DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 A Robinson park

Go down 
+18
Joquinn
Lupin
Airie
Kártyás ember
Zöld Íjász
Michael White
Abakura Ryuu
Kevin Chase
Madárijesztő
Tyson Chandler
Night-hunter
Amethysta
Matt Dent
Emily Bluebell
Batman
Bruce Bendingfield
Kétarc
Vadmacska
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 15, 2012 9:27 am

Szerencsére a cselszövő is benne volt a szövetkezésre, és belátta, hogy egyedül ő sem fog semmire menni. És egy kis ismerkedés után, belevágtunk a lecsóba.
- Hát a szülök, majd fordultam vissza a bejárati kapu felé, ELTÜNTEK. A rohadt életbe, most mit csináljunk, pedig fontos szerepük lett volna a nyomozásba. Ha szerencsénk van, akkor talán még itt vannak a közelbe és utol tudjuk érni. Vagyis csak te én addig átvizsgálnám a park azt a részét ahol a beszélgetést folyattuk a szülőkkel. Persze csak ha nincs semmi ellenvetésed. Ha van bármi jobb ötleted, akkor csak szólj. Nekem még az is a fejembe volt, ha meglátogatnánk Natali szüleit, tudod az a lány, akit nem rég raboltak el a park területről. Talán az ő szülei is tudnának segíteni nekünk. Tehát te mit javasolsz, megpróbálod megkeresni a szülőket, amíg én átvizsgálom a park azon részét ahol a beszélgetést folyattuk, vagy miután átvizsgáltuk közösen a parkot felmennék Natali szüleihez? Persze ha van valami jó ötleted akkor csak szólj bátran.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Márc. 21, 2012 10:05 am

Cselszövő gyorsan a kívánt irányba tekint, majd bólint egyet. Úgy látszik egyetért a tervvel, és egy intéssel el is indul a „szülők” felé. Míg te ott maradsz egyedül a parkban. A zöld fű, a kéknek mondjuk nem mondható éggel. A téli táj itt, mindig sáros, koszos, de a park most valósággal ragyog. Így hát visszatérsz a társalgás színhelyére.
Semmi különöset nem látsz, aminek talán nem kellene ott lenni. Meg hát pontosítani kellene a keresés feltételeit. Hát ha lehet egy szemét a fűben, aminek nem kellett volna ott lenni. Vagy egy nézelődő alak, aki gyanús lehet. Esetleg egy virág, ami ebben az évszakban nem is kellene ott lenni. És tényleg ott van.
Egy virág, ami nem hogy ebben az évszakban, de egyikben sem kellene fellelhetőnek lenni. Igaz nem vagy egy botanikus, de hogy trópusi növény éljen itt, annak aztán tényleg nagyon kicsit az esélye. Az túlzás, hogy él, mert már az elszáradás végső határán van, de a két szemed láttára fonnyad össze, hihetetlenül gyorsan. Ez pedig minden csak nem természetes dolog.
Eközben Cselszövő eltűnik a sarkon, és feltehetően utolért szülőkkel diskurál. Az új felfedezésed lehet fontos, de az is lehet, teljesen felesleges. Rajtad áll, hogy mit is kezdesz vele, talán más irány, vagy talán pont ez a jó?
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 3:57 pm

Végül a cselszövő beleegyezett és a szülők után ment, remélve hogy majd el tudja őket kapni.
Addig viszont én visszamegyek oda ahol a beszélgetést folytattuk. Ahogy visszamentem a helyszínre semmit nem találtam. Hiába néztem jobb is és balra is semmi kézzelfogható dolgot nem találtam, míg végül le nem néztem a lábam elé. És akkor megláttam egy hihetetlenül érdekes dolgot.
- Egy virág ilyen időben? Mit keres ez itt?- tettem fel a kérdéseket saját magamnak.
A virágnak márt nem volt sok hátra így kénytelen voltam mintát venni belőle, mivel nem nagyon ismerem a virágokat így nagyon óvatosan bántam vele. Az is lehet, hogy mérgező.
Elsőnek is megpróbáltam lefotózni a telefonom segítségével. Majd a kardom végével mintát vettem a leveleiből, a szárából és a virág részéből, amit egy üres flakonba tettem, amit nem messze a földön találtam, és végül kitéptem a virágot a helyéről és azt is egy külön üvegbe helyeztem. Persze ezeket a folyamatokat mind végig kesztyűbe és nagyon óvatosan csináltam. Most kivételesen nem a cselszövő után mentem, hanem az egyik ismerősömhöz, aki egy botanikus kertben dolgozik és ezek mellet még kutató is. Ő hátha a segítségemre lesz. Szerencsére itt lakik a közelbe és még nincs is túl késő a felkereséséhez
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeVas. Márc. 25, 2012 11:11 pm

//Nagyon szép kezdeményezés csak, így tovább. Ezt már szeretem Very Happy //


A virág darabjai, és értékes részei máris hozzád kerülnek, te pedig kifelé veszed az irányt. A terv jó, sőt szinte tökéletes, azt leszámítva, hogy Cselszövő újra egyedül marad. De hát ez a város már csak ilyen. A növény meglepő, de míg próbálod bizonyítéknak elrakni, folyamatosan szárad el, és mire sikerül elrejteni biztonságos helyre szinte már minden mozdulatra porlik.
Amilyen gyorsan csak tudod elviszed ismerősödhöz. A megjelenésed nem kis meglepetés számára, de ettől függetlenül, minden ellenérzés nélkül segítségedre siet. A növény, ami megmaradt belőle nagy fejtörést okoz neki. Szemüvegét feltolja, és egy kávé mellett próbálja elmondani mit is ókumlált ki.
A Robinson park - Page 5 Otto_Octavius_%28Earth-58163%29
A virág egy dél amerikai virágra hasonlít, azt leszámítva, hogy egy teljesen új mutációja lehet annak. A virág hallucinogén, legalábbis az eredeti. Az ottani törzsek régmúlt emlékek felidézésére, és különleges látomások előidézésére szokták használni a virágának porát, amit csak közvetlenül virágzás idején lehet elérni. Erről csak annyit tudott meg, hogy ugyanúgy a virágpor az, ami valamilyen hatással lehet az emberre, de ez már elvileg rég elvirágzott. És nem hiszi el, ha azt mondod hogy pár perce még teljes pompájában díszelgett.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 29, 2012 1:50 pm

//Köszi Smile //

Miután megérkeztem a ház kapujához, csöngettem, majd pár perccel rá egy ismerős alak bukkant fel a kapualjban.
- Üdv Ronald, remélem nem zavarok, a segítségedet szeretném kérni egy virág felismerésébe- mondtam viszonylag halkan a kapuban. Miután ő is visszaköszönt bekísért a laborjába.
A laborja nem egy átlagos kis helységnek nézett ki. Tele volt érdekesebbnél érdekesebb műszerekkel, de nem akartam húzni az időt, rögtön a tárgyra tértem.
- Tehát Roland mit tudsz erről a világról- majd kivettem zsebeimből az üveget és a virág mintáit is egyaránt. Eleinte nem nagyon ismerte föl, de miután jobban átvizsgálta rájött, hogy dél amerikai hallucinogén virág mutációja lehet. Mivel nem nagyon titkolózhattam előtte elmondtam, hogy mi is történt. Elmeséltem, hogy egy, két gyerekes családdal beszélgettem, de miután egy harmadik személy beleszólt a beszélgetésembe, így nem tudtam a családra oda figyelni és ez alatt a szülők elhagyták a gyerekeiket és beszívott állapotba kerültek. Az természetesen a mondókámból kihagytam, hogy én valami hős szerűség vagyok. Ezek után még megmutattam a fényképet, amit a virág eredeti állapotáról készítettem és átadtam neki a mintákat is, hogy jobban át tudja, vizsgálja. Addig én viszont nem fogok elmenni innen, megvárom, hogy még Ronaldnak mit sikerül kideríteni.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeVas. Ápr. 01, 2012 5:45 pm

Roland átvizsgálja teljesen, és csak két óra múltán izzadságtól csapzottan, na meg fáradtan botorkál elő, házi laborjából. Úgy látszik tényleg komolyan veszi a dolgot. Na meg hát, te se szoktál gyakran kérni tőle ilyen szívességeket.
Elmondja, hogy a virág teljesen elszáradt, és már csak az alap dolgait tudta megnézni. A kép sok segítséget adott neki. Többet nem tud, mondani a tulajdonságairól a virágnak, de azt már igen, hogy volt egy nő bizonyos Dr. Pamela Lillian Isley, foglalkozott vele. A legutóbbi információja róla, vagyis publikálásáról, ebben a tárgyban, a Giordano Botanikus Kertben tenyésztette, hogy új gyógyszert csinálhassanak belőle az Alzheimer kórosoknak. A kutatásai félbeszakadtak a kertben történt incidens óta, de a feljegyzések, és iratok, fontos dokumentumok ez ügyben még ott lehetnek.
Miután mindent elmondott, beleroskad a kényelmes fotelébe, és újabb hajmeresztő kéréseden agyal, mivel is fogsz most előállni, hogy a lassan éjszakába forduló napját még jobbá tegyed.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Night-hunter
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Night-hunter


Hozzászólások száma : 60
Join date : 2011. Dec. 20.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 02, 2012 2:50 pm

Mialatt Ronald a virággal foglalkozott a laborjában én addig a konyhában üldögéltem és vártam. Két óra múlva, fáradtan kijött a laborjából, és elmondta, hogy mit sikerült kideríteni abban a két órában. De sajnálatos módon márt nem sokat. Viszont azt megtudtam, hogy egy Dr. Pamela Lillian kísérletezett a növénnyel, hogy újfajta gyógyszereket tudjon előállítani az Alzheimer kórosoknak, de valami incidens miatt abba kellett, hagynia a kutatást.
- Ronald milyen incidens történt a kertbe, amiért abba kellet Pamelának hagyni a kutatást. Illetve pontosan merre találom meg azt a botanikus kertet?
A nyomozás érdekében kénytelen vagyok meglátogatni az a „kertet”, de a parkban látottak miatt úgy érzem, hogy kéne kérnem egy gázálarcot biztonság kedvéért Ronaldtól.

// Szerintem a következő postodat nyugodtan írhatod úgy hogy a Botanikus kert felé vettem az irányt, ha nem gond //
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeKedd Ápr. 03, 2012 7:50 pm

Roland meglepődik a tájékozatlanságodon, de hamar túlteszi magát rajta, és átmegy a másik szobába. Elkezd kutatni, jó sok papírt nyálaz át, majd kivadász közülük egy régebbi számát a Gotham Gazette-nek. Az újság főcímén ezt olvasod, mikor a kezedbe nyomja:
A Robinson park - Page 5 52421163colbertloseswww

A gyilkos Arkhamba került
A napokban történt különös gázok által keletkezett légszennyezés, amely a Botanikai kertből indult útjára, megkezdett egy lánc reakciót, aminek áldozata néhány gothami polgár lett, és a lelkes természetvédő, Pamela Lillian Isley. A hölggyel kezdődött minden, aki a gáz egy mellékhatását tapasztalhatta magán, a rendőrök feltételezései szerint, egy kísérlet miatt. Megfertőzte józan ítélőképességét, és egy fakitermelő cég igazgatóira támadt. Közülük négyet maga ölt meg, és további kettőt, feltételezett bűntársai, kiket a rendőrségnek nem sikerült elfogni. A magát Méregcsókként nevezett ms. Isley a város egyik őrző védőjének köszönhetően, Genzonak hála már Arkham vendégszeretetét élvezheti, és több pszichológus is kezelés alá vette az egykoron még tisztes polgárt.
Gordon nyomozó és társai, még az elvarratlan szálak után nyomoznak, hogy végleg lezárassák az ügyet. A Robinson parkban történt affér után, alaposan átkutatták a környéket, ahol is néhány helyszínelő mintát vett a talajból, hogy kivizsgálják az esetleges rendellenes elváltozásait annak. De mivel nem találtak nyomós indokot a karantén alá helyezés miatt, ismét a nép számára elérhető a környezet. További nyomozásokat végeznek még Méregcsók feltételezett bűntársai után, és remélik a mielőbbi eredményes munkát.


Ha lenne még valami kérdésed akkor felteszed, ha nem akkor taxit hívsz //feltételezhetően// és elindulsz a város botanikus kertje felé.

Folytatás: Giordano Botanikai Kert
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 24, 2012 12:07 am

Denevérakták - Természet gyermekei
Prológus


Esti órák, a nap már rég elérte legalacsonyabb pontját, és már csak a mesterséges források adnak egy kis fényt. A rendőrségi testület lezárta az egész parkot, senki sem tudja miért, a város csendes, és mégis valami történik. Egy titkos háború kezdete, amit maguk a rendőrök kezdtek, és ők is fognak befejezni. Minden osztályról itt vannak az emberek, családjaikat, szeretteiket, barátaikat hátra hagyva, egy titkos parancsnak engedelmeskedve, senkit sem engednek be a zöld területre. Kordont vontak köré, senki sem juthat be élve.
A Robinson park - Page 5 14uytcw
A városban mégis szervezkednek ellenük. A rendőrőrsön gondterhelt emberek veszik kezükbe a fegyvereket, egy titkos sötét szobában, halálos játékszerekkel fegyverzett tagok indulnak meg a tiltott hely felé. Egy céllal Méregcsóknak ma este el kell tűnnie, vagy így vagy úgy. Pár sarokra állnak meg az ostromlók, társaik ellen fognak vonulni, olyanok ellen, akikre eddig az életüket is rábízták, és most mégis szörnyű tettekre készülnek ellenük. A másik csapat szinté életük legnehezebb csatájára készül, a rendőri testület nagyobb része előttük áll, őrültségnek tűnik megtámadni őket, ám a munka az munka, és ezért nem kevés üti a markukat.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 6:56 pm

Méregcsók faalkotmányán ül, és nézi rettegő védenceit. A parkot védi a rendőrség, de hozzátok is elértek a pletykák. A város ellenetek fordult, a kis béke oázisotok, mit közös erővel hoztatok létre, most veszélybe került. A rendőrség erői, melynek Méregcsók parancsol, már délelőtt óta kordont vont a Robinson Park köré.
Ám ezek az erők sem menthetnek meg titeket örökké. A természet az utolsó mentsváratok, meg a saját magatok. A kis közösségben alig vannak ki harcra foghatók, de te köztük vagy Ryuu, ám a növények, maguk nagyobb hatalmat képviselnek, mint a kint rátok leselkedők együtt véve. Ám egyetlen gond van velük, mint a kígyó, a ti kis közösségetek is csak egy embertől függ. Pamela Isly ha elvész, minden erőtök, semmivé foszlik. Ha levágják a fejét a kígyónak, a test elpusztul, ezért mindennél fontosabb megvédeni őt.

Egy lehetetlen pillanatban, megcsörrent egy telefon az utcán. Majd ahogy haladtál tovább a csörgés folytatódott, és végül rájöttél téged szólítanak. A kagyló másik végén az alvilág informátora, az összekötő, ki mindenről tud, és mindent megoszt, persze csak nagy összegekért, nem más mint Kalkulátor.
Jelentkezett nálatok, és jó kis munkát ajánlott, sok pénz, és nagy kockázat. A természet úrnője ellen kell vonulni, áttörve az egész Gotham Városi Rendőrségen, be a fészkébe, ahol a növények hada vár titeket, csak hol véretekben fürödhessen. Erre pedig egyikőtök sem mondhat nemet.
Csak egy saroknyira vagytok a parktól, ott a találka. Mint sejtettétek, maga a munkaadó, vagyis inkább a közvetítő nincs itt, csak ti zsoldosok, kik a meló oroszlán részét fogják elvégezni. A kis összejövetelen alig vagytok, de hát egy csendes gyilkosság. Bementek elintézitek Méregcsókot, és mielőtt még az egész város rátok vetné magát, már el is tűntök. A találkozón már megjelent egy eléggé kétes alak, mintha minden hús csak úgy foszlana le róla. Ám fájdalom jelét egyáltalán nem mutatja, csak furcsa mosoly ül ki az arcára, ahogy végigméri leendő társait. A másik is egy férfi, ő már inkább e világi. Elég sok fegyvere van, és a ruhája is kommandósra emlékeztet, hát még a felszerelése. Ám valami nincs vele rendben, tartása megtört, mintha hatalmas tragédiát élt volna át, és a világon már semmi sem számítana neki. És végül te Amethysta, kitűnsz a tömegből, szépségeddel, és megjelenéseddel. Felsőbb rendű vagy, még ha nem is tudják ezek a sehonnaiak.

Egy másik kis csapat legtöbben rendőrségi egyenruhában vannak, de van köztük pár maszkos bűnüldöző is. Aranyszem szedte össze ezt a tucatnyi embert. Méregcsók átvette az irányítást a GVR felett, és a zöld igazságosztó lassú hónapok alatt a legjobbakat felszabadította, hogy végre cselekedhessen. Ám valami keresztülhúzta a számításait, a maffia hamarabb cselekedett, és így nektek is lépni kellett.
Az egész rendőrség kivonult, és ti neki fogtok menni. A terv egyszerű, mint egy faltörő kos, rohantok a kordonnak, és egy válogatott kis csapat átcsusszan, hogy bejuttassa Méregcsókba az ellenszert, és véget vessen hatalmának.
A vezetőn kívül, van még maszkos jelen, egy gyönyörűséges , motorral érkezett, és a legjobb szó rá a jégkirálynő. Ha ránéz is valaki, a jégkék szemétől megdermed a vér, és felforr a vér. Minden megdermed körülötte, még a motoron is jégrózsák vannak, pedig több mint harminc fok van.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 12:18 am

Újabb adag injekciót nyomtam magamba. Hálás voltam Aranyszemnek, amiért azon kevesek közé választott, akiket felszabadított Méregcsók "átka" alól, de ezt az injekciózós részt ki lehetett volna hagyni. A bilincsem az övemen, a gumibot a kezem ügyében, fegyver csőre töltve, a célző működik, a golyóálló mellény pedig remekül védi a mellkasom. Aranyszemmel és a többi felmentettel együtt a többiek ellen vonulunk. A rendőrökön kívül van egy pár maszkos igazság osztó is, aminek hirtelen nem tudom, hogy örüljek-e vagy sem, ám amíg nem támadnak nekem, addig nincs semmi problémám velük. Leellenőrzöm a fegyverem, a tár tele, és csőre is van töltve. Az alkaromra szerelt szerkezetet is lecsekkolom. Mielőtt ide jöttem, akkor töltöttem fel teljesen, így van benne nafta bőven. Eddig mindig csak a tartály felét töltöttem meg, most viszont mind a két karomon tele van töltve. Vagy segít, vagy kinyír, de egyre jobban kezdek megbékélni ezzel a cuccal. Nem egy alkalom volt már, amikor kisegített a sz@rból, és az utóbbi időben kevésbé leszek öntudatomon kívül. A képességemmel ugyanez a helyzet. Fang emberei ellen tökéletesen bevált, és bár véletlen volt, hasznosnak bizonyult. Azóta úgy gondolom, hogy megéri foglalkozni vele, és a növények elvileg nem is nagyon bírják a savat, úgyhogy ennek kimondottan hasznát vehetem, ám oda kell figyelnem a használatra. Ha kiderül, még mindig kirúghatnak, annak ellenére, hogy mellettük dolgozok és nem ellenük. Ekkor eszembe jut, hogy a legtöbb "katona", akiket Méregcsók használ rendőrök. A kollégáim, és én most ellenük vonulok harcba, és nem hiszem, hogy lesz esélyük ellenem. Így biztos nem, és ettől a gondolattól kicsit megborzongok. Ezt a részét, ahogy az injekciókat is, el szeretném kerülni. Szólnék, de egy nő robog be a motorján. A lénye fagyos, és amikor elkapom a tekintetét az Antarktisz jegességét látom a szemében.
~ Ki ez a nő? - teszem fel magamnak a költői kérdést, de a nő már el is robog mellettem. Gatyarohasztó meleg van, ő meg begurul ide, és hozza a hideg levegőt. Remélem Aranyszem tudja, hogy mit csinál, és kiket hívott, mert nem szeretnék ebből különösebb problémát.
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 19, 2012 11:46 am

[hmmm.....ujabb kaland nem is rossz......szegény szegény méregcsók rossz lóra tet...vagyis növényre...hahahaha......]

[na de lássuk is kik vannak itt....egy eléggé szimpatikus fiatalember egy foszló arcu tstű valaki...ahh......és ez a másik?? hát ez sem kutya.....na de ideje lenne megismerkedni velük....hátha segíthetünk egymásnak...vagy valami ilyesmi.....]

-Héj te....[ohh..hogy is kell??milyen rég beszélgettem és ismerkedtem már??.....ja igen köszönés...]

-Nos gondolom ön messziről érkezett tekintve hogy enyhén foszlik...hahaha[jajj nem birtam ki ezt a poént...]
-Egyébként ha nem ismerne Amethysta vagyok....és ön??
[köszök rá foszlóarcú társamra]
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimePént. Júl. 20, 2012 1:57 pm

/elnézés, csak nyaraltam XD, amúgy jellemző, hogy mindenki ellen kell már megint játszanom Very Happy, de legalább mellettem van Méregcsók is/

Méregcsók táborában valami elképesztő nyüzsgés volt. Lányok szaladgáltak össze vissza, fiúk markolásztak mindenfélét, és minden egyéb. És sajnos jogos volt a pánik. Valamely furcsa módon tudomást szereztünk, hogy a Gothami hatóság, illetve néhány bűnüldöző be akar hatolni a parkba egy bizonyos ok miatt. Ez pedig, hogy elfogják Méregcsókot, sőt néhány pletyka szerint ki is akarják végezni őt. Én egyiket sem akartam, és ennek két oka volt. Már végre otthon félére találtam ismét, és mivel nem akartam, hogy otthon nélkül teljenek a menekültek további napjai. Így hát Tapmanccsal az oldalamon mindenben segítettem, amiben csak tudtam. Már jó pár embernek segítettem, amikor is Tapmancs hirtelen legyökerezett. Kis hallgatózás, szimatolás után, hátra csapta fülét, és egy hatalmas vonyítást engedett ki magából, ami elég messze halhatóra sikerült, ha jól sejtettem. Nem sokáig töprengtem ezen, rögtön tudtam miért csinálja ezt. Elég sokan vannak a park körül, és biztos akad köztük, pár igen furcsa alak is. Ezzel a hírrel próbálom megtalálni Méregcsókot. Ha sikerül megtalálnom, akkor közlöm vele a rossz híreket.
- Sajnálatos módon rengeteg rendőr található a park környékén. ÉS ez nem biztos, de pár furcsa alak is van. Nem tudom biztosan, mivel Tapmancs ezt sajnos nem tudhatja. – mondtam, ám folytattam – szeretnék engedélyt kérni tőled, hogy melletted harcolhassak!
És csak vártam a válaszra. Ha engedélyt ad, akkor kérdezősködök a tervéről, már ha van.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 21, 2012 10:19 am

Pár napja, legnagyobb meglepetésemre, felkeresett Aranyszem, hogy segítsek. Nem igazán értettem, miért pont tőlem, hisz bár voltak sikereim, úgy éreztem, kudarcaim nagyobbak s volt is vele összetűzésem, de nem mondhattam nemet. Elmondta, amit tudnom kellett, időpontot, helyszínt - ahogy ismertem, pár dolgot megtartott megint magának, de ez majd kiderül út közben. Próbáltam szólni a többieknek is, de nem tudtam elérni őket, így egyedül kellett mennem.
Próbáltam időben odaérni, nagyjából sikerült is, még érkeztek utánam is emberek. Rengeteg zsaru volt köröttem, elég ritka alkalom. Vagyis... ha Aranyszemmel vagyok egy csapatban, akkor kettőből kettő. Egész sok rendőrnek sikerült beadnia a szérumot, de valami azt súgja, hogy még így is kevesen vagyunk. Ha még csak Méregcsókkal kellene megküzdenünk, még egész jó esélyeink lennének, de a többi rendőr... necces.
Méregcsókkal még sosem találkoztam személyesen, illetve egyszer láttam messziről, de ez akkor is más. Pletykákat viszont hallottam, valamint Sarah is mesélt róla, szóval vannak elképzeléseim. Sőt, Löket is mondta, hogy összefutott vele egyszer, még dumáltak is egy jót. Kár, hogy most nem csak egy könnyed teázásról lesz szó.
Körbenézek, hátha látok egy ismerős arcot a rendőrök közt, de elsőre nem tűnik fel senki. Egy csinos motoros lány viszont felkelti az érdeklődésemet. Talán ő is egy maszkos? Lehet, többen is vagyunk itt, csak most nem látok senkit sem rajta kívül. Erről jut eszembe, hol van Aranyszem?
Körbenézek, hátha meglátom. Mikor jöttem, felmértem nagyjából, hogy mivel állunk szemben, s elég nehéz lesz átverekedni magunkat a zsarukon. Viszont Aranyszem azt mondta, hogy csak néhányan jutunk át a zombikon, a többiek feltartják őket, hogy beadhassák a bentlévők az ellenszert. Ha sikerül megtalálnom és nem zavarom éppen, köszönök neki és kezet nyújtok:
- Helló, rég találkoztunk. Gondolkoztam a bejutáson. Szerintem én be tudnék vinni legalább egy embert, de lehet kettőt. Ha kábellel közlekedem, egy, ha a háztetőkön ugrálok, két embert is be tudok csempészni - legalábbis ugyebár korábban tudtam, akkor most is sikerülni fog.
Ha meghallgatott, megvárom, mit válaszol és hallgatom a tervét.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 23, 2012 5:50 pm

Méregcsók a kevés hadra fogható ember körül néz, és nem kicsit lepődik meg Ryuu kinyilatkoztatásán, amit egy elégedett mosollyal fogad. A fiú még csak nem is van teljesen beavatva, mégis bátor szívvel fog a béke és a természet mellett harcolni.
Lassan odasétál az ifjúhoz, és egy csókot lehel a homlokára. Mind buzdításként, mind valami sokkal különösebb miatt. Egy apró kis magvacska jelenik meg bőr felszínén. Csak egy kis semmiség, és talán jelentősége sincs, míg a környezet el nem kezd változni körülötte. A növények, mintha csak hallgatnának a gondolataira, mintha minden parancsnak engedelmeskednének, és megtennék a legkisebb kívánságot is.
Az első csókot, több is követ. Minden harcos kap egyet a homlokára, de a hatás gyorsan elmúlik. A növények kapcsolata ahogy jött meg is szűnik, ám választ is kaptok nemsokára.
- Ti lesztek az én tisztjeim. Harcosok jönnek, hogy elvegyék az édent tőlünk. Adok egy fegyvert, amivel megvédhetitek. De nem lehetek ott veletek. A kapcsolatot fent kell tartanom, a búvóhelyemen leszek és mindent megteszek, hogy segítselek titeket. A flóra a világ legerősebb fegyvere, használjátok jól. - Ezzel a kis beszéddel elfordul, míg mindenki aki nem tud fegyvert fogni, vagy nem kapott különleges erőt, visszavonul odújába.
Méregcsók elmegy, és ha nincs semmilyen kérdés, akkor elvonul saját kis kuckójába. Csak pár perc telik el, és máris megérzi minden homlokon csókolt, a körülvevő növényzetet. Milliónyi fűszál, és több száz fa van a parkban, növényi szárak, és ágak várakoznak parancsaitokra. Csak arra, hogy megvédjétek a parkot, és úrnőtöket.
Ám nem csak ennyit vesztek észre, minden letaposott fűszál, minden letört gally, mindent érzékeltek. Azt is, hogy a titeket védelmező rendőrök kordont vontak a park köré. Azt is, hogy két csapat vár arra, hogy betámadjon titeket. Már csak egy újabb parancs jön, lehelet finom, de annál jobban teljesíteni akarjátok. "Építsetek csapdákat, készüljetek fel a beérkezőkre!"

A kis trió hamar átesik a megismerés minden formáján. Van itt mit látni, és nem Amethysta a legfurcsább ebben a kis társaságban. A foszladozó férfi, ha egyáltalán az, válaszol is szívélyesen.
- A nevem Mr. Bone. - Hangja, mintha csak egy halott szájából jönne, ám még nem is fejezte be. - Ismerlek téged. Te vagy az a politikus. Mit keres egy ilyen nő egy ilyen munkán? - Teszi fel a kérdést, ám hallgatag maszkos cimborátok is megszólal, csak úgy bejelenti nevét.
- Stalker. - És már fordul is vissza a fegyverit ellenőrizni. Ilyen mordályokat még nem is nagyon láttál. A tűzereje nem kicsi, ám mielőtt még válaszolhatnál Amethysta, egy nektek szóló hívás fut be.
Egy nem látott kivetítő gépezet kapcsolódik be, és a közeli sikátor falára vetíti a képet. Maga kalkulátor szól hozzátok. Nem szólt előre az utolsó megbeszélésetekről, de hát ti csak azért engedelmeskedtek.
- Na hát végre munkatársaim elérkezett munkátok napja. Kicsit pontosítok a körülményeken. Legalább három tucatnyi rendőr áll köztetek, és a park között. Nem akarunk nagy feltűnést, áldozatok száma nincs megszabva, de ha lehet minimalizáljátok a gyilkosságokat. Legalábbis a rendfenntartók körében. Végezzetek Méregcsókkal, bármi áron. Utána megkapjátok jussotokat, és részesedéseteket a munkából. - Ezzel a rögtönzött képernyő eltűnik, és újra csak ti hárman maradtok a sikátor hideg falai között. Távoli zsibongást hallotok, a rendőri szirénák fényét, és készülődést, a nagy összecsapásra.

Aranyszem tovább folytatja, sofőrje az arctalan, névtelen nő, kinek alakja egy modellével is felérne, egy dobozt hord körbe. Nem túl nehéz, de mindenkinek jut a tartalmából.
- Na akkor uraim és hölgyeim. Mint tudják azok ott a kollégáik, és bármennyi harag, és düh is gyűlt össze magukban, az elmúlt hónapok alatt, nem saját akaratukból cselekszenek. - Nagy levegő, csak hogy talán ez egy kicsit lenyugodjanak az itt álldogálók. - A hölgy körbeviszi a már ismerős ellenszérumokat, ez az egyik legnagyobb fegyverünk a kint lévők ellen. Mint gondolom mindenki sejti, nem... kellene halálos fegyvereket használni a kollégák ellen. Közelharc lesz, van mindenkinél gumibot, sokkoló, gázspray, és gránát. Használjátok bölcsen, többen vannak, és csak a szérumok beadásával, tudjuk átbillenteni egy kicsit a mércét. A feladat egyszerű, mint a legtöbben rendőrkordonon fogtok maradni, és ott veszitek fel a harcot, addig egy kis csapat. Télkirálynő, Sárkány, én, és még aki át tudja verekedni magát, behatolunk a parkba. Ott sokkal több veszély, és szörnyűség vár ránk, mint kint. Aki csak teheti maradjon az parkon kívül. A kis csapatommal betörünk, és megállítjuk Méregcsókot. Ha legyőzne titeket a túlerő, akkor tűnjetek el. Társ vagy nem társ, ők talán nem lesznek olyan jó fejek, hogy a pisztolyaik az övtáskájukban marad. - Ezzel úgy látszik be is fejezte a beszédet, vagy eligazítást vagy bármi is legyen. A válasz nem ujjongás, és még csak nem is elismerő mormogás. Inkább csak a beletörődött izgalom, várakozás a harc előtt. Ezzel előre lép, és egy hevederrel karjára csatol egy adag injekciós tűt. Mindenkinek jut belőle, és már halad is a park felé, a rendőrség tagjaival a nyomában.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Júl. 25, 2012 7:56 pm

Akármennyire is nézelődtem, Aranyszemet nem találtam meg a tömegben. Kérdezősködtem is a társaságban, de egyre inkább nem találtam. Végül feladtam a keresést, gondoltam, előbb-utóbb úgy is előkerül. Csak pár pillanatot kellett várnom, már elő is tűnt, mint egy konferanszié.
Figyelmesen hallgatom, hogy mindent elraktározzak. Igaz, sok információt újfent nem mond el, csak amit már amúgy is. Úgy tűnik, csak hárman vagyunk maszkosok, vagyishát ha nem számoljuk a sofőrjét. Remélem azért többen jutunk majd be, mint három. Ha más nem, akkor tényleg felkapok valakit és beugrom vele.
Közben megérkezik a sofőrök gyöngye a szérummal.
- Helló. Köszi - mondom, mikor átadja az átadnivalóját, amit elrakok a zsebembe.
Nincs kedvem semmi mást mondani, mert ki tudja, mi lesz belőle. Kétszer bókoltam neki, s egyszer tetszett neki, máskor meg majd kinyírt miatta. Úgy vélem, jobb, ha inkább nem próbálkozom egy harmadikkal.
Elindulok a többiek után a tömegben, próbálván az első három sorban maradva. Azon gondolkozom, hogy gyalogoljak, vagy ugorjak fel valahova. Bevallom, elég furcsán érzem magam, mintha egy focimeccsre mennék xy rajongótáborral. Nem igazán tetszik, s ezért egyre vonz a gondolat, hogy felülről szemléljem az eseményeket. Végülis, még könnyebb is lenne a behatolás a számomra.
Kilövök egy kábelt az egyik közeli épület azon részére, ahol még el tudnék helyezkedni és onnan lassan közlekedni. Megpróbálok együtt haladni a többiekkel - nem szeretném, ha valami balul sülne el azért, mert nem várom meg őket.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 3:55 pm

Aranyszem folytatja a feladat ismertetését. Van amiben nem értek vele egyet, de túl egyszerű lenne a dolog, ha valahol nem lennének ellentétek. A parkban lévő rendőrök nagy többségét ismerem, és tudom mikre képesek, ám ez most más. Most Méregcsók befolyása alatt állnak, és mint ilyen, képtelenség előre megjósolni bármit is velük kapcsolatban. Ahogy a nő hozzám ér, elveszek én is néhány fiolát az ellen anyagból, amit majd a bent lévőknek kell beadnunk. a feladat egyszerűnek tűnik, de koránt sem lesz az. Aranyszem három emberével akar behatolni a parkba Méregcsók ellen, de az már most tudom, hogy kevés lesz. A sokkolóval és a többi fegyver mellett magammal viszek még néhány gumilövedéket, ami tömegoszlatásra tökéletes, és most is nagy hasznát fogjuk venni, mégsem halálos kimenetelű. Arra pont elég, hogy amíg a földön elterül, az ellenszérumot a szervezetébe juttassuk.
- Számíthatsz rám, Aranyszem. - címeztem neki, de úgysem hallottam, és így leginkább egy bíztatás volt önmagamnak. A szérum hatását már éreztem is, ahogy felmegy bennem az adrenalin a közelgő csata okán, egyre jobban érzem, hogy meg kell nyomnom a megfelelő gombokat a karomon lévő szerkezeten, hogy bevethessem az erőt, amit egy gyökér dokitól kaptam, de végkifejletében jól sült el a dolog. Már csak a vezény szóra várok, hogy indulunk, és onnantól kezdve az elsődleges célom, hogy eljussak méregcsókig. Egy ampullát neki teszek félre az én készletemből, ez biztos, és ha bárki az utamba áll, a gumilövedék és később a Venom elintézi helyettem.
- Indulhatunk, fiúk? - néztem hátra a többi GYRE tagra, akik szintén csőre töltötték a gumilövedékeket.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 4:19 pm

Méregcsóktól kapott képességemet, máris használatba vettem csapdák építésére. Sok fát utasítottam arra, hogy a földhöz közeli gyökérzet végét nyújtsák ki a föld felé, ám csak kicsit, kb. 3-4 cm-re. Amint ezt megtették, Ezeket letakarva kész is volt egy típusú csapda, amint kifeszítek közelükbe valami hosszút, legyen az inda, kötél vagy ilyesmi, amit találok. E csapda úgy működik, hogyha valaki a kifeszített dologba megbotlik, akkor egyenesen beleesik a felfelé néző gyökerekbe, amiket kővel, kisé kihegyeztem. Ilyen típusú csapdából hetet csináltam. Ezután Tapmancshoz fordultam:
- Ássál légy szíves pár mélyebb gödröt egymástól nagy távolságra, és gyere hozzám, ha kész vagy! – utasítom.
Míg Tapmancs dolgozik, én állítottam a következő csapdát, ám ehhez már kell segítség, így elindultam keresni pár társat. Ha találtam legalább 5 erősebb embert, akkor ismét egy kötélszerűséget kezdtem keresni. Ha találtam, akkor már csak egy kidőlt fa hiányzik, amit nem nehéz találni, hisz a korhadt fák maguktól is kidőlnek. Ha ez is megvolt, akkor a fa két végén kötöm meg a kötelet, és a két kötelet egybe vezetem, és a találkozási pontnál összekötöttem. Ez után megpróbálom átdobni egy nagyon vastag át körül, hogy így fel lehessen emelni a levegőbe. Na amint megvolt munkába álltunk remélhetőleg a talált emberekkel, és nekiálltunk felhúzni a korhadt fát, ami már nem olyan nehéz, de még van súlya, és reménykedtem, hogy az ág nem szakad le a súly alatt. Miután már elég magasan volt egyszerűen úgy vezettem a kötelet, hogy kicsit a fát tartó emberek még tudják fogni valamennyit. Kis vezetgetés után, már rögzítettem a földtől alig picivel felljeb, úgy hogy legvégét egy törzshöz kötöztem, ám a csomót nem feszítettem meg szorosra, így ha valaki belebotlik a kötélbe, akkor a csomó kioldódik, és az áldozat fejére esik. HA a csomó megvolt, akkor az emberkéket utasítom, hogy szépen lassan engedjék el a kötelet, ha a csomó bírja akkor, mindenkit elküldök ,egy köszönéssel, és megyek is Tapmancs felé ,aki erre, már biztosan végzett pár gödörrel. Mikor végre megtalálom, a gödröket ismét a fákhoz fordulok segítségért, és ott lent is kinövesztik a gyökérzeteket végét. Persze álca is kell, éppen ezért néhány bokrot utasítottam arra, hogy levélzetűket terítsék szét és fedjék be a lyukat, és ha valaki belelép, akkor igazítsák úgy ismét a leveleket, hogy a lyukat fedjék be újra. Ezt megteszem az összes lyuknál, és ezután Tapmancsal az oldalamon megpróbálok üzenni Méregcsóknak, hogy sikerült néhány csapdát csinálni. Ennél többet sajnos nem tudok tenni, ám most már Tapmancs szaglására, és hallására voltam hagyatkozva.
- Szóljál, ha valaki közeledik a közelben! – miután Tapmancs erre koncentrál, megdicsérem.
Ezek után kénytelen voltam csak várni, és várni.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 02, 2012 5:06 pm

-Noshát....akkor kezdjünk neki....[aztán nevetek egy ördögi kacajjal]

[hmm...elég jónak tűnik a terv...nemcsakhogy a rendőrők üldöznek majd de Méregcsók is a nyakunkon lesz...ahhh....]

-Nos fiúk valami terv??Én javasolnám hogy induljunk el és próbáljuk meghatározni melyik utcán is vagyunk??Én kivülről ismerem a térképet de csak egy helymeghatározás kellene melyik sikátorban vagyunk pontosan???

[megpróbálom leolvasni egy uctatáblát,házszámot vagy valamit hogy hol is vagyunk??]

A Robinson park - Page 5 Gotham_map_2

-Ha megvan hol vagyunk onnan elkezdhetünk terveket szőni....nos mr.Bone mi a vélemémnye?....és persze Stalker??

[nézek a fiúkra és közben egy kicsit megpróbálok megemelkedni a talajtól....repülni próbálok de csak pár centire a talajtól...igy könyebb a járás...]
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 1:11 pm

A rendőri csapat nekiindul, Sárkány minden gond nélkül felkapaszkodik a legközelebbi épület tetejére. Mintha csak egy méretes kék folt lennétek a város közepén, és mikor kifordultok az utcáról végre mindenki meglátja a nem túl szép látványt. Az egész testület kint toporog, elsőre fél tucat kocsit láttok, elég távol egymáshoz, de mégis elég közel, hogy jó sokan elférjenek mögöttük. Fegyvereket láttok megcsillanni, és már célt is keresnek.
- Télkirálynő ha megkérhetnélek? - Illedelmes mozdulatot tesz, és előre engedi a hölgyet, kinek ebben a nyári melegben, deresedik a bőre, és hajából is jégcsapok lógnak. Már a látvány nem gyönyörű, inkább fenséges, mintha csak maga a tél szellem lenne előttetek. Előrenyújtja kezeit, és jéghideg pára csapódik előre. A forróság, és hűtés következtében, és sűrű pára alakul ki. Szinte az orrotokig sem láttok, de talán pont ez a lényeg. Ti tudjátok merre mentek, és mi van előttetek.
Megvacogtok, ha bele léptek, még ilyen melegben ha csak a klimatizált helyiségbe léptek be, az sem túl jó érzés, ez szinte szívdermesztő. Ám ekkor felhangzanak az első lövések. Természetesen vaktában történnek, de még így is veszélyesek lehetnek rátok. Aranyszem végül int, és halálmegvető bátorsággal ront előre, mintha csak egy ostromló sereget vezetne a ellenségnek. Meghunyászkodás, kétely nélkül.

Ryuu mozdulataira a természet mozog, a terület nem kicsit, és úgy látszik ennél több kell azért. De a kezdeti előkészületeket megtetted, az édeni oázisotok körül biztosítottad a környezetet, ám tudod ez még kevés lesz.
Miközben parancsolgatsz a flórának, megérzed hogy közelednek. A déli csapat a rendőrök indultak meg hamarabb. Különleges erőkkel rendelkeznek, hideget teremtettek, és a rendőrségi kordon talán nem fog kitartani, ha nem vonnak össze nagyobb erőket ott, ahol megpróbálnak betörni.
Te most a lakásod közelében vagy, míg az események a park körül alakulnak, talán nem túl jól. De azt még nem tudod, hogy nektek, vagy a behatolóknak rossz ez. Tapmancs még nem érzi az ellenséget, csak a természet zajait, meg a déli bejárat felől jövő lövéseket.

Amethysta felvetése nem ad különösebben nagy felfájást a társainak. Elég különbözőek vagytok, így a javaslatok is más, és más. Mr. Bone ragadja először magához a szót, és ahogy várni lehetett, ránézésre is fizikai alkat.
- Esélyük nincs a zsernyákoknak, törjünk rá, és szaggassuk darabokra őket, utána tiszta lesz az út előttünk, és Méregcsók elbúcsúzhat az életétől. - Megropogtatja foszladozó bőre alatt izgő izmait. És csak arra vár, hogy végre tehessen valamit, vagy hogy éppen jó zombikhoz méltóan agyat egyenek.
- Szerintem egy elterelés elég lesz, hogy a zsaruk figyelmét más felé fordítsuk, és feltűnés nélkül bejussunk. Lesz elég gondunk a célszeméllyel, nem kell tetézni a bajainkat. - Na és akkor itt jön a nagy kérdés, mit fog harmadik csapattársuk mondani, talán jobb ötlettel áll elő, vagy hajlik az elhangzottak felé. Ám mielőtt válaszolna, gyorsak körvonalazódik előtte hogyan is állnak a dolgok, és milyen gyorsan fordulhat rosszra, ha nem vigyáz.


Kék: Aranyszem, és rendőrök.
Piros: Kalkulátor, és csapata
Zöld csík: rendőrkordon
Zöld pont: Feltételezhető Méregcsók tartózkodási helye.

A Robinson park - Page 5 352ivlw
Vissza az elejére Go down
Amethysta
Huligán
Huligán
Amethysta


Hozzászólások száma : 253
Join date : 2011. Mar. 20.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 8:36 pm

[hmm....érdekes érvek ...nem is tudom melyikre halgassak....erő vagy ész ész vagy erő??....hmm....ez a mr.bone elég egy agyatlan tipus....de ez teszi vaditóvá,....hahaha....]

-Nos fiúk.....mindegyikük ötlete lenyügőz de ne haragudjon meg rám ha Stalker ötlete eflé hajlok.....a rendőrők elintézésével csak saját magunkra hoznánk a bajt.....
Ha már felhozta a tervet mi az ötlete hogyan jussunk be??...az én tervem az hogy lopjunk el egy autót....a kordonnál nem lesz sok rendőr....az autót elindítjuk a pedálra egy nehéz sulyt teszünk s beleresztjük a kordonba...míg az autó odaér mi készenlétbe állnuk s mikor mindenki az autóra figyel és arra hogy hogyan is kerülhetett oda gyorsan beslisszolunk egy fa egy bokor mögé......gyorsnak kell lennünk....
//megkérdezhetem mi társaim ereje?:O //
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeVas. Aug. 12, 2012 5:02 am

A támadás végre megindult. Miután mindenki kapott pár fiolányit az ellenszérumból, mindenki a maga módján tette el úgy, hogy később azt bármikor könnyen előszedhesse és használhassa, amikor úgy ítéli meg a helyzetet. Az imént motorral beszambázó nő neve Télkirálynő. Ismertem pár álarcos igazságosztót, mint például Batman, de neki legalább ütős neve van. A nő olyan hideget teremtett, hogy azt hittem beköszöntött a tél. A hőméséklet lehűlt, és némi pára keletkezett, ami elrejtett minket a kíváncsi szemek elől egy ideig. Ekkora Aranyszem maga áll előre, és megindította a támadást a park ellen. Aki volt már háborúban, na az pont ilyen csak az indokok és érdekek mások. Nem sokkal Aranyszem után jeleztem a csapatnak, hogy mindenre készüljenek fel, és legyenek fokozottan éberek. Ilyennel még nem volt dolgunk. Külön taktika megbeszélésének lehetősége nem állt fent kikémlelni, hogy mivel készülnek. Meg egyébként is, Méregcsók rögtön kiszagolta volna, hogy áruló van a csapatában. Hamarosan lövések dördültek el, majd a parkot egyre inkább elöntötték a lövések hangjai. A csata megkezdődött a városért, az emberekért, a rendért. Ki mit válaszott, és éppen hogy indult neki ennek a harcnak, de azzal mindenki tisztában volt, hogy lesz veszteség mindkét oldalon és fel kell készülnünk a legrosszabbra.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Aug. 15, 2012 6:52 pm

Kissé kezdtem ideges lenni, mivel lövések hallatszódnak a park déli része felől, ám én megpróbáltam megnyugodni kisebb- nagyobb sikerrel. Mikor már sikerült normálisra visszavinnem pulzusom, nagyon gyorsan bevonultam a házamba, és összpontosítottam, ám előbb utasítom Tapmancsot, hogy vigyázzon rám, míg ,,távol’’ vagyok, ám ha Méregcsók veszélybe kerül, ne várjon rám, hanem szaladjon megvédeni őt.
- Mutassátok magatokat elfelejtett emlékek! – mondom halkan, és mikor megjelenik előttem a sötétség, illetve a főpap képe, gyorsan hadarom – Mutassa meg nekem minden esetleges alagutat, titkos járatot, földalatti rejtekhelyet, ha van a Robinson parkban, és lehetőleg gyorsan!
A szerencsémre nem vette sértésnek a mondataimat, és rögtön el kezdett keresgélni. Ha talál, akkor amint végignéztem sietek Méregcsókhoz, ugyanis szeretném biztonságba juttatni. Ám míg a pap nem talál én feszülten várok, és reménykedek, hogy talál. Ha nem talál csalódottan elűzöm az emlékvisszanézést, és egyszerűen visszamegyek Méregcsók mellé.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Zöld Íjász
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Zöld Íjász


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2012. Mar. 29.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimePént. Szept. 07, 2012 5:28 pm

//Oké akkor most én átveszem a kalandot. Remélhetőleg mind írtok, most Sárkány kimarad, mivel nem írt. Ha következő körben sem ír, akkor kiírom.

A harc elkezdődött, a csapatok összecsaptak, hogy megtörjék a másik csapatot. Csatakiáltások, és fegyverropogások törik meg az eddig békésnek tűnő parkot. Ahogy a harc feltüzel Kevin eljutott a kordonig és áttört, viszonylag észrevétlenül, de tudja, hogy ez nem sokáig fog így maradni több lövés is elhangzik a füle közelében, így tudod, hogy mind két oldaladon ellenség van, viszont nincs időd gondolkodni előre törsz hisz célod nem a csata vezetése, de méregcsókhoz akarsz jutni. A hideg ködben alig látsz valamit, és érzed, hogy minden lépés mintha fájdalmat okozna, mintha maga a fű harcolna ellened ami méregcsóknál nem lenne meglepő, viszont tudod nem tehetsz ellene sokat, így csak mész tovább, de el kell döntened, hogy merre tovább, mert bent már nem fog a védelmező köd figyelni a sorsodra.

(Karakterként igen.)
Ahogy belekezdtek a terv megbeszélésébe, és hozzáadod saját terved a többiekéhez, már hallhatjátok a távoli csatázás hangját. Mr. Bone feltekintett egy pár másodpercre, majd elvigyorodott.
-Nocsak valakik már elkezdték a bunyót, mi lenne ha csatlakoznánk?
-Ez lenne a mi alkalmunk, hogy bejussunk, ha várunk egy kicsit, biztos erősítést csoportosítanak át az egyik helyről a másikra, és akkor...
-Nem kell az okoskodás, csak törjünk be.
-Akkor már inkább menjünk a nő ötletével.-Mondta, miközben gyorsan körbe nézett a sikátorban.Oké az az autó jó lesz.-Mondta, miközben szép lassan oda lopakodott, közben szemét a park kerítésén tartotta.
-Cöh, ez így nem mókás.

Eközben te is hozzálátsz, hogy kutakodj az emlékeidben, és információt gyűjts, de öt percnyi böngészés után az egyetlen hasznos segítsék a parkon átfutó folyó csatorna rendszere ami a túláradás miatt lett kiépítve, bár meg kell hagyni, ha elbújásról van szó, lehet jó ötlet, hisz mégis csak egy kisebb labirintusról van szó, ugyanakkor nem tudhatod, hogy Méregcsóknak jó lenne-e ez a hely, hisz mégis csak az ostromlók felé kéne menni, hogy oda jussatok.
Vissza az elejére Go down
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Szept. 10, 2012 4:47 am

Nem totojáztam sokat, ugyanis ilyen helyzetekre képeztek ki engem és az osztagomat, de még az egész GYRE-t is. Annyi volt a küllönbség, hogy most nem egy bankba, vagy épületbe kellett behatolni, hanem a város legnagyobb parkjába. Az oltalmazó köddel, amit a nő eresztett ki, nem törődtem, úgy sem bírná az örökkévalóságig, ez biztos, így az elsődleges célom, hogy a park belseje felé haladva elérjem Méregcsókot, és egyszer s mindenkorra leszedáljam. Az esetlegesen érkező ellenfeleket a gumilövedékekkel próbálom harcképtelenné tenni, de akit lehet, inkább megkímélek ettől a humánus, de annál fájdalmasabb módszertől. Próbálok rejtve maradni, kihasználva a park adta lehetőségeket, és a fákat, bokrokat fedezéknek és relyteknek használom. Még nem használtam sokszor, de érzem, ahogy a Venom hatására lüktetni kezd a fejem, bár még nem aktiváltam a szert. A függőség szinte rögtön maga alá gyűr, de egyszer már túléltem vele, és utána is, akkor most is menni fog. Összeszedem magam, és folytatom tovább az utam a park belseje felé. Még nem jött el az ideje, hogy megnyomjam azt a bizonyos gombot. Még nem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Robinson park - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Robinson park   A Robinson park - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A Robinson park
Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Sheldon park
» Park környéki lakónegyed
» Vernon emlék park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Robinson park-
Ugrás: