DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 7:41 pm

Délelőtt kilencet ütött az óra. Penny betért egy kisebb bankba, ahová néhányszor eljött az anyukájával. Bent egy székre ül le és körbenéz. Körülötte legalább 15 személy van és mindenki különböző dolgokat csinál. Egy darabig eltart, míg Penny beszélhet az egyik alkalmazottal.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 8:13 pm

Csodálatos napra ébredtem pont arra való, hogy némi pénzt keressek. Erre viszont a legjobb megoldás ha kirabolunk egy bankot. Gyors és könnyed munka. Egy kisebbet választottam célpontnak reménykedve, hogy nem lesz olyan komoly biztonsági rendszer. Kis ideig a bank előtt mászkáltam fel s alá közben vigyorogva azon ábrándoztam mire költsem el azt a sok pénzt. Mikor beléptem gyorsan a fejemre húztam egy harisnyát majd előkaptam egy pisztolyt és elkiáltottam magam jó hangosan.
-Ez egy bankrablás! senki ne merjen mozdulni mert különben lövök.-
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 8:19 pm

Mindenki lehasal a padlóra, még Penny is, de közben figyeli a bankrablót. Míg figyeli, elkezdi levetni a hátizsákot.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 8:26 pm

Az emberek szétszórva helyezkedtek el a bankban így nehezebb volt őket megfigyelni. Űgy döntöttem mindenkit a legnagyobb tömeghez terelek.
-Mindenki menjen ehhez a kis csoporthoz! És nincsen ám semmiféle beszéd! Hehe. Maguk közben kezdjék kiüríteni a kaszákat!-
Ekkor vettem észre, hogy az egyik leányzó mozgolódni kezdett.
-Megmondtam, hogy ne mozdulj!- hördültem rá mély hangon majd tekintettemet arra a pár emberre fordítottam kik feltartott kézzel közeledtek a csoporthoz. Azért mélyítettem el a hangomat, hogy később ne tudjanak azonosítani.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 8:40 pm

Penny ránéz a rablóra és közben feláll, hogy megkísérelje elvenni a pisztolyt. Viszont mielőtt megkísérelné elvenni, előbb kicsit gondolkozik, nehogy rosszul süljön el.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 8:50 pm

A pénz szépen gyűlt azonban minden eltelt másodperc egy örökkévalóságnak tűnt. Egy hirtelen ötlettől vezérelve felkiáltottam.
-Kinek van a bank előtt az autója.-
Egy középkorú férfi remegve feltette a kezét.
-Rendben van akkor tépje ki a telefon zsinórt és kötözze meg ezt az izgága leányzót.-
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 8:58 pm

Penny morcosan néz rá a rablóra.
- Ha lenne is neki mivel megkötöznie engem, akkor sem tenné meg, mert ő nem rosszindulatú mint maga!
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 9:13 pm

-Ne beszélj vissza kislány különben csúnya vége lesz. Maga meg csipkedje magát! Nem igaz, hogy nem talál egy nyamvadt telefont sem. Akkor kötözze meg azzal ami van nem érek én rá erre.- dörmögtem mérgesen.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 9:24 pm

- Nem félek magától!
A férfi közben kap egy széles tekercs szigszalagot az egyik alkalmazottól, majd Penny mögé lép és leveti a hátizsákját.
- Sajnálom kislány. Ne haragudj.
- Nem a maga hibája.
A férfi x alakban teszi hátra Penny kezét és a szigszalagot használva összekötözi, majd Penny felkarjait is négyszer körbecsavarja, majd mindketten nézik a rablót, de Penny mérgesebben.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 9:44 pm

-Rendben van most kocsikázunk egyet ám ha valaki hősködni mer ennek a kettőnek annyi. Úgyhogy mindenki maradjon nyugton a helyén.-
Ezzel hármasban szépen beültünk az autóba és körbe körbe kocsikáztunk míg egy raktárnegyedbe nem értünk. Ott leütöttem a férfit és bezártam őket egy irodába. A helységben csak íróasztal volt néhány kampó és a földön pár üvegdarab. Az ajtón imitt amott lyukak voltak, de még kitartott az egyetlen ablakon pedig rács volt ám üveg nem. Régebben autókat szoktak szerelni ám rég tönkrementek így ideális rejtekhelynek bizonyult. Az épület másik végében számolgattam a pénzt miközben lehúztam fejemről a harisnyát mert már nagyon megizzadtam alatta.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimePént. Márc. 07, 2014 8:54 pm

Miután be lettek zárva, Penny próbál kiszabadulni, de segédeszköz nélkül nem megy neki.
- Nem értem, hogy miért húzta ilyen szorosra.
Penny odalép az ajtóhoz és kinéz a kulcslyukon.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 9:22 pm

Számon a vigyor egyre csak szélesedett miközben a pénzt számoltam. Csodás látvány volt ahogyan ott hevertek egymáson a tízesek és a húszasok. Azonban nem örömködhettem sokáig hisz tudtam hamarosan tovább kell állnom. Gyorsan visszapakoltam a zsákba a pénzt majd elindultam az iroda felé.
-A főnök nagyon boldog lesz. Örömében az összes kenyeret meg fogja enni.- mondta jó hangosan nem is gondolva arra, hogy kéretlen fülekbe juthat. az iroda melletti tükörben jól megnéztem magamat. Jól néztem ki az erős és dolgos karjaimmal bár a kissé fehér poros ingujjam rontott az összképen.
-Ne félj kislány valaki majd csak kiment titeket. Hehe.- mondtam majd elindultam gyalog a főnökhöz.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 6:27 pm

Penny nem értette ezt a kenyérevős mondatot, de nem érdekelte. Helyette szüntelenül ficánkolt, hogy kihúzza a kezeit, de a ragszalag nem akar engedni, sehogy sem. Penny leguggol, majd próbál felvenni egy üvegszilánkot.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 8:13 pm

Egy-két perce indultam el mikor rájöttem, hogy a maszkomat ottfelejtettem a raktárban. A nagyfőnök nemegyszer leszedte a fejemet amiért szanaszét hagytam a holmimat. Szerinte ezzel a rossz hozzá állással veszélybe sodrok mindenkit legalábbis ezt szajkózta folyton. Szép sarkon fordultam és fokozott tempóban visszasiettem az átmeneti rejtekhelyemre. Mikor visszaértem valami különös nesz ütötte meg a fülemet. lassan belestem az ablakon és láttam a kislányt aki már megint valami rosszban sántikált. Nagy csattanással kinyitottam az ajtót had jöjjön rá a frász.
-Ha ilyen mozgékony vagy sétálunk egy kicsit. Ám ha egy mukkanást is hallok megnézheted magadat.-
Ezzel odaléptem az íróasztalhoz és szerencsémre az egyik fiókban volt egy kés amivel könnyedén eloldottam a lányt. ezután karon ragadtam és elindultam a valódi titkos bázis felé.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 8:18 pm

Penny nem ijed meg a csattanástól és a fenyegetéstől sem. Miután végre megint szabad, a bűnöző megragadta a karját. Penny azonban nem hagyja magát és mepróbál kiszabadulni a szorításból, az ereje nélkül. Meg kell tanulnia önerőből is tenni dolgokat. Nem hagyatkozhat mindig a képességeire.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 8:28 pm

Vasmarkom szorításából senki nem képes kiszabadul egy ilyen törékeny virágszál meg főkép nem. Legalább is ebben a tévhitben voltam. Egyik kezemben a pénzes csomag volt a másikban pedig a lány. Nem telt bele sok idő mire egy újabb zseniális ötlet jutott az eszembe. Volt egy túszom akit szállításra is lehetett volna alkalmazni.
-Te kislány. Mit szolnál ha betenném ezt a sok pénzt a táskádba?-
ez természetes költői kérdés volt és a zacskóm kezemen lévő szabad újaimmal nyúltam a táskájáért.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 8:30 pm

Penny durván félreüti a bűnöző kezét.
- Nem nyúl a hátizsákomhoz!
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 9:32 pm

-A kis vadmacska!- mondtam majd egy jót kacagtam.
Mivel nem volt kedvem az utcán leállni vitatkozni ezért úgy döntöttem maradjon minden úgy ahogyan volt. Különben is csak néhány sarokra voltunk a pékségtől ahová tartottunk.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 9:36 pm

- Engedjen el végre!
Penny továbbra is próbál kiszabadulni a szorításból, majd a bűnöző talpába tapos, hátha kiszabadul.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 9:43 pm

Nem elég, hogy az kis vakarcs kiabálni kezdett még jól a lábamra is taposott. Ösztönösen elengedtem majd a fájós lábamat fogva ugrálni kezdtem. Nagy szerencsémre nem volt senki a környéken különben nyakig ültem volna a lekvárban. Kivörösödött arccal fújkodtam a sajgó lábamat. Ahhoz képest milyen véznának nézett ki elég keményen megtaposta a lábam. Pár pillanat múlva eszméltem csak fel, hogy ellengettem az egyetlen megmaradt túszt aki ráadásul látta az arcomat.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 9:53 pm

Penny nem ment sehová sem. Ehelyett megkísérelte sarokba kényszeríteni a bűnözőt.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 12:00 pm

Attól tartottam, hogy felveszi a nyúlcipót és akkor nekem meszeltek. Elrohan az első rendőrhöz akik nagy valószínűséggel lezárják az egész környéket. Egy két zsarutól meg lehet szabadulni hisz nem rendelkeznek valami nagy aggyal ám ha csoportosan jönnek abból baj is lehet. Viszont ő nem rohant el hanem egy harci kakas tüzességével szembe fordult velem. A kis naiv azt hihette, hogy némi önbizalommal képes engem sarokba szorítani ám elfelejtett egy rendkívül fontos tényt. Nálam ott volt a pisztolyom neki meg nem volt semmije. Nem mintha használni akartam volna szeretek vért ontani. Elővettem kis kézi fegyveremet és a mellkasára céloztam egy vészjósló mosoly kíséretében.
-Most kislány rendes viselkedsz vagy csúnya dolgok fognak történni.-
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 1:08 pm

Penny a pisztoly láttán megáll és engedelmeskedik. Nem azért mert fél, hanem mert nem elég tapasztalt ahhoz, hogy ilyen esetben megpróbáljon valami ellentámadást csinálni. Mérgesen nézi a bűnözőt.
- Hiába fogja rám azt a pisztolyt, nem félek. De mit akar még tőlem? Megvan a pénz amit annyira akart, úgyhogy hagyjon engem elmenni.
Vissza az elejére Go down
Nova
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Nova


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2013. Oct. 19.

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 1:27 pm

Alaposan végigmértem a hölgyeményt, hogy jobban lássam kivel állok szembe. Olyan dühös lett mikor ráfogtam a pisztolyt mind egy kis méregzsák.
-az, hogy miért viszlek az az én dogom. Hogy miért? Mert nálam van a pisztoly azért kislány.-
Majd ezután kissé halkabban csak úgy magamnak morogtam még pár szót.
-Nézze meg az ember már az emberrablás sem az igazi. Ezeknek fogalmuk sincs mi egy túsz feladata.-
Azonban tényleg igaza volt ugyanis teljesen kiment a fejemből miért is akartam magammal vinni. Morfondírozás helyet inkább megkíséreltem megragadni a karját a zacskós kezemmel, hogy tovább haladhassunk. Azonban egy autó közeledte meghiúsította a tervemet. Gyorsan nadrágom hátuljába dugva a fegyvert most már szabad kezemmel idegesen igyekeztem elkapni azt a pimasz csitrit.
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitimeKedd Márc. 11, 2014 1:39 pm

Penny csak nézi a bűnözőt.
- Mert magánál van a pisztoly... Ez nem jelenti azt, hogy vinnie kell engem csak mert telhetetlen a lopott pénzével.
Penny hagyja, hogy a bűnöző megfogja a karját. Úgy döntött, hogy előbb megtud mindent, amit csak lehet, majd amint alkalom adódk elszökni, Penny már menni is fog a rendőrségre.
- És csak hogy tudja, sokkal jobb volt megkötözve lenni, mint hallgatni a maga parancsolgatását...
Valójában Pennynek egyáltalán nem tetszett a megkötözés, de úgy érezte, hogy mondania kell végre valamit.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása   Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Penny és Nova: Egy bankrablás megakadályozása
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Penny vs Bane
» Penny vs Batman
» Penny vs Leroy
» Penny vs Justin
» Penny és Lupin: Labirintus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Szabad játék-
Ugrás: