DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Feketepiac

Go down 
+2
Kétarc
Vadmacska
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 12:05 pm

- Rébusz úrnak nem fog tetszeni, amit csinálsz! Talán ad még egy esélyt, ha most leteszed szépen a fegyvert, különben nincs üzlet! Mint mondtam, végezd ki, és mehetünk tovább! Nemsokára ott vagyunk!

Mondja, majd törökülésbe ül, és nevetni kezd.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 16, 2011 9:05 am

Kész, nem bírom tovább. A fogdákban nem éreztem magam ennyire kiszolgáltatottnak. Ha most nem dobom le láncaimat, belülről roppanok szét. Vérben forgó szemekkel indulok meg a törökülésben lévő mókamester felé.
- Mégis ki a francnak képzeled magad? Itt helyben lenyiszantom azt a tetü fejedet!- és már vadul forgatom kezemben a kardot. - Üzletelni jöttem, nem társasjátékozni!
Ha a csóka elkezd szabadkozni, leállítom magam, de ha nem, tényleg megölöm.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 16, 2011 10:40 am

-Ajj, de türelmetlen vagy! Gyere!

Mondja, majd a kardod lazán arrébb löki, és elindul arra, amerre az előbb a gyávák menekültek. A folyosó végén egy ajtó van, azt kinyitja, és bemegy. Amikor bemész utána, az ajtó bezáródik, a fickó pedig eltűnik. Ismét egy folyosón vagy. Elég sötét van, a terem végén még látod azt az öt bőrdzsekis fickót, akiknél egy-egy vascső van, és futnak feléd.

- Ne feledd: ez az utolsó akadály!

Hallatszik a röhögő fickó hangja, de őt nem látod.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 17, 2011 8:17 pm

Kardomat végighúzom a falon. Szikrát ver a pengéje a köveken. Nem válogatok a csapások közt, legyen az halálos, vagy karcolós. Először persze védekező pozícióba állok.
-Kezdem unni a játékaidat! Miért teszed ezt velem? Ha pénz kell, mondd azt, de ne várakoztass meg!
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 18, 2011 3:06 pm

A kedves mesélő, azaz én annyira kedves volt veled, hogy három ember úgy ölj meg, hogy nem írtad le, hogy pontosan mit teszel. Nem volt idejük megsebezni, az egyik ököllel vert egyet a szemed alá, de nem olyan vészes. A másik két fickó felvett a földről 1-1 vascsövet, így már négy vascsőtől kell félned:

- Pénz? Ugyan... Az a mesternek kell! Az én feladatom, hogy eljuttassalak oda, és gondoltam nem árt, ha előtte szórakozunk egy picit!

Mondja a fickó, és most már látod is őt, a terem végén. Az utat azonban az ellenfeleid elzárják.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 10:49 pm

Én vagyok az idióta, ezzel a sráccal nem lehet tárgyalni. Inkább a támadóimra összpontosítok, miközben védem magam.
- Kik vagytok ti, és mit akartok? Ne b@*#>tok velem, mert nem állok jót magamért!
Ha nincs válasz, lemegyek a földre, és próbálom szétvágni az ellenfelek lábait. Remélem sikerül, és nem lépnek rám, ha ez bejött, ott hagyom őket, és megyek tovább, a következő meglepetés elébe.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 11:04 pm

Wade ugyan rendesen összevagdosta az ellenfelek lábát, ám mielőtt cselekedhetett volna, egy jó nagy ütést kapott a bal vállába, így azt most alig tudja mozgatni. A röhögő csávó, amikor meglátja, hogy a harcosai a földön fekszenek, és üvöltenek a fájdalomtól, abbahagyja a nevetést, és nagyon is komolyan néz a hősünkre. Felkap egy vascsövet a földről, és idegesen trappolva elindul Wade irányába:

- Veled nem lehet játszani?! Ember, de utállak!

Mondja, majd tovább folytatja útját Wade felé, amikor elég közel ér, a vascsővel próbálja balról eltalálni a férfi derekát.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 11:29 pm

Végre, nem azt az idegesítő röhögést hallom. Élvezettel tölt el, hogy a csóka bedühödött. De az már nem, hogy ezek után egy vascsővel próbál elintézni. Ezért lakolni fog. Örömmel nyársalom fel, ha arra kerül a sor. Ami más lesz, hogy míg a többi embernek hagytam választást, neki csak egy út van innen. A becsület többet ér minen fegyvernél.
Mivel Ő támad rám, a védekezés előnyét élvezem. Ha ütni próbál, testemmel hátrébb szökkenek, miközben a vascsövet blokkolom a kardom élével. Ha sikerült elugranom bárminemű támadása elől, támadásba lendülök: egyik lábammal egy erős talpalást viszek be a gyomrába, annyit, míg össze nem rogy, miközben üvöltöm: - Velem ne szórakozz! Én afrikai vagyok bammeg!
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 11:38 pm

A fickó az utolsó pillanatban elhúzza a vascsövet, elhajítja, és ismét röhögni kezd, annyira, hogy már könnyezik:

- Beszartál, he? Ezer meg száz bocsi, vigasztaljon, hogy ott bent vár rád egy rakás fegyver, és persze a mester is! Én most búcsúzom! Cső!

Mondja, majd köddé válik.

Azon az ajtón kell keresztülmenned, ami a folyosó másik végén van. Nincs, aki az utadba álljon, csak a két szenvedő fickó van. Az egyik megragadja a lábad, és azt mondja:

- Vigyázz! Ezek idióták! Nem normálisak! Ez a Rébusz napról napra hülyébb! Úgy néz ki, hogy már nincs visszaút! De fogadd meg a tanácsom: ha mindennek vége, tűnj el innen, és ne akarj még egyszer találkozni velük!
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Ápr. 24, 2011 2:02 pm

Ha igazat mondott a flepnis, akkor az ajtó mögött vár a főnök. Lesz pár kérdésem felé: miért játszik velem, mint macska az egérrel, és miért pont a YDF-et vette célpontul üzletelés céljából? Még mindig figyelek, valamilyen csapdát látok e mögött.
Amikor odaérek az ajtóhoz, benyomom kezemmel, semmiféleképpen sem megyek be. A kinyílt ajtó mögött szemlélem a benti valóságot, és ha megbizonyosodtam, hogy nincs veszély, az ajtó hátsó részét is megvizsgálom egy előre eltervezett ugrással. Kardomat magam előtt tartom, ha kell védenem magamat.
Közben elgondolkodom a hallottakon. Ezek szerint ugyanazzal a céllal hívták ide a többi szerencsétlent, mint engem. Ezekszerint nem vagyok kiváltságos: áldozat vagyok, mint a többi tag. Egy majom a ketrecben. A gondolat megrémiszt, még egyet dob az érzésen, hogy minél hamarabb le kéne lépnem. De előbb a cucc, anélkül elnem megyek.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2011 2:18 pm

Amikor kinyitod az ajtót, egyből ott vár téged a "flepnis":

- ÁÁÁ! Örülök hogy itt vagy! Gyere, kerülj beljebb! Rébusz! Itt van a győztes!

Amint ezt elmondta, egy furcsa alakot látsz meg a pici szoba végében.

Feketepiac - Page 2 Obj_cf807bdfb2bb330bd78de2c0a1aee6f0360aebc0

- Üdvözöllek! A YDF-srác vagy, ha nem tévedek! Örülök, hogy itt vagy! Gyere, ne félj, nem bántalak! Nézd meg nyugodtan mi van a kirakatban!

Mondja, majd egy ládára mutat, ami tele van pisztolyokkal, késekkel, puskákkal, szinte minden fajtából.


Feketepiac - Page 2 Zoriah_iraq_war_baghdad_weapons_c_4
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 4:56 pm

A ládát felnyitva soha nem látott kép tául szemem elé: AK-k, shotgunok, kések, pisztolyok, minden, ami szem-szájnak ingere. Nem tudok betelni a látvánnyal: a hatalom, a jólét itt van tőlem egy karnyújtásnyira. Hirtelen mohóvá válok, mind kell. Az összes, egytől-egyig. Türtőztetnem kell magam, hogy ne támadjak a tulajdonosoknak, és markoljam fel a kincset. Felveszek egy AK-47-et, és elkezdem vizsgálni. Közben odaszólok a főnöknek:
-Egy ilyen arzenállal bárki uralhatná az egész fegyverpiacot. Olyan hatalmat biztosít, hogy azt elképzelni sem tudjuk: pénz, befolyás, erő. És te ezt felteszed mind egy lapra? Miért?- Az indok nagyon érdekel. Ha nem is adja oda az egészet, még fontos lehet a jövőre nézve a tag.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 3:39 pm

// Ezer bocsi, elég szar képet linkeltem, azért nincs ennyi fegyver, kb 30-35 Embarassed //

A zöld ruhás, jóképű, izmos félisten mosolyogva néz:

- Tudod, nem lehet megélni csak fegyverkereskedésből! Nekem olyan emberek kellenek, akik nem félnek használni ilyen fegyvereket, és hajlandóak a segítségemre lenni. A YDF hajlandó lenne-e segíteni nekem, ha megosztozom velük a pénzen?

Kérdezi, majd int egyet a flepnisnek, az megragadja a ládát, és odaviszi eléd. Most látod csak, hogy a fegyverek nem túl tiszták, látszik, hogy már használták őket.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 8:43 am

Használt fegyverek. Rozsdaette, véres dolgok ezek, tisztességtelen úton beszerzett gyilkos eszközök. De hát mi sem csinálunk mást: fegyvereket veszünk, hogy fent tudjuk tartani a békét. De ha a béke háborúra épül, az már régen rossz. A világ rossz, amiben élünk, így felesleges az effajta morfondírozásnak.
- A YDF nem pénzt akar, csak békét. - félvállról beszélek, nem törődve a reakciókkal. Túlságosan is elfoglal a Kalasnyikov vizsgálata- Nem dolgozunk senkinek, és nem végzünk el semmiféle pitiáner munkát! Ha kell valami, légy elég tökös, és intézd el magad!- utolsó mondatnál már a szemébe nézek. Felkészülök a hirtelen haragjára, támadásra, csapdára. Kardom a hátamra erősítve megnyugvást ad. Ha kell, egy szempillantás alatt markomba fogom, és teszem, amit tennem kell.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 3:50 pm

Amikor elmondod, amit szeretnél az isten nevetni kezd:

- Béke? Hát legyen! Teremtek én békét, meglásd, és így legalább több pénz jut nekem! Örülök, hogy csatlakoztok hozzánk, és hogy segítetek nekem, és még csak pénz sem kell érte... ez igazán kedves tőletek!

Mondja, majd odaáll eléd, és a fegyvereket kezdi nézegetni.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 6:14 pm

-Nem érted! Nem kérünk a segítségedből, a YDF nem adja el magát még magának az ördögnek sem. Ha pénz kell, megkapod, de semmi más szolgáltatást nem nyújtunk a fajtádnak!
A fegyvert leteszem a kezemből, le az asztalra, és ránézek. Rezzenéstelenül fürkészem a tekintetét, és várok arra, hogy még mit lép erre.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 12, 2011 10:02 pm

- Húzódj háttérbe, nagy pofájú! - egy furcsa alak sétál be az ajtón, ahol te is bejöttél. - A kölyök megmondta, hogy nem akarja a segítségedet. Hátha az enyémet akarja... Hívj egyszerűen csak Noirnak.

Feketepiac - Page 2 Noir_gangster-193x300

Noir odasétál Rébuszhoz, majd megérinti a homlokát, mire Rébusz eltűnik. Ekkor elővarázsol egy széket és leül rá. Tekintetét rád veti, az ujjait keresztbe fonja.

- Elnézést a kis... incidensért. Rébusz az egyik legjobb elme Gothamben, de kissé... kotnyeles. - hangja olyan, mintha Don Corleone hangja. - Kérlek ülj le! - int egyet és még egy szék tűnik elő a semmiből.

Megvárja míg leül, ha nem ülsz le, akkor a hátad mögött jelenik meg a szék, ami kisöpri a lábad és a székre huppansz.

- Szóval fegyvereket akarsz a kis bandádnak? Vigyél, amennyivel feltudod őket szerelni, de... egy feltételem van. Én tettem neked egy szívességet azáltal, hogy fegyvert adtam neked, te is fogsz tenni majd valamit nekem. Egy tárgyat kell majd elhoznod nekem, időben értesítelek a részletekről. Persze, csak akkor, ha elfogadod az ajánlatomat. - tekintetét továbbra is rajtad tartja.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 12, 2011 10:16 pm

A csóka egy másodperc alatt eltűntette a megbízót. Eláll a lélegzetem is, ennyi érdekességet még nem láttam életemben, mint a mai napon. Noir a neve. És a semmiből varázsol elő dolgokat. A fegyvert mostantól a sajátjának tartja, az üzletet személyes ügyként kezeli.
Helyet foglalok, és rákezdek:
- Az attól függ, hogy mire gondolt. A YDF nem tesz másoknak szívességeket. De ha megtudunk egyezni...- és sejtelmesen leviszem a hangomat. A csóka ezüsttálcán kínálja az árút, és csak egy keveset kér. Legalábbis látszólag.
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 12, 2011 10:26 pm

Noir felhúzza a szemöldökét.

- Most mondtam, időben megtudod a részleteket. Egy tárgyat kell elhoznod és leszállítanod nekem, majd ha eljön az idő. - hideg fut végig rajtad, talán még az is megfordul a fejedben, hogy nem kéne szórakozni egy olyan fickóval, aki a semmiből teremt és csak úgy eltüntet embereket. - Oh, persze, nehéz lesz elvinni őket. Furcsán néznének rád az utcán, ha ilyenekkel mászkálnál. Az egyik emberem már kint vár egy kocsival, abba nyugodtan bepakolhatsz ő majd elvisz téged a bandád bázisára. Ha van kérdésed most tedd fel, de az árról nem beszélek többet, már így is túl sokat tudsz.
Vissza az elejére Go down
Bruce Bendingfield

Bruce Bendingfield


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2011. Mar. 07.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 13, 2011 4:54 pm

Úgy érzem, az ördöggel cimborálok. Nem baj, hát legyen. Innen kétféleképpen mehetek ki: a saját lábamon, vagy hullazsákban. Túl sokat láttam ahoz, hogy itt és most bevégezhessem. Biccentek, de nem szólok semmit. Felállok, és elindulok kifelé, de előtte kiválasztom a legjobb fegyvereket.
- Van saját autóm, köszönöm! Akkor még látjuk majd egymást!
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 4:42 pm

Sikeresen felkapsz 3 darab AK-47-et és elindulsz a kocsid felé, ahova mindenféle galiba nélkül meg is érkezel. Bepakolod a fegyvereket a kocsiban, beülsz a volán mögé sóhajtasz egy nagyot, aztán elindulsz Gotham sötét utcáin egyenesen a bázisotok felé. Se rendőrrel, se álarcossal, se pizsamással nem találkozol, békében megérkezel, a banda már vár és örömujjongásban tör ki, mikor meglátják, hogy élve jöttél haza ráadásul még zsákmányt is hoztál!

A kaland véget ért. Jutalmad a fent említett 3 darab AK-47 gépfegyver, amit a bandád 3 tagja használhat! (Wade, BB és Szem nem használhatja őket!) Gratulálok!
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 12:21 am

Előzmény: Falcone Birtoka

A bűnös kerület ad otthont, ennek az elzárt kis paradicsomnak. Régen sem volt biztonságos ide jönni, de manapság felér az öngyilkossággal. Szerencsétekre a kocsitok eléggé feltűnő, sőt ismerős a körökben, ahol ti mozogtok. Carmine Falcone csatlósai vagytok, és ez éppen elég, hogy átjussatok a bejáraton.
Szemetek elé soha nem látott látvány tárul. Talán már voltatok itt, vagy csak hallottatok róla, de nem ilyennek képzeltétek el a dolgot. Régen itt folyamatos ricsaj, vitatkozás, lövöldözés, és gyilkosság volt, de most akár csak a több ezer évnyi barbárságot felváltó civilizáció, minden csendes és békés. A bandák kik az utcákon egymást ölték, itt egy szó nélkül eltűrik egymás jelenlétét. Lassan rá is jöttök miért...
Feketepiac - Page 2 Vwxrp0
Minden sarok mögött egy hihetetlen fegyverrel felszerelt jól szituált öltönyös úriember ácsorog. Azt pedig el tudjátok képzeni, mi történik ha valakit rendbontáson kapnak. Az biztos, hogy soha nem hallanak róla. Itt nem látszik, hogy háború dúlna, itt csak a pénz sustorgása, és a rajtuk vett árucikkek azok, amiknek jelentősége van. Ezt pedig egyetlen ember hozta össze, ki most a sorok között sétál, és elégedetten figyeli királyságát.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimePént. Dec. 23, 2011 9:24 am

A kocsink begördül a bejáraton, a fegyveres őrök mogorva tekintetükkel követik a haladásunkat. Hát itt vagyunk, az alvilág kincses barlangjában. Olyan sokszor hallottam már róla, olyan sok cikket írtam róla, mégse jártam még itt soha a büdös életben. Most is elszorul a torkom, amint körbenézek ebben a kígyófészekben, de végül is biztonságban vagyok, senki se támadhat meg.
Naomi leparkol a közelben, majd kiszállok, és elindulok a felé a fickó felé, akit említettem a többieknek. Egy kis pénz ott lapul a zsebemben, gondolom, a többieknél is van, így hát egyre magabiztosabban lépdelek az árus felé. Közben, vagy ha a többiek a kocsiban maradtak, akkor még előtte megkérdezem a Karmestertől, pontosan mikre is gondolt egyéb fegyverek alatt. Ezután odaszólok az árushoz:
- Khm...üdv. A Római küldött minket. A következőkre lenne szükségünk...- majd felsorolom, amiket a Karmester mondott. Eközben feszülten figyelek, mert fegyveresek ide, vagy oda, attól függetlenül az Gotham alvilágának a szívében állok. Jobb az óvatosság
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 29, 2011 9:39 pm

Hamar megérkeztünk arra a helyre ahová Kártyás mutatta az utat. Mind hárman kiszállunk a kocsiból. Egészen szívet melengető hely volt az egész, mind hangulatban, mind látványban. Kártyás megindul, majd Karmester és Naomi is egész biztos követik majd.
- Kártyás, valami mérgező vagy kábító gázt kérdezzünk. Nomeg gondolkodtam, a gáz maszk praktikusabb lenne. Jah, és a kötél kilövő...el ne felejtsük.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 04, 2012 11:37 pm

//Bocs Gid akkor nem várunk rád tovább, na meg tőletek is bocsánatot kérek, hogy ennyit kellett várnotok. Mostantól újra él a saját magatok által támasztott időkorlát, figyeljetek rá.//

A kereskedő nem kérdez semmit, mire is kellhet nektek ez az arzenál. Tíz perc sem telik bele, de a "bevásárló" kosaratok elkezd gyűlni. Olyan könnyen jönnek az áruk, mintha csak egy szupermarketben válogatnátok a zöldségpult mellett.
Alig töltetek itt több időt, mint szükséges lenne, és már minden megvan. A piacos ütött kopott számológépébe viszi fel a kívánt árukat, végül egy "=" jel nyomása után odamutatja nektek az árut. A szemetek jojózni kezd a sok nulla láttán, és mikor alkudozásra nyitnátok a szátokat, elmegy tőle a kedvetek. Ez nem olyan hely.
A végösszeg tízezer dollár, és mire összeszámoljátok a pénzeteket, és koppanást hallotok. Cilinderes karvaly orrú monoklis alak lép mellétek. Végigméri a vásárolni kívánt dolgokat, és elismerően csettint egyet.
- Úgy látom uraim nagy fába vágták a fejszéjüket. Én pedig az életük megkönnyítéséért vagyok itt. Ne is kotorásszanak zsebükben, van egy jobb ajánlatom. Persze csak ha elfogadják. Nem akarnám, ha meggyőződésük ellen tennének. - Mosolyodik el, mint fura madár, akinek szája van, és éppen egy tíz kilós harcsát sikerült a fészkébe cipelni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Feketepiac - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Feketepiac
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Bűnös kerület-
Ugrás: