DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek

Go down 
+3
Halálcsapás
Manipulator
Vadmacska
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeVas. Ápr. 10, 2011 11:29 am

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek 2eojer6

A betegek gondozásához, és rendszabályozásához nélkülözhetetlen helyiségek. Mindenre fel vannak készülve az intézménybe. Ide tartozik a biztonsági szoba, ahol mindent szemmel tudnak tartani, A terápiás, és rehabilitációs szobák, ahol a betegeket kúrálják ki mindenféle bajaikból, és a mindennapi irodák, konyha, étkező, edzőterem, toalett, és a látogatókat fogadó bejáratnál lévő recepció.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeHétf. Ápr. 11, 2011 11:17 pm

Előzmény: Arkham elmegyógyintézet - Folyosók

Az étkező után már meg is érkeztek az őrültek napi céljához, legalábbis a kevésbé hibbantaké ez. A szoba ajtaján bekopog az egyik kísérőd, kinyitja az ajtót előtted, te pedig nem ellenkezel mikor gyengéden belöknek. Innen számolva jön az egy óra. Tudod, hogy ez nem lesz piskóta, csak Arkham szemébe kell nézned. Mint egy kinyitásra váró könyv, úgy néz rád.
A szobába egyből megtalálod a szokásos helyedet, ami egyben az egyetlen szabad ülőalkalmatosság is. A nem túl kényelmes műbőrfotel hamar felveszi az alakodat, így már kicsit viselhetőbb a kényelmetlensége. A férfi veled szemben ül, és a szemedbe bámul. Próbálja kifürkészni minden gondolatodat, érzed a zsigereidben, elkezdődött egy újabb meccs köztettek.
- Na, hogy van ma Mr. Woodson?
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 4:22 pm

A lassú léptek lassan elérik céljukat, de még hátra van egy kicsi. A folyosó végén egy lépcső várja a három férfit, ami nem is gond, egy kis változatosság. A beteg kit kísérnek megpillant egy helyet amit csak ilyenkor láthat, az étkezőt. Már nem titulálják közveszélyesnek, de annyira nem is biztonságos, hogy ide engedjék. De ez csak az ő meglátásuk, mert valójában ez a férfi veszélyesebb annál, mint ahogy ők hiszik, csak jól álcázza. Nemsokára megérkeznek a kijelölt helyiséghez, ahova hetente egyszer el kell látogatnia, a terápiás szoba. Érdekes egy kis helyiség, kicsi nyomasztó légkörrel és két ülőalkalmatossággal. Nem nehéz kitalálni melyik az övé, amelyik nem foglalt. Szép komótosan odacammog a fotelhez, majd leül. Hamar sikerül kényelmessé tegye magának a fotelt, hisz az súlya alatt felveszi teste vonalait, így olyan mintha egy mintha lenne amiből embereket öntenének, ez pedig az ő mintája. Az egy gondolat egy rövid ideig lefoglalja, majd észreveszi a professzort aki vele szemben ül és őt nézi. A férfi a szemébe néz és próbál a lelkébe hatolni. Elmebeteg úr egy darabig csak bámulja a rá szegeződő szempárt, majd nagyot sóhajt és enyhén oldalra billenti a fejét. Ezalatt el is hangzik egy kérdés kedves beszélgetőpartnere részéről. Nem különösebben zavarja meg a gondolatmenetében, csak annyit ér vele, hogy komolyabb figyelmet tulajdonítson neki páciense. Mégis furcsán szemléli őt, mintha nem is egy emberrel ülne szemben, inkább mintha egy tárgy lenne, egyszerűen átnéz rajta és szavait mintha a levegőnek címezné:
- Egész jól. -kezdi el túlvilági nyugodtsággal. - Őszintén megvallva már kicsit vártam, hogy kimozdulhassak a szobámból, tudja professzor úr a szobatársaim nem túl kellemes társaság. És az agyam is kezdett elzsibbadni, még szerencse, hogy hetente egyszer találkozunk, így legalább néha megmozgathatom agytekervényeim. Esetleg nem kaphatnék egy sakk táblát, persze bábukkal együtt? Tudja igencsak unalmas egy hétig semmit sem csinálni, csak bámulni a plafont.
Szavai nyugodtak, nem árulnak el semmilyen érzelmet, úgy beszél mintha csak egy kávézóban ülne egy kedves ismerősével. Fejét újból kiegyenesíti és most szánt szándékkal belenéz Arkham szemébe, tekintete hideg, de mégis a tudás szomjának apró kis tüze látható valahol a szemek hátterében. Ennek a néma párbajnak csak egy győztese lehet, ő.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 5:29 pm

Két nagy elme össze csapása következik. A doktor farkasszemet néz veled, és még pislantani sem akar. Ez nála az analízis jele. A napi találkáitok miatt már nagyrészt tudsz olvasni benne, legalábbis ezt hiszed.
- Akkor kezdjük megint azzal a kérdéssel, amit minden alkalommal elsőnek teszek fel. Maga szerint meggyógyult?

//Itt megbontjuk egy kicsit a kontinuitást, csak hogy gyorsabban haladjon a kaland.//
- Miért is kezdett el gyilkolni?
- Minek készítette el azt a gyilkos szert?
- Mik voltak a tervei a csatlósával Richarddal?

A beszélgetés hosszadalmas, és nyugtalanító. Már el tudod képzelni milyen irányt is fog felvenni a szóáradat.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 9:10 pm

Az elmék párbaja, egy olyan dolog ami lehet nem oly látványos, mikor a fizikai erő, az izmok vívják harcukat, de sokkal nagyobb hatással lehet az emberekre. Miért? Mert az elme olyan fegyver amit mindenki birtokol, de aki képes használni is az uralma alá tudja hajtani. De aki erővel igázza le az embereket, az csak a félelemmel uralkodik és egyszer lesz valaki aki úgyis kitör a béklyóiból és legyőzi. Ám az elme csodás fegyver, mely nem olyan egyszerű akár a fizikai erő, sokkal összetettebb, bonyolultabb, nehezebben használható és edzhető. Aki viszont képes kihasználni eme tudást az leigázhat gyengét és erőset, irányíthat bátrat és gyávát, ha nem képesek használni a természet adta csodás adományt. Most két ilyen ember ül egymással szemben kik kihasználják az adományt ami hatalommal ruházza fel őket. Pislogni is alig pislognak, de ez is része annak a hatalmas csatának amit láthatatlanul vívnak egymással. Végül a néma ütközetet Arkham professzor töri meg néhány kérdéssel, melyeket már számtalanszor feltett, de soha nem kapott kielégítő válaszokat. ~Tehát úgy gondolod, hogy most kitárom előtted titkaim? Ilyen bolondnak nézel? Ebben is látszik, hogy nem vagy olyan mint én. Az én elmém nem oly gyenge, hogy látszólag értelmetlen kérdésekkel palástolja tudatlanságát. Úgy teszed fel ezeket a kérdéseket, mintha már tudnád rájuk a választ, de ez közel sincs a valósághoz. Azt mondod én bolond vagyok, mégis erősebb a szellemem, mint a tiéd. Nem tudsz legyőzni, megalázni vagy megadásra kényszeríteni, hisz nekem van egy olyan tulajdonságom ami belőled hiányzik. Ez pedig az, hogy én nem vagyok korlátozva az emberi erkölcs által meghatározott korlátok átlépése. Ő fél átlépni, fél, hogy elítéli a társadalom amit próbál megvédeni tőlünk, azoktól kik nem félünk megkockáztatni az önkéntes száműzetést és átlépjük a vonalat, ami mögött olyan világ tárul elénk, amit ők el sem tudnak képzelni. És még mi vagyunk bolondok? Nem ők azok, akik félnek a korlátlan hatalomtól amit én megtestesítenek. Bolondok. ~
- Nos, én úgy vélem eddig sem voltam beteg. -kezdi azzal a mondattal amivel legtöbbször ere a kérdésre válaszol. - Persze maga most felírja a kis jegyzetlapjára, hogy képzelgek, meg ártatlannak képzelem magam. De ezzel csak önmagát ringatja tévhitekbe. Maga ugyanis csak azért titulál engem betegnek, mert mások a módszereim, olyanok amiket a társadalom elítél, de vállaltam a kockázatot és az lett az eredménye, hogy most magával beszélgetek. Nem azt mondom, hogy nem élvezem a professzor úr társaságát, igencsak kellemes beszélgetőpartner. Pedig igazából mind ketten ugyan azt akarjuk. Hogy mi a közös... -gonoszul elvigyorodik- azt döntse el maga.
Szünetet tart. Hagyja szavai had emésztődjenek egy kicsit. Majd csak utána válaszol a többi kérdésre.
- Miért gyilkolok? Szerintem ezt már elmagyaráztam. A módszereim megkövetelik.
- Mit készítettem el azt a szert? Mert amíg maga hosszú heteket tölt el azzal, hogy bejusson az emberek elméjébe és meggyőze őket az igazáról. Addig nekem nincs időm, én gyorsan dolgozom mivel hosszú a munkám ezért muszáj kicsit meggyorsítanom a dolgokat.
- Richard? Mondjuk úgy, hogy ő csak egy kísérlet szerencsétlen áldozata. Egyig igencsak szerencsés kísérlet.
Miután befejezi a mondatait belenéz Arkham szemébe és úgy belefúrja tekintetét akár gyilkos a kést áldozata szívébe.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 12:15 am

A megérzésed, vagy még inkább a logikád nem csal meg. A jó doktor minden válaszodat precízen, és pontosan lejegyzi, és úgy számítod még külön le is írja a saját gondolatait a lap szélére. Minden válaszod után eljátssza ezt a kis procedúrát, és csak utána teszi fel a kérdését.
- Ohohóó, vagyis a könnyebb utat választotta. Tagadja a gyengéit. Tudja a gyógyulás felé vezető úton első lépés a beismerés. Akkor térjünk át egy kicsit más témára, ha maga szerint nem őrült akkor miért viselt maszkot? Tudomásom szerinte semmilyen maszkabál, vagy ünnep nem adott önnek erre okot.
- Ez áthárítás Mr. Woodson. A módszereit maga választotta vagy nem? Akkor nem a módszerei követelik meg hanem maga?
- Újra a könnyebb út. A dolgok meggyorsításán ártatlan emberek, megkínzását, és megölését érti?
- Ez érdekes. Szóval azt az embert, akivel már egy fél éve együtt dolgozik, és él, csak egy kísérletnek tekinti? Egy áldozatnak, ahogy ön fogalmazott. És miben is végződik ez az áldozat kapcsolat maguk között?
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 3:37 pm

A beszélgetés szép lassan halad előre és úgy néz ki a professzor mindenre talál választ vagy ellenérvet, aminek a vége egy újabb kérdés lesz. Persze az ilyen csatáknál minden kérdés olyan mint egy lövés, minden jó válasz pedig egyenlő a fedezékbe ugrással. Nem mintha most hatalmas dolgok dőlnének el ebben a szobában, nem itt két ember próbál meg fölülkerekedni egymáson. Az egyiknek a győzelem azt jelentené, hogy kiismeri a másikat, a másiknak pedig nincs esélye győzni, ő csak védekezhet. Itt a beteg a második, a professzor az első. De most kivételesen nehéz fába vágta a fejszéjét a drága Arkham, mert nem egy egyszerű elmebeteggel van dolga. Egy igencsak okos gyogyós most az ellenfele.
- A maszk? Nos mint már mondtam a társadalom elutasítja azt amit teszek. Ha egyszer nem szeretnek, miért adnám meg nekik azt a luxust, hogy felismerjenek? Inkább példázom, hogy megértse. Maga ha éppen azt szeretné bejelenteni, hogy Arkham összes betegét kiengedi, akkor nyíltan vállalná az arcát? Kitenné magát a nyílt ellenségeskedésnek amit magára zúdítanának? Én nem félek ezektől, de amíg az emberek nem fogadnak el addig jobb úgy tenni mintha nem is léteznék. Ha majd rájönnek, hogy nekem van igazam leveszem a maszkom.
- Én választom a módszereim? Nem feltétlenül. Hiába kezdtem volna el kérni szép szóval, hiába támogattam volna a rendőrséget, semmi sem változna. Ezért a helyzet megkövetelt egy keményebb hozzáállást a dolgokhoz. A módszereket nem én választottam. Ezeket a módszereket előttem már sokan használták, hogy elérjék az igazuk, gondoljunk csak Adolf Hitlerre. Ő milliókat gyilkol meg, hogy bebizonyítsa igaza van. Vele ellentétben én nem akarok milliókat megölni, csak annyit amennyi elég ahhoz, hogy elérjem a célom. A cél pedig szentesíti az eszközt.
- Ártatlanok? Maga szerint van olyan ember Gohtamban aki ártatlan? Nem nincs. Hiába hiszi azt, hogy vannak még jó emberek, attól még lesznek. Ha maga azt mondja, hogy a politikus aki sikkaszt, a rendőr akit lefizetnek, a bankár aki minden pénzét kicsikarja az embernek, a rabló akik ok nélkül öl, az összes perverz aki megerőszakol egy nőt vagy egy gyereket ártatlan. Akkor sajnos azt kell mondjam, hogy kettőnk közül maga a bolond. Én olyan vagyok ebben a városban mint egy seprű a koszos szobában, eltüntetem a koszt.
- Tudja én tulajdonképp nem szándékoztam kihasználni Richardot vagy magam mellé állítani. Ez olyan mintha az ember találna egy zsák pénzt. A szerencsés véletlenek ki kell használni ha azok jó eredménnyel kecsegtetnek.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 3:56 pm

A szavaid hallatán megvakarja az állát, leír valamit, majd a szájába veszi az íróeszköz végét. Úgy látszik nagyon gondolkodik valami, de miközben ezt teszi, csak úgy foghéjról válaszol a kérdésedre.
- Csak egy bolondnak jutna eszébe olyan ötlet, hogy kiengedje a betegetek az intézetből. Ezért a válasznak sincs értelme, ha a kérdést sem valóságos. - Úgy teszi ezt mintja fel sem tűnt volna neki, hogy válaszolt rá. A gondolatai tovább csikorgatják az agytekervényeit, majd hirtelen rád veti szemét, és folytatja a kikérdezést.
- Miben is gondolja az igazát? Mi az a dolog, amit maga szerint jobban tud, mint minden más ember a földbolygón?
- Mi is lennének ezek a célok?
- Szóval maga szerint minden ember Gotham City-ben erőszaktevő, rabló, gyilkos, sikkasztó?
- Szóval maga szerencsés véletlennek titulálja azt, hogy egy reményteljes iskolát végzett fiatalemberből kitörölt, minden emléket, és egy akarat nélküli szolgát alkotott?
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13, 2011 8:48 pm

Úgy néz ki a professzor feltett szándéka, hogy úgy kezelje betegét, mint valami emberi hulladékot. Lehet pont azért mert beteg. Ezzel viszont nagy hibát követ el. A harcoknak van egy nagyon fontos íratlan szabálya, akár milyen erős vagy ne becsüld le az ellenfeled, mert még okozhat meglepetést. Most azonban a betegen a sor, hogy védekezzen. És meg is teszi.
- Én egyszerűen nem próbálom beleképzelni az emberekben a jót, mivel nincs olyan ember. Ha van is, akkor az messzire elkerüli Gotham cityt, persze ha van esze. Persze most én vagyok a rossz fiú. De gondolja csak bele. Maga szerint a drágalátos hőseik akik segítik a rendőrség munkáját, milyen módszereket használnak. Maguk csak megkapnak minket bilincsre verve és azt szajkózzák rólunk, hogy rosszak vagyunk, mert nem félünk felvállalni a tetteink súlyát. A hőseik viszont gyávák, félnek, hogy ha kiderülne miket tesznek a társadalom ugyanúgy száműzné őket. És végül mi jutna nekik? Egy csinos kis cella itt vagy Blackgaten.
- A cél nagyon is hétköznapi. Jobbá tenni ezt a várost. Maguk csak kis piti bűnözőket fognak el és nem képesek durva eszközökhöz nyúlni. A maguk korrupt vezetői a nagyhalakat hagyják elúszni, azért mert a halacska jó sok pénzt fizet nekik. De én nem szánom meg őket, nem érdekel a pénz, én csak el akarom tüntetni őket. És ha ehhez az kell, hogy az egész rendszert meg kell reformálnom, megteszem. Gyökerestől fogom kitépni a gazokat Gotham city földjéből.
- Nem mindenki. De amelyik nem, az áldozat. És az áldozat előbb utóbb megelégeli a sorsát és ugyanúgy válaszol a fenyegetésre, mint ahogy a fenyegető bánik vele.
- Igen úgy hiszem az én helyzetemben ez szerencsés véletlen. Mivel másképp valószínűleg sok pénzembe, magyarázkodásba és egyéb mellékcselekvések elvégzésébe kerülne, hogy szerezek valaki aki támogat. Ez pedig, most olyan volt mintha nyertem volna a lottón.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 3:23 pm

A szavaidon elcsodálkozik a doktor. Úgy látszik nem is számított ilyen válaszra, talán nem tudja felfogni az indokaidat, vagy nem is akarja. Keresi a gyenge pontokat a védelmeden, mint egy vívópárbaj. Szúrtok, vágtok, védtek, és megpróbáljátok elhárítani a másik támadását.
- Akkor mondja meg nekem miért is jobb az ön módszere. Betört a Zsasz vállalathoz, és ott megölt több szerintem, és a rendőrség szerint is ártatlan ott dolgozót. Meg akarták akadályozni, hogy elérje a célját?
- Önt mint milliomos nem érdekli a pénz. Érdekes. Azzal akarja elérni a célját, hogy ugyanúgy öldököl, mint a bűnözők? Nem is adva meg nekik az ártatlanság védelmét?
- Ezzel azt akarja mondani, hogy mindenki gonosz a városban? Vagyis akkor az egész városnak el kellene pusztulnia?
- Szóval akkor keres támogatókat?
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 7:38 pm

A harc már rég óta tart, de igazából csak most kezdődik. Megvoltak a bemelegítő támadások és védések, most pedig kezdődik a vérre menő küzdelem. Az elmék igazi egymásnak feszülése. Az előbb épp a beteg kerül fölénybe, hisz olyat tudott mondani amit a professzor nem gondolt volna. A férfi egy enyhe mosollyal nyugtázza sikeres támadását, majd újult erővel vág bele a következő hárításba.
- Ártatlan dolgozókat? Maga és a rendőrség SZERINT ártatlanokat. Itt a hangsúly. Nem biztos, hogy maguk ismerték a teljes igazságot. Lehet vannak akik tudnák bizonyítani azt, hogy azok az emberek nem is voltak olyan ártatlanok. Ha pedig igen? Nos akkor nagyon sajnálom, de: A nagyobb jó érdekében szükséges áldozatokat hoznunk.
- Professzor úr, bocsánat, hogy ezt kell mondanom, de maga bolond. Egy bűnöző nem ártatlan és hiába tanúsít megbánást, lehet holnap ugyan onnan kezdi előröl. Megint elkezd gyilkolni, ölni, lopni és még mit tudom én milyen szörnyűségeket véghez vinni. Nem mondom, hogy jobb lenék mint ők. Elismerem, hogy én is lassan olyanná válok mint ők. DE ahhoz, hogy jobban megismerd az ellenséget, olyanná kell válnod mint ő. Fenyegetésre ne vállveregetéssel válaszolj. Fenyegetésre megtorlással kell válaszolni különben semmit sem érünk el.
- A városnak nem kell pusztulnia. A rendszernek kell pusztulnia. Káoszt kell teremteni, hogy majd az új infrastruktúra kiemelkedjen és átvegye a hatalmat. A város sosem volt gonosz. A rendszer volt rossz, ezért lett maga a város is az. És mivel a rendszer régóta fenn áll ezért a gonosz nagyon mélyen gyökerezik. Ezért kell mindenkinek pusztulnia, hogy új emberek egy jobb rendszert hozhassanak létre. Ezek az emberek pedig ott lapulnak az egyszerű polgárok között. Nem hősök ők akik önszorgalomból fogják el a bűnösöket. Egyszerű emberek akik tudják mi a helyes és egyszer majd megkapják rá a lehetőséget, hogy az egész városnak elmondják azt és meg is valósítsák.
- Nem keresem őket. Ők találnak rám, ha rájönnek, hogy igazam van. Persze az elején kell egy kis noszogatás, de majd idővel az emberek felismerik, hogy nekem van igazam.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 14, 2011 9:55 pm

Eljött az utolsó felvonás. Ez már a döntő, vagy meggyőzöd, vagy legyőzöd. Rajtad múlik. Mindketten felvérteztétek magatokkal, és a támadásaitok tökéletesek. Semmi sem tud átjutni a védelmeteken véletlenül, így a legjobb csapásotok fog dönteni.
- Maga szerinte mi is az a "nagyobb jó"?
- Az ön teóriájával csak egy gond van, ha minden gyilkost megölt akkor is marad egy. Nem így gondolja?
- És maga szerint ön is közöttük lesz?
- Azt reméli, hogy a támogatói is azt fogják tenni, mint ön? Vagyis minél többen követik az ön útját, annál több gyilkos fog kerülni az utcákra?
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 9:40 am

Itt a vége, most jól kell beszélni. Most van rá az utolsó esély, hogy győzőn a beteg. A válaszok jók kell legyenek különben bukott az egész.
- Maga azt nem értheti. Egy olyan társadalom létrehozása amiben nincs bűn és nincs rendszer. Egy valaki vezeti az egészet, egy becsületes jó ember. Nem sok korrupt politikus.
- Majd ha az emberek belátják, hogy az ő érdekükben tettem, akkor nekem megbocsátanak és nem fognak gyilkosnak titulálni.
- Ezt még én magam sem tudhatom. Lehet, hogy lesznek nálam sokkal bölcsebb emberek aki majd folytatni tudják azt amit én elkezdtem, de lehet, hogy nekem kell végig csinálnom egyedül. Ez egy sakkjátszma, csak annyi a különbség, hogy én egyedül vagyok, én vagyok a fekete király, amíg maguk a fehérek. De ha leütök egy bábút akkor az is az én oldalamra áll. Ez egy érdekes játszma.
- Nem mondtam, hogy nekik is gyilkolniuk kell. A súlyos terheket magamra vállalom én. Máshogy is meglehet győzni az embereket az igazunkról, nem csak drasztikus módszerekkel. Én pedig elteszem azokat az útból, akiket nem lehetek semmilyen észérvvel meggyőzni.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 2:33 pm

Az utolsó mondatodat a szokásos idegesítő féldolláros műanyag vekker berregése zárja le. Dr. Arkham nem szól egy szót sem, csak elmélyülten hallgat. Csak ír, és ír, még eltelik öt perc mire felnéz a papírjai mögül. A szemeidbe néz, és mintha lemondást látnál bennük, vagy inkább csalódottságot. A furcsa az, hogy ha tényleg a szemei legmélyére nézel, egy ragadozó pillant rád.
- Akkor mister Woodson, úgy néz ki holnap is itt találkozunk. Ma már letelt az időnk, de örülök nagy előrelépést tettünk a gyógyulása felé. Holnap ugyanitt. - Kopogtatás nélkül bejön a két őr, megragadják a vállaidat, és kivezetnek a szobából. Újra megjárod azt az utat, amit mindennap meg kell tenned.
Vissza az elejére Go down
Manipulator
Huligán
Huligán
Manipulator


Hozzászólások száma : 188
Join date : 2011. Feb. 27.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 11:46 am

Vége a kellemes kis beszélgetésnek. A professzor úr ír valamit a jegyzettömbjére, majd közli, hogy holnap ugyanitt. A két őr még csak nem is kopog, hanem bejön és elvezetik a beteget. ~Csak reménykedj benne, hogy találkozunk holnap. Kész van már a tervem, hogyan fogok megszökni és ma véghez is viszem. Bolond vagy Arkham ha azt hiszed kifoghatsz rajtam. Egyszer te se leszel más csak az én bábom ebben a sakkjátszmában. Te leszel majd az egyik futóm aki gyorsan fogja majd végezni a feladatát, de feláldozható is lesz. Bármikor találok mást a helyedre, bolond öregember.~ Ezek a gondolatok futnak végig az agyán miközben a két őr kíséri végig megszokott útján. Nem ellenkezik semmivel, de folyamatosan figyel, hogy mi történik.
Vissza az elejére Go down
http://filozz.sosblog.com/
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 1:36 pm

Az őrök csendben visznek vissza a bejáratott úton. A földszint telve van ápoltakkal és ápolókkal. Vannak sokkal súlyosabb esetek is. Látsz toporzékoló őrültet, és magában motyogót is. Itt lenn tartják az aránylag rosszabb eseteket, de te tudod hogy ez csak parasztvakítás. Az igaziak az emeleten vannak, ahol téged is tartanak.
Folytatás: Arkham elmegyógyintézet - Folyosók
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 11:34 am

Kitörés!

-Hogy van Eric? - kérdezi a pszchológus az Arkham vendégszeretetét élvező pszihopatától. Hangja teljesen monoton, semmi szín nem fedezhető fel benne. Semmi esetre sem megnyugtató.- Már hetek óta az Arkhamban van. Hogy érzi magát, javult az állapota?

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Doktorw

A kártyás ember vele szemben ül egy nem is olyan hosszú asztalnál. Ha kinyújtaná karjait, simát elérhetné a doktor nyakát, és kitéphetné a gigáját. Kitéphetné, ha kezei nem lennének megbilincselve. Megölhetné egy szempillantás alatt, ha a biztonsági őrök nem figyelnék őt a másik szobából, a kamerákon keresztül. Egy kis riasztás, és az ajtó előtt várakozó, kártyázó, TV-t néző ápolók és biztonságiak rátörik az ajtót, és telepumpálják gumilövedékkel és nyugtatóval.
Az asztalon egy pakli franciakártya. Talán ez is a terápia része. Ha Eric ránéz a kártyákra, a doktor szája mosolyra húzódik, és azt kérdezi:
- Nincs kedve játszani egy menetet, Eric?
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 11:57 am

- Miért javult volna az állapotom? - kérdezem az idegesítő öregtől. Nem tetszik a képe. Azt hiszi, én is ide tartozom, én is valami skizofrén, hallucináló agy károsult vagyok, mint a többi ember, akiket néha-néha láthatok a folyósókon ordítozni, vagy éppen sírni. A legidegesítőbb persze a pakli kártya, amivel biztos bosszantani akarnak. Ránézek a dokira.
- Nem lehetne ezeket leszedni? Így nem tudnék kártyázni. - emelem fel a két összebilincselt kezemet. - Ígérem, nem tennék semmi rosszat. Amúgy se tudnék, az itt töltött hetek alatt semmi testmozgást nem tudtam csinálni. Persze, ha mindkét kezem szabadon lenne, már tudnék játszani. Azt szeretné, nem? - nézek a dokira. Próbálok minél ártatlanabb képet vágni. Kezdek ténylegesen beleőrülni az itt töltött napokba.
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 5:44 pm

- Miért ne javult volna? Maga beteg, Eric! És azért van itt, hogy segítsünk magán.- mondja színtelen hangon az orvos, miközben megindul a keze. Az megállapodik a paklin, és türelmesen, ráérősen dobol rajta az újjaival.
- Ezt Ön is tudja, hogy nem engedélyezhetem.- mondja, mikor a kezedet felnyújtva kéred a szabadságot. Közben szépen lassan kibontja a paklit, és elkezdi 7 kupacba rakni a kártyákat. Közben figyeli a reakciódat, milyen hatást vált ki belőled a lapok látványa.
Majd elkezd játszani. úgy látszik el van a doktor a játékkal, egy kis időre mintha megfeledkezne rólad. Miután néhány lapot jó helyre helyezett, hirtelen megszólal, megtörve ezzel a nyomasztó csendet, amit csak a lapok sercegése tört meg.

- Mi történik akkor, ha kevesebb pontot gyűjtök össze, mint Ön? - Már a pikk 5-öst rakja fel a színsorba.- És ha többet? Képes lenne megállni, hogy ne öljön meg, attól függetlenül, hogy ennyire idegesítő vagyok?- Tref 8-as a színsorba rakva. A következő lap után a doktor gondolkodóba esik, majd egy fél perc gondokodás után besöpri a lapokat, és nekiáll újra leosztani őket. - Úgy érzem, megakadtam. Most Ön jön!
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 5:55 pm

Csak bámulok egy darabig a doki arcába, hagy érezze a gyűlöletet, ami csak úgy sugárzik az arcomról. Aztán a kártyák felé fordulok.
- Nem számít, hogy mennyi pontot gyűjt össze. Maga pasziánszozik, ami azt jelenti, hogy meg kell öljem. Feladta, amikor abbahagyta a játékot. - mondom, miközben kezeimmel kinyúlok a kártyák után. Én is elkezdek játszani, szép lassan, nyugodtan. Közben csak az jár a fejemben, hogyan tudnék végezni a doktorral. Biztos vagyok benne, hogy valahonnan figyelnek minket, és amint csinálok bármi gyanúsat, berontanak, és a sz@rt is kiverik belőlem. Nem jó ez így. Semmi esélyem a menekülésre, ha nincs is semmi fegyverem. Vagy...valami, amivel zsarolni tudnám őket. Bármi.
- Felállni legalább felállhatok? - kérdezem. A játékban jól állok, már minden ász kijött, minden színsorban már a hármasnál tartok. Most rakom le a treff 5-öst. - Úgy érzem, elgémberedtek a lábaim.
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 6:09 pm

A doktor megrökönyödik a hallottakon, de egy másodperc múlva folytatja.-Látja, Eric? Magának pont ez a baja. Nem egy kártyajáték dönti el, hogy ki fog meghalni.- mondja a doktor.- Beszéljünk az áldozatokról. Miért ölte meg őket? Csak mert veszítettek egy bugyuta játékban?- kérdezi, de immáron egy jegyzetbe merülve írkál, és úgy várja a választ. Majd hozzáteszi: - Persze, álljon fel nyugodtan.
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 6:22 pm

- Köszönöm szépen. - mondom a doktornak, majd felállok. Körbenézek, majd inkább visszafordulok a dokihoz. Ha néz engem valaki, nem akarom felkelteni a figyelmét.
- Nem, doktor, nem csak egy bugyuta játék miatt haltak meg. - erősen megnyomom a bugyutát, érezze, hogy ezzel szerzett magának egy rossz pontot. - Azok az emberek egyedül voltak. Magányosak voltak. Szerintem örültek is, hogy megöltem őket. - vicces hallgatni a saját baromságaimat. Minek kérdi mindenki, hogy minek öltem meg őket? Mert olyan kedvem volt. Mert Kristennek nem megy a suli. Mert elment az áram a múlt kedden. Mert Gothamban pont az én lakásomba nem süt a nap. Nem abszolút mindegy, hogy miért? De ha a dokinak ez kell, felőlem...
- Egytől-egyig magányos lelkek voltak, akiknek nem jutott semmi öröm az életben. Szegények. Még sajnáltam is őket. - mondom, hátha beveszi. De mindegy is, a lényeget elértem: tovább irkál a füzetbe. Én eközben szép lassan elkezdek a doki felé araszolni. Ha véletlenül felnézne, gyorsan leállok. Közben néha-néha visszafordulok a kártyák felé, és folytatom a játékot.
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 6:47 pm

A doktor tovább írkál a füzetecskéjébe. Nem veszi észre, hogy Eric lassan felé araszolgat. Csak tovább reagál félválról a mondatokra, nem figyelve a közeledő fenyegetésre.
- Ilyet a normális emberek nem mondanak. És sajnálom, de maga nem normális.- mondja még ugyanazon a hangon, ami az átlagembert arra sarkalná, hogy elhalgattassa bármi áron a hang forrását.- Ezt a játszmát én nyertem!- mondja, és az asztal alá nyúl. Hirtelen kicsapódik az ajtó, amin két ápoló, és egy fegyveres őr ront be. A két ápoló egyből megragadja Ericet két oldalról. Szorításuk erős, nem lenne értelme az ellenállásnak. A fegyveres őr kellő távolságból a Kártyás emberre fogja sokkolópisztolyát.

A pszichológus eközben csak tovább ül a székén, és jegyzetel. Ráérősen befejezi, majd lassan Eric, és az őt tartó ápolók elé vánszorog.

-Ez nem vezet semmi jóra. Emelni kell a nyugtató dózist. És Larry, a szabadidős tevékenység után hozzák fel sokkterápiára.- mondja, mire az egyik marcona ápoló biccent egyet. Egy pillanat múlva meg is indulnak az ápolók, hogy elhagyják ezt a termet, hogy Ericet a többi tébolyult mellé, a Pihenőszobába vigyék.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Elitlt
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeKedd Aug. 23, 2011 7:12 pm

Sokkterápia? Nem mintha tudnám, mi az, de ritka rossz neve van. Fenébe, ez nem úgy ment, ahogy gondoltam. Még visszakiáltok vidám, nyugodt hangon a dokinak:
- Ne aggódjon, doktor úr, még látjuk egymást! Ne feledje, maga pasziánszozott! - kiáltom. Mondjuk kevés esélyem van arra, hogy megöljem, de most már muszáj lesz. Kis rohadék, most miatta maradhatok tovább ebben a diliházban. Nem csak a híremet rontaná, de amúgy is...ő is játszott, meg kell halnia. Elfordulok az ápoló felé.
- Larry, igaz? Hova viszel, mi? Vissza a cellámba? Vagy esetleg ebédelni? - kérdem, majd megfordulok a másik ápoló felé. - És te? Neked még a nevedet se tudom. Francba, emberek, hetek óta nem kártyáztam. Larry, nem hoznád utánunk a pakli kártyát? Kérlek, sokat jelentene. - ezt most nem poénkodom el, tényleg kell az a kártya. Meg aztán, mégis csak több esélyem van egy ápoló ellen, mint kettő ellen.
Vissza az elejére Go down
Halálcsapás
Huligán
Huligán



Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Aug. 17.

Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 12:59 pm

Larry, a marcona ember nem az a fajta, aki bájcsevelyre jött az Arkhamba. Ránézésre inkább a szadizmus az, ami motiválta őt. Eric karja alá nyúlva nagyot csíp a húsába, ami megerősítheti Ericet a hitében.
Lábai ernyedten lógnak, és húzódnak végig a padlón, miközben a két hústorony végigvonszolja a folyósón. Nem engednek a szorításból, Ericnek hiába támadnának menekülési vágyai, mostanra már rájöhetett, hogy ez mind hiába, ezek csak felesleges gondolatok.
Egy szintet lejjebb mennek, a pihenő szobába. Itt már nem lehet hallani a magánzárkákból kiszűrődő, a szabadidő megvonásával járó tébolyult sikolyokat. A magánzárka megviseli az elmét, mindegy, mennyire romlott.
A szabadidős szobába a konditermen keresztül vezet az út. Most betegektől mentes, szinte minden páciens magánzárkában vagy a szabadidős szobában van. A konditermet most a fegyveres őrök használják feszülstéglevezetésre: klikkek a fekvenyomópadnál, egy-egy ember a lábgépeknél. Megy közben a traccsparti, nem törődnek Eric-cel, és a két ápolóval.

-Szevasz Larry, mi a helyzet?- kérdezi az egyik éppen szolgálatban lévő fegyveres őr, és már nyitja is a szoba rácsait, hogy belökhessék Ericet a többi beteg közé. Larry egy izmos lökést gyakorol a hátára, ami következtében Eric szószerint beesik a szobába.
Odabent senki sem figyel az új jövevényre: TV-t néznek, billiárdoznak zavartalanul. Eric, ha körbenéz, megpillanthat egy társaságot, akik éppen römiznek az egyik asztalnál. Eric odamehet, feltéve ha van mersze megszólítani a hatalmas darab embereket.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek   Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Arkham elmegyógyintézet - Egyéb helyiségek
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Arkham elmegyógyintézet - Cellák
» Arkham elmegyógyintézet - Folyosók
» Arkham Elmegyógyintézet
» Dr. Jeremiah Arkham
» Arkham elmegyógyintézet bejárata

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Arkham sziget-
Ugrás: