DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Kertes házak és annak környéke

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 08, 2012 11:51 am

Ahogy elindulsz felfelé a lépcsőn, a férfi kimegy az ajtóból az előszobába, hogy te kényelmesen dolgodra indulhass. Nem szól semmit a megjegyzésre, amit tettél azzal kapcsolatban, hogy sebesülés miatt hordasz maszkot. Semmitmondó arcáról leolvashatod, hogy őt már bizony nem fogja egyhamar meglepni semmi. Még egy kicsit néz utánad, mintha mondani akarna valamit, de ahogy meglátja hogy előveszed a telefont és pötyögsz rajta, majd Gézengúzzal beszélsz, hamar lemond erről, elvégre attól függetlenül hogy nagydarab, mogorva embernek fest, még ő is lehet illedelmes.
Gézengúz megígéri, hogy amilyen gyorsan csak tud, olyan gyorsan ott lesz nálad. Miután leraktad neki a telefont, megérzed a válladon, hogy egy hatalmas nem is kéz, inkább mancs pihen. Valaki maga felé fordít, és az idősebb férfivel találod magad szembe. Mogorva arca most még keményebb, vállad felett kipillant az ablakon, mintha attól félne, hogy valaki kint csak rád vár, csak téged figyel, alattomosan leskelődik, hogy csapdába csaljon.
- Airie bajban van, igaz? Szegény gyerek, mindig bajba esik a saját akaratán kívül. Ajánlom magának hogy ne bántsa azt a szegény gyereket, inkább segítsen neki. Nem jó az Arkham, nem szökött volna meg onnan ha jó hely lenne. Szörnyű dolgokat művelnek ott az emberrel. Nekem elhiheti. A nyugati oldal régi dokk területein megtalálja őt - matat egy kicsit a zsebében, majd kivesz egy kis tárgyat és feléd nyújtja. Egy lila dobozka, amin egy csíkos pizsamás gyerek van, kezében egy macit tart és csillagok meg kottajelek vannak ráfestve. Egy zenélődoboz.
- Ezt adja oda neki ha megtalálja. Mondja neki azt hogy John bácsi küldi. Ő tudni fogja és nem fogja magát bántani. De ne éljen vissza ezzel a bizalommal - mondta majd megfordult és elindult ki a házból. Ha bármilyen kérdést vagy megjegyzést ha teszel, elengedi a füled mellett és kimegy a házból, hogy visszatérjen saját tevékenységéhez.
Ha úgy döntesz felhúzod a zenélődobozt, egy kellemes, lágy dallamú altatódalt játszik. Fél óra elteltével meg is érkezik Gézengúz, a ház előtt ácsorog tétlenül és nézelődik ide-oda, téged keres.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Mobster
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Mobster


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 10.
Age : 25
Tartózkodási hely : Kecskemét

Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Nov. 08, 2012 2:12 pm

Odamegyek gézengúzhoz, hogy beszéljek vele, és tisztázzak pár dolgot a fejében. Miközben baktatok felé, elfojtott nevetéssel köszönti édes mostoha apját, aki jelen esetben én vagyok.
- Szia Mobster! Látom, még most is vannak komolytalanságaid- és megint a visszafojtott kuncogás.
- Nagyon vicces... -és lecsuktam a zenélő dobozkát, majd biztos helyre tettem. John bácsi nevét memorizáltam közben- Na indulás, út közben elmesélek mindent!
- Oké, de tudod, hogy meg kell csinálnod a házimat a szolgáltatásaimért?! - Újabb kuncorgás.
-Hogy te milyen idegesítő vagy Gézengúz!- Közben elmosolyodtam, hiszen úgy szeretem mint saját gyerekem. Én adtam neki mindent, amije most megvan... A házit pedig viccnek szánta hiszen nem is jár iskolába.
El is indultunk a nyugati dokkokhoz. Út közben mindent elmeséltem, ezt a hosszadalmas, és nyugadalmas akciót, és még az is belefért, hogy elkészültek a harci autónk tervrajzai. Mondtam neki, hogy az a tervem, hogy miután megtaláljuk, oda adjuk neki a dobozkát, aztán majd megkérdezem, hogy hogyan is szabadult ki Arkhamból, majd a helyzetnek megfelelően vagy elviszem, vagy inkább otthagyom, nem akarom hogy szenvedjen még, eleget kínozta a sors... Lassan megérkezünk...
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 6:03 pm

/Magánkalandod itt véget ér és folytatódik majd a Két Venom egy városban című korszak kalandban. Sok szerencsét!/
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vendég
Vendég




Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Márc. 10, 2014 11:15 pm

Dante Libraio magán kaland kezdő reagja

//Mivel nem volt lakásod, most itt kaptál egyet//

Frissen tértél haza a könyvtárból, laza nap volt, bár a könyvtári munka nem egy ördöngősség, így kevésbé vagy fáradt, mint mondjuk egy kétkezi munkás. Megejtesz egy gyors vacsorát, bekapcsolod a tévét, de számodra érdektelen műsorok mennek épp: a főműsoridő átka. Valóság show-k, politikai vita műsorok, szappanoperák, csak a szokásos. Hamarosan nyugovóra térsz, és az álom roppant gyorsan elnyom.

Nem tudod mennyi idő telt el, csak érzed, hogy valami nem stimmel. Félálomba ébredsz, és orrodat furcsa bűz csapja meg. A szomszéd égetné az avart? Képtelenség, ahhoz túl késő van. Vagy mégsem? Szemhéjad, bár le van zárva még, mégis erős fényt érzékelsz rajta kereszül, majd egy pillanattal később alig hallgató pattogás üti meg a füled. Szemed felpattan, és amit látsz, rögtön lesokkol: ég a ház. Hogyan, miért? Mindent lekapcsoltál. Akárhogy járatod végig az este eseményeit, semmi olyat nem hagytál bekapcsolva, ami potenciálisan tűzveszélyes. A konyha már menthetetlen, és a füst egyre jobban betölti a lakást.
Vissza az elejére Go down
Dante Libraio
Civil
Civil
Dante Libraio


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2014. Feb. 20.
Age : 25

Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 5:48 pm

Épp most értem haza a munkából. Nem vagyok valami fáradt, de hát valljuk be, a könyvtár nem épp a legfárasztóbb munkahely. Melegítek magamnak egy mirelit pizzát, és közben bekapcsolom a TV-t. Csak a szokásos szennyet adják: valóság show-k, politikai vita műsorok, szappanoperák. Mivel ezek a műsorok nem érdekelnek, ezért ki is kapcsolom a televíziót, és csendben elfogyasztom a vacsorám fennmaradó részét. Vacsora után nem sokkal lefekszem az ágyba, és rögtön el is alszom.

Az éjszaka közepén furcsa szagra ébredek. Olyan mintha valami égne! Az álom és az ébrenlét határán lebegve arra gondolok, hogy a szomszéd égeti az avart, de gyorsan elhessegetem ezt a gondolatot, mert rájövök, hogy ahhoz túl késő van. A szememet még nem nyitottam ki, de még így is érzem, hogy erős fény árad be a szobába, majd nagyon halk pattogás üti meg a fülem! A fejemben összeáll a kép, és azonnal felébredek. Körbepillantva szörnyű látvány fogad: ég a házam!
- De hát mitől?! - kérdezem magamtól - Hisz mindent lekapcsoltam, ami tüzet okozhatott volna!
Benézek a konyhába, de az már menthetetlen, és a füst is egyre jobban terjed! Gondolatok százai röpködnek a fejemben, hogy mégis mitől gyulladhatott ki a ház.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 6:32 pm

Amíg gondolkodsz, a tűz egyre terjed, függönyökre, terítőre, mindenre, ami éghető, ezzel arányosan pedig a menekülési útvonalak is egyre csak csökkennek.
Vissza az elejére Go down
Dante Libraio
Civil
Civil
Dante Libraio


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2014. Feb. 20.
Age : 25

Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 6:46 pm

A tűz egyre jobban terjed, és ezzel egyenesen arányosan a menekülési lehetőségek is! Nincs időm gondolkodni, cselekednem kell! Összeáll a fejemben a terv: megnézem a hálószoba ablakát, és ha még nem terjedt oda a tűz, akkor arra menekülök!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 6:50 pm

Ahogy körbe nézel, a hálód ablaka még szabad utat kínál előtted. Ha még visszanézel, a tűz úgy terjed, ahogy az meg vagyon írva, végül döntesz: kimászol az ablakon. Ahogy kinyitod a nyílászárót, erőteljes robbanás rázza meg a házat, még rosszabb állapotba hozva az egész helyzetet, téged pedig egyenesen kirepít az ablakon. Ruháid tüzet fogtak, és lángra kaptak. Ha nem teszel valamit gyorsan, nem csak a ruháid fognak megégni.
Vissza az elejére Go down
Dante Libraio
Civil
Civil
Dante Libraio


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2014. Feb. 20.
Age : 25

Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 7:08 pm

- Hála Istennek! - kiáltok fel, amikor meglátom, hogy az ablakot még nem érte el a tűz. Odarohanok az ablakhoz, és feltépem az ablakot. Ekkor robbanás rázza meg a házat, és én kirepülök az ablakon. Ekkor észreveszem, hogy bekövetkezett a legrosszabb: a ruháim is lángolnak! Azonnal elkezdem magamról letépni őket, miközben a szomszédok is megérkeznek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 7:23 pm

//1: egy szóval sem mondtam, hogy jönnek a szomszédok. 2: tűznél sosem nyitunk ki semmit, mert ez a vége. Azért fizika még létezik az oldalon is Very Happy //

Nem sokára szirénák hangja vegyül a tűz pattogásána hangjába, úgy tűnik valaki hívta a tűzoltókat. Az emberek nem tudnak mit tenni, inkább csak bámészkodnak, és hüledeznek.
- Mi történt? Jól van? - megy oda hozzád egy öreg ember, aki néhány házzal odébb lakik tőled.
Vissza az elejére Go down
Dante Libraio
Civil
Civil
Dante Libraio


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2014. Feb. 20.
Age : 25

Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 9:26 pm

//bocsi, még nem volt részem lakástűzben Very Happy //

Hamarosan szirénák hangja töri meg a tűz hangját.
- Végre! - kiáltok fel.
Az emberek csak bámulnak. Jellemző. Végre idejön egy öregember, aki a szomszédságban lakik:
- Mi történt? Jól van? - kérdi.
- Azt hiszem semmi bajom, köszönöm, - válaszolom - csak kéne valami törölköző, vagy ruha, mert kicsit hideg van ruha nélkül!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeKedd Márc. 18, 2014 9:53 pm

A férfi meglapogatja a hátad, közben a mentők megérkeznek, és egy pokrócot terítenek a hátadra, majd a mentőautóhoz kísérnek, ahol egy maszkot tesznek az arcodra, melyből friss oxigén áramlik a tüdődbe, így csökkentik a füstmérgzés lehetőségét. A tűzoltók közben nagy nehezen eloltották a tüzet, és házadból nem maradt semmi, csak egy halom hamu meg néhány szénné égett elem. Egy rendőr lép oda hozzád, egyik kezében toll, másikban jegyzettömb.
- James Reese tizedes vagyok, és feltennék pár kérdést. - meg sem várja, hogy válaszolj, már kezd is magának írkálni, közben felteszi az első adag kérdést:
- Hogyan keletkezett a tűz? Van valaki, aki esetleg ártani akarna magának? - felnézett a jegyzettömbből és várta a válaszaid.
Vissza az elejére Go down
Dante Libraio
Civil
Civil
Dante Libraio


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2014. Feb. 20.
Age : 25

Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 4:42 pm

Végül a szirénák tulajdonosai is előkerülnek: mentők, tűzoltók, rendőrök. A mentősök azonnal odarohannak hozzám, és egy pokrócot terítenek a hátamra, majd a mentőautóhoz kísérnek, ahol egy oxigénmaszkot raknak az arcomhoz. A maszkból friss oxigén jön, kezd elmúlni a köhögési ingerem. Majd a házamra nézek: a tűzoltók eloltották a tüzet, de szinte semmi sem maradt a házból! Közben egy rendőr lép oda hozzám:
- James Reese tizedes vagyok, - mutatkozik be - és feltennék pár kérdést.
A válaszomat meg sem várván nekem szegezi a kérdést:
- Hogyan keletkezett a tűz? Van valaki, aki esetleg ártani akarna magának?
- Fogalmam sincs, - válaszolom - tudtommal nincsenek ellenségeim!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 9:25 pm

- Hát, pedig nagyon úgy néz ki, hogy mégis akad. - jegyzetel a rendőr. - Sajnálom, hogy így letámadtam, de muszáj feltennem ezeket a kérdéseket. - szabadkozik később az egyenruhás, majd körbe néz, mintha valakitől fejleményeket várna, és épp feltenné a következő kérdést, mikor egy tűzoltó lép oda, kezében egy tárggyal.
- Minden arra utal, hogy ez volt a tűz okozója. - mutatja fel a kezében lévő tárgyat. Bár nem kicsit égett össze az is, ám felismerhető, hogy egy apró doboz szerű valami lehet.
- A működésére még nem jöttünk rá, de a srácok már vizsgálják. - teszi még hozzá.
Vissza az elejére Go down
Dante Libraio
Civil
Civil
Dante Libraio


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2014. Feb. 20.
Age : 25

Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 12:15 pm

- Hát, pedig nagyon úgy néz ki, hogy mégis akad. - mondja a zsaru.
Aztán a hangja mentegetőzőbe fordul:
- Sajnálom, hogy így letámadtam, de muszáj feltennem ezeket a kérdéseket.
Miközben a kérdéseket teszi fel, egy tűzoltó lép oda hozzánk, valamilyen erősen megégett tárgyal a kezében:
- Minden arra utal, hogy ez volt a tűz okozója. - nyújtja felém a dobozszerű tárgyat.
- A működésére még nem jöttünk rá, de a srácok már vizsgálják. - jegyzi meg távozóban.
- Nagyon furcsa doboz- mondom a rendőrnek; - ön szerint mi lehet?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 4:31 pm

A férfi furcsán nézi, de nem ismeri fel, ahogy eddig senki sem. A csapatok pakolni kezdenek, az emberek lassan visszaszállingóznak a házaikba, és megpróbálnak ismét aludni. A te döntésed, hogy miként kezeled a dolgot, és merre mész tovább.

//A postod 98%-a még mindig a mesélői post. Ezt tessék levetkőzni, mert nem fogunk tovább menni, és újra íratom legközelebb!//
Vissza az elejére Go down
Dante Libraio
Civil
Civil
Dante Libraio


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2014. Feb. 20.
Age : 25

Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitimeVas. Feb. 01, 2015 1:15 pm

A rendőr forgatja a dobozt, nézegeti alulról-felülről, de ő sem tudja, hogy mi lehet az. A tüzet eloltották, lassan mindenki kezd elvonulni. Gondolatok százai közepette, arra jutok, hogy felkeresem egy-két barátomat, hátha valaki befogad pár napra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kertes házak és annak környéke - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kertes házak és annak környéke   Kertes házak és annak környéke - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kertes házak és annak környéke
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sarok Pub és környéke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Külváros-
Ugrás: