DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 A Robinson park

Go down 
+18
Joquinn
Lupin
Airie
Kártyás ember
Zöld Íjász
Michael White
Abakura Ryuu
Kevin Chase
Madárijesztő
Tyson Chandler
Night-hunter
Amethysta
Matt Dent
Emily Bluebell
Batman
Bruce Bendingfield
Kétarc
Vadmacska
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 20, 2012 7:40 pm

Az odavezető utón minden rendben volt. Nem történt semmi gond. Ahogy megéreztem a Park nagy bejáratához, rengetek emlék járta át az agyamat. Kiskoromban én is sokat játszottam itt a barátaimmal és a szüleimmel. De az márt csak a régi múlté. Most nem azért vagyok itt, hogy a gyerekkel fogócskázzam hanem, hogy végre végett vehessek ennek a rohadt bűnözésnek. Azzal beléptem a park kapuján. A park, ahogy mindig is ismertem most is tele volt élettel. A gyerekek egymással és szüleikkel játszottak, mintha semmi gondunk nem lett volna, mintha Gotham mindig is ilyen lett volna. Ahogy bementem márt elhatároztam, hogy mit is fogok csinálni. Megpróbálok mindent megtudni a múlt heti gyerekrablásról. Addig kérdezősködök, amíg normális információval nem tudnak szolgálni, ez alatt neveket, kort, nemet, hogy mégis hányan voltak. Viszont nem akarok olyan feltűnően kérdezősködni, nehogy a végén azt higgyék, hogy valami besúgó vagyok, vagy rendőr mert még nem akarok bajba kerülni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 23, 2012 1:28 pm

Miután körülnézel, konstatálod nem éppen a megszokott mennyiségű látogató van a park területén. Nappal általában sokan vannak itt, de most szinte teljesen kihalt a környék. Pár eltévejedett felnőtt sétál a gyér napsütésben, szorosan magukra húzzák a ballonkabátjukat, és kart karba fonva andalognak. Távoli padokon hajléktalanok próbálják rögtönzött fekhelyeiken átvészelni a nyirkos hideg téli időszakot, mely talán nekik a legrosszabb ebben a városban. Na meg egy család is van itt. Apuka, anyuka és két apró lányka. A tizedik életévüket talán csak a nagyobbik tölthette be. Kabátjuk vastag, és rózsaszín. Úgy néznek ki, mint két hatalmas mozgó vattacukor, még talán boldognak is lehetne őket mondani, de szülők szemében a beletörődést, és a tehetetlenséget véled felfedezni. Játszanak a gyerekekkel, de belül búskomorak, és kétségbeesettek. Talán minden család, így érezhet most a városban. Mégis volt elég lelki erejük, hogy tettessék a boldogságot, kihozzák a gyerekeket, és játszanak velük, mintha mise történt volna. Ez az igazi szülői szeretet, a lányok hangos kacagása, és boldogsággal teli gagyarászása mindent megváltoztathat. Rajtad áll, kit pécézel ki, és vallatol ki?
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Jan. 25, 2012 6:40 pm

A park üres volt, csak pár hajléktalan feküdt a padokon illetve egy négyfős család játszott nem messze a bejárattól. Számomra sokkal szimpatikusabb volt ez a család, mint az a pár hajléktalan, akik ott feküdtek a koszos régi padokon. Így hát az irányt feléjük vettem. Leültem a mellette lévő padra majd ránéztem a férfira és csak annyit mondtam:
- Milyen szép gyerekek, milyen aranyosan játszanak egymással.
- Nekem is két gyerekem van, csak ők most épp otthon tanulnak, mert holnap dolgozatott írnak-, remélem a férfi nem lesz velem otromba és majd minden kérdésemre fog tudni válaszolni.
Jaj , viszont , hogy én milyen bunkó vagyok , be sem mutatkoztam a nevem :John és itt lakom az egyik panelben.

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 2:52 pm

Az apuka meglepődötten tekint rád. Majd egy kicsit megütközik, hogy ilyen ismeretlenül szólsz hozzá. Nem éppen az a város, ahol az emberek egymással csak úgy barátságosan viselkednek. Na meg amikor megemlíted a gyerekeit, főleg hogy milyen szépek a gyanakvása még inkább az egekbe szökik.
- Háááát…. Öhm… Igen azok. De tudja mindig a közelükbe vagyunk a feleségemmel, nehogy valakinek furcsa gondolatai támadjanak. – Az utolsó szavakat igen csak megnyomja, csak hogy a füledig is eljusson mit is feltételez rólad. Végül mikor bejelented, neked is vannak gyerekeid, felenged egy kicsit.
- Igen, a kölykökkel elég nehéz, főleg mikor nem akarnak tanulni. A nevem Mike örülök, hogy megismerhetem. Ő ott a kis Johnny, na meg Sue, és a feleségem Johanna. – Majd mintha egy kicsit újra feléledne benne a gyanú. – És mit keres itt lent a gyerekek nélkül? – Teszi fel a kérdést, ami talán tényleg betalál. Mit kereshet egy korodbéli férfi a városi parkban, ebben az időben, egyes egyedül?
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 27, 2012 4:37 pm

A férfi eleinte nem volt valami barátságos, de ezt valahogy meg is értem Gotham mostanság nem valami barátságos. De szerencsére mikor meghallotta, hogy nekem is vannak gyerekeim, ami persze nem igaz egyből elővette a barátságosabb. Bemutat a gyerekeit és feleségét. Kezdett feloldódni az a rideg hangulat, de ez sajnos nem sokáig tartott. És egy érdekes kérdést tett fel nekem. Hogy mit is keresek itt valójában egyedül:
- Hát igazából ez egy hosszú és eléggé szomorú történet, de röviden elmondom, ha nem gond.
- Postosan egy éve rabolták el az egyik legjobb barátomat itt a parkba és azóta megfogadtam, hogy minden hét e napján kijövök a parkba és megemlékezem rá. Hát ezért vagyok most itt egyedül. Nagyon kell figyelnünk másokra főleg a gyerekeinkre nehogy bajba kerüljenek.
- Nem tudom , hogy mostanság olvastad e a híreket de kb 1 hete raboltak el pár gyereket a parknál .
Nem tudsz esetleg valamivel többet, hisz én is itt lakom és eléggé érdekelne, mivel ott van a két gyerekem és nem akarom, hogy bajba kerüljenek?

Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Jan. 30, 2012 10:10 pm

Az apa a téma hallatán eléggé feszeng. Nem sokan szokták rázúdítani problémáikat, és régi tragédiáit egy családi délutánon. De mikor rátérsz a gyerekrablásos témára, még jobban próbál kivergődni valahogy a helyzetből.
- Hááát... - Kezdi tarkóját vakarva. - Én is hallottam a dologról, és sajnos hozzá kell tennem ismertem is az egyik áldozatot. Egy kislány volt, az épületből ahol lakunk mi is. - Mutat az egyik közeli házra. Ekkor lép közbe a feleség. Mint aki eddig is veletek beszélt volna, vagy csak az asszonyi pletykafészek tört előre, simán átveszi a társalgás folyamát, és elkezd beszélni.
- Szegény Natalie. Eddig sem volt jó sora szegény gyereknek. És most meg ez. - Egy sóhajt eresztett meg. - A kettő "B" mindig nagyon hangos volt a sírásától. Mind azt akartuk bárcsak ne sírna, és most hogy már nem halljuk, azt kívánjuk bárcsak újra sírna. - Szörnyű az élet, ha már az emberek is ilyet kívánnak egy kislánynak. A válaszok sokat elmondtak, de még több új kérdést vetnek fel.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 11:52 am

A férfi ismételten elégé titokzatosan beszélt velem illetve válaszolt a kérdéseimre. Kezdtem majdnem feladni az egészet, de szerencsére ott volt a felesége, aki szó nélkül belevágott a beszélgetésünkbe és elmondta, hogy ő valójában mit is tud a lányról. Tehát a neve Natalie és kettő ”B” épületében lakott. A családi hátterét sajnálatos módon nem tudom, de Johanna elárulta azt is, hogy a lány sokat sírt, amire arra következtetek, hogy verték, vagy, hogy nagyon rossz körülmények között nevelkedett föl. Ezek után a nőre nézek és megpróbálok még több dolgot kivenni belőle, hogy még mit is tud Natalie-ról.
- El tudná nekem mondani, hogy pontosan milyen körülmények között növekedett föl?
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 2:03 pm

//Na akkor becsatlakozik Asley is, ha jól értesültem.//

A nő meglepődik a kérdésen, de még mielőtt még valami is eszedbe jutna, hogy gyanakszik a nő, hamar pontot tesz az eltévelyedett gondolataid útjára.
- Még, hogy nevelkedett? BAHH!!! – Ad hangot a nemtetszésének. – Hát szegény gyerek bármit is csinált biztos, hogy nem volt jó az apjának. Ütötte verte azt a gyereket, ahol érte. – A férje megragadta a karját feleségének, csitítólag. A nő belelovallta magát a dologba, éppen hogy csak nem habzik a szája az új pletykáinak célpontja felé.
- Nyugodj meg drágám. Ezt nem tudhatjuk, csak sejtéseink vannak. Annyi biztos, egyedül az anyja volt kedves a gyerekkel. Az apa alkoholista, de még így is szerencsésnek mondható. Nem mindkét szülője volt vele rossz. – Hömmög mellé a férj. Hát igen, még az is szerencse, ha csak az egyik szülő tesz rosszat a saját vérének. Legalább látszólag az anyjai ösztön dolgozott a nőben, és próbálta csökkenteni gyermekét sújtó keserűséget.
- Na igen, szóval a gyereket elengedték iskolába, és ennyi. Nem nagyon láttuk máshol, csak otthon. – Tárja szét a karját. – Ott meg hát mindig be voltak zárkózva. Gondolom őrizni a tüzet, hogy ki ne aludjon. – A nő szinte megvetően mondja a szavakat. Megvan a véleménye a családról, és hát meg is lehet érteni. Amit elmondtak itt, az mind szörnyűség.

Kezdő bűnüldözőnek min is akad meg elsőnek a füle. Gyermekek eltűnése, kiket családi fészek sem tartott vissza, hogy örökre eltűnjenek a kereső szemek elől. A hírek terjednek az utcán, de senki sem foglalkozik vele. Hogyan is tudnának, mikor sokan halnak meg napról-napra ugyanazokon az utcákon, ahonnan a gyerekek eltűntek. A rendőrségnek nincs kapacitása, vagy csak nem akar foglalkozni ilyen dolgokkal.
Így hát csak a magányos Cselszövőnek van affinitása megkeresni az ártatlan lelkeket. Robinson Park kerületében tűnnek el a gyerekek. Legtöbbje szegény sorból való, és a környező épületekben lakik. Már a város több részén is tűntek el, de ide koncentrálódik az incidens. A park még a mostani helyzetben is virágzik, és megnyugvást hozhat a megkínzott lelkeknek. Most pedig itt állsz a park bejáratánál, és a következő lépésen gondolkozol.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 5:55 pm

- Értem és köszönöm.
Remek, ahogy gondoltam. A nő egyre feszültebb és idegesebb, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar egy tucatnyi információval halmoz el, de az a baj, hogy ez még sajnos nem elég. Még több mindent meg kell tudnom a lányról. Tehát az anyja elmondásuk szerint normális volt és az apja pedig alkoholista.
- A lányt és a szüleit körbe tudná írni? Hány évesek? Hogy néztek ki? Rendelkeznek e esetleg valami szokatlan külső tulajdonsággal? Illetve volt e a lánynak tevére?
- Kérem, segítsenek mindenbe, amiben csak tudnak ez egyben az ön érdekük is.

Majd ismét a nő szemébe nézek várva a válaszát. Remélem minden kérdésemre fognak tudni válaszolni.
Vissza az elejére Go down
Tyson Chandler
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tyson Chandler


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Dec. 21.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 01, 2012 9:25 am

A hírek épp elég szörnyűek, de az talán annál is inkább, hogy nem tesz senki semmit. A park bejárata előtt, már jelmezemben állok, és agyamban sajnos sok minden lejátszódik, aminek nem kéne. Rengeteg a "ha", és a "talán" gondolataim között. Bosszúsan szorítom össze fogaimat, és öklömet, majd egy másodpercnyi szünet után egyből bevetem magamat a park sűrűjébe. Bár nem tudom merre is kószálhattak el a gyerekek, vagy hová vitték őket, de a Robinson park nagysága és olykor kétes hírneve miatt az első célpontom. Az sem utolsó, hogy a média mind a környékről eltűnt kicsikről számolt be, szóval itt kezdem a kutatást. Próbálok nem feltűnő lenni, és a sűrűben közlekedni, lombok között ugrálni, és az árnyakban meghúzva lopódzni. Bár nem tudhatom biztosra, hogy találok-e itt valamit, de jobb nem magamra hívni a figyelmet, már azonnal, hogy beléptem a parkba. Fogalmam sincs, hogy igazából mit keresek. Talán egy iskolatáskát, vagy egy elszakadt ruhadarabot, ami az egyik ágon akadt fenn, vagy egy elejtett kisautót. Bár hogy is, remélem hamar szagot fogok, és megtalálom az eltűnteket, még mielőtt valami bajuk esik...
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 9:26 am

//Gondolom nem tevére Very Happy gondoltál, hanem testvérre//

A sok kérdés hallatán, amik talán már kicsit követelőzőek is, a szülők elhallgatnak. Valamit gyanítanak, és ez nem éppen a legjobb neked. Elbizonytalanodnak, és elkezdenek egymás között súgni egy-egy titkos szót, majd a férfi hátrébb tolja élete párját.
- Hogy értette, hogy a mi érdekünk? Ki maga, és mit akar igazából? – A szemében gyanú szikráját látsz, talán mégsem az vagy akinek mutatod magad. Ez pedig ebben a városban veszélyes, és akár az életével is fizethet, aki nem figyel oda eléggé.

A növényzet suhogása megnyugtató talán túlságosan is. Akár egy lakatlan vidéken lennél, nem hallod a város zaját, se a más civilizációra utalót. Akár csak a paradicsom, cselszövés lenne talán vagy ez tényleg az, aminek látszik. A város szíve tényleg ennyire élettel teli lett volna mindig, csak eddig nem sikerült elmenekülnöd a mocsokból? Se szemét, se mocsok, még egy eldobott cigaretta csikk sem jelzi, hogy erre emberek is élnek. Csak a növényzet suhogása az, ami eljut a füledig.
A fák életerősek könnyedén közlekedsz rajtuk, az egyiken még valamilyen ismeretlen gyümölcsöt is felfedezel, ami legjobban egy almára emlékeztet, de mégis más egy kicsit. Ebben az évszakban ez merőben meglepő, de mielőtt még jobban megvizsgálnád a hangokat hallasz. Gyermekhangokat, vidám kacarászó, boldogsággal teli hangokat. Sikongatnak, és nevetnek. Közelebb érve meglátsz egy idilli képet, két gyermek játszik egy tisztáson a bejárathoz nem túl messze. Anya és apa egymást ölelve néznek, de a képet elrontja egy ballonkabátos alak. A szülők furcsán méregetik, és mintha hátrálnának tőle. A gyerekek még nem vettek észre ebből semmit, nem úgy mint te.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 10:31 am

/ igen, csak véletlenül félre írtam Very Happy /



Ez így nem maradhat tovább, márt, nem bíznak, bennem azt hiszik, hogy valami bűnöző vagyok, pedig nem. A fenébe is most mit csináljak. Nem szabadna már is lelepleznem magam. Nem tudhatják meg, hogy valójába ki is vagyok, és hogy milyen erővel is rendelkezek.
- Hogy ki is vagyok és, hogy mit akarok?
- Nem vagyok más, mint egy egyszerű polgár, aki végre végett akar vetni ennek a rohadt bűnözésnek, ami itt folyik Gothamban. De elsőnek is szeretném megtudni, hogy miért történnek itt a Robinson Park területén ilyen nagy számban gyerekrablások. Ezért kérem, hogy segítsenek, nem kértem semmi más dolgot csak annyit, hogy mondjanak el mindent, amit csak a lányról tudnak, mivel minél előbb le akarom zárni ezt az ügyet. És még csak zárójelbe hozzá tenném, ha én lennék az, aki itt elrabolja, a gyerekeket akkor nem itt lennék és nem arról a családról kérdezgetnék, akinek a gyerekét márt, a kezeim között tartom.
Vissza az elejére Go down
Tyson Chandler
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tyson Chandler


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Dec. 21.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 02, 2012 2:04 pm

A fák ágai erősek. Erősebbek, mint azt reméltem volna. Nem voltam még sosem a parkban, de nem hittem volna, hogy Gothamben találok ilyen életerős növényzetet. Kicsit furcsa az éles ellentét a város mocska közepén álló gyönyörű park láttán, de nem tulajdonítok nagyobb jelentőséget neki, csak úgy mint az eddig nekem ismeretlen gyümölcsnek. Ám egy ballonkabátos alaknak annál inkább. Nem tetszik nekem, sem az, hogy a közelében két gyermek van. A szüleiket is látom, de azt is, hogy nem tetszik nekik az illető. Nekem sem... A lombok között megbújva figyelek egy darabig, de nem lépek. Látni szeretném, hogy mi történik. Nem akarok bakot lőni, és értelmetlenül felhívni magamra a figyelmet. Éber maradok, és ha kell azonnal a földre ugrok. Ám addig is a lehető legközelebb próbálok jutni a helyszínhez, és a két játszó gyermekhez.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 03, 2012 1:48 pm

A szavaid hallatán a házaspár jobban félni kezd. A fellépésed, vagy csak a kijelentéseid nem tetszik nekik. Ez Gotham City minden idegentől tartózkodni kell. Lassan hátrébb lépnek még egyet, majd még egyet, de végül a férfi összeszed annyi bátorságot, hogy válaszolni is tudjon.
- Nem tudom, miről beszél. Senki nem mondta, hogy ezek emberrablások voltak. Azt hittem, hogy csak bandáznak az utcákon, vagy valami hasonló. – Végül úgy látszik megtörik az erősebb akarat felett, és végre válaszol a feltett kérdésekre. – Hát olyan százharminc centi magas lehet, rövid barna haja van, és mindig egy napraforgóbabát fogott a kezében. Eléggé megtört az arca, mint aki sokat szenvedett, alig látszik, hogy a tízes évei elején járna. Az apa negyvenes pocakos, kopaszodó, és borvirágos orra mutatja, erősen iszik. A felesége is hasonló idős lehet, de rajta nem látszik mindez a szörnyűség, mindig ápolt és mosolygós. Talán csak ő maradt a család szívéből, szegény asszony. Nem hála a teremtőnek nincs testvére szegény lánynak, talán az is így járt volna. – Hüppögnek nagyon, és jobban összehúzzák magukat. Hát a szomorú történet mindenkire hatással van, még talán a fák lobjai között mozgó Cselszövőre is. A jelenetet látja, de hallani nem hallja mit beszélnek egymással. Csak azt, hogy a család kicsit jobban elhúzódik, meg hogy a gyerekek eddig még semmit sem vettek észre a dologból, csak játszanak önfeledten tovább. Rohangálnak, és bujkálnak a bokrok levelei között.
Vissza az elejére Go down
Tyson Chandler
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tyson Chandler


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Dec. 21.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 9:32 am

Hallani nem hallom miről beszélget a ballonkabátos és a házaspár, bár jó lenne, de fontosabbak most a gyerekek, ha valóban veszélyben vannak. Így az idősebbeken csak egy-egy rövid pillanatig tartom a szemem, főként a gyerekek azok, akik érdekelnek. Önfeledt játékuk kicsit magával ragad és pár pillanatra el is felejtem miért vagyok itt. Mikor a bokrok közé rohannak, csak akkor eszmélek fel, és kicsit még közelebb próbálok jutni a picikhez. Bár a ballonkabátos messze, nem tudom hogy miként jutna ide úgy, hogy engem is kicselezzen. Minden esetre megosztom a figyelmemet jelen helyzetben és várok. Várok a további fejleményekre.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 4:02 pm

Egyre jobb még több információkat kapok. Legalább most márt, nagyjából ismerem a családot meg a gyereket. Ha még időben vagyok, akkor lehet, hogy a Pakban hát, ha megtalálom a babáját.
- Köszönöm szépen az eddigi információkat, márt, csak egy kérdésem lenne, remélem arra fognak tudni válaszolni. Pontosan melyik iskolába jár a kis lány? Illetve van e még esetleg valami fontos információ, amit elfelejtetek mondani?
- Ha esetleg ezekre válaszolnának, tényleg békén hagynám magukat és elmennék a dolgomra.
Majd a nőre nézek és várom a válaszát, remélem tényleg fog tudni a kérdésemre válaszolni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2012 3:13 pm

A figyelem megosztása nem nehéz. A gyerekek olyan zsivajjal vannak, hogy még egy vak is tudna rájuk figyelni. Játszanak az már biztos, mintha a világon nem lenne más csak ők, és a szórakozás. Se gond, se bú, se baj, csak a vigaszság, és az öröm. Talán még a nap is máshogy süt rájuk, ahogy futkároznak, és fogócskáznak a fák között.
A közeledés könnyedén megoldott. Fáról-fára mászol, akár egy majom, és senki sem vesz észre. Elég jól teljesítesz, még magadat is talán megleped vele, hogy a lopakodás ennyire bele van ívódva az ereidbe. A véredben van a lesből megfigyelés, de az is lehet, hogy apádnak köszönheted mindezt.

A család erősen gondolkodik, mit is lehetne erre felelni. A férj tanácstalanul néz ki a fejéből, talán még azt sem tudja, hogy a saját gyerekei, hova járnak iskolába, de ez egy keményen dolgozó apától elnézhető, és ahogy számítottad az anya válaszol.
- Hát tudja ide az állami körzeti iskolába jár a kislány, ahova a miénk is. Hát nincs semmi más, ami eszembe jut. És neked? – Teszi fel házaspárjának a kérdést, de ő csak ingatja a fajét. Úgy néz ki minden kérdésedre megkaptad a válaszod, amit feltettél. Mást már nem tudnak válaszolni arra, amit kérdeztél. Kicsit oldódott a hangulat, de még mindig sandán pillantgatnak rád. Cselszövő ezt látja, de hallani még mindig nem hallja a beszélgetésüket.
Vissza az elejére Go down
Tyson Chandler
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tyson Chandler


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Dec. 21.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 07, 2012 5:50 pm

A megfigyelésemben semmi hézag nincs. minden simán megy, nem vesznek észre sem a gyerekek, sem a szülők, de még a ballonkabátos sem. Legalábbis nem látom rajtuk a tudatosult tényt, hogy valaki a fák között sompolyog, és nem egy rágcsáló, vagy egy madár az. Egészen közel jutok a gyerkőcökhöz, és önfeledt játszadozásukba még én is belemerülök egy pillanatig. A ballonkabátos továbbra sem tetszik, de kezdem úgy érezni, hogy nem sok köze van az eltűnésekhez, hisz ha már akart volna tenni valamit, gondolom megtette volna, vagy a szülők is jelét adták volna valaminek ami nem tetszik nekik. Bár így távolról eléggé mély beszélgetésnek tűnik az egész. Sok minden megfordul a fejembe, de nem akarok még mindig elhamarkodni semmit. Nem vagyok én még szuperhős, és nem akarok bakot lőni. Most csak várok. Szerintem a türelem lesz az ami itt a fegyveremmé válhat. Amint kellően közel kerülök a gyerekekhez, csak csöndben figyelem őket. Ha esetleg távolodnának tőlem, akkor őrangyalként követem a duót.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 6:06 pm

Szerencsére a nő ismételten tud válaszolni a kérdésemre. Több kérdésem viszont, márt nincs, ahogy megígértem békén hagyom őket.
- Szeretném megköszönni a segítségüket, nagyon sokat segítetek nekem azzal, hogy tudtak válaszolni a kérdéseimre - majd miután elköszöntem felállok a padról és az erdő sűrűje felé veszem az irányt. Hogy miért? Természetesen a nyomozás érdekében. Körbejárom a Park területét, hátha találok valami fontos dolgot. Akár egy ruhadarabot, egy táskát vagy bármit. Lehetséges, hogy az a napraforgóbaba is itt lapul az egyik bokor alatt. Remélem ez a sok információ nem hiába való volt és sikeresen be tudom majd fejezni a nyomozást.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 09, 2012 2:20 pm

A lapuklás jól megy Cselszövőnek, miközben látja a ballon kabátos fickót elköszönni a szülőknek látszó emberektől. A férfi teljesen véletlenül pont a lány irányába veszi az útját. Főleg mivel az egyik út is arra vezet. A gyerekek továbbra is játszanak, és nem tűnnekúgy, mitha arrébb akarnának menni, míg egyszer az egyik felnéz.
Lassú vontatott nézés ez, a gyerek szemei pedig szinte teljesen fehérek. A rejtőzködésnek vége, pont téged bámul, és most már semmi esélyed nincs a figyelem elkerülésére. Egy nyüszítésre emlékeztető hang következik. Elnyújtott akár egy kutya, melyre verés vár. Majd hirtelen éles gyermeki sikollyá válik. A kisgyerek retteg, a meglepetés, vagy talán valamilyen mélyebb ösztöntől vezérelve ad hangot érzéseinek. Mindkét gyermek megáll, és csak nézni tudnak, de menekülni nem. A hangmagasság szörnyen nagy, akár pohár is ripityára menne, ha lenne a közelben.

Eközben Night-Hunter elindul a több hektáron, vagy négyzetkilóméteren attól függ, hogyan is számoljuk a dolgokat, elterülő parkot felderíteni. Csak ha méterenként áll meg és néz körbe akkor is napokba telne a dolog. A Robinson Park-ot több tucatnyi út, és még több betonozatlan csapás hálózza be, de még így is megannyi hely van, ahova ember évenként ha egyszer vetődik.
Ahogy elindul találomra az egyik úton, és nézelődik csalfa nyomok után kutatva, hangos sikoly ütheti meg a fülét. Az egyik gyerek adja hírül a világnak, hogy valami baj van, és nem is kicsi. A kisgyerek a fák lombjait bámulja, és remeg a félelemtől.
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 10, 2012 3:28 pm

A beszélgetésem után elindultam a Park területén nyomokat keresni. De ez nem volt valami könnyű esett. A park területileg túl nagy volt. Több hektárnyi volt az egész. Rengeteg út keresztezte egymást, nem beszélve azokról a csapásokról, amik nem voltak teljesen kitaposva illetve leaszfaltozva. Őszintén szóval nem találtam túl sok esélyt rá, hogy én itt bármilyen nyomot is találjak, akár egy babát is vagy egy táskát. Egyre jobban el voltam keseredve, de tudtam nem adhatom fel olyan könnyen. Ahogy sétáltam nyomokat keresve, egy ismerős hang ütötte meg a fülemet. Mi ez az üvöltés? Ezek azok a gyerekek, akikkel előbb beszélgettem. Gyorsan megfordultam, majd visszarohantam a családhoz. Szerencsére a képességeim miatt ez percek alatt megtörtén. Ahogy megláttam a gyerek rémült arcát, leguggoltam mellé majd én is megnéztem azt a helyett, amitől a gyerek annyira megijedt. Egy bokor tövében egy ismeretlen alakot szúrtam ki.
- Megvagy! –kiáltottam fel hangosan. Ezt nem hagyhatom csak annyiba. Gyors mozdulatokkal felálltam, majd a bokor tövében állva vártam, hogy az ”ismeretlen” végre előmásszon.
Vissza az elejére Go down
Tyson Chandler
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tyson Chandler


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Dec. 21.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeKedd Feb. 14, 2012 9:40 am

A gyerekek kiszúrnak, és egyből rémülten kiáltanak. Pillanatra megijedek. Nem tudom mit csináljak. Próbálom halkítani őket, és csitítani, de csak egy pillanatig. Nem hibáztatom őket, elrontottam. Oda a rejteknek, és a kilétemnek. A ballonkabátos egyből a kicsik felé veszi az irányt, és van egy olyan érzésem, hogy ő nem az akinek elsőnek néztem. Mikor kimondja, hogy megvagyok, össze rándul a gyomrom. Nem én vagyok a bűnöző, én csak segíteni akarok. Néhány másodperces hezitálás után úgy döntök, hogy jobb ha előjövök, mintha menekülőre fogom, mert akkor nem mosom le magamról, hogyha megvádolnak bármivel is. A fa lombjából előbújva, az egyik ágra kimászva leugrok a földre, majd kiegyenesedve kicsit feltartom a kezem.
-Tévedés lesz.
Kezdek bele a mentegetőzésbe, majd észhez kapok. Most nem az ártatlan kis Ashley vagyok az iskolában, hanem az álarcos igazságosztó. Kezdeti tétovázó, és kicsit bátortalan arckifejezésem, már amennyire a maszk takarásából ez kivehető, éles váltást vesz. Eltökélt, magabiztos, és erős nő külsejét ölti, kiállásom is változik, talán némileg fenyegetőbb lesz, kezeimet leengedem, és folytatom.
-Én az eltűnt gyerekek után nyomozok, szóval nehogy feltartóztasson.
Mondom, bár lehet nem vagyok eléggé meggyőző, kicsit furcsán is hangzanak ezek a szavak a számból. Nem vagyok én szuperhős, csak kezdő... kezdő álarcos lány, aki azt hiszi ezzel valami jót tesz. Minden esetre próbálok tapasztalt és erős kisugárzást átadni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Feb. 15, 2012 10:39 pm

A sikoly elhal, nem Night-Hunter közbelépésétől, hanem mert valamilyen túlélési ösztöntől vezérelve elkezdenek hátrálni a lurkók. Igaz nem tett semmit az álarcos nő, még. De ezt nem tudhatja senki, hogy nem is fog. Így hát a két igazságosztó egymással farkasszemet nézve várja, a következő mozdulatot.
A gyerekek rettegő arccal, és szemekkel tartják a távolságot, miközben a jelenet utolsó szemlélői, a szülők is tisztes távolságból lesik, mi is fog itt kibontakozni. Két idegen, több nézővel, egy koszlott város, zöld szívében. A lehetőségek határtalanok, de nem kell jósnak lenni, hogy lássuk, ebből már nem lesz harc, csak kooperáció.


//Ha akarjátok jöhet több kör beszélgetés, ismerkedés, és akkor nem szólok bele. Ha nem akkor írjátok ki OFF-ba//
Vissza az elejére Go down
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimePént. Feb. 17, 2012 2:52 pm

szerintem mehet OFF-ban amíg nem ismerjük meg egymást/

Az ismeretlen ember végre kilépett az „árnyéka” mögül. Mikor kilépett a bokor mögül elég nagyot csodálkoztam. Ez egy lány, akinek arcát maszk takartja és nem lehet idősebb, mint 18. És ruhája leginkább valami farsangi jelmezre utal. Mit keres ezt itt és minek bujkál a bokor mögött? Minek van rajta egyáltalán maszk? De ezekre a kérdésékekre egyből megkaptam a választ. Tehát ő is az eltűnt gyerekek után nyomoz. Amikor ezt kimondta köpni-nyelni nem tudtam.
- Te?- kérdeztem vissza eléggé furcsán és érhetetlenül.
- De minek, neked mi közöd van az egészhez? Az is lehet, hogy te vagy az egyik rabló gyermeke, aki épp az áldozatait figyeli. Inkább vedd le a maszkod és meny haza aludni.Későre jár
. Ahogy a szemébe nézek elszántságot és bátorságot látok, de ennek elenére még nem nagyon hiszek neki.
Vissza az elejére Go down
Tyson Chandler
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tyson Chandler


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2011. Dec. 21.

A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Feb. 20, 2012 10:39 am

Lehet nem a ballonkabátos a gyerekrabló, de nem kell sok, és már is kiváltja ellenszenvemet, mikor megszólal. Alábecsül, és azt hiszi haszontalan vagyok. Hát legyen. Kissé magamra veszem a szavakat, és nem tudom olyan könnyedén elengedni.
-Én?!
Rivallok rá egyből a vádaskodás után. Hangom ezután eléggé agresszívvá, és kihívóra vált.
-Hát nekem aztán semmi közöm az egészhez! De amúgy sem kell a magadfajta engedélye! Nem vagy te senkim, szóval ne mond meg mit tegyek!
Mondom majd pár lélegzetvételnyi szünet után folytatom kicsit vissza vett indulattal.
-Amúgy meg az a közöm van az egészhez, hogy cseppet sem tetszik, ha kisgyerekek tűnnek el minden nyom nélkül.
Kissé fölényesen mondom, majd a két gyermekre nézek, és próbálok mosolyogni rájuk, majd a szülők irányába nézek, és végül ismét vissza a ballonkabátosra.
-Ha meg már itt tartunk, én is gondolhatnám magáról, hogy kiadja itt a jóságos nyomozót, vagy mi maga, aztán tőrbe csalja a kicsiket. Szóval igazolja magát, míg szét nem rúgom a seggét.
Ezzel a labda a férfinál van. Lehet kicsit gyerekesen viselkedtem? Most már mindegy. Nyugi kislány jól csinálod eddig... Remélem...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Robinson park - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Robinson park
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sheldon park
» Park környéki lakónegyed
» Vernon emlék park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Robinson park-
Ugrás: