DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Sötét Vér szórakozóhely

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 9:42 pm

A botot a kezedbe veszed, de sütni kezdi azt, így kénytelen leszel elhajítani. Úgy tűnik védelmi varázslat van rajta, sajnos nincs esélyed ellene használni.
Más taktikát kell kitalálnod, mert a lány felkelt, és elindul a bot felé, ami hozzád közelebb van, de sajnos a fájdalom beleégette kezedbe a lány mellkasán tündöklő jelét, így valószínűleg ugyanígy járnál, ha még egyszer megérintenéd..
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 9:37 am

Kis idő után láttam,hogy a lány felkelt gondoltam megpróbálom azt a tervet,hogy távol tartom a botjától olyan sokáig ameddig csak tudom. Gyorsaságomat bevetettem és visszarohantam valami fegyvert keresetem,hogy feltudhassam használni a lány ellen. Kis idő után a lány felé törött asztalokat és székeket kezdtem felé dobálni de még mindig kerestem azt az eszközt amivel végleg ki tudom fektetni.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 12:37 pm

A lány neked köszönhetően akadályokba ütközik, nem bír hozzáférni a bothoz. Az első asztalt még kikerüli, de a második már ismét a földre teríti.
Miközben keresed a számodra megfelelő fegyvert, a csapos felugrik a pult mögül, és odanyújt feléd két sörösüveget.
- Négerbicska testvér. - Suttogta bele a füledbe, s leesik neked, ha mindkét végét letöröd, kapsz két amatőr kést, ami talán pusztítóbb erejű, mint az asztalok dobálása.
Viszont gyorsan kell cselekedned, mert a lány elkezd mormolni valami furcsa, számodra érthetetlen nyelven egy monológot, és lila aura kezd őt körbevenni.



//Off: Gratulálok, szépen fejlődsz, talán rátérhetünk a következő szintre. Smile Ahogy megfigyelhetted sokan az oldalon kifejtik, hogy a karakter mit gondol éppen, visszatekintenek néha a múltba, vagy egyszerűen hosszabban fejtik ki az általuk véghezvitt cselekvés sort. A lényeg, a hosszabb reag. Hosszabb reagot nagyon sok féleképpen létrehozhatsz, vegyük az előző reagod példának. Leírhatod a keresés menetét, ezzel is több mondatot kicsikarva magadból, vagy leírhatod azt is mit gondol éppen a karaktered, magát a taktika leírását a fejben. Ugye ha az életben is valamin gondolkozol, magadban lejátszod a dolgot, mielőtt belevágnál. Ha gondolkozik a karaktered, azt magában teszi, ilyen jellel jelezzük: "~", de ezt már tudod. Írhatsz a káoszról, ami a kocsmában van, vagy a lányról, akiről képet is tettem fel a játékunk elején. A célodról amiért idejöttél, mielőtt ez a lány beléd kötött volna, vagy a harcról bővebben. Remélem érted mire célzok, nem alap feltétel a hosszú reag, de ezzel másoknak okozol örömöt, azzal, hogy elolvassák a kalandod, és izgalmas, tartalmas, szép reagokat olvashatnak. A másik oka, pedig játékod jutalmának a foka. Minél jobban és szebben játszol, annál nagyobb jutalom üti a markod. Smile
Vissza az elejére Go down
Éjdémon
Huligán
Huligán
Éjdémon


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2011. Apr. 18.

Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimePént. Jan. 06, 2012 6:19 pm

Miután a kocsmáros oda adta az üvegeket fogtam mind a kettő és a betonon széttörtem és elindultam a lány felé."~" Vajon le tudom győzni van annyi erőm,hogy véget vessek ennek a harcnak, de közben arra is gondoltam, hogy minek öljem meg amikor mellém is állíthatom. Ezért odamentem a lányhoz eldobtam a két sörös üveget és a kezemet nyújtottam felé és azt mondtam neki.
-Fejezzük be és mindannyian jobban járunk.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 3:03 pm

A lány ijedten mered feléd, mikor elindulsz felé a letört sörös üvegekkel, de mikor elhajítod azokat, és felajánlod a békét nagyot néz, úgy néz ki megilletődött egy pillanatra.
- Én, én nem akartam...én... - kezdett el dadogni, majd hirtelen felsóhajtott, mintha csak fejfájásra panaszkodna, ismét gonosz mosoly ült ki arcára. Felpattant helyéből, és egy kapszulát vágott a földhöz melyből elemi erővel kezdett alászállni a füst.
- Még találkozunk! - Kiáltotta.

Ahogy a füst kezd eloszlani egy kis levelet látsz a földön, ami a kocsma kiirtására adott parancsot. Úgy néz ki, valakinek az útjában van ez a kis kocsma.

//Off: Meglepő húzás volt ez a végső, gratulálok, a kalandod véget ért. Szép fejlődésen mentél keresztül, amihez külön szeretnék gratulálni, élveztem a veled való játékot. Jutalmad egy ellenség, és egy tőr, mit a lány hagyott el menekülése közben. Kérlek bővítsd az adatlapod, és írd fel a jutalmakat. Ha nem értesz valamit, nyugodtan zaklass PM formájában. Továbbá közelebb kerültél utóbbi cselekedeteddel a semleges oldalhoz. Nyomás kalandozni!! Smile//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötét Vér szórakozóhely   Sötét Vér szórakozóhely - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sötét Vér szórakozóhely
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Maszk és kapucni - A Sötét Szkarabeusz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: