DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Társalgó

Go down 
+47
Andrew Bennett
Marcoca
Zauna
Prischilla
Rébusz
Lucy Connor
Árnyvadász
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Ryzo
DevilBody
Justin Williams
Kapucnis
Lupin
Nova
Cybergyík
Vash
Amber Silverwolf
Penny Danvolt
Abakura Ryuu
zola90
Mobster
Andrew Ramirez
Tigra
Airie
Kevin Chase
Keisha
Bisur
Michael White
Batman
JTJ
A Karmester
Michelle Sinistresang
Halálcsapás
Kártyás ember
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
Sylvian Kervin
Robin
Demolition Captain
Matt Dent
Mammon
Duncan MacFarlane
Vadmacska
Kétarc
Teodor Black
Madárijesztő
51 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 20, 2014 9:58 pm

Mesélő nélkül mindegy
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 11:59 am

Akad akkor valaki? Kapucnissal elkezdtünk egyeztetni egy játékot, de az üziváltás úgy tűnik megszakadt vagy másfél hete, Penny pedig szerintem még nem intézte el a dolgait. Ma ráérek, úgy tűnik holnap délután is és ha szerencsém van, kedden is.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 1:29 pm

Andrew Ramirez szolgálatra készen áll. Viszont én közel sem tudok olyan aktív lenni, ezt előre bocsátom.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 1:48 pm

Lupin Memento is szívesen csatlakozik bárkihez egy kalandocskára.
Aktívság viszonylag elfogadható Very Happy
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 2:28 pm

Lángnyelv írta:
Akad akkor valaki? Kapucnissal elkezdtünk egyeztetni egy játékot, de az üziváltás úgy tűnik megszakadt vagy másfél hete, Penny pedig szerintem még nem intézte el a dolgait. Ma ráérek, úgy tűnik holnap délután is és ha szerencsém van, kedden is.

Madár vette át a három magánomat, amit még Harleyval egyeztettem. Viszont Madár teljesen elfoglalt más kalandokkal is és várnom kell a soromra. Sürgetni pedig nem szeretném őt.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 3:30 pm

Boldog nőnapot kívánok.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 8:48 pm

Egy régi játékost keresek, aki korábban, még az előző oldalon és ennek is a kezdetén Antidote nevű mágus karakterrel játszott. Úgy hallottam nem is olyan rég visszajött az oldalra. Ha valóban visszatért akkor kérem írjon nekem egy PÜ-t. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 26, 2014 2:06 pm

Oké...eljött az idő, és van elég kari hozzá, szükségem lenne 3 karakter, akik később csapatot alkotnak velem. A jövőbeni tervek, név stb, mind PM-ben megy a jelentkezőknek, akik PMben jelentkezhetnek Kevinnél.

U.i.: Az említett 3 ember a minimum, ha ennél többen lesznek, nem gond.

U.i. 2.: Rosszak és Semlegesek ebből most kiestek Wink Very Happy
Vissza az elejére Go down
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 10:29 pm

Társalgó        - Page 9 1973769_649922995075763_899571810738831561_o
Hamarosan újra itthon! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 7:30 am

Mi van srácok? Haldoklunk megint? Ha valami ultra nagy gáz van, tessék inkább jelezni, mert így szépen lassan mehet mindenki inakítvba. Ébresztő! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 9:35 am

Ezt a hetet kell kibírni, és igérem a részemről visszatér az élet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 1:36 pm

Akinek nem inge... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 3:28 pm

Hidd el visszatérek, és özönleni fognak a népek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Május 15, 2014 11:06 am

Szombat este/ Vasárnap hajnalban, folytatódik a csillagösvény. Felhívom mindenki figyelmét azon tényre, hogy mostantól aki nem ír, az sérül, drasztikusabb esetben meghal! Very Happy
És én ezt nagyon fogom élvezni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Árnyvadász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Árnyvadász


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2014. Apr. 10.

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeCsüt. Május 22, 2014 10:23 am

Mindenki meghalt??? Sad Vagy az ürlények a ludasak?
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 6:47 pm

Bocsánat. Nekem beütött a vizsgaidőszak... Próbálok úgy írni ahogy időm engedi Sad
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimePént. Május 30, 2014 11:22 am

Bocsánat a kimaradásért, ma este jönnek a postok, tessék figyelni mindent Wink
Vissza az elejére Go down
Lucy Connor
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Lucy Connor


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2014. Apr. 20.

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeVas. Jún. 29, 2014 7:47 pm

Apró érdekesség ként: Ma 75 éves a Batman képregény Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 05, 2014 3:32 pm

Este jönnek a körváltások, láttam, volt ahova minden résztvevő írt. Örülök neki, és csak így tovább.

Devon: láttam a postod korszak kalandon...ééés hááát i like it Very Happy pont ezt vártam a karitól, csak így tovább, hamarosan jönnek a részletek is, aztán belevághatsz, ahogy gondolod. Csak tartsd ezt a színvonalat Wink
Vissza az elejére Go down
Rébusz
Mesélő
Mesélő
Rébusz


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2014. Jul. 20.
Tartózkodási hely : Gotham

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeVas. Júl. 20, 2014 9:43 pm

Itt üdvözölném először a Tisztelt fórumozókat. Én leszek az új kalandmester. Ne tessenek kímélni engem nyugodtan lehet írni kaland ügyben. Wink Mert mindenki számára van egy rejtélyem!
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimePént. Aug. 15, 2014 8:38 pm

Továbbra is keresem a társaságot, ahol nem megcsonkítani, eltenni láb alól, vagy törvényszeretésre nevelni akarnának. Már megtettem néhány lépést a gonosz oldal felé és szeretném folytatni, csak egyedül se nem kifejezetten lehetséges, sem pedig szórakoztató user számára. Persze hajlékony vagyok, ha kell, szóval mehet a semlegeskedés is, még jókkal is összehozhat a sors. A tétlenség rossz piszkavas...
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimePént. Aug. 15, 2014 10:15 pm

Lusta vagyok átjelentkezni, szerintem keresd fel Leroy-t, ő biztosan tud neked segíteni, ha a sötétkék szín vonzza a szeme (és a lelked).
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimePént. Aug. 15, 2014 11:55 pm

Ha gondolod, Ramirez mindig szívesen ismerkedik. Persze a durvább szórakozás sincs kizárva a részéről, nem kifejezetten jófiú. Csak ne késs el a partyról. Very Happy
Társalgó        - Page 9 Support2
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 7:06 am

Penny, Tatjana, töröltem a Szabad játékotokat, mert Tatjana-nak nincs is törije még.

A másik ok, hogy Penny már szinte ész nélkül nyitogat szabad játékokat, így most az lesz, hogy amíg a folyamatban lévőket be nem fejezi NEM kezdhet újat!
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ra's Al Ghul
Admin
Admin
Ra's Al Ghul


Hozzászólások száma : 206
Join date : 2013. Sep. 07.
Tartózkodási hely : Mind1 csak legyen Lázár verem közelében

Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitimeSzer. Okt. 15, 2014 2:28 pm

Emberek! Jelentem visszatértem, de nagy gondban vagyok XD
Akiknek félbemaradt a kalandja miattam, azok jelezzenek nekem, és adjanak egy linket hogy hol vannak, mert én elfelejtettem XD Előre is köszönöm, és bocsánat a hosszú kimenő miatt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó        - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 9 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
9 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: