesapja már 2 éve elutazott Ázsiába, a legrosszabb pedig, hogy igen régóta nem kaptak róla hírt. Bár édesanyja próbálta kitölteni az űrt, mégis egyre inkább faggatta őt, hol van az édesapja, de ő már elkönyvelte férjének halálát. Jómódúan éltek, nem volt gondja az asszonynak, de a telek ügyeit egyedül nehezen győzte irányítani, és a gyermekre is vigyázni, így dadát vett fel hozzá, aki egyben magántanárként is kereste a kenyerét.
Ahogy Amadeusz egyre növekedett úgy egyre jobban kezdte hiányolni az apa figura szerepét, és egyre több információt akart tudni dadája felől a gyarmatosítási konfliktusok mibenlétéről, és a repülésről, mint új 1900-as évekbeli találmányról. Dadája készségesen válaszolt is, mind amellett, hogy szorgosan haladtak a tananyagokkal.
Az első világháború idején a 11 éves Amadeusz édesanyjával élt a vidéki, eldugott kúriájukban, eldugva a külvilágtól. Dadája a háború kitörésekor hazautazott családjához Franciaországba, majd később elvitték, hogy gyárakban varrónőként segítse a háborúban sínylődő katonákat.
Végül 1918 Januárjában, mikor véget ért a háború Amadeusz-ban megszületett a tenni akarás. Fiatal fejjel, úgy gondolta, hogy beáll a sereghez, szerez egy az 1900-as években feltalált repülőmasinát, és megkeresi édesapját Nigériában.
Természetesen édesanyja megtiltotta neki a belépést, de nem igen tudta meggyőzni a fiút, főleg, hogy alig volt otthon, és eléggé eltávolodtak egymástól. S miután szemtelensége miatt felpofozta a tinédzsert, már nem volt Pardon.
Sokáig egyszerű közlegényként súrolta a csizmákat, takarította a WC-ket, de kitartása meghozta az eredményt, miután évekkel később meghirdették az első repülős osztag megalakulását.
Amadeusz szerencsére átment a szitán, a repülők iránti érdeklődése, és tudása felkeltette a tisztek figyelmét, így hónapokkal később Kowalcyk közlegény 20 évesen már saját gépet kapott.

Nagyon jól ment neki a repülés, öt évig képezte magát, és vitte csapatát kisebb bevetésekre, mikor rá mosolygott a szerencse.
Egy levelet kapott fejlebbvalójától, amin egy Fekete sólyom groteszk logója díszelgett.
Ekkor még nem is tudta, hogy jövője hatalmas fordulatot vesz, mert hogy meghívást kapott a BlackHawk csapatába.
Egyből igent mondott a felkérésre, ahol megismerte Jaropełk Tymon Szczęsny őrnagyot. Nem rég óta szolgált ott ő is, de korkülönbségük, és Jarop hatalmas egója megkövetelte Amadeusz számára a tisztességadás kötelességét, meg hát mivel ő is Lengyel volt így jobban kereste az ő társaságát.
Mikor megalakult Lengyelországban a BlackHawk hadiszállás, Amadeuszt is odarendelték Jarop-al együtt.

Jellem:
Jó kedélyű, bár kicsit visszafogott, csendes. Imádja a sört, de nem alkoholista, csak szabadidejében kortyolgatja, bevetések előtt sosem iszik.
Harcokban, repülésekben határozott, igazi levegőakrobata, gyors reflexeiről, és manővereiről lett híres.

Képességek: Nincs

Szakképzettségek: Művelt, és tanult, 5 nyelven beszél (Angol, Francia, Német, Orosz, Lengyel) emellett ért a technikai dolgokhoz a BlackHawk-nak köszönhetően, és a lőfegyverekkel is igen jól bánik.

Felszerelés:

- PZL.50 Jastrząb

Második Világháború alternatíva 1

- BlackHawk egyenruha
- Vis Wz. 35 + 3 tár

Második Világháború alternatíva Vis_wz_35_1775

- Mors (Prototípus) + 4 tár


Tár: 24db töltény /szekrénytár/
Súly: 4.25kg
Hossz: 970mm
Hatótávolság: 440m

Második Világháború alternatíva MWP_Mors_Kbsp_wz38M




Második Világháború alternatíva 603-5


A hozzászólást Védelmező összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 14, 2011 4:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 3:31 pm

Születési név: King Brad
Egyéb név: Ezredes
Faj: ember, Metahuman
Nem: férfi
Születési hely: Lengyelország 1901. Augusztus 20.
Kor: 38
Magasság: 182cm
Súly: 70kg
Hajszín: sötét barna
Bőrszín: fehér
Vércsoport: A+
Egészségi állapot: egészséges
Család: elhunytak
Foglalkozás: Ezredes
Oldal: jó (szövetségesek)

Előtörténet: Lengyelországban született, egy nemesi családban. A gyermek magán tanuló volt, okos és értelmes. Azonban a katonaság vonzotta, nem ám apai nyomdokba akart lépni, mert az apja üzletember volt, anyja korábban pedig cselédként dogozott, egészen haláláig, mert az anyja, attól hogy jobb körülménybe került, nem akarta ezt az állást otthagyni. A kis King Brad arról álmodott, hogy egyszer vezető lesz belőle a seregben. Tizenhét évesen elszegődött katonának. Nem voltak nagy élményei a katonasággal kapcsolatban, mert általában csak egy terület őrzésére küldték és csak nagyon kevés küldetésre. Egyik sem volt mondható veszélyesnek, de hálát adott az úrnak ezért a szolgálatért, mert még élhetett, nem úgy mint a akadémián megismert barátainak többsége. De egy nap ki kellett töltenie magáról egy kérdőívet. Hogy miért azt nem mondhatták el, csak annyit hogy minden válasza igaz legyen. A több száz katonából, kivételesen az övét választották ki. Kiderült hogy egy kísérlet során képességeket kaphat. King Brad elfogadta a visszautasíthatatlan felajánlást és elvégezték a kísérletet, de nem csak ő volt az egyedüli. A képességei után továbbra is szolgálta hazáját, és sokat tett, azért hogy emelkedjen a ranglétrán. Keményen küzdött és tanult, azért hogy ezredes váljék belőle, ami évekkel később be is következett. Jelenleg is Lengyelországban tartózkodik, ezredesként.

Második Világháború alternatíva Images?q=tbn:ANd9GcQN7rSAtB3H2YVewxTXAQz_VMaSuEz8Zod2WT_UtVhjd1qoQzeS8A


Jellem: Titokzatos. Megjelenése elsőre félelmetes lehet, de mégis kifinomult, férfias, tartása merev, ha megismerik valamennyire, már nem tűnik olyan ijesztőnek. Művelt egyéniség és okos, meglehetősen udvarias. De az ellenségnek nem kegyelmez. A szemét általában csukva tartja és mosolyog. A jobb szemét pedig egy szemfödő takarja.
Szakképzettség: Beszél több nyelven: német, magyar, orosz.
Képesség: Nincs semmilyen külső változása. Képessége hogy nagyon gyors, ami jól jön a golyók kikerülésében és helyből három métert képes ugrani. A vívás mestere. Öngyógyítási képessége néha jól jön számára.
Kinézet: Rövid hátrafésült sötétbarna haj, néhány előre lógó hajtinccsel és bajszos. Öltözéke egy fekete, karjainál feltűrt ing, rajta pisztolytáskával, kék nadrág fekete katonai csizmákkal és hosszú kék katonai egyenruhás kabátjával.

Felszerelés:
- Második Világháború alternatíva Images?q=tbn:ANd9GcQb-kCDAtuDyOVAo9p4vNy3P-Tt45D6toaSLSJ_YIEkJRwo7pDn Borotvaéles vívó penge
- Második Világháború alternatíva Images?q=tbn:ANd9GcQW3DLjyUQChzQj7pm9cQTvC2XpCgsUaLFa_edNhFqbp0hg5YMI 800px-Browning high-power 9mm (4 tár tartalék)
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 9:33 pm

Név: Felix „Adler” Eins
Egyébnév: Adler
Faj: ember
Születési hely, idő: 1917. február 1. , Berlin
Kor: 22 év
Nem: férfi
Magasság: 192 cm
Súly: 85 kg
Hajszín: barna
Bőrszín: fehér
Vércsoport: nem Rh-, 0
Egészségi állapot: kiváló
Oldal: Tengelyhatalmak

1917-ben kezdődik a történetem, amikor megszülettem. Berlinben, Németország szívében, apám katona volt, harcolt még az első világháborúban is. Ezért én őt mindig is csodáltam, hősként néztem fel rá, anyámat is szerettem. Úgy érzem igazán jó nevelést adtak, az életre neveltek. Az általános iskolában igazán jól ment minden, akkoriban még nagy dolog, volt hogy iskolába járhatott egy gyerek. Fegyelmezett voltam és tanultam, éreztem még hasznomra fog válni. Akkor kezdtem el sakkozni, ebben nagy tehetségem volt, elég sokat játszottam és talán Berlinben a legjobb ifjúsági voltam. Apám természetesen katonai pályára akart küldeni, amit én nem is bántam, akkoriban még az nagyon megbecsült dolog volt. Anyám kénytelen volt beleegyezni, de ő jobban szerette volna, ha építész leszek.
A katonai iskola nehezen indult, nem voltam elég erős, csupán közepes szintű, viszont jól lőttem és szellemi erőmmel próbáltam mindig felülkerekedni. Kiképzőink kellően szigorúak voltak, 8 szobás barakkokban laktunk, itt ismerkedtem meg egy bizonyos Hans Schmitzel. Egy igazán jó barátra leltem benne, bár mindig is tudtam, kicsit őrült, de nem bántam, éreztem jó ember. Tőle kaptam az Adler nevet is, mivel igazán jól céloztam és lőttem.
Egyik nap lőgyakorlatra mentünk, 1938 volt, már régen a jobboldalra került a hatalomra, Hitlerrel az élen. Ki jött egy csomó felsőbb vezető is, nagy szél volt, pocsék idő, eső. Éreztem ezen sok fog múlni, ha elrontjuk az nagy szégyen lesz. Én a 7. csapatban voltam, Hansal együtt, ő nagyon be akart kerülni az SS-be, én nem igazán. Egyetlen ok amiért mégis oda akartam menni, az a felszerelés. Apám jobboldali volt mindig is, ezt mondta amikor csak hazamehettem:
- Végre ez az Adolf helyreállítja az ország BECSÜLETÉT, JÓ HÍRÉT, NEVÉT.
Én ezt nem teljesen így gondoltam, én nekem csak a minőségi hadviselés tetszett és az erkölcsről való gondolkodása. A fajelméletek nem tetszettek és a zsidósággal nem volt nagy bajom, de végül is, én is szélsőséges nézetű lettem. Így vakon követtem volna a Führer minden parancsát. Csak még nem volt rá lehetőség.
Elkezdődött hát a gyakorlat, szépen sorban mentünk, először az 1. csapat kezdett. 10lövést kellett leadni egy 300 méterre lévő célpontra, először MP40-l, majd Gewehrrel, végül pedig a Kark98-al. Szörnyűbbnél, szörnyűbb eredmények születtek, a kiképző tiszteink arcán látszott, hogy szégyenlik magukat. És a felsőbb vezetőknek se tetszett a helyzet. Én jöttem sorra, Hansel együtt, kezünkbe vettük az MP40-t. Nagyon rosszul láttunk, de Hans kezdett, lőtt egy sorozatot majd nevetett, ezzel elhasználta mind a 10 golyót. Én egyesével lőttem, izgultam rendesen, de végül csak kifogyott, és vettük a kezünkbe a következő fegyvert. Hamarosan végeztünk, és vártuk az eredményt. Sokáig kellett várni, csak nem jött, egyszer csak megpillantottam egy alakot, aki felénk futott, csak látásból ismertem, egy évvel alattunk volt. Jött a papírral a kezében, arra kellett felírnia, hogy ki, hogyan lőtt. Furcsán nézték a tisztek a papírt, majd felénk tekintettek, mi rögtön vigyázban álltunk.
- Eins közlegény, Schmitz közlegény. Hibátlan eredményt értek el. Gratulálunk.
~ Hibátlant én? Nem lehet! –gondoltam –
A tapsviharra eszméltem fel, aznapra kimenőt kaptunk. Jó katonához híven elmentünk inni egyet, aztán nem emlékszem. Mint később kiderült, rendesen berúgtam és Hans vitt vissza, ami nagy felelőtlenség volt. Mindig is azt hittem, ő vele fog elszaladni a ló előbb.
Hamarosan elkezdtem kutakodni és hamarosan találtam egy-két dolgot az okkult mágikus tudományok terén. Találtam is valamit, amiről már korábban is hallottam, a sötét mágia egyik ágát, amely közeli kapcsolatot létesít a halállal, a Nekromanta tudást… elég jól tanultam és sikerült ez azt elsajátítanom. Hamarosan tudtam alkotni egy saját varázslatot is… valamint találtam egy ősi könyvet, megtanultam a túlvilági nyelvet, a halottak nyelvét, és hamarosan képes voltam egy-két varázslatra is. Egy hét múlva elértem az áhított csúcsot, képessé váltam „A halál menetelése!” aztán amikor sikerült, beleborzongtam.

Ezután bekerültünk a fasiszta háborús gépezetbe, az SS-be. Szorgalmam, meghozta az eredményt, egy év alatt tiszti rangba küzdöttem fel magam, onnan már csak egy lépés lenne az áhított kapitányi rang. Most bizonyíthatok is hamarosan következik Lengyelország lerohanása… és tartogatok valamit ami biztos meglepetés lesz.

Jellem: Nyugodt, határozott, megfontolt.

Szakképzettség: Kiválóan lő, ért a fegyverekhez, taktikákhoz, stratégiákhoz, az emberek manipulálásához. Közelharcban rendkívül jártas.

Képesség: Emberi határokon belül. Mágia használó...

Fegyverzet:

MP40 5 darab tárral:
Az MP40 gen precíz fegyver minden körülmények között működik és nem pazarolja a golyókat, egyetlen dolog ami betesz neki az a zord orosz hideg.
Második Világháború alternatíva Mp40

Luger, 3 darab tárral:
A lehető legprecízebb német fegyver, pontossága hihetetlen, ereje igen nagy, egyetlen hibája a néha beragadó teteje, de ezt egy kis ütéssel helyre lehet hozni.
Második Világháború alternatíva Luger

Adler nekromanta átkainak listája.

Név: Örök szolgálat.
Leírás: A nekromanta két karját felemeli... majd, elmond egy túlvilági szöveget.
Hatás: A saját oldalon szolgáló katonák 5%-a halál után azonnal élőholttá válik és addig nem nyugszik lelke, míg nem nyernek a csatában.
Korlát: Az élőholtak csak addig maradnak, míg a csata folyik, utána elporladnak, nem lehet nekik közvetlenül parancsolni, csak mennek és lőnek.
Szint: 2. (első szinten csak 1% az arány)

Név: Csontok árulása.
Leírás: A nekromanta balkezével egy kört rajzol, a levegőben majd ellöki jobb kezével az ellenség felé.
Hatás: Az ellenség oldalán álló katonák 5%-a halál után azonnal élőholttá válik és addig nem nyugszik lelke, míg nem nyernek a csatában.
Korlát: Az élőholtak csak addig maradnak, míg a csata folyik, utána elporladnak, nem lehet nekik közvetlenül parancsolni, öngyilkos akciókat hajtanak végre.
Szint: 2. (első szinten csak 1% az arány)

Név: Halál sikoly
Leírás: A nekromanta elmormolja magában a túlvilági szöveget, ezután szemei zöldesen csillannak, majd egy dermesztő sikolyt lehet hallani.
Hatás: Az ellenség morálja erősen csökken a sikoly hatására.
Korlát: A morál szépen visszatérhet, ahogy sikereket ér el az ellenség a csatában, valójában csak egyszer töri meg a morált
Szint: 1

Név: Holtak átka
Leírás: A nekromanta szeme sötétkéken villan fel, miközben egy túlvilági szöveget mormol.
Hatás: Az ellenség ellen összejátszanak a véletlenek, nem nagy mértékben, csak kisebb szerencsétlen dolgok történnek.
Korlát: Nem játszhatnak össze a véletlenek egymással… nem alakulhat ki sorozatos szerencsétlenség, valamint a hatás csak 5 percig tart.
Szint: 1

Név: Napfogyatkozás
Leírás: A nekromanta elmormol egy túlvilági szöveget, ezután szeme pirosan villan fel
Hatás: A nap mintha kialudt volna a csatatér felett, beáll a teljes sötétség, se holdfény, se napfény.
Korlát: 3 percig tart ez a sötétség… valamint a lámpák fénye ugyanúgy világosságot csinál a sötétségben
Szint: 1

Név: Halálmadár
Leírás: Adler egyedi varázslata, a német-sas jelkép zöldesen kezd el izzani, majd egy élőholt sas jelenik meg a csatatér felett.
Hatás: A sas és Adler között közvetlen kapcsolat jön létre, így képes a sas szemével látni, és irányítani.
Korlát: A sas csak öt percig van jelen.
Szint: 1

Név: A halál menetelése!
Leírás: A nekromanta elmond egy túlvilági szöveget, majd egy pillanatra sötét lesz ezután, sereg elején maga a Zord Kaszás kivetülése vonul… majd a csatatéren is ott áll, nem tesz semmit, de ott van.
Hatás: A Kaszás jelenléte megteszik a hatását az ellenséges vonalak mögött félelem, rossz morál.
Korlát: A Kaszás nem tesz semmit, csak ott van, valamint a csata végeztével eltűnik.
Szint: 2




Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 85
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 10:18 pm

Mindenki el van FOGADVA.

A kaland két nap múlva indul, tehát szombaton (mai napot már nem számolom bele (kedd)).
Addig még lehet jelentkezni. Utána már csak egyeztetéssel, vagy egyáltalán nem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeKedd Jún. 14, 2011 11:08 pm

Születési név: Ismeretlen
Egyéb név: Szellem
Faj: Metahuman
Nem: Férfi
Születési hely: Lengyelország 1910. Márc. 15.
Kor: 29
Magasság: 179 cm
Súly: 70 kg
Hajszín: sötét barna
Bőrszín: fehér
Vércsoport: A+
Egészségi állapot: egészséges
Család: elhunytak
Foglalkozás: Kommandós
Oldal: Lengyelország

Előtörténet:

Most mit vársz? Meséljek neked valami mézes mázos történetet a királylányokról meg a sárkányról? Minek nézel te engem valami csoffadt hercegnek? Lóf@szt... Kommandós vagyok, embereket ölük, nos még mindig azt a nyamvadt mesédet várod? Héééé itt vagy még? Jah igen látlak, akkor hallgasd, hogy miért lettem az ami. Szóval... első emlékem az a katonaságból származik. Arra emlékszek, hogy felébredtem a kaszárnyának egy ágyában. Ennyi... Nem emlékeztem a nevem, a szüleimre, semmire. Születési dátumomra is csak a sorozáskor való papírokból tudtam meg, de a nevet ott is kitörölték.

Szóval ott voltam névtelenül, amnéziásan a seregnél, hát mit tettek volna velem? Kiképeztek ráadásul valami speckó csapatba szerveztek be. Kiképzés közben furcsa dolgokra lettem figyelmes, egészen konkrétan észrevettem, hogy képes voltam fém tárgyakat mozgatni. Katonaságnál csak úgy repestek az örömtől mikor ezt megtudták, hát még mikor rájöttem a másik képességemre... Beletudtam turkálni az emberek agyába, persze semmi gondolatolvasás vagy valami ilyesmi, de érted... Azért csak hatalom volt.

A csapatomat elhalmozták mindenféle jóval. A legjobb nőket kaptuk a bordélyokból, a legjobb sört a kocsmában. A lengyel nép csak hősként nézett ránk, még francia fegyvereket is kaptunk. Szóval... hősük voltunk. Hősök, akik nem jártak még háborúban, akik nem csináltak még semmit. De ami késik nem múlik...

Véget ért a kiképzésünk utána volt pár hónap nyugalom, aztán jöttek a németek. Minket, mint az "elit csapatot" rögtön a front vonalra vittek, ahol jelenleg is állomásozunk és várjuk az első küldetésünket. Nincs még egy szivarod, kölyök?


Képesség:
Mágnesesség - Képes teremteni és manipulálni mágneses hullámokat. Ezekkel képes akár 1 tonnát és felemelni és mozgatni. Egyszerre akár tíz tárgyat is tud mozgatni, amiket két csoportba oszthat. Egyes tárgyakat mindenféle gond nélkül tud a csoportok között. Maximum látótávolságon belül hat az ereje csak. (távcső esetén maximum 1 km)
Telepátia - Mesterségesen előállított agyhullámok segítségével képes megzavarni egy ember gondolatait vagy kitörölni azokat maximum egy napos időtartamban, netán rávenni olyan dolgokra amiket nem akar. Nem kell látnia az áldozatait (max. 3 fő), de 300 méteren belül kell lenniük. Gondolatolvasásra képtelen!
Szívós agy - Agya valahogy huzamosabb ideig bírja a megterheléseket, kb 1,5-szer annyit bír, mint egy normális agy, vagyis több ideig tud fent lenni, gyorsabban gondolkodik és a képességei használata is valamivel (kb 25%) kevésbé fárasztja.

Szakképzettség:
Különleges kiképzés közelharcból, fegyverhasználatból, valamint emberfeletti harcból. További képzések lopakodás és beszivárgás terén. Minimális ismeretek robbanóanyagok terén. Német nyelvet szinte hibátlanul beszéli.

Felszerelés:
- Pistolet Radom wz. 35 (2 tartalék tár)
- Lebel Model 1886 (5 tartalék tár 8 golyó/tár)
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 85
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 7:01 pm

Na hát téged is ELFOGADLAK.

És egy kis javítás az előző posthoz képest:
A kaland nem szombaton, hanem pénteken fog kezdődni, persze ha valami közbejön nekem (ami nem valószínű) akkor szombat. Tehát a kezdés ideje hivatalosan PÉNTEK.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeSzer. Jún. 15, 2011 11:32 pm

Név: Jan Dabrowski
Egyéb név: Az Apostol
Faj: Homo Magi
Nem: Férfi
Kor: 23 év
Születési dátum: 1916. november 6., Lengyelország, Pozowice
Magasság: 182 cm
Súly: 69 kg
Hajszín: Barna
Bőrszín: Fehér
Vércsoport: 0, Rh+
Foglalkozás: Egyetemista, jelenleg katona
Oldal: Szövetségesek, Lengyelország

Egy, Krakkóhoz közeli kis faluban, Pozowicében születtem az első világháború közepén. A falu ekkor az Osztrák-Magyar Monarchiához tartozott. Mélyen vallásos, katolikus családba születtem, ami hatással volt egész életemre. Apám harcolt a háborúban, és az otthon maradottak élete sem volt rózsás. A pokol két év múlva ért véget. 1918-ban, a második születésnapomon Lengyelországot újra egyesítették, és a mi sorsunk is valamivel jobbra fordult, mivel apám épen és egészségesen visszatért. Az általános iskolát a faluban végeztem el, kiváló eredménnyel, majd Krakkóban folytattam tanulmányaimat, a jezsuita rend által fenntartott gimnáziumban. Itt is elég jó eredményeket értem el, bár igazából csak a történelem érdekelt. Miután leérettségiztem, történelmet kezdtem tanulni az egyetemen. Ám ezekben az időkben egy új háború fellegei jelentek meg Lengyelország egén. A németek terjeszkedése mindenkit aggodalommal töltött el. A városban csak a szigorú tényekről beszéltek, de a falumban sokkal több hitelt adtak a pletykáknak. Azt rebesgették, hogy a Führer nem is emberi lény, és egy szuperkatonákból álló sereggel készül hazánkra támadni. És a pletykák beigazolódni látszanak. Idén, 1939 áprilisában Németország felbontotta a velünk kötött megnemtámadási szerződést. Ekkor sokan vidékre menekültek, vagy bevették magukat az óvóhelyekre, de én nem éreztem félelmet, csak mérhetetlen haragot, és elszántságot a hazám védelmére. És Isten megadta, amiért imádkoztam: az utóbbi hónapokban új, emberfeletti képességeket vettem észre magamon. Először csak ha heves érzelmek törtek rám, apró szellő jelent meg körülöttem. Néhány hét alatt már a szelek és a villámok is az uralmam alá kerültek. A hatás persze nem tökéletes, de így is nagyobb erő, mint amit remélni mertem volna. És ezt az erőt azért kaptam, hogy megmentsem Lengyelországot, ezért nem vártam tovább. Otthagytam az iskolát, és beálltam a hadseregbe. Itt van rá esélyem, hogy Lengyelország apostola lehessek. Most, augusztus utolsó napjaiban, már alig várom az ellenséget, hogy szembenézzek vele.

Jellem: Személyiségét legjobban mély katolikus hite és hazaszeretete befolyásolja. Társasági ember, szereti a jó beszélgetéseket és a baráti sörözéseket. Alapvetően toleráns, de a gonoszságot nem tűri.

Képzettségek: Művelt, a lengyelen kívül németül és oroszul kiválóan, angolul és latinul középszinten beszél. Rendkívül intelligens és tanulékony, de a testalkata legfeljebb átlagosnak mondható. Csak alap katonai kiképzéssel bír. Sárga mágiahasználó.

Varázslatok:

1. szint:

Név: Repülés
Leírás: A varázsló levegőbe emelkedik, és lassan, de biztosan tud is mozogni.
Hatás: A mágus a szelek szárnyán repül. Csak 15 km/h sebességgel.
Korlát: A mágia természetéből adódóan, a mozgás nem a leggördülékenyebben vihető végbe. A szelek ide-oda lökik, így még a lebegés is nehézségekbe ütközik. A varázslónak folyamatos koncentrációra van szüksége, ha elveszíti ezt, akkor szabadesés lesz a vége.

Név: Széllökés
Leírás: Erős húsba maró szelet idéz a varázsló.
Hatás: Az erős széllökés akadályoz a mozgásban, és maximum ötven kilogramm felemelésére is képes.
Korlát: A szél csak a varázslótól indulhat ki, és távolsággal arányosan csökken az ereje.

Név: Szélpáncél
Leírás: A bűvölt körül erős szelek kezdenek el örvényleni.
Hatás: A bűvölt körül egy méteres körben, mindent eltaszító szelek örvénylenek. Maximum ötven kilogrammot tudnak megmozgatni.
Korlát: A bűvölt körül keringő levegő nem kímél semmit, még a bűvöltet sem. Ezért mozdulatlanul kell állnia a saját épsége érdekében.

Név: Villám
Leírás: A bűvölt keze elektromos szikrákat vet.
Hatás: A bűvölt, amihez hozzáér, elektromos ütés éri. Élőlényekre időleges bénulást, rángást, égési sérülést okoz.
Korlát: Csak tíz percig marad fenn a varázslatot. Az elektromosság a használót is megcsaphatja, mert csak a keze válik „szigetelté”.

Név: Villámpajzs
Leírás: Egy pillanatra létrehoz a varázsló egy elektromos pajzsot, amivel védekezhet.
Hatás: Maximum tíz méterre egy 2x2 méteres pajzsot idéz, amihez hozzáér, elektromos ütés éri. Élőlényekre időleges bénulást, rángást, égési sérülést okoz. Emellett kivédi az energiatámadásokat is.
Korlát: Csak látható helyre idézhető, és nem lehet valamibe. Csak egy másodpercig tartható fenn.

2.szint

Név: Repülés II
Leírás: A varázsló levegőbe emelkedi, tökéletesen tud is mozogni.
Hatás: A mágus a szelek szárnyán repül. Csak 150 km/h sebességgel.
Korlát: A mágia természetéből adódóan, a mozgás nem a leggördülékenyebben vihető végbe. A szelek ide-oda lökik, így még a lebegés is nehézségekbe ütközik. A varázslónak folyamatos koncentrációra van szüksége, ha elveszíti ezt, akkor szabadesés lesz a vége.

Név: Széllökés II
Leírás: Erős húsba maró szelet idéz a varázsló.
Hatás: Az erős széllökés akadályoz a mozgásban, és maximum száz kilogramm felemelésére képes.
Korlát: A szél csak a varázslótól indulhat ki, és távolsággal arányosan csökken az ereje.

Név: Villám II
Leírás: A varázsló villámot lő.
Hatás: A súlyos égési sérüléseket, és bénulást okoz.
Korlát: Csak a varázslótól indulhat ki. A villám cikcakkban halad, így elég nehéz vele célozni. Nagy valószínűséggel nem talál.

Felszerelések:
Pistolet ViS wz. 35 (5 tartalék tár)
Karabin wz.98a ( 10 tartalék tár)

Második Világháború alternatíva Anzerc
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 85
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 5:38 pm

Maverick téged is [color=green]ELFOGADLAK.lor=gold]És akkor még mielőtt elkezdeném a kalandot jöjjenek a Tippek és Trükkök. Ezek olyan tanácsok lesznek, amiket én adok a játékosoknak. Nem muszáj megfogadni őket, de nem árt.
Akkor lásuk ezeket a tanácsokat:
1. Ne hősködj! Nem kell egyedül nekirohanni egy hadseregnek, még akkor sem ha egy élő tank vagy. Persze ez nem azt jelenti, hogy a sérült bajtársért nem ugrasz oda és vonszolod fedezékbe. A lényeg az, hogy egyedül ne hősködj.
2. Ne késs! Nem tanácsos kihagyni a köröket, mert aki nem ír háromszor annak vége.

Ennyi is lenne a dolog, a kaland pedig elkezdődött ITT.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitimeSzer. Júl. 20, 2011 7:00 pm

A Második Világháború alternatíván Adler Eins karakteremmel, ezúttal, ténylegesen és véglegesen beszüntetném a játékot. Köszönöm, hogy játszhattam és elnézést a németektől... Auf Wiedersehen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Második Világháború alternatíva Empty
TémanyitásTárgy: Re: Második Világháború alternatíva   Második Világháború alternatíva I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Második Világháború alternatíva
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Második világháború alternatíva
» II Világháború alternatíva (Lengyel országi ütközet)
» Homályzóna alternatíva
» Homályzóna alternatíva
» Második születésnapi émény író verseny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Alternatív Kalandok-
Ugrás: