DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
2011. Október I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
2011. Október I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
2011. Október I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
2011. Október I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
2011. Október I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
2011. Október I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
2011. Október I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
2011. Október I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
2011. Október I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
2011. Október I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 2011. Október

Go down 
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

2011. Október Empty
TémanyitásTárgy: 2011. Október   2011. Október I_icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 4:47 pm

Eljött újra október idusa az oldal életében. A híreket pedig egy jó és egy rossz hírrel kell kezdenem. Mint láthatjátok abból, hogy én írok újra, így mindenkinek világossá válhat mi a rossz hír. Very Happy Visszatértem és galádabb vagyok az szokottnál. Na jó ez volt a jó hír remélem mindenki számára. Na szóval a visszatértemmel visszakaptam szép zöld színemet, és távollétemben nem gyengén teljesítő mesélő társaim is ki lettek nevezve. Robin, és Bane is kalandmesteri címre tettek szert, megbecsülésünk jeléül, és így talán még többet dolgoznak ugyanannyi fizetésért.
Akkor jöjjön a rossz hír. Szemfüles játékosok észrevehették, hogy pár név kifehéredett. Sajnos Rongybaba és Alan Scott elhagyta szerény kis csoportunkat, különféle okok miatt. Így az ő kalandjaikat átvesszük, vagy már meg is történt, ha nem akkor azonnal írjatok nekem, mert mesélhetnékem van.

Na akkor jöjjenek a kaland béli változások. Eddig a szimultán játék nem volt megengedett, így eléggé bekorlátoztuk a lehetőségeiteket. Na ez a mai nappal megszűnt, legalábbis egy részben. A játékosok karaktereinek egyetlen egy mesélő által vezetett kalandja lehet, de emellett bármennyit indíthat saját maga, vagy játékostársaival. Tehát jöhetnek a romantikus szállak, baráti eszmecserék, közös akciók, és bármi amit csak ki tudtok préselni kicsiny fejecskétekből. Annyi megkötésünk van, hogy mielőtt valami nagyba vágnátok fejszéteket egyeztessetek a legközelebbi stafftaggal. A kalandjaitokat olvasni fogjk, legalább látjuk mit tudtok nélkülünk. Jó játékért pedig jutalmat is kaphattok, úgyhogy megéri megerőltetni az ujjacskáitokat. Na mára ennyi, de mivel visszatértem elhihetitek lesz még a hónapban hír.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

2011. Október Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2011. Október   2011. Október I_icon_minitimeVas. Okt. 23, 2011 6:54 pm

Na jó, mint ahogy ígértem, újra hírek. Ebben a szép zimankós októberben olyat tettetek ti játékosok, amit nem hittem volna. Jöttök és aktívak vagytok. Ennél nagyobb öröm nem is kell ennek a zöld szívnek úgyhogy, az csak hab a tortán, hogy túljutottunk az ötezerötszázötvenötödik hozzászólásunkon. Soha nem hittem volna, hogy idáig elérünk, de csak sikerült, igaz vért izzadva, de összejött. Lehet pezsgőt meg hasonlókat nyitogatni, megérdemlitek. (persze kiskorúaknak csak gyerekpezsgőt).

Na ha már túl vagyunk a nagy éljenzésen, már úgyis mindenki észrevette, de újabb kalanddal bővült a repertoárunk. A Smaragd Harcosok alternatív kaland a vállalkozószellemű játékosokra vár. Bárki aki szeretne a zöld kis csecsebecsével felvértezve világot menteni az azonnal írjon egy szép előtörténetet, és vasárnap bele is vágunk a nagy kalandba.

Végül egy kis változás még. A Csapat Alapítás témában, a Bandák kicsit megváltozott. Realizáltam rajta, így ha bárki egy mutánsbandát, vagy varázsló céhet akarna létrehozni az megcsinálhatja mostantól.
Ezen felül a Gotham Városi Rendőrség új részleggel bővült, és ezzel teljessé vált. A Közlekedésrendészeti osztályhoz jöhet minden szépreményű, vagy már lerobbant törvényszolga, aki megpróbálkozna túlélni a fakabátok uniformisában.
Vissza az elejére Go down
 
2011. Október
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2012. Október
» 2013. Október
» 2011. Július
» 2011. Március
» 2011. Április

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Hírek-
Ugrás: