DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Utcák, lakókerület

Go down 
+3
Kevin Chase
Kassidy
Kétarc
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Jún. 18, 2012 10:23 pm

Ezt nem hiszem el. Fang meglépett, és Zoey-t jól helyben hagyta, de legalább él. Nem is akárhogy, még egy poénra is van ereje.
- A GYRE-nél ez így megy, mindent rendesen megtervezünk, és az időbe telik. - vágtam vissza a viccére. Felsegítettem és visszamentünk a többiekhez. A helyszínre már kiért az erősítés, valamint a GYRE fejese. Redbird-öt átadtam a mentősöknek, ellátásra, majd körül néztem. A főnök egy hullazsákos hordágyat kerül ki, és már hallom is a hangját, ahogy belebömböli a levegőbe a nevem.
~ Jön a leb@szás. - ám amit a főnök mondott, nem az volt. Hanem dícséret, amin meg is lepődtem, és felvontam a szemöldököm.
- Komolan mondja? - tettem fel félve a kérdésem, mert úgy éreztem, hogy ez csaka vihar előttö csend, semmi más. Lassan az emberek és a rendőrség felszívódott, és mi is visszatérhettünk az őrsre, még odaléptem a mentősökhöz.
- Mindenképp értesítsenek, hogy hogy van. - kértem tőlük, majd visszatértem a nagyokhoz. Aki élve megúszta megy a rendőrségre, és rögtön kihallgatásra is kerülnek, amit mi bonyolítunk le. Örültem is meg nem is. A dolog lényegi része még hátra van. Mivel ilyen jól alakultak a dolgok, átmenetileg elült a bosszúvágyam Fang után, de úgy érzem, hogy ennek még nincs vége. Beszálltam a kocsiba, amivel Redbird-del ide érkeztünk és visszaindultam az őrsre.

Folytatás: Gotham Városi Rendőrség
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 10:43 am

Kevin Chase-el való privát kaland kezdő reagja

Épp hogy sikerült elmenekülnünk a rendőrök elől abból a raktárból. Szaporán szedtem a lábam, elvégre a tűztámadásom csak amolyan figyelem elterelés volt, hogy keves Ramirezem el tudjon biztonságosan menekülni onnan. Érzem ahogy már sajognak a lábaim és alig bírok levegőt venni, de nem állok meg, elvégre még mindig a hátamban érzem a rendőrök jelenlétét akkor is, ha már nincsenek ott. A rendőri szirénák és a tűzoltók, valamint a mentők zaja még messzire elkísér engem. Egyik  lépés a másik után, már nem bírok tovább... Mélyen veszem a levegőt, szívem a torkomban dobog és a fejem is sajog. Megállok hogy pihenhessek, egyik kezemmel nekitámaszkodok a ház falának, majd egész testem neki döntöm, végül érzem, ahogy szép lassan lecsúszok a földre. Figyelem a környéket, elvégre itt még nem is jártam, na meg abban se vagyok biztos, hogy a rendőrök nem e követnek. Robin Hood-ot letartóztatták, ami egyáltalán nem jó jel.
- Bane nem fog ennek örülni szerelmem...
- mondom halkan, lihegő hangon, még beszélni is a nehezemre esik. Plüss nyuszimra nézek, óvatosan simítom végig fejét. Kinézek a másik utcára, melyről befordultam a sikátornak nem igazán mondható kis szűk utcába. Az éjszakai sötétség engem takar, mások talán csak egy lerakott zsáknak fognak hinni a szemetes mellett, semmi többnek. Halkan nyögök fel, szívemhez kapok, belém nyilal a szúró fájdalom, mely végigfut testemen.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 11:12 am

Jó, hogy mi nem kellettünk. Járőröket küldtek csak ki ahhoz a raktárépülethez, ami ma este porig égett. Megírtam még néhány papírt és jelentést, majd felszedtem a cuccom, és elindultam haza felé. Két napja folyamatosan bent csesztem el az időmet, kávén és egyéb mocskon élve, hogy ne aludjak el, csak mert az új őrmester nem figyelt a munkájára, és elfelejtett egy csomó dolgot leadni. Semmi nem várt otthon, ami ne tűrne halasztást, így megálltam egy hot-dogosnál, hogy valami értlemesnek nevezhető kaját bedobjak, ugyanis ez alatt a két nap alatt csak zacskós levest tudtam összedobni magamnak, annyi volt a munka. A két hot-dog maga volt a paradicsom, és kiélveztem minden ízét és falatját. Már nem volt sok belőle, mikor észrevettem, hogy már csak egy utcára vagyok a lakástól.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 11:37 am

Ismét kinéztem az utcára, ahol nem volt sok ember. Egy férfi ácsorgott a hot-dogosnál és falatozott, másik kettő az utcán haladtak végig. Egy nő két nagy táskával igyekezett valamerre. Semmilyen rendőrök... De jó. Kicsit kifújom magam, ahogy a belém hasító fájdalom kezd elavulni. Leveszem hátamról a plüssmackós hátizsákot és kutakodni kezdek benne.

- Te meg mégis mit csinálsz?! - kérdezem saját magamtól teljesen meglepődve, elvégre nem Ő, hanem Én döntöttem el egy igencsak fontos dolgot.

- Ha nem végezzük el a feladatot, meg fog ölni. Szét fog tépni! Meg kell tenni nekünk! Nem tudunk előle elbújni, se elmenekülni. Mindig megtalál. Utána megver azért mert elégedetlen! - magyarázom magamnak, s mikor ezekkel a szavakkal felmerülnek bennem azok a fájdalmas ütések, melyeknek nyoma még mindig ott vannak arcomon, testemen, könnyek szöknek szemeimbe, melyeket még időben visszautasítok helyükre. Ismét egy nyögés, csak levegőt próbálok venni. Rám nehezedik minden, mintha valami nyomná a mellkasomat. Kicsit remegek, tudom hogy félek. Ismét mély levegő, majd még egy és még egy. Le kell állnom, meg kell nyugodnom. Nem kaphatok hiperventilt.

- Pihennünk kell szerelmem... - mondom halkan, majd igyekszem testemet ellazítani. Fejemet a ház falának döntve nézem a hot-dogot evő férfit. Milyen jót falatozik... Elönt az irigység, hogy nekem még ennyi se dukál, hogy nekem több napon át csak a kidobott étel jár a kukákból. Fejemet elfordítom, az előttem lévő nagy konténerre nézek. Hirtelen olyan messzinek tűnik, olyan nagyon messzinek...
Megkordul a gyomrom, éhes vagyok. Lenézek rá, ujjammal megbököm lágyan.

- Most ne. Kérlek maradj csendben... Nagyon fáradt vagyok... - mondom neki szinte könyörgő hangon, de az válaszképp csak csavar magán egyet és fájdalommal ajándékoz.

- Jól van. De ne reménykedj... - mondom halkan, megadva magam. Fel kéne állnom, de nem bírok. Összeszedem minden erőmet, megfeszítem izmaimat. Annyira fárasztó... Végül mégiscsak sikerül a dolog. Lábra álltam és a konténerhez mentem. Csukva volt. És rajta még néhány doboz.
- Most... komolyan...? - be se fejeztem a mondatot, jött a gyomrom válasza, hogy igen, komolyan gondolja és nem tűr meg ellentmondást. Egy sóhaj, hogy erőt vegyek magamon. A dobozokat ledobálom a földre, ezzel nagy zajt csapva, hisz mindenféle dolog volt benne. Régi tányérok, poharak, amik összetörtek. Felnyitottam a kukát, majd lábujjhegyre állva, hogy jobban tudjak benne kutakodni, nekiálltam ételt keresni.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 11:56 am

Már valahol a második hot-dognál járok, mikor egy halk nyikkantást hallok a szomszédos sikátor felől. Mikor oda nézek, egy kövön ülő lányt pillantok meg, aki magába roskadva ül a hideg, koszos talajon. A kaja fele elfogyott, így ezt már csak nem nyújtom oda neki, még akkor sem, ha elnézve őt, ezt is simán benyomná, és visszalépek a hot-dogoshoz és kérek még hármat. Kifizetem, és a sikátorba megyek, ahol a lány már javában a kukában turkál. Egy pillanatra megtorpanok, mert nem akarom elhinni, amit látok, ez még Gotham-hez képest is morbid.
- Hé! Hoztam jobbat, ha esetleg ott nem találnál semmit. - szólok oda a lánynak, remélve, hogy nem ijesztem meg, és ebben a mondatban némi humor is érezhető, amivel remélem nem rettentem el őt.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:09 pm

Hiába turkálok, hiába keresek, hiába kutakodok, sehol nem találok semmit, mintha szándékosan eltűnne belőle az összes kaja. Elég későre jár, így eléggé valószínű, már valaki megelőzött, nem is egyszer, nem is kétszer, mivel már csak olyan szemét volt benne, amit újrahasznosítani se lehet.

- Nem igaz... Muszáj hogy legyen valami... akármi... - szitkozódok magamnak. Kiszedek belőle egy konzerv dobozt, de már teljesen üres, olyannyira, mintha valaki alaposan kimosta volna, mielőtt kidobta. Gotham Gotham... hogy te a hajléktalanokat se akarod etetni... Mondom magamnak, majd eldobom és ismét belemerülök a kutatásba. Egy ismeretlen férfi hang zavar meg engem. Eléggé hirtelen jött, így nem is csoda, hogy megijedtem. Ennek köszönhetően hirtelen elvesztettem az egyensúlyom és majdnem belecsúsztam a kukába, de végül még időben megkapaszkodtam és visszahúztam magam. Lassan hagytam ott a konténert. Mi ha egy rendőr, aki megtalált és most el akar csalogatni, hogy lecsukjon? A félelem kiült az arcomra, mikor felé fordultam. Bizonytalanul méregettem őt. Egy néger férfi. A városban annyira nem szokatlan a barna ember. Fejemet kicsit oldalra fordítom és számat biggyesztem, ahogy a hot-dogot nézem a kezében. Annyira jól néz ki... annyira nagyon csábító. És az illata! Éreztem ahogy egyre jobban éhes vagyok, számban gyűlik a nyál. Még egy kicsit álltam, mint aki nem értette a mondatot.
- Én csak véletlenül beleejtettem a kulcsaimat a kukába - válaszolom neki óvatosan, majd lassú léptekkel a plüssmackós táskámhoz lépek, majd felveszem a hátamra és nyuszimat karjaimba veszem. Valójában a ruhám nem igazán arról árulkodik, hogy egy idilli család gyerek vagyok, elvégre szakadt és néhány helyen piszkos. Nagy szerencsém, hogy az utcáról a fény nem igazán szűrődik be a sikátorba, így arcomat nem igazán láthatja a sötétben. Magam mögé pillantok, mint aki menekülést fontol, valójában csak kíváncsi voltam, nem e vettek körbe.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:26 pm

A lány megijed, és ezzel az arccal is fordul felém. Nem látom tisztán a rossz fényviszonyok miatt, de nem lehet a legjobb formában, ha a kukában turkálta. Márpedig Gotham-ben csak egy dolog miatt szoktak a kukában turkálni. Illetve kettő, az egyik egy hulla, bár ezt kötve hiszem a lányról, a másik pedig étel.
- Hát persze. - jegyzem meg a kulcs dologra. Nem ma jöttem le a falvédőről. A lány félve körbe tekint, majd lassan bátorkodom még egy lépést tenni felé.
- Nem minden mocskos Gotham-ban. - mondom neki halkan, majd felé nyújtom az egyik "szendvics"-et.
- Kevin vagyok. - tálalom a hot-dog mellé, remélve, hogy növelem a bizalmát ezzel.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:37 pm

Látszik rajta, hogy a kulcsos dolgot nem igazán vette be nekem. Sose tudtam jól hazudni. Én nem. Ő már más dolog... A férfi bemutatkozik, egyszerű de kedves neve van. Kevin. Ezt a nevet már hallottam valahol. Annyira ismerősen cseng, de nem tudom honnan. Rádió? Utcán? Tv-ben? Fogalmam sincs. Lehunyom kicsit szemem, már kezd fájni, enyhén éget. Had pihenjenek egy pillanatig. Mikor ismét kinyitom őket...
Lágy, félénk mosoly húzódik arcomra, pont olyan mint a kisgyerekeké, akik soha az életben nem látták volna a világ rossz és mocskos oldalát. Az a fajta ártatlan mosoly, mellyel csak egy kisgyerek tud nézni. Elszégyenlem magam, nyuszimat ölelve megringatom magam, ahogy a férfire nézek. Lehet az apukám küldte?

- És a bácsi miért van itt? - kérdezem tőle pont olyan szelíd hangon, mint a mosolyom. Még mindig a hot-dogot nézem félénken, de óvatosan közelebb lépek hozzá és elveszem tőle. Mikor megérzem a hot-dog melegét kezemben, a gőzölgő illatát orromba, mosolyom még nagyobbra húzódik, még boldogabb az eddiginél. Emelem számhoz, hogy egy nagyot harapjak belőle, de hirtelen egy gondolat vissza tart, és először plüss nyuszim láthatatlan szájához emelem, mintha ő is tudna enni.
- Lassan szerelmem. Nagyon meleg... - figyelmeztetem őt kedvesen, mint egy anyuka a gyerekét, majd végül én is harapok belőle egy jókora adagot. Szinte be se fér a számba, de nem zavar. Leharapom a nagy részt, tele a szám és majszolom.
-Kfnm - mondom neki teli szájjal, nem zavar hogy talán ebből semmit nem értett. Úgy majszolom, mintha valaki meg akarná enni előlem. Nem is rágom meg rendesen, attól függetlenül, hogy ki szeretném élvezni az ízét, már jön is a következő harapás.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 12:54 pm

A lány még tétovázik kicsit, de végül feladja a harcot, és elemeli az egyik hot-dogt.
- Egyél csak. - mondom, és én is befejezem a megkezdett falatot. Lecsapom a kuka tetejét, majd egy mozdulattal a tetejére huppanok, és ráülök.
- A kulcsodat, mi? - kérdezem viccesen gúnyolódva, mert ahogy a kaját falja, úgy néz ki, mint aki egy éve nem evett.
- Hazafelé tartottam. Két napja a rendőrségen ülök a papírok fölött. - mondom neki, bár fogalmam sincs, miért veszem ilyen könnyen a dolgot, és miért mondom el neki. Biztos nem tud vele mit kezdeni, és kisebb baja is nagyobb ennél.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 1:09 pm

Arcom úgy dagad a hot-dogtól, mintha egy hörcsög lennék és a pofazacskóiban tartana legalább 15 mogyorót. Kicsit megijedek, mikor Kevin lecsapja a kuka tetejét és ráül, de hamar összeszedem magam és tovább eszek. Mire kényelmesen elhelyezkedne, addigra én már rég befaltam a hot-dogot. Megtörlöm számat a ruhám ujjába. Már mindegy neki, úgyis piszkos és büdös. A kulcsos dologra csak bólintok egy kicsit, de még mindig úgy, mint ahogy azt a kisgyerekek szokták csinálni. Szemeim jobban kitágulnak mikor említi, hogy a rendőrségen ült. Nem igazán értettem, hogy ezzel mit akart mondani, de nekem elég volt, hogy közel van a rendőrökhöz. Kicsit bosszúsan nézek rá, majd ismét körbe a sikátorban. Szóval mégis igazam volt! Rendőr és csak az időmet húzza, hogy időben ideérjen az erősítést. Éreztem ahogy kezem ökölbe szorul, ahogy a bosszúság és a harag szép lassan végigfut rajtam.
Hideg szellő suhant végig a sikátorban és én kicsit megrezzentem, ahogy körbeölelt. Kezdtem fázni. Éjjel, a hidegbe nem épp a legjobb öltözék az egy szál póló és a rövid, rakott szoknya, na meg a harisnya.

- Maga rendőr? - kérdezem tőle gyanakodva, mintha a kislány valahova elszaladt volna, valahova messzire és helyette egy felnőtt nő állt volna Kevin előtt. Jobb lesz minél hamarább lelépni innen, mielőtt Ő fogja kézbe venni az irányítást. Meg kell keresnem azt a férfit akit Bane meg akart öletni, és utána elhagyni a várost, elszaladni, elmenni innen messzire.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 1:29 pm

A lány olyan gyorsan burkolja be a hot-dogot, hogy olyat én még nem láttam. Kicsit mintha ideges és feszült lenne.
- Van néhány levetett holmi a lakásban. Az árváknak ment volna, de ha eggyel kevesebb jut el, az sem gond. - teszek rejtett utalást, hogy lecserélheti a piszkos, és nem épp az időjárásnak megfelelő ruháit.
- Még választani is tudsz. Azt hiszem. - mondom, majd felé nyújtok még egy hot-dogot, arcomon pedig kérdő tekintet: "Kérsz még?"
- Kevin Chase, a Gyors Reagálású Erők hadnagya, szolgálatára. - bólintok neki előkelően, ahogy kell, mikor a rendőri hivatásról kérdez.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 1:39 pm

Amikor arról tesz megjegyzést, hogy van nála otthon néhány ruha, ami az árváknak ment volna, hirtelen eszembe jutnak azok az idők, mikor én magam is az árvaházban voltam és a legrondább ruhákban jártam, mert csak azok jutottak nekem. Így jártam mindig, mikor megérkeztek a nagy dobozokban, elkapkodták egymás elől, senkit nem érdekelt, hogy épp kicsi e rá vagy sem, a lényeg hogy menő és szép példány legyen. Most nekem lesz lehetőségem kiválasztani a legszebb darabokat, már ha elfogadom az ajánlatot. Ajkaimba harapok, majd saját ruhámra nézek. Tényleg jó lenne valami új. Ezt már két hete hordom.

- Jó - válaszolom neki kurtán, közben bólintok, hogy akkor érdekelnek a ruhák, amiket említett. Felém nyújt még egy hot-dogot, nézem csendben pár másodpercig. Nem biztos hogy jó lenne egyszerre ennyit enni, még mindig nem szoktam meg a rendes étkezést. A gyomromnak nem tenne jót.
- Köszönöm de nem. Nem szabad annyit ennem. Fájni fog a pocakom - válaszolom neki kedvesen elmosolyodva, de azért látszik rajtam, hogy nagyon szívesen megenném. Mikor bemutatkozik, hogy mit is dolgozik, ebből bizony legalább a felét nem értem, de egyáltalán nem zavar. Olyan nagynak, olyan fontosnak és okosan szólt amit mondott, hogy hirtelen el is némultam csodálatomban. Én is szerettem volna ehhez hasonlót mondani. Valami olyan nagyot, valami olyan okosat mint ő.
- Én... Én Ai' vagyok. És szeretek rajzolni - mondom neki fontosan, de eléggé szégyenlősen. Hangom nem volt magabiztos, kissé zavarodottan hangzott a mondat. Éreztem ahogy elpirulok szégyenemben, hogy még egy rendes mondatot se tudok összehozni.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 2:00 pm

Látszólag kicsit ódzkodik, majd végül elutasítja a hot-dogot. Csak tudnám miért vettem akkor ennyit? Végülis mindegy, el fog fogyni, mert én tuti beburkolom mindet. Lepattanok a kuka tetejéről, hogy elindulhassunk.
- Erre tessék. - mutatom neki az irányt, majd kiengedem. Ha megindul, követem, ha nem, akkor előre megyek.
- És miket szoktál rajzolni? - tizenhat, tizennyolc éves körüli lehet, de mintha visszamaradott lenne, vagy ilyesmi. Kicsit furcsa.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 2:25 pm

Odébb állok kicsit, mikor leugrik a kukáról, nem szeretném ha a lábamra ugrana vagy ha netán közben elvesztené az egyensúlyt rám essen. Elég hogy néha Bane emberei vesznek kezelésbe, ami a földre lapítást illeti. Mutatja az utat ki a sikátorból, húzom a számat, még mindig nem igazán bízok benne, de jó lesz igyekezni, mert valami bennem ébredezik. Egy furcsa érzés, ami azóta ott lappang, amióta bemutatkozott. Kilépek a sikátorra és a lámpa fénye megvilágítja arcomat. Most veheti csak észre, hogy arcom mintha össze lenne gyűrve. Jobb szemem alatt egy nagy, szinte még fekete véraláfutás, ami már lágyan sötét lila árnyalatát próbálja felvenni. Alsó ajkam kicsit fel van tépve. Az alvadt vér rá van száradva, körülötte sárgás a bőr, mintha egy kis fertőzés bújt volna meg a sebben, ami csak arra vár, hogy jobban elterjedjen. Én tudok ezekről a sebekről, fájni is szoktak, de most arcomat némileg a hajam is takarja, így csak akkor láthatja, ha közvetlen rám néz. Remélem nem kerül erre sor, mert ha felismer akkor bizony gondok lesznek. Elindulok szépen vele, nem előtte, nem is mögötte. Mint egy kisgyerek az apukája kezét, pont úgy fogom meg én is Kevin kezét. Mindig ezt csinálja a kislány, ha valakit legalább egy kicsit megkedvel.
- Szeretek állatkákat rajzolni. Meg virágokat. És napocskát ami a felhő mellett van és mosolyog mindig, hogy süssön és szép meleg legyen és hogy nőjenek a virágok - magyarázom neki komoly hangon bár, de az akcentus teljesen olyan, mintha egy óvodás gyerek próbálna neki valamit elmagyarázni.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 2:30 pm

A lány felettéb furcsa, és mikor kiérünk a sikátorból, a sérült száját észre veszem.
- Ezzel meg mi történt? - teszem fel a kérdést. Piszkos arcán kicsit elgondolkodom.
- Szerintem jobban teszed, ha le is fürdesz. - jegyzem meg neki, aztán ráhagyom a döntést, nem akarok rátukmálni semmit, amit nem akarhat.
- Azok érdekesek. Van mosti tt nálad pár? - kérdezem édeklődve, és egyre jobban érdekelne a lány története. Túlságosan megviseltnek látszik ahhoz, hogy átlagos gotham-i gyerek legyen.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 2:49 pm

Mikor felteszi a kérdést, hogy mi történt a számmal, ujjammal kicsit megérintem és azonnal megérzem a kellemetlen csípés fájdalmát, ahogy meg is nyomom kíváncsiságomban. Eltűnődök azon, hogy ezt mikor és hol szereztem. Eszembe jut, hogy legutoljára mikor Bane egyik emberével harcoltam, tőle kaptam egy szép állast, amivel szinte teljesen ki is ütött. De mit mondjak neki?
- Mikor hintáztam, akkor leestem róla és megütött a hinta széle - mondom neki, jobb kifogásom hirtelen nem jutott eszembe, végül is még egésszé hihető a dolog. Nem egyszer láttam hogy a gyerek vérzett, mikor leesett és visszacsapott a hinta.

- Jól kell kapaszkodni és nem szabad olyan magasra hintázni mert hátra esel és megütöd magad. Aztán az fáj. Tudod? - magyarázom neki és még az ujjamat is felemelem, mint egy igazi tanárnő, aki a gyereknek magyarázza, miért nem jó tépni a lányok haját. A fürdés hallatán kissé megrezzenek. Utoljára  nem volt ezzel valami jó tapasztalatom. Ramirez fürdőszobájában majdnem saját magamat folytattam vízbe. Vagyis nem magamat, hanem Ő akart engem... De szerencsére Rami ott volt és megmentett. Kissé elpirulok és lágy, szerelmes mosoly húzódott arcomra, mikor a fiú arcát láttam magam előtt. Mennyire is hiányzik... Remélem nem esett baja a raktárban...
- Nem szeretek fürdeni - mondom neki határozott makacssággal és még hogy ennek nyomatékot is adja, keresztbe fontam kezeimet és durcásan csücsörítettem a számat. Ezt egy kislánytól tanultam el, aki a játszótéren az anyukáját bosszantotta ezzel, mikor nem akart még hazamenni. Hirtelen megállok és még lábammal is kicsit dobogok, mintha türelmetlen lennék, de Kevin kezét nem engedem el.
- Vannak nekem szép rajzok. Én nagyon szeretek rajzolni - mondom neki büszkén és kihúzom magam, hirtelen eltűnt a makacs arcom, majd miközben tovább mentünk, levettem a hátizsákomat és próbáltam kinyitni, de elég sokat bajlódtam vele, mivel másik kezemben a nyuszimat fogtam.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 10:14 pm

Elég...fura lányka. Bár tizenhat körül lehet, mégis úgy viselkedik, mint egy négy éves.
- Aha. -a hagytam rá a hintás dolgot, de valahogy éreztem, hogy sántít a dolog. A rendőrségnél már régen megtanultam kiszűrni a hazugságokat, és felismerni a jeleket, de annyiban hagytam a dolgot. Ha nem akarja elmondani, nem mondja el, és ha erőltetem, csak rosszabb lesz.
- Szeretsz vagy sem, ilyen koszosan akkor sem maradhatsz. - mondtam neki, hiába néz durcásan. Próbált hatni rám, de lepergett rólam. Túl sok ilyet, vagy ehhez hasonló láttam már.
- Öhm...segítsek? - teszem fel félve a kérdést. A lány távolságtartó, nem tudom mennyire fogja engedni a közeledést, mégha az jószándékú is.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 1:57 am

Felnézek rá egy pillanatra, de nekem ez a pillanat hirtelen túl hosszúnak tűnik ahhoz, hogy valóban annyi legyen. Szemeim megakadnak a tekintetében, mintha valami furcsaságot, valami nem odaillőt keresnék. Mi lehet az? Azok a szemek... Csak nézem és nézem, annyira magukkal ragadóak. Érzem ahogy megfognak, szép lassan körbeölelnek engem kedvesen, hívnak egyre beljebb és beljebb. Annyira... furcsák. De mitől? Az idő bennük megállni látszik, mintha sosem létezett volna, s enyhe, mégis jól érezhető szívdobbanással válaszol hívásukra testem. A lüktetés mint a cunami hatalmas hulláma, úgy söpör végig rajtam, elönt a kellemes melegség, mely hatására teljesen kiráz a hideg és én csak még jobban fázok. Érzem ahogy feláll testem minden porcikáján a szőr, mintha áram rázott volna meg. Mi ez a furcsa érzés? Beleremegek, reménykedve hogy lepereg rólam, de ebben a pillanatban csupán reménykedni tudtam abban, hogy reménykedhetek. Ő az...  Mosolyodik el öntelten. Nem értem... Ki? Kérdezem tőle suttogva, halkan, félve. Nem sejtem. Ő az... Ismétli megint, most már sokkal határozottabban, s én kezdem sejteni. Lehunyom szemem s megrázom fejem, észre sem veszem, mintha nem is látnám, hogy segíteni akar a hátizsákommal.
Azok a szemek... Annyira el vannak előttem mosódva. Kifakultak és eltűntek. Miért van ez? Miért tűnnek el? Vagy én kezdek tűnni a világból? Lehunyom saját szemeim, oldalra nézek. Nem akarom látni a férfit magam előtt. Kicsit felsóhajtok fáradtan, teljesen olyan, mintha hömpölygő hullámokon próbálnák táncolni. Sajog a fejem és ismét fáj a gyomrom. A rosszullét elérkezett, lehet mindvégig mögöttem állt a fáradsággal együtt. Kinyitom szemeim, magam mögé nézek, hogy megbizonyosodjak, nincsenek ott. Nincsenek. Mert már rajtam vannak. Mint egy egy nagy teher a hátamon.
- Nem. Nem kell - válaszolom neki. Eltűnt a kedélyes hiperaktív kislány, ismét nevetve elszaladt, de még ott ugrándozik körülöttem. Én csak irigykedve nézem, hogy még van energiája.
- Mit is akartam... - suttogom magam elé enyhén zavarodottan, majd a hátizsákot visszahelyeztem hátamra. Mikor ismét a férfire néztem és láttam, hogy próbál segíteni, ösztönösen húzódtam el tőle. Nem akartam, féltem, de muszáj volt. Mindig muszáj. Idegen... Magyaráztam magamnak, mintha elszámolással tartoznák. Összehúzom szemeim, majd ismét lecsukom őket.
- Ja igen, a rajzok... - mosolyodom el végül kedvesen és megállok. Leveszem a hátizsákot, majd résnyire kinyitom. Pont annyira, hogy kezem beleférjen. Állva nagyon kényelmetlen. Leguggoltam hozzá s matattam. Megéreztem a tűnek, a BLÉ-t, a papírokat, az összegyűrt aktát. Nem... guggolni se bírok. Hirtelen szétcsúsznak a lábaim és én már ülök a földön. Kihúzom a papírt, valójában egy régi újság darab. Régi. Eléggé... Én vagyok a címlapon. Még abból az időből származik, mikor szabad lettem. De rég is volt... Nyújtom felé a másik oldalt mutatva, ott vannak a rajzok. Egy lány, vörös hajú és mosolyog. Plüss nyuszi mellette, ahogy egymás kezét fogják és mosolyognak. Egy fa, egy hernyó, egy piros ruhás nő. De rég rajzoltam...
- Na? Tetszik? - kérdezem tőle érdeklődve, mint egy nyugtalan kisgyerek, aki nem tudja eldönteni, hogy jó vagy rossz e amit csinált.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeKedd Júl. 09, 2013 2:23 am

Unalom, egyenlő kín. Álmok birodalmának végetelen labirintusai után az élet utcáin kell szlalomozni, s áldozatokra lesni...
Lupin, Holdfejűként ült egy sikátorban, mozdulataival a Gondolkodó ember nevű szobrot utánozva, mikor elhaladt előtte az az ártalmatlannak tűnő párocska. Normális esetben nem érdekelte volna a dolog, ám a kislányból áradó különös aura felkelltette a figyelmét.
Foggalma sem volt miért, de egyszerűen mozgásra bírta lábait, s  mint az árnyák suhant mögöttük.
Nem volt benne rossz szándék, csupán puszta kíváncsiság, s szinte föl se fogta hogyan,  már mögöttük volt, s együtt nézte a kislány rajzát a fekete alakkal.

- NA tetszik? - kérdezte a kislány, s Lupin élvezettel adott hangot véeményének.

- Hát nem egy Rembrant, mondjuk ő főleg rézkarcokban utazott. - azzal kivette a lány kezéből a rajzot, s közelebbről is szemügyre vette. - A színek gyengék, a kompozíció egyszerűen felesleges. Viszont tartalmilag elvont, egyedi. Összegészében elég felejthető alkotás, de egy kis gyakorlással, talán tudsz még valami kevésbé felejthetőt alkotni.

A lány és a fekete döbbenten figyelték ezt a rövid közjátékot, ami hitükkel ellentétben, még nem ért véget...

- Oh, de milyen faragatlan is vagyok. - azzal meghajolt, miközben leemeli kalapját. - Mint ahogy a fejem alapján már biztosan rájöttek, én vagyok a Holdfejű.

Azzal széles vigyorral az arcán, a férfiról tudomást se véve a lányhoz lépett, lágyan megfogta a kezét, a szájához emelte, s megcsókolta.

- S önben kit tisztelhetek, ifj hölgy?
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 08, 2013 8:14 pm

Még mielőtt válaszolhattam volna, egy alak jelent meg szinte a semmiből és rögtön neki kezdett elég furcsa hangnemben elemzést készíteni a lány rajzáról. Végig hallgattam a szájmenését, és csak kérdőn tekintettem a férfira. Már ha az volt egyáltalán. Ilyen fejjel az ember bármi lehet. És Gotham-ben semmi sem az, aminek látszik. Végül rájött, hogy faragatlan volt, és színpadi eleganciával hajolt meg, és mutatkozott be, majd mintha ott se lenné a lányra irányult a figyelme. Mikor befejezte, kicsit közbevágtam.
- És maga mégis mit akar ettől a szegény lánytól? - tettem fel a kérdést, a lányt pedig lassan megpróbáltam magam mögé tolni, hogy fedezékben legyen.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 1:06 pm

Egy furcsa alakú férfi jelent meg hirtelen s pontosan úgy nézett ki, mintha a Hold hirtelen lábakat és kezeket kapna a Naptól, hogy ezzel köztünk járhasson. Érdeklődve pislogtam rá, de nem ijedtem meg. Érdekesnek és mókásnak találtam, ahogy kinéz. Kíváncsiságom határtalan, gyermeki és nem akar senkinek rosszat. Csupán... kíváncsi vagyok. Fejemet oldalra billentem, naiv szemeimmel a fejét pásztázom. Legeltetem éhesen, lassan, teljes mértékben aprólékosan, hogy egy apróság sem tudjon elbújni előlem. Észre se vettem, hogy bár plüss nyuszimat szorongatom, szám szép lassan kinyílik, hogy fokozza kíváncsi fejem kinézetét. Olyan mint a Hold, mely lábra kélt. 
Elveszi tőlem a rajzot és nézi, beszél róla mindenféle furcsa dolgot, melyből nem igazán értem, hogy most akkor tetszik e neki vagy sem. Nem szeretem, ha valamit kivesznek a kezemből, ha valaki olyan veszi el, akinek nem akartam odaadni. Érzem ahogy a kíváncsiság szép lassan megfogja a harag kezét, magához húzza lágyan. Kezét derekára helyezi s lassú táncba kezdenek. Arcizmaim megfeszülnek és én magam felállok a földről. Haragos vagyok, ez látszik rajtam. Már épp nyitnám a szám, mikor a Hold megfogja lágyan kezem, felemeli, s én nem bírok ellenkezni. Tekintetem felkúszik egészen szeméhez, mélyen nézek bele, mintha keresnék benne valamit. A harag gyors szárnyakon repül el, mikor megérzem csókját kézfejemen. Úgy bánik velem, mint egy királynővel, aki valójában vagyok.
Kihúzom magam s immáron a komolyság lesz úrrá rajtam. Úgy állok előtte, mint egy fenséges királynő, kinek birtokában van eme város.
Miért ne lehetne? De a kastély...? Az is lesz. Válaszolja egy hang a fejemben és elégedetten mosolyodik el. Megrázom fejem, mikor meglátom magam előtt a Vörös királynő kastélyát, ahogy végigsétálok hosszú termein pompás ruhában, majd elfoglalom méltó helyem, a trónszéket. Igen. Pontosan így lesz!

Lágyan, mégis határozottan húzom el kezem Holdtól, majd egy kis pukedliben meghajolok előtte.

- Alice vagyok. Csodaország méltó királynője - mutatkozom be neki, de érzem ahogy hangom enyhén beleremeg az egészbe. Lehunyom szemem, próbálom kitisztítani elmém. Ismét megérzem a hideg éjszakát, megrettenve lépek el Holdtól. A férfi érintése, mikor próbál elém állni, valami miatt jól esik. Mintha ismét érezném a biztonságot, de nem vagyok ebben teljesen biztos. Őt és a Holdat nézem érdeklődve, de azért megfogom a néger férfi kezét.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 1:30 pm

A holdfejű lassan elvigyorodott s Kevinről még mindig alig véve tudomást, Lupin még mélyebben meghajolt Airie előt miözben visszaadta neki a rajzot, mintha csak a világ legnagyobb értékét adta volna vissza.

- Elnézést kérek korábbi faragatlanságomért, királynőm! - ekkor az ingujjából elővarázsolt egy a szívárvány minen színében játszó nyalókát, s a lány kezébe nyomta- Bocsánatkérésem jelenként remélem elfogadja...

Ekkor először felnézett a férfira, ki látszólag védte a lányt, s barátséágosan kézfogásra emelte a kezét:

- Üdvözlöm önt is Mr...
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 2:27 pm

Érdeklődve figyelem a nem midnannapi jelenetet. Mikor végre ráébred, hogy nem csak ketten vannak, már nyújtja is a jobb kezét, de nekem valami nem tetszik ebben az emberben. Régóta szolgálok már a gotham-i rendőrségnél, már jó ideje kialakult valami bennem, és ha azt állítom, hogy nem tetszik a dolog, akkor ott tényleg sz@r van a palacsintában.
- Kevin. - válaszolom kurtán. Ennyit elgé ha tud, már ezt is soknak tartom, de az illem megkövetelte. A kézfogást viszont inkább kihagyom, biztos, ami biztos alapon.
- Szóval, mi járatban erre? Még nem igazán láttam itt. - kérdezem ismét a férfitól.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 7:50 pm

Visszakapom a rajzomat, s én úgy hajtogatom össze, mintha életem legnagyobb kincse lenne számomra. Hazudnék, ha mást mondanák erről. Kevés olyan dolog van, ami számomra kincs. Legtöbbje saját rajzaim, az a pár ceruza és játék, melyet sikerült Arkhamból elhoznom szökésem során. Úgy látszik a Hold megtalálta a kellő tiszteletet, ami királynői posztomat illeti ebben a világban. Elővesz egy valamit, amit mikor meglátok, egyből felcsillan szemem s bizonytalan arcom egy kedves mosolyba húzódik. Felnézek a néger férfire, mintha tőle kérnék engedélyt ahhoz, hogy elvegyem az ajándékot, amit kaptam. De végül úgy döntök, nem kell hozzá engedély, elvégre én vagyok a királynő. Lassan emelem fel kezem, ujjaim vágyakozva nyújtóznak a nyalóka pálcikája felé. Olyan mint egy nagy jogar, melyet csak nekem találtak ki arra, hogy vele parancsolgassak másoknak. S mikor már épp hogy megérinteném, hamar visszahúzom őket, mintha megégetett volna. Kicsit Kevinhez húzódok, mintha félnék a Holdtól.

- Az apukám azt mondta, hogy idegenektől nem szabad semmit elfogadni - mondom Holdnak, közben Kevinre nézek és kicsit jobban megszorítom kezét. A nyalóka még mindig ott van előttem, vágyom utána, de félek elvenni.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 10, 2013 8:37 pm

Lupin szomorkás mosolyt csalt önnön arcára, majd a nyalókát Kevin zsebébe csúsztatva megszólalt.

- Akkor majd te odadod a királynőnek...

Azzal ismét meghajolt, ám most még mélyebben mint eddig bármikor

- Úgy érzem, ifjú hölgy a jövőben még igen sok mesét lejátszunk együtt... Sok sok vicces kaland vár még ránk...

Ekkor hirtelen fölállt s Kevin szemébe nézett...

- A mi sorsunkast is össze fogja kötni valami, érzem... - Ekkor hirtelen hangnemet váltott s kisugárzásába annyi szeretet és kedvesség vegyült rögtön, mint egy aranyos kabalába. - Amúgy épp aludtam a kukák között mikor megláttam a rajzot és mivel nagy műkedvelő vagyok, egyszerűen kötelességemnek éreztem meglesni eme ifjú tehetségnek a munkáját. És ti merre tartotok? Művészetek ifjú királynője az ő nyúl hercegével s fekete lovagjával?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák, lakókerület - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, lakókerület   Utcák, lakókerület - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, lakókerület
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Főutak, utcák, sikátorok
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Nyugati oldal-
Ugrás: