DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Gaary's Mod I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Gaary's Mod I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Gaary's Mod I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Gaary's Mod I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Gaary's Mod I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Gaary's Mod I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Gaary's Mod I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Gaary's Mod I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Gaary's Mod I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Gaary's Mod I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Gaary's Mod

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 9:14 pm

Mindenki
A város különböző pontjain tértek magatokhoz. Fogalmatok sincs, hogy hogy kerültetek oda, csak egy szörnyű ütésre emlékeztek, majd jött a nagy sötétség. Lassan sikerül összeszednetek magatokat és lábra állnotok, ekkor egy férfi hang szólal meg, de egyikőtök sem tudja beazonosítani, hogy honnan is jöhet.
- Üdvözlök mindenkit! Remélem jól aludtatok, a fabunkó még mindig remek altatóeszköznek minősül. Amíg aludtatok egy kommunikátort ültetem a fületekbe és még valami mást is belétek operáltam, de arról később lesz szó. Engedjétek meg, hogy bemutatkozzam, a nevem Garry. Bizonyára hallottatok már a számítógépes játékról, ami a Garry's Mod címet viseli. Ha nem akkor röviden vázolom, hogy mi a lényege ennek a játéknak. A játékosnak rengeted eszköz áll rendelkezésére, ahhoz, hogy szinte bármit felépítsen. Szerettem volna kicsit magasabb szintre emelni a játékot és ti lettetek a szerencsések, akiket kiválasztottam a béta tesztelésre. Én összeraktam egy jó kis pályát nektek, jó sok ellenféllel és meglepetéssel, a pálya neve "Gotham félórás sprint" és az apró kellemetlenségekért elnézéseteket kérem, mert mint mondtam ez még csak a béta verzió. A feladatotok egyszerű: fél órán belül el kell jutnotok a Wayne toronyhoz. Hogy ösztönözve érezzétek magatokat, a második operációval, egy kapszulát ültettem a tarkótokba, bele a csontba. A kapszula egy távirányítású bomba, ami ha felrobban a fejeteket leszedi. És akkor had mondjam el a szabályokat. Ha fél órán belül nem értek a Wayne torony egy méteres körzetébe, a kapszula robban. Ha járműbe szálltok, a kapszula robban. Ha rendőrséget vagy bármiféle segítséget próbáltok hívni vagy szerezni, a kapszula robban. Ha lementek a csatornába, a kapszula robban. A visszaszámlálás indul. 3...2...1...Játék indul!


Prischilla
A Robinson park kellős közepén ébredsz fel és ott is hallgatod végig a beszédet. Miután végighallgattad rájössz, hogy innen legfeljebb futva érsz el a Wayne toronyhoz fél óra alatt és akkor is elég szűkösen fogsz beleférni az időbe. Egyenlőre semmit nem látsz, ami a Garry által említett ellenségekre vagy meglepetésekre utalna.


Daniel
A Pénzügyi negyed legészakkeletibb csücskében ébredsz, a vízparton. Miután meghallgattad játékmániás elrablód beszédét felméred a helyzetet. Nem látsz semmit, ami gyanús lenne, úgy tűnik nyugodtan kezdheted meg az utadat a Wayne torony felé, bár azért nem árt sietni egy kicsit.

Airie
Arkhamhoz vezető délről északnak és délről északkeletnek tartó út találkozásánál térsz magadhoz a nyuszidat ölelve. Viccesnek találod az új játékot amibe csöppentél, miután meghallgatod a furcsa bácsit, aki valamiket beledűltetett. Ha körülnézel te sem látsz a közeledben semmit, ami akadályozhatna az utadban.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Daniel Allen
Civil
Civil
Daniel Allen


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jul. 15.

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 10:08 pm

Kinyitva szemeimet és átnézve a terepet a pénzügyi negyedben találom magam. Erős fájdalmat érzek a tarkómnál ami ismerős volt. Nem sokra emlékeztem az előző napra, de most nem is ez volt a legnagyobb problémám. Hamarosan meghallottam egy hangot. Először nem tudtam honnan jön, de a tovább szövegelő fickó elmagyarázta a helyzetet. Hideg vérrel tűrtem a szavakat nem akartam elsietni semmit amíg nem fejezte be a mondatát a férfi. Ekkor már fel kellett pörgetnem magam. ~ Akkor a lényegek: 30 percem van. Ha segítségek kérek vagy ha járművet használok meghalok. Egy őrültnek a játéktesztalanya vagyok. ~
Ezt követően körbe nézve és megállapítva, hogy nincs semmilyen akadály, futni kezdtem a Wayne torony felé. Tudtam, hogy tartalékolni kell az erőmet, hogy bírjam, de ekkor eszembe jutott, hogy van egy kis turbósítom erre az estre. Nem akartam felhasználni az elején amíg bírom így is a futást. Ámbár biztos voltam benne, hogy nem fogják ilyen egyszerűre venni a dolgot így  figyeltem hát ha vmi megzavarna az út közbe.


A hozzászólást Daniel Allen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 12, 2013 7:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 11:20 pm

Prischilla izgatottan megremegett, szinte kéjes, perverz örömhullám csapot végig rajta a hangok hallatán, ami még a bunkó miatt érzett fájdalmát is elnyomta. Amikor a szöveg teljesen elhallgatott élesen felkacagott, s a hangtól a közelben lévő madarak ijedten repültek szét a szélrózsa minden irányába. Milyen régóta várt ilyesmit, milyen régóta várt egy ilyen őrült helyzetet.
Sebesen rohani kezdett a megadott irányba, s közben jobbra-balra kémelt ellenséget keresve, közben agya sebesen porgött...

~ Többen vagyunk, X fő... tehát ha én érek oda leghamarabb, és feltartom a többit, esélyem van rá hogy látom felrobbanni őket.... KJÁHIHIHIHI.

Rögtön ahogy végiggondolta a dolgot szemeibe könny gyűlt, s hihetetlen mód elszégyelte magát. Mégis hogy tehetne ilyet... Így miközben egyre sebesen rohant, csak remélni merte, hogy belebotlik valameik sorstársa véres holttestébe...
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 3:05 pm

Kinyitom a szememet és körbenézek, halkan nevetek fel, mikor nyuszim kedvesen öleli körbe lábamat és nem akar elengedni. Vigyorog attól függetlenül, hogy nincs szája, de én mindig tudom mit érez. Pislogok rá nevetve, egyáltalán nem baj, hogy valamilyen játékba csöppentünk. Én nagyon szeretek játszani, szint úgy mint nyuszikám. Sokat játszunk együtt, a legfurcsább játékokban veszünk részt nagy örömmel. Körbenézek és látom a magas fákat amik körbevesznek engem, aranyban csillognak leveleik, törzsük cukorból vannak. Elég magasak, sűrűn vannak, köztük vezet a sárga járda, melynek több elágazása van. Szóval el kell jutni a kastélyba. Értem én!
- Na merre menjünk drágám? - kérdezem a nyuszimat és megfogom puha kezét kedvesen. Felemeli óráját, mely arany láncon himbálódzik. Tanakodik, nézelődik, majd mutat egy irányba. Rálépek piros lakkozott cipőmmel a sárga járda egyik nagyobb kövére, mert hogy abból van kirakva, nagy sárga kőlapokból. Hiába van sötét, a csillagok és a fák fénye világít, így biztos nem fogok eltévedni. Ahogy elindulok, mögöttem a Vörös királynő kastélya, minden bizonnyal Ózhoz kell eljutnom. Hát hajrá. Gyors, bár nem futó, de szórakoztató lépésekkel haladok előre, kőről-kőre ugrálva, nyuszikám kezemet fogva utánoz, közben egy kellemes éneket dalolunk.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimeSzer. Aug. 07, 2013 10:47 pm

Daniel
Futva megindulsz a célpont felé, amit kijelölt számodra egy őrült. Körülbelül öt perce szaladhatsz, amikor meglátsz egy csövest, aki egy lepukkant épület falának dölve üldögél. Nem tűnik veszélyesnek. Elé érsz, amikor hirtelen érzed, hogy valaki megfogja a bokádat. Erős, határozott fogás és szorítása nem akar enyhülne. Lenézel és látod, hogy a csöves kapta el a lábad. A koszos, szakállas férfi rádnéz kék szemeivel, megvillantja feléd sárga fogait.
- Segíts öregem! Csak egy kis pénz kéne! Na biztos van egy kis zséd -hangja hörgésbe fullad, a lábad pedig még jobban kezdi szorítani.


Prischilla
Könnyes szemekkel rohansz a Wayne torony felé. Már pár perc eltelt, mióta megindultál és egyenlőre semmi féle akadály nem állt eléd. Egy pillanatra elkóborolnak a gondolataid és nem figyelsz oda mi van előtted. Hirtelen állsz meg, vagyis inkább állít meg valami, nekiütköztél valaminek. Észreveszed, hogy egy őszülő, jól borotvált férfinak rohantál neki, fekete papokra jellemző öltözéket visel. Szerencsére nem borultatok el. A pap megfogja a vállaidat és a szemedbe néz.
- Mi a baj lányom? Bántott valaki? -hangja barátságos basszus, érződik rajta, hogy segíteni akar.


Airie
Nyusziddal kézenfogva, nyugodtan ugárndozol a csodapalota felé, ahova el kell érned, hogy megnyerd a játékot. A nagy sárga kőlapok egyre csak gyűlnek mögötted, de mintha valaki folyamatosan újabbakat tenne eléd, hogy ne fogyjanak el és még mielőtt meglátnád őt gyorsan eltűnik. Egy kanyart hagysz magad után, amikor a sárga út egyik szélén feltűnik egy furcsa, fehér ruhás bácsi, egy ruhájához illő színű triciklin gurul feléd, a háromkerekű alkalmatosság eleje egy hatalmas doboz. Mikor melléd ér, megáll és rád mosolyog, ha nem állnál meg akkor gyorsan visszatolat, hogy melléd kerüljön. Felnyitja a fehér varázsdoboz tetejét és egy tölcsér gyümölcsös-joghurtos fagyit vesz elő.
- Tessék kedveském! Hová tartasz éppen? -nyújtja feléd a fagyit barátságosan, úgy tűnik nem akar neked ártani.


//Tekintve, hogy múltkor sokáig tartott, amíg mindenki írt és volt már türelmetlenkedő, aki várta a folytatást, bevezetnék egy öt napos időkorlátot írásra. Tehát a következő körváltás AUGUSZTUS 12.-én lesz. Aki addigra nem ír, az egyenlőre nem kap semmilyen büntetést, csak kihagyom a körből. Második nemírás után se lesz szankció, de a harmadik után a karakter megsérül, negyedik után meghal. Persze amennyiben szóltok, hogy valami miatt nem tudtok írni, nincs semmi gond és nem számolom kihagyásnak.//
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimePént. Aug. 09, 2013 11:46 am

Kéjes izgalom, szaggatott, forró lélezgés közepette, ahogy árnyakkal teletűzdelt tekintetét a papra szegezte agyában a fogaskerekek eszeveszett sebességgel mozogtak...
Logika, a legnagyobb hatalom, s a legfőbb ellenség is egyben... Túl hirtelen, túl gyanús ez az ember, főleg egy ilyen játékban... Mondjuk ha ártatlan a lelkiismerete örökké kínozni fogja...

Prischilla áthatolhatatlan védelmi vonala a számtalan íróeszköz melyet egész testén elszórva hord, most használlva lett s egyik legélesebb ollójával sebesen a férfi lába közé nyúlt, ott fenyegetve a papot ahol a legkényesebb...

- Mit akarsz, szentfazék?
Vissza az elejére Go down
Daniel Allen
Civil
Civil
Daniel Allen


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2013. Jul. 15.

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 7:59 pm

Futás közben hirtelen egy erős fogást érzek a lábamnál. Oda nézve egy hajléktalan sárga fogai csillannak rám. Pénzt kértem tőle amit kapásból én is mondhattam volna, hiszen egy apróm sem volt. Nem volt ezzel a bolonddal szórakozni, az idő sürget.
- Sajnálom, nem bírok segíteni.
Hangzottak szavak a számból és utána arcába rúgtam, hogy elengedjen, mivel tudtam, hogy nem fog ilyen könnyen elengedni. Majd mikor végre elengedett folytattam tovább az utamat. Ha még sem eresztett el akkor próbálom tovább kiszabadítani a lábam.

Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 8:39 pm

Ahogy haladtunk a végtelennek tűnő és soha nem érő véget sárga járdán, hirtelen egy fehér ruhás furcsa bácsi egy számomra ismeretlen valamin jött felém. Nem nézett ki, hogy bántani akarna, de mégis valahogy nem oda illő. Hiába vannak a fák csokiból, a fű cukorból és a járda marcipánból, valami miatt a bácsi nem illik ebbe a világba. Egy kicsit nézem, érdeklődve, fagyit nyújt felém, de nem fogadom el attól függetlenül, hogy nagyon finoman néz ki. Nincs időm. Sietni és szaladni kell.

- Nem kérek köszönöm - utasítom el gyorsan, de kedvesen, nem akarok elkésni, nem akarok lemaradni. Az óra nyuszim kezében hevesen ketyeg, számolja az időt, ami ha lejár, a Vörös királynő szörnyű dolgokat fog művelni Óz kastélyával.

- Én most nagyon sietek bácsi. Óz varázslóhoz megyek. Egy nagyon fontos hírt viszek neki. Tudja nem szabad elkésnem - mondom neki gyorsan, szinte hadarva, az órát felemeltem és mutogattam rá. Egy gyors intés, majd haladtam tovább. Mögöttem hallottam az óra vészjósló ketyegését, ami az idő múlását mondja.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 6:11 pm

Daniel
A pofa nem akarja elengedni egyből a lábad, ezért kénytelen vagy a képébe talpalni. Ekkor már meggondolja magát, és az arcához kap. Te pedig nyugodtan tovább tudsz futni. A dolgot igencsak sietős, mert még mindig sok van a Wayne toronyig, a csöves pedig még az idődből is ellopott egy kicsit. Megteszel pár utcát, amikor egy kisebb utcán, ami a legrövidebb út lenne a cél felé, hatalmas tömeget látsz meg. Nem tudod meddig tart, de az biztos, hogy nem lenne könnyű átjutni az emberek között. Rajtad áll a választás, hogy új útvonalat keresel, ami súlyos időveszteséggel, és akár a haláloddal is járhat, vagy megpróbálsz ezen az utcán tovább haladni.

Prischilla
A pap arca csodálkozást tükröz, amikor megérzi a nemi szervénél a barátságtalan barátodat. Tekintetében látszik, hogy nem akarja elhinni, ami történik vele. Elvégre ő nem tett semmi rosszat, csak segíteni szeretett volna.
- Lányom tedd el azt az eszközt. Nem akarlak bántani. Segítségre van szükséged, engedd meg, hogy segítsek. - hangja megremeg és minden létező jóindulatát beleadja, csak, hogy érezd, tényleg nem akar rosszat.


Airie
A fagylaltos férfi furcsán néz rád, hogy elutasítod az ajándékát, ellenben a magyarázatodat úgy tűnik teljesen helyénvalónak találja. Gyorsan el is indulsz, hogy folytasd az utad a varázslatos kastély felé. Úgy tűnik leráztad a fehér ruhás alakot. Ám hirtelen ismét feltűnik melletted. Három kerekű járművével felveszi a tempódat és melletted halad.
- Mond csak, mi az a nagyon fontos hír, amit a varázslónak viszel, ami miatt nincs időd egy fagyira? - hangja barátságos, tényleges érdeklődést tükröz.


//Körváltás öt nap múlva, azaz AUGUSZTUS 18.//


A hozzászólást Manipulator összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 13, 2013 10:43 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 7:26 pm

Úgy látszik azt a kedves de furcsa fagyis bácsi megérti, hogy bizony nagyon sietős a helyzetem, épp ezért tovább is enged engem. Futok és futok, szedem a lábam, hogy minél hamarább elérjem a célomat, melyet most nem látok az erdőtől, ami előttem terpeszkedik. Nem állhatok le gondolkodni, a járda egyenesen az erdőbe vezet, így hát bevetem magam. Ahogy szaladok, meglátom, hogy a furcsa bácsi megint csak mellettem van, hogy ismét ott robog oldalamon. Egyik kezemmel nyuszim kezét fogom, ki előttem szalad, húz, ugrál, az órára mutogat ami ott ketyeg, attól függetlenül, hogy a mutatók egyszer sem mozdulnak meg.
- Az nagyon titkos bácsi. Tudja? Aztat nem szabad nekem elmondani, mert nagy baj lesz - mondom neki komoly hangon, hiába érdeklődik, nem mondhatom el neki fontos küldetésem.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Lupin
Huligán
Huligán
Lupin


Hozzászólások száma : 306
Join date : 2013. Jun. 30.
Age : 30
Tartózkodási hely : Gotham -> Metropolis

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 3:28 pm

Érzéketetlen, hideg szemmel meredt a férfira, majd széles vigyort varázsolt arcára, s az ollót még közelebb vitte a pap kincséhez, majd lágyan megjegyezte:

- Elég a hülye kitérő szövegekből, mondd mit akarsz, te begyöpösödött istenimádó...

Miközben várta a választ, Prischilla felkészült, hogy rejtett íróeszközeivel, egy életre megnyomorítja a férfit....
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 3:13 pm

Daniel
A pofa nem akarja elengedni egyből a lábad, ezért kénytelen vagy a képébe talpalni. Ekkor már meggondolja magát, és az arcához kap. Te pedig nyugodtan tovább tudsz futni. A dolgot igencsak sietős, mert még mindig sok van a Wayne toronyig, a csöves pedig még az idődből is ellopott egy kicsit. Megteszel pár utcát, amikor egy kisebb utcán, ami a legrövidebb út lenne a cél felé, hatalmas tömeget látsz meg. Nem tudod meddig tart, de az biztos, hogy nem lenne könnyű átjutni az emberek között. Rajtad áll a választás, hogy új útvonalat keresel, ami súlyos időveszteséggel, és akár a haláloddal is járhat, vagy megpróbálsz ezen az utcán tovább haladni.
// Ugyan az, mint az előző körben. 1 hiányzás felírva.//

Prischilla
Értetlenül áll a reverendás férfi viselkedésed előtt. Nem tudja hova tenni a dolgot. Látszik a szemében, hogy azon gondolkozik, hogy elmeháborodott vagy-e, vagy valami szörnyű sérelem ért a közelmúltban, hogy így viszonyulsz a segítő jobbhoz.
- Gyermekem nem tudom mi lelt. Nem akarok ártani neked, semmilyen alantas szándék nem vezérel. Segíteni szeretnék. Engedd, hogy segítsek! - biztató, barátságos hang, de érződik benne a félelem, amit a helyzet miatt, érthetően, érez.


Airie
Kíváncsi tekintettel hallgatja a bácsi, amiket mondasz, miközben egyenletesen tekerve furcsa járművének pedáljait, halad melletted. Egy pár másodpercig csendben mentek Óz varázspalotája felé, majd a csend megtörik. Úgy néz ki nagyon kíváncsi a fehér ruhás, fagyis férfi.
- Értem. És esetleg elvihetlek? Ha gyorsabban odaérsz, akkor hamarabb elmondhatod a varázslónak a híredet, és a fagyira is lesz időd. Mit szólsz? - kedvesen mosolyog miközben beszél.


//Körváltás várhatóan öt nap múlva, azaz AUGUSZTUS 24-én. (Előfordulhat, hogy csúszni fog, mert költözési folyamatban vagyunk, de a folyamatnak nincs kötött menetrendje ezért biztosat nem tudok mondani, csak annyit, hogy ha csúszik egy-két napot, nem azért volt, mert nem akartam írni, hanem egyéb okok miatt.)//
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Ajánlott tartalom





Gaary's Mod Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gaary's Mod   Gaary's Mod I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Gaary's Mod
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Szabad játék-
Ugrás: