DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
2012. Május I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
2012. Május I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
2012. Május I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
2012. Május I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
2012. Május I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
2012. Május I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
2012. Május I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
2012. Május I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
2012. Május I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
2012. Május I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 2012. Május

Go down 
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

2012. Május Empty
TémanyitásTárgy: 2012. Május   2012. Május I_icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 10:05 am

Na hát jelentem negyven fok van, agyam olvadozik, még egy vödörnyi jég sem segít, és így teljesítem szörnyen nehéz feladatomat. Újabb hónap, újabb hírek. Eljött a május és oly sok minden történt legutolsó irományom óta. Már írtam, és amúgy is mindenki tisztában van a határidőkkel, de azért beírom a dolgot a fórum versenyei még élnek, és igaz sokan átverekedték már magukat a tojáskeresés izgalmain, és a kvíz nehézségein, de még oly sok vár rátok. A harci torna véres csatái ne ijesszenek el titeket, még van hat napotok. Május 9.-e a határidő, addig még oly sok sort, és képet lehet alkotni.
Kalandok terén is jól állunk. A korszak kaland végre ténylegesen is az fejezet végéhez közeledik, és reményeim szerint, a hónapba meg is kezdjük az utolsó felvonást.
Ám alternatív világaink is jól teljesítenek. Új játékosunknak köszönhetően végre elindult A város Urai, és csak találgatni tudom, melyik bandavezér fogja kivéreztetni a többieket.
A II. világháborús alternatívánk A bombák földjén jól halad, a hadvezérek körmönfontabbnál-körmönfontabb taktikákkal zúzzák össze a harmadik birodalom hadigépezetét.
Végül pedig egy újabb gyöngyszemmel gazdagodik az alternatív világaink palettája. Aki ismeri a Batman Beyond animációs sorozatot az már képben lehet, de aki nem az se csüggedjen, jót fog szórakozni a nem túl távoli jövőben, ahol az általatok ismert hősök, és gonoszok már kivénhedt kriplik, és már az új generáció harcolja végtelennek tűnő csatáit.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

2012. Május Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2012. Május   2012. Május I_icon_minitimePént. Május 25, 2012 2:51 pm

Na hát mondjuk örülhetnék, hogy egy hónapban másodjára is írhatok híreket, de hát nem így van. Abból kifolyólag, hogy új staff tagunktól, ki még pályája kezdetén volt, de nem nagyon tudta életét összehozni az itteni dolgaival, így saját kérésére megszüntettük mesélői titulusát. Gyilkos Krok eltávozott közülünk, ám Kevin még marad, remélem jó sokáig. Úgyhogy bárki, aki érez magában egy kis affinitást mesélésre, vagy éppen bármilyen feladatra, amivel a fórumot jobbá lehetne szerinte tenni, az jelentkezzen azonnal. Csak egy egyszerű pályázatnak kell megfelelni a STAFF pályázatban leírtak szerint, és már vakarhatjuk is a homlokunkat, hogyan is fogadhassuk el.
Na de ennyit a szomorúságról, és jöjjön az élvezetes rész. A kreditosztás. Mert hát vége van a versenyeknek, legalábbis a nem harcias jellegűeknek. Szóval egyetlen olyan átlagos versenyünk volt, a hősferdítő amelyre pályáztak többen is. Így tudok kiosztani kreditet hála istennek ide is. Szóval a szavazatok többszöri összeszámolásából fakadóan, sikerül végeredményt hirdetni +1 kredit jutalmat kapott Kurt Bozek / Griff a Fantasztikus Négyes kissé mélabús alakításáért. Ettől függetlenül, Védelmező sem búslakodhat, szoros verseny volt, egyetlen szavazaton múlott a dolog.
A nem szokványos versenyek közül kettőt is prezentáltunk nektek. Az egyik a Dc kvíz volt, melyre három egész pályázó volt. Nem sikerült, az összeset kitölteniük, de hát nem is ez volt a cél. Hanem, hogy megmutassátok mennyire is vagytok benne a világ dolgaiban. Egy szó mint száz, mivel nem volt szívem konfliktust szülni közöttük, ezért holtversenyt hirdetek, igazából holt második helyezettet. Vagyis A Karmester, Kevin Chase, és Michael White +3-3-3 kredittel gazdagodtak. Gratulálok nekik.
Ám itt még nincs vége a dolognak. Na jó az enyémnek igen, de volt még egy tojás keresésünk is, Robin prezentálása alatt. Az eredményeket pedig alant olvashatjátok. Én is izgulok, mert hát kutattam én is nem keveset.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

2012. Május Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2012. Május   2012. Május I_icon_minitimeHétf. Május 28, 2012 11:34 pm

Na akkor ez is az én örömömre szolgál, hogy kiírhatom a Húsvéti Tojás keresés eredményét. Robinnak köszönhetitek, én csak a szócső vagyunk, de hát mint tudjátok, minden jó dolgot, magamnak akarok, így hát mégis csak engem ajnározzatok.
Na szóval hát, az kapja a legtöbb kreditet, aki elsőnek tudta befejezni a dolgot. Szóval A Karmester volt a leggyorsabb, és talán a legügyesebb is, nyereménye 3 kredit. Airie, és Michael White nagy versenyben felfértek még a dobogóra, nyereményük 2-2 kredit. Én nem kevésbé érdem, de akkor is csak teljesítmény Kurt Bozek / Griff 1 kredit. Mindenkinek gratulálok, remélem legalább olyan jól szórakoztatok rajta, mint én.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





2012. Május Empty
TémanyitásTárgy: Re: 2012. Május   2012. Május I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
2012. Május
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2011. Május
» 2013. Május
» 2014. április-május-június
» 2012. Január
» 2012. Február

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Hírek-
Ugrás: