DC Univerzumban játszódó FRPG

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Latest topics
» Társalgó
Szer. Jún. 22, 2016 9:41 am by Lois Lane

» Diego Crown
Csüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Szer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Vas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Vas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Vas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Szer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

Share | 

Utcák, lakókerület

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak

Hozzászólások száma : 296

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Szomb. Dec. 13, 2014 3:25 am

Alig értünk le a földre a fickóval, mikor valami keményet éreztem az arcomban. A pasas természetellenesen mozgott, és kezdtem azt hinni, hogy most kifogtam az emberemet. Hiába a szervezetemben a mirakuru, ő más, mint én; nem ember. Legalábbis erre a következtetésre jutottam. Viszont a szernek hála, nem tört ripityára az orrom, és vér is csak alig-alig serkent, ennek mondjuk kimondottan örültem. A fickó odébb gurult és felpattant, így ismét szemtől szemben álltunk egymással.
- Kemény vagy. - jegyzem meg, és fejemben már a következő támadássorozat játszódik le. Szinte ezzel egy időben nekirugaszkodom. Olyan, mintha a mirakuru már előre tudná, mit akarok, és felerősítené az elhatározásomat, majd segítségemre lenne a végrehajtásban. A fickó felé lendülök, és karomat kitartva oldalra, megpróbálom elkapni a nyakát, hogy utána elrugaszkodjak a talajról, függőlegesbe kerüljek vele, mintha fejen állnék. A kép elég groteszk emberoszlopot alkot, majd fordulva egyet, lenyomom magam, és vele együtt a fickót is megpróbálom összecsukni, fejét ismét a talajba paszírozni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Justin Williams
Huligán
Huligán

Hozzászólások száma : 138

TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Pént. Feb. 20, 2015 10:18 pm

Kemény földre huppanás. Pont ahogy szeretem. A harcnak nincs értelme, ha abszolút fölényben vagy. Az ütésem teljes erővel betalált, de a fickó nem pusztult bele. Pedig már volt olyan, hogy az illető orrát felnyomtam az agyába. Ez után az események gyorsan játszódtak. Pillanatok alatt elgurultam onnan és felpattantam, hogy szemben álljak vele.
- Te is. Elvileg egy ember erejének négyszeresével bírok. Legalábbis egyelőre. Ha elég jól bírod, talán még a teljes erőmet is megmutatom. - nyaltam meg a számat és megiramodtam felé. A karját kinyújtotta oldalra, ezzel egy méretes rést létrehozva a védelmén. Egyből ki is használtam és teljes erőből hasba vágtam. Ennek ellenére a lendülettől lecsúszott róla a kezem és lényegesen gyengébb lett a találat, mint akartam. Ez után valamit manőverezett, a következő pillanatban meg már a betont kóstolgattam. Hát, mit ne mondjak, nem volt valami jó íze.
- Asszem kiérdemelted az esélyt, hogy a teljes erőm ellen harcolhass. - motyogtam és átváltoztam. A megszokott árnykoronán és egy éjfekete ágyékvédőn kívül nem volt rajtam semmi. Nem akartam páncélt is használni a fickó ellen. Ha az átváltozás hatására nem esik le rólam, akkor szárnyammal lesöpröm magamról, aztán karmaimat felhasználva támadok ellene. Próbálok veszélyes, de nem halálos sebet ejteni rajta.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Utcák, lakókerület
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Lakónegyed
» Utcák és terek
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Bronx utcái
» Sunagakure utcái