DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Feltámadás I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Feltámadás I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Feltámadás I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Feltámadás I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Feltámadás I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Feltámadás I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Feltámadás I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Feltámadás I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Feltámadás I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Feltámadás I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Feltámadás

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Feltámadás Empty
TémanyitásTárgy: Feltámadás   Feltámadás I_icon_minitimeKedd Szept. 18, 2012 8:56 pm

Nos a cím csalóka lehet. Az alter kaland alapját a méltán híres The Walking Dead című sorozat adja, ám DC alapokra helyezzük a dolgokat. Az alap szituáció, hogy eljön a világvége, a holtak ugyanis kikelnek a sírjaikból, és a halott emberek pedig felkelnek, legyen bármilyen sérülésük. A túlélők csoportokba verődve próbálnak túlélni, és felvenni a harcot a holtakkal.
Feltámadás The-walking-dead1

Két lehetőség áll a játékosok előtt:
  • 1. A saját karakterük egy alteregoját hozzák. Ez esetben annyi a teendő, hogy a szokásos adatokat megadják és mellékelnek egy maximum fél oldalnyi (Word - Times New Roman - 12-es méret) összefoglalást, hogy mi történt a karakterrel, és hogyan élte meg a feltámadást.
  • 2. Egy NJK karaktert alkotnak, aki kimondottan erre a kalandra van kitalálva.


Mindkét esetben kapnak a játékosok 6-6 kreditet, amiből felszerelkezhetnek. Ezeket járművekre, fegyverekre, esetleg az alterego megoldásnál képesség fejlesztésre költheti.
Megjegyzés: Az itt végbement képességfejlesztést a rendes játéktéren és idősíkban NEM lesz elérhető. Azt majd újra el kell érni és megvenni.

A játék 3-4 fő jelentkezése után indul.

Figyelem! A karakterek adott esetben elhalálozhatnak, de ha valaki az 1-es pontot választja, akkor a halál nem hat ki a rendes játéktér eseményeire, ott ilyen nem történt!
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Feltámadás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feltámadás   Feltámadás I_icon_minitimeVas. Nov. 04, 2012 6:49 pm

Nos, akkor én hozom Airie zombieland verzióját Very Happy

Faj: Ember
Nem:
Kor: 18
Magasság: 153 cm
Súly: 38 kg
Kaszt: venom szérumos arkham dilis lakosa

Előtörténet:

Az Arkhamban ücsörögtem már jó hosszú ideje. Unalmas, idegesítő és hideg foglalkozás volt. Nagyon utáltam. És még kreatív se lehettem, elvégre egyből szájon csaptak a biztonsági őrök. Sínylődtem mint egy tetves hulla. De aztán jöttek a szebb, sokkal vidámabb időszakok. Amikor már nem én voltam a tetves hulla. Hogy miért ültem ott? Egyszerű: Mert Harley Quinn-t kopiztam egy morbidabb verzióban. És még hogy szabad országban élünk...
Egyik nap vészhelyzet lett, kinyíltak a cellák és mindenki őrjöngött örömében hogy elhúzhat innen. Én is. Egy szebb, sokkal izgalmasabb világ várt kint rám. De hogy túléljem, először meg kellet hunyászkodnom mint egy patkánynak a csatornában. Zombik jelentek meg az intézetben. Először csak egy, aztán egyre több és több. A biztonsági őrök meg a betegek sorra hulltak el és lettek hullák. Még jó hogy bezárkóztam abba a helyiségbe ahol a személyes holmijainkat tárolták. Nem is haboztam. Azonnal kifestettem magam, felöltöztem, majd fogtam egy vasdarabot és eltűntem a szellőzőben.
Igazi apokalipszis. Úgy döntöttem hogy egy ideig maradok ott ahol vagyok, amíg le nem csillapodnak a dolgok. Hát, pár napig húztam, amíg kibírt a csokiautomata készlet. Velem együtt a szellőzőben egy holló is meghunyászkodott. Elneveztem Gorgio-nak. Okos egy állat, megtanítottam beszélni. Amolyan őrszem lett belőle. Én etettem, ő meg mindig ha zombik jöttek elrikoltotta magát. A hollók nem voltak feltűnő állatok, így nem is foglalkoztak vele a zombik.
Egy nap vagy elfogyott Arkhamban a hulla amit megzabálhattak volna vagy megunták a helyet, de végre leléptek. Arkhamban találtam egy baseball ütőt, ami szögekkel volt kiverve. Tök jó! Fegyverem is volt. Egy hátizsákba bepakoltam a maradék csokiautomata tartalmát, de közben jött egy zombi biztiőr. Archie... A dagadt disznó. Utáltam. A szokásosnál is bénább és lassabb volt, ezért nem volt nagy gond péppé cseszni az undormányos fejét. Elvettem a pisztolyát és a sokkolót, valamint a töltényeket. Na és a kulcsokat. A kulcsok fontosak. Nem volt kedvem három métert esni a szellőző miatt.
Gorgio-t kiengedtem az ablakon, hogy őrizze a terepet. Mikor nem vinnyogott, hogy veszély van, stílusosan kisétáltam az udvarra. És mit nem láttak szemeim? Egy szinte érintetlen katonai quad. Több se kellett, így felültem rá és beindítottam. Filmben láttam és bár Arkhami vagyok, nem vagyok primitív. Egy-két perc után rájöttem, hogy kell ezzel mahinálni, sőt mi több, még lángszórója is van az elején és két oldalán kisebb rakétavetők. Ez ám egy zseni járgány! Találtam még a kormányra ráakasztva egy szemüveget.
Később rájöttem hogy ez éjjeli látással van felruházva. Ezen hordom a maszkot. Annyira menőn nézek ki saját magam számára hogy az már félelmetes.
Úgy gondoltam hogy csak az őrült, márpedig én nem vagyok annyira nagy őrült, marad Gothamben, ami tele van undormányos zombival. Pont ezért hagytam el a várost és igyekszek találni valamilyen lakható helyet, ahova még ezek a nyomorultak nem jutottak el. Élelmet az útmenti benzinkutakból nyerem, szint úgy mint a benzint is. A hátizsákomat mindig megrakom a lehető legtöbb kajával, amit a quadd csomagtartójára erősítek, szint úgy mint két kanna benzint, nehogy hirtelen lerobbanjak valahol és ne tudjak tovább haladni. Így tettem szert két másik pisztolyra is, egy katonai késre és jónéhány töltényre a pisztolyokba. Félelmetes hogy minden biztiőr és rendőr ugyan azt használja, de legalább nincs gondom ezzel. Még... Nagy szerencse hogy a quaddon van rádióvevő és rendes rádió. Így legalább ha lesz szerencsém, majd kapcsolatba léphetek élő emberekkel. De eddig még nem volt ehhez szerencsém. Sajnos.
Szóval Gorgio-val a fejem felett keresek egy utópiát ahol majd lehet leélhetem nyugisan hátralévő életem.

Jellem:
Kifürkészhetetlenül hangulatfüggő. De többnyire a "leszarom" típus.

Felszerelés:

Katonai quadd: lángszóró, mindkét oldalán kisebb rakétavető ami egyszerre két, vagy négy rakétát képes kilőni. Nem túl erősek de egy kocsit, vagy egy ehhez hasonló torlaszt bőven felrobbant. Rádióvevővel és rendes rádióval fel van szerelve, max sebessége: 300km/ó.

Szögekkel kivert baseball ütő: hátamra van szíjazva úgy, hogy a szögek semmiféleképp se tudjanak nekem sérülést okozni

4x desert eagle: kettő a nadrágom övén, kettő mindét combomra erősítve. 84 töltény van hozzá. Egy kisebb övtáskában van 21 töltény ami a nadrágom övén van, maradék 63 a hátizsákban egy külön dobozban.

Katonai kés:szintén övön.

Éjjellátó: egy biztonságosabb műhelyeben összeeszkabáltam és most már a maszkom egyben éjjeli látó. Csak egy gombnyomásba kerül a maszk oldalán, hogy éjjeli látóvá váljon.

Hátizsákokban: zseblámpa 5 cserélhető elemmel amiket fel lehet tölteni, töltő elemre, kaja (többnyire gumicukor, csoki, csipsz, konzervkaja, néhány flakon innivaló), 10 öngyújtó, egy csomag gyufásdoboz (8 darab, mindegyikben 30 szál gyufa van), két doboz petárda (mindegyikben 10 petárda van, ezek külön alufólia anyagba vannak csomagolva), egy csomag alufólia, USA alapos térképe, egy gombolyag vastag zsinór, jelzőpisztoly két piros színű töltéssel, kis tükör, smink: fekete szemceruza, fekete szemfény, spirál, fehér arcfesték három tubussal (egy tubussal 5x be tudja teljesen festeni az arcát), fésű, 3x Playboy lovely dezodor és 3 csomag O.B. amiben csomagolásként 10 tampon van, elsősegélycsomag, random gyógyszerek (fájdalomcsillapító, xanax, cinedril, hashajtó, paralen), 12 csomag papír zsebkendő, egy csomag 50L-es fekete zsák és egy csomag egyszerű szilontáska.
2000 dollár százasokban egy pénztárcában.

Quadd csomagtartójára erősítve hátul: hálózsák, két kanna benzin és a két hátizsák.

Kisebb gázmaszk: többnyire az arcomon van, vagy netán a nyakamban lóg, ebből nyerem a Venom szérumot.

Feltámadás B26cb2f0ac_72531970_o2

Messzelátó: 1km-ig képes zoomolni.

Társ:
Gorgio, egy igencsak intelligens holló, aki mindig furcsa hang kiadásával jelzi hogy van e a környéken zombi.

Feltámadás Crow%2B2

Kinézet:

Feltámadás 539469_502504856426395_1555430804_n
A sapka erős hajcsattokkal van a fejemre erősítve hogy ne repüljön/essen le.
Egy névjegykártyát hordok a felsőmre helyezve:
Feltámadás Il_fullxfull.144141573

Egyéb: Mindent megteszek egy zöld zacskó Skittles-ért. Mert abból a sok se sose elég.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Andrew Ottway
Huligán
Huligán
Andrew Ottway


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2012. Apr. 05.

Feltámadás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feltámadás   Feltámadás I_icon_minitimeHétf. Nov. 05, 2012 9:28 pm

Akkor én jelentkezek az öreg Andrew-val.
Feltámadás M_solat_-_2005249-returned_cover_w_credits___resize_super_www.kepfeltoltes.hu_

Faj: Ember
Nem: féfi
Kor: 50
Magasság: 189 cm
Súly: 82 kg

Előtörténet:
A börtönben töltött éveimnek már vége volt. A börtönön kívül is eltelt már jó pár. A leszámolások úgy folytak le ahogy terveztem. A kínzáson és a legszánalmasabb kivégzések kívül másra nem is emlékszek. Már már teljesen elfelejtettem azoknak az arcát akik egykor fájdalmat okoztak nekem. Egyetlen fiammal éltem Gotham-ban és az életemet is eldobtam volna érte ha úgy kívánja a sors. Minden tudásom neki akartam adni, de mégis csak egy gyerek volt még. Az feleségem még a születése után hallt meg. Nehezen hevertem ki, de az idő múlásával elfogadtam a tényt, hogy már nem fog visszatérni. Egy ideig még jól ment minden....
Már alkonyult és a vacsora asztalnál fejeztünk be az evést. Valami hirtelen erősen csattani kezdett a ház előtt. Talán valaki szórakozik vagy talán csak valami részeg fazon hiszi azt, hogy ez az ő háza. A paranoiámnak köszönhetően az én kis kedvenc desert eagle-m kísért el vészhelyzetre. A fiú-t otthagytam a konyhába és mondtam neki, hogy maradjon itt és szóljon ha valami baj van. Elindultam ki a házból és egy nagyon kellemetlen látvány fogadott engem. Az a bűz ami a rothadó húsra emlékeztetett az egész utcát elárasztotta és nem csak ez. Emberek járkáltak fel és alá, de némelyiken ki volt tépve egy darab húscafat a nyakából vagy más testrészéből. Egyiknek hiányzott a karja és olyan is volt aki csak kúszott a földön mivel nem volt lába. Majdnem hánytam az undortól, de ezt sikerült megúsznom. Pára felfigyeltek rám és felém tartottak. Vissza mentem a házba és jól bezártam az ajtót. Nem emberek voltak az biztos és nem is akartam a közelükbe kerülni. Valami hörgő hangot hallottam a konyhába. Oda siettem és közbe a fiamhoz kiáltottam. Mikor oda értem már csak egy tócsa vért láttam, egy letépett kart és néhány húscafatot. Tudtam, hogy kié és rögtön össze omlottam. Az ajtónál már dörömböltek. Kezdenem kellett valamit, már nem volt senkim akit megvédhettem volna. Mindent elvesztettem MEGINT. Hallom, hogy az ajtók reccsennek és végül betörnek azok a lények. Nem tehettem mást. Azt kell amihez értek és az a harc volt. A bejárati ajtóhoz készültem és a fegyvert felhúzva az összes tárt belelőttem a mocskokba. Már csak egy maradt akinek a fejének vertem a pisztolyt, majd egy kést előkapva a zsebemből ami mindig nálam volt beleszúrtam a fejébe. Azonnal kiterült tőle. Elterveztem, hogy amíg el nem jön a halálom órája addig ezeket a szörnyeket fogom irtani, ezt nevezhettük volna öngyilkos merényletnek, de lehet bosszúnak is nevezni.

Jellem: Rideg és zárkózott tipus. Nem nagyon oszt meg másokkal személyes dolgokat. Ha egyszer is meghallja valakitől, hogy "Mi történt veled?" akkor nem jó ötlet a közelébe lenni. Saját célját tekinti legelsőnek, de adódnak olyan alkalmak amikor másokon is segít. Ez nagyon ritkán szokott lenni.

Felszerelés:

2 db Mad Max Double Barrel Shotgun
Feltámadás Hs_doublemax_long
A klasszikus fegyver mellé 24-24 db töltény amit egy táskában tartok. Mivel a fegyverbe csak 2 töltény fér be ügyesen kell beosztani.

1 db Desert Eagle
Feltámadás Desert_Eagle
A pisztolyhoz 52db töltény tartok. Általában ezt használom mielőtt a nagyobb fegyveremet veszem elő.

1 db vipera
Feltámadás Keibo01
Közelharcban kiváló fegyver, egy erős ütés és ketté töri a csontot.

A Fatboy nevű chopperem
Feltámadás 02-FATBOY-14-8
Közlekedésre tökéletes számomra. Max sebessége 360 km/h és mivel már nem számítanak az árak a benzint sem lesz gond beszerezni.

+ még két doboz Marlboro
Feltámadás Marlboro-red-lights
Mivel elég gyakran szokott dohányozni egy egyedi és elég drága gyújtót van nála ami természetesen tudja mindenki mire használom.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Feltámadás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feltámadás   Feltámadás I_icon_minitimeKedd Nov. 06, 2012 9:36 pm

én is jelentkeznék, ám a törit még ehéten megírom
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Feltámadás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feltámadás   Feltámadás I_icon_minitimeSzer. Nov. 07, 2012 5:10 pm

Faj: Természetfölötti
Nem: férfi
Kor: 15
Magasság: 178 cm
Súly: 58 kg

Előtörténet:
Történetemmel nem volt semmi gond, mindaddig, míg egy szép nap nem ütöttem bele olyanba az orromat, amibe tényleg nem szabadott volna. Egy bandaháború vezérével harcoltam éppen, mikor történt a galiba. Ellenfelem nem volt olyan erős, ám ismerte a szabálytalanság, csalás szavak jelentését, és a szerint is tett. Az eredetileg pusztakezes harcból hamar fegyveres összecsapást művelt, mert előkapott két darab kispisztolyt. Elkezdett tüzelni. Lövései elkerültek, ám egy kettő betalált, aminek köszönhetően hamar összeestem. Odalépkedett hozzám, majd fejemhez emeli fegyverét, azonban tüzelésével egy időben Tapmancs vetette elém magát, így őt találta a golyó. Dühösen felkiáltok, majd állatkámhoz vánszorgok. Egy halk nevetés, és egy pisztolylövést hallok, és utána végképen elhaltak a hangok. Azonban (számomra legalábbis) egy-két másodpercen belül újra kinyitódik szemem, és mozgolódni kezdek. Miután felállok, látom, hogy Tapmancs ott mozog mellettem, és furcsán morog elém. Mikor megpillantom, a haragjának forrását megrémülök. Egy élőhalott közeledik felénk szépen lassan. Reflexszerűen mozdultam. Előkaptam katanam, majd elkezdem aprítani a szörnyet. Miután készen voltam lihegve csodálkozok a történteken, mire furcsa zajokat hallok. Körülöttem egyre több bestia jelent meg, amitől szinte megállt a szívem, azonban egy-két másodpercen belül elkomorodtam, majd társamhoz fordulok.
- Értem már Tapmacs… Mi halottak vagyunk... ám visszatértünk halottainkból, hogy legyőzzük a zombikat, és újra béke legyen.. – mondom halkan, majd elkiáltom magam – Sárkány evúlóció! – és átváltozok, majd társamat felkapva tovarepülök.

Jellem: Nyugodt, barátságos, szeret barátkozni. Mindenkivel barátkozik, aki csak egy kicsit is szimpatikusnak tűnik neki. Ellenségeivel leszámol, ha vannak, de mivel nem érdekli, hogy valaki jó, vagy rossz, elég kevés ellensége van.

Társ:
Szürke Démon/Tapmancs (NJK farkas)
http://kepfeltoltes.hu/110718/sz_rke_farkas_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felszerelés:
2 db Katana (egyiket kari alapból birtokolja, a másikat meg veszem (-1 kredit))
http://kepfeltoltes.hu/121107/677005712index_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Sárkánymintás amulett (- 5 kredit)

Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Vendég
Vendég




Feltámadás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feltámadás   Feltámadás I_icon_minitimeSzer. Nov. 07, 2012 10:13 pm

Hagy maga után némi kivetni valót a dolog, de most nem leszek szőrös szívű, és te is zöld utat kapsz, Ryuu.

A kaland elkezdődött >>itt<<.

Aki esetleg még csatlakozna megteheti, a 3. körig.
Vissza az elejére Go down
Mobster
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Mobster


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 10.
Age : 25
Tartózkodási hely : Kecskemét

Feltámadás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feltámadás   Feltámadás I_icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 6:55 pm

Faj: Génmódosult
Nem: férfi
Kor: 26
Magasság: 172 cm
Súly: 60 kg


Ebben a világban már semmi sem az igazi... Lopások, gyilkosságok, és a drogmaffia. Minden közrejátszik, ahhoz, hogy a mai Gothamet megkapjuk. Undorító terület. Ez fogalmazódott meg az évek során, amiket itt töltöttem civilként, és igazságosztón.... Bár már nincs mit osztani ebben a bárosban...
Be is mutatkoznék, elég ha csak azt a nevem mondom, hogy Mobster. Az eredeti nevemet felesleges tudni, jelentéktelen, mivel napjaimat már majdnem csak ezzel a névvel élem meg. Képességeimre akkor tettem szert, mikor összevertek, és egy tudós segített rajtam, hogy túlélhessem az esetet. Minden úgy ment, ahogy szokott, menni, egy pitiáner bűnüldözés, néha nagyobb balhék, szinte már untam ezt a monoton robotolást. Mégis ez adott erőt, hogy ne legyek öngyilkos, amit az egész életmód kezdett ki. Egy napon arra ébredtem az albérletemben, hogy a feleségem zokogva rázott fel legédesebb álmaimból...
Tekintetén ott csüngtek a könnyek, fülemet édes hangja sikító változata tépte fel. A lelkében ott volt minden idők legriadtabb gondolata... A háttérzajban ajtócsaholás, és üvöltések kavalkádja.
-Kelj fel, kelj már fel! Hullák! hullák járkáljak mindenhol!... nézd engem is megharaptak! Kezd elzöldülni a seb... Ébredj már, mit csináljunk, mindjárt betörik az ajtót!
Te mit tennél ilyenkor? Én egyet tettem. Megragadtam a kezét, és fogtam a pisztolyomat, és eltettem minden fontos dolgot: az álruhámat, Egy sokkolót, egy bokszert, egy pisztolyt, wc papírt, borotvát, és a rendőrségi rádiómat. Egy másik táskába annyi ételt eltettem, hogy ha tudatosan étkezem, elég két hétig is.
A szívem csak úgy kalapál... Belelövök az ajtóba, ami ideiglenes csöndet teremt. A golyók betaláltak! Kiviharzok a folyosón, feleségem karját szorongatva. Út közben szemlélgetem a földön heverő hullákat: eltorzult emberek, akiknek nem volt akkora szerencséjük mint ami nekem volt. Kinéztem az ablakon: ott nincsenek zombik! Kimentünk a házból, és addig futottunk, amíg össze nem esett a feleségem... hiszen az eget nézi... beállt a szíve... Beállt a halál!
Muszáj volt tovább mennem, hiszen akárhonnan jöhetnek zombik. Szaladtam hát tovább, és elővettem rádiómat, hogy talán hallok valamit belőle... és igen, felcsengett a csörgő hangok között a hang: " Metropolis........Tiszta...

Most itt futok, és próbálom túlélni az életemet. Magamhoz hívom segédemet, Gézengúzt. Úticél Metropolis. Te mit tennél ilyenkor?...



jellem: Ebben az alternatív világban mogorvább, komolyabb, viszont épeszűbb, döntései átgondoltabbak. Mindent átgondol, próbál mindig józan maradni.

Felszerelés: 1 pisztoly
1 sokkoló
1 bokszer
álruha

társ: Gézengúz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Feltámadás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feltámadás   Feltámadás I_icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2012 4:29 pm

Mobster elfogadva. Be is meséllek, asszem körváltás van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Feltámadás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Feltámadás   Feltámadás I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Feltámadás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Feltámadás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Szabályok, Információk :: Kalandok :: Alternatív Kalandok-
Ugrás: