DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Arkhami kikötő

Go down 
+6
Kurt Bozek / Griff
Lupin
Airie
Joquinn
Andrew Ramirez
Kártyás ember
10 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 14, 2011 11:09 pm

A dulakodók mögött állsz lesben, várva a megfelelő pillanatot, hogy közbeavatkozz. Sikerül is megragadnod a fickót, alkarodat a torkára szorítva fojtogatni kezded. A matróz próbál lerázni, de te mozgósítod utolsó erőtartalékaidat, és nem ereszted a prédát. Egy idő után lanyhul az ellenállása, a végén pedig meg is szűnik. Végigdől a hajónpadlón, holtan. Zihálva roskadsz le mellé. Teljesen kikészültél. Tested minden pontja sajog, ráadásul majd megfagysz vizes gönceidben. Egy ideig csak fekszel, majd észbe kapsz, hogy még nem menekültél meg. Ki kell kötnöd a túlparton! Mikor feltápászkodsz, látod, hogy Davis szívéből a matróz kése mered az ég felé. Utolsó társad is meghalt. A húsz próbálkozóból csak neked sikerült megszökni Arkham poklából. És nemigen vágyakozol vissza. A vízbe lököd a két hullát, majd a kormányhoz lépsz. Viszonylag hamar kitapasztalod a hajó irányítását, és a túlpart felé kormányzod a hajót. Végül sikerül kikötnöd. A hajóban találsz száraz ruhát, igaz kicsit nagyok rád, de legalább nem fagysz meg. A zsebekben találsz némi készpénzt is. Látod hogy a part mentén rendőrök járőröznek, ám sikerül őket elkerülnöd. Eltűnsz a Gothami éjszakában.

//Kalandod véget ért! Remélem jól szórakoztál. Bane //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 8:16 pm

//Rettegés és Ideggáz kaland kezdő reagja//

Szóbeszéd terjeng Gotham szerte, miszerint az emberi félelmek alakot öltenek, és egy újfajta terrorban tartják a várost. Nem válogat az áldozatokban, megtalálható közöttük, fiatal, idős, férfi, nő, de még a felső tízezer, és egy hétköznapi dokkmunkás is. Nem sok információ áll a rendőrség és az emberek - hősök és gonosztevők is - rendelkezésére, a túlélők száma igen kevés, eddig mindössze két emberről tudnak, ők viszont mind a ketten az Arkham Elmegyógyintézetben lettek "elszállásolva", ugyanis a gotham-i vezetés próbálja a szőnyeg alá söpörni az incidenst, illetve az incidenseket, amennyire lehetséges.

Egy este ti is ennek az őrültnek az áldozataivá váltok. Legyetek bárhol, egy apró kapszula mellett sétáltok el, amit vagy észrevesztek, vagy nem. Időzítőre van állítva, és amint elhaladtok mellette, akkor old ki, és engedi ki a gázt, koncentráltan, egyenesen az arcotokba. Amint belélegzitek a gázt, egy-egy alak ugrik elétek.

Joquinn: Te egy elég fura alakot látsz magad előtt. Egy férfi, jó két méter magas, zöld szőr borítja a testét, a feje megnyúlt és a szemei túlságosan nagyok, és szintén zöldek, a bőre viszont fakó szürke, hegyes füle, és pikkelyes farka van. A szájából penge éles, hegyes fogak állnak ki, melyről valamiféle zöld trutyi csöpög. Hörög, mint egy zombi, és lassan, de biztosan közeledik feléd.

A Karmester: Előtted egy mocsár szerű szörny áll, ha bármit tenni próbálsz ellene, magába szippantja, illetve visszalöki a támadásaidat.

Airie: Egy pikkelyes, hüllőszerű, hegyesfogú szörnyet kapsz magad elé, akinek az ereje szinte mindent felülmúl.

Andrew Ramirez: Ezt látod magad előtt. Talpig középkori páncálban, óriási pallossal a kezében. Egy szó nélkül rád ront, és úgy tűnik, nem igen akar fáradni.

Kártyás ember: Egy csúszó-mászóval nézel farkas szemet, akinek a kezén a mutató és a kisujja egy-egy éles kaszára hasonlít.

Az előttetek álló rémképek mind emberek, beöltözve, hogy legalább megközelítsék azt, amit láttok. A félelem urrá lesz rajtatok, és ezek elől menekülve, vagy átverekedve magatokat a városon az Arkham kikötőbe juttok, mintha ezek az izék ide tereltek volna titeket.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 9:19 pm

Ahogy hazafelé sétálgattam szokásos körutamról a város "érdekesebb" felén, a sötétségben, különböző, kétes eredetű hangok, és egymástól eltérő, baljós árnyak között hirtelen egy apró, fémes kapszulára leszek figyelmes, de sajnos már túl későn. Valamilyen gáz, idegméreg, vagy valami hasonló árad szét belőle a levegőben, én pedig ösztönösen belélegzem, még mielőtt bármit is reagálhatnék. Érzem, ahogy a cucc szétárad a bensőmben, és megtölti az agyamat, de még mielőtt bármi értelmeset is kitalálhatnék, egy rémisztően ellenszenves szörnyeteg ugrik elém a sikátorból. Értetlenül hőkölök hátra, érzem, a benső énem, aki néha, ha épp kedve szottyan, előjön, és napestig traktál a hülyeségeivel, nevetve próbál rávenni, hogy lépjek előre, és szívélyesen szorítsam meg a lény kezét, hogy aztán a bizonyos ujjai helyén éktelenkedő, éles, kaszához hasonlító pengék által keletkezett sebemből áradó vérrel lemoshassam az arcomról a kétségbeesésemet. Ooké...kezdek siklani lefelé. Jó lenne még most megállni.
Megfordulok, és elindulnék a másik irányba, és habár ez megy is egy darabig, a lény mintha elkezdene terelgetni. Ide-oda próbálok menekülni, útközben a közvilágítás lidércnyomásai próbálnak rám támadni, de érzem, a legfőbb fenyegetést az a szörny jelenti, aki mögöttem lohol...hogy a francba rohan, ha csak csúszni tud? Biztos gyorsan csúszik. Siklik. Mint én. Csak ő nem lefele.
A szörny sokszor elém vág, bizonyos mellékutcákat járhatatlanná tesz számomra pusztán a jelenlétével. Kezdek átváltani a hisztéria egyik szakaszába. Ha még tovább próbál üldözni, meg kell hogy öljem. Csak hát mivel? Igaz, nálam van a Sivatagi Sas, itt lapul az övemre csatolva, de hát pisztollyal nem lehet démont irtani.
Nagyjából húsz percnyi futás után lihegve állok meg egy furcsán ismerős helyen. Megremegek az emlékek hatására: nem is olyan rég még itt verekedtem át magam ki tudja hány őrön, és matrózon, csak hogy végül egyedül, diadalittasan elszökhessek az Arkham elmegyógyintézet távolról sem gondos karjaiból. Az emlékektől akaratlanul elkezdek nevetni, jó hangosan, szinte már hisztérikus röhögés az egész. Minek terelt ez az izé ide? Mit akar tőlem?
Megfordulok, egyenesen a szörnyeteg felé. Egyelőre csak mi ketten vagyunk, habár mintha hangokat hallanék máshonnan. Mások is vannak itt? Érdekfeszítő. A pisztolyomat előveszem, és egyenesen rászegezem a szörnyre, aki idáig üldözött. Amúgy is elértem a móló végét, mögöttem már csak a jéghideg víz van, amiben már egyszer muszáj volt megmártóznom, és akkor se volt valami kellemes. Még egyszer nem fogok.
- Hé, te! Mit szólnál, ha kicsit lassítanánk?
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Márc. 03, 2013 9:51 pm

A napokban egyre több a hír különös esetekről a városban, tudtam rögtön, hogy csakis én lehetek az aki megfejtheti az ügyet, pontosan ezért járom most az utcákat. Késő este van éppen egy szórakozóhely felé tartok, közben egy hívást intézek.
- Jaja elég nagy gáz volt, szegény srác, Jack hogy meghajította már a székkel. Mondjuk szólhattunk volna neki, de mindegy szarjunk rá. Hmm. Nem, én nem utálom a csajt, az anyjához szoktam járni szombatonként. Elég jó bőr azért. Na most leteszem, mindjárt meggyilkolnak ideggázzal. Puszi.
Tudom hogy már késő, kiengedték az ideggázt, mindjárt megdöglök, annyira nem érdekel, azért még a mobilom zsebre teszem. Hirtelen elém terem egy kereszteslovag zombi. Félek, nem kicsit, szívem hevesen ver, reszketek, minden bajom van, mozdulni se tudok.
- Én léptem csé.
Ezzel elkezdek futni neki a városnak, sokszor az út közepén, magasan leszarom, hogy jönnek a kocsik, majd azok arrébb mennek. Próbálok nem szűk helyekre kerülni és folyamatosan lefelé futni, hátra már nem nézek, úgyis lefutom. Csak az a kérdés mennyi idő. Tartom a tempót, végül egészen leérek a kikötőig. Remek.
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 11:41 am

Halkan ücsörögtem az egyik sötét sikátor árnyékában, meg se mozdultam, szinte alig vettem levegőt. Vártam az összekötőmre, aki leadja a fülest, azt az infó, amit én majd tovább adok a munkaadómnak. Késik? Nincs órám hogy leellenőrizzem, így csak reménykedek hogy időben fog érkezni. Néha nem tudom miért nem hordok órát, főleg, hogy sok munkaadóval pontos időben kell találkozni. Valahogy soha nem késtem. Ennyire jó lenne az időérzékem? Fene tudja. Az időmet azzal töltöm, hogy a sikátor sötétségét nézem, olykor az embereket akik kint sétálnak el az utcán, azokat a kocsikat, melyek elhaladnak. Üt egyet a Gothami óra, éjfél van. Már itt kéne lennie. S ahogy kondul a harang, érzem ahogy sűrű gáz csapódik arcomba, teljesen beborít. Köhögök, csípi az orrom és a szemem, arcomhoz kapok, de már túl késő. Felállok és kicsit odébb tántorgok, szemeim összehúzódnak. Mintha egy hatalmas, furcsa alak állna előttem.
- Ez nagyon hülye vicc volt! - kiáltom neki, igazán sajnálom, hogy arcfesték van most kivételesen rajtam a maszk helyett. Én hülye hogy nem vettem fel! Még egy kis köhögés, ahogy az alak körvonalai jobban kirajzolódnak, érzem ahogy szívem kihagy egy dobbantást és lábaim akaratuk ellenére a földbe gyökereznek. Mi a p*csa?! Szemeim elkerekednek, rohannák el, valahova messzire, de nem tudok.
- Futás... Gyerünk! - ösztönzöm magam nyöszörgő hangon, sikítanák is, de nem tudok, torkom teljesen összeszorul.
Látom ahogy suhan előttem a város, ahogy a házak felváltják egymást lábaim és kezeim alatt, olyan ez mint egy rossz álom, amiben egy groteszk lény üldöz engem az egész városon keresztül. Nem bírok, sípol a tüdőm, túl sokáig kerget, túl gyors, de nekem még ennél is gyorsabbnak kell lennem. Nem érzékelem milyen távolságot teszünk meg, nem érzékelem azt sem, hogy valójában terel. A félelem ennél sokkal nagyobb. Egy ugrás, egy szaltó, majd a bukfenc, megrökönyödve érek földet, szinte felsírok félelmemben, ahogy meglátom magam előtt az Arkhami kikötőt. Hátat fordítok a víznek, talán meg kéne vele küzdenem? Mélyen veszem a levegőt, lihegek, légszomjam van. Egész testemben remegek. Leakasztom maszkomat az övemről, azonnal felhelyezem, mintha ez mögé akarnák elbújni előle. Semmit nem segít a helyzetemen, de ha kell, akkor tényleg szembeszállok vele.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 2:58 pm

Mikor meglátom, úgy érzem, mintha csak az elmém játszadozna velem. Ismét egy rémkép előttem, mely valójában nem létezik, mégis oly valóságos, akár a fájdalom, melyet okoz nekem. Az a fájdalom, mely bár nem fizikai, inkább a lelkemre tör, az a fájdalom, melyet a félelem szült. Elborult agyam már ennyire tönkrement? Vagy csak ő szórakozik velem? Esetleg a Venom miatt van? Ennyire hallucinálnék, mert nincs bennem? Ez a te műved? Kérdezem tőle, de csak fejét forgatja. Érzem, ahogy ő is retteg, ahogy ő sem képes szembeszállni vele. Pedig ő soha nem fél. Soha senkitől. Most mégis... Most még is menekül előle, velem együtt. Menekülünk, mégsem teszünk egy lépést sem. Hogy kerültünk ide? Hogy lehetséges az, hogy előttem a messzi Arkham? Csak a víz választ el engem tőle. Ez is csak egy jel lenne, mely idáig űzött engem, hogy valójában oda tartozok? Ez is csak egy szörny lenne, melyet ők engedtek ki, hogy vissza hozzon? Milyen rég volt, hogy én ott jártam? Milyen hosszú idő telt el azóta? Hiányoznák nekik? A sós víz illata hiába tűnik igazinak, már abban sem vagyok biztos, hogy én egyáltalán létezem e. És ez a szörny? Ez tényleg létezik? Vagy csak ő játszik velem? Hallgat. Mélyen hallgat bennem, nem is érzem jelenlétét. Magára hagyott volna? De miért?
Megdermedt testem reszket a félelemtől. Nem képes mozdulni, nem képes engedelmeskedni. Darabokra vagyok törve. Nyomasztó a tudat, az érzés, hogy tehetetlen vagyok. Pánik félelem, mely nem enged sehova, teljesen lebilincsel, csak a szörnyet látom magam előtt. Mit tegyek? Lüktet a fejem, hatalmas gombóc van a torkomban, levegőt se tudok venni, fojtogat a rémület. Hangos sóhaj, inkább nyögés, kétségbeesett, tele van félelemmel. Szemeibe könnyek szöknek, összeszorítom fogaimat. Most fogok meghalni? Miért nem tudok mozdulni? Miért nem tudok harcolni ellene? Oly könnyű lenne, elég lenne elégetni, vagy péppé verni. Túl könnyű lenne. De nem most. Izmaim megfeszülnek, ahogy próbálok úrrá lenni magamon. Lassan kezdek megbékülni a tudattal, hogy meghalok. Két kezemet ökölbe szorítom, körmeim belefúrják magukat a bőrömbe, kibuggyan enyhén vérem. Nem érdekel.
- Te nem vagy igazi... - sziszegem halkan, így próbálom magam biztatni, így próbálom eltávolítani a félelmet. Remegő hangom mégis mintha megadta volna kellő hatását. Igen. Ő nem igazi. Ő csak a fejemben van. Nem bánthat engem, de én elpusztíthatom. Ő nem igazi...
- Te nem vagy igazi! - lépek felé egyet, ordítom neki, mintha ezzel akarnám megfélemlíteni - Te csak a fejemben vagy! Te nem vagy igazi! - ordítom teljes torkomból, a gombóc benne aprócska darabokra hullik, szint úgy mint elmém határai is. A félelem mely eddig bennem volt, mely eddig a kikötő szélére űzött... Ezt a félelmet pajzsként vettem kézbe, hogy így védekezzek ellene. Érzem ahogy sós könnyeim végigfolynak arcomon, ahogy csiklandozva tűnnek el szám sarkában. Nem a rémület lesz az, ami megöl engem. Én ölöm meg a rémületet azzal, hogy elhitetem magammal, tényleg nem létezik. Csak remélem hogy tényleg így lesz...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 8:11 pm

//Karmestertől akkor most egyelőre eltekintek. Még 1-2 körig pótolhat, aztán végleg kiesett//

Közel vagytok egymáshoz, de nem látjátok a másikat, csak halljátok esetleg, hogy nem messze történik valami. Mindannyiótok eljutott a város szélére, és már nincs más csak a folyó, és a túloldalán a sziget.

Rami és Kártyás:
Ti mázlisták vagytok, ugyani néhány méterre tőletek egy hajó ringatózik a vizen. Motorcsónakok, bár a motor maga kicsinek látszik, így nem lehet valami nagy telejsítménye. Ha gondoljátok használjátok ki az alkalmat, azt viszont tudni kell, hogy amint beszálltok, mindkettőtöknek az lesz az első látomása, hogy a hajó alja lyukas, és szépen lassan megtelik vízzel a test. Ti döntötök.

Joquinn és Airie: Ti kevésbé vagytok szerencsések, ám amint a szörnyeitek utolérnek titeket, gondolkodás nélkül rátok vetik magukat, ám ahogy hozzátok érnek, feldöntenek, majd szerte foszlanak, és egy alakot láttok meg közeledni.

Airie: Te őt kapod. Lassan közelít, és amikor megszólal hangja, reszelős és mély, mintha gégeműtét után lenne.
- Játszunk egy játékot! Menj át a szigetre, és keresd meg a kúriát, ott várok rád, és játszunk tovább. De vigyázz, ha mellé lépsz, végzetes baleset érhet. - amint befejezte egy szemvillanás alatt köddé válik.

Joquinn: Neked így jelenik meg, ám a jobb és bal oldalán két vízköpő is lépdel.
- A kicsinyeim átrepítenek téged a szigetre, lesz ott rajtad kívül másik három ember, akik az ellenségeid, de lesz egy, akiben szövetségesre lelsz. Vajon megleled-e? Ha rosszul választasz, a játék véget ér, és örökre a szigeten rekedsz.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 27, 2013 9:16 pm

Nem szórakoztam sokat, egészen a kikötőig futottam, persze azt a nyomorult vesztes szörnyeteget gond nélkül leráztam, adoniszi testem izmos és ruganyos gond nélkül vette az akadályokat. Magam körül nem igazán láttam senkit csak hangokat hallottam, vannak még itt mások is, fontos lehet még a nyomozás szempontjából.
Amint megpillantom a csónakot beugrok és gyorsan evezni kezdek, vagy a hajó motorját használom. Igyekszem a lehető legjobban haladni. Ha észreveszem, hogy a hajó süllyed nem kezdek el pánikolni, csodás énekhangommal nyugtatom magam.
-Az új világba indult a hullámok hátán, De Újfullandnál nem ment tovább. Egy nő a hajó orrban, rókázott, de már jól van, A jeges szélben sikoltás száll: Nézd már ott egy jéghegy komám, Szarok rá szólt a részeg kapitány. Halld hát a halál dalát, Megfagyunk ma éjjel, de a sós víz majd konzervál. Mellkasomon nyílt seb, a lábam meg nincs meg, karjaimnak hűlt helye már. Egy fej nélküli hulla az IQ-ja már nulla, Arca helyén az árbóc kosár. Egy kar egy láb ez szörnyű halál A szívem lelassul s megáll Halld hát a halál dalát,
megfagyunk ma éjjel, de a sós víz majd konzervál Tűz, jég, s a víz elborít,
S közben élvezd a hullák szagát, Nincs gáz, nézd a jó oldalát, Mert a filmemben ott vagy és nyerhetsz vagy 10 Oscar-t.

Hangom vékony és most kifejezetten nőies simán ringbe száll Szelíd Dióval is akár. Az utolsó hangot direkt sokáig kitartom, csak hogy megcsillogtathassam tehetségem.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 2:07 pm

/Ezer bocsi, hogy csak most írok/

Ahogy hangom szertefoszlott a szörnynek csapódva, ahogy a bátorságom egyre jobban úrrá lett rajtam, mintha varázsolni tudtam volna. Mintha minden egyes kimondott szavam egy-egy varázslat lett volna, pajzsomat jobban magam elé tartom, hogy ha a szörny támad, ki tudjam védeni, kardomat emeltem, hogy le tudjam csapni ocsmány fejét. Immáron nem féltem, most már nem aggódtam. Hiába terült el mögöttem a víz, hiába ordított mögöttem a Vörös királynő szörnyűséges kastélya. Tudtam, szörnyetegét küldte, hogy megöljön, hogy elpusztítson, hogy megöljön. Hogy miért...? Mert fél tőlem. Tudja hogy meg akarom dönteni hatalmát, tudja, hogy sereget állítok ellene, s ha eljön az Nap! Akkor! Majd akkor én leszek az, ki táncolni fog rajta. Mosoly, az a bájos kis mosolyom! Drága Szerelmem édes karjaimban ott mosolygott velem együtt, hisz ő pontosan tudta, mi fog most következni.
Felnevettem. Hangosan, eszelősen, őrülten. De nem csak én, hanem Ő is. Nevettünk, nevettünk azon, hogy milyen szánalmas lényt küldött a Vörös királynő ellenünk, abban a hiú reményben, hogy legyőz minket. Hogy lehet ennyire ostoba? Vörös Vadásszal az oldalamon megdöntjük hatalmát, kiszabadítjuk a foglyokat és majd akkor! Majd akkor én ülök hatalmas trónjára, Lovagommal az oldalamon. Mesze még eme nap, de akkor is... közeledik. Szint úgy mint ez a szörnyeteg.
- Én nem féllek tőled. Gyere csak! Gyere! Itt vagyok! - kiáltom neki, s ő jön, mint a végzet. Minden lépésénél megremeg a föld, egy vékony kőhíd közepén állva, épp hogy elférünk rajta. Alattunk a szakadék, mely a végtelenségbe vezet. Felcsap a sárkány moraja, ki benne alszik. Hát felébredt volna? Nincs hová menni, nem lehet megfordulni. Át kell mennem a hídon, le kell győznöm a szörnyet, hogy eljussak hozzá. Teste megfeszül, ugrásra készül. Nem rendülök meg. Szemeibe nézek, lássa, ki pusztítja el.
- Vesszen a nagyfejű nő! - kiáltom, s ő ugrik, hatalmas teste épp felém indul meg, de én felkészültem. Lejjebb guggolok, kardomat egyenesen felé tartom. Hangos üvöltés, de nem az én számból. Fröccsen a vére, mint egy emlék, melyre senki nem emlékszik, teste köddé foszlik. Lassan távolodik tőlem, mintha félne, azt is képes vagyok elpusztítani. Kinyitom szemem, látom őt, vagy talán nem is őt? Nem értem... A hídon nem a szörnyeteg áll, hanem egy alak, ki úgy néz ki, mint egy Madárijesztő. Hogy került ez ide? Talán a hatalmas Óz küldte?
Csendben hallgatom végig, talán ez csak egy próba volt. Egy lépés, hogy közelebb érjek hozzá. Igen. Másképp nem lehet. Úgy látszik, hosszú útra léptem. Hosszúra és veszélyesre. De nem baj. Én így élvezem. Egy játék az egész, melynek végén ott lesz Ő, kinek fejét én fogom lecsapni. Megkapom a kiszabott utat, majd a Madárijesztő köddé válik. Szabad az út előttem, ott a kastély előttem. Túl aprócska, túl messze van, de nem baj. Hömpölygő út áll előttem, de én így élvezem.
Egy lépés, majd még egy a sárga macskaköves járdán, most már tényleg nem lehet visszafordulni. Érzem ahogy testem lágyan kezd hullámozni, ahogy vállaim feljebb emelkednek, majd ismét visszább esnek. Karjaimat ellepi a tűz, végigfut testemen, s én már a levegőben repülök át a végtelen tengeren, mint egy madár, ki a végzet szárnyain repül.
Arkhami kikötő - Page 2 Firebird_Firebird_489a1dff84d08
Alattam a végtelen tenger, s rajta egy hajó. Dalol a szél, teljesen magamba szippantom énekét. Oly gyönyörű! Elsuhanok a hajó felett (Rami karija) s hangos tűzlobogással válaszolok neki, de nem állok meg. Ki van tűzve célom, a sziget már közel van. Szárnyak suhanása, a tenger moraja. Ahogy a levegőben szárnyalok, szabadnak érzem magam. Sokkal szabadabbnak mint valaha, elvégre feljebb s lejjebb is tudok repülni, hagyom, hogy a szél áramlása sodorjon magával, reptetem magam karjain hordoztatva. Nézem a tengert és a hajókat, Szerelmemmel együtt boldogan.
Majd a sziget, ott terem alattunk, túl aprócska nekünk, hagyjuk, hogy lejjebb hulljunk mint a csillag az égen. Hallom a hörgésüket, a jajveszékelésüket. Elszorul szívem, érzem, bosszúra vágyom. Kialszik a tűz, lábam földet ér. Tekintetem egyenesen a kastélyra vetem, de tudom, bejutni nem lesz könnyű. Elvégre sok kártya katonája van és szörnyetege, melyeket rám zúdít abban a hiú reményben, hogy elpusztít. Nem baj, én így élvezem...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 5:15 pm

Megindul felém az a borzalmas lény, ugrik és támad, teljesen ledönt lábaimról, én meg már felsikoltok félelmemben, azt hiszem meghalok, de szerencsére még se. Hirtelen köddé válik, eltűnik szemem elől, majd egy másik alak jelenik meg helyette. Értetlenül nézek körbe, majd mikor meglátom a madári...Madárijesztő! Hát persze... Hogy nem jutott ez egyből az eszembe. Ki más játszadozhat az emberek félelmével, ha nem az a bolond pszichiáter? Arkham... Arkham... Milyen borzasztó hely lehetsz te, ha az orvosok is idővel megőrülnek, és lakóid lesznek? Milyen átok ül rajtad? Felállok a földről, tartok attól, tele van még meglepetéssel Madárijesztő. Talán a félelem gázt lélegeztem be abból a fura kis izéből a sikátorban. Így már világos.
- Hát persze, ki más állhat a félelmem mögött, ha nem a Rettegés koronázatlan és megbecsületlen királya, Jonathan Crane? - mondom neki elismerően, a két vízköpőre nézek. Nem vagyok benne biztos, hogy igaziak e, vagy még mindig a szer hatása alatt vagyok. De ha ezek fognak átrepíteni engem, akkor lehet tényleg igaziak. Elég érdekes. Mivel keltette őket életre? Vagy talán csak gépek?
- Na és mi dolgom lenne a szigeten azon kívül, hogy a három személyből ki kell választanom a megfelelő szövetségest? - ott ragadok a szigeten, ha rosszul választok? Nagy cucc... Nem vagyok őrült, nem elég őrült ahhoz, hogy Arkhamban rekedjek. Vagy talán pont azt akar belőlem csinálni? Beteges...
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 2:49 pm

//Elnézést a sok késésért//

Hosszas menekülés után végre-valahára meglátok pár motorcsónakot, amik, habár apró motorokkal vannak felruházva, attól még tökéletesek arra, hogy eltűnjek innen a fenébe. Beugrok az egyikbe, közben valami lökött csávó énekel nem messze tőlem egy másik csónakban. Mi a franc? Nem törődve vele, próbálom elindítani a csónakot, de hamar rá kell jönnöm, hogy ebben sok dolog ellenem lesz: először is észreveszem, hogy az átkozott csónak lukas, és lassan, de biztosan halad a süllyedés felé, másrészt az is árt a dolgoknak, hogy fingom sincs, hogy kell vezetni egy ilyet. Feladva a küzdelmet, visszaugrok a partra, és inkább odafordulok az éneklő fickó felé.
- Hé, te, neked meg mi bajod van? Talán az épület rossz oldalára kerültél? - kérdem tőle, Arkham felé mutatva. Közben reménykedek, hogy a szörnyek nem jönnek vissza, habár egyelőre nem úgy tűnik, hogy itt vannak. Vagy hogy egyáltalán léteznek. Mi történik itt?
- Tudod mit? Jövök én is. - mondom, ezzel beugrok mellé a csónakba, azonban ekkor észreveszem, hogy ez is lyukas. Mi van ezekkel a szarokkal? Fogok egy evezőt - elvileg minden ilyen csónakon kéne lennie, biztonsági okokból - és kis gondolkozás után kiugrok megint a partra, és visszaszólok a lökött fickónak:
- Hé, ember, van annak bármi esélye, hogy észreveszed azt a rohadt nagy lyukat a hajó padlóján, és végre te is kiszállsz abból a cuccból?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 2:10 am

Joquinn:
A két vízköpő felkap, ám karmaik a válladba mélyednek. A fájdalom, mintha kétszer akkora lenne, mint amilyennek lennie kéne egyébként. Félúton a sziget és a város között elengednek és épp mikor a vzbe csapódnál, hirtelen éles fény hasít a szemedbe. Először elvakít, majd a pupillád egyre jobban hozzászokik. Három alak motoszkál, és matat körülötted, de csak a sziluettjüket látod. Csuklód, bokád és a mellkasod egy-egy bőrszíj tartja egy asztalon.
- Felébredt, végezzünk vele.
- Nem. A "zsákfejű"-nek tervei vannak vele, egyelőre így marad. Megvárjuk a többit is.
- Hagyjátok. Majd én kezelésbe veszem. - a másik kettő persze nem hagyja egyelőre. A fény lassan gyengül, a téged fogvatartó pántok pedig lazulnak. Úgy tűnik lassan elengednek.


Kártyás:
Egy maszk jelenik meg előtted a levegőben, benne pedig egy sárga szempár.
- Félsz valamitől, Eric? - a táj körülötted elkezd hullámozni, majd forogni, mintha szédülnél. Lassan, mint a festék lefolyik, és egy sötét szobában ébredsz Jo-hoz hasonlóan lekötözve.
- Nocsak, nocsak. Már kettő megvan. - hallasz egy hangot a sötétből, és egy sárga szempár villan. A te pántjaid is lassan, de biztosan eleresztenek.


Ramirez:
Furán nézhetsz Kártyás emberre, mert te semmilyen léket nem észlesz a hajón, ám ahogy haladsz a csónakkal, mintha egy hártyán mennél át, és te egy székhez, előtted pedig egy asztal áll, aminek a túloldalán szintén egy alak ül.
- Kicsi ember. - nem mond többet, kezed szabaddá válik, így te is távozhatsz, ha akarsz.

Airie:
Olyan dolog történik, amiről álmodni sem mertél volna. A vízből kiemelkedik egy hozzád hasonló lény, és egy pillanat alatt kialszik a tüzed, te pedig egy folyosón találod magad. Szűk, egy ember elfér kényelmesen, de ketten már sokan lennétek egymás mellett. Előtted sorban ajtók, melyek egy része nyitva, a másik csukva. A lámpák fénye nem a legjobb, szikráznak, és villódznak, nem gyereknek való hely. Tőled körülbelül száz-százötven méterre egy nagyobb kereszteződés, közepén egy szoborral, mely azt az alakot ábrázolja, akivel az előbb találkoztál.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 7:19 pm

Teljes erőbevetéssel evezek, minden erőmet bevetem csak, hogy közelebb kerüljek a rejtély megoldásához. Hirtelen viszont egy érdekes kinézetű alak pattan be mellém. Közben valamit beszél.
~ Na igen, pont az épület rossz oldalán vagyok, rég bent kellene vernem a hisztit, hogy valamit kideríthessek. Húú bazd. Na mindegy, majd valamikor máskor megyek bulizni.
- Csá. Ábra?
Aztán egy újabb hirtelen mozdulattal kiveti magát vissza a partra, nem értem miről beszél, lenézek a csónak aljára, nincs ott lyuk. De én vagyok a tévedhetetlen Lev Hudson, meglepődésnek jelét sem mutatom, csupán evezésben megállok és visszaordítok.
- Ne félj, én vagyok Levi a Respawn klánból, az istenek az én kegyeltjeim. Gyorsabban átjutok a túlpartra mint hogy egy milliméter víz kerülhetne a csónakba.
Mivel nem reagál semmit folytatom tovább az utam, mindenre nincs időm. Fejem felett egy nagy fényes tüzes lény száguld el, egy ideig figyelem, hát itt valami nincs rendben, ez a város ma este kész káosz. Rögtön előkapom a telefonom és tárcsázom is rendőrséget.
- Jó estét kívánok, Lev Hudson mesél. Egy névtelen bejelentést tennék, kérem kapcsolják a légierőt. Mi az hogy nem? Figyelj ne erőlködj, több pénz van a számlámon mint a szánalmas vadászgépeik együttes értéke felszorozva a fizetésed nagyságával. Szóval kapcsold azt a rohadt légierőt! Na végre, jó estét uram. Bejelenteném, hogy a Gothami légtérben éppen most az Arkham sziget fölött egy hatalmas repülő tűzlény tűnt fel. Köszönöm a figyelmet, viszontlátásra.
Időközben eszembe jut egy történet amit azért hangosan elmesélek.
- 1940-ben vagy 41-ben a nácik kitalálták menjünk északnak a Skandináv-félszigetre. SS Jürgen, ma Jürgenrauch rögtön bele is egyezett, ő volt akkor a német szuperkatona. Gondoltam besegítek neki. Persze azt csak utólag mondták, hogy hajó az nincs, át kell úszni teljes felszerelésben. Egy teljes éjszakán át úsztunk a nulla fokos vízben, ráadásul én egy egész egységnyi tigrist is vittem a bal vállamon ezért csak jobb kézzel tudtam hajtani magam. Szóval egy ilyen Arkham táv meg se kottyanhat.
Éppen végzek a sztorival mikor áthaladok egy hártyán. Hirtelen máshol vagyok, egy székhez kötözve, velem szemben ül valaki. Némán figyelek, mikor a kezem szabaddá válik zsebemből a tollam és a jegyzetfüzetem veszem el.
- Jó napot uram. Lew Hudson vagyok és lenne magához néhány kérdésem. Kérem érthetően válaszoljon mindegyikre, így segítheti a munkámat. Szóval... Mit tud pontosan a Gotham utcáin található rejtelmes gázpalackokról. Amelyek nyilvánvalóan ideggázt bocsátanak ki? Illetve önnek mi köze van ehhez a nyilvánvalóan törvénysértő alvilági eseményhez?
Ez egy kihallgatás, az asztal, a székek, egymással szemben ülünk. Engem nem érdekel, hogy ez az ő terepe, már csak volt, most már a Respawn tulajdona.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 30, 2013 10:30 pm

Kint a parton, evezővel a kezemben álldogálok, csupán arra a pillanatra várok, hogy valaki, vagy valami feltűnjön, és végre értelmet hozzon a világosságba. Vagy nem így van? Áh, mit tudom én, majd otthon kiderítjük. Hirtelen egy maszk jelenik meg előttem, csúnya, és ijesztő, meg egy kicsit koszos, nem feltétlen ebben a sorrendben. Körülöttem a táj, az amúgy is homályos alakok, meg Arkham szigetének magas épületei elkezdenek hullámozni, elkezdenek lazítani, elveszteni szilárd, kézzel fogható formájukat. Elkezdek tiltakozni, az evezővel próbálom leütni a maszkot, de nem igazán sikeres az akcióm, hamar elájulok, és csak később, egy sötét helyiségben ébredek fel, egy székhez kötözve.
Szerencsére a kötél, vagy mi hamar ereszt, nem is értem miért, de nem tétovázok sokat. Amint megvan rá a lehetőségem, felpattanok, és az előttem levő asztalba belerúgok egy hatalmasat.
- Hát mi folyik itt, a mocskos életbe? - kiáltok fel, remélve, hogy a rohadt maszk nem jön vissza. Ha mégis így döntene, teljes erőmből nekiugrok, bal karomat használva fegyverként, egész testemet beleadva a lökésbe. Ha nem jön vissza, akkor a rúgás után, jobb ötlet híján visszaülök a székembe, és mondandóm nyomatékosítása érdekében elkezdek a jobb lábammal idegesen dobolni a padlón. Ki hitte volna, hogy a mai estémet nem otthon, a TV előtt punyhadva töltöm, kezemben egy sörrel, meg pár darab francia kártyával, hanem valami őrült elmebeteg játékába csöppenek, aki mellesleg a legidiótább illúziókkal bombáz engem. Mert ezek illúziók, annak kell lenniük. Ha nem, akkor tényleg én kezdek szépen lassan, de biztosan süllyedni a teljes mélypont felé, ami azért sok szempontból káros az egészségre. Meg a munkámra.
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 12:36 pm

Felkap a két vízköpő és már szóltam is volna Madárijesztőnek hogy inkább átúszok mint hogy ezek itt vigyenek át, de az éles fájdalom mely belém hasított mindent azonnal elnémított és csak a hangos fájdalom ordításomnak adott teret. A fájdalom elviselhetetlen volt, mintha lassan tépnének szét engem fokozatosan. Felemelkedünk, ez csak fokozza a fájdalmat, ahogy húsomat tépik, ahogy testem súlya rajta csüng. Hirtelen eszembe jut, mennyire is élethű ez a fájdalom amit érzek, mennyire képes játszani az agyammal, főleg ha mindezt csak hallucinálom Madárijesztő miatt. Repülünk a fekete víz felett, az elmémet eltompítja a fájdalom és a szégyen ahogy ki vagyok szolgáltatva az egész helyzetnek.
A vízköpők hirtelen elengednek, újabb ösztönös sikítás, kezdem úgy érezni magam mintha egy szőke szépségkirálynő lennék egy béna horror filmben aki minden pillanatban csak sikongat. Le kéne állni ezzel, elfogadni azt ami van. Mozogni a realitás talaján, akkor is ha az nincs alattam. Ereszkedek a víz felé, de hirtelen elnyel a vakító fény. Eszembe jut, mi ha most haltam meg és a híres alagút végéni fényt látom, de fejbe verem saját magam lágyan, hogy ezt azonnal elhessegessem és ismét a realitás talaján lehessek.
Na jó ez képtelenség. Ahogy kezdek hozzászokni a fényhez, érzékelem, hogy testem valahol fekszik. Valamilyen ágyon és le vagyok szíjazva. Néhány alak mászkál körülöttem, hallom a hangjaikat, érzékelem őket. Halkan felsóhajtok, ha valójában Arkhamba kerültem mint beteg, akkor már meg is van a kifogás. A bőrszíjak lassan gyengülni kezdenek, attól függetlenül hogy én még mindig nem látok rendesen.
- Hé, nyugi van. Ha valamit akarnak tőlem, elég lett volna felkeresni normális... tudják NORMÁLIS körülmények közt. Nem szeretem ha játszadoznak az elmémmel meg a képzelőerőmmel. Ennyire kevés lenne a betegük akin tudnának kísérletezni? - kezdek bele, felőlem már ezek csinálhatnak amit akarnak, én maradok realista. Olyan hogy szörnyek nem léteznek. Avagy igen, de emberi alakban járnak közöttük. Az ágy alatti mumus már rég kiment a divatból. Ha fel tudok ülni akkor úgy teszek és próbálok szétnézni, hogy hol lehetek, kit látok és mit hallok, majd az szerint cselekszek tovább.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 4:55 pm

Olyan volt mint egy álom, mely pillangó szárnyain repül a zongora lágy dallamába kapaszkodva s elrepít messzi messzi tájakra, csodaszép vidékekre, egészen a hegyeken túlra, a kastély mögé. Az a fekete víz, mely némán hullámzott alattam mint egy fekete lyuk, s benne a végtelen semmi. Csalóka volt, oly távolinak tűnt, mégis éreztem hullámok habjának táncát, ahogy olykor-olykor hidegen hozzám akartak érni, megsimogatni lágyan. Tudtam jól, nem nyújthatják felém kezüket, nem ragadhatják meg lábamat. Lehúznának mint egy szörnyeteg a víz mélyébe, egészen körbeölelnének fekete testükkel s én hiába kászálódnék, hiába próbálkoznék, kiszívná belőlem a levegőt, majd szép lassan betöltene saját lényével. Feljebb emelkedem, rikoltó hangom bár nem hallatszik, tüzem gomolygó moraja elnyelni. Felsír egy sirály a távolban, talán figyelmeztetni akar, vagy csak párját keresi? Szétnézek, hátha megtudom, de valójában mégsem.
Megnyílik a fekete lény gyomra, betekintést kapok abba, amit nem látok, s nem is akarok közelebbről látni. Egy szárnyas madár rebben ki belőle, legalább olyan nagy mint én magam. Csatlós vagy ellenség? Fordul meg hirtelen bennem, ahogy lobogó tüze elkápráztatja szemem. S ó jaj, mit látok, vagy mit nem érzek, saját lényem égő lángját pihenésre bocsátotta, talán ellopta tőlem? Megkérdezni sem tudom tőle, elnyeli a fekete létezés, s már nem is látom sehol.
Hosszú folyosó, mint egy labirintus, úgy vonul előttem, megadva az útirányt, merre mehetnék tovább. Magam mögé nézek, de ott csak a sima fal, hátra nem léphetek. Eljutottam volna egészen a kastélyba? Egy láthatatlan burkot átlépve, a főbejáraton keresztül már itt is lennék? Túl könnyű, túl egyszerű, elvégre csak most léptem rá a sárga járdára, még a szívtelen bádogemberrel sem találkoztam, csupán a Madárijesztővel. Hol az oroszlán és hol a nyuszi? Nem fogja őt megenni? Körbepillantok, csupa ajtó mindenhol, egyik kisebb, másik nagyobb. Egyik csukva, másik zárva, olykor a fény villog, vissza akar riasztani, nem tanácsolja közelebb menni. Harcol saját létezésével, nem akarom hogy meghaljon.
Leengedem a földre, ily helyzetben jobb rá hallgatni. A Balga nyuszi nyújtózik egyet, majd még egy egyet, ropognak nem létező csontjai, helyre csúsznak izmai. Felpislog rám, kicsit szimatol, majd lábamat átkarolva búj hozzá szeretettel elárasztva. Szó nélkül fogja meg kezem, s én érzem, már nem kell félnem. Ő már járt itt, már egyszer én is, mindketten közösen. Ő tesz egy lépést, majd én is, lassúakat és óvatosakat, nem kerülünk közel az ajtókhoz, de ahogy elhaladunk mellettük, én mégis bekukkantok kíváncsian, mit rejtenek a nyitottak? Milyen félelmetes titkokat? Nem szól egyikőnk se, szívem hevesen dobog mellkasomban. A folyosó végén egy nagy szobor, azon a Madárijesztő ácsorog. Hol vannak a varjak, melyeket el akar ijeszteni? Én nem látom őket sehol. Közeledünk feléje, lehet nem őket, hanem minket...?
Odaérünk hozzá s megállunk, én csak nézem, Balga nyuszi türelmetlenül ácsorog, menne tovább, tudom hol fél.
- Szia Madárijesztő. Megmondod nekünk hol vagyunk? Óz vagy a Vörös királynő birodalmában? Megmutatod nekünk az utat a Bolond Kalaposhoz? - kérdezem tőle, ujjaim lágyan érintik meg őt, félve, nehogy összetörjön, nem szeretném őt bántani. Barátságos, kíváncsi szemekkel fürkészem őt, mégis roppant elszánt vagyok. Megkeresem a barátaimat, majd a kiutat, akár hol is legyünk, akárkik is legyenek azok.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 24, 2013 6:58 pm

Ramirez:
Épphogy csak végig mondod, amit akartál, a szádon máris egy tapasz landol. Először idegennek tűnik, de végül rájössz, hogy nem más ez, mint agyag, és hamarosan ki is derül, honnan jött. A lámpa fényébe ugyanis belemászik egy elkent, barnás színű fej, mely egy különös lényhez tartozik. Ő Basil Karlo, a.k.a. Agyagpofa. Megpróbálhatod leszedni a szádról a „tapaszt” nem igazán sikerül, és hamarosan csak annyit érzel, hogy a nyakad, mintha fogóban lenne, majd hátad a falnak csapódik, és azon keresztül is mész. A földön landolsz, és ha oldalra nézel, akkor Airie-t láthatod, ahogy beszél valakihez, nem messze tőle pedig egy kopasz alakot, narancssárga rabruhában, melynek felső része hiányzik. A testét vágások ékesítik, neki legalábbis mindenképp ékesség ez.

Airie:
Látod kiszántani Lew-et a mögötted lévő falon keresztül. A szoba egy zárt ajtóhoz tartozott, és ahogy Lew a földön fekszik, rögtön utána egy másik alak is kilép. Teste hatalmas, és barnás színű, mintha sár lenne. Mögötted áll Zsasz, aki mintha méregetne téged valamiért.

Kártyás:
Az árnyékből maga Crane, alias, Madárijesztő lép elő teljes valójában. Neked jelent meg teljes életnagyságban, azok után, hogy játszadozott az elméddel.
Itt kapsz egy szabad kört, tégy Crane-el, amit jónak látsz.

Joquinn:
Hidegséget érzel a lábadon, kezeidet pedig kötelek feszítik, és rögzítenek a falakhoz. Nem tudsz. Amit mondasz, most figyelmen kívül hagyják.
- Nyugalom, kicsikém, hamarosan minden a helyére kerül. – a dolog maga nyugtalanít, túl sokan vannak itt, és nem tudod mi zajlik kint, de a robajokat hallhatod. Előtted egy növény emelkedik ki, feje pedig a neves húsevő virágra, a vénusz légycsapójára hasonlít, ám mégis más. Kitátott szájából egy vastag csőszerű képződmény kerül elő, majd füst, vagyis inkább gáz kezd el felszállni belőle, mely belengi a szobát. A levegő páratartalma megnő, de a hőmérséklet ugyanolyan marad.
- Mr. Crane új anyaga csodálatos. – hallod lelkendezni az egyiküket.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 24, 2013 8:02 pm

Éppen csak végére érek a kérdéseknek de máris agresszív támadás ér, az ismeretlen eredetű anyag egyszerűen elkap és körbefolyik rajtam. Nem is próbálok védekezni, megvárom amíg a földhöz vág, falnak, megfogja a nyakam és minden más. Közben meglátom ki van mindezek mögött, Agyagpofa egyből írom is a jegyzetfüzetbe.
~ Azt hitted legyőzheted a legyőzhetetlent. Ostoba vagy. De majd mindjárt meglátod mennyire hasznos lehet az ha valaki már egy kisebb eséstől is meghalhat.
- Hömm höhhümm hühümmm hühü, hümm hümm, hömm.
Visszafogom a levegőmet, nem veszek levegőt, maximum az agyagot nyelem. Hiába zihálok, hiába az életösztön én nem fogok levegőt venni és ahogy magamat ismerem előbb meghalok mint hogy elájulnék. Ha mégsem akkor nyugodtan kezdek jegyzetelni az ismeretlen lányról és a rabról. Egyre bonyolultabb ez az ügy.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 9:03 pm

Előttem hirtelen egy furcsa maskarába öltözött fickó tűnik fel, a sötétségből előbukkanva. A maszk eltűnt, körülöttem kissé homályos a tér, nem is tudom pontosan, hol is vagyok. Egy darabig megpróbálok az előttem álló alakra koncentrálni, de túlzottan fáj a fejem, kicsit lehunyom szemeimet, és összeszedem a gondolataimat. Ahogy újra felnézek, most már részletesebben is megnézem magamnak ezt a figurát.
Őrültnek őrült, az nem vitás. Ruhájában, maszkjában, és az egész megjelenésével talán ijesztőbb, és groteszkebb látomás, mint az előtte levő rémképek együttvéve. Kiráz tőle a hideg. Ha kötelékeim már valóban elengedtek, felállok a székemből, és megállok a férfi előtt. Már ha férfi.
- Na és te ki vagy? - kérdezem tőle, előre félve a választól. Elárasztotta az őrület a várost. Nem lesz ez így jó, a dilisek fognak itt uralkodni, az meg kinek lesz jó? Kétlem, hogy jó ötlet lenne, de eddig se a jó ötleteim bizonyultak valódi jó ötleteknek, tehát meglendítem a lábamat, és az ütött-kopott sportcipőmet egyenesen az ágyéka felé irányítom. Habár ha ő most még egy illúzió...na mindegy. Már nem igazán foglalkozok azzal, mi valóság, mi nem, egyszerűen megpróbálom túlélni az éjszakát, vagy ha már az nem megy, hát legalább kiélvezem utolsó óráimat.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 31, 2013 2:29 pm

Madárijesztő csendben áll az állványon, igazi szobor e vagy csak jól megjátssza, egyáltalán nem tudom eldönteni, viszont kissé aggaszt, hogy nem válaszol nekem. Oldalra billentem fejem, szemeim kikerekednek, mintha ki akarnának esni helyükről, végül csak nagyot bólintok.
- Értem. Hát köszönöm szépen - mosolyodom el kedvesen, de valójában még mindig tanácstalan vagyok. Kezeimet hátam mögött összekulcsolom és lábujjhegyeimre, majd sarkamra állva hintázok fel s alá, mintha ez lenne a jelszó valamilyen titkos ajtóhoz, vagy hogy Madárijesztő megszólaljon.
Hirtelen mögöttem zajt hallok, s azonnal oda is fordulok. Halkan sikkantás hagyja el ajkaimat, mikor egy idegen fiú jelenik meg a folyosón. Honnan került ide? Félősen pislogok rá, plüss nyuszimat jobban magamhoz szorítom, meg szeretném őt védeni tőle, elvégre fogalmam sincs, hogy ki lehet ő. Talán sikerült tényleg a furcsa jelszó? Kicsit lejjebb ereszkedek, mintha valamilyen bokorban szeretnék elbújni és onnan figyelni őt.
- Te ismered őt? - kérdezem nyuszimtól és le is pillantok rá, majd ismét a fiút nézem. Valamit jegyzetel. Egy lépés, majd még egy, óvatosan, nehogy észre vegyek, akkor is ha pontosan engem néz. Mikor odaérek hozzá, még egy kicsit némán nézem, majd megszólalok.
- Szia. Téged Madárijesztő küldött? - kérdezem érdeklődve, hangom olyan mint egy kisgyereké. Nem várom meg a választ, ijedten lépek el tőle, mikor meglátom mögötte azt a furcsa sáros lényt. Egy lépés hátra, valaminek nekimentem. Gyorsan hátra fordulok, s ott egy alak, aki engem méreget. A félelem egyre jobban eluralkodik rajtam, tudom hogy hamarosan kitör rajtam a pánik. Teszek pár lépést a szobor felé, hogy távolabb kerüljek tőlük. Szemeim ide-oda cikáznak, ahogy őket figyelem.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 1:21 am

A tér ismét zizegni, hullámozni kezd körülöttetek. Úgy tűnik épp történik valami. És valóban: Airie által látott Madárijesztő eltűnik, ellenben helyébe megjelenik az igazi, akir egy injekció pisztolyt tart A Karmester nyaki verőeréhez. Agyagpofa, mikor ezt meglátja, lassan, de biztosan egy sártócsává degradálódik, és nem is mozdul többet.
- Szép volt, barátom! - szól Madárijesztő, ám a címzett valószínűleg a sártócsa.
- most pedig, mindenki szépen nyugton marad, ugyanis, ha a barátotok megkapja ezt a szert, többé sosem kel fel. - vázolja fel nektek. A helyzete képlékennyé vált, túl sokan voltatok egy helyen egyszerre. Körbe-körbepillant a csarnokon, mintha keresne valamit, és az a valami hamarosan rá is talál. A feje fölül egy vékony drótkábel ereszkedik le, melynek végén egy apró mágnes tappancs található, ez kikapja Madárijesztő kezéből a "fegyverét", majd meg is látjátok mitől félt. A semmiből egy fekete ruhás alak csap le, halálpontosan Madárijesztőre pályázva. Ahogy sikerül elkapnia az őrült férfit, Karmestert arréb löki, majd egy pillanattal később füst kezd szétterjedni.
- Megtaláltam, szóljon Gordonnak, hogy készítheti a cellát. - halkan beszél, de mégis halljátok.
- Mostmár minden rendben lesz. - erősíti fel a hangját, és ezt már hozzátok címzi. A füst egy szintetikus anyag, mely megszünteti Madárijesztő mérgét, így lassan az Arkham falai eltűnnek, és mindenki egy koszos, poros, lepukkant raktárépületben találja magát, ami pont a szigettel szemben van.
____________________________________________

Nos, azt hiszem itt ér véget a kaland. Tudom, hogy voltak, hullámhegyek és hullámvölgyek, leginkább részemről, és inkább völgyek. Mindannyian remekül teljesítettetek, és vica-versa megdolgoztattuk egymást, így mindenki véssen fel 3-3kr.-et az adatlapjára, mint jutalom.



Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Feb. 11, 2014 7:39 pm

Nem vagyunk egyedül


Az Arkham szigetet pásztázva jártok-keltek. Szóbeszéd terjeng, hogy a kutatók értelmes, földönkívüli létformára bukkantak, méghozzá nem is messze. Nem tudjátok pontosan ez mit jelent, mert lehet egy szomszédos bolygó, de lehet akár négy-öt fényévre is, ami a csillagászatban igencsak közelinek számít. A sajtó, az emberek, de még az arkham-i páciensek is erről suttognak, de megint csak találgatnak, vagy most tényleg történik valami? Nem tudjátok eldönteni, ám fejetekbe mégis beette magát a hír, hogy lehet, nem vagyunk egyedül az univerzumban.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Feb. 12, 2014 11:49 pm

Lépteim könnyedek s fejemben sem kavarog semmi zűr. Fura zöld rongykupac mely öltönyömmé s cilinderemmé manifesztálódott, s melyben ott keringenek az elveszett lelkek örök zavarukban őrjöngve. Különös, furcsa, szótlan társra leltem...
Oly sok csoda van még eme mágiától s ismeretlennel teli világon, s mégis az ég felé tekintünk. Sose kételkedtem a földön kívüli életbe, hisz Kai'ckul szolgájaként jártam sok sok bolygón, igaz emlékeim elvesztek lázadásom pillanatában, az idegenek léte emlékezetembe vésődött.
Közben új ruhámmal jött idegen tudat elmém hátuljában motoszkál, duzzog amiért nem teljesítem akaratát. Itt, a fertőzött elmék édenkertjének kapujában állva előre akar törni, hogy magába foglalhassa a sötét lelkűeket, s közben reméli, megszelídítheti zabolázatlan gazdáját.
Igen ezért vagyok itt, hogy jóllakassam őt. Normál esetben nem törődnék vele, ám ezt köszönetképp adom neki, amiért akaratlanul is, de elárult egy kis titkot létemről.
Az, hogy felvehettem eme rongyos, foltos, furcsa maskarát egy új tényt közölt velem. Prischi vége óta érdekel a származásom, s a végtelen ködben fénypont volt eme tény. Viszont Izraelita terhes nőről semmi hír születésem előtt itt Gothamben, így folytatódik a sötétben tapogatózás.
Nagyot sóhajtok, majd húgocskámra gondolok, egyfajta végső búcsúképp, mielőtt végleg eltüntetem elmémből. Fellélegeztem, s egy új kaland felé fordítottam tekintetem. Valami volt ma a levegőben, tudtam jól s élveztem eme tudatot. Itt vagyok felnéztem az égre s ismét az idegenekre gondoltam, s tényleg felkeltette a kíváncsiságomat a dolog. Vajon mennyi hatalom lehet odakint amiről megfeledkeztem, ám mégis csak arra várnak hogy megszerezzem...
Hirtelen ahogy belegondoltam a világmindenségbe, azt akartam hogy az enyém legyen. Egy végtelen játszótér, csak nekem, s azoknak kiket meghagyok. Minden az enyém lesz, az enyém az enyém az enyém !!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 7:54 pm

A szigetről érkező rabok hörgése és jajveszékelése átszakítja az éjszaka sötétjét. Az éjszakai égbolton különös jelenség figyelhető meg, ugyanis a Mars most van legközelebb a Földhöz, és úgy néz ki innen, mintha két holdja lenne a bolygónak, noha az egyi kisebbnek. Hirtelen valami más is feltűnik és elszáguld a hold előtt. Gyenge fénye van, de mintha meteor lenne, majd hangos robajjal a szigetet és a várost elválasztó folyóba robban nem kevés vizet vetve mindkét partra, illetve azok közelébe. Ha odamész és megnézed magadnak, egy fura fehér lényt láthatsz, mely magzati pózban lebeg a vízen, és úgy látszik, épp szétfolyni készül.

CAG az éjszakában sétálva keres magának elfoglaltságot, mikor meghallja az éles robajt a part irányából. Nincs közel hozzá, de elég jól lehetett még hallani, főleg, hogy az épületek nagy része gond nélkül visszaverte a hangot, mely így eljutott a füléig.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 05, 2014 3:47 pm

Mintha csak az univerzum válasza lenne apró kérésemre, egy kis darabkát küldött le nekem a végtelenből, s dobta bele a folyóba. Nem értettem miért pont a vízbe, de különösebben nem is zavart a dolog. Megropogtattam elgémberedett csontjaimat, majd szép lassan a parthoz sétáltam. Furcsa volt az a lény mi épp habfürdőt vett, bizonyítéka lehet az idegen létformákra, vagy lehet csak valaki őrül tudóst játszott. Még az sincs kizárva, hogy az Arkhamban vertek meg valakit nagyon, majd úgy felrúgták, hogy olyan volt mintha mintha az űrből esett volna le. Bárhogy is, legszívesebben azonnal elkezdtem volna bottal piszkálgatni, pesztrálni, de most az egyszer jófiú leszek. A köpennyel kötött egyezségem részeként néha nem leszek olyan mocsadék mint általában, így csettintésemre két szép nagydarab bárány jelent meg, amiket azonnal s vízbe küldtem a jövevényért. Óvatosan alábújtak, majd kivonszolták a partra. Utána sajnos eltűntek, mert annyira eláztak, hogy mozdulni se bírtak, de ez van. A szárazra már én segítettem ki új "barátomat" s finoman pofozni kezdtem hátha felébred, vagy ha felébred akkor reakcióra bírjam. Eközben köpenyem szép lassan felkészült, hogy ha esetlegesen egy gonosz teremtményt fogtam ki, azonnal elvehessem a lelkét. Nagyon reméltem hogy negatív jellemű lényt kaptam az égből, sokkal viccesebb lenne úgy a dolgok alakulása....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Arkhami kikötő - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arkhami kikötő
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Adams Kikötő
» St. Martin kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Arkham sziget-
Ugrás: