DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Vájár NJK - Elektrominator

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Vájár NJK - Elektrominator Empty
TémanyitásTárgy: Vájár NJK - Elektrominator   Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 2:11 pm

Elektrominator eredete


Név: Kevin Grando

Születési hely: New York

Születési idő: 1980. október 21.

Kor: 31 év

Foglalkozás: elektotechnikai és finommechanikai gépszerelő, javítói állásban kezd dolgozni Gotham-ben

Nem: Férfi

Szakképzettség: nincs különösebb képzése

Szeme színe: zöld

Haja színe: szőkésbarna

Bőre színe: fehér

Jellem: elszánt, kitartó, ravasz, rettenthetetlen, éleseszű, tő mondatokban, keveset beszél

Képességek: a gondolatával képes irányítani bármely elektronikus berendezési tárgyat vagy egyéb dolgot, illetve ha azt akarja, képes kiszívni azokból az áramot és azt saját testében fegyverként felhasználni (pl.: sokkolás, villámcsapás, bénítás, égetés, stb.), a gondolatával képes mentális úton irányítani és manipulálni a tárgyakat bármilyen módon, de csak ha hozzájuk ér, bár fejleszti önmagát az évek múltával, de nem tudja rendesen kiterjeszteni a képességeit, mert nem ismeri a korlátait, némileg fél is az erejétől

Gyengepont: az ereje hatástalan a víz alatt, illetve olyan körülmények között, ha a közelben nincs elektronikus forrás, amivel feltölthetné magát, vagy amit fegyverként használhatna

Csapathoz tartozás: nincs, egy hűséges barátot akar magának, Vájár személyében

Fegyverei: maga az elektromosság

Oldal: rossz

Faj:
metahumán

Előtörténet:


A nagy, felhőkarcolókkal teli New York- ban születtem. Azonban nagyon sokat kellett költözködnünk, apu ugyanis üzletember volt. Las Vegas- ba költöztünk. Gyermeki éveimben minden remekül ment, gyerekkorom boldog és gondmentes volt, elvégre elég tehetős család voltunk mi. Legalábbis, amíg 15 éves nem lettem. Akkor ugyanis, alighogy elvégezve az általánost, szépen összedőlt minden. Ekkor jöttem rá ugyanis, hogy vannak velem született adottságaim. A helyzet szörnyű volt. A szüleim, ahogyan mindenki más is, rettegtek tőlem, félve, hogy egy ocsmány szörny vagyok. Az is voltam, legalábbis sokáig még én is annak tartottam magam. Nem értettem, hogy ez hogyan lehetséges. Senkinek sem volt különleges képessége azok közül, akiket ismertem. Különösnek találtam a dolgot, hogy nekem viszont van. Az orvosok nem adtak semmilyen magyarázatot arra, hogy ez hogyan is lehetséges. Utánanéztem és bár sok kutatómunkámba tellett, de rájöttem, hogy metahumán törzsből vagyok. Bármily kemény is az élet, soha nem adhatom fel. Erősnek kell maradnom, mindig. Ezeket fogadtam meg magamnak. Kijártam a gimit, leérettségiztem, méghozzá igen jó eredménnyel. A suliban ismertem meg a képességem furcsaságait. Hallottam emberekről, akik hozzám hasonlóan olyanok, mint én, hogy megváltoztak. Folyton a furcsa képességek megértésével és uralásával sokat foglalatoskodtam, amely különös hatást gyakorol az emberi szervezetre, és gyakorolt rám is. Meg akartam ismerni a származását és a mivoltát. Meg akartam tudni milyen erőket adományozhatott nekem. Eleinte mindezekre a kérdésekre nem kaptam választ és dühös is voltam emiatt. Tehetetlen, szinte mardosó haragot éreztem emiatt a lelkemben. Aztán éppen ennek köszönhetően rájöttem a titok nyitjára: az érzéseim. Az erőm a lelki állapotomon alapult. Ezt egy osztálytársammal folytatott civakodás során tudtam meg, amikor is akaratlanul életre keltettem egy automatát, ami sok kísérletet tett a srác megölésére, mígnem úgy állítottam meg, hogy magamba szívtam annak az esszenciáját, az energiáját és egy villámcsapással lesújtva rá szétrobbantottam. Mindezt pusztán az akaratommal. Mindig is azt akartam, hogy komolyan vegyenek az iskolában, ami így már nem is volt nehéz. Sosem volt jó alkatom sem fizikumom, ami miatt gyakran belém is kötöttek, így a képességeim jól jöttek. Tiszteltek érte. Ám az erőimnek a rossz oldala is megvolt. Egyszer, amikor szörnyű rémálom gyötört, véletlenül beindítottam a képességeimet. Valahogyan, talán az erős ráhatás vagy a koncentráció miatt, de képes voltam alkatrészeire bontani a kenyérpirítót, a hűtőt, a mikrót és a számítógépemet, összeállítva belőlük egy fatális erejű robotot, amit én irányítottam. Csak hogy az erőm elszabadult és a robot végzett a nagyszüleimmel. Csak késve tudtam felébredni és megállítani. Szörnyű volt. A gyász elvette az eszemet. Gyilkosnak éreztem magamat. Önmagamat emésztve kószáltam a világban. Céltalanul és szinte öntudatlanul. Magamon kívül voltam. Nem tudtam mitévő legyek. Legszívesebben öngyilkos lettem volna. Ahogy a bánat szépen kezdett eluralkodni rajtam, úgy a képességeim ismét külön utakra tévedtek. Nem voltam ura önmagamnak. Beindítottam egy autót és tömegkarambolt okoztam vele. Szerencsére senki sem halt meg. De nagy lett a kár és a rumli az utcákon. A rendőrség kijött és tüzet nyitottak rám, én pedig megijedtem és elfutottam. De elszökni nem tudtam, sőt talán tudat alatt nem is akartam. Elvégre tudtam, hogy bűnös vagyok, megérdemeltem a börtönt, ami be is következett. Rács mögé zártak. Ezen idő alatt rájöttem, hogy meg kell tanulnom uralni az erőmet. Vallomást tettem és leültem a büntetést. 8év után már haladó szinten tudtam uralni magam és rájöttem a képességeim eddig be sem látott rejtett adottságaira. A sitten sok rabtársam volt, rossz emberek. De engem nem zavart, rájöttem, hogy itt csak szabályok nélkül lehet a legszabadabban élni, a saját céljainkat tartva a szem előtt. Majd meguntam a sok börtönbeli mocsokságot és kiszöktem. Az erőmet arra akartam használni, hogy megtaláljam a nagyapámat, aki állítólag az ’50- es évek maffia bandaháborúiban tűnt el. Elhatároztam, hogy felkutatom. Ha valakire, akkor rá számíthatok. Ő mindig is rendes apával. Képességeim segítségével kiraboltam néhány bankot, hogy legyen pénzem. Az elektromos tárgyak megbűvölése már nem volt akadály, ahogyan az áram irányítása sem. Amikor hallottam, hogy az öreg meghalt, de valami átváltozott izé képében kiásta magát a földből, azonnal a nyomába eredtem. Sokáig kerestem a nyomát, hogy merre lehet. Aztán látom, ahogyan kimászik egy csatornából, átváltozik egy emberi külsőbe, amely nem az övé. Úgy tűnik ő is jelentős változásokon megy keresztül, szó szerint. Egyszer sem láttam még, de a szüleim elmondása szerint a stiklijei ellenére remek fazon. Csak nem hajt el a sunyiba. Bár érdekes találkozás lesz az tény. Később felszáll egy vonatra, én pedig utána megyek. Leül egy kupéba, én meg egy másikba. Összeszedem magam, ugyanakkor, neki is hagyok egy kis időt. Majd később átmegyek hozzá. Hosszú idő után aztán átmegyek. Látom, ahogy épp felriad álmából, én pedig akkor nyitok be.

-Szevasz. Leülhetek?

-Ki vagy te és mit akarsz?

-A nevem Kevin Grando. Te pedig a nagyapám. Bár azt is tudom, hogy most már más nevet használsz Vájár.

Látom ahogyan ő megdöbben, én meg csak mosolygok.


- Honnan tudsz te rólam?

- Kutatgattam és nyomozgattam utánad egy kicsit. Látom te is más vagy. Mint én. Hallgass végig. Beszélgessünk kicsit.

Mindent elmondok neki a sztoriból. Elejétől a végéig, töviről hegyire. Ő csak figyel és egyszer sem szakít félbe. Tényleg jó fej, látszik, hogy hisz nekem. Rendes csóka. Még ha furcsa is. A beszéd után társalogni kezdünk, így hamar elmegy a vonatút. A végén átölel és azt mondja:

- Jó, hogy találkoztunk. Mostantól nem veszítelek szem elől.
- Amúgy hol is vagyunk most?

-Gotham- ben.

Vájár NJK - Elektrominator 973763815UltimateSpider-Man012_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Vájár összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 09, 2011 3:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Vájár NJK - Elektrominator Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vájár NJK - Elektrominator   Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 09, 2011 3:18 pm

Na akkor engem ért az a megtiszteltetés, hogy leellenőrizhettem az első NJK-dat. Semmilyen más kivetnivalót nem találtam benne, azon kívül, hogy még egy képet beszúrhatnál róla. Szóval Elektrominátort elfogadom.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Vájár NJK - Elektrominator Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vájár NJK - Elektrominator   Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 1:11 pm

Szövetségesek

Kezdeti idők

Néhány napig Gotham City-be való érkezésünkor még Vájárnál laktam. Aztán elindultam, hogy saját magam próbáljak szerencsét. Volt még annyi pénzem, meg Vájár is adott egy keveset, hogy tudtam magamnak venni itt a városban egy külön lakást, de lassan munka után kellett néznem. Sajnos bárhogy próbáltam, sehol nem találtam megfelelő állást, így rá kellett jönnöm, hogy itt Gothamben nem lehet tisztességesen megélni. Nem is mintha az lenne a stílusom, de azért én megpróbáltam. Így hát alsóbb körökhöz kellett fordulnom. Volt egy alak, aki tudott segíteni nekem, hogy szét tudná kicsit hangoztatni, hogy vállalok különféle megbízásokat. Mondhatni szerencsém volt ezzel a fickóval, pedig csak egy lepukkadt kis esti bárba tértem be egy kortyra. Hát igen, aki keres az talál is, előbb-utóbb. Vártam, hátha megkeresnek valami jól fizető melóval, de egy jó darabig nem volt semmi. Aztán jött egy közös kis kalandunk Vájárral, aki felhívott, hogy segítsek neki elintézni pár kellemetlenkedő alakot, akik feldúlták az otthonát és most vele akarnak elbánni. Kimentem hát a házához, ahol úgy értesültem, hogy a pofonra vágyó delikvens egy órán belül megérkezik. Nem volt nagy cucc elintézni a fickót. Hamar falra kentük, bár tény, hogy volt ereje a pasasnak. De így legalább terepen is kipróbálhattam a teljes erőm. Végül Vájárral összefogva legyőztük a vámpírszerű, mágikus teremtményt, aki aztán meg is halt, vagy valami olyasmi, mert nem sokkal ezután el is porladt a szemünk láttára. Részemről innentől lezárt volt az ügy, szóval a segítségnyújtásom után rögtön haza is tértem a házamba. Közben Vájár unszolására beleegyeztem, hogy belépek valami alvilági illegális szervezetbe, amit most fognak alapítani. Még jól jöhet egy család. Valami Bad Company a nevünk. Otthon töltöttem az elkövetkező időket. Alig telt bele néhány nap és megkeresett egy különös maffiózó azon célból, hogy lenne számomra egy megbízás,amit busásan meg is fizetnének. A Maroni családnak kéne dolgoznom, akik Gotham város legnagyobb maffia családjaként léteznek. A feladatom az lenne, hogy álljak be egy szupergonosz bandába, akik abból a célból lettek felbérelve, hogy megvédjék a család jó hírét és elintézzenek pár bűnüldözőt, amikor csak kell. Mivel elég ígéretesnek hatott a dolog, elvállaltam a munkát. Másnap elmentem Maroni-ékhoz megismerni a már említett bandát, hogy tudjam kikkel fogok együtt dolgozni. Eligazítottak, hogy a legközelebbi megbízásunk a Gotham Városi Rendőrség ostroma lesz.

Divide et impera!


Két nappal később elérkeztünk a küldetés teljesítésének időpontjához. Én, egy IX nevű lény meg egy démon vettünk részt a feladatban. A küldetés egyszerű volt és világos: védenünk kell Rébuszt, aki meg akart szerezni valamit a helyről. Értesítettek minket előre, hogy igazságosztókba fogunk botlani és, hogy a hely olyan lesz, mint egy háborús övezet, mert Rébusz serege már megtette a maga dolgát. Építettünk hát magunknak a falba egy bejáratot és alighogy megérkeztünk, valóban rögtön csatába bonyolódtunk néhány maszkos önbíráskodóval. A harc kezdett egyre jobban felpörögni, főleg, hogy csatlakozott a buliba egy újabb démon is, aki a mi démonunkkal kezdett párharcba egy szomszédos épületben. IX kezelésbe vett egy kék maszkos ürgét, míg én valami fehérfejű, karddal hadonászó gyökér macsóval bunyóztam. Rébusz közben elmenekült, de utánaeredt valami másik úgynevezett "hős" is. Én végül szétrobbantottam egy felém dobott poroltót és a detonáció mindenkit ledöntött a lábáról, a hab pedig mindent beterített a romos helységben. A küzdelem azonban még így is tovább folytatódott, egészen addig, míg egy asztal meg nem gyulladt és a fehér maszkos krapek ügyködés miatt be nem indult a tűzriasztó, így a termet elárasztott a csapokból ömlő víz és mindenkit eláztatott, köztük engem is. Kimentem a falba preparált lyukon a levegőre szárítkozni, azonban erre nem maradt sok időm, mert a kardos hapek utánam jött. Visszaugrottam hát a víz alá és végrehajtottam egy mindent elsöprő elektromos támadást. Egész testemből villámokat lőttem szét, amit a víz továbbvezetett az egész teremben. A brutális támadás megtette a hatását, mert IX kivételével mindenki, még én is, a földre kerültünk és kiütődtünk. Próbáltuk folytatni a harcot, de már nem tudtuk. Mindegy. Így is mi nyertünk. Utóbbi értesüléseim szerint a küldetés sikerrel járt. A démon is nyert és megszereztünk, amit akartunk, plusz az ellenség is jobban meggyengült, mint hittük és bevettük a Rendőrséget, meg Rébusz is sikeresen lelépett. Mi győztünk.

Két hónap

A megbízás sikeres teljesítése után egy darabig nem voltam terepre küldhető állapotban. Az a taroló támadásom a csapadékban megtette a hatását rajtam is. Hosszú napokig kellett pihennem, mire kihevertem a dolgot és újra készen álltam a következő megbízásra. Úgy gy másfél hétig semmi sem történt. Javában folyt már a Városi Rendőrség renoválása és rendesen haladtak a munkával. Hamarosan minden visszaállt a régi kerékvágásba. Újabb egy hét és még mindig semmi, pedig már lassan egy hónapja volt az ostrom és a rendőrök gondtalanul végzik a munkájukat, mintha mi sem történt volna. Aztán a következő hónapban felgyorsultak az események. Salvatore Maroni új megbízást adott nekem és egy másik tagnak, Stolidusnak, hogy csapjunk le egy rivális bandára, akiknek a család pénzére fáj a foga és egy új védőfelszereléssel akarnak hatalomra jutni, hogy jobbak legyenek a harctéren. Egy elhagyatott raktárban húzták meg magukat, nem messze onnan, ahol meghúztuk magunkat. A következő hétre terveztük a rajtaütést. Lecsaptunk rájuk Stolidus-szal, aki amúgy amolyan csendes gyilkos típus volt, mert amióta szövetkeztünk, még egy szót sem szólt hozzám. A banda egy darabig még próbálkozott, de nem voltak ellenfelek a számunkra. Az ottani személyekből kiszedtük, hogy a város különböző pontjain még vannak fenntartott bázisaik, ahol különböző kasztokba verődve kovácsolna terveket a Maroni család ellen. A következő két hetünk azzal telt, hogy felderítettük és megtisztítottuk ezeket a támaszpontokat az ellenségtől, keresztbe húzva a banda ármánykodásait. A feladatot sikerrel befejeztük. Maroni adott egy kis pihenőt, hogy felkészülhessek a következő nagy kihívásra. Nagyon rejtélyes volt, semmi konkrétat nem mondott az ügyről. De a Rendőrséget már bevette egy ügyes húzással a következő héten a Rendőrséget. Az előző megbízásból pedig még jutalom is ütötte a markomat. Egy hasonló védőfelszerelés, ami nagyon jól szuperál a terepen. Véd attól, hogy engem is megrázzon még egyszer a saját csapásom. Hőálló, vízálló, nem szakad, vízlepergető és van egy sisakrésze is, ami a fejet védi. Kevlárból van, így nem üti át a kis golyó, csak a nagyobb kaliberűek. A ruha ellenállóbb bizonyos fizikai behatásokkal szemben, így tompítja az eséseket, zuhanások okozta gondokat, ellenáll a súrlódásnak is. A következő napokat otthon töltöttem békében, de most már lassan ideje visszatérnem a családhoz, mert nemsokára eljön a következő küldetés teljesítésének ideje, ennyi pénzért pedig bűn volna megváratni a főnököt.


A hozzászólást Vájár összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 19, 2011 1:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Vájár NJK - Elektrominator Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vájár NJK - Elektrominator   Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeVas. Jún. 19, 2011 1:19 pm

Kép a védőpáncélomról:

Vájár NJK - Elektrominator Elektrpncl
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Vájár NJK - Elektrominator Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vájár NJK - Elektrominator   Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitimeSzer. Márc. 28, 2012 10:06 pm

Az NJK-ból fő karakter lett.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Vájár NJK - Elektrominator Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vájár NJK - Elektrominator   Vájár NJK - Elektrominator I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vájár NJK - Elektrominator
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1. Harci torna - Vájár vs. Kurt Bozek / Griff
» Gotham Városi Rendőrség
» Elhagyatott templom
» Victor Freeng, Vájár lakóhelye
» Vájár, a 13 maffiózó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Karakterek NJK-i és Mesélői karakterek :: Karakterek NJKi :: Inaktív játékosok NJK-i-
Ugrás: