DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Utcák, sikátorok

Go down 
+10
A Karmester
Airie
Védelmező
Michael White
Cybergyík
Vadmacska
Ruby Bailey
Kétarc
Blaise
Robin
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Aug. 04, 2012 12:01 pm

Szirénák zaja szólalt fel a távolban. Nem meglepő Gothamban az ilyen. És most, feléjük tartanak. A kirabolt bolt lehet a cél és ezt Airi is érzi. A dolog nem csak őt nyugtalanítja, hanem Karmestert is. Először Ryura pillant, majd a lányára. Ideje hogy búcsút intsenek egymásnak.
-Nem mondom, hogy öröm volt veled találkozni kölyök. De közös utunk itt véget ért. – Könnyeden, csak egy kicsit szorított rá erősebben lánya kezére, hogy az még ne legyen neki kényelmetlen, maga után húzta. Mellékutat keresett, hogy azon folytassák útjukat. A sötét, vagy a tömeg úgy is elrejtené őket. Hisz ez Gotham. Ha valaki elbújni szeretne, azt elnyeli a szükséges pillanatig.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 12:17 pm

Mikor meghallottam a szirénák zaját, hátrakaptam a fejemet.
- Hogy az a… - mondtam ingerülten – Már csak a zsaruk hiányoztak.
Igazság szerint nekem ugyan mindegy volt a zsaruk jelenléte, hanem inkább Tapmancs zavart, mert igen dühössé, idegessé vált, amitől nagyon aggódtam, mivel ilyenkor könnyen nekitámadhat bárkinek. Szerencsére valamennyire sikerült lenyugtatnom, ám mindazonáltal el kell, tűnünk innen. Ekkor hátrafordultam és megláttam, hogy Karmester és a lány nagyon el akarnak menni. Elhatároztam magamat.
- Ha erre jönnek, akkor feltartom a rendőröket, hogy maguk könnyen messze eljuthassanak. – mondom főleg a férfinak szegezve a mondatokat – De legyen szívesek Tapmancsot is magukkal vinni, és ha engem letartóztatnának, akkor nehogy utánam engedjék! Rendben?
És fürkésző szemmel nézek Karmesterre, akinek testbeszédéről látszik, hogy nagyon el akar húzni innen. Ha végre megegyeztünk, akkor utasítom Tapmancsot, hogy tartson a két frissen szerzett ,,baráttal’’, és ha szükség lesz, rá védje is meg őket. Ám számítok azzal is, hogy nem egyezik bele a férfi, és így jobb ötletem nem lévén, nekem is menekülnöm kell. Hát éppen ezért csak vártam, és vártam a választ, de elég idegesen, mert egyre közelebb hallottam a rendőröket, de lehet, hogy csak a fülem tévesztett meg engemet.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeVas. Aug. 05, 2012 1:29 pm

Édesapám erősebben ráfog kezemre, biztosít abban hogy semmi bajom nem eshet, amíg ő a közelben van. Igazi bástya, igazi oltalom számomra, ki védelmez engem mindentől ami számomra fenyegető lehet. Felnézek rá s elmosolyodom, akkor is ha arcomon a rémület ficánkol kellemetlenül. Vörös hajam fátyolként esik arcomba, eltakar a világ elől, kék szemeim úgy csillognak, mint a tenger a naplemente fényében. Egy aprócska mozdulat, egy aprócska gondolat indul meg bennem, minél jobban közelednek a szirénák, én úgy egyre jobban érzem, hogy valami elmémben kezd felhasadni. Egy aprócska hasadás, egy kis pattanás hangja, mely felsértette az elmémet.
Tűz. Vad láng szunnyad bennem, élteti bensőmet, kiegészít és életem fontos része. Egy láng, mely ugyan olyan vad mint Ő, ki szintén bennem él. S most pislákol bennem, szemeimben táncol, alig várja hogy kinyíljon. Nyuszimat jobban szorítom magamhoz, Ryuura pillantok. Tekintetem most teljesem más, mint amilyen volt. Vad. Olyan vad és kiszámíthatatlan mint a bennem élő tűz. Mikor fog lángra kapni? Mikor fog tombolni? Majd ha Ő is úgy akarja, elvégre a Ő ajándéka számomra.
- A régi templomban leszünk, de figyelmeztetlek, ha elárulsz minket, a Pokol tüze aprócska láng lesz ahhoz képest, amit te át fogsz élni... - mondom neki komoly hangon, s már inkább sziszegem mint a kígyó, aki támadni akar áldozatára. Tekintetem visszataszító és komor, tán az utca összes árnya arcomra telepedett.
Apámmal sürgető léptekkel indultunk neki az utcáknak, reménykedtem abban, hogy a sötétség nekünk fog kedvezni és egyetlen egy fény sem fogja elárulni, merre is járunk éppen. Jól ismertem ezt a környéket, így inkább én vezettem őt kézen fogva. Lépteim gyorsak voltak, már-már szaladtam. Izgatottan vettem a levegőt és tudtam, kordában kell tartani az érzéseimet. Apám érezhette, hogy kezem, melyet fog, felforrósodik egy kicsit, ennek köszönhetően az övé izzadni kezdett, de ezt nyugodtan lehet arra is fogni, hogy teljes mértékben izgatott vagyok. Magunk mögött a szirénákat hallani. Olykor magam mögé nézek, hogy biztos legyek abban, senki sem követ minket.

Ryuu nem sokkal az után hogy Airie és Karmester eltűntek a sötét utcában, láthatta ahogy megérkeztek a rendőrök is. Egy rendőrkocsi jött csak, már messziről lehetett ezt látni, a kék-piros fényét úgy verték vissza a házak falai, mintha senki sem akarná, hogy bármilyen köze legyen a dologhoz. Megálltak és két rendőr szállt ki belőle. Egy ázsiai és egy néger. Furcsa párosítás egy kicsit, de ez Gotham, ahol minden lehetséges.
- Maga hívta a rendőrséget? - kérdezte a néger férfi, miközben az ázsiai elkezdte vizsgálni az üzlet bejárati ajtaját.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 7:02 pm

A Karmester már indult is volna, de Ryu szavait még meghallgatta. Gyors döntés előtt állt. Nem tudta miért, de rábólintott. A kutya velük mehet. Ezután egy fura hang szólalt meg. Furán de még is ismerősen. Maga elé pillantott. A lányától jött a hang forrása. Arcát nem látta hisz addig hátat fordított neki, mert ő is Ryuhoz intézte szavait. A lány rejt még meglepetéseket, de vajon még mennyit? Végül ösztönösen elindult. Egyik lábát a másik után szaporán kapkodta. Nem akart túl gyorsan menni, hogy a lány bírja az iramot. De erre nem volt szükség. Néhány pillanat múlva már a lánya diktálta a tempót. Karmester szorosan fogta a kezét. Hagyta had vezesse. De a két kéz mely szorosan összetartott, csúszósabb lett. Izzadt Karmester tenyere. A forrása pedig Ai volt. A hőmérséklete megemelkedett. Furcsállotta a dolgot, de jobb, ha hozzászokik. Még nem ismeri a lányt. Nem tudja milyen fegyvert vagy erőt képviselhet. De azt már tudja, mivé lehet, ha jobban megismeri. Futottak a sikátorokon keresztül. Át a sötétségen mely oltalmául szolgál mind a kettejüknek. Nem néztek vissza, hisz fölösleges volt. A célig nincs megállás.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 5:49 pm

Mikor a rendőrök kérdezték, hogy én hívtam-e őket, én nyugodtan feleltem, de úgy tettem, mintha kicsit fel lettem volna zaklatva.
- N…nem én voltam, de.. ismerem a hívót, igaz nem olyan jól, de ismerem. – mondom elég hihető zaklatottsággal, ám most úgy tettem, mintha összeszedtem volna magam – Azt mondta, hogy mondjam el mindent, amit csak átadod, de ő rosszul lett az idegességtől, és haza kellett menni. Na de akkor elmondom, amit átadott.
Szerencsémre elég jó vagyok abban, hogy kitalált történeteket mondjak megállás nélkül, így ez is gyerekjáték volt.
- Az ismerősöm azt állítja, hogy ő csak pár illetőt látott elfutni abba az irányba. – mutatok a templommal ellenkező irányba – Azt mondja, hogy két nagydarab férfi volt, két fegyverrel a kezükbe. Állítólag valami fekete harisnya volt a fejükön, de ebben nem vagyok biztos, mert hajlamos kiszínezni a dolgokat. Amúgy.. – ekkor megfogom fejemet, azt színlelve, hogy sajnálkozok – csak ennyit mondott, és hát, nem tudom, hogy mennyi igaz belőle. Azt tudom, hogy az irányba nem hazudott, de a leírást nem hiszem, hogy 100 %-os.
Ekkor hirtelen olyan arcot vágok, mint, aki majdnem szívrohamot kapott, és gyorsan megkérdezem, hány óra. Bármennyit mondanak, én fejemhez csapok, és arra hivatkozva, hogy mindjárt lekésem, randim elviharzok, és olyan gyorsan, és váratlanul, hogy egészen biztos elhagyom a két rendőrt. Természetesen több szűk utcán átfutok, és nagyon sokszor lefordulok, és mikor végre megbizonyosodtam róla, hogy nem követnek, szépen lassan elindultam a templom felé. Mikor odaérek, szépen lassan benyitok, és és belépek, utána vissza is csukom.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 7:53 pm

A kaland folytatódik itt:
Elhagyatott templom

Ryuunak:

A két rendőr elég furcsán nézett rád, mikor kis mesédet próbáltad nekik beadni, látszott rajtuk hogy nem nagyon bíztak abban amit mondtál, elvégre eléggé zavaros volt számukra az egész.
- Elnézést uram de a randit le kell fújnia. Velünk jön a kapitányságra ahol részletesen beszámol az egészről, valamint megadja az ismerőse lakcímét és, kelleni fog ő is a vallomáshoz - válaszolja neked a néger, miközben az ázsiai odalép a kocsihoz és leadja a gyors jelentést.
- Meg kell várnunk amíg jönnek a hejszínelők - válaszolja keserűen, látszik rajta hogy volt más elképzeli is ami az esti munkát illeti. Nem nagyon örül annak hogy most itt kell veled húzni az időt, de hát a munka az munka és ők sem engedhetnek el téged csak úgy, még akkor sem ha a randira hivatkozol.
- Azért kell velünk jönnie hogy bebizonyítsuk, nem ön rabolta ki az üzletet, de most jelenleg a gyanusitottak közé kell hogy soroljuk - magyaráz az ázsiai és mutat a kocsi felé hogy beszállj.

/Bocsi Ryuu de tényleg nem tudsz csak úgy lelépni a rendőröktől/
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeKedd Szept. 11, 2012 11:32 pm

/Airie magánkalandjának kezdő reagja/


Már néhány napja, avagy hete... nem is tudom pontosa, hogy apával lakok. Szeretek vele lakni. Nagy háza van, sok játékkal és érdekes helyekkel. Legjobban a nagy színpadot szeretem, és azt a hatalmas zongorát, ami ott van. Sokat szoktam rajta játszani. Szeretek még oda menni, ahol sok érdekes dolog van. Az első napokban ki se jöttem onnan, elvégre elvarázsolt hely volt az számomra, tele titkokkal és csodákkal, amik csak arra vártak, hogy felfedezzem őket. De tudom jól, hogy nem vagyok képes egyszerre megfejteni minden zug titkát.
Apa gyakran megy el, mint ahogy ma éjszaka is. Elment, hogy hova nem tudom, csak annyit mondott, hogy várjam őt meg. Én jó kislány vagyok, és megvárom őt itt. Ez az egyetlen játszótér a környéken, így messzire nem is tudok elcsatangolni. Ismerem már az összes utcát, elvégre itt laktam néhány hónapig.
Hagyott itt nekem egy csomag édességet, amiből már csak a nyalókám maradt meg. Az is homokos lett, miután egyszer véletlenül kiejtettem a számból. Nem zavar, szeretem érezni ahogy fogaim alatt pattogva rágom el az aprócska homokszemcséket. De apa nem fog örülni, ismét piszkos lettem. A szép fehér harisnyám teljesen homokos, a piros lakkozott cipőm pedig sáros lett. Rózsaszín szoknyácskámon apró virágok vannak felhímezve, kék hosszú póló van rajtam és egy cicát ábrázol. Szeretem nagyon. Apától kaptam. Legalább is így emlékszem... Hosszú hajam két copfba van fogva, nem nagyon szeretem amikor a szemembe lóg. Plüss mackó táskám ott pihen mellettem a fűben és drága plüss nyuszimmal a homokozóban játszok. Éjszaka van bár, de az utcai lámpa kellemesen megvilágít mindent, így nem kell sötétben ülnöm. Műanyag formákból csinálok várat, apa biztosan megdicsér amikor visszajön.
Csak jönne már végre. Reggeltől várok rá, de még mindig nincs itt. Hogy az időmet rövidítsem, halkan éneklek magamnak egy dalocskát, amit mindannyian nagyon szeretünk...

- Tűzvirág nyílt ki a ház tetejéről, porrá égetve az álmokat és minden reményt. A hamu felszáll a közeli fákra. Vége az egyik rejtélynek, gyermeki mondókából ismered meg, mi az a Rémálom. Füst száll alá a csendes világra, s te még utoljára integethetsz. Kiütve a földön fekve nehezen szeded össze magad, ha egyáltalán... Gyermeki mondókából ismered meg a Rémálmod...

Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 11:51 am

Miközben dalolászol, és élvezed az egyedüllétet. Szinte semmi nem történik, a játszótéren rajtad kívül még két kisfiú van a csúszdánál, de ők se sokáig, mert a szüleik visszahívják őket vacsorázni. Miután elmentek, hangokra lehetsz figyelmes.
- Lódulj! - szól az egyik hang, és nem sokára be is fordulnak a sarkon. A hang gazdája egy barna bőrű férfi. Az utcai lámpák fényében szinte mindent tökéletesen látsz, és csak egy-egy pillanatra tűnnek el a sötétben.
Utcák, sikátorok - Page 3 Baxter4
- Gyerünk! Már nem vagyunk messze! - mellette egy izmosabb, nagyobb darab ember sétált, amolyan testőr féleség lehetett, ám a bal bicepszén egy ilyen tárgy volt látható. Még csak hasonlót sem láttál, így nem is sejtheted mi az. A tagok összesen öten vannak, plusz, akit taszigálnak, és szerencsétlen foglyon kívül mindegyik bicepszén ott ez a dolog, kinek a bal, kinek a jobb oldalon. Egyelőre még nem láttak meg téged, mert mással vannak elfoglalva.

A tagok:
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 12:14 pm

- Tűzvirág nyílt ki a ház tetejéről, porrá égetve az álmokat és minden reményt. A hamu felszáll a közeli fákra. Vége az egyik rejtélynek, gyermeki mondókából ismered meg, mi az a Rémálom. Füst száll alá a csendes világra, s te még utoljára integethetsz. Kiütve a földön fekve nehezen szeded össze magad, ha egyáltalán... Gyermeki mondókából ismered meg a Rémálmod... - ismételgetem az éneket újra és újra, nyelvem már lassan kopik tőle, ajkaim zsibbadnak, de engem ez nem zavar, elvégre imádom a dalocskát. Énekem kedves és lágy, attól függetlenül hogy a szavak nem épp egy kislány számára valóak. Közel áll hozzám, mindig ezt énekli amikor úgy gondolja hogy fel kell törnie hogy megvédjen minket.
- Rémálmod... rémálmod. Egy gyermeki mondókából ismered meg a Rémálmod... Rémálmod... - mosolyogtam el, az utolsó dallam már inkább az a fajta hang volt, ami mások szívéből elrabolja a bátorságot és tekintettel dermeszti meg a lelket. A mosoly, melyet én sokkal jobban ismerek mint bárki más. A mosoly, mely hirtelen felvillant, elmémben éreztem a vér szagát, ahogy elnyom a szadista vágy. Felkapom hirtelen fejem és körbenézek, olyan gyorsan tűnik el Rémálom az elmémből, mint amilyen gyorsan jött. Kék szemeimmel fürkészem a környéket, hangokat hallok, de számomra ismeretlenek. Apa jön már értem...? Nem... Ez nem apa hangja. Ez más valakié.
Megpillantom őket az utcai lámpák fényében, nem is vannak kevesen. Nem láttam őket még soha életemben, haladnak egymás mellet, mind izmos és nyilván erős. Közöttük egy személy, aki nem nagyon tartozik oda kinézetével és egy barna bőrű férfi, aki vezeti őket. Barna bőr... Netán csokiból van? Fordul meg hirtelen fejemben és érzem ahogy nyálam már összefolyik számban. Milyen íze lehetne egy csokibőrű férfinak?
Olyanok mint a vörös kártyakatonák, akik menetelnek a folyosókon, akik értem jártak és elvittek a Vörös királynőhöz. Talán őket küldte ki hogy megkeressenek? Ettől a gondolattól megrémülök egy kicsit, de úgy döntök, hogy jelenleg úgy teszek majd, mintha itt se lennék. Plüssmackó hátizsákomat magamra helyezem, nyuszim csak egy karnyújtásnyira, ha szaladni kéne, akkor azonnal szaladni tudjak.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 12:31 pm

A szürke pólós tag, egy jókora bal horgot húz be a fogolynak, akit folyamatosan taszigálnak. Látszólag neki semmi kedve ezekkel az emberekkel tartani.
- Tartozol nekem is, és a vezérünknek is. Mivel nem tudod megadni a tartozásod, így fogod leróni a sarad. - szólalt meg az izmosabbik, aki a fogoly bal oldalán foglalt helyet.
- Senkinek nem szólok rólatok. Csak engedjetek el. Jövő héten megadtam volna a tartozásom. - próbált menekülni.
- Nem, nem. Így is már három hónapot elhúztad. Több haladékot nem fogsz kapni. - mondta ismét a doki. Az egyik fazon, akinek szökésbarna haja volt, és leginkább egy autó szerelő műhelyből szabadult el nem rég, szót kért.
- Öhm, van egy aprócska probléma. - mondta, majd feléd mutatott.
- Szerintem mindent hallott, és látott. Nem lenne... - befejezni már nem tudta, mert a szürke pólós fickó neki is behúzott egy keményet, és csak egy hajszálon múlott, hogy nem terült el a földön.
- Kapjátok el! Hátha megfelel, majd a mesterünk kitalálja mi legyen vele. - adta ki a parancsot a doki, és három tag már meg is indult feléd.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 12:44 pm

Csendben hallgattam a beszélgetésüket, meghunyászkodva a lámpa fényében, de sajnos rá kellet döbbennem, hogy ez egyáltalán nem volt jó ötlet. A férfiak durván viselkedtek a másikkal szemben és egymás közt is. Eléggé megrémisztettek engem ezzel, pont ezért ijedtem meg, amikor rám mutatott az egyik. Éreztem ahogy fenekem összehúzódik és egy aprócska kukac se tudna bejutni rajta, legyen az bármilyen ügyes vagy erős. Most mit csinálunk szerelmem? Aggódó hang a fejemben, de láttam magam előtt azokat a jéghideg szemeket és azt a gusztustalan mosolyt, ami engem is mindig nagyon megijesztett. Már tudtam hogy valami tervet formál fejében. Már azóta hogy kijöttünk abból az undormányos börtönből amit Arkham-nak hívnak. Ne fussunk el... Halk nevetés, mely ezernyi tűszúrásként hasított elmémbe. Már most tudtam, hogy ennek nem lesz jó vége...
Mikor felénk közeledtek a férfiak, felkaptam Szerelmemet a földről. Már csak a nyalóka pálcikája maradt számban, amit alaposan meg is rágtam azóta. Kezdtem éhes lenni...
- Én csak az apukámat várom - kezdtem bele nyugodtan, bár éreztem ahogy hangom kissé megremeg a félelemtől. Próbáltam magabiztos lenni, de lássuk be, nem egy súlykategória vagyok velük.
- Ha békén hagytok akkor én is titeket. Az apukám mérges lesz rám, ha nem fogom őt itt megvárni - folytattam aggódva, éreztem ahogy hangom elcsuklik, éreztettem velük, nem akarom hogy Karmester mérges legyen rám amiért nem vártam meg.
- Maguk ugye nem rendőrök vagy orvosok? - teszem fel a számomra nagyon fontos kérdést. Elvégre ha azok, akkor vagy elszaladok, vagy elégetem őket. Érzem fejemben a kellemetlen tekintetet, súgja nekem: Menj velük.
- Én nem szeretném hogy bántsatok. Veletek megyek, jó? De akkor ne bántsatok és ne üssetek meg mert az nekem nagyon fog fájni - próbáltam nekik értelmes tekintettel elmondani mindezt, hogy lássák valójában nem akarok velük összeverekedni, mert lássuk be nekem nagyobb esélyem van túlélni mint nekik... Tettem feléjük néhány lépést, Szerelmemet karjaimban tartottam védelmezően, ha hozzá érnek vagy megpróbálják elvenni tőlem, akkor eldobok mindent hogy megküzdjek velük.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 5:51 pm

A három férfi megindul feléd, de amikor felajánlod, hogy közéjük állsz, megtorpanni, és habozni látszanak.
- Miért tennél te ilyet? - kérdezi az izmosabbik pasas. Végig mérnek, jól megnéznek maguknak, majd ismét a szürke pólós lép előre.
- Egyetlen jó okot mondj, hogy ne szedjünk szét itt azonnal darabokra. És mit érnénk el, ha most békén hagynánk? - mindegyikőjük érzi hangod el-elcsuklását, és ki is használják. Próbálnak félelmet kelteni benned, és egyikőjük keze a bicepszén lévő valamire is vándorol, készen arra, hogy aktiválják a szerkezetet, legyen bármi is a hatása.
- Sajnos, mivel láttál és hallottál mindent, nem hagyhatunk csak úgy itt. - szólal meg a harmadik férfi is.
- Ne jó pofiskodj már, majd Bane eldönti mi legyen a sorsa. - Bane. Ismerős a név számodra, de az ijedtség és a sokk miatt hirtelen nem tudsz hozzá sem arcot, sem más információt társítani.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 6:39 pm

Látom hogy nem igazán akarnak hinni nekem. Megfordul fejemben, miért is hinnének nekem, miért is lennék számukra hasznos. Elvégre csak egy beteg nagylány vagyok, aki kislányként viselkedek. Mire lennék én jó? Figyelemelterelésre? Csalinak? Talán... De nyilván ezeknek a majmoknak az ilyesmi nem fordul meg fejükben. Egy védtelen kislányt nagyon sok mindenre ki lehet használni. Elrabolni, fenyegetni a családot... Elmémben elmosolyodom egy kicsit, elvégre nincs családom. Avagy talán mégis van? Karmestert bár apukámnak hívom, nem nagyon érzem úgy, hogy a családom lenne. Még nem. Vagy talán mégis? Hirtelen nem tudom eldönteni.
A hatalmas férfiak felém közelítenek, érzem ahogy bazi nagy testük mellet teljesen eltörpülök, ahogy megjelenésükkel próbálnak elnyomni engem. Nem engedhetem, hogy kinevessenek engem. Kihúzom magam, arcom kemény és határozottsággal teli, mintha én lennék a főnökük, akitől félniük kell. Nem akarok velük kakaskodni, egy pillanat alatt porrá égethetném őket, de ők ezt nem tudják, pont ezért van egy ütőkártya a kezemben, melyet nem fogok kiteríteni nekik.
- Mert azt mondták hogy kapjanak el engem. Én ez helyett inkább magukkal mennék. Fáradt vagyok ahhoz hogy kergetőzzek magukkal és maguknak sincs szerintem annyi idő hogy fogócskázzanak velem. Így időt spórolok maguknak, magamnak meg energiát - hozom fel a szerintem logikus választ. Fülemben meghallom a Bane nevet. Bane... Bane... valahol halottam, vagy talán láttam, már nem is tudom eldönteni, lehet valamikor az egyik kirakat tv-jében vagy egy rádióban egy kis üzletben. Kutatok elmémben, de a névhez sem arc, se információt nem találok. Az elmém túl leterhelt más dolgokkal, minthogy ilyenekkel foglalkozzon.
Ujjaim ösztönösen simogatták plüss nyuszim fejét, jobban arcomhoz emeltem, majd megpusziltam a fülét mint ahogy egy anyuka szokta szerető gyerekének a fejét, amikor éreztetni akarja vele, hogy nem lesz semmi baj az égvilágon.
- Akkor veletek mehetünk? - kérdezem tőlük kedvesen, pont úgy mintha egy jó baráttól megkérdezném melyik fagyi a kedvence. Szememmel olykor azt a furcsa valamit figyelem karjukon, csináljon az bármit is, ha engem fenyeget, nagyon megbánják.
Ha úgy döntenek hogy magukkal visznek, nyugodtan indulok el utánuk.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 6:58 pm

A doki már türelmetlenkedik, a fogoly meg épp elszökni készült, így visszarendeli az embereit.
- Te intézd el. - mondja az autószerelő kinézetű, és otthagyják a társukat, aki szemmel láthatólag a legkisebb, mind magasságban, mint pedig testfelépítésben
Utcák, sikátorok - Page 3 Tim+McIlrath+n42299667715_557

Ahogy elmennek, a szökés meghiúsul és helyre rakják a foglyot, ha akarsz, tudomást vehetsz róla, de akár rezzenéstelen arccal is végig nézheted. Azonban a veled ott posztoló szükre pólós férfi, mikor látja, hogy megpuszilod a nyuszidat, egyetlen váratlan mozdulattal tépi ki a kezedből. A megviselt plüssnek sem kell több, egy keze és egy füle leszakad, majd a fickó még jól bele is tapossa a homokba.
- Ne legyél gyerekes! Tetszik vagy sem, velünk jössz, Bane örülni fog, hogy egy ember helyett kettőt kap rögtön. - emeli meg kicsit a hangját, és érezni rajta a színtiszta agressziót.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 7:27 pm

Figyeltem ahogy az egyik férfi megpróbál elszökni és a többiek utána iramodtak. Sajnáltam őt egy kicsit, mert nagyon jól tudtam milyen az, ha valakik olyanok vesznek körül, akik gorombák velünk és nem bántanak. Arkham. Ott ugyan ezt éreztem én is, ott én is megtanultam, jobb ha a saját világomba zárom elmém, hogy megmeneküljek attól ami körbevesz. Toporzékolok egy kicsit, majd olyan valami történik, ami már nagyon régóta nem történt meg. Egy olyan valami, ami miatt olyan lettem amilyen. Egy olyan valami, ami miatt sok ember halt meg. Elvették a nyuszimat, és a sárba tiporták.
Szemeim bár felfogták, elmémig még el sem jutott a dolog. Éreztem ahogy fejem robban egy hatalmas villanás kíséretében. És én már tudtam, hogy mi lesz ebből...
- Ezt... nem... kellet... volna... - hangom már nem is volt emberi hang. Inkább oly hideg volt és nyugodt, mintha egy halott ember szólt volna. De a szürkés póló férfi mire felfoghatta volna szavaimat, csupán hamu maradt belőle, szint úgy mint minden másból körülöttem /2m-en belül, kivéve a nyuszi és a mackós hátizsák, a tűz 3000 fokos/. Éreztem ahogy a tűz őrületes lángja körbevesz engem, oltalmazóan keríti be a nyuszit, melyet megtanult nem bántani, inkább védeni mindentől ami fenyegetheti. A düh... nem is lehet annak leírni azt a szörnyű érzést mely rám nehezedett. Mintha az egész világ testemben lenne, mintha nem létezne más, csak az az érzés, hogy drága szerelmemet bántani merészelték. S előjött Ő, aki az igazi rémálom ilyenkor...
- Tűzvirág nyílt ki a ház tetejéről, porrá égetve az álmokat és minden reményt. A hamu felszáll a közeli fákra. Vége az egyik rejtélynek, gyermeki mondókából ismered meg, mi az a Rémálom. Füst száll alá a csendes világra, s te még utoljára integethetsz. Kiütve a földön fekve nehezen szeded össze magad, ha egyáltalán... Gyermeki mondókából ismered meg a Rémálmod!!! - a hang belőlem nem énekelte, nem volt az gyermeki ének. Egy démon hangja volt az, mely porráéget mindent és mindenkit, aki az útjába áll. Aki ilyet képes tenni drága Szerelmével. A tűz körülöttem már nem kapta meg emberi formámat. Nagyobbodott és mindent elnyelt a környéken. Nagyobbodott és nagyobbodott, mígnem a fák fölé nem tornyosultam. Hatalmas négy mancs, szárnyak, és egy tüzet okádó pofa.
Utcák, sikátorok - Page 3 Year-of-the-dragon-2012-fire-dragon
Éreztem ahogy egyre nagyobbodok, ahogy a tűz elnyel mindent magam körül. Ha megpróbálnak meglőni engem, vagy bármilyen más módon megtámadni, esélytelen. A tüzem elérte a maximális fokot, s a testem is elvesztette fizikai valóságát, így bármilyen nemű támadás vagy elégne azonnal, vagy keresztül menne rajtam... Majd egy jéghideg hang elmémben ordítva parancsolt rám. ELÉG! S ekkor éreztem, ahogy minden amit kibocsájtottam, testembe ismét visszatért, s én ott guggoltam a földön. Nem égett már sehol tűz, mindent magamba nyeltem, egyetlen egy aprócska szikra sem maradt szabadon. Lihegtem és fáztam, elvégre a ruha ami rajtam volt elégett. Nem sajnáltam. Felnéztem a férfiakra, éreztem ahogy fáradt vagyok és nem bírok.
- Még mindig úgy gondoljátok, hogy el tudtok intézni, és haszontalan vagyok? - kérdezem kissé kárörvendő nevetéssel. A nyuszit karjaimba veszem, leesett végtagjait a hátizsákomba rakom, testét pedig karjaimban tartom kedvesen.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 7:39 pm

Egyetlen rémült pillantás. Ennyi volt csupán, amit a fickótól láttál, ám a többiek a háttérben biztonságban voltak. Miután tüzed kialudt, a doki lépett oda hozzád, bár kicsit félve, hogy őt is elhamvasztod.
- Egy élő krematórium. Pompás. - levette fehér köpenyét és rád terítette, hisz így mégsem maradhatsz.
- Nem vagyunk mi olyan szívtelenek, mint gondolnád. Aki ilyenre képes, szívesen látjuk nálunk. - hangja nyájas volt, bár ez valószínűleg a félelem miatt volt semmint azért, mert komolyan is gondolná. A szemében látszik, hogy teljesen megrémült, és csak egy vékony határ választja el a totális megsemmisüléstől.
- Képes lennél még egy menetre az egyik emberem ellen? - tette fel izgatottan a kérdést. Nem árulta el, de kíváncsi volt, hogy mit kezdesz akkor, ha az emberei mindent beleadnak.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 8:00 pm

Láttam ahogy a csokibőrű férfi odajön hozzám és valami olyasmit mond mint a krematórium. Krematórium... soha életemben nem halottam ezt a szót, így fogalmam sincs miről beszélhet, de túl fáradt vagyok hogy megkérdezzem tőle. Majd valamikor... Az elmémben még mindig tombol a tűz, érzem ahogy csak egy aprócska ujj tartja fel, mely nem engedi hogy ismét szabaduljon. Leveszi köpenyét és rám teríti, hálás tekintettel nézek fel rá, jobban magamra húzom hogy ne fázzak. Figyelem őt és arcát, látom rajta hogy meg van rémülve attól amit épp csináltam. Belül, mélyen valahol legbelül én is mindig rettegek attól ami vagyok, attól ami lehetek. Lehet ez még rosszabb...? S ha nem lenne Ő, talán minden egyszerűbb lenne, de az is lehet hogy nem. Elmémben arcát látom, ahogy velem szemben áll, ahogy egy szakadék peremén állunk egymással szemben. Csak egy a baj. Hogy én állok a szakadék szélén. Jéghideg tekintete belém hasít, érzem ahogy karmolja minden valómat. Teszek egy lépést, érzem az ürességet magam mögött. Zuhanok.
- Akár... az összes... embere ellen is... kiállok! - arcán sötét árnyak jelentek meg, látni lehetett azt a pillantást, azt a tekintetet, mellyel sok bátor embert elűzött, megrémisztett, azt a hangot, mellyel képes volt megfojtani, megsemmisíteni a reményt. Éreztem ahogy feláll a testemmel, leveti magáról a köpenyt és a csokibőrű férfinek adja.
- Kezdhetjük... - láttam rajta azt a mocskos gyilkolási vágyat, azt a szenvedélyt, azt a tudatos szadizmust, amivel mindig is harcol. Élvezi, ez az ő világa. A gyilkolás.
Testünk ismét felhevült, kitörtek a lángok és az eget nyaldosták. A férfinek hamar el kellet iramodnia, ha nem akarta, hogy őt is elnyeljék. Ha így kell tanúsítanunk, hogy féljenek tőlünk, hát megtesszük...
Így csak álltunk, és vártuk hogy melyik idióta fog elsőként berohanni a 3000 fokos tűzgömbbe, aminek mi lettünk maga a szíve. S ha be is rohan, ha túl is éli, nem fog nekünk ártani. Mert nincs mit megütni...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 8:19 pm

A doki mosolyogva hátrál két lépést, majd hátat fordít, és int az egyik embernek, hogy mehet.
- Nem kell mindegyikkel. Egyet már megöltél, épp elég lesz, ha még eggyel megteszed. - nem lehet egykönnyen eldönteni, hogy ki a legszadistább. A doki úgy áldozza fel az embereit, mint ahogy a táblás csokit eszik: kockáról kockára, itt emberről emberre. Az autó szerelő fickó lép előre, haja igen csak borzolt állapotban van, és nem is tétovázik sokat, mikor látja, hogy felöltöd előző alakod. A bal bicepszén lévő ketyeréhez nyúl és megnyom rajta egy gombot. Alig egy pillanattal később fújtat, mint egy bika, még talán a földet is kaparja, száját pedig nem teljesen emberi, ám mégis agresszív kiáltások hagyják el. Aktiválta azt a szérumot, amit maga Bane ültetett az csatlósai testére. Ahogy a szer szétterjed a testében izmai körülbelül a háromszorosára növekszenek, és mostmár ereje is jóval meghaladja az alap helyzetet.
- Itt az ideje, hogy megismerd ezt az erőt. - úgy látszik oktalanul vág bele ebbe a dologba. Lassan közelít feléd, és csak egyik kezét emeli fel, hogy letesztelje mit bír a szerrel. Csak épphogy oda érinti kezét, és bár égési sérülés nem látszik, nem fogja huzamosabb ideig bírni a magas hőt. Egyszer kétszer megpróbál megütni, de mintha csak luftot ütögetne, szinte semmi hatása nincs, azonban érzed, hogy ezek az ütések nem teljesen emberiek. Érezni lehet rajtuk a szérum jótékony hatásait.
- Majdnem jó. - mondja, majd egy picit magasabb adagolásra állítja be a szerkezetet, és így már az ütéseit közepes erősségű pofozásnak érzed, de még mindig nem tesznek benned olyan nagy kárt.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 8:35 pm

Nekem ront mint egy bika, őrjöng és dühös. Ez még érdekes lesz, így a hőmet lejjebb szabályozom, így nem fog azonnal elégni, csupán megégni egy kicsit. Kezdem kapizsálni hogy mire megy ki a játék, egyszerűen csak teszteli hogy az emberei milyen magas hőt képesek átvészelni azzal a furcsa szerkezettel, ami rajtuk van, ami úgy látszik megnöveli testüket és erejüket. Arcomra melyet nem látni kemény vigyor húzódik, élvezem a csokibőrű férfi viselkedését, ahogy egyenként áldozza fel embereit. Mindez csak egy kísérlet, aminek ára van. Semmi több. Semmi kevesebb.
Kezét belém mélyeszti, fogalma sincs hol vagyok, azt sem tudja mit üt olyan hevesen. Ha fejemet taszítanám mancsai közé, úgy szétroppantaná mint egy tojás. Én ezt jól tudom, és lefogadom hogy ő is. Az ütései kellemetlenek, érzem minden mozdulatát.
- Ha tesztelni akar, teszteljünk - hallani hangomat, melyet a tűz lobogása deformál. S én növelni kezdem a hőséget. Szép lassan, hogy ellenfelem minél lassabban és jobban érezze, ahogy a tűz bőrét nyaldossa, ahogy testébe hatol, ahogy minden lélegzetél tüdejét égeti. És én élvezem. Minden egyes pillanatát élvezem. Ahogy fájdalmat okozhatok neki, ordító hangja kellemes ének füleimnek és elmémnek. És élvezném tovább, ha nem kezdeném érezni a fáradtságot.
Tudom jól, még egy menetet nem fogok bírni, elvégre most is alig állok lábaimon, örülhetek ha egyáltalán sikerült képességemet használni azok után amit produkáltam. Úgy döntök, gyorsan befejezem az egészet.
- Ha arra kíváncsi, milyen gyorsan égnek el a dolgok magam körül 3000 fokon, hát jól nézze! - kiáltom a dokinak, érezheti hangomban ahogy élvezem azt a tudatot, bárkit képes vagyok pillanat alatt hamuvá égetni. Ahogy ezt kimondtam, egyszerűen csak annyit lehetett látni, hogy a támadóm eltűnt. Szertefoszlott és semmivé lett, nem maradt a helyén semmi más, csak egy üres légtér. Oly gyorsa történt, hogy kérdőre vonom akár, látszott e egyáltalán a halála.
Lángjaim ismét visszahúzódnak, és én már a földre rogyok lihegve. A csokibőrű férfit nézem, láthatja rajta ahogy már felállni se bírok szinte. Kicsit összehúzódok, ahogy a hideg levegő ismét körbevesz engem, kellemetlenül szorítja ölelését.
- Mára... elég volt... - mondom neki lihegő hangon, a levegőt is alig bírom venni. Mindenkinek megvan a határa, még nekem is, s tudom, hogy nem akarom túllépni. Elértem azt, ameddig bírok.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 12, 2012 8:50 pm

A doki elmosolyodik, vagyis inkább ördögi félmosoly húzódik arcán.
- Pazar! - kiált fel, és már látja is, hogy miket tesz majd veled.
- Remek alany lesz. Hozd őt, én viszem a lányt. - utasította az egyetlen megmaradt emberét, aki átvette tőle a foglyot, majd a doki feléd indult, és mivel elég gyenge vagy, egyetlen mozdulattal a vállára vesz téged.
- Bane el lesz ragadtatva. - mondta, bár nem igen remélheti a dolgot, de majd kiderül, mi lesz, ha ő is szemre vételez majd téged. Még érzed, ahogy betuszkolnak egy kocsi csomagtartójába, amiben kényelmesen elférsz, sőt, még a másik foglyot is melléd tuszkolják. Két ajtócsapódás, motor berregés, és az autó már száguld is, de hogy hova, azt nem tudod.

//A kaland itt folytatódik//
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 5:54 pm

Abakura Ryuu magánkalandjának kezdő reagja

Mostanra rá kell jönnöm, hogy nem fogok boldogulni a pénz ügyében. bármennyire is ügyes vadász vagyok, a kis parkban nem sok vadállat lakik, és semmi kedvem gyümölcsökön és zöldségeken élni.
- Munkát kell találnom! – határoztam el magamat.
Fegyveremet, és ereklyémet még most is viszem magammal, sőt.. még Tapmancsot is viszem. A Régi Gothemben próbálok szerencsét, eddig sikertelenül. Bárhova mentem nem találtam jó munkát. Nem akartam se pénztáros, se parkoló lenni, és a fodrász szakma sem érdekelt nagyon. Főleg olyat kerestem, ami illik hozzám. Mivel én olyan típus vagyok, aki szeret belekötni másikba, és nem riad vissza egy kis csetepatétól, így talál a testőrködés, vagy az ilyesmik elég jól hangzódtak, csak ugye korom miatt nem nagyon lehetett komolyan venni engem. Hát az égiekhez fohászkodva vettem észre csak, hogy sikerült betévednem egy sikátorba.
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 12:32 pm

Régi Gotham sikátorai nem olyan híresek mint a Bűnös kerület utcái, ami az illegális munkát illeti, de te jól tudod, hogy ott a rizikó is sokkal nagyobb. Már csak azért ölnének meg téged, mert tisztább a ruhád mint másé, vagy csak egyszerűen azért, mert még mindig lélegzel. Amióta ebben a városban élsz, kiismerted annyira, ha fekete munkát akarsz, jobb lesz este, késő éjszaka barangolni az utcákon, elvégre akkor másznak ki a furcsa alakok is. Pont úgy mint most. Alig járt ember az utcán, alig láttál kocsikat. De a sikátorok tele voltak élettel. Hideg januári éjszakának köszönhetően, sokan telepedtek melegedni egy szemetes köré, amiben tűz égett. Beszélgettek, piszkos üzleteiket intézték egymás közt, vagy épp valamilyen lopást terveztek. Nem lehet igazán megmondani, elvégre a tűz fölé vannak görnyedve és úgy beszélgetnek. Mikor bemész a sikátorba ahol tartózkodnak, hirtelen észre sem vesznek téged.
- Igen-igen... - hangos szippantás - ez jó. Ez nagyon jó! Már volt dolgom vele. Drága cucc de jó. Jobb mint a Angyal por - hörgős nevetés, mint akinek torkán akadt egy adag takony.
- Na ja. Csak rájöttem hogy az adag amit adnak hogy egy használatra azt felezni kell mer amúgy rohadt erős. Ismered Ivan-t? Azt a bolond ruszkit? Na ő belehalt. Azóta felezem - hangosan szippant ő is. Nem látod tisztán hogy mit csinálnak, elvégre neked háttal állnak. Hangos, jókedvű nevetést adnak ki, vagy legalább is annak kéne lennie. Az egyik mintha megérezné hogy figyelik, feléd fordul.
- Te, nézd má' - böki meg könyökével társát, majd fejével feléd biccent - közönségünk van - vigyorodik el és ajkait végignyalja, mintha már érezné húsod finom ízét szájában, bár látható rajta, hogy nem fog téged megenni. Társa is feléd fordul, Tapmancsot veszi szemügyre.
- Mi van kölyök, sétáltatod a palotapincsidet? - kérdezi röhögve és várja a választ. Látszik rajtuk hogy nem igazán jelentesz számukra veszélyt, vagy legalább is ők így látják, de azért Tapmancs jelenléte kissé nyugtalanítja őket mérete miatt. Most láthatod hogy az egyik férfi alacsonyabb és kicsit vézna. Egy egyszerű téli sapka és nagykabát van rajta, arcán ott virít a rendezetlen szakáll, de fejére nyilván már nem jutott szőr. A másik tőle fél fejjel magasabb, izmos alkatú. Egy néger, akinek válláig ér rasztás haja. Szintén nagykabátot visel. Arca sima, még jóképűnek is lehetne mondani, ha nem nézne rád olyan tekintettel, mint aki ki akarna belezni.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2013 2:06 pm

Nos egy igen különös beszélgetést hallok meg. Első gondolatom, hogy a két ipse éppen drogokkal foglalkozik, ám nem akartam előhamarkodott lépéseket tenni ez ügyben. úgy tűnik túl feltűnő vagyok, ám ez nem nagyon zavar, hisz nem különösebben érdekel, hogy lebukok-e vagy sem. Azonban a válaszuk nagyon kiborított. Igazság szerint nem engem, hanem Tapmancsot, mivel nem kedvelte se a kutyákat, se azt ha kutyával keverik össze, pláne ha egy palotapincsivel, még ha csak poénkodnak is. Veszett morgásba kezd, és nekiugrik a csávónak. Legalább is próbálna.
- Tapmancs! - kiáltok kedvencemre, mire visszajön hozzám, de még mindig morog a pasasra.
Odajön mellém, mire én elkezdem vakarászni a fejét. Szépen lassan lenyugszik, majd lefekszik lábam mellé, ám szemmel tartja a két férfit vad pillantásokkal. Én is feléjük fordulok, és a palotapincsizőshöz szólok.
- Ahogy látja nem reagál túl jól a poénkodásra Tapmancs. Amúgy vigyázzon mit mond, mert a szürke farkasok nem azok az emberszerető kisállatok, mint a kutyák. Ráadásul akadt már jó sok gondja az emberekkel szegénynek. Amúgy ha megkérdezhetném.. nem tudnának valami jó munkát erre fele. Igen szűk a zsebem, és ki kéne tágítani néhány bankjeggyel. Nos lenne valami?
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 8:32 pm

Mikor Tapmancs morogva nekimenne az egyik huligánnak, mindkét alak megrezzen és kezük azonnal oldalukhoz kapnak. A rasztás férfi egy pisztolyt kap elő és Tapmancsra szegezi, a másik pedig mintha valami után matatna a levegőben maga mellett, de mikor látják hogy sikeresen uralod a helyzetet társad felett, megnyugodni látszanak.
- Hé kölyök, jobb ha a kedvencedet távol tartod tőlünk - figyelmeztet téged a rasztás pasas, majd a pisztolyt, amit nyilván nem legálisan tart magánál elrakja. Miután munka után kérdezősködsz, a két alak sejtelmesen összevigyorodik. Vigyoruk nem az a kellemes fajta, sokkal inkább gonosz hátsó szándékokat rejteget magában. Ilyen vigyorral csak a bűnözők rendelkeznek, akik élvezik ha más emberek szenvedhetnek cselekedeteik miatt. A rasztás végignéz rajtad, magatartásából lehet érzékelni, hogy kettejük közöl ő az ügyesebb és a szívósabb, pont ezért övé a fő szó.
- Munkát, eh? Aztán hány éves vagy? Anyád-apád nem keres? Ilyen sz...rosoknak iskolába kéne járni és nem a városban csatangolni meg munkát kérdezni olyanoktól mint mi - kezd bele a néger és előbbre lép, hogy alaposabban szemügyre vegyen téged.
- Milyen munkára lehetnél te jó? - kérdezi gúnyolódva, majd társára néz - De ha nagyon akarsz valami munkát - megvonja a vállát - én adhatok neked - fejezi be majd mint akinek valami jópofa ötlet jutott volna eszébe. Kicsit még méreget téged.
- És milyen képességekkel rendelkezel? Hogy tudjam milyen munkát adja neked taknyos - mondja végül és érdeklődve figyel, hogy milyen képességekkel rukkolsz elő.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 10:58 pm

Szépen meghalhatom a választ. A pisztolyrántástól reflexszerűen hátranyúlok fegyveremért, de miután eltették a fegyvert én sem húzom elő katanam. Gondosan megválogatom a szavaimat.
- Alapból képes vagyok beletekinteni néhány múltbéli emlékbe, ám a kardforgatáshoz is értek. - eközben kicsit kijjebb húzom katanam, ami eddig ruhám alatt volt elrejtve - De ha tudnak mutatni nekem egy zárt helyiséget, ahol nem láthat senki akkor megtudom mutatni mi a leghatalmasabb képességem. Ja és a szoba belmagassága haladja meg a 5-6 méter, és a 4 méter hosszúságot.
Remélem, hogy nem röhögnek ki, és mutatnak egy ilyen helyiséget, akkor a terem közepére állok, majd megfogom ereklyém.
- 1.szintű Sárkány evulóció! - suttogom.
Lángok borítanak körbe, és pár pillanaton belül teljesen átváltozott sárkányként állok a két ismeretlen előtt. Kis tűzcsóvákat fújok mókából, míg Tapmancs nyugodtan ül az egyik sarokba.
~ Nos ez megfelel? - kérdezem a fejükben, majd kikapcsolom ereklyém.
(Ha nem sikerül alkalmas épületet találni, akkor csak egy nagyobb utcában tudom ezt megtenni, és csak pár másodpercre változok át, és ügyelek, hogy a kettő férfin kívül ne vegyenek észre.)
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Ajánlott tartalom





Utcák, sikátorok - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok   Utcák, sikátorok - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Főutak, utcák, sikátorok.
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Utcák, sikátorok, közterületek
» Főutak, utcák, sikátorok.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Régi Gotham-
Ugrás: