DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Maróni olasz étterem

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 10:57 am

Salvatore végre elhatározta magát. A whiskey-ét a biliárdasztal oldalán nyugtatja, a dákót a kezébe veszi.
- A hetest a sarokba. - Egy határozott lökéssel bejuttatja golyót a megfelelő helyre. A dákót letámasztja és krétázás közben. - Akkor egy nyelvet beszélünk. Az üzletének védelemre, sőt támogatóra van szüksége. Nagy testvérként fogjuk figyelni magát, persze egy bizonyos mennyiségű díjazás fejében. Ugye maga sem akarhatja, hogy az embereink éhbérért dolgozzanak. Persze ha nem fogadja el, talán semmi nem fog történni, de Gotham City veszélyes város. Balesetek pedig mindig történnek. Tizenhármas a középre. - Megtámaszkodik az asztalon a könyökével és lendületet vesz. Az ütés túl nagyra sikerült, így a golyó több koccanás után, elkerüli a megnevezett lyukat. - Ön jön. - Adja át a lehetőséget a játékban, és az üzletben is.


A luxuskocsiban a társalgás gördülékenyen folyik. Mindenki megtud mindent a másikról, amit nem félnek elmondani. Az ital, és a kísérő ételek hamar elfogynak. Pöfeteg feneketlen bendője mindent befogad, és szinte semmilyen hatással sincs rá, csak a testének állaga változik még nedvesebbé. A várost hamarr elhagyjátok, és már a kontinensen vagytok, mikor megcsörren egy telefon.


Folytatás: Katonai támaszpont
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 12:11 pm

Nem is tudom milyen arcot kell ilyenkor vágnom. Féljek, vagy legyek megdöbbent? Esetleg felháborodott, vagy nevessek? Nehéz kérdés, mert még soha senki nem vette a bátorságot, hogy fenyegetni merjen. Ezek az átlátszóan burkolt utalások egyszerűen röhejesek, de az eszemre kell hallgatni, így miután én következek a játékban, csupán abban a percben szólalok meg, addig mind végig hallgatok.

-Köszönöm mr. Maróni!

Hajlok meg aprón, mindössze fejemet megdöntve. Inkább bólintok, mint sem meghajlok. De a lényegen nem változtat mind ez. Ráharapott, és segédkezik nekem. Persze viszonoznom kell, na de ez a csekélyke ár nekem megéri, ha Gotham hatalomátvételéről van szó.

-Mint mondtam tudatában vagyok Gotham veszélyeinek. De én szeretnék még élni legalább 30-40 évet.

Höh... 30? 40? Toldjuk meg még ezeket a számokat jó pár évszázaddal, vagy inkább ezreddel. Ekkor bele iszok a whiskeybe, majd vissza teszem, és a dákóval kezemben megdőlök az asztalnak támaszkodva, és lökésre készülök. Soha nem billiárdoztam, nem is igazán ismerem a szabályokat, de annyival tisztában vagyok, hogy a fehér golyóval kell megütni egy másikat, aminek lehetőleg az egyik lyukba kell beérnie. Halandó, Földi szórakozás... értelmetlen, és nincs benne semmi élvezet. Inkább csak Marónit próbálom imitálni, és úgy játszani.

-Tizenhármas a sarokba.

Milyen szép lenne ha most azt a golyót ami neki nem sikerült, belökném. Ha van egy kis esze ennek az emberfattyúnak akkor megalázó jelként fogja fel. Persze amint ellövöm, folytatom amibe az imént belekezdtem, nem törődve azzal túlzottan a lökés után, hogy sikerül-e a tervem vagy sem.

-Mondja csak miféle segítséget szeretne kérni ön tőlem? Mert hogy maguk miben támogatnak, arról van némi fogalmam. De konkrétan én hogyan tudok segíteni önöknek viszonzás képen? Mire gondolt?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 03, 2011 10:36 pm

Az ütésed vagy csak a véletlen műve, vagy a sokévnyi élettapasztalat, de az is lehet, hogy őstehetség vagy. A golyó kettő koccanás után lemegy a lyukba. Szinte tökéletes az íve, és még több neked tetszőt is a lehullás peremére juttattál. A lökés tökéletesség határát súrolja, hát még a kérdésed. Salvatore csak mosolyog, és bólogat, rátapintottál a lényegre.
- Nem kérnénk túl sokat. Csak, ami jár nekünk. A kaszinója csak úgy vonzza a rossz arcú egyéneket. Nagy az épület, sok bejárat, és zug. Nagy emberállományt kell, majd megmozgatnom. Sok költség, utaztatás, étkeztetés, nyugdíjjárulék, és a többi, ez mind az én nyakamba fog szakadni, ilyenekkel magának nem lesz gondja. Ezt pedig a legnagyobb sajnálatomra meg kell fizetni. A kaszinója bevételének fele talán fedezné a dolgot, de gondolom ön többre gondolt, de mi megelégszünk annyival amennyi nekünk jár. Se több, se kevesebb. - A mosolya akár egy hiénáé, aki éppen egy síró csecsemőt talált magának. Könyörtelen és rideg, talán még a poklot is lehűtené, ha egyáltalán tudná, hogy létezik egyáltalán. A kapzsisága lenyűgöző, még ha csak olyan emberi pénz kíván magának. Ha tudná, hogy az általa ismert világon kívül is létezek lények, és hatalmak, akkor sokkal jobbra is fenhetné a fogát, holmi pénzen kívül.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 9:48 am

Elégedetten mosolyodom el, mikor a lökésem jól sikerül. Sőt! Több mint jól. Vetek egy apró pillantást Maróni felé, majd miközben hallgatom válaszát, ismét nekikészülök egy újabb lökésnek. A sok lyuk felé sodort golyót, remélem nem lesz nehéz betaszigálni, így nagyobb reményeket fűzök most már a jelenlegi körömhöz. Kinézek egy könnyebb lökést, majd indítom, ám előtte válaszolok.

-Természetesen. Valóban többre számítottam, de ha maguknak elegendő a bevétel fele, hát legyen.

Mondom, majd ekkor koppan a dákó hegye a fehér golyóval és útjára engedem azt. Közben mindössze annyi fordul meg fejemben, hogy még is m haszna van mind ebből a maffiának. A kaszinó bevétele nem annyi, amennyi szerintem érdekelt lenne ez ügyben. De még is beéri vele. Azt hiszi hogy ebbe bele törődök? Biztos több húzódik a háttérben, de most nem állok neki pedzegetni. Talán majd Stolidus utána néz Maróninak. Ügyes lány, kikémleli nekem. Lehet ő az egyetlen ember, akit nem kínoznék meg mikor elérkezik a világvége, csak szimplán megölném.

-Mondja mr. Maróni?! Ha nem vagyok túl tolakodó, megtudhatnám, hogy a védelmük milyen módon merül ki? Tudja ne értsen félre, de én adok, és ez egy tiszta ügy. De mit kapok pontosan?

Kérdem talán kicsit a határokat feszegetve, de nem kertelek most. Tudni akarom, ha már ez a féreg kap, akkor mit is ad. Védelmet? De miben merül ez ki? Megvédi a kaszinómat, vagy a vállalatomat? Ha más szervezet támad rám, ami erősebb mint a Maróni család hajlandóak lesznek velük szembe állni?

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 7:05 pm

A golyó csak gurul és gurul, igaz nem nagy távon, és nem is kell kacifántos íveken menni. Egyetlen egy koccanás, és egy következő golyó esik le a megfelelő zsákba. Salvatore arcán látszik, hogy élvezi a megfelelő vetélytársat, még ha látványosan kezdő is, és nem tartja be a szabályokat, de ez csak egy játék az igazi üzlet kettejük között van.
- Örülök, hogy látja az én szemszögemből is a dolgokat. A sok éhes szájat etetni kell, és nem kis felelősség ennyi éhes száj. Természetesen nem tolakodó. Az üzlet az üzlet, és még szép hogy felvilágosítom mire megy el a pénze. Napi huszonnégy órás teljes védelem, az ön összes üzletére. Az embereket természetesen én és ön is irányíthatja, engedelmeskednek, mint a képzett katonák. A piacon kapható legjobb kiképzést kapták, és fel lesznek szerelve a legdiszkrétebb, ám meglepően hatásos fegyverekkel. Erre a szavamat adom. Remélem ennyi biztosíték elegendő önnek. Igaz még lenne egy aprócska dolog, amire ki kellene térnem. Az ön Miracle Import & Export vállalata nagy szolgálatot tehetne a családomnak. Ha diszkréten tudna szállítani, és természetesen kérdések nélkül akkor ezt az ötven százalékot talán lejjebb vihetnénk. Csak ha önnek is megfelelne a dolog. - Az asztalt nézi, és látszólag elnyerte a tetszését a tárgyalás alakulása. Úgy vigyorog, mint egy macska aki lenyelte a kanárit. Teli hassal, és mégis falánkan. Várja a válaszod, és már lelki szemei előtt a vállalatod, mint családi ékszer szerepel.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 11:35 am

Ismét célt ér a golyóm. Remek. Érzelmektől mentes arccal siklok végig az asztalon, majd Marónin, mire ismét a fehér golyót környékezem meg, és próbálom a lehető legjobb és legkönnyebb lökést bevinni, ami remélhetőleg még sikeres is lesz. Közben pedig hallgatom az ember szavait. Próbálok lökés közben úgy helyezkedni, hogy Maróninak háttal legyek, és a fia se lássa azt a vigyort arcomon, ami a vállalatom szóba kerülésekor csillan meg. Ördögi mosoly ez, mert elértem amit akartam. A maffia mellettem fog állni. Bár még most azt hiszik én vagyok az ő hálójukban, de igen hamar fordulni fog a kocka. Hamarabb mint azt gondolná bárki is. De nem lássa üzlet társam azt, hogy túlságosan is ő szabja a feltételeket. Kicsit én is bele folynék. A vigyort törlöm arcomról, majd mintha ott sem lett volna fa arccal egyenesedek fel, majd kezdek bele.

-Látom maga mindenre gondolt, és mindenre igényt tart. Igazi üzletember, bár nem vártam mást.

Mondom, majd folytatom.

-Szóval szüksége lenne a vállalatra is. Hát legyen. Segédkezek önöknek a szállításban, de szükséges tudnom mit szállítok. Nem szeretek vaktában tapogatózni, mert abban az esetben váratlanul érhet valami, amit nem szeretnék. Gondolom ön sem az a típusú ember, aki csukott szemmel nézi a világot. Szeretem ha tudatában vagyok annak, mit is csinálok. Nem lesznek kérdések, mind össze annyi, hogy; hová, és mikorra? Viszont előjáróban örülnék annak ha elmondaná mit is kellene A pontból B-be vinni. Fegyverek? Drog? Bevándorlók? Iratok? Pénz?

Kérdem kicsit faggató jelleggel. Majd csak elégedetten veszem tudomásul hogy kellő védelmet nyújt majd a kaszinó bevételének feléért. Nem mintha szükségem lenne rá. Inkább a kapcsolat építés az, amire igényt tartok, és a bizalma, amivel majd hatalomra léphetek amint eljön az idő. Az én időm!

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 1:48 pm

A golyó csak gurul és gurul, mintha csak lassított felvételbe látnátok az eseményeket. Eléri az első csíkosat, majd egy ártalmatlan koccanás utána a kiszemelt telit. A szép egyszínű golyó a kívánt célt eléri, ám a szabály az szabály, és a kezdés újra Salvatore-é.
- Igen természetesen, önt beavatnánk minden szállítmányba, legalábbis majdnem mindegyikbe. Nem mintha nem bíznánk a diszkréciójába, de azért tudhatja, az üzletben csak partnerek vannak és nem barátok. Az felsorolt lista majdnem teljes, igaz olyan piti dolgokkal mint bevándorlók csempészése, mi nem foglalkozunk, egy városon belüli szállítmányozó céggel, meg nem is sok értelme lenne. Ámbár ki kell egészítenem még egyel, az emberek. Fegyveresek, fegyvertelenek, most az nem számít, csak a ön cége minden gyanún felül áll, így a rendőrség nem kerestetné bizonyos incidensek kapcsán. - Ezzel feltette a pontot a beszélgetésre, és a játékra is. Egy erőteljes mozdulattal, és a fehér golyót útjára indítja. Meglepő előrelátásról tesz tanúbizonyságot, a művelet. A csíkos golyók között cikázik a fehér, és szinte az összes fennmaradottat eltalálja. A meglepő mégis az, hogy egytől-egyig, beleesnek a kiszemelt zsákokba, és a fehér még mindig lendületénél van. Már csak az utolsót kellene beütni, ami felé tökéletes irányba is halad, de a "véletlenek" összejátszanak, és a fekete golyó az útjába kerül. Az eredmény nem marad el, a tiltott golyó az egyik lyukban köt ki, így te vagy a nyertes. - Úgy néz ki a szerencse ma maga mellé állt, Mr. Johnson. Remélem ilyen gyümölcsöző üzleteket fogunk tartani a jövőben is. - A biliárddákót berakja a tartójába, és felhörpinti az utolsó korty whiskey-t is. Úgy néz ki a tárgyalást befejezettnek tekinti, igaz mindenre rátette piszkos kezét, amire csak akarta, így tényleg vége is van. Még megvárja akarsz-e tőle valamit kérdezni, amire ezek után szívesen válaszol.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 06, 2011 2:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 2:40 pm

//Csak annyit jegyeznék meg, hogy Mammon eredeti nevéről senki nem tud. Mindenki úgy hiszi, az iratai is azt bizonyítják, hogy ő Terrence Johnson.//


Az elhangzottak után, csak bólintok. Rendben, legyen így. Ne ossza meg velem minden ügyletét. Majd úgy is kiderítem. Ezek után csak figyelem ahogy meglehetősen pontos lövése célt ér, de a fekete golyó végül a lyukba esik, amin csak elgondolkodok, és kicsit talán enyhén látni az értetlenségemet arcomon, mivel nem értem mért én nyertem. Egészen pár másodpercig, míg nem azt a következtetést vonom le, hogy a tiltott golyó szerepét a fekete töltötte be, aminek minden bizonnyal nem ott lenne a helye, ahová került. Tehát nyertem. Csak húzok egyet számon, és bele gondolok mennyire idétlen emberi mulatság ez a játék. A dákót helyére állítom, majd én magam is megiszom még a maradék whiskeyt. Majd oda lépek Maróni elé.

-Én is remélem, hogy hosszú eredményes és gyümölcsöző lesz kettőnk üzleti kapcsolata.

Nyújtom felé a kezemet, az emberi gesztus révén. Majd folytatom.

-De lenne még egy kérdésem...

Kezdek bele, rideg, kíváncsiságtól mentes hangon. Mintha csak tudnám a választ.

-... ha nem tartom fel vele. Tudja hallottam Gotham különös ön jelölt jótevőiről. Nem vagyok itt régóta, és mindössze pletykák ezek, mik eljutnak hozzám többnyire, és kész tényekkel nem igen találkoztam. Pontosabban saját szemmel még nem láttam egyik maskarást sem. Biztosítani tudja nekem a velük szembeni védelmet? Mivel ha igazak azok amiket hallok, nem a rendőri módszerekkel dolgoznak ezek az alakok.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 10:55 pm

//Tudod mennyit kerestem, hogy melyik nevet is használod mostanában? Végül ennél maradtam, mert a vállalatod neve is ez, de látom rosszul döntöttem.//

Maróni látszólag meglepődik a kérdéseden, és talán nem is látszólag. Egy pillanatig a fiát nézi, aki eddig a sarokban állt, és várt. Végül mégis sikerül szavakba öntenie a mondandóját.
- Ha jól emlékszem egy bő félórája látott kettőt is közülük, igaz ők nem hívják magukat igazságosztónak, vagy bűnüldözőnek. A válasz mégis bennük van, mint a konkurenseink, mi is használjuk őket. Olcsóbbak, mint egy hadseregnyi biztonsági ember, és majdnem olyan hatékonyak. Igaz nem annyira megbízhatók, de mivel a vállalata ön szerint is tiszta ezért nem kell aggódni ilyen dolgok miatt. - Teszi hozzá mosolyogva, ami nem túl biztató. Nyeregben érzi magát Salvatore, de csak azért, mert nem tudja amit te. Umberto elmondja, hogy a kocsi kit vár téged, és bármikor elmehetsz, amikor csak kedved tartja. Ha akarod akkor itt is ehetsz, és természetesen gondoskodnak a szórakoztatásodról is, ha megmondod mivel is lehetne elérni nálad a kielégítő élvezeteket.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09, 2011 2:24 pm

Na igen. Láttam őket. Meg láttam azt a kettőt is a rendőrségen. De azok csak kisded játékosok voltak, nem többek. Én azokról akarnék többet tudni akikről suttognak csal. Akik felbukkannak, cselekednek és elérik céljaikat. Akik nem hagynak hátra nyomot. De azok akikkel találkoztam senkik. Modoruk nyers volt, stílusuk semmitmondó, és mint a robotok cselekedtek. Ők nevetség tárgyait képezték.

-Na igen láttam, de ők amatőrnek tűntek. Lehet pusztán az én megítélésemmel van probléma, de akikről hallottam más kaliberbe sorolhatók. Olyan típusú maszkosokkal nem találkoztam még.

Mert amit ez az Elektromos férfi is tett hónapokkal korábban... piti, szánalomra sem méltó ellenállás volt. Kezdetleges. De amit az utcákról hallok... azok a munkák profik.

-Annak ellenére, hogy vállalatom érinthetetlennek tűnik jobb mindig felkészülni a legrosszabbra. Talán ezt ön is így látja.

Mondom végül elhalkulva. Több kérdésem jelenleg nincs, vagy csak nem jut eszembe, bár ha lesz kétséget kizárólag felteszem. Habár még is... egy valami még megválaszolatlan maradt számomra.

-Elnézést, mr. Maróni. Immáron tényleg nem szeretném tovább rabolni drága idejét. De a kapcsolattartás? Valami állandó elérhetőség? Vagy csak időszakosan találkozunk? Akkor is hol? Jó lenne ha én is felkereshetném magát.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 10, 2011 3:16 pm

Salvatore Maróni kijelentéseidre alig tud mit válaszolni. Diplomatikus akar lenni mint eddig is, de egy ilyen helyzetbe nehéz, így csak széttárja kezeit, és mint egy orvos felel.
- Hát nem tudok mást mondani, mindent megteszünk, ami az erőnkből kitelik. - Ezzel még egy mosolyt is küld feléd, legalább annyit sugallva mint az orvosok. Mindent megtesznek, amit kevéske, gyengécske csatlósokkal véghez lehet vinni. Csak biztonsági őröket adnak a céged mellé, de ők nem biztosító társaság, a káraidat nem fogják megtéríteni. - Hát tudja a mai világban könnyedén el tudjuk érni egymást. Vannak titkárnőink, asszisztenseink, és mindenünk ami kellhet hozzá. Természetesen az üzleti ügyeinket, privát védett vonalon fogjuk megoldani. - Int még egyet fia felé, aki azonnal intézkedik, és elindul megoldani a felmerülő problémákat. Ha pedig lezárult felőled is a megbeszélés akkor kikísér a kinti limuzinba, ami csak rád vár.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 10:05 am

Bólintok. Mind össze ennyi, amit megtehetek, és nem több. Nem igazán tetszik a válasz, de még nincs itt az ideje, hogy neki álljak feszegetni a határokat. Most megelégszek ennyivel. Miután megkapom az elérhetőséget, zsebre teszem, és elbúcsúzok Marónitól. Úgy fest dolga van, mivel már látom arcán hogy kezd terhessé válni társalgásunk. rendben. Legyen. Most ő irányít, had érezze nyeregben magát, és nem fogom feltartani. Még nem. Most még ő a domináns fél. Higgye csak ezt... higgyen csak egy álom világban, ami hamarosan félbe szakad, és véget ér. Amíg kikísérnek csak elgondolkodom azon, hogy valamivel biztonságosabb emberre számítottam az elérhetőséget tekintve. Lehet, hogy az üzlet privát vonalon fog zajlani, de a nyilvános találkozók, és egyebek túl feltűnőek számomra. Nem akarok idő előtt elbukni a tervemmel. Szörnyen bosszús lennék és az Alvilág sem örülne ha kudarcot vallanék. Amikor kiérünk a limuzinhoz, a fiúra nézek.

-Mond meg kérlek apádnak, hogy köszönöm a vendéglátást!

Hangzik el a számból, majd beszállok a járműbe és hátra dőlök. Pár pillanat múlva elkényelmesedek, és elégedetten dőlök hátra, de csak miután már nem látni engem a zárt ajtók és felhúzott ablakok mögött. Miután magamban kicsit megveregetem vállamat, megszólalok a sofőrnek az úti célt illetőleg.

-A Miracle vállalathoz kérem!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 13, 2011 6:04 pm

A limuzin kényelmes, mint mindig. Az előre behűtött és odakészített pezsgőt kortyolgatva gondolataidba merülsz, és élvezed az utazással járó örömöket. Zötykölődés mentes végig az út, de valami zavar téged. Valami tudat alatt, amit nem tudsz hova tenni. Talán a megbeszélés alkalmával történt valami, vagy éppen ez a szag, ami mindent átjár az oka, hogy zavaró tényező kering körülötted. A légkörben terjengő illat, mindent beterít, de semmi érzékelhető forrása nincs, a sofőr pedig nem tesz róla tanúbizonyságot, hogy bármit is észrevett volna.


Folytatás: Miracle Import & Export Vállalat
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 01, 2011 6:38 pm

Folytatás:
  1. Blackgate Börtön
  2. Imperátor Étterem


Az egyikőtök számára már megszokott helyre érkeztek. Maróni olasz étterme, sok finomság és titok birtoklója. A Maróni család feje, már vár titeket az erre a célra kialakított hátsó helyiségek egyikében. Mint mindig most is gondterhelt, és most fiai sem állnak mögötte. Pöfetegre lenézően néz, de Cerberus-sal már más a helyzet. Látszik rajta, hogy vadász, és éppen ez kell a don-nak most. A város forrong, vér folyik az utcákon, és a ti segítségetek kell, hogy A Római Birodalom kiszenvedjen.
Salvatore éppen cigarettázik, és félig meddig az asztalon ül. Csak mutatja, hogy ha akartok helyet foglalhattok, és csillapíthatjátok éhségeteket az étterem bármelyik fogásából. A cigije szinte már csonkig ég mire megszólal.
- Azért küldte főnökük ide, hogy szolgáljanak engem. A feladatuk egyszerű, annyi mocskos tagot kell megölni A Római Birodalomból, amennyit csak tudnak. A lényeg a kár okozás. Bármit megtehetnek, és bárhogyan, nem érdekel az ár, csak a haszon. Falcone erősebb nálam, ezt nem hagyhatom. A képességeikben bízok, és tudom nem hiába. Itt vannak, azok az üzletek, amiket birtokolnak. - Ad közelebb egy várostérképet, rajta épületek, kerületek bejelölve. Egy-egy rövid sor mit is űznek bennük. Fogadó irodák, kártya barlangok, raktárak, és minden amivel csak foglalkozik a család, vagy annak csatlósai. A keresztapa csak néz titeket, és nézi mire is döntötök.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 7:25 am

Büszkén szedem lábaimat, egy sikeresen megjárt megbízás után. Lépteim magabiztosak, talán túlzottan is és inkább önteltséget sugároznak, még akkor is, ha a pokolból szabadult fattyú kutya jár mellettem. Lehet ő nagyobb, erősebb, brutálisabb meg a többi ilyen démoni sablon dolog, de én tudok valamit amit ő nem. Ho-ho! Nem játszom ki egyből a lapjaimat, de a lényeg hogy nyugodt vagyok, és fapofa helyett elégedett vigyor van arcomon. Mikor belépek az étterembe és Salvatore elé vezetnek, élek a lehetőséggel. Van itt minden, mi szem szájnak ingere. Neki állok falatozni... vagy zabálni ez már részlet kérdés, és tömöm magamba amit látok, majd rendesen feláztatom a gyomromat néhány csalogató itallal. A keresztapa szövegelését fél füllel ugyan, de hallom. Figyelek én, persze, meg vállalom a munkát, így teli szájjal sandítok magam mögé, és mutatok egy "OK" jelet hüvelyk ujjamat csillogtatva. Benne vagyok a megbízásba, csak legyen nagy a dohány, más feltételem nincs. Meg hát Mammon vissza zavarna a nagy Belzebubhoz, Luciferhez, Sátánhoz, Ördöghöz.... szóval a gonosz birodalmába ha nem bólintok rá a munkára. Felmarkolok egy raklapnyi kaját a kezembe, majd vissza csoszogok a Donhoz, és úgy majszolok tovább. Néhány falatka leesik a padlóra, de remélem nem gond. Csak van valaki aki majd feltakarítja.


Pöffeteget követem az étterem falai mögé, majd valami maffiózó elé vezetnek, aki a megbízásról kezd el beszélni. A sz@ar golyó egyből megtámadja a svéd asztalt, ami láttán egy halk és megvető morgást csikar ki belőlem. Figyelmemet a megbízó felé fordítom, akiről némi információt kaptam ugyan, de nem is igazán érdekel hogy ki ő. Egyedül az a fontos, hogy ismét játszhatok néhány pajtással. Kevéske érzelem olvasható le rólam a tájékoztató hallatán, majd mikor elém kerül a térkép tanulmányozni kezdem. Úgy veszem észre lesz egy kisebb mészárszék magunk mögött, de ez csak a jéghegy csúcsa. Halvány fél-mosoly húzódik arcomon, majd csak bólintok és pár szót mellékelek a gesztushoz.

-Számomra az öröm, a megbízatás.

Mondom higgadt hangon, amiben érezhetően felcsendül a vadállati énem is. Mikor Pöffeteg vissza tér csak méla undorral nézek végig rajta, és barátian teszem vállára a kezemet, miközben a megszokottnál nagyobb karmaimat vállába mélyesztem, jelezvén, hogy cseppet sem tetszik a modor, amit megenged magának. Démonok vagyunk, de ameddig nem jön el a mi időn, tiszteletet kellene mutatni, ha nem is sokat, de egy keveset igen. Nem kell veszélybe sodorni a kapcsolatunkat, vagy kilétünket azzal, hogy egy bolond képes fél svédasztalt felzabálni egy ültő helyében és több liter folyadékot leönteni a garatra. A kis fenyítésemet próbálom nem szemet szúróan végezni, de ha látja esetleg bárki is, nem zavartatom magam. Végül még ismét a maffiózóhoz fordulok.

-Nincsenek se szabályok, se megkötések? Ha jól értem csak a tiszta vérontást akarja látni?

Teszem fel kérdésem egy ördögi mosollyal a vége felé, majd csak arra az egy szóra várok. Engedje el a pórázt ez a bolond, csak nehogy az utamba álljon, mert akkor őt sem hagyom életben.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 04, 2011 11:53 am

Salvetore Maróni elégedett mosollyal nyugtázza azt a kérdést, amit feltettek neki. Talán pont erre számított, egy ilyen vérgőzös zakkant csatlósra, aki bármit megtesz az ölésért.
- Igen bármit megtehetnek. Megkötések, és bármilyen gát nélkül. Önökön múlik mit művelnek, egy feltétel azért van. Csak A Római Birodalom embereinek szabad tudniuk kinek is dolgoznak. Senki másnak. - És ennyi, ezzel el is indít titeket a halál, és szenvedés útján. A város csak rátok vár. Ti döntetek mit tesztek, és kivel. A feladat egyszerű ők pusztuljanak ne ti. Így hát most ott álltok az étterem küszöbén, és még érzitek, hogy nem ti vagytok az egyetlenek, akik ma ezt a parancsot kapta.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 9:21 am

Arcomon megjelenik az elfogyasztott ételek mindegyikének egy-egy kis darabja, de nem zavartatom magam miatta. A kutyus kezd idegeskedni, és belém vájja karmait, amiből nem sokat érzek a hájam miatt, de azért meglennék e nélkül a fájdalom nélkül is. Kezd már idegesíteni, hogy mindig mindenki úgy bánik velem mint egy senkivel. Bár erős démon lennék, akkor senki nem szórakozna velem. Fogaim össze szorulnak, de más egyebet nem tud kiváltani belőlem a blöki. Megpróbálom kiküzdeni magam a csávó kezei közül, és egy kicsit arrébb menni tőle. A nagy családfő szövegelését hallgatom, majd csak bólintok, és lenyomom a torkomon az utolsó falatot. Megtörlöm számat kezemmel, de inkább elmaszatolom a kajafoltokat, mint hogy eltüntetném. Ezek után teszem fel kérdésem, ami motoszkál bennem.

-Ugye nem csak mi ketten leszünk? Lesznek mások is, igaz? Jönnek velünk néhányan azok közül a jóvágású fegyveresek közül is, igaz?

Kérdem, és lehet hogy lesz aki észre veszi a hangomban a félelmet. Nem szeretnék megint szitává lyuggatott testtel haza térni. Jó lenne néhány alak még mellénk, mert hát fő az óvatosság, meg ilyenek és szóval na. Nagyra nyitott szemekkel remélem a kedvező helyeslő kis választ, és mellénk csapódik talán úgy 10-20 maffiózó. Ha tetszik, ha nem, nincs szándékom vissza jutni a pokolba. Tehát had halljam azokat a szavakat, amik megnyugtatnak.



A kis dagi elhúzódik mellőlem. Nem zavar, sőt, örülök is neki, mert érzem, hogy fél és ez a félelem fogja őt motiválni arra, hogy engedelmeskedjen. Lehet hogy Mammon adja a parancsokat, de mikor ketten vagyunk én vagyok a falka vezér. A férfi válasza tetszetős, és nincs is már más amit tudni akarok. Engedélyt kaptam a gyilkolásra, és tudom azt is hogy kik a célpontok és hogy hol vannak. Másra nincs szükségem, de úgy veszem észre Pöffeteg kevesli az én társaságomat. Hogy jönnek e velünk, vagy vannak e mások rajtunk kívül akik ezt a feladatot kapták, cseppet sem izgat. Ha kell ő velük is végzek ha azt hiszik, hogy jobbak nálam, ha megpróbálnak megállítani, vagy ha gátolnak. A térképért nyúlok, és össze tekerve elteszem kabátom zsebébe, hacsak nincs ellenvetés majd indulásra készen lépek egyet az ajtó felé, tudomást sem véve róla, hogy Pöffeteg még válaszára vár. Közbe vágok és a maffiózóra nézek gyilkos szemekkel.

-Nem fog csalódni.

Mondom és már tudom is hogy hol lesz az első állomásom. Az étteremhez lévő legközelebbi raktár/üzlet az ahová utam vezetni fog. Pöfeteggel vagy nélküle, maffiózó kísérettel vagy a nélkül.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 08, 2011 10:01 pm

A legközelebbi üzlethez nem kis távolságot kell megtenni. Nem véletlen, hogy a Maróni család egyik központja ez az étterem. A banda területének a szívében foglal helyet. A térképen jelzett legközelebbi célpont pedig az egyetem környékén található. A középső sziget nyugati részén, közel a Dixon dokkokhoz.
Egy kisebb műkincskereskedő üzlet. Nem tudjátok ki is uralkodik ott, de az biztos hogy szeretheti a régiségeket. Elvileg nagy támogatója az ottani múzeumnak, a művészeti galériáknak, és minden hasonló puccos giccses pénzherdáló dolognak. Igaz, hogy ezekben mossa a piszkos pénzt, vagyis nagy érvágás lesz A Római Birodalomnak, ha az egyik fejőstehene eltűnik. Egy szó mint száz, a város másik kerületébe kell eljutnotok, még ha lehet ezen az estén. Ami gyalog nem kicsit büdös lábakat eredményezne.
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 10, 2011 9:46 am

A kérdésemre nem kapok választ. Nem tudom miért, talán nem vagyok szimpatikus a nagy bűnözőknek, pedig éltemben még igen hasznos voltam nekik, most meg már azt is elfelejtették ki vagyok. A nagy kutya lelépni készül, úgy tűnik neki nem kell segítő kéz. Hát igen. Ha nekem is ilyen képességeim lennének, nekem sem kellene. Sóhajtok egy nagyot és Sigmundra gondolok. Csóri büdös tojást kihozhattam volna, de hát nekem is megvoltak a problémáim. Ementáli sajtot csináltak a bőrömből. Fogaimat szívva és cuppogva a beszorult ételmaradékot próbálom kioperálni miközben szedem a lábaim és vállat vonva a tiszteletlenségért ami miatt nem válaszoltak megyek Cerberus után.


Elindulok kifelé és átgondolom az úti tervet. A legközelebbi célpont is távol van, gyalog órákba telne az út és a tömegközlekedés most szóba sem jöhet. Maróni kiadta a feladatot, és nincs szükségem fegyverre, eszközre ahhoz, hogy teljesítsem a megbízást. Nem az a fajta vagyok. Megoldom én magam a problémákat. Kisétálni szándékozom az étteremből annak tudatában, hogy a térkép a kezeim között és az alapján még ma éjjel végzek mindegyik riválissal és azoknak rejtekhelyével. Az utcán az első szembejövő járműt megállítani próbálom úgy, hogy elé lépek, majd kirángatom a sofőrt, és azonnal megölöm. A hulláját pedig valamelyik konténerbe vagy zsákutcába hajítom, és már is előállt a mai éjjeli limuzinunk. A volánt át adom Pöffetegnek amennyire tudom, ő tájékozott az utcákon. és rendőr múltja miatt jobban elboldogul majd sofőrként.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 11, 2011 1:08 pm

Kiértek az utcára, ebben az időben már nem sok kocsi ténfereg az utcákon, de még vannak olyan vakmerőek, akik azt hiszik halhatatlanok. Cerberus az egyik nem túl full extrás kocsi elé lép ki, bent egy fiatal suhanc üldögél, és hirtelen nem tudja mi is van.
Az ajtó könnyedén enged a nagy erőnek, és a kölyök is. Éppen hogy csak megérhette a tizennyolcadik életévét, és már véget is szakadt. A torkából fröcskölve távozik a vér, de ezt már csak a közeli sikátorban éldegélő patkányok értékelik. A kormány mögé éppen, hogy csak befér Pöfeteg, és már robogtok is az üzlet felé.


//Kérek egy szép hosszú megbeszélést, vitát, vagy bármi mást amiből látszik a karakterek jelleme, és egymás közötti viselkedésük.//
Vissza az elejére Go down
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 9:18 am

Meg van a fuvar, és betuszkolom magam a volán mögé. Hasat behúz, vállat kinyom, fejet felszeg és mint anno a járőrszolgálatnál kezdődhet a kocsikázás. Cerberus az anyós ülésen, mire össze csapom tenyerem és megdörzsölöm, majd nyammogok egyet és kollégámra nézek. Éppen szólnék, hogy merre vegyük az irányt, mire elém teszi a térképet és rámutat a célállomásra. Dixon dokkok. Jó kis fuvar lesz, szóval megnyomom a gázt és kezdődhet is a kiruccanásunk. Bár hasam gátol a könnyed mozgásban, de csak elérem a rádiót és bekapcsolom. Valami jó kis zenére tekerem, amolyan kedvcsinálóra.

-Jöhet egy kis kakaó?

Kérdem a pajtástól, de nem osztja a véleményemet. A kis ketyerét kikapcsolja, de tekintete mind végig az úton van és rám sem néz. Nehéz eset ez a kutya, talán még nem volt gazdija, aki megnevelte volna. Meghúzom kicsit magam, megvonom a szemöldököm, forgatok egyet szememen, de szólni nem fogok, mert hát lássuk be vannak különbségek kettőnk között és nem én jönnék ki jól. Bár sose tudni! Eljön még az én időm, amikor letaszítok mindenkit és én leszek Gotham királya... na jó, remélem ezt senki nem hallja. Lehet, hogy csak gondolok rá, de pszt, még azt sem szabad. Elmerülök abba, milyen jó is lenne, ha egyszer én lennék a város ura, de egy magasan szárnyaló turbékoló és éneklő galamb ránt vissza a valóságba. Ebben a pillanatban rám tör a nevetés, mert eszembe jut, hogy a kutyusnak jobb a szaglása mint az átlagnak. Vajon mennyire szagos lehet neki ez a fing? A nevetést nem bírom abba hagyni.



A kocsiban ülve nem áll szándékomban beszélgetésbe elegyedni ezzel a démonok szégyenével. Alattomosnak, és idiótának tartom. Nem értem Mammon miért küldte el velem, egyedül is boldogulnék, ez a hájas disznó csak gátolni fog. A rádió tekergetése amivel hangulatot akar csinálni nem jó ötlet. Az útra meredek, de kezemmel kikapcsolom a szerkezetet eléggé parancsoló jelleggel. Ha vissza kapcsolja leharapom az ujját. Az elhaladó sikátorokat, lakóépületeket és azon néhány embert figyelem, akik kimerészkedtek az utcára. Soha sem gondoltam volna, hogy egy napon ide, Gothamba fogok jutni. Nem élek itt régen, de megtanultam, hogy a város egy igazi vadászmező. Nem olyan mint Angliában, ahol én voltam a nagy vad és mindenki a tápláléklánc alján foglalt helyet. Itt lehetnek riválisaim, és vannak is. Csak a macskákra kell vissza gondolnom. Nem érdekel túlságosan a mögöttes történetük, meg hogy ki a vezérük és ki nem. Én az oroszlánban is csak a zsenge nyuszikát látom, aki beleimben végzi majd. Ahogy elmerülök gondolataimban fogaim vicsorogni kezdenek, mikor emlékek törnek rám. A kocsiból kinézve már nem Gothamet látom, hanem Angliát és annak erdejét, ahol évekig éltem. Újabb és újabb képek villannak be, majd megérzek valamit. Dög húst... vagy nem... ez...

-... Pöffeteg.

Morgom orrom alatt, mikor megérzem a szagát, és egyből vissza ránt a valóságba.Metsző fogaim kibuknak, és állatiasan hörgök és egy villámgyors mozdulattal torkának szegezem karmaimat.

-Jól figyelj te hájas disznó! Ha mulatni van kedved akkor ne felejtsd el, hogy rám bizony ragad a jó kedv, de én más módon teszem magam boldoggá. Felváglak és kivéreztetlek, majd visszaküldelek oda, ahonnan jöttél, miután végig néztem szenvedésedet és felzabáltam a hulládat. Nem tudom minek küldött velem Mammon, de ha hátráltatni fogsz. Ha az utamba állsz. Ha csak rosszkor veszed a levegőt. Nem érdekel milyen kapcsolatod van a főnökkel, de felnyársallak. Ezt ne értsd fenyegetésnek, csak egy baráti jó tanácsnak.

Mondom hidegvérrel a hangomban, akár egy sorozatgyilkos pszcihopata.



Megkapom a fenyítést, és nem tagadom össze szartam magam. Kicsit veszélyeznek azok a karmok itt a torkomnál, és nyelni sem igazán merek. Jól van blöki, bocsesz, több fing nem fog feljönni a felvilágra a félelem feszélyezése miatt. Elengedem egyik kezemmel a kormányt, és lassan, nyugodtan eltolom a kutya kezét magam elől.

-Rendben góré, csak bélgörcseim vannak. Ne harragudj, ígérem nem lesz több ilyen.

Mentegetőzöm, és irhámat kirángatom a szorult helyzetből. Mit ne mondjak szánalmas egy fenyegetés volt ez, ahogy az egész démon is egy szánalmas nagy kupac sz@r. Na mi van Gillian? Hangosan nem mered mondani? Na ja... még szép hogy nem. Erről vagy híres, hogy meghunyászkodsz. Lehetnél egyszer te a nagyobb vad. A legnagyobb. Jó-jó, talán majd egyszer. Valamikor. Máskor. Sóhajtok egyet és a volán mögött robogva már nem is igazán van kedvem forgolódni, vagy zenét hallgatni, esetleg egy galamb rajt elengedni. Ez a Cerberus egy rohadt nagy ünneprontó. Megcsóválom a fejemet, és csak navigálom magunkat néha a térképre kuksizva.



A disznó megtanulta hol a helye, és hogy ki a vezér ha ketten vagyunk. Enyém ez a falka, még ha csak két főből is áll, és én irányítok. A szánalmas kis mentegetőzése szóra sem érdemes, de úgy látom megtanulta most hogy hol a helye. Az út hátralévő része némaságban telik, de nem is baj. Fejemben felkészülök a mészárlásra, majd az út vége felé szólalok csak meg. Nem tudom pontosan merre járhatunk, nem mozgok otthon a városban, de azt súgják az érzéseim, hogy közel vagyunk.

-A dokkoktól messzebb állj meg. Ne lássák meg a kocsit.

Mondom majd egy rövid kis szünet után közlöm a tervet.

-Amint leparkoltunk, két felé megyünk. Én elölről, te hátulról. Kerülöd a feltűnést, és a feladatod, hogy úgy juss be az épületbe úgy, hogy senki ne szúrjon ki. Ha hibázol nem csak a maffiától de tőlem és félhetsz. Én elölről megyek be. A feladat egyszerű. Megölni mindenkit aki oda bent van és a végén felégetjük a helyet.

Mondom ridegen, miközben előveszek zsebemből egy öngyújtót és annak lángjával kezdek el szórakozni, ami enyhe mosolyt csal arcomra. A szír gombóc bólintására ügyet sem vetek. Még szép hogy beleegyezik a tervbe, nem is volt kérdéses a dolog.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 12, 2011 8:52 pm

Az út még ha nem is akciódús, de annál drámaibb. A szag amely a fülkében terjeng a legrosszabb rémálmát is túlszárnyalja a legtöbb embernek. A rövidke kocsikázást mindkettőtöknek kész rémálom, és még az anyag szűrűsége miatt, a nyitott ablakok sem segítenek semmit se.
Végül átértek a város másik oldalára, és még tíz perc kell ahhoz, hogy átverekedjétek magatokat a forgalmon. Nem nagy, de a tíz percenként elrobogó mentők, és rendőrfalkák megállásra lapulásra késztetnek titeket. Nem egyikőtök sem, a munka előtt befürödni.


Folytatás: Dixon dokk
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Maróni olasz étterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Maróni olasz étterem   Maróni olasz étterem - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Maróni olasz étterem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Maróni Család
» Imperátor Étterem
» Le Fou Frog étterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Otisburg-
Ugrás: