DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
2011. Augusztus I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
2011. Augusztus I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
2011. Augusztus I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
2011. Augusztus I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
2011. Augusztus I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
2011. Augusztus I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
2011. Augusztus I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
2011. Augusztus I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
2011. Augusztus I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
2011. Augusztus I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 2011. Augusztus

Go down 
+3
Kétarc
Alfred Pennyworth
Vadmacska
7 posters
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

2011. Augusztus Empty
TémanyitásTárgy: 2011. Augusztus   2011. Augusztus I_icon_minitimeHétf. Aug. 01, 2011 3:59 pm

Újra itt vagyok, sajnos rossz hírrel kezdek. Ezt mondjuk magatoknak köszönhetitek, de hát nincs mit tenni. A Staff szeretné látni, hogy olvassátok a kalandokon kívül az oldalon feltűnő dolgokat is. Tíz egész szavazatot kértem, azt hittem egy hét alatt meglesz, de hát egy hónap alatt se tudtátok tízszer megnyomni a gombot. Szóval akkor jön a következmény: A korszak kalandon szereplő minden játékos kalandján nehezítek. A másik következménye, hogy mivel a nyolc szavazat arról szólt, hogy szeretnétek még több újságot, és híradót nézni, ezért megkapjátok.
Sajnos lezárásokban is jeleskedett a hónapunk. A Ki a tégla? és Az apokalipszis után alternatív kalandok lezárásra kerültek. Aki játszott az megkapta nyereményét, és köszönöm a kitartásukat. A többieknek akiknek nem tetszett a kaland, újat készítettem. Új stílus, új játékélmény, remélem ez már meghozza a kedveteket. A kaland pedig nem más, mint A város urai. A lényeget leírtam, és mivel ez teljesen új ötlet, ezért ne káromoljatok ha nem megy minden elsőre flottul.
Akkor az oldal újításai. Fekete Maszk és az én együttműködésem révén létrejött Az Arkham Elmegyógyintézet részletes leírása, csak hogy mindenki tudja hova is kerül be, ha elmeállapota nem megfelelő. A másik újítás pedig a Előtörténet, Adatlap, Bővítés témában történt. Először is a Pénzügyek, tulajdonok, stb. rész újul meg, Sylvian Kervin játékosunk ötletének köszönhetően. Ezzel megkönnyítitek a munkánkat, ezért két hetetek van rá, hogy átalakítsátok a megfelelő sablon szerint. A másik újítás pedig a Bővítések terén történt. Az eddigi bővítés írási lehetőségek között helyt kap mostantól a játékosok két kaland között eltelt ideje is. Bárki megírhatja mostantól, mit tett a karaktere két kaland között. Ebbe szerepelhet akár két játékos közötti kapcsolat mélyítése, vagy akár egy NJK-val (természetesen Staffi engedéllyel) történő interakció.
Megemlítem még, hogy a semleges rangok közé bekerült a "Civil" rang is. Amibe olyan játékosok lehetnek, akik még nem vagy egyáltalán nem is tervezik, hogy különösebben harcias módon avatkozzanak. Tehát újságírók, tőzsdecápák, és akik nem akarnak maguknak hírnevet szerezni küzdhetnek a rangba való belépésért.
A foglalkozásokkal járó előnyök is megszaporodtak. A "Testőr" kitétellel, ha már két ilyen játékossal is rendelkezünk. Ha szeretnék lecserélni a mostani előnyüket az újra, megtehetik bármikor. Természetesen csak kaland után használhatják fel.
Végül pedig egy édes-bús hír. Joker szeretett admin-unkat, elszólította az élet. Így a nyáron már nem fog tudni, tevékenyen részt venni az oldal életében. Itt jön be az édes rész. Legalábbis nekem. A helyét az admin-ságban, és mindenhol átvettem. Így kerültem egy szinttel feljebb, remélem mindenki annyira örül neki, mint én. Ennyi volt egy ideig, remélem a hónapban még tudok írni, vidámabb híreket is.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

2011. Augusztus Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. Augusztus   2011. Augusztus I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 3:12 pm

2011. Augusztus Superbirthday

Hát emberek úgy látszik megcselekedtük, amit a legtöbb ilyen fórum alapú szerepjáték nem szokott túlélni. Túl vagyunk az első évünkön. Na jó igazából már másfél évesek vagyunk, mert hogy a fórum tavaly március elején alapult. Az alapítótagunk sajnos már eltávozott közülünk a sötétség lovagja Batman kitartóan és fáradságot nem ismerve tartotta a lelket magában és a játékosaiban is. Maga mellé szervezte társnak Joker a bűnök bohócát, és az oldal megnyitása óta gyűjtötték a játékosokat, és élvezetes kalandjaikkal vasmarkukba kaparintották a képregény és szerepjátékot kedvelő énünket.
Munkájuknak köszönhetően augusztus idusán útjára tudták indítani a fórum első tömegkalandját. A Denevérakták: Tolvajok Fejedelme kaland a vártnál nagyobb sikert aratott. Az új kaszt behozása az oldalra új színt hozott a karakterek életébe. Az eddig csak a szervezet bűnözés alatt tengődő várost, a szűk és meglepően kevés ruhában tetszelgő Macskanők kezdték felszabadítani.
2011. Augusztus Catwoman-20050531004205940_www.kepfeltoltes.hu_
A kaland csak pár hónapig tartott, de örökre bevésődött az emlékezetünkbe a sötét lovag, és az alvilági üzelmeket folytató karakterek. A játékosok első fontos tétova lépéseiket tették meg a legendává válás útján. Ezt követően sikerült az oldalnak egy szerencsés és ragaszkodó kemény magra szert tenni. Rátok játékosok és erre már én is büszke vagyok. Azóta sokan jöttek és mentek, de mi kik szeretjük az oldalt maradtak, és remélem fognak is.
Az év végénk, az oldal legelső kettő korszakkalandjával indult. A virágszál, és a Strigulák felemás sikert hoztak, de legalább sikerült őket befejezni. Sajnos Batman adminunk előre nem látott távozása miatt költöznünk kellett, amit sikerült Joker segedelmével. Az új oldal megszületett én megkaptam a staffságot, és nem kicsit nehézkes költözés után újra belevághattunk a Dc világának felfedezésébe.
Nagy feladatot kaptam a nyakamba és remélem szerintetek is jól teljesítettem. A Gothami Enyészet tovább folytatódott, és még most is tart. A játékosok részt vehetnek, átélhetik, ahogy a város rendje megváltozik és átalakul. Remélem eddig mindenkit sikerült megizzasztanom, és tévútra vezetnem, hogy ki is állhat minden mögött. Ma pedig itt vagyunk a születésnapunkat ünnepelve. Több tömegkalandon túl és éppen bennük, mint amennyit kezeimen meg tudnék számolni. A két oldal több, mint 10000 hozzászólása megmutatta, hogy volt miért dolgoznunk. Szerencsénkre most már lekopogás nélkül is mondhatom, hogy az oldal biztos alapokon nyugszik, és ha nem történik katasztrófa, akkor meg is maradunk örökkön örökké, míg a Dc comics él vagy tovább is. A staff tagok között sok változás történt, de ez talán pont pozitívumnak is felfoghatjuk. A sok ember, sok nézőpontot, és játékstílust hozott az életünkbe, így mutatva sokoldalú, mindig változó arcunkat a játékosok felé. Egy szó, mint száz jó évünk volt, és hogy ezt ne csak tőlem halljátok felszólítok mindenkit, hogy írja meg ide véleményét az eddigi élményeit, akár rossz akár jó. Aki megteszi az kap ajándékba egy egész kreditet, csak hogy titeket is elérjen az ünnepi hangulat.

Mostanában minden hír végére muszáj írnom egy édes bús bekezdést. Ezt sajnos magamról. A jövő héten elszólítanak a nagy világ dolgai, ezért keddtől teljesen feladom staffi mivoltomat. Senki ne aggódjon a kalandok nem állnak le, minden munkámat átadom az utódaimnak. Remélem ez a kis szusszanás nem lesz örök, mert élveztem itt lenni, és minden bizodalmam benne van, hogy vissza fogok térni. Sajnos ez nem a közeljövőben lesz, de remény hal meg utoljára.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 85
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

2011. Augusztus Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. Augusztus   2011. Augusztus I_icon_minitimeHétf. Aug. 15, 2011 4:28 pm

Mint staff tag kötelességemnek érzem, hogy írjak egy kisebb értékelést ide, ezzel buzdítva a játékosokat is, hogy nyugodtan mondják el tapasztalataikat, legyenek azok kellemesek, vagy kevésbé kellemesek.

Én az oldalon most augusztusban vagyok jelen egy kerek éve. Én is furcsállom, de mégis igaz: az oldal már több mint egy éve létezik, én pedig még mindig itt vagyok. Nekem ez igazából csak azért furcsa, mert eddigi szerepjátékos pályafutásom során sehol se játszottam egy évet aktívan, na jó, viszonylag aktívan. Az elején csak mezei játékosként boldogítottam itt a népet, most pedig már staffként is jelen vagyok. Igazából az én történetem itt teljesen mellékes, mivel ez az oldal csak velem nem lehetne oldal. Ahhoz, hogy oldallá válhasson, s végül váljon egy ilyen kezdeményezés, ahhoz bizony emberekre van szükség. Nekünk szerencsénk volt, vagy nem is tudom minek nevezzem, azt aminek köszönhetően nem tűntünk el a süllyesztőben, nem lettünk egy elfeledett fórum, egy csődbe ment vállalkozás. Ez nem is a szerencsénkről szól igazán, annak igen csekély szerepe volt a dolgok menetében. Mi, a vezetőség tagjai, másnak kell köszönetet mondjunk, méghozzá NEKTEK. Nélkületek nem lenne korszak kaland, nem lenne több most is futó tömeg kalandunk, nem lennének alternatív világok, még magán kalandok sem lennének, nem lenne értelme az oldalunk fejlesztésének és annak sem lenne értelme, hogy bármit is tegyünk az oldallal kapcsolatban. TI csakis, ti adtok értelmet annak, hogy mi dolgozzunk. Ez mégsem a szó szoros értelmébe vett munka. Nekünk ez öröm, mert tudjuk, hogy vannak olyanok kik elolvassák, véleményezik azt amit csinálunk. Amikor pedig úgy adódik képesek segítő kezet nyújtani, képesek részt venni a körforgásban és nem csak külső megfigyelőként nézik azt ami történik. Mindezért jár nektek egy hatalmas KÖSZÖNÖM!

Úgy gondolom a nyálas ömlengésemet eleget olvastátok, emellett kötelességemnek érzem, hogy arról is írjak pár szót ami ezalatt az idő alatt történt kicsiny oldalunkon. Az oldalt egy nagyszerű ember hozta létre, ez már csak abban is látszik, hogy képes volt ezt megcsinálni, majd beindítani és ezek után tartani a lelket a játékosokban és persze magában is. Szerintem mindenki tudja, hogy nem másra mind Batmanre gondolok, aki sajnos már nem tagja a staff gárdának. De nem hagyott itt minket, most is velünk van, méghozzá egyik legkiválóbb játékosunk képében, nem máséban mint Mammonéba. Még az ő vezetése alatt csatlakozott a staff csapatba egy most is aktív mesélő, Scott Alan, aki azelőtt JTJ-ként volt jelen, persze most is itt van mind a két karakterével. Másik vezetőségi személyiség ki akkor csatlakozott, igaz már nem tagja semmilyen szinten sem az oldalnak, Rébusz volt. Persze ez idő alatt a játékosok is jöttek, ami nagy örömmel töltött el mindenkit. Én is részese voltam abban az időben egy kicsit a staffnak, de saját botorságomnak köszönhetően elestem a megtisztelő címtől. A játékosok gyűltek, az oldal fejlődött. Igaz a télen volt egy költözésünk, ez Batman eltűnésének volt köszönhető, de nem haragszunk rá, mert ez a költözés bizonyítékul szolgált arról, hogy vannak emberek akik komolyan akarják azt, hogy létezzen ez az oldal. Ekkor én megint eltűntem jó sok időre, s ezalatt az idő alatt csak az mentette meg karakterem az elkallódástól, hogy a vezetőség bizalmat szavazott nekem. Ezért köszönettel tartozom nekik. Ezek után nemsokkal megint regisztrálhattam Rongybaba nevű karakterecskémmel, kivel mesélőként örvendeztethetem meg a népet. Ekkor vált staffá Fekete Maszk kollégám is, aki azóta adminná nőtte ki magát. Most pedig olyasvalakit szeretnék megemlíteni, akinek nagyon sok köszönettel és hálával tartozunk. Télen kezdte pályafutását, mint vezetőségi tag és azóta az oldal alappillérévé vált, a legfontosabb tartóelemmé, ő a mi Atlaszunk, csak ő nem a földgömböt, hanem ezt az oldalt tartja fent fáradságos munkával. Gondolom mindenki rájött, hogy Vadmacskára gondolok, a mi egyetlen és utánozhatatlan Vadmacskánkra. Úgy gondolom én személy szerint és mindenki más is nagyon sokat köszönhet neki. Had legyek én az első aki őszinte elismerésemet és köszönetemet fejezem ki irányába, egyszóval KÖSZÖNÖM VADMACSKA. A költözéshez pedig kívánok sok sikert, remélem nem lesznek problémáitok. És remélem az életben is olyan fontossá tudsz majd válni valaki, vagy akár egy egész közösség számára, mint amilyen fontos voltál nekünk. Fáj a szívünk, hogy itt hagysz minket, de biztosíthatlak róla, hogy tárt karokkal fogunk visszavárni.

Remélem senkit nem untattam ezzel a hosszas úgymond összefoglalóval. Még annyi ideig had raboljam az időtök amíg SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK AZ OLDALNAK és MEGKÖSZÖNÖM MINDENKINEK A RÉSZVÉTELT AZ OLDAL ÉLETÉBEN. Remélem sokszor lesz még rá alkalmam, hogy ilyen és ehhez hasonló jókívánságokat mondjak nektek és az oldal leendő játékosainak, staff tagjainak.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

2011. Augusztus Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. Augusztus   2011. Augusztus I_icon_minitimeSzer. Aug. 17, 2011 11:48 pm

Sziasztok!

Mint új Staff tag kerültem bele az oldal mélyebb mivoltába, innen is üdvözölnék minden kedves játékost, és remélem jól fogunk szórakozni együtt, habár most lényegesebbek az itt eltöltött idők, és az az 1 év, amit az oldal elért.
Igaz, nem lehettem itt a kezdetektől, pedig ha tudom, hogy egy ilyen nagyszerű oldal bontogatja szárnyait, már az induláskor hevesen gépeltem volna karakterem, Védelmező előtörténetét.

Sokáig nem volt alkalmam FRPG-t játszani, így nagyon megörültem az oldalnak, annak pláne, hogy a DC univerzumot követi, és mindenek előtt az volt számomra a meglepő, hogy még aktív, még mindig aktív. Pedig az FRPG-k húsdarálójában gyorsan halnak a hasonló oldalak.
Kritika? Nem tudok ilyet írni, az oldal első évének születésnapján. Vadmacskával való vitáink már kötelezővé váltak, de azt is elmondhatom, hogy nála jobb mesélőm még soha életemben nem volt. Élveztem a vele való játékot, úgy éreztem, na ő kihívás számomra, meg akarok felelni neki, minél jobban akarok teljesíteni, hogy a végén megemelje a kalapját, de most hogy távozik, csalódottan kell magam elé tekintsek. Nem sikerült. Így a továbbiakban ez lebeg lelki szemeim előtt, hogy a távollétében úgy szolgáljam az oldalt, mint ahogy ő tenné, odaadóan, és mindenek előtt aktívan. Köszönjük Vadmacska az itt eltöltött aktív pályafutásod, és reméljük sikerekben gazdag lesz a való életed is, itt már biztosan szobrot emelnek az aktív Staff tagok csarnokában.
Köszönjük meg neki az itt eltöltött időt, és reméljük, hogy vissza jön még ide a vén macska, hogy elrebegjen néhány leb*szást, vagy ha éppen rosszul érzi magát, megveregesse a vállunkat.

Eltelt egy év, de előttünk a jövő. Régi emberek mennek el, és új emberek jönnek, az oldal megy tovább, a kalandok, és a játék nem áll meg.

Így hát írásra szólítalak fel titeket emberek, élvezzük tovább a játékot, csattanjanak a pofonok, legyen izgalom Gotham bűnös utcáin.

ÍRÁSRA FEL!
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

2011. Augusztus Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. Augusztus   2011. Augusztus I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 2:15 pm

Őszintén megszólva így a monológom megírásának elején magam sem tudom, hogy miről fogok írni. Sok dolog történt az oldallal, emberek jöttek-mentek, kalandok kezdődtek és fejeződtek be. Most, hogy így elgondolkodtam talán az lenne a legjobb, ha azt írnám le, hogy nekem mit adott ez az oldal.

Majdnem egy évvel ezelőtt, mikor újra belemerültem a FRPG világába megakadt a szemem az oldalon, akkoriban Batman és társai voltak a staff tagjai, és bevallom megijesztettek Batman szigorú szabályai. Nem tudtam, hogyan fogok tudni írni, vagy, hogy nem lesz-e internet kimaradás nálam. (Akkoriban mobil netem volt, ami nem a megbízhatóságáról híres) Olvasgattam az előtöriket és elgondolkoztam rajta, hogy én is tudtam-e hozni a színvonalat, ami már akkor is jellemezte az oldalt. Nagyjából egy hónap szemezgetés és olvasgatás után végül belevágtam a dologba. Így született meg Antidote.

Antidote, aki a jók rögös útján indult el, de első kalandjában megszállta egy démon és így a gonoszok nem kevésbé meggondolatlan útjára lépett. Először Rébusz mesélt nekem, aztán eltűnt és Batman vette át a mesélést. Az első két kör után kivert a hideg veríték és úgy voltam vele, hogy most megdöglik a karim. Smile Végül túlélte Antidote a kalandot és tovább folytathatta pályafutását. A magán után nem sokkal indult el Joker Kegyetlen Mulatságok: Strigulák című kalandja, ami egyben az első tömegkalandom volt az oldalon, míg az oldalnak a harmadik nagyobb szabású kalandja, ha jók az emlékeim. A kaland sajnos a költözés miatt félbeszakadt. Bats távozását nem volt könnyű megemészteni, féltem, hogy az oldalnak vége lesz, egy remek mesélő elvesztéséről már nem is beszélve. Addigra már ez az oldal lett a kedvencem, érthető, hogy fájt volna az elvesztése.

Szerencsére Joker és Rébusz, az akkori két legaktívabb staff-tag, megoldotta a problémát, valamint Vadmacska felvételével szinte eltüntették az oldalt ért veszteséget is. Ekkoriban született meg Stalker is, akinek első magánjában (nem, nem lett a semlegesből jó Smile ) alaposan felpörögtek az események. Ugyanis fényes nappal kellett betörnie a rendőrségre és megölni Loebet, mindezt egy csomag jégkrémmel, némi lánccal és egy kihegyezett fagyis kanállal. Kezdetektől fogva teljesen reménytelennek éreztem a helyzetet, ám Macsek megmutatta, hogy ő nem állít lehetetlen feladatot senki elé. Az oldal szempontjából talán ez volt az eddigi legfontosabb magán, hiszen ez vezette fel a még most is zajló korszak-kaland sorozatot, Macsek az oldalon lévő mesterművét, vagyis a Divide et impera!-t. Stalkerrel, Antidote-ot némileg hanyagolva, belecsaptam a lecsóba, ha már egyszer saját kezűleg készítettem ezt elő. Megmondom tűkön ülve vártam a következő körváltást kíváncsi voltam rá, hogy milyen megméretetésekre szabadít még Stalkerre. A kaland vége pedig jó pár millió dollár elégése volt, ezzel meggyengítve a Falcone birodalmat. Nem sokkal ezután elindult a második része a sorozatnak, ami jelenleg is tart.

Nos eddig csak arról írtam, hogy mit tettem játékosként, gondolom ez nem sok embert érdekel, most ezért írnék arról, hogy staffként mit tettem az oldalért, valamint milyen érzés egy ennyire nívós oldal adminjának lenni.

Mindenki emlékszik a staff pályázatra, ami a második volt az oldal történetében. Három pályázó közül én lettem az egyik kiválasztott, aki mesélhetett a játékosoknak. Sajnos akkoriban hagyott itt minket Rébusz, akinek így át kellett venni néhány magánját, ám Rongybabával örömmel fogadtuk az első feladatunkat. Első teljesen önálló magánom Syl-t érintette, sajnos ő már nincs köztünk, vele egy lazább interjúsabb nyomozást, illetve némi gonoszkodást részemről, követően kioszthattam a jutalmát is. Ezzel párhuzamosan BB és az YDF kalandjában is én voltam a mesélő. Mindkettejüknek köszönöm, hogy aktívan részt vettek a kalandban és végig is játszották azt. Mesélőként nem csak magánokat meséltem, hanem az 1. Harci Tornán is meséltem azokat a harcokat, ahol Kurt játszott. Bevallom élveztem a mesélést, ám a döntőben egy kicsit csalódtam. Remélem a 2. Harci Tornán is ér majd az a megtiszteltetés, hogy mesélhetem a játékosok küzdelmeit.

Adminisztrátori pályafutásom nem sokkal Rébusz eltűnése után kezdődött el. Joker nem akarta, hogy újra az történjen, mint az eredeti oldalon, így ragaszkodott hozzá, hogy mindig két admin legyen. Vadmacska és én voltunk a két lehetőség, végül rám esett a választás. Adminként Arkham leírását készítettem el az oldalnak, valamint a Vaslégiót indítottam útjára, ami most egy egyszerű tömegnek tűnik, ám a felszín alatt lehet, hogy több is megbújik. ezen kívül az új banneren dolgozok jelenleg, valamint még néhány új dolgon is, amik legyenek meglepetések egyenlőre. Wink

Vadmacska távozása szíven ütött engem. Kár lenne tagadni, hogy az oldal két embernek köszönheti fennállását, Batmannek és neki, így súlyos veszteséget jelent, mind nekem, mind az oldal számára. Hiányozni fog a kötekedése, a kiváló ötletei, a beszélgetések az élet nagy dolgairól és persze a kalandjai. Ám ez a helyzet mégsem ugyanolyan, mint Batman távozása. Akkor játékosként nem sok dolgot tudtam tenni, hogy bepótoljam az űrt, amit Batman hagyott maga után, ám adminként már más a helyzet. Vadmacskával kinevezetünk két új staff-tagot, valamint összeállítottunk egy tervet, így a játékosok szinte alig fogják érezni a játéktéren Vadmacska hiányát. Bárki, aki attól tartana, hogy szétesik az oldal, vagy hogy heti egy körváltás lesz, nyugodjon meg, semmi ilyesmi nem fog előfordulni, sőt!

Egy szó, mint száz nagyon sokat köszönhetek az oldalnak, számos jó ember megismerését, számos izgalmas kalandot. Tartozok ennyivel a játékosoknak és az oldalnak magának, hogy minden erőmmel azon legyek, hogy fent álljon, hogy gyarapodjon és mikor újra betér ide Vadmacska valamikor, ne mondhassa azt, hogy "Kárbaveszett a munkám.". Játékosok, ahogy előttem is mondták...

ÍRÁSRA FEL!

Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

2011. Augusztus Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. Augusztus   2011. Augusztus I_icon_minitimeCsüt. Aug. 18, 2011 4:46 pm

Sziasztok!

Több, mint egy évvel ezelőtt, unatkozva a gép előtt egy uncsi órán, rábukkantam valamire a képregények olvasása közben. DCcomicsfrpg, mi ez? Rákattintva egyből megtetszett a dolog: egy oldal, ahol kreálhatok egy saját hőst, és azt érhetek el, amit a való életben nem? Cool. Talán mindenkinek van egy fantáziálós énje, akik gondolkodnak azon, hogy mit kéne, hogy kéne. Ezért örültem meg az oldalnak, és a Messiás kis hezitálás után belépett az oldalra.

Szeretek itt játszani. Hogy miért? Egyrészt a fent említett dolgok miatt. Másrészt az itt eltöltött idő alatt megismertem néhány játékost, akik nagyon a szívemhez nőttek. Bár a többségüket még nem nagyon ismerem, a DC Universe találkozóján néhányotokkal megismekredhettem személyesen is. Hatalmasat csalódtam persze, pozitív értelemben. Várom már a következő találkozót, ti nem?

Az oldal sok mindenen ment már keresztül. Túléltünk egy költözést és néhány Staff cserét. Vannak arcok, akiért a szívem szakad meg, hogy elmentek, és van, akiért nem A keménymag persze még mindig megvan ( gondolva itt a hétköznapok esti chat-partijaira), és várom már a szeptembert, amikor mindenki újra a gép elé kényszerül. Smile

A mesélők között mindig megtaláltam a nekem való történetet. Egy percig nem unatkoztam, és nem is szándékozok. MÉg nem tudhatjátok sokan, de Halálcsapás néven STAFF tag lettem, így sokkal több figyelmet kap az oldal felőlem, mint eddig. Mind a fejlesztések, mind a játékosok.
Ems, Mich, Ruby, Zoey, Mam, V2, Alix, MW. Ez csak pár név a sok közül, akiket szeretek. Többen vannak, akiket felsorolhatnék, de nincs sok időm rá. Képzeljétek magatokat is oda. Smile
Syl, és Vadmacska: remélem nem tűntök el örökre, várunk titeket vissza az oldalra, hogy spanolhassunk egymással. Smile

Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

2011. Augusztus Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. Augusztus   2011. Augusztus I_icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 11:09 am

Azt hiszem, nekem is illene néhány sort írnom. Smile

Kedves DCU!

Nem is tudom, végül miért jöttem ide. Vagy Joker noszogatására, vagy pedig Mich lelkesedése miatt. Vagy lehet, hogy épp végtelenül perverz hangulatban voltam... Razz

Lényeg a lényeg, végül jöttem, és máris hű követőket találtam magamnak. Volt már férjem, meg szerelmem, volt már védelmezőm és családtagok tömkelege. Inkább a chatboxban élveztem az itteni életet, és a karakteremmel még a mai napig is hadilábon állok.

Ems... nem tudom, valahogy nem teljesedett ki eléggé ahhoz, hogy számomra is élvezhető karakterré váljon. Bevallom, sokszor gondolkoztam azon, hogy végleg lemondok róla, és hagyom, hogy elragadják a sötét árnyak. De valahogy mindig jöttek az újabb körváltások, és írnom kellett.

Mindannyian tudjátok, hogy nem szívlelem az akciókat, és hogy nem vagyok valami nagy harcolós játékos. Az is igaz, hogy nem próbálkoztam még soha egy normális harccal, ámde ez a közeljövőben megoldódni látszik. Wink

Meg akarom szerettetni Emset magammal, aztán pedig Gothammel. Lehet, hogy a küldetésem kudarcba fullad, és végleg lemondok a karakterről, de az is lehet, hogy végül a szívemhez nő, és képtelen leszek megválni tőle. Bármi is történjék, a DC találkákra én bizony járni fogok! Razz

Nem titok, hogy legfőképpen a közösség miatt vagyok itt. Szeretlek Titeket, és örülök, hogy elfogadtatok minden hülyeségemmel együtt! Very Happy

Hajrá DC, még sok ilyen szép szülinapot! ^^

Ems
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

2011. Augusztus Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. Augusztus   2011. Augusztus I_icon_minitimeCsüt. Aug. 25, 2011 1:07 pm

Valamit asszem nekem is kellene írnom, lévén én vagyok az egyik legrégibb játékos. Smile Sajnos én ilyen szép beszédeket nem tudok írni, de azért megpróbálkozom valami hasonlóval, még ha nem is lesz hosszú.

Egy honosító oldalról kerültem ide és már akkor szemeztem vele, volt, hogy napi többször feljöttem az oldalra ismerkedni. Kedvem lett volna, karakterötletem is volt, de valahogy rá kellett szánnom magamat, hogy ezt mással is megismertessem, hogy "nem lesz-e nagyon gagyi", stb, valamint tapasztalatom sem volt az efféle játékokban. Aztán mégis elhatároztam magam, lesz ami lesz alapon és belevágtam, amit egy cseppet sem bántam meg.
A kalandok nagyszerűek voltak, öröm visszajárni és olvasni az újabb és újabb történéseket, amiket mesélőinknek köszönhetünk.Izgalmas sztorik, amik még az agyat is megmozgatják. De azt hiszem, még sem emiatt vagyok még mindig az oldalon, hanem Miattatok. Ha nem lenne a sok chates buli, biztos sokkal kevesebbet lennék fent, vagy már el is tűntem volna. Igaz, először nem igazán vettem részt a beszélgetésekben (föl se jártam), de aztán mégis egyre többet és többet kötöttem ki ott. Vagy valami dolgom lett volna, de el kellett halasztanom, mert nem tudtam elszakadni Tőletek. Nagyon sok mindenkit megkedveltem, olyat is, aki már nincs itt és egyfajta űrt hagyott és remélem visszatérnek, de még mindig vannak szerencsére olyanok, akik megdobogtatják a szívemet és ez így is lesz, míg egy játékos is van az oldalon.
Nagyon jó volt Veletek ez az egy év, remélem még többet is meg fog élni az oldal és azt is, hogy lesz majd még DC-tali és személyesen is megismerhetek Titeket. Smile

BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





2011. Augusztus Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. Augusztus   2011. Augusztus I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2011. Augusztus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2012. Augusztus
» 2013. Augusztus
» 2014. Augusztus - Szeptember I.
» 2011. Szeptember
» 2011. Október

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Hírek-
Ugrás: