DC Univerzumban játszódó FRPG

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Latest topics
» Társalgó
Szer. Jún. 22, 2016 9:41 am by Lois Lane

» Diego Crown
Csüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Szer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Vas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Vas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Vas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Szer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

Share | 

Utcák, lakókerület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

Hozzászólások száma : 296

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 3:48 pm

Ha nem hát nem, nem erőltetek én semmit sem. Ahogy eltűnt a fürdőszobában, beveszem magam a nappaliba, és lehuppanok a TV elé, bekapcsolom, és lassan elkezdem váltogatni a csatornákat, hátha találok valami érdekesen. Hírek, akció film, vígjáték, stand-up show, megint hírek. Semmi extra, csak a szokásos maszlag, amivel az embert etetik. A CNN csatornán állapodok meg, ezek legalább kevésbé beszélnek mellé, mint gotham-i társaik. Már épp belefeledkeznék, mikor csörömpölést hallok a fürdő felől.
- Minden rendben? - kiáltok át neki. Nem akarom megzavarni, vagy tapintatlan lenni, de ha kell, és esetleg nem válaszol, sokkal gyorsabban ott tudok lenni, mint bárki.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Airie
Gaztevő
Gaztevő

Hozzászólások száma : 327

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 3:56 pm

Elvagyok én mint a befőtt a spájzban. Nem kell nekem sok a boldogsághoz. Csak egy kis víz, jó sok habbal és el vagyok magamnak több órán keresztül. Várat próbálok építeni a bubérkokból, de mindig szétesik, ez kicsit bosszant, majd van hogy búvárossat játszok, néha nyuszim fejére rakok egy adag habot, mint egy korona, de fejemet felemelem, hisz hangokat hallok.
- Tessék? - kérdezek hangosan, inkább kiáltom, elvégre nem tudom tényleg szóltak e nekem vagy sem. Csendben fülelek, kíváncsi vagyok, de szint úgy enyhén meg is ijjedtem. Körbepillantok, lehet megint csak a fejemben hallottam a hangokat? Már annyira megszoktam, ez sem kizárt.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.gportal.hu/airie
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 3:59 pm

Egy apró visszakérdezés. Ez elég ahhoz, hogy tudjam, minden rendben van. Nagyot sóhajtok, és azon gondolkodom, mennyi idő kell, mire kimászik a vízből. Nőből van, ez minimum két órát eredményez. A stílusa és jelleme alapján hozzá kell adni még két órát, majd ki tudja mennyit képes még eltölteni. A végén teljesen kiázik, és olyan lesz, mint egy aszott, vén, öregasszony. A TV-re ismét ráadom a hangot, nézem tovább, elvégre semmi komoly nem történt, biztos csak levert valamit a polcról, vagy az egyik szekrényről.
Airie
Gaztevő
Gaztevő

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 4:07 pm

Fogalmam sincs, hogy meddig pancsoltam a vízben. Lehetett az pár perc, vagy akár pár óra is. Nagyon teszett, nagyon jól éreztem magam, végre senki nem húzott ki belőle, nem sürgetett, élvezhettem a játékot, végre nem féltem a víztől. Tudtam hogy Ő nagyon fáradt, szint úgy mint én. Alszik, hisz az este néhány rendőrt ölt meg, átváltozott egy hatalmas háromfejű kígyóra. Már elfogyott az összes buborék és a víz is hideg lett. Ujjaimra néztem, teljesen össze voltak húzódva.
- Kimegyünk. Jó? - mondom a nyuszimnak komolyan, de értelmes arcal, majd kimásztam a kádból. Kicsit megcsúsztam, de a kádba kapaszkodva összeszedtem magam. Kivettem nyuszimat is, leültettem a földre. Tükörbe néztem, egyáltalán nem tetszett, hogy testem tele van csúnya hegekkel, zúzódásokkal és egyéb ocsmánysággal. A törölközőt magam köré tekertem, majd nyuszimat felvéve elmentem Kevinhez, aki a tv-t nézte. Megálltam az ajtóban és kicsit őt, kicsit a tv-t néztem. Szégyeltem magam, ezért nem mertem egyből megszólalni, de végül csak megszólaltam, fázni kezdtem.
- Pizsamát kaphatok? - kérdezem tőle szégyenlős hangon.
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 4:15 pm

Már épp elszundítottam volna egy kicsit, mikor meghallottam a kérdését.
- Hát persze. - felálltam és kiindultam a szobából, hogy ismét a szekrényhet lépjek. Még mielőtt átadhattam volna neki a ruhát, a szemem megakadt valamin a konyha kövön. Lassan odaléptem hozzá, és felemeltem az apró injekciókat, megvizsgáltam a tartalmukat. Színről megmondanám mi van benne, de ha tényleg az, akkor itt valami nem stimmel. Visszafordultam felé, egyik kezemben az injekciós tűvel, másikban a pizsamával.
- Ez mi? És honnan van? - kérdezem kissé erélyesen.
Airie
Gaztevő
Gaztevő

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 4:21 pm

- Köszönöm szépen - mondtam neki kedvesen és egy mosollyal, mikor közölte, hogy hoz nekem pizsamát. Még vizes voltam és a nyuszim is, így nem ültem le sehova, inkább az ajtóban álltam, úgy néztem a tv-t. Egy néni beszélt benne, valamiről, amit nem értettem. Valami politikus vagy mi volt a dolog. Hallgattam őt és néztem. Mikor Kevin visszatér, kezében a pizsama és a venom egyik injekciója. Honnan van neki? Talán a táskámban kutakodott? Éreztem ahogy a félelem úrrá lesz rajtam és teljesen földbegyökerezik a lábam. Fejem elkezdett zúgni, hevesebben vettem a levegőt. Teljes testemben remegtem, szemeimmel ide-oda néztem, kerestem valami kifogást, valami hazugságot, de semmi kézenfekvő nem jutott eszembe.
- Én... én azt találtam - hazudtam, vettem egy mély levegőt, hogy összeszedjem magam egy kicsit - El akartam vinni a rendőrségre. Nem tudom mi az - mondom neki, bár hangom kissé elcsuklik, mint egy kisgyerek, aki hazudik és nagyon fél.
- Csak aztán már sok volt az óra és elküldtek - fejezem be mondandómat, nem tudom mennyire fogja ezt nekem elhinni, de ez Gotham, itt minden lehetséges. De lehet pont ezért...
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 5:30 pm

- A rendőrségre hozni, mi? Azért azt meg kell hagyni, ügyes próbálkozás, de tudod, hányszor hallom ezt a mondatot, nap, mint nap? - tettem fel a költői kérdést, remélve, hogy többet nem tér ki a válasz adás elől.
- Nagyon jól tudom, hogy mi ez, csak kíváncsi vagyok, hogy egy magadfajta lány, honnan szerez be egy ilyen cuccot? - teszem fel ismét a kérdést, majd várom, mivel tukkol megint elő.
- Sokkal jobb hazudozókkal is találkoztam már nálad. - jegyzem meg, megengedve egy félmosolyt, mégha nem is épp ide illik.
Airie
Gaztevő
Gaztevő

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 7:46 pm

Ajkaimba harapok és még mindig cikázik a tekintetem, kapaszkodót keresve, valamilyen jobb hazugságot, de úgy látszik, bármit mondok az igazságon kívül, le fog egyszerűen leplezni. Megadóan sóhajtok fel, kicsit megsimogatom homlokomat, majd Kevinre nézek. Tudom, hogy ki ő. Ennyire buta nem vagyok. Tudom mi a feladatom, de most két út elé kerültem és döntenem kell. Megölöm és ezzel Bane-nek kedvezek, vagy nem ölöm meg és nem leszek annyira rossz ember.
- Jól van... - mondom neki kelletlenül - Nagyon furcsán keverik az ottaniak a kártyákat - mutatok a plafon felé, jelezve az égiekre, istenekre vagy akik felettünk vannak és a sorsunkat írják. Nagyon nehéz, de jobb, ha meglátom hogy reagál Kevin, és majd utána meglátom, melyik utat válasszam. Leültem vizesen a kanapéra.
- Ma éjjel kellett volna találkoznom egy Hood nevű bérgyilkossal a kikötő raktárában. Át kellett volna adnom neki néhány iratot rólad. Meg kellett volna ölnie. Vadásznak rád. Az alvilágnak nem tetszik, hogy te is Venomos vagy. Bane-nek dolgozom, ő küldött Hood után. Én is szedem azt a szert. Bár engem kényszerítettek erre. Mindegy is. A lényeg hogy ha nem Hood, akkor nekem kéne megölnöm téged, hogy Bane-nek kedvezzek - mondom neki és ismét felsóhajtok, látszik rajtam, nagyon nehéz helyzetbe kerültem és egyáltalán nem örülök annak, hogy döntés elé kerültem.
- Ha nem öllek meg és Bane megtudja, hogy találkoztam veled, hogy tudom hol laksz és nem mondom el neki... - elhallgatok, még belegondolni is borzasztó, mit tenne velem. Egyszer már túlélte a tüzemet, kiütött, az erőm nem használ ellene.
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 8:03 pm

Ahogy lehull a lepel, és minden darabka a helyére kerül, szépen szólva is sokkol a hír. Vérdíj van a fejemen, méghozzá az alvilági alakok egyik legismertebbjétől. Szépen kitervelhetett mindent, ha egy ilyen fiatal lányt is sikerült beszerveznie.
- Ők nyomták be neked az első adagot, gondolom. - találgattam, bár nem volt nehéz.
- És akkor most mi lesz? Végzel velem? - teszem fel a leglényegesebb kérdést, ami egyébként is foglalkoztat. Ha tényleg kicsinál, akkor megérdemlem, mert én voltam a hülye, hogy felhoztam. Próbáltam kitalálni, hogy mit lehetne tenni, de semmi jó nem jutott eszembe.
- Kértek valami bizonyíték félét, hogy a feladat elvégeztetett? - kérdeztem egy újabbat. Ha nem történt ilyesmi, akkor egyszerűen csak visszamegy Bane-hez és a bandájához, én pedig eltüntetem a nyomaimat, és levadászom azt az állatot.
Airie
Gaztevő
Gaztevő

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 8:15 pm

Mikor arról beszél, hogy ők tolták belém az anyagot, csak csendben bólintottam. Teljes mértékben a saját hibám. Nem kellett volna az embereivel mennem, de túl fáradt, túl kimerült voltam és ha nem használom az erőmet, akkor bizony megöltek volna.
- Egyik éjszaka, mikor az apukámat vártam a játszótéren arra mentek az emberei és magukkal vittek. Aztán úgy döntöttek, hogy kipróbálják mennyire bírom. Én meg bírtam. Mert muszáj volt bírni - mondom neki kelletlenül, majd vállat vonok, hogy most már teljesen mindegy, hogy is történt a dolog. Miután arra kerül a sor, hogy akkor most hogyan is lesz tovább, térdeimre támasztottam kezemet és arra pedig a fejem. A tv-t néztem, csak meredtem előre. Fogalmam sincs hogyan legyen tovább.
- Nem tudom. Meg kéne hogy öljelek, de nem hiszem hogy ez lenne a helyes. Nem tudom mit fogok csinálni - vallom be neki, majd bólintok - Igen, a fejed lenne a bizonyíték. Szó szerint - átölelem magam és ezzel együtt nyuszimat is, sajnálkozva nézek Kevinre.
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 8:23 pm

- Tégy, amit jónak látsz. - mondtam ki végül, és vártam, hogy miképpen dönt majd. Nem akartam a karrierje útjába állni, de nem fogom könnyen adni magam, hacsak...
- Megnyitjuk a gázt, itt hagyunk egy égő gyertyát, és lelépünk. A robbanás után senki sem keresne, eszébe se jutna, hogy túlélhettem ezt. - ez akkora baromság, hogy ennél nagyobb hülyeséget ki sem tudtam volna találni. Viszont hatásos lenne, az biztos, csakhogy a ház többi része, és többi lakója, na igen, az már egy kényes kérdés. Megfájdul a fejem ettől a sok információtól, leülök a fotelba, elhelyezkedem, és próbálok dűlőre jutni magammal is, és a lánnyal is.
Airie
Gaztevő
Gaztevő

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 8:30 pm

Hallgatom amit Kevin mond, hogy mi lenne a terve. Kicsit hümmögök közben, érzem ahogy felmerül bennem egy ötlet, egy egész jó ötlet, amivel a többi lakót nem vonnánk veszélybe, mégis szépen el lehetne játszani Kevin halálát. Elég kicsit átalakítani az eredeti ötletet.
- Ez nem rossz ötlet. Sőt. Csak nekem jobb ötletem van. Ahogy te mondtad, eléggé rizikós. De! Ha én csinálom meg a saját tervem szerint, hidd el robban a lakás, de semmilyen lakónak nem esik baja. Ebbe tuti belehalnál ha itt maradnál, és Bane tudná hogy én voltam az. Ezzel mindketten tudunk időt nyerni. Tény, hogy egy idő után rájön Bane, de legalább nyerünk magunknak időt. Mit szólsz hozzá? - kérdezem tőle, hangom soha nem volt még annyira komoly, mint most.
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 8:48 pm

Hitetlen kutya módjára hallgatom a lányt. Mégis mit tudhat ő?
- És mégis hogyan gondoltad, miss venom? - kérdezem tőle nyersen. Ez az egész dolog elég rendesen fel kavart, és nem tudom mit tegyek. A rendőrségen sem maradhatnék akkor, így viszont a város viszasüllyed a régi mocskába. A GYRE elég sokat tett a városért, és sok mindenkit buktattunk le, küldtünk hűvösre. Nem akaródzott nekem ezt eljátszani. Legszívesebben odaálltam vona Bane elé, és jól a fejébe vertem volna, hogy rossz emberrel kezdett ki. Ez lenne a legjobb megoldás.
- Mi lenne, ha most rögtön Bane-hez vinnél? - tettem fel a kérdést teljesen váratlanul. Eldöntöttem, hogy nem fogok megfutamodni egy olyantól, mint ez a Bane.
Airie
Gaztevő
Gaztevő

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 9:17 pm

- Ne hívj úgy! - kiáltok rá dühösen - Elég nehéz vele élni, nem kell a gúnyolódásod! - fejezem be hirteleni dühkitörésemet, azon kapom magam hogy Kevin előtt állok és mindkét kezem ökölbe szorítva ütésre kész. Ellépek tőle lenyugodva.
- Ne haragudj. Csak így is elég nehéz az életem... - mondom neki és bocsánatkérő pillantást vetek felé. Két kezembe temetem fejemet, miután visszaültem a kanapéra. Ismét a tv-t néztem, egyáltalán nem értettem, hogy milyen politikai dolgokról van ott szó, de mindegy is volt nekem. A hölgy és a két férfi hevesen vitatkozott valamilyen jogról. Nem értettem, de nem is akartam. Jelenleg fontosabb dolgokon zakatolt az agyam.
- Nem vihetlek hozzá. De ha mégis elvinnélek, nem lenne ellene esélyed. Nekem igazán, tényleg elhiheted. Engem se győzött le és megmondom neked őszintén egyáltalán nem vagyok olyan puhány mint azt sokan hiszik. Sok rosszat tettem. Sok félelmetes és hátborzongató rosszat, de nem tudok leállni. Mindegy. Ezt senki nem érti meg aki nem szenved ugyan azzal a gonddal mint én. Szóval. Mennyire bízol bennem? - teszem fel a nehéz kérdést. Remélem eléggé bízni fog bennem, hisz már rég megölhettem volna, de még nem tettem meg és nem is fogom, amíg Ő alszik.
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 9:25 pm

Végighallgatom az érdekfeszítő beszámolóját, és miután végzett egy kicsit még hallgatok.
- Ne nézzél le, én sem vagyok olyan gyenge. - tartottam elé a kezemet, amin a venom-adagolóm volt. - Egyenlő esélyekkel indulnánk. - Bane állítólag remekül küzd, ez talán gondot jelenthet, de az akadémián mi is megkaptuk a magunk kiképzését, ami nem elhanyagolható, és igen komoly gondot lehet vele okozni az erősködő egyéneknek.
- Hogy mennyire bízom benned? Hmm, nos, semennyire. - egészséges paranoia, és tetszik neki, vagy sem, ezek után visszább veszek a tempóból.
- Vagy akkor most azt "játszuk", hogy te szépen visszamész Bane-hez, és elfelejtjük, hogy mi egyáltalán találkoztunk. - szólalok meg ismét, bár nem tudom, hogy beárulna-e, mostmár elég sokat tud.
Airie
Gaztevő
Gaztevő

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 9:33 pm

- Nem mondanám hogy egyenlő esélyekkel indulnátok - mondom kurtán és kicsit lenézően, mégis őszinte hangon. Nézem egy kicsit az adagolókat, lehet ő még jobban járt mint én, vagy talán nem. Ezekre az izékre vigyázni kell, nehogy valaki felfedezze, elvégre a karján van, nekem viszont az injekciókat elég elrejteni valahol. Ő ezt nem igazán tudja. Mikor közli velem, hogy semennyire nem bízik bennem, szemeim kikerekednek és köpni-nyelni nem tudok. Érzem ahogy kellemetlen érzés tölt el. Egyszerűen megsértődtem.
- Ez esetben köszönöm a fürdőt. Már rám fért - mondom neki és elindulok a fürdőszoba felé, ha nem állít meg, felöltözök és felveszem a hátizsákomat.
- Kösz hogy nem bízol valaki olyanban aki kétszer mentette meg az életedet. És igen, visszamegyek Bane-hez mert vissza kell mennem. Az hogy beárullak e helyzet függő lesz. Sajnálom. Én is csak próbálok túlélni - válaszolom neki.
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 9:40 pm

Szint azonnal durcás kislányba vált át, még durcásabban indul a fürdő felé, majd mikor összeszedte a cuccát, indulásra kész, még odabök egy mondatot.
- Mint mindenki más. Nekem sem sokkal jobb, mint neked, de nem adom fel azt, amit eddig elértem, mert valakinek nem tetszik a képem. - jegyeztem meg a lánynak, remélem megérti majd, amit ezzel mondani akartam.
- Ez elég szarul sült el. - teszem még hozzá, majd kinyitom a bejárati ajtót, és szélnek eresztem a lányt. Ha marasztalnám, egyrészt nem biztos, hogy maradna ezek után, vagy ha mégis, akkor meg én nem akarom, hogy maradjon, mert a végén még örökre fog szólni az az álom.
- Ezek után aligha engedhetem meg magamnak a bizalom luxusát. Ha valami történik, tudod hol találsz. - ködös utalás, de hol talál meg egy rendőrt az ember?
Airie
Gaztevő
Gaztevő

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 9:49 pm

Mély levegőt vettem mikor kinyitotta az ajtót nekem és én akkor ismét megéreztem azt a keserűséget, amit mindig, mikor rám nehezedik a csalódás és a magány.
- Gyere szerelmem. Úgy látszik mi tényleg senkinek nem kellünk - mondom neki büszke hangon, de mikor végigmentem a folyosón, éreztem ahogy a keserűség szomorúságba, mély szomorúságba megy át és könnyek folytak végig arcomon. Megjött a lift.
- És még hogy a rendőrök segítenek... - vetem oda neki lenézően, majd miután beszálltam a liftbe s az elindult, elkezdtem zokogni. Összekuporodva, halkan zokogtam magamnak. Ismét egyedül maradtunk, ismét elküldtek. Ismét senkinek nem kellünk. Miért is vagyunk mi még mindig itt?

Kilépve a liftből folytattam utamat az utcán, hogy elnyeljen a város gonosz sötétsége.
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Szept. 08, 2013 9:51 pm

//Szerintem itt a vége, köszönöm.//
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Pént. Okt. 10, 2014 9:51 pm

//Justin és Kevin//

Mióta valamelyest visszatért az ép elmém, és elengedtek a kórházból, nem bírtam otthon ülni. Az egész dologból csak a mirakuru volt igaz, és bár bőven elég volt nekem, nem tetszett, hogy szétbabrálták a fejem. Nem sokkal ez előtt egy értesítés érkezett, hogy valaki látott egy sötét alakot, aki megtámadott valakit. A rendőrségi rádiót mindig is figyeltem, ott találtam rá az olyan dolgokra is, mint ez. Volt egy sejtésem, hogy pontosan mi történhetett, de lehet, hogy tévedek, és csak egy szokványos késeslés, vagy rablás. Az egyik utcán fordultam be, mikor megláttam a testet, ami az utca kövén feküdt, vérbe fagyva. Lehajoltam, hogy megnézzem közelebbről, és ekkor láttam meg a nem mindennapi sebhelyet a nyakán. Gotham egyre furcsább dolgokat képes felmutatni, és ez az utóbbi időre hatványozottan is igaz. Felkészültem bármilyen eshetőségre, ugyanis valamiféle rossz érzés kerülgetett, de nem tudtem, hogy miért, vagy mitől. Körül néztem, de a sűrű éjszakában nem láttam semmit, és még csak a lámpák fénye sem adott megfelelő világosságot, sőt, ide gyakorlatilag már el sem ért. És ettől kirázott a hideg, még akkor is, ha nem vagyok félős típus, és láttam már jó pár dolgot.
Justin Williams
Huligán
Huligán

Hozzászólások száma : 138

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Pént. Okt. 10, 2014 10:08 pm

Egyike a szokásos estéknek. Az átlag ember nyugodni tér, a ragadozó pedig elhagyja odúját, hogy zsákmány után nézzen. Ez sem történt másképp. Ugyan Richard szerint két hétig bírom vér nélkül, én mégis jobban szeretem két-három naponta letudni az étkezéseimet. Már csak azért is, mert így képes vagyok  kihasználni a képességeim teljes hatalmát. Ám ez az este más volt, mint a többi. A vérem lázban égett,  elöntött a vágy. Nem az a sima mezei vágy, amit az átlagos emberek éreznek, ó nem. Inkább az a típus, amit a drogfüggők átélnek, amikor meglátják, hogy valaki a kedvenc drogjuk egy adagját pumpálja magába. És ez a vágy csak egy dolgot követelt: halált. Ölni akartam és tudtam, hogy meg is fogom tenni. Megvolt hozzá a hatalmam. Egy pillantás az égre pedig megadta a választ a különös érzésekre: telihold volt. Hát, igen. Akármennyire szeretem is azt hinni, hogy csak a vámpír fajon belül lettem hatalmasabb, mégis tudom, hogy egy részem akaratom ellenére vérfarkas, azok minden előnyével és hátrányával együtt. A telihold pedig belőlem is kihozza az állatot. Viszonylag gyors keresgélés után találtam is egy pont megfelelő áldozatot, egy csinos, húsz év körüli lányt. Pont a kedvencem. Nem fogadta meg a tanácsot, miszerint sose menj ki egyedül a sötétbe. Az aggódó szülők nem tudták, de pont a magamfajta éjszakában bujkáló szörnyektől akarták óvni a gyermekeiket. Talán ha őt jobban óvták volna, akkor nem haraptam volna át a torkát. Nem mélyedt volna fogam puha húsába, mint kés a vajba és nem szállt volna ki az élet lassan haldokló, fiatal testéből. Talán. De mégis megtörtént. Mikor végeztem, egy egyszerű mozdulattal felálltam és elsétáltam. Nem érdekelt, ha meglátott valaki. Ugyan a táplálkozás megvolt, de még nem akartam hazamenni. Eme törékeny emberi lény életének elvétele nem igazán csökkentette bennem a gyilkolási vágyat. Valami izgalmasat akartam. Végül egy megérzés hatására megfordultam és elkezdtem visszafelé ballagni a hullához, hátha azóta kihívtak pár rendőrt, akiket eltehetek láb alól. Jól is sejtettem, majd a rendőr arcát meglátva döbbenet lett úrrá rajtam, mely lassan örömmé változott.
~Ezt a fickót ismerem. Meg akartam ölni még anno a labornál. Hát, ma befejezhetem a munkámat. - a gondolatra szélesen elmosolyodtam, majd egy még jobb ötlet kezdett kibontakozni a fejemben.
~Nem is kell feltétlenül megölnöm. Csak két kis harapás és... - a gondolatot nem fejeztem be, csak gyors léptekkel elindultam a fickó felé és hangosan megszólaltam:
- Hé, te! Emlékszel még rám? Van egy befejezetlen ügyünk. Gyere, fejezzük be!
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Szomb. Okt. 11, 2014 11:00 am

Gondolataimba merülve hangok rángattak vissza a valóságba. Valahonnan ismerősnek hatott, de nem tudtam hova elhelyezni, illetve képtelen voltam az emlékeim között fellelni a gazdáját. Hirtelen megpördültem, és megláttam a fickót. Vörös hajú, fakó bőrű. Gotham válság idejében találkoztam vele a S.T.A.R. Labornál, de a robbanás, ami akkor történt.
- És miért most jött rád a verekedhetnék? - tettem fel a kérdés, nagyot sóhajtva, mert egyébként semmi kedvem nem volt ahhoz, hogy elintézzem a tagot, nem voltam most olyan kedvemben.
- Nagyon rossz időszakon vagyok túl, jobb, ha nem kísérted a sorsot, és elengeded az oroszlán farkát. - legyintettem, majd elindultam az ellenkező irányba.
Justin Williams
Huligán
Huligán

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Szomb. Okt. 11, 2014 7:04 pm

A fickó válaszán csak mosolyogtam és a fejemet ráztam.
- Nekem nem verekedhetnékem, hanem gyilkolhatnékom van. - megvontam a vállamat - De ha te nem akarsz harcolni, akkor majd megölök mást. - feleltem, bár egyáltalán nem szerepelt a terveim között a fickó elengedése. Próbáltam hatni a lelkiismeretére, hogy magától álljon le velem harcolni.
- Különben is, ha nincs kedved harcolni, akkor miért jöttél ide? Mert gondolom, hogy a gyilkost akartad megtalálni. Megtaláltad. És ha nem állítasz meg, akkor rengeteg embert fogok még megölni. - pillantottam a teliholdra. Igen, éreztem, hogy önuralmam utolsó morzsáinak segítségével fékeztem csak meg magam attól, hogy rátámadjak. Ám amikor elindult, már nem voltam képes türtőztetni magam. Megelevenedtek körülöttem az árnyékok és egy hosszú tüske alakját vették fel előttem. Ezt a tüskét előreküldtem a fickó felé, majd manipulálni kezdtem. Csak a két méteres körzetemen belül tudom teremteni az árnyakat, de ha már van meglévő ezen a területen kívül, akkor azt gyakorlatilag úgy manipulálom, ahogy akarom. Akár meg is kettőzhetem. Én pedig pont ezt csináltam. Amint a nagyjából másfél méteres magasságú, de alig pár centiméter átmérőjű tüske a férfi elé ért, szétbontottam több darabbá, amiket aztán körkörösen elhelyeztem magunk körül, ezzel elzárva előle az utat. De nem csak körbe, hanem felfelé is emeltem még egy sornyi tüskét, aztán mindet befelé fordítottam. Arra azért nagyon ügyeltem, hogy hosszúak és vékonyak, illetve üregesek legyenek. Nem kellett volna lemerítenem magam és amúgy is csak az számított, hogy hegyesek legyenek.
- Én meg azt mondom, hogy a mai életed utolsó napja! Kérlek harcolj, akkor legalább élvezni is fogom! - mondtam őrült hangon, majd pusztakézzel támadtam.
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Okt. 12, 2014 3:36 pm

Valami nem engedte, hogy tovább álljak. Legalábbis nem így. A SCARAB ugyan eltűnt, és bár a mirakuru pótolta a hiányát, még ha kevésbé is, de ilyen helyzetekben mintha önálló életre kelt volna. Ahogy a vörös hajú beszólt, éreztem, hogy felmegy bennem a pumpa, és most azonnal összeroppantom a koponyáját, csak azzal, hogy ránézek. Megfordultam, és egy szó nélkül vetettem bele magam abba az összecsapásba, amiből lehet, hogy nem kerülök ki élve. Túl sok volt ez nekem mostanság, és ez a fickó rosszkor volt rossz helyen. Lendületet vettem, és szaladni kezdtem felé, majd mielőtt elértem volna, egyszerűen átugrottam fölötte, remélve, hogy ettől kissé megzavarodik. Megpróbáltam elkapni a vállát, és minden gond nélkül megemelve a föld felé indítanám. A szérummal a szervezetemben a fickó, ha sikerül elkapnom, pehely könnyűnek fog tűnni, és nem okoz gondot, hogy úgy lóbáljam, mint egy papírzsebkendőt.
Justin Williams
Huligán
Huligán

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Vas. Nov. 02, 2014 8:23 pm

Úgy tűnt, hogy sikerült elérnem a célomat, mert a fickó visszafordult.
- Megcsináltad. Most meg akar ölni.
- Nem érdekel. - válaszoltam Richardnak és én is támadtam volna, ha ellenfelem nem ugrik át a fejem fölött. Erre nem igazán számítottam egy embertől, de csak még izgalmasabbá tette a párbajunkat. Éreztem, ahogy önuralmam utolsó szikrája is odaveszett és a telihold által gerjesztett őrület átvette felettem az irányítást. Elkezdtem fordulni, de elkapta a vállamat és keményen a földhöz vágott, bár láthatóan nem olyan pózban kapott el, mint amire számított, mivel természetfeletti sebességemnek köszönhetően félig már megfordultam. Ezt a kis előnyömet megpróbáltam úgy kihasználni, hogy esés közben odavágok egyet, földet éréskor pedig megpróbálom orrba rúgni és utána egy gurulás végrehajtása után felpattanni.
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   

Utcák, lakókerület
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Lakónegyed
» Utcák és terek