DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Társalgó

Go down 
+47
Andrew Bennett
Marcoca
Zauna
Prischilla
Rébusz
Lucy Connor
Árnyvadász
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Ryzo
DevilBody
Justin Williams
Kapucnis
Lupin
Nova
Cybergyík
Vash
Amber Silverwolf
Penny Danvolt
Abakura Ryuu
zola90
Mobster
Andrew Ramirez
Tigra
Airie
Kevin Chase
Keisha
Bisur
Michael White
Batman
JTJ
A Karmester
Michelle Sinistresang
Halálcsapás
Kártyás ember
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
Sylvian Kervin
Robin
Demolition Captain
Matt Dent
Mammon
Duncan MacFarlane
Vadmacska
Kétarc
Teodor Black
Madárijesztő
51 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
Morinas
Civil
Civil
Morinas


Hozzászólások száma : 21
Join date : 2014. Oct. 24.

Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeVas. Jún. 28, 2015 11:15 pm

Nagyon sajnálom. És részvétem! :/ Sad
Vissza az elejére Go down
Jess Kayle
Huligán
Huligán
Jess Kayle


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2015. May. 24.
Age : 26
Tartózkodási hely : Pécs

Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 04, 2015 9:17 pm

Srácok, kicsit témát váltanék... Valaki tudna nekem mesélni? Elég kezdő vagyok frpg-ben... :DD (Justin azt mondta nem ér rá... :,( )
És részvétem...
Vissza az elejére Go down
Lois Lane

Lois Lane


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Metropolis

Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeKedd Márc. 29, 2016 1:44 pm

Sziasztok,

működtök még valamelyest?
Vissza az elejére Go down
Védelmező
Bűnüldöző
Bűnüldöző
Védelmező


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. May. 23.

Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeKedd Márc. 29, 2016 9:07 pm

Szia!

Attól tartok nem. A csapat nem széledt szét, de az oldal szép lassan megadta magát az Frpg korszak eltűnésének. Magánéleti gondok, miegymás. Néha még feljárunk kísérteni. Smile
Vissza az elejére Go down
Lois Lane

Lois Lane


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Metropolis

Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeKedd Márc. 29, 2016 9:25 pm

Védelmező írta:
Szia!

Attól tartok nem. A csapat nem széledt szét, de az oldal szép lassan megadta magát az Frpg korszak eltűnésének. Magánéleti gondok, miegymás. Néha még feljárunk kísérteni. Smile

Igen, az Frpg korszak szépen megadta magát... de mi most egy maroknyi bátor régi társammal együtt próbálunk új életet vinni a régi Smallville oldalba, amit már inkább bővítenénk. Ha még nem adtátok fel teljesen, én szívesen látnálak Titeket ott. Hátha együtt feléleszthetnénk mindkét oldalt akár Smile
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeKedd Márc. 29, 2016 10:01 pm

Minden nap feljárok megnézni, érkezett-e válasz arra a két kalandra, ahova én írtam utoljára. Úgy hiszem egy élő kísértet lettem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lois Lane

Lois Lane


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Metropolis

Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeKedd Márc. 29, 2016 10:22 pm

Andrew Ramirez írta:
Minden nap feljárok megnézni, érkezett-e válasz arra a két kalandra, ahova én írtam utoljára. Úgy hiszem egy élő kísértet lettem. Very Happy

Kitartó vagy, és ez jó Smile. Hátha egyszer a kísértetvárost más is meglátogatja Smile
Vissza az elejére Go down
Lois Lane

Lois Lane


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Mar. 28.
Age : 38
Tartózkodási hely : Metropolis

Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22, 2016 9:41 am

Sziasztok, tudom, kevesen látogatjátok az oldalt. De a metropolis.hungarianforum.com oldalon még mindig várunk mindenkit Smile
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimePént. Nov. 16, 2018 5:38 pm

Üdv az errejáróknak!
Ezzel az oldallal álmodtam a minap és azt kell mondjam, ha még erre jár valaki és érdekli, én örülnék ha újraindulna, még ennyi év után is!

Marad örök hív:
DC
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeKedd Május 04, 2021 8:44 pm

Most pedig én jártam erre, jelszavam is működött, ezúttal én is adok életjelet. Ha valaki megjelenne és játszana... jó hely volt ez amikor eltűntem, aztán meg csend lett mire sokára visszanéztem. Szóval, amennyiben erre járna valaki és megpróbálnánk újra... hogy akinek van ilyen Discordja, csináltam egy ilyen csoportot most, hátha így könnyebben össze tudunk vergődni

csatlakozó link:

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm

Lángnyelv írta:
Most pedig én jártam erre, jelszavam is működött, ezúttal én is adok életjelet. Ha valaki megjelenne és játszana... jó hely volt ez amikor eltűntem, aztán meg csend lett mire sokára visszanéztem. Szóval, amennyiben erre járna valaki és megpróbálnánk újra... hogy akinek van ilyen Discordja, csináltam egy ilyen csoportot most, hátha így könnyebben össze tudunk vergődni

csatlakozó link:

Spoiler:

Halihó!

Rápróbáltam kíváncsiságból, de nem jó már a Discord meghívó (feltételezem, lejárt, mivel májusban írtál idexd), ha esetleg erre jársz mostanában, dobj be egy újat, please. :3
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó        - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 12 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: