DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Keisha vs. Michael White

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Keisha vs. Michael White Empty
TémanyitásTárgy: Keisha vs. Michael White   Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 3:05 pm

Kitudja milyen elmebeteg állat döntött úgy, de biztos nagyon elmebeteg volt, hogy két bűnüldözőt csak úgy brahiból elrabol s oly apróra zsugorítja mint egy kisujjat. De hogy ez ne legyen elég, betette őket egy hatalmas, vastag falú üres akváriumba hogy onnan nézhesse, ki fogja túlélni a harcot. Mert hogy ebből a fogságból csak egy valaki szabadul. Aki megöli a másikat...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Keisha vs. Michael White Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keisha vs. Michael White   Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 5:04 pm

A rinocérosz technikát vetem be. Fejmagasságban kezdem. Teljes sebességre kapcsolom bumerángjaimat, és két kezemet előre nyújtva, természetesen ököllel, száguldok neki Sárkánynak. Megpróbálom mellkason találni, vagy fejen, és remélem hamar győzelemre viszem a harcot.
Ha kardját elővenné, és azzal akarna megsebezni, vagy izmos karjaival akarna lecsapni, akkor azonnal irányt váltok, és egy dugóhúzót követően felfelé szállok, lehetőleg úgy hogy Lélekrabló, az egyik bumerángom vége állcsúcson találja, vagy fejen. De csak akkor ha biztos vagyok benne nem talál el engem.
Vissza az elejére Go down
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Keisha vs. Michael White Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keisha vs. Michael White   Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeKedd Május 08, 2012 8:39 pm

Dr. Löket valósággal megrohamoz. Ez talán kapóra is jön nekem. Megpróbálom elég közel engedni magamhoz, hogy elkaphassam a karját, átlendítsem magam fölött és a földhöz vágjam. Ha ez összejött, akkor felugrom a levegőbe, majd hagyom, hogy hátra érkezzem mellé, s jobb könyökömmel hasba verjem.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Keisha vs. Michael White Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keisha vs. Michael White   Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeCsüt. Május 10, 2012 9:56 pm

/Elnézést hogy ilyen későn írok de sokat rágódtam a harci reagon mivel ilyet még nem meséltem.../

Keisha mint egy igazi vad rinocérosz úgy rohamozza meg Mike-ot támadásával aki első látszatra nem akar támadni vagy inkább mint aki csak várja hogy elsőként kapjon az arcába. Ámde csalóka volt mindez. Mikor Keisha elég közel kerül a férfihez az megfogja a nő egyik kezét és ahogy megpróbálja maga felett átlendíteni tompa fájdalmat érez. Keisha bumerángjának széle homlokon csapta miközben a nő próbált felrepülni. Keisha terve csak valamelyest sikerül, hisz Mike erősen fogja karját, de a fájdalomtól való kavargás fejében kizökkenti s a lendület nem elég ahhoz hogy a földbe csapja a nőt. Ennek köszönhetően Keisha Mike háta mögé kerül.

// Michael White kezd //
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Michael White
Igazságosztó
Igazságosztó
Michael White


Hozzászólások száma : 300
Join date : 2011. Mar. 11.
Age : 34

Keisha vs. Michael White Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keisha vs. Michael White   Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeVas. Május 13, 2012 8:12 pm

Ezt kicsit elszúrtam, megfeledkeztem a bumerángjairól. annyi baj legyen, végülis most mögöttem van, talán ez nekem kedvez, de ő is ugyanúgy előnyt kovácsolhat belőle.
Előre hajolok, tenyereimet a földre teszem, rájuk nehezedek, lábaimmal pedig felé rúgok - ha nincs kellő közelségben ellenfelem, akkor kezeimmel elrugaszkodom a földtől és úgy próbálom meg talpaimmal eltalálni Keishát. Ha sikerült a támadásom, akkor egy forgórúgást próbálok vinni bal oldalról a bordáira, míg kezeimmel fejem és testem védem, majd hátraugrom védekező állásba, hogy lássam, mit értem el mozdulataimmal.
Vissza az elejére Go down
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Keisha vs. Michael White Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keisha vs. Michael White   Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeKedd Május 15, 2012 12:17 pm

Maximum sebességre kapcsolok, és megpróbálom elkerülni a rúgást, amit nekem szántak. Feltehetően nem lesz elég gyors a bumerángom, hogy elvigyen az útból, így mellkasom előtt keresztbe fonom karjaimat, és megpróbálom kivédeni a rúgást.
A lendületemmel, és amit csapattársam adott remélem eléggé távol kerülök, hogy bevethessem fegyvereimet. Hátam mögé nyúlok, és Vasrombolót, na meg Lélekrablót egyszerre indítom útjára Michael felé.
A landolást pedig úgy oldom meg, hogy hanyatt lököm magam támadás közben, és a földre érkezés pillanatában, hátra bukfenccel próbálkozok. Talán nem ütöm meg magam.


A hozzászólást Keisha összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 25, 2012 1:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Keisha vs. Michael White Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keisha vs. Michael White   Keisha vs. Michael White I_icon_minitimeSzer. Május 23, 2012 4:18 pm

Mike amikor elrugaszkodik a levegőben összetalálkozik Keisha bumerángjaival amik veszélyesen közelednek felé, mégis elhaladnak mellette, tompa részükkel épp hogy súrolva a férfi vállát. Keisha éppen hanyatt löki magát, így Mike támadása bár mellkasának csapódik, de nem túl erősen ahhoz hogy lerúgja a nőt, csupán elrontsa a bukfencet és Keisha hanyatt fekszik a földön súrolva hátát.
A bumerángok mindig visszakerülnek gazdájukhoz, így ennek köszönhetően hátulról támadják Mike-ot ahogy vissza akarnak térni Keisha kezei közé.

//Keisha kezd//
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Keisha
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Keisha


Hozzászólások száma : 136
Join date : 2011. Sep. 22.

Keisha vs. Michael White Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keisha vs. Michael White   Keisha vs. Michael White I_icon_minitimePént. Május 25, 2012 1:11 pm

Látom hogy a röppálya tökéletes, talán túlságosan is az. De hát olyanok mint én. Megpróbálok a leghamarabb talpra kecmeregni, és Sárkány taktikáját vetem be. Legalábbis ellentettjét. Vállamat előre tartva indulok rohamra, hogy míg rám figyel talán elfelejtse a mögötte suhanó veszedelmet. Azt remélem, hogy neki tudok rohanni, hogy aztán telibe találja mindkét fegyverem.
Ha nem sikerül, és elvetődik előlem, vagy kikerüli a bumerángokat, akkor megpróbálom megkaparintani őket, és mintha csak pajzsok lennének, védem le ellenfelem támadását, mármint ha támad. Ha nem akkor csak közénk állítom, hogy azért védjem magam. Míg ki nem találom mi legyen a következő lépés.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keisha vs. Michael White Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keisha vs. Michael White   Keisha vs. Michael White I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Keisha vs. Michael White
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Alternatív kalandok és szabad kalandok :: Szabad játék-
Ugrás: