DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Város romok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Város romok

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 02, 2014 11:56 am

//Nova innentől Mesélői karakter, míg esetlegesen vissza nem tér//

Felreppensz, addig Nova sem tétlenkedik és egy viszonylag egyszerű, de hatásos béklyóval fogja le a lényt. A karjait és lábait egy két oldalas bilinccsel köti össze egymáshoz.
- Sajnálom, barátaim. Azt hittem ti is azokhoz a szemetekhez tartoztok, akik el akarják foglalni a bolygónkat. - enyhült meg a hangja. - A nevem A'veri A'vens. - mutatkozott be nektek.
Prichilla maga előtt tartva a gyűrűt letapogatja a bolygót. Halvány, vörös derengés tör elő, mely egy "hétköznapi" szkenner módjára fut végig a felszínen, majd megkerülve a planétát visszatér a kiindulási ponthoz.
- Nem messze innen, egy síkságon ismeretlen hajó szállt le épp most a bolygón. Összesen négy létformát észleltem, őket leszámítva a bolygó üres. - értesít a gyűrű az eredményről.
Vissza az elejére Go down
Prischilla
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Prischilla


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ysmault

Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 2:07 pm

A szken befejeződött, s azonnal értesítem Novát a fejleményekről, ezután egyenlőre a Marsi felé fordítom a tekintetem.
Telepatikus úton szólalok meg ahogy eddig is, nem szeretek beszélni a savas vér miatt. Egy telepatikus lény valószínű nem zavartatja magát ilyen dolog miatt. De azért figyelek hogy még véletlen se piszkáljak meg semmi, csak kommunikáljak.
- Üdvözletem A'veri A'vens. - Pukedlizek a levegőben mikor közelebb érek, s érzem hogy a fölös udvariaskodás miatt már megint kezd felmenni bennem a pumpa, de visszafogom magam.
- Elnézésedet kérem én is, a korábbi viselkedésemért. Én vagyok a Karmazsin Phantom.
El tudná mondani kiknek hitt minket, amiért ránk támadt? Esetleg tudna adni bármi információt, melyet fontosnak vél a jelenlegi szituációhoz, helyzethez, a  bolygóhoz, vagy a fajához kötve?

Minél gyorsabban ki akarom kérdezni, s a leszállt járműhöz menni. Telepatikusan szólok Novának, hogy lesse meg közelebbről a a leszálló járművet, majd jelentsen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 09, 2014 2:21 pm

Mikor közelebb lépsz, a teste hasonlatossá válik a tiedhez, és a zöld energia bilincs egyszerűen lecsúszik róla, és megszűnik létezni. Ahogy feláll, megdrözsöli csuklóit, és semmiféle támadó jelleget nem mutat felétek.
- Olyanok jöttek mint, ti, csak valahogy mégis mások voltak. A ruhájuk sárga színű volt, és igen komoly felfordulást okoztak itt. - kezd bele a beszámolóba, Nova pedig elröppen, hogy megnézze, ki jött a bolygóra.
- Soha nem láttam még ilyet az előtt, és a népünkből így is rendkívül kevesen maradtak. Nem tudtuk felvenni velük a harcot, és a túlélők elrejtőztek. - ő maga is letörtnek és megviseltnek tűnt, látszott, hogy az események komoly megpróbáltatást jelentenek számára.
- Maguk, tudnak segíteni? Ugyanazzal a hatalommal bírnak, mint [i]ők[/b]... - nem tudja befejezni, amit mondani akar, mert nem messze tőlete valami a földbe csapódik, majd ahogy a por elül, egy alak sziluettje rajzolódik ki.
- Áruló! - kiáltja a marsira mutatva. - Új bolygót akartatok, és megígértük, hogy megkapjátok a Földet, de ahhoz előbb alapoznunk kell. Te most mindent romba döntöttél. - vádolja meg, majd egy sárga szín energia nyúlt ki, és a nyakánál fogva kapta el a marsit, és folytogatni kezdte.
Város romok - Page 2 Arkillo
Vissza az elejére Go down
Prischilla
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Prischilla


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ysmault

Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 30, 2014 6:33 pm

Ahogy megragadta torkánál a Marsit, akaratom azonnal megnyilvánult, s a torok belső szerkezetére figyelve egy különös aél támasztékot teremtettem, ami mellett képtelen szétszorítani az idegen torkát, ám nem akadályozza meg a légzésben s a nyelésben.
Az előbbi monológ, amit az aranyember lenyomott épp elég volt nekem, hogy tudjam az értékrendemben hol áll, s hirtelen éteri nyugalom szállt meg, nyugalom ahogy éreztem ahogy az elmémet elönti a harag s a gyűlölet. Végre nem kellett kordában tartanom, nem kellett zaboláznom. Végre erőm a maga csodás ütemében folyhat, s haragom, erőm minden kis foszlányát az ellenségem felé vetem.
Nem szóltam semmit, nem szólítottam megadásra, ez nem az én reszortom. Hirtelen testem amit naggyából fenntartottam teljesen semmivé vált pusztán szellemszerű energia voltam, ámbár felsőtestem, melleim, fejem s hajam naggyából kivehető maradhatott. Hirtelen köröttem különös vörös fénygömbök jlentek meg, mint a lidárcfények melyek a tökéletes sötétben még ijesztőbbek voltak. Tekintetem tökéletesen üres volt, miközben arcomon éteri gyönyör s szadizmus tündökölt amint egyik ekkor létrehozott ujjammmal a sárga felé mutatok, s a lidércfények elkezdtek felé száguldani.
Ám valahol mélyen bennem maradhatott még egy kisics a tuatomból, ugyanis egy védőpajzs lassan bontakozott ki a Marsi körül, megvédve őt a csapásomtól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 30, 2014 7:39 pm

Arkillo akárhogy is próbálja, a marsi nyaka nem enged, hála neked. Viszont ezzel esélyt adtál a zöld bőrű humanoidnak, hogy egy fázisváltással kicsusszanjon a szorító marokból, egyúttal levesse magáról a mentő övet, melyet neki dobtál, és öklei méretét megnövesztve egy elegáns csapást mérjen a kék bőrű, hatalmas ellenfelére. Az általad létrehozott gömbök pedig egyenesen a levegőben kapták el a lényt, aki így még két métert repült, mikor egy oszlop megfogta. Kissé kótyagosan állt fel, és egy szó nélkül már fel is vértezte magát. Testén sárga energia-páncélt épített el, és brutális erejét bevetve indult harcba kettőtök ellen. Bal karját felemelve egy rakétát indított feléd, míg a marsi irányába egy kötél indult el, ám mielőtt teljesen körbe tekerte volna, a kötél végig meggyulladt, ezzel gyengítve le az idegent, akinek arcára rettegés ült ki, és a fájdalomtól felkiáltott.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 07, 2014 12:44 pm

A tűz nem kímélte a zöld humanoid lényt, úgy látszott, Arkillo ismeri a gyengéjüket, és nem igazán félt ezt kihasználni. Miért is félt volna: ő maga a félelem. Amikor elintézte a marsit, már csak rád figyelhetett, és kettőtök között egy adok-kapok "játék" alakult ki, ahol nem volt sem győztes, sem vesztes, csak kőkemény patthelyzet. Ez egészen addig tartott, míg egy hatalmas, sárgaszín pöröly le nem súlytott rád, és el nem repített melegebb éghajlatra. Slussh sietett társa segítségére, és nem is teketóriázott. Egy "kisebb" táv megtétele után hátad valami keménynek csapódik, és már csak a rád omló sziklatörmeléket érzékeled. Olyan hirtelen történt minden, hogy szinte fel sem fogtad, és most megint kövek fogságában vagy. Emlékek tolulnak fel benned, és elfog egy rettentő érzés: félni, rettegni kezdesz a bezártságtól, hogy esetleg megint visszakerültél régi helyedre.
Vissza az elejére Go down
Prischilla
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Prischilla


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ysmault

Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 07, 2014 5:17 pm

A sötétség félelmetes, ismerős csöndje fájdalommal s félelemmel töltötte el a szívem, ám a félelem hamar átcsapott haraggá, s a harag dühvé fokozódott lelkemben, s végül végleg átestem a holtponton. Láttam a Marsi legyőzését s ez is a bukás fájdalmából gerjesztett haraggal toldotta meg lelkem. Kifakadtam ott a törmelék alatt, s tudtam sietnem kell bármit akarok, hisz a lény ha él még talán megmenthetem.
A sötétben, mely pont olyan volt mint a sír, ahova a Fehér Talon zárt, növelte a haragom s a gyűrűm erejét, majd egyszerűen egy hatalmas lézersugár szerű fényt löveltem ki egyenesen a szívemben rejtüzködő gyűrűből, s melybe önmagam is beleadtam, végül egyetlen hosszú energiaként a sziklákat törve szabadultam ki a kövek alól, majd még több enregiafoszlánnyá lettem egyfajta haragból álló formátlan nyílzáport hozva létre, egyenesen az újonnal jött, a hátulról támadó felé vettem az irányt. A harag s a gyűlölet elborította az elmémet, de ezért figyeltem a másk sárgára, s a sebesült/halottra is.
Célpontom a furcsa csontokból álló létforma volt, s tudtam, nemsoká apró darabokra zúzom, ha addig élek is....
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 3:31 pm

Az energia, melyet a gyűrűből engedtél szabadjára, telibe találta a zselé-lényt, de látszólag semmi komoly sérülést nem okozott. Szétnyílt, majd mikor a sugár áthaladt rajta, akkor összezárult. Ide más taktika fog kelleni. Arkillo eközben észreveszi Jo-t és a többieket, és fejét hol rád, hol a ki csapatra emeli, úgy látszik elgondolkodott, kivel kezdje a dolgot. Végül meghozta a döntést, és neked otthagyta Slussh-t, ő pedig megindult Nova-ék felé.
- Nem lesz olyan konnyű, mint azt elsőre hitted, vörös! - hangzott a zselé-lénytől, és hangja kissé gurgulázó volt, mint mikor más fogmosás után gargalizál a vízzel. Nem tétovázott, és egy komolyabb teremtéssel indította a támadást.
Város romok - Page 2 Yellow_dragon_of_the_center_by_wishsayer-d5xv336
Egy sárga, a földön csak sárkányként emlegetett lényt hozott létre, mely leginkább a távol keleti kultúrában ismertes hüllőre emlékeztetett. A lény tekeregve közeledett irányodba, majd aranyszín pofáját szélesre tátva okádni készült, ám tűz helyett, szintén sárga színű, egyenes, határolt, sugarat lőtt rád, épp olyat, mint amilyennel te próbálkoztál az előbb.
Vissza az elejére Go down
Prischilla
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Prischilla


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ysmault

Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 18, 2014 4:42 pm

A csapásom hiábavalósága végett elkezdett rángatózni a szemhélyam, ami csak tovább növelte idegességemet, s ez szította gyűlöletemet eme furcsa,különös sárga massza iránt.
Felemelkedtem a levegőbe, s figyeltem amint létrehozza a sárga fényből álló sárkányát ami azonnal tüzet nyitott rám. A lézer egyenesen a hasamfelé tartott, s én meg se mozdultam, csupán akaratommal egy pontosan akkora lyukat képeztem rajta mint a lézernyaláb. Néha hasznos, hogy nincs tényleges fizikai valóm.
Amennyiben sikerült elkerülnöm, (mondjuk ha bekaptam volna a témadást, ugyanezt csinálom)
Dühödten előrerepülök a koponyafejű zseléhez, majd egész valómat eltüntetem, oly módon, hogy köddé válok, egy savas párafelhővé. Ahogy létem savas vére elpárolog s bekerül a gravitációmentes légkörbe, csak akaratom tartja egyben s egyre inkább a lény felé sűrítem. A gyűrű, mely létem formálja eközben a ködön kívül kering. Hirtelen egy furcsa, alaktalan, vörös lidércfényszerű kalitkát is vonok a savfelhő s a lény köré, hogy biztos ne menekülhessen. Ezután ha már el lett zárva, a párafelhő apró, egy centis lidércfényekké változik, s mindegyik lkezd sebesen száguldani, hogymár tűzsugárrá válik, s mindegyiket a dög felé fordítva, végtelen apró lyukat próbálok égetni, a savtól reményeim szerint legyengült, a zárkából kiutat kereső lény felé. Most nem érdekel él e vagy hal... Az elmém már nem ép ennyire.
Amennyiben sikerül a terv, s ártalmatlanítva lett a sárga mocsadék, lenyugszom, majd azonnal a marsi segítségére sietek, hátha tehetek érte valamit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 12, 2014 2:44 am

A sárkány átrepül rajtad, majd a visszatámadásod következtében a savas esővé válásod érzékenyen érintette, de különösebb hatása nem volt, a zselé elnyelt mindent, ám látható módon "füstölni" és sisteregni kezdett, és ahogy lényegi valód újra összeállni látszott, belülről feszítetted szét az idegen lényt, aki a szélrózsa minden irányába fröccsent szét, a Mars talajára hullva. Újdönsült, zöld barátod ekkor érkezett meg éppen, hogy segítségedre siessen, és nem messze innen a másik kisebb csapatot is szemügyre tudtad venni, bár csak két "embert láttál". Mire végeztél sárga ellenfeleddel, a gyűrűje már rég eltűnt, hogy új hordozót találjon magának. Marsi "barátod" sajnálatos módon nem húzta sokáig, és ha megnézed, az égési sérülései igen komolyak voltak. Ha tudod - ha nem, lekérheted a központi rendszerből - a marsiak legnagyobb gyengéje az egyszerű tűz, így egy ilyen mértékű sérülés könnyen és gond nélkül kiolthatta az életét.
- Minden rendben? - ért oda Nova kissé aggódó arccal.
Vissza az elejére Go down
Prischilla
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Prischilla


Hozzászólások száma : 45
Join date : 2013. Dec. 23.
Age : 30
Tartózkodási hely : Ysmault

Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimeVas. Júl. 13, 2014 12:48 pm

Hirtelen fogtam fel a dolgokat, s egyszerre villámcsapásként ért minden. A harag mely oly hévvel égett bennem mint még soha, épp a várt hatás ellentétét váltotta ki bennem. Összerogytam, s könnyes szemekkel előre hátra dőltem.
Életemben először gyilkoltam, s még szerencsétlen otthonát védő lényt sem tudtam megmenteni. Fogalmam sincs, mennyi ideig maradhattam mozdulatlan, ám végül felálltam. Nem, ez nem a megfelelő szó rá, hisz azt az ernyedt, test nélküli szellemlényről ki ekkor voltam, elég bajos lett volna azt mondani, hogy áll.
Hirtelen aktiválom erőm, s két koporsót formázok, mindkettő igen kecses, tiszteletteljes mű volt. Elősztör a marsit fedem be, majd a földet gyorsan felhántva, beleteszem otthonának porába, s visszatemetem. Rituálisan valamiféle imafélét suttogok, ám ateistaként elég nehézkesen megy. Végül az idegen darabjait teszem egy koporsóba, s küldöm el Atrocitushoz, ő talán meg tudja mondani miféle, s ugyan a gyűrűje elszállt, talán képes rájönni mifélre spektrumot használnak, ha meg már tudja, akkor se árt biztosra menni.
Nova Csöndben figyelte az eseményeket, nem zavarta, hogy nem válaszolok, eléggé látszódott rajtam úgyis minden. Végül nagyot sóhajtottam, s harag erejét ismét végigrámoltattam létemben s egészségesnek ható erős szellemlánykaként tértem magamhoz, s kíváncsian tekintettem az újonnan érkezők felé, s telepatikusan megkérdeztem novát:
- Kik ezek?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 9:48 pm

A szétfröccsenő savas, maró anyag váratlanul éri Nova-t, aki képtelen védekezni, és arcra, valamint a teste számtalan részére kapja az "égi áldást". Vékony füst, és halk, sistergő hang kíséretében az emberi hús bomlani kezd, mígnem teljesen "összeég", és Nova-ból nem marad semmi, csak egy halom füstölgő tetem. Túl sok halál egy napra, még sem tehet ellene senki. A marsi lény örök nyugalomra szenderült szülőbolygóján, de biztos, hogy lesznek, akik elégtételt akarnak majd venni, amiért beleavatkoztatok a dologba. A bolygó jelenleg csöndes, mintha tudnák, hogy egy testvérük elhunyt, és inkább átadnák magukat a gyásznak, semmint újabb, értelmetlen csatározásba folyjanak bele.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2014 6:23 am

A Mars gyakorlatilag halott bolygónak számít, a Földön legalábbis ezt hiszik, ám mutatkoztak jelek, hogy van élet, de mindenki jobban jár, ha nem bolygatják. Az elmúlt, rövid időszak csatározásait magán viseli, és a jövőben is magán fogja viselni a felszín. Nova olvadt testét belepi a por, Jo a karját vizsgálgatja, hogy miféle szerkezet lehet benne, vagy hogy tulajdonképpen ez az egész micsoda, és köze van-e ahhoz, amit Waller akart mondani neki korábban. A csapat a maga lelkiállapotával felszáll a hajóra, és haza indul, míg a vörös lámpás úgy dönt, ahogy akar, maradhat, de vissza is térhet Ysmault-ra.

Nem húzom tovább, mert felesleges, tudom, nyár van stb, no de a lényeg:
Prischilla: A kaland legnagyobb részében jelen voltál, végigvitted, és egész ötletes volt, amit csináltál. Kapsz jutalmul 3kr-et. Ha esetleg kevesellnéd, akkor írj még hozzá 10/10 pontot a gyűrűhöz. Very Happy Valamint 30 Hírnevet
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Város romok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Város romok   Város romok - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Város romok
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A város urai
» A város urai II
» A város urai
» Gotham Város (ki lehet egészíteni)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Egyéb területek :: Mars-
Ugrás: