DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Falcone birtoka

Go down 
+4
Michael White
Sylvian Kervin
Vadmacska
Kétarc
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 17, 2011 6:15 pm

Elmélkedve bámulok ki az ablakon, mire a Karmester megszólal. Először Naomi felé fordulok:
- Nem sok, de van egy Desert Eagle nálam. Nekem ennyi elég lesz. - majd hátrafordulok a Karmester felé: - Milyen fegyverekre gondolsz? Gotham tele van ilyen illegális árusokkal, akik megbújnak a sötétben a zsaruk elől. De ha az ember tudja, hol keresse őket, akkor...kifizetődőek tudnak lenni. Én ismerek pár ilyet, ezt is tőlük szereztem. - paskolom meg a pisztolytáskámat. Elkérem a térképet, majd bejelölök rajta pár pontot, ahol tudnánk szerezni fegyvereket, végül visszaadom Naominak. Ezután hátradőlök a székben.
- Sajna csak hárman vagyunk, szóval elég nagy káoszt kéne okozni. Minél nagyobb a felfordulás, annál jobb. Nem?
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeVas. Dec. 18, 2011 10:47 am

Karmester és Kártyás is felszólal. Elmondva hol találjuk meg a szükséges felszerelést, Kártyás a térképen bejelölve mutatta meg azt a helyet ahol egy fegyverkereskedő található. Megnézem a térképet, majd egy gyors kanyart ejtve megyek a kijelölt útvonalon.
- Na fiúk nekem mi lesz a dolgom?
Kérdezem kíváncsian, majd egy gyors pillantást veszek rájuk. Abba biztos voltam, hogy nekem is kell egy-két fegyver. Például egy Glock jól jönne mivel az én fegyverem ha lövök vele nem csak az ellenséget fogja elérni hanem ha túl közel leszek engem is. Közben hegyezem a fülemet mit mondanak nekem, mert ha nem figyelek nem tudom mit kell majd csinálnom és az egész akció bukta lesz.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 19, 2011 9:36 pm

A Karmester szemügyre veszi a nő alakját, majd füttyentve egyet felkacag. Gondolkozva szemügyre veszi és a nő képességeit próbálja elképzelni, bár a nő szépsége néha eltereli a figyelmét.
- Neked szépségem, a mellette levő épületről kéne átröppenni, hogy ki iktasd a riasztót, ha megtalálod a "dobozt". Majd a szellőzőkbe kéne dobálnod a gázt. Ha végeztél, szólsz. Addig a kocsiban várunk. Te az ablakból figyeled mikor kezd hatni a gáz, ezt is leadod nekünk rádión. A meglepetés belépődet rád bízom. Mi ketten az ajtón át jövünk. Ti tartjátok a frontot, amíg kinyittatom a széfet.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 6:52 pm

Elkanyarodunk a kereskedő felé, akit mondtam. Eközben Naomi és a Karmester tovább beszélgetnek, én inkább tovább bámulok kifelé az ablakon, a beszélgetésből csak a számomra fontosat jegyzem meg. Tehát mi fogjuk fedezni Karmestert, amíg ő valakivel kinyittatja a széfet. Oké, ez menni fog. Szótlanul üldögélek, figyelve a város fényeit. Tovább hallgatom a kettejük beszélgetését, én nem igazán szólok bele, már mindent elmondtam, amit akartam. Várok, hogy odaérjünk a fegyverárushoz, majd ott úgyis kell majd beszélni.
Vissza az elejére Go down
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Dec. 21, 2011 9:20 pm

Míg a karmester beszél hozzám és elmondja mi is lesz a feladatom és utána lévő tevékenységem, teszek pár kanyart és ha jól láttam a térképen akkor egy -két perc és oda érünk. Már ha nem lesz valaki aki van olyan hülye, hogy kijön elénk véget vetni életének. Ha megérkeztünk akkor én értelem szerűen maradok a kocsiba, de onnan figyelem mit is tevékenykedik a Kártyás. Nem szeretem ha össze beszélnek és hátba támadnak. Ha pedig a megvettük a szükséges kelléket akkor ahogy a Karmester mondta valami sport boltba megyünk. Úgy gondoltam ez röhejes, hogy a hétköznapi boltokba veszik meg a felszerelést az emberek. Mondjuk nem ismertük még egymást a helyszínt se ismertük így nem bírtunk felkészülni erre, de a tapasztalat teszi majd a mestert.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 12:14 am

Egyetlen hely ugrik be mindannyitoknak, ahonnan ezt a sok mindent be lehetne szerezni. Igaz a város forrong, és biztos nem ti lesztek az egyetlen nehézfiúk arra. Az alvilág Feketepiaca. Aminek a színhelyét, mindenki csak fővesztés mellett említheti. A rendőrség mindig is le akart csapni rá, de sohasem sikerült. Túl jól szervezett, és védett. Most pedig a feladatotok kezdő helyszíne, ahonnan minden elindul.


Folytatás: Feketepiac
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 26, 2011 1:40 am

Szóval, megérkeztek volna arra a helyre amit Kártyás bejelölt a térképen. Talán itt mindent meg tudnak venni egyszerre és nem kell máshova menniük ezután, csak egyenesen a bankba. A Karmester még egyszer elgondolkozik mikre is lenne szükségük. Mire megáll a kocsi, addigra végez is minden gondolat menettel és kiszáll a többiekkel együtt. Nyújtózkodva egyet végigméri a környezetet. Nem árt az óvatosság.
- Akkor induljunk!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Falcone birtoka - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Falcone birtoka   Falcone birtoka - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Falcone birtoka
Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Falcone kúria

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: