DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Arkhami kikötő

Go down 
+6
Kurt Bozek / Griff
Lupin
Airie
Joquinn
Andrew Ramirez
Kártyás ember
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkhami kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeVas. Dec. 07, 2014 7:44 pm

Lupin élvezi a káoszt, újonnan teremtett gyapjú-hidra "szörnye" pedig nem kímél senkit, aki egy bizonyos távolságra megközelíti a "mesterét". Az egyelőre rejtély, hogy akiket elnyel, hova kerülnek pontosan, de hatékony, ez biztos. Mikor Lupin figyelemmel követi teremtménye tevékenységét, épp egy felszerelt kommandóst nyel el. Flora sorra nyitja fel a cellákat, és bár ütődöttnek tűnik, úgy néz ki, meg van a magához való esze. Az udvart ellepi a rabok förgetege, és mostmár nem csak hétköznapi, mentális zavarral küzdő betegek vannak ott, hanem komoly metahumánok, genetikailag módosult emberek és egyéb, nem hétköznapi. Lupintól balra, egy fickó fut el, aki igencsak kítűnik a tömegből. Narancs szín kezes lábasának felső részét épp most szedi le magáról, így pedig láthatóvá teszi, hogy a testének igen jelentős része inkább gép, mint ember. A karjai, nyaka, álla, és a fejének hátsó része szintén mesterséges. Néhány kommandós úgy döntött, hogy felhagynak a kábító lövésekkel és éles töltényekre váltanak, ám azok lepattantak a bőréről, amiből könnyen le lehet vonni a következtetést, miszerint, a bőrével is "játszottak" valamicskét.

Arkhami kikötő - Page 4 The_cyborg___basic_version_by_bogdan_mrk-d7gxm2g


Ramirez végzett a rá támadókkal, és tovább halad az épületben, vele szemben pedig egyre fogyatkoznak a rabok. Már mindenki kiszabadult, akinek ki kellett, vagy ott hever félájultam, vagy holtan a padlón, ami elkerülhetetlen volt egy ilyen hajszában. A lángszóró elemészti mindazt, amit az előző hullám meghagyott. Egy fordulóban Három embert pillantasz meg: egy jó kiállású, öltönyös férfit (Leroy), egy lányt, aki ránézésre tizenöt-tizenhat éves lehet, és roppant ismerősnek tűnik (Airie), valamint egy harmadik fickót, aki háborús, védőruhát visel.
Arkhami kikötő - Page 4 Stalker_Suit_(Cropped)
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Arkhami kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Dec. 22, 2014 10:59 pm

A jól megtermett egyén igen szimpatikusnak tűnik, ereje is nagy így tökéletes lesz a céljaimnak. Végére se értem a gondolatmenetemnek, én már ugrottam is a férfi nyakába, megpaskoltam a fejét, majd egyetlen bárányfejjel megettem az őt háborítgató katonákat.
- Legyünk barátok, te viszel előre mint egy buldózer, én pedig tisztítom az utat, és irtom a népet. Így egyrészt biztos kijuthatsz, másrészt szórakozunk is. Mit szólsz?
Arra az esetre, ha nem tetszene neki az ötlet, s esetleg agresszívan próbálna fellépni ellenem, szépen lassan gyapjúszálakkal telítem az egész rendszerét, hogy utána mint egy bábot mozgathassam. Ha ez se jön be leugrom róla s gyorsan elvegyülök a tömegben, hogy ne lásson és megkeresem a többieket. Amennyiben skerül akkor is keresem őket.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Arkhami kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Dec. 24, 2014 5:30 pm

A lángszóró tüze kifüstöli az ellenséget. Égetek mindent ami nem az itt tartózkodó betegek vagy a társaim közé tartozik. Nem igazán érdekel hány ápoló vagy rendőr ég halálra, rosszkor voltak rossz helyen. Megtisztítva az utat beljebb haladok az épületben.
~ Eddig semmi. Kíváncsi vagyok ki engedhette ki belülről a rabokat. Ugyanis többen voltak és veszélyesebbek mint amit a kezdetekben a csapat tudott volna felszabadítani.
A folyosók és termek váltakoznak egymás után. Az egyik fordulóban három személyt látok meg.
~ Nocsak-nocsak.
Nem látszik de a maszk alatt elmosolyodom. A lángszórót lekapcsolom, előtte ellenőrzöm a napalmos tartály és elzárom. Amint minden biztosítva van a fegyvert a hátamra csatolom, vissza a helyére. Laza mozgással közelítem meg a hármast. Közben a páncélzat vizorjával végigtapogatom mindhárom személyt. Csak annyit akarok megtudni mennyire lehetnek veszélyesek.
~ Airie. Hát újra találkozunk. Nála soha sem lehet tudni hányadán állunk. De pont ettől izgalmas és vicces. Egy öltönyös őrült és egy katonai ruhás. Érdekes társaság.
Nem fenyegető módon egészen közel sétálok, ha mégsem vesznek észre eddig, akkor kettőt kopogok a falon.
- Kukucs.
Szólok hangosan. Várom a választ, közben állok és nem teszek semmit. Arra azért felkészülök, ha az egyikőjük nekem támad, vagy esetleg váratlanul egy kommandós, rendőr, másik őrült rab tűnik elő. Annyi a célom, hogy kitérjek, más egyelőre nem. A válasz után a kommunikátorhoz nyúlok és próbálom elérni a többieket.
- Lupin, Justin vétel. Itt Ramirez. Meg van Airie. Itt van az épületben.
Lejelentem a helyzetet, aztán félig bontom a kapcsolatot. Kíváncsi vagyok mi fog ebből az egészből kisülni!
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkhami kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2015 10:45 pm

Airie megörül Ramirez látványának, ám Leroy visszafogja őt, mielőtt odaszaladhatna a férfihoz.
- Dolgunk van. - mondja halkan, majd a társára néz. Mielőtt bárki szólhatna, egy kisebb robbanás rázza meg az épület tetőszerkezetét és a födém lehullik, a lyukon át pedig láthatóvá válik a Batplane. Alig egy pillanattal később több jelmezes hős jelenik meg. Egynéhány elrepül a lyuk mellett/felett, a többi pedig - Batman vezetésével - egyenesen Ramirez-ék közelébe érkezik, de nem szól semmit.
- Bocs, Leroy, de jobb, ha véded magad, ez nem lesz szép látvány. - a fickó ledobja a kesztyűit, majd elkezdi lefejteni magáról a ruháját. Ahogy felfedi felső testét, és már épp venné le a gázmaszkot, látszik, hogy a teste izzik, mint egy atomreaktor. Ahogy a gázmaszk is lekerül, a fickó energiája elszabadul, és nincs senki, aki megállítsa.

Kívülről, valamint a város többi részéről csak egy velőtrázó robbanás hangját hallani, a fény pedig pár másodperccel korábban érkezik. A pusztító ereje szinte leírhatatlan. Az Arkham-sziget nagy része szinte eltűnt, az épület pedig alig ismerhető fel. A közelben állókból szinte nem maradt semmi, Leroy, Airie és Ramirez is csak az utolsó pillanatban kerültek ki, mielőtt a fickó szabadjára engedte az energiákat.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Arkhami kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeKedd Feb. 10, 2015 1:49 am

Égzendülés földindulás, a mókának hirtelen vége szakadt. Könnyes szemekkel figyeltem a becsődülő hősök hadát. Igazából az nem lepett meg hogy jött pár Gothami "hős" pl Batman, de el sem tudtam képzelni honnan szalajtották a többit, netán valamiféle hősklub lehet ez vagy mi. Bárhogy is leugrottam a nagy melák járművemről, mit sem törődve annak reakcióival.
Mély dilemmába estem, most ismerje-e meg a világ kilétem, vagy halasszam későbbre? Aztán beugrott, hogy jelenleg Airie "csatlósaként” vagyok jelen, s máris fülem, farkam behúzva sunnyogtam az árnyékba. Én a magam ura vagyok.
Viszont azért valami játékkezdeményt muszáj véghezvinnem, s egyetlen csettintésemre három darab, két méteres bárány meglepő kecsességgel ugrott a Batplane felé, majd próbálták bekapni azt.
A végeredményt már nem láttam, ám már a tudat jólesett, hogy kellőképp mocsadék voltam.
Flora miatt nem aggódtam úgyis megússza...
Így hát mielőtt bármi is történt volna a lelkek köpönyegét kitártam, s magamba szívtam vele az összes elítéltet, fegyőrt, hőst, aki csak elég gyenge vagy óvatlan volt ahhoz, hogy belesétáljon a csapdába, s akiknek az árnyék legapróbb csilláma is megfordult szívében azoknak lelkét azonnal elfogtam. Éreztem a belém áramló hatalmat, erőt, mind lelkileg, mind fizikálisan a sok tudást, mi fejükből áradt.
Még egyszer, utoljára ujjaimon számláltam mi az a teendő, mit el kéne itt végezni, ám ekkor már felfigyelt rám pár hős, sose láttam őket s nem is volt kedvem megismerni őket.
Így hát megemeltem kalapom, s a köpenyem mozgásba lendült amint bevont s semmivé tett, lebontotta az atomjaimat, s az általam látott legtávolabbi ponton tett ki, ami bizony az égen volt...
Több kilométer magasságban az égen lebegtem, a kevés oxigén miatt fejem újra megfájdult, ám volt annyi lélekjelenlétem, hogy még korábban, egy Griff nevű maffiafőnöktől kapott légző maszkot, mit mindig a kalapomban tartok elővegyek, s fejemre erősítsek. Érzem amint a kellemes levegő átjárja tüdőmet, s azonnal rájövök, meg kell oldjam, hogy hosszútávon ne kelljen lélegeznem.
Közben persze zuhantam, mint a madár, vissza Arkhamba, mikor hirtelen meglepő fényorkán, s energialöket szabadult el, s kis agyamban vidáman tudatosult, hogy bizony atomkatasztrófa történt (én legalábbis így hívom, minthogy nem tudom mi lehetett valójában). Az energia közelít felém, én pedig mintha csak a medencébe ugranék, széttárt kezekkel vetettem felé magam, éreztem amint lassan közelít felém, s még a Halál, kedves nővérkém csinos képmása is feltűnt szemem előtt, mikor is hirtelen gyorsabban az atomnál, egy sebes füstorkán csapott ki s száguldott a széttárt karomba. Flora teste szürke volt s összeaszott, torz képmása a szokásosnak, szürke zakót viselt, s fején pedig elképesztően hosszú, kalapot, melyből lassan szállingózott a köd. Mindig csodálatba ejt a Dial-E ereje, ám nem volt idő ezen gondolkodni. Szorosan átöleltem, majd nagy lendítéssel az energiának háttal fordultam, s egy hatalmas, feszes vitorlást alkottam magunk alá. Az energia pedig belecsapott, s kifeszítve hajómat kis társammal elszálltunk a horizontig, s azon túl. Ha a mai napig, bárki felnéz az égre ott vagyunk, mint két, fényes csillag...
Bár így lenne...
Elszálltunk szépen, ahogy a forró levegő vitt előre, hálistennek épp Gotham belseje felé.
Sajnos a földet érés nem volt túl zökkenőmentes. Talán majd küldök egy virágot a kislánynak, kinek a szüleit a szeme láttára fejeztem le a hajó aljával. A legszörnyűbb, hogy ez most véletlen volt. Mik vannak...
(Névjegyet, mondjuk lehet tényleg nem kellett volna odaadni a gyereknek)

Flora a hősök érkezésére nem sokat teketóriázott, egyetlen pénzecskét benyomott a bendőjébe, majd érezte amint a füst ellepi testét s valóját. Bőre kiszáradt, szeme kitágult s repedezett lett, ám nem érdekelte. A füst sebessé s könnyűvé tette, s mint egy különös, fekete szellem kezdett el szlalomozni, mesterét keresve, míg nem látta az égben. Ekkor nekieredt, s még a robbanás előtt hozzáért s mikor mellette volt, már teljesen megnyugodott.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Arkhami kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 11:07 pm

Úgy tűnik Airie örül nekem. Ezen én is elmosolyodok. Azonban se Lupin se Justin nem válaszol az adásra, ami kicsit aggaszt. Egyelőre nem törődök vele, de ha már az öltönyös alak visszatartja Airiet, én sétálok lassan közelebb. A plafon megremeg szinte azonnal, odakapom a tekintetem és figyelem, ahogy a mennyezet egy része lezuhan.
- Kipp-kopp egy Batplane!
~ Szóval eddig tartott a Black Gate elterelése. Éppen időben már hiányoltam a város híres hőseit. Hehe. Batman veszélyes, ő vele vigyázni kell, a többi kezelhető.
Magamhoz híven teljes hidegvérrel, kicsit unott arccal várom, hogy mi is fog történni. Nem igazán zavartatom magam. Ennyi fegyverrel és technológiával egyelőre biztonságban érzem magam. Csak várom, hogy feltűnjenek az úgynevezett hősök. Ehelyett valami egészen más meglepetés ér.
~ A különös védőruhás alak önmagában egy szupernova lenne. Ráadásul az őrültek oldalán. Mesteri!
Készen állok rá, hogy maximumra növeljem a páncél védelmét és kilőjem magam a robbanásból felfelé az égbe. Már neki is látok, de ez nem sikerül. A világ elmosódik és csak annyit veszek észre és a páncél szenzorjai is, hogy már egészen máshol vagyok. Ezt egész olcsón megúsztam. Nem bírom ki. Néhány másodpercig pislogok, aztán a pusztítás látványától, a veszély és az akció érzetétől nevetésben török ki.
- Ahahahahahahahahahahahahahahaha! Hehe! Ez tetszett! Ez nagyon élvezetes volt!
Szeretem a veszélyt és a robbanásokat. A kettő együtt, Arkham romjaival. Szebb mint hittem. Már csak arra kell figyelnem, hogy Airie mit szól az egészhez. Közben a tudatom hátuljában egy kis részen kezdem felfogni, hogy lehet Batmannek és a bandájának ezzel vége.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Arkhami kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2015 3:03 pm

A robbanás betörtötte az egész város csendes éjszakáját. Ami Arkham-ból maradt, jószerével csak apró kavicsok voltak. A robajra a házakból előözönlöttek az emberek, és mind egy pontra bámultak. Úgy látszik, új korszak veszi kezdetét, és ez nem a könnyű, békeidő lesz. A kormányok biztosan fellépnek majd bizonyos személyek ellen, új csoportosulások, új arcok jelennek majd meg.

/A kaland el lett szúrva, mikor Airie lelépett, így csak szenvedés volt, ezt sokan érezté/nem érezték, így nem látom értelmét tovább húzni.
Ramirez: Nem emlékszem, hogy kimaradtál volna, és szép postokat láttam tőled, jutalmad így 3kr.

Lupin: Szinténzenész, nem is szaporítanám a szót, hoztad a tőled elvárt szintet, így te is 3kr-et kapsz jutalmul.

Mivel jó kedvemben vagyok, így Airie 2kr-et kapna, de mivel nem játszik már, és nem is tervezi, ezért 1-1kr-et kaptok mind a ketten pluszban, így fejenként 4kr-el lettetek gazdagabbak.\
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Arkhami kikötő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkhami kikötő   Arkhami kikötő - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arkhami kikötő
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Adams Kikötő
» St. Martin kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Arkham sziget-
Ugrás: