DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Keresztutak, Zóna szökevények

Go down 
+3
Andrew Ramirez
Kártyás ember
Airie
7 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Keresztutak, Zóna szökevények Empty
TémanyitásTárgy: Keresztutak, Zóna szökevények   Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 10:29 am

Keresztutak, Zóna szökevények 389798-133392-general-zod

Zod, Jax-Ur és Ursa megszökött a Fantom Zónából. Jó ideig rejtőztek és meghúzták magukat az árnyékban, a háttérből irányították az eseményeket. Most azonban végre előlépnek, és egyetlen céljuk, hogy leszámoljanak Kal-El-el és az emberekkel, akik a Zónába száműzték őket, és megölték Faora-t. Zod egyenesen Metropolis-ba tart, míg Jax-Ur-ra egy másik feladatot bízott: Gotham City-ben valaki tömérdek kryptonit-ot halmozott fel, mellyel könnyedén szembeszállhat a kryptoniakkal. Zod Jax-Ur-ra bízza, hogy végezzen a "gyűjtővel" és tüntessen el minden kryptonitot, amit felhalmozott. A közelgő támadásra senki nem számíthat, meglepetésként éri majd a városokat, és mindenki hatalmas döntés előtt áll.

A kalandról:
Mint azt már írtam, be lehet gyűjteni a sérüléseket, így aki esetleg ilyen-olyan kasztra (leginkább kiborg) vágyik, PM-ben írja meg az elképzeléseit, ezen felül pedig mindenki közölje PM-ben, hogy mennyire szeretné félholtan látni a karaktert, hiányzó végtagokkal, felhasadt háttal stb. Szoros - 1 hét - határidők lesznek, aki nem ír, nem esik ki, következő körben pótolhat, már ha tud, ugyanis a szankció karakter sérülés lesz, a mértéke pedig egyelőre ismeretlen, döntésektől és cselekedektől függ. A fő-karakterekhez tartozó NJK-kat is nyugodt szívvel lehet nevezni, valamint róluk is kérek egy PM-et. Garantálni senki biztonságát nem tudom, de megpróbálom!

Jelentkezni még a Wayne-kaland végéig lehet, és ahogy az lezárult indulunk.

U.i.: Aki nem ír PM-et, annak sorsa majd alakul, ahogy alakul.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Keresztutak, Zóna szökevények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztutak, Zóna szökevények   Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 10:48 am

Én jelentkeznék Airie-val és mint említettem, nagyon szeretem ezt a karaktert így egy karcolást se akarok rajta látni!
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Keresztutak, Zóna szökevények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztutak, Zóna szökevények   Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 8:58 pm

Akkor én is jönnék Kártyással, mint már mondtam, engem szét lehet szedni bizonyos fokig. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Keresztutak, Zóna szökevények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztutak, Zóna szökevények   Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeVas. Jún. 23, 2013 9:15 pm

Jelentkeznék én is. Amint végeztem a kalandon és gyorsan megírtam a bővítést becsatlakoznék. Csont, borda törés, koponya repedés nyugodtan jöhet, a páncélt sem kell kímélni, legyen ami motiválja Ramirezt, hogy jobbat találjon ki. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vash
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vash


Hozzászólások száma : 85
Join date : 2013. Jun. 05.
Age : 32

Keresztutak, Zóna szökevények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztutak, Zóna szökevények   Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 9:22 pm

Jelentkeznék a kalandra Smile
eshet rajta pár karcolás Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kurt Bozek / Griff
Alvilági alak
Alvilági alak
Kurt Bozek / Griff


Hozzászólások száma : 359
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Keresztutak, Zóna szökevények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztutak, Zóna szökevények   Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 12:35 pm

Na akkor én is jelentkeznék a szerelmespárommal (Gorgon, Kiméra), csak hogy legyen egy érzelmes vonal is a kalandban. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keresztutak, Zóna szökevények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztutak, Zóna szökevények   Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 1:08 pm

No ez eddig 5 ember. Nem épp páros szám, de sebaj, majd lesz valahogy.

Kurt: csak NJK-k, enye benye Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Keresztutak, Zóna szökevények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztutak, Zóna szökevények   Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 12:05 pm

Jelentkeznék én is Lupinnal (már ha minden rendben lesz és el lesz fogadva)
Őt is lehet püfölni, kibírja, de végtagvesztést nem szeretnék XD
Vissza az elejére Go down
Joquinn
Civil
Civil
Joquinn


Hozzászólások száma : 68
Join date : 2012. Dec. 25.

Keresztutak, Zóna szökevények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztutak, Zóna szökevények   Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 2:52 pm

Jelentkeznék én is *felcsatolja a kryptonival kevert félelem gáz kapszulákat*
Végtagvesztésnek nem igazán örülnék. TALÁN egy szem vagy mindkettő elveszhet mert haszontalan ha hasznos géppel lehet helyettesíteni, de ezt még eldöntöm...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Keresztutak, Zóna szökevények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztutak, Zóna szökevények   Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitimeHétf. Júl. 08, 2013 6:21 pm

Első csapat: >>Itt<<

Második csapat: >>Itt<

Harmadik csapat: >>Itt<<

A határidő mindenhol 1hét. Első alkalommal lehet pótolni, másodikra megy egy pm, harmadikra sajnos kiesik a játékos.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keresztutak, Zóna szökevények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresztutak, Zóna szökevények   Keresztutak, Zóna szökevények I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Keresztutak, Zóna szökevények
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Külső Zóna
» Belső Zóna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Korszak Kalandok-
Ugrás: