DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 DC talalálkozók

Go down 
+18
Andrew Ramirez
Kevin Chase
Robin
A Karmester
Airie
Hatred
Steve Roth
Zoey Redbird
Mammon
Michael White
Emily Bluebell
Michelle Sinistresang
Duncan MacFarlane
Maverick
Antidote
Kétarc
Teodor Black
Madárijesztő
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 9:25 pm

Jézusom POKEMONOK???? *retteg, többet nem megy oda*
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 9:38 pm

Mi bajotok a Pokémonokkal? Szerintem isteniek!
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 21, 2011 9:57 pm

PokEMOnokra gondol, am onnan megy asszem a 23as busz a margit szigetre, bár nem vágom most is levisze-e oda minket, miota van a felújítás a hídon nem jártam arra.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Mammon
Huligán
Huligán
Mammon


Hozzászólások száma : 375
Join date : 2011. Apr. 17.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 6:57 am

A hídon már lehet közlekedni! (minden nap arra járok, Jászai Mari tér, meg a rakpart, szóval higgyetek nekem Wink )
Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 11:56 am

Emberek, Városliget? Kell hozni pokrócot, meg valami rágcsát, és el is van intézve. Smile Nyugatitól 72-es trolival pikk-pakk el lehet jutni. Smile
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 4:58 pm

Az sem rossz ötlet Em
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimePént. Ápr. 22, 2011 7:07 pm

Nekem meg kiderültek a dolgok és biztos nem lesz jó se hetedike, se 14. Viszont MF talin ott tudok lenni, elméletben.
Vissza az elejére Go down
Zoey Redbird

Zoey Redbird


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Mar. 15.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeKedd Ápr. 26, 2011 11:03 pm

Nah mivel ti már jól lebeszéltetek mindent így én is írok ide Very Happy Ha Margit-szigetre megyünk akkor találkozhatnánk az Oktogonon Buger King előtt és onnan villamossal Jászai-ig, majd gyalog.
Ha meg a városliget akkor amit Emily mondott, a 72-es busszal és akkor meg Nyugatinál mondjuk a pályaudvar előtt vagy a Meki előtt, amelyik tetszik.
Az időreés a B tervre nem tudok semmit mondani Very Happy
Vissza az elejére Go down
Steve Roth

Steve Roth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Apr. 06.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2011 4:16 pm

Zoey, nyugatinál is jár a 4-6os... amugy szerintem én is tiszteletemet teszem
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 3:57 pm

Na skacok, akkor aki jön dobhatna valami elérhetőséget és akkor élesben szervezzük mától:D
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 6:12 pm

Nos, hogy állunk? Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 7:33 pm

Na hát senki enm ellenkezett de nem is dobott pontosabb időpontot, így próbaként kiírom, hogy monjuk 1kor westend előtt.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 8:39 pm

Na, majd én írok!
Joker, nekem nem jó az 1 órai időpont, mert messziről jövök. Ha 2-3 között taliznánk, az nekem jobban fekszene, persze nem csak én vagyok egyedül. Smile
A másik, hogy mi lesz a terv? Kinézünk Margithoz, és onnan? Sörözünk, vagy sétálunk, vagy ledobunk egy plédet, és ott dumálunk? Vki hoz vizipipát? Összedobjuk az anyagárat, és annyi.
Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 9:02 pm

Ha szeretnétek, elhozom a Beugró társasjátékunkat, azzal is lehet szórakozni, bár nem kell feltétlenül, mert a hangulat jó szokott lenni. Ha nem akarunk beülni sehova sem, akkor szendvicset hozzatok, meg innivalót, nehogy éhen és/vagy szomjan halljunk! (Előre szólok, én nem osztozkodom! Razz)
Plédet/pokrócot kéne még hozni, hogy tudjunk mire leülni! Wink
Ja, és nem pipázok.
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 05, 2011 10:05 pm

Na akkor legyen kettőtől tali, hogy ne álljunk ott sokat míg mindenki felgyün, végülis én se közelről jövök. Utána meg mint említttem idő, ergo jó idő egyenlő a aprkkal, rosz meg teaházzal( nem mindenki nagykorú és alkesz mint... khhm mi ). Pipáról nem tudok, hogy tudna-é valaki hozni. Pedig jó lenne egy kis pipázás a szabadban. De ha rossz idő van teaházban lehet kikérni és osztva nem húzos az ára:D Magam részéről nem kényeskedem a fűbe ülés miatt, így pokróc nélkül is megvagyok, de ha hoz valaki arra is rá merek ülni. No kérdem tehát, hogy így stimmel-é?
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Maverick
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Maverick


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 30

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 6:55 pm

Nekem oké, kettőkor ott leszek a westendnél. Előre láthatólag hányan leszünk?
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 7:13 pm

Srácok, a helyzet a következő: nem sikerült vizipipát szereznem, és pénzem sincsen arra, hogy beszálljak az alapanyagokba. Max. majd gyönyörködöm a kiszállongó füstben. Neharagudjatok, hogy most szólok, de anyagilag offon vagyok.
Ugyanakkor 1-2 között ott leszek, és bandázunk egy nagyot! cheers
Vissza az elejére Go down
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 8:16 pm

Nah akkor kettőkor a Westend előtt, ha jól vettem ki. Smile Részemről ott leszek, aztán valami majd csak lesz, szerintem kreatív gyerekek vagyunk, megoldjuk a programot. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hatred

Hatred


Hozzászólások száma : 101
Join date : 2011. Feb. 24.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimePént. Május 06, 2011 11:42 pm

Igen akkor kettő, ha minden igaz. Elvileg úgy nyolcan leszünk pusz ha jön Rébusz bá'.
Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 11:18 am

Létszámcsökkenés. Sajnálom, de sikerült lebetegednem, ezáltal szobafogságra ítéltek. A dolog nem vészes, csupán végtelenül taknyos vagyok, meg köhigcsélek. Megpróbálom még fűzni drága jó szüleimet, de nem ígérhetek semmit se... :S
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 11:23 am

Na, sikerült is! Felöltözök jó melegen, viszek zsepit, és megyeeeek! Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 8:18 pm

Zsír volt a tali! Bár csak 7-en voltunk, én így is nagyon jól éreztem magamat. Remélem jó benyomást tettem a többiekre, és legközelebb is szívesen láttok. Legyen mihamarabb replay, igyunk sört, dumázgassunk, migymás. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Emily Bluebell
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Emily Bluebell


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2011. Apr. 01.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 8:52 pm

Sör nélkül benne vagyok. Razz
Köszönöm skacok én is, remekül éreztem magam. Wink
Vissza az elejére Go down
http://mystical-future.forum0.net/
Michelle Sinistresang
Huligán
Huligán
Michelle Sinistresang


Hozzászólások száma : 76
Join date : 2011. Feb. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Az árnyak között....

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 8:54 pm

Detto mint hugi, jöhet a következő. Razz
Vissza az elejére Go down
Steve Roth

Steve Roth


Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011. Apr. 06.

DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 8:57 pm

Szerintem is szuper volt legyen még satöbbi... csaó
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





DC talalálkozók - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DC talalálkozók   DC talalálkozók - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
DC talalálkozók
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: