DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Mr. Bone régi élete

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Mr. Bone régi élete Empty
TémanyitásTárgy: Mr. Bone régi élete   Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 11:23 am

Születési név:A testével együtt a neve is eltünt
Egyéb név: Mr. Bone
Faj: Genetikailag módosult ember
Nem: Férfi
Születési hely, idő: 1980 Gotham
Kor: 31
Magasság: 170 cm
Súly: 69 kg
Hajszín: nincs
Bőrszín: fehér
Vércsoport: nincs
Egészségi állapot: őrült gyilkos
Család: Nem tudni róluk
Foglalkozás: gyilkos
Oldal: Rossz

Előtörténet:

Az életem nem mondható jónak. Szegény családba nőttem fel ahol hát sokat bántalmaztak. Testvéreim nem voltak, barátaim se voltak sokan. Ha a barátaim is el akartak jönni hozzám apám részegen felkelt a foteljából és elzavarta őket. Egyszer ki is jött a rendőrség apa viselkedése miatt. Azt hiszem már 3x ült a sitten. Ami se nekem se anyámnak nem volt jó. Már általános után el kellet mennem dolgozni, hogy tudjuk fizetni az iskolát. Édesanyám sokszor sírt, hogy ilyen sorsra jutottam. Ettől függetlenül jó tanuló voltam. Anyám többször is megdicsért és akkor nagyon örültem. Apám nem törődött velem, mert én nála sokkal jobban végeztem el az iskolát és hát neki egyfajta szégyen volt. Ezért sokszor le is itta magát és ilyenkor jobb volt nem a közelébe menni. Sokszor meg is verte anyámat és olyankor a pokolra kívántam, hogy ott szenvedjen míg világ a világ. anyámat Tudós voltam, kémiai reakciókat vittem véghez és kísérleteztem. Először csak kisállatokon végeztem mutációt, mint pl. a kutya, macska..., majd a katonaság megkért, hogy gyártsak egy olyan szérumot amitől a halott emberek feltámadnak a csatamezőn. Én lehetetlennek véltem ezt, de megpróbáltam. Először valódi hullákon próbáltam ki, hogy hátha azokat felbírom éleszteni.Nem sok sikerrel végződtek és kb. a 11. próbálkozásom után abba hagytam és élőkön próbálkoztam hát ha úgy sikerülni fog. Majd egy nap volt az a nap amikor megváltozott az egész életem. Egy nap még egyszer megpróbáltam kísérletezni, de itt már úgy kellet megpróbálni az injekciót, hogy fogok egy embert megölöm és befecskendezem a szérumot. De máshogy sült el amire én gondoltam. A kísérleti alany nem nagyon repdesett az élményért, hogy nem biztos, hogy fel fog támadni és, hogy meghalhat. Ezért az injekciót futása közben belém vágta jó erősen. Egyet nyögtem, de nem volt vészes ez ahhoz képest ami utána jött. Felkeltem, hogy leporoljam magam és keressek valamit az szúrás ellen , de nem bírtam , mert valami fura érzés vette át a testem felett az irányítást. Égetett mindenhol a testem, borzasztó fájdalom volt, el nem tudom mondani milyen volt csak annyit, hogy elkezdett leválni rólam a bőr és a hús. Egy ideig szenvedtem és végül a belsőszerveim is kezdtek eltűnni. Addig folytatódott ez míg csak egy csontváz voltam. Magamra nézve elborzadva láttam, hogy mi lettem, hogy szív nélkül is élek és,hogy így kell élnem. Ordítoztam mint akit kínoznak. Mégy egy órát ott töltöttem szomorkodva a székembe és végig gondoltam, hogy most mi lesz. A családi és a baráti kapcsolatokat meg kell szüntetnem. Felvettem egy nagyobb ruhát ami többet takar és elindultam a katonai parancsnok háza felé. Bekopogtam majd néhány köszönés után bementem a tág házba.
Leültünk az asztalhoz és letett elém egy kávét.
- Miben segíthetek? Valami gond akadt?
- Kár pótlást szeretnék! De azonnal!
- Mit hadovál itt össze nincs is semmibaja vagy a laborjának!
- Nincs semmi bajom,nincsen!!!!!?- letéptem a ruhát és megmutattam neki csupasz csontos testem.- Ez magának mi!
- Uram isten! Mi történt magával?
- Az az idétlen ember akit oda adott, hogy rajta kísérletezzek belém vágta azt a rohadt szérumot.
- Sajnálom, de távoznia kell. Nem akarom, hogy meglássa a feleségem.
Nem válaszoltam és mikor felkeltem a székről egy jó erőset belehúztam a férfi arcába. Az pedig a székkel együtt elterült a padlón. Mikor ki akartam volna sétálni a házból valami fárasztó érzés fogott el. Az erőm is mintha gyengülne és mikor a férfihoz mentem, hogy felsegítsem vagy valami fura dolog történt a minél jobban megfogtam a férfi valamelyik végtagját annál jobban energikusabb lettem és mintha az erőm is vissza tért volna. tehát kihoztam egy kést a konyhából és levágtam a férfi mind két kezét. Majd magamhoz kötöttem. Csak ki akartam próbálni valamit. De úgy látszott igazam is van a testemnek húsra van szüksége ahhoz, hogy életbe maradjak. Nem túl kellemes dolog így lenni, de ha nem akarok meghalni meg kell tennem. S még valamit éreztem, mintha nem bírnám uralkodni a testemen meg elkezdtem elfelejteni az emlékeimet. Ezért volt még egy ötletem ami nem volt valami guszta. A férfi fejét felnyitottam és az agyát beletettem a koponyámba. Némi ingással ki mentem a házból. Aztán valami miatt láttam a parancsnok emlékeit. Nem is hittem el amit láttam. A kapitány előre megakart ölni azzal a fajankóval akit oda küldött. Dühömbe bele ütöttem a falba. A kezem helyén egy nagy lyuk tátongott. Az ütés után jobban megnéztem a kezemet és észre vettem, hogy keményebb lett, mint az átlag csont. Le is szűrtem azt, hogy minden ami a lakásba történt és ez a hihetetlen kemény csont mind a mellékhatása a szérumnak. nagyon tetszett az új énem és el is mosolyodtam volna halett volna arcom. Így átneveztem magam Mr. Bone-nak és amikor kirabolok egy bankot vagy egy boltot mindig találnak egy hullát. Ez volt az üzenetem a zsaruknak, hogy Mr. Bone itt járt és nem fogják el soha. . De nem volt hozzá merszem, hogy elfelejtsem anyámat aki sokat gondoskodott rólam, hogy így faképnél hagyjam. Így minden hónapban elmegyek a házához és néhány száz dollárt ott hagyok az ajtó elé, hogy el bírjon élni és, hogy életben maradjon az apám mellet. Akit még most is megakartam ölni csak nem volt merszem hozzá, hogy megtegyem.Egy későbbi újságban kiderült, hogy a felhalmozott pénzből már milliomos lett. Amikor ilyen gazdag lett már nem küldtem a pénzt. Hát ennyi eddigi életem története.

Képesség: A csontom olyan erős mint az acél. Így kb. 300 kg ott bír felemelni. Testének folyamatosan hús kell, hogy bírjak mozogni. Ha nem bír húst emészteni a testem tehetetlenné válok az idők végezetéig és csak az örök szenvedés vár , amíg nem kapok újra felemészthető húst. Másik hasznos képesség, hogy bárki agyát is veszem el annak néhány emlékét és tulajdonságát át is veszem.

Kinézet: Egy csontváz, de, hogy ne vegyék észre a csupasz testét nagy ruhákat vesz fel és a kalap se marad le.

Szakképzettség:
Tudós és így ért a mérgekhez meg mindenféle kémiai anyagokhoz. Meg persze ért a fegyverekhez.


Jellem: Van humora és szereti a vér látványát. Nagyon kevés dolgot utál ezen a világon. Nem nagyon szeret barátkozni más emberekkel csak akkor ha fontos dolog van a háttérben.


A hozzászólást Mr. Bone összesen 11 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 12, 2011 6:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Mr. Bone régi élete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Bone régi élete   Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 11:48 am

Na szóval Mr. Bone. Üdvözöllek az oldalon. Mint legfrissebb "pofátlan" bűnözőnk. De sajnos még nem ereszthetlek Gotham utcáira.
Első sorban a történeted rövid, gyorsan végig szárnyalsz az előzményeken és csupán a módosulásod kap nagyobb részt, ami nem olyan nagy baj. De ráadásul ahhoz képezt az is rövidre sikerült. A képességedről is keveset tudunk meg és elfelejtetted a képzettség részt az adatok közül.
Egyenlőre ennyi, várom válaszod.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Gid Lucione
Huligán
Huligán
Gid Lucione


Hozzászólások száma : 93
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Ott

Mr. Bone régi élete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Bone régi élete   Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 5:19 pm

Kész vagyok remélem jó lesz most.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Mr. Bone régi élete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Bone régi élete   Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeKedd Ápr. 12, 2011 6:30 pm

Na így már elfogadható. Irány adatlapot csinálni.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Mr. Bone régi élete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Bone régi élete   Mr. Bone régi élete I_icon_minitimeSzer. Júl. 06, 2011 11:49 pm

Inaktivitás miatt mesélői NJK lett a karakterből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mr. Bone régi élete Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mr. Bone régi élete   Mr. Bone régi élete I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mr. Bone régi élete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Régi dokkok területe
» Mr. Bone
» Mr. Bone adatlapja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Előtörténetek :: Inaktív karakterek-
Ugrás: