DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Feketepiac

Go down 
+2
Kétarc
Vadmacska
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 06, 2012 5:56 pm

Nos, ahogy vásárolják az árut, megdöbbenve látják a vég összeget. Bár számíthattak erre.
- Azt hittem olcsóbb emberhez jövünk. - Súgta oda Karmester a Kártyásnak. De szerencsére a tízezer dollár három felé osztódik, és senkinek nem kell ennyit fizetnie. De ekkor egy fura szerzet lép melléjük. Valahogy veszélyes alaknak érezhető, röhejes kinézete ellenére. Ajánlatot tett fel nekünk, amit nem árt meghallgatni és fontolóra venni. Csak úgy nem osztanak ingyen semmit, és az sem biztos hogy a többiek bele egyeznek, de a Karmester igen. Nem éppen hűséges típus, de előbb hallani akarja az ajánlatot.
- Még is mibe kéne bele mennünk? - Kérdezte nyugodt, még is kíváncsi hangon.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 06, 2012 6:56 pm

Az összegre számítottam, a pletykák alapján elég borsos áron lehet vásárolni itt a feketepiacon. Már kezdek kotorászni a zsebemben, amikor mellénk lép egy fura, apró, öltönyös figura. Egy érdekes ajánlatot tesz fel nekünk, érdemes átgondolni. A Karmester megkérdezi, pontosan miről is lenne szó, így hát én csak állok, és kérdően nézek a madárszerű alakra. Valami főnöknek néz ki, olyan fajtának, akinek csupán az a monoklija többe kerül, mint az én (volt) egy éves fizetésem. Hogy egy ilyen gazdag embernek mire kellhet a magunkfajta, az jó kérdés. Van egy olyan érzésem, hogy egyre jobban le fogok süllyedni az alvilág mocskába rövid időn belül. De ha ez kell ahhoz, hogy szerezzek egy kis pénzt, hát legyen.
Ha a madárfazon ajánlata nem valami lehetetlen, biztos halált okozó munka, akkor én benne vagyok. Csak aztán nehogy tudtunkon kívül véletlenül egyenesen a Római ellen küldjenek minket.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 07, 2012 2:01 pm

Letámasztja séta botját, és kényelembe helyezi magát. Egyik jól öltözött árnyéka a semmiből kerített egy bordó bársony széket. A főnöke alá tolja, és utána újra mozdulatlanságba dermed klónjával együtt.
- Nem kell megijedni, nem kérek önöktől mást csak egy kis részesedést. Akármibe is vágják a fejszéjüket, nem kevés profitért teszik azt. A felszerelés drága, de nélküle nem tudnak lépni. Az akció után bármit is szereznek elhozzák hozzám, én pedig kezeskedem róla, tiszta kemény dollárt kapnak érte. Lenyomozhatatlan, és bármire elkölthető. Na persze azért a százalékomat, mint támogatójuk leveszem róla. Olyan csekélyke ötven százalékot. De ugye megértik nagy rizikó ez számomra. - Az utolsó mondat közben hegyes fogai már kilátszanak kapzsi vigyora mögül. Úgy látszik nem ez az első eset, az ilyen ajánlattételnek. A testőrök öltönyükbe nyúlnak, és az onnan kitüremkedő tárgyat kezdik szorongatni. A látszat nem csal, és volt ki nem éppen a legmegfelelőbben nyilvánult meg. Pedig tudjátok tisztelettel kell bánni mindenkivel, aki segítséget nyújt nektek, még ha borsos áron is teszi azt.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 5:49 pm

Egész jól hangzik az ajánlat, egészen addig a bizonyos ötven százalékig. Na ekkor ismét nyelek egy nagyot, majd magamban utánaszámolok a végeredménynek. Mondjuk kis gondolkodás után mindjárt derűlátóbb vagyok. Az biztos, hogy ez a fickó nem tudja, hogy bankba megyünk. Akkor máshogy hangzana az ajánlata. Azt, hogy szerinte a mi kis díszes kompániánk pontosan hova tart, nem tudom, de nagyon úgy hangzik, hogy valami múzeumra, vagy mit tudom én mire gondol. Egy pillanatra az is megfordul a fejemben, hogy kifizeti a cuccunkat, aztán soha az életbe nem találkozunk többé vele, de ezt gyorsan elvetem. Bűnözői karrieremre nézve nem lenne a legbölcsebb lépés a nevemet rögtön az egyik maffiavezér(vagy mi) halállistájának az elejére tenni. Más viszont nem jut eszembe, ez a fickó azt várja, hogy valami ősi, millió dolláros értékű páncélokkal, meg pergamenekkel fogunk visszatérni, ha viszont nem lesz semmi ilyesmi (és mégis hogy lenne), akkor tuti ki fog borulni. Még most tisztázni kéne a dolgokat.
De végül is hosszú még az éjszaka. Ki mondta, hogy csak bankba megyünk? Ezután azon az 50 %-on kezdek gondolkozni, de a testőrök jelenléte eléggé elveszi a kedvemet az alkudozástól. Végül nagy levegővétel után a főnök felé fordulok:
- Értem én, hogy veszélyes befektetés ez maga számára, de kérem, képzelje magát a mi helyünkbe. Nekünk is szükségünk van arra a pénzre. Nem lehetne egy kissé lejjebb vinni azt az 50%-ot? Persze nem sokkal. - teszem hozzá gyorsan, mielőtt valamelyik izomtibi nekem ugrana.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 10, 2012 7:26 pm

Szívszorongató 50%? Ez talán tényleg sok, de akkor is. Talán már nincs vissza út. Ahogy Kártyás alkudozásra nyitja a száját a Karmester és Naomi némán hallgatnak. Talán a későbbiekben hasznosabbat is hozzá szólhatnak, de egyenlőre az uf madár főnök válaszát várják cseppnyi izgalommal. A fejlemények hamar meg is érkeznek madárfőnökünktől.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 11, 2012 11:45 am

A kérdés hallatán Pingvin még jobban összehúzza szemeit. A mosoly, ha annak lehetett nevezni eltűnik a szájáról, és már csak a fogainak sárgasága tűnik ki elég hátborzongató szájából. A szeme összecsukódik, és már csak a monokli az, ami tartja a a jobbat. A savó színű szeme, így még félelmetesebbnek hat, és el sem tudjátok képzelni, hogy lehet egy ilyen százhatvan centinek is alig mondható alak ennyire tiszteletet parancsoló. Mert hogy nem a bugyuta cilinder, sőt nem is az esernyő, amit egy épületben hordani eléggé meghökkentő. - Hát jó, velem lehet beszélni, senki ne mondhatja rám szőrösszívű. Engedek az árból, de csak mert ez az első üzletünk, és tudom még lesz sok az elkövetkezendő időkben. Negyvenkilenc százalék az összes nyereségükből, és még jó szívű is voltam. A nagy részét megtarthatják maguk. - A mondandója végén hallkan beszél, alig halljátok ez pedig elég vészjósló, vagy csak annak a jele, hogy nem szereti azokat kik rabolják az idejét. Ebben a világban pedig az idő pénz, aki pedig nem tör előre az menthetetlenül lemarad. Így ti is ha nem döntetek elég gyorsan.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 12, 2012 8:18 pm

Az amúgy sem valami biztató vigyor átvált egy vészjósló grimasszá. Érezhetően emelkedik a feszültség, mindenki a kabátok, meg öltönyök alatt rejtőző fegyverekből nyer bátorságot. Visszacsúsztunk 49%-ra, ami még mindig pofátlanul magas, de van egy olyan érzésem, hogy ha tovább próbálnánk alkudozni, ez a madár rögtön elrendelné a halálunkat. Nem sokáig habozok, a Karmesterékre nézek, és ha egyikük se ellenkezik, visszafordulok a főnök felé:
- Akkor 49%. Rendben van, ennyi elég lesz. - mondom, majd várom, mit reagál a madár.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 14, 2012 6:55 pm

A hatalmas üzlet végbement. Durván egy százalékot lealkudtak. Hát akkor elindulnak az utukra. A Karmester elindul a kocsi felé a cuccokkal, legalább is egy részével ami nála volt. Hátradobta őket és várta a többieket, akik nyilván követik példáját. Amint a közelbe érnek beszáll és várja hogy indulhassanak a bankhoz.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 16, 2012 5:10 pm

Egy biccentést kaptok válaszul, és ennyi elég is. A "kofa" egy szó nélkül engedelmeskedik. Elkezdi kipakolni a kért dolgokat, még azokat is amiket nem is tőle akartatok megszerezni. Egy szép kis három emberes halom gyűlt össze előttetek, és ezzel már minden megvan amit kívántok.
- Na remélem szerencsével járnak, és elhozza maguknak a paradicsomot. - Pingvin feláll, és eltotyog a jellegzetes járásával, amit egyikőtök sem most látott utoljára. A bútorokat, és minden kelléket újra pillanatok alatt eltüntetnek előletek, és máris ott maratok egyedül a bársony szőnyegen.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 16, 2012 6:16 pm

- Akkor menjünk. - mondom, amint a madár, és a testőrei elmennek, majd követem a Karmestert a kocsi felé. Nem tudom kiverni a fejemből azt a rohadt 49%-ot, habár van egy olyan sejtésem, hogy amint kézzel tapintom majd a pénzt a bank után, kissé feloldódok majd. Addig is megfogom a maradék felszerelést, és beteszem a kocsi csomagtartójába, meg a hátsó ülésekre. Mindannyian beülünk a kocsiba, én ismét elfoglalom a helyem az anyósülésnél, majd elmélyedve nézem a távolodó feketepiacot. Eddig minden a terv szerint megy, az már más kérdés, hogy eddig még semmi veszélyes nem történt. Naomi elindul a bank felé, mi pedig feszülten készülünk a rablásra. Csak aztán nehogy otthagyjam a fogamat.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 17, 2012 6:54 pm

A Karmester már a kocsiban várta a többieket, ahogy ők közeledtek már beszállt a kocsi hátuljába. Egyetértett Kártyással mikor beültek a kocsiba, miszerint induljanak. Ezzel megkezdődött hármójuk közös kalandja, és annak legnehezebb része, a rablás. Hamarosan kiderül hogy a sors jó vagy rossz szimfóniáját fogják e megkapni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 19, 2012 12:52 pm

Felszereléssel megrakodva, kocsi teletankolva,kiléptek a "piac" légteréből. Már mindent megszereztetek itt, amire szükségetek van. A célotok a szemetek előtt lebeg, így hát kulcs elfordítva, motort felbőgetve száguldotok is ki Gotham City egyik legocsmányabb környékéről. Egy ember sem követne titeket, és szerencsétekre még mindig Carmine Falcone kocsijában ültök, ami láthatatlan védőpajzsként borul rátok.


Folytatás: Anglo Irish Bank
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 12, 2013 9:47 pm

Daniel Allen kaland folytatása


A fekete piacra kiérve egy nagy adag rossz arcú fickóval találkozhatsz. Látsz itt mindent, mi szem szájnak ingere. A legkülönbözőbb bűnözők, és árusok alkudoznak, egy-két helyen egymásnak esnek, ezzel fejezve ki nem tetszésüket. Fegyverk minden fajtából a kis kézi fegyverektől, egészen a rakéta és aknavetőkig, néhol középkori időket visszaidéző kardok, buzogányok is láthtóak voltak, van aki ezt szereti, van aki azt. Az egyik ilyen "kufár" mellett elhaladva meglátsz egy vörös színű dobozt, melynek oldalán egy részleges feliratot láthatsz: Fi...h. Ha még emlékszel a cég nevére, akkor ügyesen össze lehet rakni a kirakós darabjait, de vajon tényleg ennyi lenne?

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Feketepiac - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feketepiac   Feketepiac - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Feketepiac
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Bűnös kerület-
Ugrás: