DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Orvosi igazolások I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Orvosi igazolások I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Orvosi igazolások I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Orvosi igazolások I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Orvosi igazolások I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Orvosi igazolások I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Orvosi igazolások I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Orvosi igazolások I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Orvosi igazolások I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Orvosi igazolások I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Orvosi igazolások

Go down 
+62
Justin Williams
Dante Libraio
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Queen Tartana
Kapucnis
Devon Artheis
Sid Barret
Vash
Lupin
Penny Danvolt
Andrew Ottway
Hood
Blaze
Zack
Mobster
Kassidy
Daren Shadhon
Abakura Ryuu
Alfred Pennyworth
Alfa Szövetség
Fehér Villám
Zöld Íjász
Andrew Ramirez
Night-hunter
Airie
Keisha
Alex Mercer
Kevin Chase
Kártyás ember
Gid Lucione
Bridget Greenfire
Halálcsapás
Védelmező
Cybergyík
Blaise
Alix O'Flanagan
Antidote
Amethysta
Batman
Greed
Mammon
A Karmester
Tigra
Demolition Captain
Michelle Sinistresang
Michael White
Sylvian Kervin
Adler Eins
Manipulator
Vadmacska
Zoey Redbird
Robin
Kétarc
Maverick
Hatred
Madárijesztő
Steve Roth
Duncan MacFarlane
Teodor Black
Emily Bluebell
Bisur
66 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 9:32 pm

Ide ljelezheted, hogy ki, mikor, mettől, meddig nem tud jönni ilyen-olyan probléma miatt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 9:33 pm

Kezdeném a sort.

Holnaptól egészen hétfőig (keddig?) nem leszek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimePént. Márc. 25, 2011 8:14 pm

Folytatom a sor. Very Happy

Szombat-vasárnap nem biztos, hogy tudok lenni.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimePént. Ápr. 01, 2011 11:37 am

Nah vége a bolondok napjának ^^
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeHétf. Ápr. 04, 2011 6:32 pm

Ezt a hsz-t már régen meg kellett volna írnom, de eddig reménykedtem. Szóval meghatározatlan ideig nem tudok itt is aktívkodni (na mintha eddig olyan aktív lettem volna Sad ). Ha nem nagy kérés, a karakteremet lökdössétek előre a feje után, vagy csináljatok vele valamit, hogy ne hátráltassa a kalandot, és titeket. Hibernáljátok le, küldjétek edzőtáborba, vagy ahova szeretnétek, és majd ha visszatérek, onnan folytatom, ahova ti löktétek.

Igazán sajnálom, hogy így alakult, de most nagyon összecsaptak a fejem fölött a hullámok. Az egyetem elszívja csomó energiámat, a honosítósdi is nagyon megy, és designerkednem is kell itt-ott, szóval most egyszerre kéne belőlem vagy 4 darab. Amint rendeződnek a dolgaim, visszatérek hozzátok, kedves cimborák.

Bocs még egyszer Sad

Genzo
Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 8:12 pm

A következő négy napban cserediák leszek Szlovákiában, ezért leghamarabb vasárnap fogok itt lézengeni. Smile Remélhetőleg nem veszek el, de ha mégis, a Magas Tátrában fogok tanyázni. Razz
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeKedd Ápr. 05, 2011 8:41 pm

Vigyázz magadra, nehogy agyonverjenek a Szlotákok!
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimePént. Ápr. 08, 2011 1:44 pm

szombat-vasárnap elutazom, de szerintem tudok postolni...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeKedd Ápr. 19, 2011 5:50 pm

Holnap elutazok és valamikor pénteken esz haza a fene, drága asszonykámtól. Ennek van jó és rossz oldala is. Rossz oldala, hogy hsz-t írni nem tudok majd, jó oldal meg csak nekem jó. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeSzer. Ápr. 20, 2011 10:59 am

Üdv!
Bocs hogy csak most irok, de múlt héten kipurcant a gépem. Csak most tudtam pc közelbe jutni. Mivel nem tudom, hogy mikor lesz alkalmam megjavittatni a gépem, igy szeretném befagyasztani a karakterem és az njk-m.
Vissza az elejére Go down
Steve Roth

Steve Roth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Apr. 06.

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Vece   Orvosi igazolások I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 5:55 pm

Jelezném hogy holnap déltöl vasárnap estig nem leszek. És Joker, Michelle és Emily se(de nem akarok helyettük beszélni.)
Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 11:58 am

De beszélj helyettünk is! Razz
Vasárnap délután/este jövünk haza.
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 10:44 pm

Én most kénytelen vagyok kiírni egy hosszabítást, elfelejtettem, hogy kedden se nagyon leszek itthon, bár lehet hogy délután már megjövök nem tudok semmit biztosra.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 11:32 am

Antidote/Stalker megkért, hogy írjam be: Vasárnapig elv nem nagyon lesz, ballagási készületek meg miegymás.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 11:31 am

Én most négy napon keresztül (vagy több) nagyon szakadozva leszek. Mindenkitől elnézést kérek.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 4:12 pm

Csütörtöktől szombatig osztálykiránduláson leszek. Nem ígérem, hogy szombaton tudok inni, akarom mondani írni. Very Happy Vasárnap remélhetőleg már teljesen józan használható állapotban leszek.
Vissza az elejére Go down
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 11:04 pm

Szerdától péntekig én is osztálykiránduláson leszek, a találkozóra viszont már mindenképpen jövök.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeKedd Május 03, 2011 3:28 pm

A hétre kiírom magam, más programom akadt, valószínűleg egy hét múlva, kedden tudok aktívkodni!
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 9:23 pm

A következő napokban ismét nagyon szakadozva leszek. Mindenkitől elnézést kérek.
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 11:38 pm

Nos kicsit megkésve, de szólnák/nánk, hogy a mai nap során és fórum tali miatt holnap se leszünk túlsokat, név szerint Zoey, Steve és ugye jómagam.

Edit:
Valószínű én holnap se nagyon leszek fent, de lehet délután mégis. Majd kiderül:D
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeSzer. Május 11, 2011 5:09 pm

Nem tudtam, hogy hova írjam, gondoltam ide írhatom!

Amikor Batman eltűnt a DC - Comics fórumról, nem akartam, hogy törlődjön az egész, ezért úgy gondoltam, hogy átköltöztetem. Megosztottam az ötletet Jokerrel is, akivel úgy terveztük, hogy ketten leszünk itt az adminok, és folytatjuk, amit Bat elkezdett. Úgy volt, hogy én csinálom meg az egészet, de egyik nap, amikor megjöttem a bohóc közölte velem, hogy kész van. Örültem, hogy nem nekem kellett megcsinálnom mindent. Azután ment minden, egészen mostanáig. Egy hetet kihagytam, jeleztem is - 3 posttal feljebb - és arra jövök vissza, hogy az admini rangot elvették tőlem. Nem tudom, hogy ez mire volt jó, tudtommal nem kockaképző tábor vagyunk, jár nekem is a szabadidő! Már előtte sem volt szinte semmi beleszólásom a STAFF dolgaiba, most pedig úgy érzem, hogy elég volt! Szerettem itt lenni, örültem, hogy mesélhettem nektek, de így nem lehet, ha 1 hét kihagyás után már én vagyok a lusta dög, aki sosem csinált semmit!

Szóval köszönöm, kedves játékosok, és nektek is "köszönöm", tisztelt STAFF, de nekem ez volt az utolsó postom itt!

Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Robin

Robin


Hozzászólások száma : 355
Join date : 2011. May. 03.
Age : 33
Tartózkodási hely : Gotham City

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeSzer. Május 11, 2011 7:45 pm

Péntektől egészen vasárnapig nem leszek, mert leutazok az idilli Dunavecsére, ahol vár rám asszonykám. Vasárnap délután/este valószínűleg már tudok írni, de legkésőbb hétfőn pótolom a lemaradásaimat, mind mesélői, mind játékosi tisztségemben.
Vissza az elejére Go down
Bisur
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Bisur


Hozzászólások száma : 343
Join date : 2011. Feb. 26.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeSzer. Május 11, 2011 9:22 pm

Ismét szakadozva leszek az elkövetkezendő napokban...
Vissza az elejére Go down
Zoey Redbird

Zoey Redbird


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Mar. 15.

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeSzomb. Május 14, 2011 11:29 am

A hétvégén az apámnál vagyok így nem nagyon leszek gép közelben. Ha mégis akkor sem sokáig, de megpróbálok írni amint lehet. Legkésőbb vasárnap estére ígérek postot.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitimeVas. Május 15, 2011 10:37 pm

Na akkor életemben először használom ezt a témát. Szóval az én drága asszonyom úgy döntött, hogy eljött a tavaszolás ideje, úgyhogy elvisz engem két éjszakára, három napra miskóciába. Ezért tudatom mindenkivel, hogy Május 18-19 és talán 20.-án (kedd-szerda-csütörtök) sem tudok írni. Ez a kalandokat nem fogja lassítani, úgyhogy mire visszatérek remélem mindenhova írnom kell majd.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Orvosi igazolások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Orvosi igazolások   Orvosi igazolások I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Orvosi igazolások
Vissza az elejére 
1 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: