DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Park környéki lakónegyed

Go down 
+4
Vadmacska
Robin
Abakura Ryuu
Madárijesztő
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeKedd Május 29, 2012 8:22 pm

Végigmész az ösvényen, és mintha csak tudná hogy jössz, feltehetően félúton találkozol Évával. Szépen néz rád, igaz még korán van, és mindenki aludt, amikor felkeltél, és a "vezetőt" kerested.
- Neked is. Nagyon szép reggelünk van. Hogyhogy ilyen korán fent vagy? Talán már távozni szeretnél?... De tudom mi történt velük. Ám az érdekelne, hogy téged miért is foglalkoztat a dolog... Úgy szólítasz, ahogy csak szeretnél. A becenevem miatt szólítanak, így itt. Csak kedvesebb, mint a Méregcsók, nem? - Teszi fel újonnan a kérdéseit, amivel talán többet megtudhat, minek is akarod tudni ezeket a dolgokat. Nem látszik rajta, hogy meglepődne rajta, hogy rájöttél a titkos személyazonosságára. Úgy látszik a táborban tudják ki a nők, vagy csak éppen blöfföl.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 8:07 am

Mivel nem nagyon lepődött meg, így elképzelhető, hogy számított arra, hogy megfejtem a kilétét, ám még nem támadt meg, így gondolom nem akar bántani. Legalábbis egyenlőre. Azért még válaszoltam:
- Még szeretnék távozni. Miért is foglalkoztat? - úgy csináltam, mintha gondolkodnék - Vajon miért is? Talán azért, mivel nem szeretnék szétkaszabolva feküdni. Végülis igen, ám nemez a lényeg. - fejeztem be.
Mive jól tudtam, hogyha így folytatom, akkor bármikor rám támadhat. Éppen ezért gyorsan távoztam.
- Most viszont mennem kell tovább keresgélni. Persze nem utánad, hanem a kincsekért. - mondtam, sé indultam.
Ez nem hazugság volt, mivel már tényleg szerettem volna valamikor folytatni a kutatást. Elgondolkodtam azon is, hogyha Denisével találkozok, akkor megkérdezem tőle, hogy nincs-e kedve segíteni nekem. Hát remélve, hogy megtalálom elindultam.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 8:08 am

Mivel nem nagyon lepődött meg, így elképzelhető, hogy számított arra, hogy megfejtem a kilétét, ám még nem támadt meg, így gondolom nem akar bántani. Legalábbis egyenlőre. Azért még válaszoltam:
- Még szeretnék távozni. Miért is foglalkoztat? - úgy csináltam, mintha gondolkodnék - Vajon miért is? Talán azért, mivel nem szeretnék szétkaszabolva feküdni. Végülis igen, ám nemez a lényeg. - fejeztem be.
Mive jól tudtam, hogyha így folytatom, akkor bármikor rám támadhat. Éppen ezért gyorsan távoztam.
- Most viszont mennem kell tovább keresgélni. Persze nem utánad, hanem a kincsekért. - mondtam, sé indultam.
Ez nem hazugság volt, mivel már tényleg szerettem volna valamikor folytatni a kutatást. Elgondolkodtam azon is, hogyha Denisével találkozok, akkor megkérdezem tőle, hogy nincs-e kedve segíteni nekem. Hát remélve, hogy megtalálom elindultam.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 31, 2012 2:44 pm

//Miért másoltad le a postodat?//

Méregcsók szavaidon igen csak meglepődik, és az értetlenség egyezményes jeleként, kikerekedett szemekkel, és félig nyitott szájjal néz téged. A grimasz, amit hozzá vág, csak egy pluszt ad hozzá, hogy teljes legyen a kép. A költői kérdéseid után elviharzol, a nő még annyit utánad kiált.
- A legközelebbi viszont látásra Ryuu, de vigyázz magadra veszélyes a város mostanában! A kunhó várni fog rád... - Ezzel pedig el is tűnik szemeid elől. Ahogy megjelent most úgy olvad bele a növényzetbe, mintha ott sem lett volna.
Az ösvényen visszafelé haladsz, és mivel még mindig elég korán van, a tábor még nem nagyon éledezett fel. Már elvétve látsz egy-két férfit, akik éppen a tábor szélén álldogálnak, mint ahogy talán tették tegnap is. Mintha csak őrködnének, vagy éppen könnyítenek magukon, innen nem látod. Azt sem hogy melyik lehet Denise kunyhója. Így most döntened kell vársz pár órát, hogy felébredjen ténylegesen a tábor, vagy megkeresed Denise-t, vagy elindulsz az utadon az ereklyédet megkeresni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 11:34 am

Mivel nagy döntés kellett hoznom, így úgy gondoltam várom kegy kicsit, mivel Denisének meg be akartam mutatni valakit. Hát vártam, ám nem akartam unatkozni így hát, kicsit el kezdtem edzeni. Egy közeli fát néztem ki magamnak, mivel az nem tűnt olyan keménynek, így könnyedén tudom ütni, anélkül, hogy eltörne a kezem. Először két egyenes ütést indítottam a fa kérge ellen, utána egy rúgást is, és ezt ismételgettem, és próbáltam egyre gyorsabban megcsinálni. Ezt egy óráig csináltam folytatom, utána viszont jöhet egy kissé nehezebb módszer. Fel kell másznom a fa tetejére, így kitartásomat fejleszthetem. Rögtön felkapaszkodok a felettem lévő ágra, és felhúzom magam. Onnan átugrok a mellettem lévőre. Ezzel a technikával jó ideig feljutottam, amikor is megcsúszott a kezem, így majdnem leestem, ám az alattam lévő ágra lábaimmal megkapaszkodtam, így csak fejjel lefele lógtam. Nem akartam feljebb menni, mivel már úgyis a fa tetejének a közelében voltam, így egyszerűen lejjebb ereszkedtem folyamatosan, végül lehuppantam a fűre. Ennyi egyelőre elég is volt, mivel ez is elvett az időmből legalább másfél, ha nem két órát. Hát mit volt mit tenni elindultam körülnézni, hátha már felkelt Denise, ha igen akkor kijjebb vezettem a faluból, hogy nehogy megzavarjam valaki álmát, és figyelmeztetem, hogy nehogy hirtelen mozdulatot tegyen, és állandóan maradjon mögöttem. Ha nem akkor addig keresem, míg meg nem találom, és megcsinálom a fentebb írt dolgokat. Amint ezzel meg voltam ujjaimat számba véve fütyültem egy hosszút. Utána csend. Lehet, hogy Denise nem érti miért csináltam ezt, így csak nyugtattam:
- Nyugalom! – csitítom.
Alig mondhattam ki, máris zaj hallatszódott pontosan előttünk. Már majdnem odaért a zaj forrása, amikor is elhalt. Nem vártam sokáig, máris felvettem a támadó pozícióm, és a zaj forrásával egy időben én is előre ugrottam. Egy hatalmas szürkefarkas ugrott elő, és mivel én is ugrottam így összeütköztünk volna, ám én rövidebbet ugrotta, és a farkas így tovább rapült volna, ám én egy ügy fogása l átkaroltam, és lefogtam, hogy ne tudjon elmenni.
- Szép volt, ám túl feltűnő volt, Tapmancs. – mondtam a farkasnak, és Deniséhez fordultam – Ő Tapmancs, a kisállatkám. – mondom mosolyogva – Ő is segít felkutatnom a kincseket. – fordulok vissza Tapmancshoz – Őt Denisének hívják, ő kísért ide. – ismét a lányhoz szólok - Mond csak Denise, nincsen kedved ma segíteni nekem kutakodni?
A lány válaszát várva vártam.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimePént. Jún. 01, 2012 10:51 pm

A testedzésedre különösebben senki nem figyel, egyszer volt hogy valaki elment a fa alatt, amelyiken éppen húzódzkodtál, de csak egy pillantást vetett rád. Úgy látszik még így sem vagy zavaró látvány, vagy éppen, hogy mindenki elkönyvel valaminek, és rád hagyják a dolgot.
Pár óra után már az egész tábor talpon van, és kezdődik a napi rutin, ami szinte semmiből nem áll. A környező növényen lédús gyümölcsöket hoznak, és ínycsiklandozóan illatoznak. Aki reggelizni akar az csak letép egyet, és befalja, ennyi a többit pedig megoldja a furcsa patakból, ami mintha nem túlságosan természetesen folyna.
Mielőtt még befejeznéd a gyakorlatodat több fiatal korú is köréd gyűlik, majd mint akik jó szórakozásnak tartják a dolgot utánozni kezdenek. Mire leérsz a fádról Denise már ott áll és téged néz, mármint nem csak téged, hanem az egész siserahadat. Mikor megszólítod azonnal feléd fordítja teljes figyelmét, és beleegyezően utánad megy. A fák között jól érzi magát, dúdol valamilyen ismeretlen dallamot, miközben körbe nézelődik.
- Szia Tapmancs. Vicces neved van - mondja, és mosolyog mellé, de nem megy túl közel hozzá. Az állat nem félelmetes számára, de azért a biztos távolságot megtartja. A kérdésedre elgondolkodik.
- Hát rendben van, menjünk keressünk kincset. Mindig is kalóz akartam lenni. - Ezzel egy erőteljes mozdulattal a közeli furcsa növényről letép egy irdatlan nagy lapulevélre emlékeztető levelet, és ügyes csákót kanyarít belőle, fejére helyezi, és elvágólag tiszteleg.
- Mi a parancs kapitány? Harrr - teszi még hozzá jó, matrózhoz méltóan.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 03, 2012 11:52 am

Mikor Tapmancsnak havta Denise a farkast, az felmorgott, és még akkor sem csillapodott, amikor a gyerek kalóznak tetette magát. Ettől kicsit elmosolyodtam, és szóltam Denisének, úgy hogy Tapmancs ne hallhassa olyan jól, igaz ez kicsit nehezen lehet, hisz nagyon jó a hallása, és amúgy is nagyon közel voltunk hozzá.
- Jó lenne, ha nem szólítanád Tapmacsnak. - ha kérdőn nézne rám, akkor folytatom - A Tapmacs szólítsát csak nekem engedi meg. Idegeneknek ő csak Szürke Démon. Volt arra példa, hogy széttépet valakit, mivel folyton Tapmancsnak szólította.
AMint ezt tisztáztunk én felállok, és már hangosabban folytatom.

- A város északi részét nézzük át. Denise! - nézek a megszólítotra - Te velem jösz, és mi az északi városrész, nyugati felét nézzük át. Tapmancs! - fordulok most a farkashoz - Te pedig a Keleti felét nézed mát. Ha valamelyikünk is talál valamit, akkor a szokásos móddon közöljük a másikkal.
Miután e zis megvolt elindultunk. Mivel nem akartam, hogy Denise elcaplasson megkértem, hogy fogja meg a kezemet, mivel nem akarom, hogy baja esen. Miután elértük az átkutandó városrészt különváltunk Tapmancsal, és DEnisével együtt elindultunk átnézni a város kijelölt részét.
- Denise, szólj ha olyan dolgot látsz, ami nem mindennapi. Például egy vörösszemű illetőt, esteleg egy furcsa embert, vagy ilyesmi.
Ne akartam megmondani, hogy ereklyéket gyüjtünk, mivel eeről nem szeretném, hogyha Méregcsók is tudomást szerezne. Mit volt mit tenni végigcaplatunk a városon. Menet közben, ha Denise elfáradna, akkor felvenném nyakamba, ha pedig éhes lenne, akkor beugranék egy éleliszer üzletbe, esetleg édességboltba venni valamit Denisnek. Mivel nincsen olyan sok pénzem mindig csak valami olcsót szeretnék venni neki, ám ha akad olyan is amit megkívánna, hát legyen. Mindazonáltal próbálom eléggé átnézni a város ezen pontjának minden egyes részét.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 04, 2012 11:14 pm

Denise figyelmesen hallgatja a farkasról szóló anekdotát, majd megrázza a fejét. Úgy látszik az ötlet, vagy a történet nem tetszik neki. Tisztes távolságból körbejárja a kutyát, és újra csak megrázza a fejét.
- Nekem nem tetszik. A tap... mármint a neve még illett is volna rá, de a démon már egyáltalán nem. Mit szólnál a Morzsihoz? - Kérdezi csillogó szemekkel, mennyire is tetszik neked az új ötlet, ám ekkor felhozod az célodat is.
- Hát én ebből köszönöm nem kérek. A parkban jó, szép, és minden megvan, ami csak kellhet. A város gonosz, sok csúnya dolog történik ott, félek lemenni a fűről, és nem is akarok. - Mondja és megveti lábát, dacos arccal néz, és nem tudod, mi is okozhatja a nagy ellenállást a civilizáció ellen. Talán múltbéli trauma, vagy valami más?

Ám ha ez után otthagyod a lányt, és kettesben indultok el állatkáddal, akkor meglepődik a kutya elsőnek is. Mivel még csak most találkoztatok, és nem ismered az állatok nyelvét, nem hogy ő az emberit. Főleg pedig a rövidke ismertségeteknek hála, nincs bejáratott jelzésetek.
Az utcák hasonlóak, mint tegnap voltak. Semmi sem változik a városban, vagy legalábbis az nem, hogy minden mozog. Emberek, járművek, új épületeket húznak fel, és rombolnak le. Ám ez még nem változtat a dolgon, most a báros közepén vagy, és átsétálni az egészen nem kevés időbe telik, főleg, hogy a milliónyi emberből kiszúrni nem lenne egyszerű dolog.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 06, 2012 4:56 pm

Mivel Denise nem akart velem jönni, hát megváltozott egy kicsit a terv.
- Akkor a Parkban keresgéljünk egy kicsit. - mondom, és megtörve elindulok.
Tapmancs is jött utánunk, és szokásásnak híven szorosan a lábam közelébe ment, amint meglátott egy idegent, és morgoni kezdett rá. Már lassan teljesen fejünk fölött volt a nap, amikor is úgy gondoltam ideje harapni valamit.
- Tapmancs! - mondom - Itt a kaja idő, néz körül, hátha találsz valami ehető bogyókat.
Szerencsére sejtettem, hogy van a közelben valami, így nem csalódtam, amikor Tapmancs viszött, és egy-pár bocsót dobott le elém.
- Szép volt, na mutasd az utat. - simogattam meg a fülét, és már indultunk is.
Egy két perc után, már szedegettem is a bogyókat a bokorról teljes nyugalommal, hisz tudtam, hogy Tapmancs orra megérzi, ha mérgező lenne-e a bogyó. Miután teljesen belaktunk a bogyókkal, én Denise, és Tapmacs, már indultunk is tovább ,,kincsekre'' vadászni.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 09, 2012 6:08 pm

Denise már szinte teljesen beleélte magát a kalózkodós játékba és a kincs keresésébe. Csákóját olykor meglengetve a magasban vidáman ugrál az erdőben és Ryuu körül. Olykor-olykor elszaladt, eltűnt a bokrok vagy fák mögött, de mindig visszaszaladt társaihoz. Mozgékony és energetikus kislány, aki nagyon szeret játszani.
- Remek a szél, most a tenger a cél, rajta kalózok! Fel-fel kalandra fel, tengerre most, mert a kincs az ami kell! Lássuk hol az a cél, most velem tart az ki nem fél! - hallani vidám énekét, melynek dallama igazán buzdító és játékos.
- Jou-hou jadada-dí, kalóznak lenni jó! Lenni jó! - kiáltozza vidáman, majd egy közeli bokorról letép ismét egy lapulevelet s összegörgeti, amiből távcsövet készít magának. Néha körbe-körbe ugrál a ritmusra, olykor felszalad egy vastag gyökérre s onnan néz szét alaposan, hátha lát valamit.
- Kapitány, van a kincshez térkép? Mert egy jó kalóznak térkép is kell! - teszi fel a kérdést és Ryuu-ra pillant. Szemei vágyakozva csillognak kaland után, egy olyan kaland után ami csak játék formájában képzelhető el számára. Míg a választ várja, ismét a levélből készített távcsőbe néz. Komoly arccal vizsgálja a környéket. A park teljesen békés és nyugodt, eddig egy emberrel sem találkoztak. A környezet felettébb tiszta, ami nem mindig jellemző a városban szétterülő parkok számára. Eléggé valószínű, hogy ezt a békességet Méregcsóknak köszönheti, aki védelme alá vonta ezt a helyet és kialakított itt az árvák számára egy igazi Paradicsomot. A madarak éneke messze szállt, s gyakran nem is lehetett kivenni, melyik madár énekel hangosabban. Olyan érzést keltett, mintha csak azon versenyeznének, kinek hangja hallatszik távolabb. A virágok illata teljesen körbeölelte Ryuut és Tapmancsot, ahogy a természet friss zöld levelekkel várta a meleg nyarat. A délelőtti nap sugarai kissé álmosítóan ragyogták be a fák koronáit, meleg érintésük kellemes volt. Mintha már nem is Gotham városában jártak volna, hanem a világ olyan részén, ahova még ember nem tette be lábát.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 10, 2012 9:45 am

/bocs elhagyott az ihlet XD/

- Sajnálatos módon nincs, ám van egy különös ismertető jele annak, ha valaki birtokolja. – mondtam Denisének – Furcsamód mintha mutálódna. Mondjuk nagyon maga, és izmos egy átlagemberhez, és olyan arcot vág, mintha megszállták volna. Jut eszembe. Ha találsz akár egy kincset is, ami éppen akármilyen misztikus lényt is ábrázol, akkor nehogy hozzá érj, mivel akkor az átok lesújt rád.
Mondom kicsit viccelődve, ám komolyan. Egy jó félórai séta után megállok megkérdezni Denisét:
- Nem vagy még fáradt? Pihenjünk? – kérdezem tőle.
Ha fáradt, akkor megállunk pihenni egy jót. Ha nem akkor indulunk tovább.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 10, 2012 6:36 pm

Denise értelmes tekintettel figyelte amit Ryuu mesélt neki az ereklyékről és arról, hogy néz ki az a személy aki nem győzi le az ereklyében lakozó szellemet. Száját kicsit biggyesztette, ahogy elgondolkodott egy-két dolgon ezzel kapcsolatban.
- Szerintem ilyen dolgok a parkban nincsenek. Éva nagyon sok mindenre odafigyel és ha ő nem látott itt ilyen kincset, akkor szerintem nem is lesz! - mondja ki végül kicsit komolyan véleményét és Ryuut fürkészi. Be kell látni, ha tényleg lennének itt szokatlan dolgok, amik az ereklyékkel kapcsolatosak, Éva, avagy Méregcsók már szóvá tette volna. Talán. Denise felnéz az égre, ahol lassan kúsznak a nehéz felhők, melyek kitudja honnan érkeztek ide. A levegő is kissé már mintha fülledt lenne, lehet hogy esni fog. Mintha az egész környezet ezt érezné, a madarak szép lassan elhalkultak, már csak egy-két énekelt valahol a távolban.
- Vissza kéne menni, rossz idő lesz - mondja Denis és szép lassan el is indul vissza a tábor felé. Enyhe hideg szél kerekedett fel. Magával hozta a város kellemetlen szagait, melyeket Tapmancs érzékeny orrával igencsak jól érezhetett. Érzett még egy szagot, mely számára kissé mintha ismerős lenne, de korántsem volt kellemes. Inkább irritálónak és veszélyesnek bizonyult.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 11, 2012 8:15 am

- Rendben. Akkor induljunk vissza fele. - mondtam, ám hirtelen észrevettem, hogy Tapmancs kiszagolt valamit, amit úgy vettem észre, hogy orrát magasba emelte, és füleit visszacsapta, amit csak akkor szokott tenni, ha érez valamit - Denise te menj előre, ha jól gondolom Tapmancs kiszagolt valamit. Mindjárt megyünk előre.
Alig fejeztem be, máris Tapmanccsal el is indultunk a szag irányába. Igaz, hogy mindjárt vihar jön ide, de mivel eddig is a szabad ég alatt aludtam nem fog zavarni annyira, mintha most lennék először záporban.
- Jól van Tapmancs szedjük a lábunkat! - mondtam.
Szerencsére megértette, és már gyorsabb tempóban idultultunk a szag irányába.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 12, 2012 12:48 pm

Denise kicsit megállt mikor szóltál neki hogy Tapmancs megérzett valamit. Gyermeki homlokát összeráncolta és úgy nézett téged mint aki nincs rendben, majd ez a tekintet megváltozott, végül vállat vont.
- Hát jól van. Majd akkor később találkozunk! - köszön el tőled és Tapmancstól immáron vidáman és hangos énekléssel elszalad. Hangja egyre jobban távolodik, végül teljesen elhalt.
A szag egyre erősebb, szint úgy mint a szél ami hozza. Érzed a nehéz levegőt, kissé mintha nyomasztó lenne. Az égen már ott vonszolják magukat a sűrű és vastag esőfelhők, de még nem úgy néz ki, mintha akaródzna nekik az embereket meghinteni. Tapmancs egyre jobban érzi a kellemetlen szagot, mely számára mintha az otthon szaga lenne, de mégis keveredek valamivel. Valamivel ami fenyegető mint számára, úgy számodra is. Egyre csak mentek és mentek, a fák sűrűje, a bokrok nagy levelei lassan ritkulni kezdnek. Messzi már hallani a város mindennapi zaját, ahogy az autók robognak, illetve olykor dudálnak. Valahol még egy mentőkocsi riasztója is elhangzik, majd elhalkul. Szinte biztos vagy benne, hogy hamarosan kiértek a csodaszép parkból, abból az Édenkertből, melyet Méregcsók alkotott. A fák felett már néha egy-egy nagyobb épület körvonalait is lehetett látni, a kellemes természet illata lassan átadta helyét a bűzös város szagának. Itt már madarakat sem hallani, inkább emberek zsivaját, ahogy beszélgetnek vagy épp egymásra káromkodnak, kitudja miért.
Neked viszont nem ezek az emberek az úti cél. A szag egyenesen a városból jön, Tapmancs ha tovább indul utána, át kell mennetek az utca másik felére, viszont itt már a szagot sokkal nehezebb követni, hisz ezernyi mást is érez bundás barátod. Te magad sem tudod eldönteni hogy mit érezhet, szint úgy mint Tapmancs sem, de igencsak megbabonázta őt ez. Haladtok az utcán és hamarosan, nem is olyan messze feltűnik egy nagy felirat, mely kék fényével csalogatva világít. S ennek a helynek nincs más neve mint a...
Blue Devil Night Club
Hirtelen kellemes bizsergetés fut végig testeden, minden egyes porcikádat megkocogtatja. Olyan érzés ez, mintha édesanyád meleg karjai ölelnének téged magukhoz szeretetteljesen, hogy megóvjon minden bajtól. Még soha életedben nem éreztél ilyet, akkor sem mikor még édesanyád élt és magához ölelt. Ez az érzés más volt.
Tapmancs érezheti, hogy a szag egyre jobban erősödik, és bizony pontosan a Night Club felé vezet.


//Ha gondolod írhatsz még reagot ide is, de lehet már a Blue Devil Night Club-ba is//
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 3:06 pm


Kegyetlen Mulatságok -Vágy Rabjai




Utolsó kómás emléketek, hogy otthonotokat megrohanják a maszkosok. Nem tudjátok biztosan kik voltak, de biztosak vagytok benne a legtöbbje gyilkolni akart. Több társatok halála szárad a kezükön. Ám ez még nem volt minden, többeteket elkaptak, és nem is térek még vissza. Úrnőtök összecsapott vele, ki önszántából, ki nyomás alatt de segített a vöröshajú nőnek, mégis csak döntetlent tudtatok kicsikarni. A maszkosok túl sok kárt okoztak, és mire mindennek vége lett Ő is eltűnt. Magárahagyva követőit. Ám a tragédiák még ekkor sem értek véget. A maszkosok igaz eltűntek, de a helyi szervek csak ekkor csaptak el kit tudtak elhúrcotak, és rabságba vetettek. Csak kevesen tudtak megmenülni, köszönhetően megmaradt ösztöneiknek.
Ám ez már csak a múlt.
A túlélők kicsiny csapata egybe tömörülve próbálja rávenni magát az elszakadásra. Az otthonuk romokban, régen mikor még Méregcsók köztetek volt, a természet mindennel ellátott titeket. A kcisinypatak melyről senki sem tudja honnan ered, kiszáradt, és csak poshadt víz csordogál benne. A növényke, mik ontották magukból az édesebbnél édesebb gyümölcösket, saját maguk láttak el titeket, ma már csak elbúrjánzott giz-gaz. A kunyhók, mik csak azért nőttek, hogy az időjárásviszontagságoktól megvédjenek.
Már egy napja éheztek, kik utoljára mentek el a városba ételt szerezni nem jutottak vissza. Nem maradt más lehetőségetek el kell indulnotok, akár elkapnak titeket a rendőrök. Alig többen mint egy tucatnyian maradtatok, a távolság nem nagy, csak alig több mint öt mérföld áll előttetek. Ám tudjátok, ez a kis éjféli séte nem lesz olyan egyszerű mint előre látható. Vannak gyerekek, és vannak aggastyánok is a csoportban, mindannyiran ismeritek egymást, talán túlságosan is, ám most a túlélésről van szó, nem tudjátok mit tesztek meg ezért a piciny célért, és mit áldozotok fel majd érte.


A hozzászólást Vadmacska összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 27, 2013 7:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 2:10 am

Miután történt azaz incidens, már semmi sem a régi. Azelőtt a felhőtlen szórakozás, könnyű élet, bulik, csajok, hülyeségek, minden ami hozzám tartozott. Utána jött Méregcsók és az édenkert, ami megragadott és magához szólított. És most az egyikből sincs semmi. De ez nem elég ahhoz, hogy megállíthassák a hatalmas Lev Hudsont.
Napok óta csak bolyongok az erdőségben, természetesen vannak még mások is a csapatból, akik velem tartanak, de ez nem segít a helyzeten
~ Annyiszor kellett már meghalnom, amiatt mert nincs mit enni, hogy ez lassan általánossá válik. Nagyon éhes leszek, kivárok amíg éhezek, majd megölöm magam, hogy az új testben jól érezhessem magam, a hullát meg elrejtem, ezek a vadállatok még megennék. Szörnyű ez a társaság, még meghalni sem hagynak.
Nagy lendülettel indulok meg az úton, a város felé, hogy még időben oda érjek és keressek magamnak valamilyen lehetőséget, amit könnyen kihasználhatok. Ideje lenne végre beszabadulni valami durva partyra.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 2:34 pm

Nem könnyű. Egyáltalán nem könnyű azok után, ami történt. Gotham-ben a mindennapko számomra az est sötétségét jelentették, és ezt most csak még jobban beárnyékolták a fák lombjai. A Méregcsók eset után nem tudtam mihez kezdjek, és eleinte csak haladtam a többiekkel. Az én esetem ráadásul extrém nehéz is. Ha az emberek meglátnak, inkább tartják azt a bizonyos távolságot, és ezért sajnos nem is okolhatom őket. Először a saját szüleim árultak el, majd pedig ez a Méregcsók esett tett be, nem is olyan kicsit. Ha próbálok segíteni, az emberek vagy elutasítják inkább, vagy ha elfogadják, az arcukon akkor is látszik, hogy nem fogadják teljes őszinteséggel, és mintha próbálnának minnél hamarabb lerázni. Mindegyis, egyedül mindig is jobban megvoltam.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 2:45 pm

A többiek semmibe vettek, és otthagytak volna ha nem féltek volna elmenni. Ugyan ki törődne, egy bénával.  Eddig Ivy csodálatos pályákat csinált nekem amin képes voltam tolószékkel is közlekedni, ám most már csak lassan akadozva döcögök előre, folyamatosan egyensúlyozva.
Senki nem tud Celesről vagy a múltamról, kezdetben kérdezték, ám a folyamatos kitérő válaszok miatt lassan elfogytak az érdeklődők, s egyedül maradtam. Celes pedig elveszett, elveszett valahol az elmém mélyén..
Amióta a pusztulás kezdődött csak nyűg vagyok a többieknek, nem törődnek velem, de látom szemem sarkából a sötét pillantásokat...
Ekkor lágyan elmosolyodott s olyan messzire ment társaitó amennyire csak tudott...

- Létem hiánya feltűnéstelen... - majd hirtelen szavalni kezdett....
Szívem társa, elmém párja...
Alvilágnak sötét lánya...
Jöjj jél elő vén barátom,
Sötét tűzből mely határol.
Ébredjál fel kedvesem...
Ébredj Démonom Celes!


Senki nem látta erre külön figyelt, miközben érezte ahogy átalakul, érezte amint körvonalai megduzzadnak, terebélyesednek, megnyúlnak, s egy páncélos rém áll Ivy pusztuló erdejének közepén, egy sötét kosszarvú démon, ki égett arcát egy hófehér maszkkal takarta.

Ekkor egyetlen ugrással egyik fának a tetején landolt, majd fönn közlekedve belemerült az árnyékba, s föntről vigyázta a többi árvát, akik őt elhagyták, s amire ő képtelen volt...
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 6:48 pm

Hirtelen térek magamhoz. A földön fekszek és mindkét kezembe a pisztolyaimat szorítom. Körülöttem néhány hulla hevert. Párat felismertem mert Méregcsók befolyása alatt voltak akárcsak én. Az emlékeim még ködösek, de rémlik egy tűzpárbaj, ami nem rég lehetett mert más hullák és golyónyomok is voltak körülöttem. Nagy nehezen magamhoz tértem. Az erőm lecsökkent Méregcsók befolyása alatt, de a sötétben még egész jól láttam is nagy nehezen kitaláltam a felszínre ahol megint csak a a sötétség fogadott. Ráakadtam egy kis csoportra. Pár gyerek és öreg. A fegyverek láttán azt hittem megrémülnek, de ők is ismeretek engem, mint ahogy én őket. Néhányan különlegesek voltak mások átlagos emberek. Mindannyian féltünk hiszen nem tudtuk mi vár ránk a jövőben., de éreztük hogy innen el kell tűnnünk.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 9:06 am


Mindenki máshogy dolgozza fel a régmúlt eseményeit, de együtt maradtok. Talán úgy lesz esélyetek, a rejtélyes veszedelem ellen, mit senki sem látott még, de árnyéka már mindent eltakar.
Félelem járja át szíveteket, ahogy együtt toporogtok, de senki sem meri megtenni az első lépést, a szabadság felé. Mint a gnúcsorda, akik tudják a vízben hüllők élnek, kik sokat fognak elragadni közülük, de menni kell, mert csak a halál van itt.

Park környéki lakónegyed - Page 2 2243472-terra3

Egy fiatal szőke lány lép előre, kissé félénk, és ő is legalább annyira tart a rengetegtől mint ti. Régen még kényeztetett titeket, de most már csak az ellenséget látjátok benne.
- El kell indulnunk, nem várhatunk tovább. Nem messze már az út van, igaz csak kis ösvény, de az is jó kezdet. Legalább nem a fák között kóborolunk majd. - Intett és igaz kevéske mormogással, de beleegyezően indulnak el a többiek is. Lassan a csapat mint valami sűrű massza megindul, és elhagyva eddigi otthonukat belépnek a sűrűbe.
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 9:55 pm

Terveim szerint nagy lendülettel indulnék meg előre, mikor az egyik gyönyörű hölgy tétován ugyan de magához ragadja a vezetést és javasolja, hogy induljunk. Nem tudom, hogy lehetett gyorsabb nálam. Valamilyen különös, hátborzongató érzés fut át rajtam, de nem hagyom magam az uralmába keríteni.
~ Én vagyok a hatalmas Lev Hudson, az istenek könyörögnek előttem, térdre borulnak nagyságom előtt. Nincs semmi ezen a világon ami árthatna nekem, nem szabad ilyen szintre lealacsonyodnom... mint félelem.
Amikor a nő elmondja a javaslatát, ha hagyja akkor gyorsan mellé lépek átkarolok és végigintek kezemmel a horizont vonalon végig a sűrűségen.
- Igen mind itt vagyunk, a város közepén lévő park sötétjében, ahonnan nem lehet negyed óra alatt kijutni minden gond nélkül és fél nap alatt normális életet kezdeni. Teljesen elveszettek és elhagyatottak vagyunk, nincs esélyünk. De én megmutatom nektek a fényt! Ahol még vaddisznó agyarakkal is van remény.
Beszéd közben teljesen beleélem magam az egészbe, néhány pillanatra én is elhiszem, hogy ezt komolyan gondolom. Miután végzek hirtelen ellépek a nőtől és ha tehetem, senki nem akadályoz akkor a lehető leggyorsabb tempóba megindulok az ösvényen, szinte már futva. Hanyagul szólok vissza a vállam felett.
- Komolyan emberek ez csak egy kisebb erdő. Nincs itt semmi amitől tartani... Aaaarrggh!
A mondat zárása előtt hirtelen oldalra berántom magam az egyik sűrűbb bokorba, mintha valami elkapott volna. Majd kúszásban folytatom tovább amíg távolabb nem érek a csoporttól.
Vissza az elejére Go down
Devon Artheis
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Devon Artheis


Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Jun. 03.
Tartózkodási hely : Gotham

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 11:14 pm

Nagy nehezen összeverődtünk egy csordába és bár senki se bízik igazán a másikban együtt maradunk. Van valami ebben az parkban, amitől mindenki jobban fél és inkább itt maradnak olyan emberekkel, akikben egyáltalán vagy alig bíznak. Egyszer csak a semmiből egy nő lép elénk. Ismerős képek árasztják el az elmém. Emlékszem, hogy néhányszor, ha visszatértünk Méregcsókhoz ez a nő segített levezetni  feszültséget. Úgy látszik az is csak kényszer volt, mint minden mert mostmár elég ellenségesen viselkedik, ám a kijutás csábító ajánlatára megindulnak a többiek.
Aztán az egyik piperkőc alak a semmiből ott terem a lány előtt és azonnal átkarolja és valami süketel neki majd beszalad az erdőbe és hirtelen eltűnik. A többiek aggódva figyelik az eseményeket. Azon gondolkozom, hogy vajon érdemes megkeresni ezt az őrültet. Nem félek a sötétben hiszen a lényem egy része is oda tartozik, de van valami nyugtalanító ebben az erdőben. Valamint nem hinném, hogy bárki is utánnam jönne.
Egyenlőre nem teszik semmi elhamarkodott lépést. Inkább odalépek a lányhoz. Mindketten felismertük a másikat így nem foglalkozok a bemutatkozással.
- Kivezet minket ez az ösvény az erdőből? - teszem fel a kérdést míg néhányan megindulnak az ösvény felé.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 3:18 am

Néma csend, nem sokat beszéltem, mióta visszatért a régi énünk. Mindenki próbálta feldolgozni az elmúlt idő történéseit, ki könnyebben, ki nehezebben. Egy fiatal lány lépett előre, és mint újdonsült vezetőnk, beszélt hozzánk. Nem volt butaság, amit mondott, de nem tetszett, főleg nem, amit ezt követte.
- És ki választott téged vezetőnek? - kérdezem tőle, kissé hangosabban, mert távolabb álltam, mint mások, majd rögtön meghallom egy másik férfi utalását a vaddisznókra. Közelebb lépek, és egy baráti sallert nyomok le neki a tarkójára.
- Ezt hogyan is értetted, ember? - kérdeztem vissza, és az "ember" szót megnyomtam kicsit, és maró gúnnyal ejtettem ki.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:29 pm

Érdeklődve figyeltem az odalenti csoportosulást s még jobban megbújtam az árnyékban. Láttam az ostoba kis közjátékot ami után Levi lelépett, magára hagyva többieket...

Én is előre mentem, vigyázva minden léptem, a szélrózsa minden irányába figyelve, nehogy baj érjen, s közben a többieket nem szem elől tévesztve, kémelve előre, egy engem, vagy őket fenyegető veszély jelenlétét keresve...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 10:28 am

Szőkeség a karoló karok elől elhúzódik, azért ennyire nem élte bele magát a helyzetbe. De a szemei bátorságról árulkodnak, és a megerősítő szavak elég voltak rá, hogy a csapatot túllendítse a holtponton.
A nagyszájú nem foglakozik a hozzá intézett szavakkal, és mire varacskos barátunk lekeverne neki egy pofont már a csapat "élén" állva rohan a sűrűbe. Ám azt mindenki láthatja, hogy valami berántja a bozótba, és a csapat gyengébb idegzetű tagjai egy emberként sikkantanak fel.
A nagy nehezen eddig felszívott bátorság most a semmivé foszlik, és pánik veszi át a helyét. A szívből feltörő keserű érzés, szorongatja a torkokat, (igen mindenkiét) és az első ember megteszi az első tétova lépést, van aki követi, és máris a tucatnyi rémültnek fele rettegve, remegő végtagokkal akar menekülni engedelmeskedve a pánik hatalmának. Hárman rettegéstől berohannak a fák közé, ellentétes irányba, ahol berántották a férfit a bozótba. A szőke lány már nem is mer mozdulni, csak áll és nézi, hogyan is omlik össze az általatok épített légvár.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park környéki lakónegyed - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park környéki lakónegyed   Park környéki lakónegyed - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Park környéki lakónegyed
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sheldon park
» A Robinson park
» Vernon emlék park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Robinson park-
Ugrás: