DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Penny vs Justin

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:04 pm

Penny értetlenül nézett a sisakon át a férfira. De ugyanakkor rossz érzés fogta őt el.
- Miről beszél?
Kicsit lankadt Penny figyelme, mert egy picit fáradt volt.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:12 pm

A fejemmel a mellettem fekvő hullák felé biccentettem.
-Te vagy a következő. Hallottál már a vámpírokról? Na, az egyik épp veled szemben áll.-adtam neki magyarázatot és megindultam felé. A kezeim körmeit karmokká változtattam, hátamból pedig kinövesztettem a szárnyaimat. Egyenlőre csak ennyire változtam át, de a részleges átváltozást már akárhányszor megcsinálhattam két vérivás között. Gonosz vigyorral indultam el a lány felé. Látszott rajtam, hogy nem beszélgetni szeretnék vele.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:15 pm

Penny kissé megijedt, de hamar reagált. Megformált egy rögtönzött energia gömböt és Justin felé dobta.
- Maradjon, ahol van!
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:21 pm

A lányon éreztem a félelem szagát. Elég könnyű megérezni, ha az embernek olyan jó szaglása van, mint nekem. A gond csak az volt, hogy a szag hamar eltűnt. A kölyök összeszedte magát. Egy hatalmas gömböt dobott felém. A hatalmas gyorsaságommal, ami jelenleg az emberi gyorsaság hatszorosa könnyek kikerültem a gömböt és a levegőbe felugorva csaptam kettőt szárnyaimmal, majd tíz méterrel a lány feje felé emelkedve zuhanórepülésben támadtam rá. Ujjaimat közben egymáshoz szorítottam, így tőr formát vett fel a kezem. Ezzel terveztem felnyársalni a kislányt.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:26 pm

Penny megragadta Justint az erejével.
- Hagyja ezt abba!
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:29 pm

Hirtelen megálltam a repülésben. Döbbenten néztem a gyermekre.
-Engedsz el de rohadt gyorsan te kis rib*nc!-mondtam, miközben egyre gyorsabban csapkodtam a szárnyaimmal. Eléggé felidegesített.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:32 pm

Penny nem ismerte a szó jelentését, de úgy döntött, hogy elengedi Justint, de előbb...
- Elengedem, ha abbahagyja ezt a vámpíros butaságot.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:37 pm

Kénytelen-kelletlen felnevettem.
-Vámpíros butaságot? Jó vicc volt. Kislányom, én egy 1500 éves vámpír vagyok és nem fogom hagyni, hogy egy ilyen kis taknyos azt tegyen velem, amit akar.-mondtam és egy kis dobókést formáltam az árnyakból. Becéloztam és a kislány felé hajítottam. Nem hittem, hogy különösebben megsebzi, de reméltem, hogy legalább a figyelmét elvonja és akkor elenged.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:49 pm

Az árnykés alig súrolta Penny sisakját, aki elengedi Justint úgy, hogy lezuhanjon a mélybe.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:53 pm

A késem egy kicsit súrolta a lány sisakját, aki ennek következtében elengedett. Hagytam a kis pengét elenyészni, majd a szárnyaimmal csaptam párat és megállítottam a zuhanást. Gyorsan visszarepültem a háztetőre és átváltoztam. Az eddigiekhez képest ez az átváltozás alig járt fájdalommal. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy a másik formámban egy árnyékpáncélt viseltem, kezemben pedig egy másfél kezes kard volt szintén árnyakból. Kardomat magam elé emelve küdzőállást vettem fel és megindultam a lány felé.
-Táncoljunk!

a kard
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 9:59 pm

Penny elővette a saját kardját, de meg volt ijedve kicsit és még nem kapcsolta be, csupán bal kezében fogta.
- Ömm.. nem tudok táncolni.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:05 pm

A kislány maga is elővett egy kardszerűséget. Nevetnem kellett rajta.
-Úgy értem, hogy vívjunk te hülye.-feleltem neki mosolyogva és vad csatakiáltást hallatva, a kardot a fejem fölé emelve futva indultam felé. A célom nem kevesebb volt, mint levágni a kardot tartó kezét.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:09 pm

Penny rosszallóan sóhajt, majd megnyomja a gombot és azonnal megjelenik a penge. előbb Penny félreugrott, majd Justin kardja felé suhintott, pont a keresztvasra.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:13 pm

Egy sóhajt hallottam a lány felől, majd valami fénykardhoz hasonlót vett elő. Egyenesen a keresztvasamra sújtott vele. Emberfeletti sebességgel elfordítottam a pengét heggyel lefelé, majd a kardot felfelé emeltem és egy csavarással átkerültem a lány kardján, egy kicsit megvágva a ruháját, mielőtt visszavonultam volt két métert.
-Bocsi, de eredetileg Arthur király lovagja voltam. Lehetetlen, hogy vívásban legyőzz.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:16 pm

Penny óvatosan közelment, majd bokánrúgta Justint. Ezalatt ügyelt rá, hogy Justin ne sebesíthesse meg.
- Nem hiszek magának.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:20 pm

A lány bokán rúgott. Sokkal erősebb volt, mint kellett volna lennie.
Ezt még holnap is érezni fogom.
-Higyj, amit akarsz. A lényeg az, hogy a Kerek asztal lovagjai az akkori legjobb vívók voltak. De tudnám, hogy minek mesélem el az életemet a vacsorámnak.-válaszoltam, neki, majd egy gyors vágás, döfés, lábra vágás, majd utolsó pillanatban felrántás kombinációval megsebeztem Pennyt.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:24 pm

Pennynek szerencsére sikerült valamennyi támadást kivédenie az erejével, de a plazmakardja tönkrement, a combjának közepén ott volt egy kis vágás, ő maga pedig Justin előtt feküdt.
- Hagyja már abba! Engem nem fog megenni!
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:31 pm

A kislány a támadásaim nagy részét sikeresen kivédte, de a kardját tönkretettem és a combjára is sikerült bevinnem egy vágást. A földön feküdt előttem.
-Dehogynem, kislány. Meg foglak enni, vagy meghalok. Más lehetőség nincs.-feleltem neki és magasra emeltem a kardomat azzal a szándékkal, hogy beledöfjem a földön fekvő lányba.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:35 pm

Penny létrehozott maga felett egy erős burkot, ami védi őt Justin kardja ellen.
- Akkor egyen valami rendes ételt... ne engem és ne másokat...
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:39 pm

-Ha tudnék. De engem csak mások vére tart életben. Azt kell ennem és azt kell innom, különben elporladok. A vámpír élet egyik hátránya. De én megtanultam szeretni. A vér íze...mennyei.-Válaszoltam neki, mielőtt lesújtottam. Talán kicsit sok időt vesztettem a csevegéssel, mert létrehozott maga előtt valami burkot, amibe beleérve az árnypengém darabjaira hullott. Belerúgtam a földön fekvő lányba, majd megpróbáltam újraformálni a pengét, de nem jártam sikerrel. A páncél és az előző kard kimerítették a megidézhető árnyaim készletét. Vért kellett volna innom, hogy megint meg tudjam idézni a kardot. Csak egy kést hoztam össze, de azt hagytam elenyészni.
-Ezek szerint puszta kézzel folytatjuk.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Dec. 07, 2013 10:42 pm

Penny a rúgás miatt fájdalmat érzett a talpában, de nem volt súlyos, így hamar el is múlt. Megszüntetve a burkot, Penny ellökte Justint az erejével, lehetőleg minél messzebb.
- Engem akkor sem fog megenni!
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 10:18 am

Úgy tűnt, hogy a rúgásom nem viselte meg különösebben a gyermeket, de hát ez van. Nem csüggedtem el miatta. Ez után hátralökött 2-3 métert.
-Hagyd már abba. Az értetlenségnek is van határa és te már régen átlépted. Ha nem akarod, hogy kiszívjam az összes véredet, akkor ölj meg!-feleltem neki és felé ugrottam, egyszerre csapva a karmos kezemmel és a szárnyaimmal. Remélhetőleg valamelyik eltalálja. Ki mondta, hogy a szárnyak csak repülésre jók? Szép nagyot oda lehet velük csapni valakinek.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 10:52 am

Pennyt eltalálta a karmos kéz, ami felszakította a ruhát, de a golyóálló mellény megvédte őt. Az ütéstől pedig egészen a tető szélének közelébe esett és próbált felállni.
Vissza az elejére Go down
Justin Williams
Huligán
Huligán
Justin Williams


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2013. Jul. 12.

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 3:57 pm

A csapásom betalált és a kislány ruháját felszakította, de a rajta lévő golyóálló mellény sikeresen megmentette az életét. A tető szélére csúszott. Erre vártam, habozás nélkül nekiugrottam. Meg akartam sebezni, de az se zavart volna, ha csak simán leesik.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 08, 2013 4:02 pm

Penny belerúg egyet Justinba, amit az erejével kombinál, így Justin a kifejtett erőtől átrepül a tető másik oldalára és lecsúszik, de meg tud kapaszkodni és visszarántania magát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Penny vs Justin - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny vs Justin   Penny vs Justin - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Penny vs Justin
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Penny vs Bane
» Penny vs Batman
» Penny háza
» Penny vs Leroy
» Penny és Lupin: Labirintus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Szabad játék-
Ugrás: