DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Duncan MacFarlane I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Duncan MacFarlane I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Duncan MacFarlane I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Duncan MacFarlane I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Duncan MacFarlane I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Duncan MacFarlane I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Duncan MacFarlane I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Duncan MacFarlane I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Duncan MacFarlane I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Duncan MacFarlane I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Duncan MacFarlane

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 11:50 pm

Egyéb név: Mac,
Kor: 38
Magasság: 186 cm
Súly: 92 kg
Hajszín: Fekete
Egészségi állapot: Enyhén alkoholista, erős dohányos.
Család: Angus MacFarlane, apa (elhunyt), Sarah Wilson, anya (elhunyt), Jessica Zaan, feleség (elhunyt), Sarah MacFarlane,lánya (elhunyt), Zackary Zaan , sógor (él)
Foglalkozás: Magánnyomozó-fejvadász
Oldal: jó
Ellenségei: Carmine Falcone és bűnszövetkezete, Frederick Johnson
Szövetségesei: Zackary Zaan
Törzshely: Burnley

Jellem: Megkeseredett, zárkózott, cinikus ember. Nincsenek illúziói, számára a világ fekete és szürke. Még mindig betartja nagyapja becsület kódexét, a gyengék és az ártatlanok védelmét, de nem válogat az eszközökben. Elhatározta, hogy megtisztítja Gothamat a szennytől. Elsősorban Falcone bandájára koncentrál, de végez bármely más bünözővel is, ha keresztezi az útját. Néha elmerül az önsajnálatban és átissza a napot, de általában inkább edz szabadidejében, vagy fegyvereit ellenőrzi.

Szakképzettség:
Ranger kiképzés: Robbantási ismeretek (vízalatti és szárazföldi), felderítési és rajtaütési ismeretek, kiválóan lopakodik és rejtőzködik, túlélő training a legtöbb tereptípusra, vallatási technikák (tűrése és alkalmazása), ejtőernyős kiképzés, közelharci jártasság, magabiztosan kezeli a különféle lőfegyvereket, főleg pisztolyok , puskák, géppisztolyok, de tudja használni a nehézfegyvereket is.
Rendőr képzés: Nyomrögzítési ismeretek, törvényszéki eljárások, kihallgatási tehnikák, lehallgató eszközök kezelése, utcaismeret
Egyéb ismeretek: Műszaki ismeretek (egyszerűbb eszközöket tud készíteni és javítani), autószerelő gyakorlat, számítógépes ismeretek (informatika érettségi), középfokú spanyol nyelvvizsga,

Képesség: Nincs.

Pénzügyek, tulajdonok, stb.
--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: 450$
Fizetésnapok:
-Augusztus 19
-Szeptember 2
-Szeptember 16
-Szeptember 30
-Október 14
-Október 28
-November 11
-November 25
Esedékes: december 9. 450$
Összes: 9400$
Elköltött: 2650$
Fennmaradó: 6750$
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes: 14
Elköltött: 14
-9/2=4,5 fegyverek
-1/2=0,5 kocsi
-2/2=1 nyomozó cuccok
-8/2=4 Njk
-4=páncél
Fennmaradó: 0
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.


-egy bowie kés
Duncan MacFarlane Bowiemarineblk2

-egy Beretta 92F 9mm pisztoly (hangtomítóval)
Duncan MacFarlane Beretta_M92

-egy Walther ppk 9mm pisztoly (kabátujj alatt)
Duncan MacFarlane Walther_ppk_ud

-egy Smith and Wesson m29 .44-es magnum revolver
Duncan MacFarlane 1211349025683795580

-egy M4A1 karabély, csőalatti gránátvetővel, lézercélzóval, távcsővel és hangcsökkentővel
Duncan MacFarlane M4options

-egy m249 SAW könnyű géppuska (1450$)
Duncan MacFarlane M249_SAW_by_the_maker

-Egy 1967-es Chevrolet Impala Coupe
Duncan MacFarlane 943144132-post-your-car-obsession-2007_hot_rod_power_tour_day_4_pictures_31_z-1967_impala-side_view

-"Nyomozó kellékek" (távcsövek, kamerák, éjjellátó, poloskák, rádió, meg ami a KM szerint belefér)

-Zackary Zaan

-katonai páncél: ez egy high-tech golyóálló páncél. Egyszerre könnyű, mégis nagyon ellenálló. Egyáltalán nem akadályozza a mozgásban. A maroklőfegyver kaliberektől teljes mértékben megvéd, ám a géppuska tűztől már nem óv meg. A puskalövedékeket megfogja, ám egy közelről leadott lövés vagy sorozat (kb. 5-10 méter), ha át nem is hatol a páncélon, csúnya zúzódást okozhat, akár még meg is repedhet vagy eltörhet a csont. A páncél az elektromos támadások ellen is teljes védelmet nyújt. Duncan varratott hozzá egy óriási bőrkabátot, ami alatt viselheti a páncélt. Persze a figyelmes szemlélő így is felfedezheti a vértet.
Duncan MacFarlane Duncank

-mini robbanó gránátok és flashbang az m4-eshez
-kézi füst gránátok
-plasztik robbanó anyag
--------------------------------------------------------------------------------------


A hozzászólást Duncan MacFarlane összesen 13 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 04, 2011 8:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 11:51 pm

Hosszú eredménytelen nyomozás után végre találtam valamit, ami elvezethet családom gyilkosaihoz. Egy ismeretlen személy találkozóra invitált a a Babylon disco-ba. A szórakozó helyen egy Jessica nevű hölgy várt, akiről kiderült, hogy Böhöm Luigi szeretője. Hamarosan fel is bukkant a maffiózó, majdnem meggyilkolta barátnőjét, de végül őt érte utol a halál. Sikerült megbüntetnem az egyik gyilkost. Ezek után Jessica-val elmenekültünk a helyszínről. Nem messze a házamtól, találkoztunk egy különös, fél szemű hapsival. Figyelmeztetni jött, hogy a maffia rám szállt, és hogy Jessica nekik dolgozik. Jessica megpróbált elmenekülni, de a félszemű kíméletlenül agyonlőtte. Ezek után otthagyott egy kis infót Borotva Jimmy-ről, majd távozott. Én felderítettem a környéket, és egy kis kifőzdében rábukkantam egy maffiózóra, aki a környéket figyelte, valószínűleg rám várva. Kis idő múlva csatlakozott hozzá egy másik alak, akiről később kiderült, hogy Borotva Jimmy személyesen. Bosszútól fűtve megtámadtam őket, de a rövid tűzharc után valaki leütött hátulról, és elvesztettem az eszméletem.

A Falcone birtokon tértem magamhoz, egy asztalhoz kötözve. Egy pincében voltam Borotva Jimmy és Babaarcú Salieri társaságában. Kis idő múlva csatlakozott hozzánk, sógorom és barátom Zack is, persze nem önszántából. Próbáltam időt nyerni, hogy kiszabadulhassak, ez többé kevésbé bejött, bár a kínzást így sem úsztam meg. Összeszorított fogakkal tűrtem a fájdalmat, majd erőt merítve a kínból, sikerült kiszabadulnom. Verekedni kezdtem Jimmyvel, Zack pedig Salieri-vel dulakodott. Egy felkapott kínzóeszközzel sikerült ártalmatlanítanom Jimmyt, de sajnos Salieri lelőtte Zacket. A harag erőt adott, és a Babaarcú is sikerült likvidálnom, egy szép dobással. Ám a lövések riasztották a többi gengsztert, így ismét fogságba estünk.

Vittorio Salvatore (más néven a Veszett Kutya) elé vezetek minket. Salvatore udvariasságot erőltetett magára, de látszott rajta, hogy nem ez az igazi énje. Ismét beszélgetéssel próbáltam húzni az időt. Salvatore elvietette Zack-et, hogy lássák el a sebeit. Végre kettesben maradtunk, és alkalmam nyílt rá, hogy csendben végezhessek vele. Ezután megkerestem Zacket, akinek tényleg ellátták a sebét. Zack mellett találkoztam Giovanni Salvatore-val, Vito öccsével. Rövid verekedés után, vele is végeztem. Ezután Zackkel kiosontunk az udvarra, és elkötöttünk egy ott parkoló Ferrarit. A biztonsági rendszer észrevett minket, így az őrök megpróbáltak megállítani, de szerencsére ki tudtunk törni. Egy rövid autósüldözés után sikerült elmenekülnünk. Zacket kitettem a rendőrség előtt és javasoltam neki, hogy lépjen kapcsolatba a tanúvédelemmel. Ezek után beosontam a házamba, összepakoltam a cuccaim, és immár a saját autómmal elmentem egy motelba, ahol ájultra ittam magam.

Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 11:51 pm

Három nappal a Falcone birtokon történtek után ismét különös dolgokba keveredtem. Éppen cigit vásároltam egy trafikban, amikor dulakodásra lettem figyelmes az egyik sikátorban. Egy macskaruhás nő verekedett három fickóval. Mivel nagyapám mindig is lovagiasságra nevelt, ezért a hölgy segítségére siettem. Felbukkant három maszkos fickó, név szerint Painter, Szikla és Sárkány. Hülye gúnyákhoz hülye nevek. Ők is a macskának jöttek segíteni. Ám nem volt ránk szüksége a hölgynek, gyedül is elbánt támadóival. Rövid beszélgetés után megjelent még két macskanő, akik ismerték Sziklát és Sárkányt. Ezek után a három cicus távozott, de nem jutottak messzire, mert a tetőn harcba keveredtek valakivel. A kiáltásokat hallva utánuk eredtünk. Fent a tetőn, egy égett arcú fickó egy pengekesztyűvel kaszabolta a macskákat. Hamarosan ki is fektette őket, majd meglátva minket elpucolt, bár nem hinném hogy megijedt volna. Szikla és én üldözőbe vettük, de lerázott minket. Sárkány és Painter hátramaradt a sebesültekkel, de sajnos már nem tudtak segíteni a sérülteken, mindkét nő belehalt sérüléseibe. Szikláék felvilágosítottak, hogy a macskanők egy tolvaj banda tagjai, és hogy egy Freddy nevű tag vadászatot hírdetett ellenük. A haldoklók utolsó kívánsága az volt, hogy figyelmeztessük a társaikat, így elindultunk a macskanők bázisa felé.

Megérkeztünk a macskanőkhöz, de nem fogadtak minket jó szívvel és a segítségünket sem akarták elfogadni. Ám végül sikerült meggyőznünk őket, jó szándékunkról. kiderült, hogy Freddy a maffia segítségét vette igénybe bosszújához. Így elhatároztam, hogy én is segítek a macsekoknak. A maffia elrabolta az egyik macskanőt, de ők is elfogtak három gengsztert, akikből megpróbáltuk kiszedni, hogy hova vitték a nőt. Szikla végül sikerrel járt, de a macskák nem tudtak elindulni társukért, mert társaságot kaptak.

Mégpedig egy újabb maffiózó, Carlos jelent meg jó néhány emberével és kutyákkal. Elkeseredett harc vette kezdetét, én pedig újabb vezetőjétől szabadítottam meg a maffiát. Bár győztünk, sok macskanő súlyosan megsebesült. Alig pihentük ki a harc fáradalmait, Freddy is tiszteletét tette, és ismét meggyilkolt pár macskanőt. Végül összefogva sikerült legyőznünk őt, de amíg a harcra figyeltünk, Freddy társai felgyújtották a macskanők rejtekhelyét. Szikla és Sárkány a cicusokat igyekeztek kimenteni a tűzből, én meg Freddy-re vigyáztam. Fontolgattam, hogy végzek vele, de aztán megjelentek a tűzoltók és a mentők, így az ő gondjaikra bíztam az őrült gyilkost, mi pedig Sárkánnyal a gyújtogatók nyomába eredtünk. Ám a rendőrök megelőztek minket, és begyűjtötték a gengsztereket. Amint megláttam egykori kollégáimat elrejtőztem, hisz engem köröznek, mert megléptem a tanúvédelem elől. Elbújtam egy tetőn, onnan figyeltem az eseményeket. Társaim a kamerák kereszttüzében álltak, majd kis idő múlva leléptek. Talán még találkozom velük. A macskanők vezetője Monica köszönetet mondott a segítségemért, majd ő is lelépett. Végül én is a távozás mezejére léptem. Megkerestem az autómat, majd egy motelbe hajtottam, ahol bezárkóztam, majd ájultra ittam magam. Rám fért az aznapi események után.

Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 11:52 pm

Az elmúlt három hónap



Három napot átittam a Freddy-vel történt incidens után. Ezután összeszedtem magam, folytatnom kellet harcomat a maffia ellen. Továbbra is motelból motelba vándorlok, hogy a gengszterek ne tudják hol vagyok. Össze-vissza furikázok a városban. Minden reggelt edzéssel kezdek, hogy formában maradjak, az éjszakákat pedig vagy nyomozással vagy ivással töltöm. Egy idő után elfogyott a Salvatore fivérektől szerzett pénz, így eladtam a raktárházat, úgy sem nyújt már biztonságos rejtekhelyet. Az így szerzett pénzből fedezem a napi életvitelemet. Felvettem a kapcsolatot egy illegális fegyver kereskedővel, és rendeltem tőle pár fegyvert, de a fickó nem tudja megmondani, mikor tudja megszerezni a kért fegyvereket, mivel ritka dolgokat kértem //ha meglesz a megfelelő számú kredit, majd akkor szállítja a cuccot//. Több sikeres támadást is kiviteleztem a maffia ellen, ezek általában üzletek meghiúsítása voltak, pl. drogátadás megakadályozása, utcán "járőröző" gengszterek meggyilkolása, csempész hajó felrobbantása stb..
Mikor Zack-től megtudtam, hogy Freddy megszökött, egyből keresni kezdtem a gyilkost, de nem jártam sikerrel. Jelenleg azon dolgozom, hogy annyi kárt okozzak a maffia-nak, hogy összehívják a caporegime-k találkozóját. Ezután meg kell találnom a módját, hogy én is bejussak a találkozóra, ahol aztán végezhetek jó pár maffia vezetővel.

Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 11:52 pm

A fegyver kereskedő
kiegészítés


Néhány nappal ezelőtt rám csörgött a fegyverkereskedő - Csúzlis Chuck-, hogy megjött a cucc amit kértem. Egy földalatti garázsban tartottuk meg a találkozót. Épp hogy csak leparkoltam a kocsit, amikor feltűnt az a cseppet sem bizalomgerjesztő ábrázata. Már előre vigyorgott, hogy milyen sok lóvét gombol le rólam. Elvezetett hátra, ahol a furgonja parkolt. Kinyitotta a kocsi hátsó ajtaját. A raktér tömve volt fegyverekkel. Előbányászott egy nagy dobozt.

-Parancsoljon az úr. Sajnos gránátokat még nem tudtam szerezni hozzá.

Kinyitottam a dobozt. Egy M4A1 karabély pihent benne, csőalatti gránátvetővel, lézercélzóval, távcsővel és hangtompítóval. Chuck ezután egy kisebb dobozt emelt le a kocsiról.

-Ezt már nehezebb volt megszereznem. Elég régi típus, és hemzsegnek a másolatok. Nehéz volt egy eredetit találnom, de sikerült.

Kinyitottam a dobozt. Egy Smith and Wesson m29 lapult benne. pont olyan, mint a régi .44-sem, amit elhagytam Falcone birtokán. Kiemeltem a dobozból. Elégedettséggel töltött el, hogy újra a kezemben foghattam.

Ezen elégedettségem azonnal elmúlt, amikor Chuck benyújtotta a számlát. Igencsak magas volt. Fogcsikorgatva kifizettem a gazembert.

-Öröm önnel üzletelni.- vigyorgott elégedetten, majd beült a furgonba, és távozott. Hamarosan én is követtem a példáját.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 11:53 pm

Nem sokkal, miután lebonyolítottam első üzletemet Csúzlis Chuckkal, különös hírre figyeltem fel az újságban. Egy színház igazgatót brutálisan meggyilkoltak. Mivel a gyilkosság a Keleti oldalon történt, és Freddyt is ott láttam legutóbb, nyomozni, kezdtem, hátha az égett arcú nyomára bukkanok. Miután felderítettem a környéket, sikeresen betörtem a színházba. Odabent Sárkányba botlottam, akivel együtt küzdöttem Freddy ellen. Ő is a gyilkos után nyomozott. Találkoztunk még, egy különös alakkal is, de nem foglalkozott velünk, hanem benyomult a néhai igazgató egykori irodájába. Odabent egy különös fazon fogadott minket. Első ránézésre látszott a fickón, hogy nincs minden rendben a fejével. Ám mielőtt még kikérdezhettem volna, az ismeretlen fazon akcióba lépett. Ledobta magáról a gönceit, majd az egész alak lángba borult! Ilyet még nem pipáltam. Ám nem sokáig tüzeskedett, ugyanis beindult a tűzoltó rendszer, és lehűtötte a pasit. Mindeközben az asztal mögött ülő alak felpattant a székből, és hirtelen átváltozott Rambóvá. Azt se tudtam hirtelen mit csináljak. Lángoló fejű muksók, meg alakváltók? Hé, én gengszterekre vadászom. Újdonsült Rambónk Közben előkapta a védjegyévé vált m60-ast. Gyorsan kivetődtem a folyosóra, hogy fedezéket keressek. Ám géppuska ropogás helyett zöld füst töltötte be a folyosót. Épp készültem visszamenni, amikor megláttam settenkedni egy fegyveres alakot, akiről kiderült hogy zsaru. Egy ideig farkasszemet néztünk a fegyvereink mögül, ám a zöld gáz hatására elvesztettük az eszméletünket. Nem tudom mennyi ideig voltam eszméletlen. A nézőtéren tértem magamhoz, egy üléshez kötözve. Megláttam Sziklát, aki szintén segített a Freddy elleni harcban. A sorok között egy lila öltönyös bohócszerű alak hívta fel magára a figyelmet, azzal hogy leöntötte vízzel az ébredező lángfejűt. Majd angolosan távozott a színről, de előtte még kioldotta a bilincseinket. Ezzel egy időben megjelent a színpadon az irodából ismert pasas. Ekkor már szinte biztos voltam benne, hogy ő ölte meg az igazgatót. Szikla és egy újabb ismeretlen hős társaságában megtámadtam a fickót, ám ő kitért hármunk elő. Én csapdát gyanítva hátul maradtam, és mire összeszedtem magam (és a cuccaim), már kifektették a gyilkost. Épp elkezdtem kikérdezni, amikor felbukkantak a zsaruk. Amint megláttam egykori kollégáimat, felkötöttem a nyúlcipőt. Ám hiába, mert már a kijáratoknál is vártak rám, nem kevesen. Így hát szégyenszemre meg kellet adnom magam.

Beszállítottak a kapitányságra. Itt egy ideig kérdéseket tettek fel, köztük a Falcone birtokon történt mészárlásról is. Este megjelent a cellámban három zsaru, akikről tudtam, hogy Falcone emberei. Jöttek kivégezni. Ám nem számoltak Zackkal. Mivel számított a végrehajtók érkezésére, már készenlétben várt a kapitányság előtt. Elkábította az őrt, majd ketten elintéztük a korrupt zsernyákokat, ám nem öltük meg őket. Zack szerint nem volna szerencsés rendőr gyilkossággal tetézni a bűnlajstromomat. Zack maszkot viselt s alibit is szerzett magának, így nem tudták rábizonyítani, hogy segített megszökni. Még a cuccaimat is elhozta a bizonyíték raktárból.
A szökés után háromnapos ivászat következett, majd felkészültem, hogy folytassam háborúmat a maffia ellen.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 5:12 pm

Pénz: 1300$

Kéthetente kapott fizetésed: 450$

Mivel régen rendőr voltál, ezért magadénak tudhatsz egy kisebb pisztolyt.

írd fel az adatlapodra, kérlek.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 12:23 pm

Az elmúlt 2 hónap

Miután összebalhéztam Messiással és Sziklával, elhúztam a bandatagokból kihúzott név tulajdonosa felé. Útközben egy macskanő ugrott a kocsimra, közölte, hogy velem tart, és hogy Ginának hívják. Valami nem stimmelt vele, bár nem jöttem rá, hogy mi az. A segítsége jól jött. Több fickót is kivallattunk, míg végül megtaláltuk a helyes irányt, de mikor odaértünk, a raktár már leégett. Úgy látszik, a többiek megelőztek minket. Azért örülök hogy Falcone hatalma gyengült egy kicsit.
Ezek után ismét maratoni ivászat következett, majd folytattam háborúmat a maffia ellen. Első dolgom volt fel keresni azt a pár fickót akiket Messiás "megmentett" a büntetéstől. Kinyírtam mindegyiket, majd folytattam szabotázs akcióimat Falcone üzletei ellen. Ezen akciókban Gina is segítségemre volt.


A hozzászólást Duncan MacFarlane összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 25, 2011 5:34 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimePént. Jún. 24, 2011 12:37 pm

Fekete Maszk kérésére felírom a fizetésemet (már ha megkaptam, míg nem voltam).

A karakterfizetése:
Április 2. 450
Április 16. 450
Április 30. 450
Május 14. 450
Május 28. 450
Június 18. 450

Összes pénz: (6x450)+1300= 4000
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 1:47 pm

Bővítéseidnek jutalma + 2 kredit.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 5:25 pm

Miután a Tolvajok fejedelme sikeresen meggyengítette Falcone bandáját, Maroni után kezdtem szaglászni, nehogy túlságosan megerősödjön. Ebben segítségemre volt Gina, a Tolvajok Fejedelmének tagja. Maroni egyik fegyver boltjában szaglásztam éppen, amikor a tulaj felismert és tűzharc tört ki. Szerencsére Gina segítségével lenyomtuk a gengsztereket. Amíg mi harcoltunk, a lövöldözés zajára odajött hozzánk két mentős, egy csaj meg egy hapsi. A csaj elég különöse nézett ki, mint valami macskaember Dr. Moreau szigetéről. De hát furcsább dolgokat is láttam már, így nemigazán foglalkoztam a hölgy kinézetével. A hapsit valami Lukának hívták, és kiderült, hogy jó barátságot ápol a Tolvajok Fejedelmével. Miközben Gina Lukával smúzolt, én kifaggattam a boltost a fegyverszállítmányról. A Finnigan bandához küldött, hogy tőlük több mindent megtudhatok. Kocsiba pattantunk, és elszáguldottunk a Finnigan bárhoz, miközben a mentősök követtek minket, hogy ellássák az esetleges sérülteket.

Mikor megérkeztünk a bárhoz, már ott találtuk a macskanők "kommandóját". Valószínűleg a bárra akartak lecsapni. Ám tervük fordítva sült el, őket lepték meg az írek, golyózáporral árasztották el azt utcát. A macskanők hamar összeszedték magukat a meglepetést követően, majd némi segítséget igénybe véve néhány kóbor macskától, megostromolták a kocsmát. Én egy ideig a szomszédos tetőről ritkítottam a rosszfiúkat, ám egyszer csak felbukkant a macskanők főnöke. Legalábbis annak tűnt a mondókája alapján. Megkért, hogy segítsek a "lányainak". Egy szép hölgy kérését nem illik visszautasítani, így én is a macsekok után indultam. Odabent egy rövid, ám annál hevesebb tűzharc során elfoglaltuk a földszintet. Itt ismét találkoztam Messiással, akivel legutóbb nem épp barátként váltam el. De most együtt kellett dolgoznunk. A legfelső emeleten ismét heves ellenállásba ütköztünk, amit csak veszteségekkel tudtunk legyűrni. Végül sikerült elfognunk Finnigant a bandavezért. Megtudtuk tőle, hogy Maroni fegyvert akar lopni a hadseregtől. Ezt nem engedhettük meg. Csak épp hogy akadályozzuk meg? A macskanők sok veszteséget szenvedtek, túl kevesen maradtunk Maroni bandája ellen. Ekkor eszembe jutott, kitől kérjünk segítséget. Maroni ellenségétől, Falcone-tól. Megkértem Zacket, hogy értesítse Falcone besúgóit Maroni tervéről. Eközben a Tolvajok Fejedelmének újabb tagjával ismerkedtem meg: Vadmacskával. Szemlátomást ellenezte a macskanők Finnigan elleni akcióját, és nagyon dühös volt a veszteségek miatt. Szerencsére az én tervemet már elfogadhatónak találta, így elindultunk a Katonai bázis felé.

A bázison Gina és én előrementünk felderíteni. Vadmacska és a többiek pedig Maroni embereit figyelték, várva, hogy mikor érkezik meg Falcone bandája. A bázisra láthatóan már behatolt valaki előttünk, így óvatosan próbáltuk megtalálni a fegyver tolvajt. Rá is akadtunk, egy rohadt kövér fickó képében. Sikeresen bekerítettük, ám sajnos blokkolni tudta Gina támadását, majd túszul is ejtette társamat. Már épp készültem agyon lőni a dagadékot, amikor különös dolog történt. Egy csomó madár megtámadott minket. Nem csak engem, hanem a hájast is. Alig tudtam fedezékbe húzódni. Amilyen hirtelen jöttek, olyan gyorsan távoztak is. Közben a dagadtnak nyoma veszett. Gyorsan felnyaláboltam az eszméletlen Ginát, és egyenest a kórházba hajtottam.

A kórházban sikeresen helyrehozták Ginát. Miközben a műtő előtt várakoztam, odajött hozzám egy újabb jelmezes csóka. Azt mondta nagy változások készülnek a macskanők között, és én lennék az aki elindíthatja. Mi a fene? Végül hosszas gondolkodás után igent mondtam. Ezután a fickó elhúzott, azt se tudom, mégis mi a fenét akart tőlem. Miután megtudtam, hogy Gina jól van, kerestem egy motelt és alaposan leittam magam.
Vissza az elejére Go down
Duncan MacFarlane
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Duncan MacFarlane


Hozzászólások száma : 129
Join date : 2011. Mar. 13.

Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 7:27 pm

Az elmúlt 6 hónap

A bázison történt szerencsétlen akció után ismét átvedeltem néhány napot. Miután kijózanodtam, meglátogattam Ginát a kórházban. Pár hét múlva teljesen rendbe jött, így ismét munkába állhattunk. Maroni és Falcone csapatait egyaránt támadtuk, mikor ki került elénk.

Közben próbáltam az ellopott fegyverszállítmány nyomára bukkanni. Eddig sikertelenül. Pár hónappal ezelőtt vásároltam Csúzlis Chuck-tól pár holmit (a kinyírt maffiózóktól elszedett pénzből fizettem ki), és egy tippet is kaptam a fegyverkereskedőtől. Állítása szerint hallott egy titkos katonai szállítmányról a dokkoknál. Utána is nézte az ügynek, ám kiderült, hogy nem a Maroniék által ellopott cuccról van szó. Egy raktárban pár külföldi zsoldos új fegyvereket próbált meg kicsempészni az országból. Jó hazafiként ezt nem hagyhattam, le is csaptam rájuk azon nyomban. Miután végeztem a bandával, különös dologra bukkantam. A ládák közt új fajta katonai páncélokat találtam. Egy egész szakaszra valót (később kiderült, hogy csak ezt a 12 darabot gyártották le belőle). Felpróbáltam párat, és az egyik pont jó volt rám! Úgy gondoltam, ennyi támogatást igazán adhat az állam a bűn elleni harcomhoz, így magamhoz vettem a páncélt. Ezután szóltam Zack-nek, ő pedig értesítette a hadsereget. A fegyverek visszakerültek az államhoz.

Ezután folytattam háborúmat a maffia ellen. A férfi, akivel a kórházban találkoztam, azóta se jelentkezett. Vajon mit akartak a macskanők?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Duncan MacFarlane Empty
TémanyitásTárgy: Re: Duncan MacFarlane   Duncan MacFarlane I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Duncan MacFarlane
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Duncan MacFarlane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: