DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Keisha Na’ama - Dr. Löket

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Keisha Na’ama - Dr. Löket Empty
TémanyitásTárgy: Keisha Na’ama - Dr. Löket   Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 2:53 pm

Születési név: Keisha Na’ama
Egyéb név: Dr. Löket
Faj: Ember
Nem: Nő
Születési hely, idő: Alice Springs 1984. Augusztus 13.
Magasság: 158cm
Súly: 53 kg
Hajszín: Fekete
Bőrszín: Veddo-ausztralid
Vércsoport: AB
Egészségi állapot: Egészséges
Család: Walter Franz (édesapa él) Citlali Na’ama (édesanya elhunyt) nagyapa él George Franz (mostohatestvér elhunyt) Arash Na’ama (nagyapa)
Foglalkozás: aerodinamikai kutató (feltaláló a S.T.A.R laboratóriumban) / Bűnüldöző
Oldal: Jó
Ellenségei: Méregcsók,
Szövetségesei: Alfa Szövetség (Védelmező, Cyvergyík, Sárkány/Michael White), és Cardas
Törzshely: Hármassarokban lévő lakása, az Alfa Szövetség Bázisa

Jellem:
A sok évnyi magány megtette a hatását, de már rég kikupálta magát, így már senki nem veszi észre, hogy szorong a nagy tömegekben. Kívülről csak a mindig vidám, pajkos énjét mutatja, és senkinek sem tűnik fel, hogy magvas gondolatok is megtalálhatók a fejében.

Szakképzettség:
Zen do kai* mesterszintű használta,
Nagyapjától tanult nyomolvasás, természet- növény- ismeret, és bumeránggal való tökéletes bánásmód,
Iskolákban tanult magas szintű gépészeti, elektronikai, mechanikai, mechatronikai, aerodinamikai ismeretek.

Képesség:
Egy hasonló korú, magasságú és testfelépítésű, nő testi erejével rendelkezik, aki magát rendszeres és kemény testedzésnek veti alá.
Nincs semmiféle különleges, metahumán ereje. Zsenialitását, vagy szuperintelligenciája csak kitartásának, és tanulmányainak köszönheti. Mégis talán egy kicsit fentebb áll észben az átlag ember felett. Jó következtető, és megfigyelőképessége csak ezek következménye.


* Zen do kai – Egy Ausztráliában őshonos harcművészeti ág. Legtöbb mozdulata fogásokból áll, aminek az ellenség harcképtelenné tétele a célja. Nyomáspontokat nem használ, az izmok, és szalagok elszorításával éri el a célját. (csak olvastam, de sohasem láttam még.)

Megjelenés:
Rendes éltemben, inkább üzleties viseleteket kedvelem. Természetesen ha nem vagyok a vadonban, mert ott elég egy lepel is. Szoknya, ha szükséges, egy pár ékszer, de azt soha nem viszem túlzásba, nem túl élénk színekkel.
Keisha Na’ama - Dr. Löket 2048279-06wanda
Dr. Löketként a nélkülözhetetlen védő ruha, a hátamon a két gyönyörűségem, és hogy védjem titkos személyazonosságomat a maszk, melyet feszítővassal sem erőszakolhatnak le rólam.
Keisha Na’ama - Dr. Löket 2m3li03


Pénzügyek, tulajdonok, stb.

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: 550
Fizetésnapok: Okt 31.; Nov 14.; Nov 28.; Dec 12.; Dec 26; Jan 09.; Jan 23.; Febr 06.; Febr 20.; Márc 05.; Márc 19.; Ápr 02.; Ápr 16.; Ápr 30.; Máj 14.;
Esedékes: Máj 28
Összes: 8250 $
+ 550 $ (alap)
+ 8250 $ (15x550 fizetés)
Elköltött: 50$
-7000$ nyomkövető ami egy mini bumerángokon van (10x700$)
-50$ bumeráng
Fennmaradó: 1750 $
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes: 13 kredit
+3 kredit alap
+4 kredit előtörténet
+1 kredit nyeremény a 2. Rajzversenyen
* 5 kredit nyeremény 2014. húsvéti quiz
Elköltött: 7 kredit
-2 kredit golyóálló jelmez
-1 kredit Vasromboló
-1 kredit Lélekrabló
-3 kredit átutalva az Alfa Szövetségnek
Fennmaradó: 6 kredit
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.

Nagyapámtól kapott bumeráng, mindig az övemen hordom hátha szükségem lesz rá valamilyen helyzetben. Egy sima fából készült bumeráng, néhány törzsi szimbólummal. Régen ezzel vadásztam, de már csak a rossz fiúk megregulázására van.

Vasromboló, Lélekrabló a két igazi fegyvere. Egyenként 15 kilogrammot nyomnak, és teljesen a saját keze munkája. Az egész testen különféle csatlakozók vannak, amivel össze lehet őket kapcsolni, mint egy nagy "Y". Így pedig egyszerre, vagy külön külön a jelmezének a hátára aplikálni. Ezeket a csatlakozókat, aki tudja hol is vannak pontosan, könnyű megragadni, és így könnyen használhatóvá válik a méretes szerszám.
A bumerángokon mini hajtóművek vannak, amik egyenként 50 kilogramm megemelésére szolgálnak. Így a kettő erejével egy embert felemel, és akár 60km/h sebességgel is tudja szállítani. Természetesen ezt a sebességet nem tudja elérni ha eldobják/támadnak vele. Akkor a hajtóművek legtöbbje a levegőben való egyensúlyozásra/kormányzásra szolgálnak. Vagyis nem gyorsabb a normális társainál. Mivel minden széle tompa, ezért vágni lehetetlen vele, csak zúzódásokat töréseket, de óvatlan beállítás esetén halált is.
A bumerángok végein egy-egy érintőképernyős kapcsolótábla foglal helyet, szinte láthatatlanul. Ahol egy mozdulattal át lehet állítani a fúvókákat, és így irányítani, vagy ki-be lehet őket kapcsolni.
Végül a munkájához nélkülözhetetlen nyomozati felszerelések Vasromboló belsejében található aprócska rekeszekben foglalnak helyet. Van itt minden mi nélkülözhetetlen. (nyomanalizáló, minikomputer, ujjlenyomat vizsgáló, mikroszkóp, nyomgyűjtő csészék)
Végül pedig az utolsó rekeszben, egy saját magam fénymásolt logóm, amellyel népszerűsítem magam. Minden helyszínen, ahol ténykedtem, hagyok egyet, csak hogy tudják ki is csapott le a gonoszra.

A jelmez. Golyóálló bevonattal van ellátva. Éppen elég testhezálló, hogy kiadja a domborulataimat, de nem leszek szemérmetlen tőle. Az egész testemet fedi, és nincs mély dekoltázs, se bikinivonalig érő felvágás. Szinte egy porcikám se látszik ki belőle, igaz csak a nyakamig tart ez a bezártság. Az arcomat csak egy maszk takarja, a göndör hosszú hajam kilátszik, és ezáltal a bőrszínem is könnyedén megállapítható. A hátán négy mágneses csatlakozó van, amihez a bumerángok tapadnak. A bumerángokon lévő irányítópanellel lehet ezt is kibe kapcsolni.


Tíz darab nyomkövető, ami egy mini bumerángokon van. Egyenként négy centiméteresek, súlyuk megközelíti a húsz grammot. Tíz mérföldes körzetben hatásos. A nyomkövető szerkezet meg tudja mondani az irányát merre is van éppen a szerkezet. Saját magam csináltam, csak én ismerem a frekvenciát, amin súgároz, és csak én tudom lekövetni is. A bumerángokba bele vannak építve a nyomkövető szerkezetek, minedgyik a ruhám eldugott zsebeiben találhatók, ugyanolyan jellegtelen szürke színűek, csak hogy ne lehessen megtalálni. Ám azért a hazaszeretetemhez hűen rajzoltam rá törzsi jeleket, csak hogy ha valaki megtalálja akkor tudja a nyomában vagyok. A jelzés nagyon vastag falakon nem jut át, vagy nagyon sűrű anyagokon.

--------------------------------------------------------------------------------------


A hozzászólást Keisha összesen 17 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 27, 2014 9:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Keisha Na’ama - Dr. Löket Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keisha Na’ama - Dr. Löket   Keisha Na’ama - Dr. Löket I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 3:12 pm

Elfogadva, kétheti fizetésed 550$. Ennyi az alap induló tőkéd is amiből gazdálkodhatsz. Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
 
Keisha Na’ama - Dr. Löket
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keisha Na’ama - Dr. Löket
» Keisha vs. Michael White

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések-
Ugrás: