DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Parizs sziget vezető híd

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 3:36 pm

Egy elég régi híd, ami még mindig bírja a strapát. Ez a híd köti össze Régi Gothamet Parizs szigettel.
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeVas. Május 08, 2011 3:48 pm

Előzmények (Antidote lakása)

Még mielőtt földet érnél sikerül kilődd magad a könyved felé. Akadálytalanul sikerül megszerezned a könyvet, de ez túl gyanús így. Mikor a földre érkezel körülnézel hol lehet az ellenfeled, de nem látod. Hirtelen meghallod a férfi hangját, de nem tudod honnan jöhet:
-Azt hitted ilyen könnyen hagyom magam? Készülj fel rá, hogy ma meghalsz.
Hirtelen ér a támadás, egy nagyobb kődarab hátba vág és előre esel. A földre kerülsz, de megfordulsz, hogy lásd az ellenséget. Ott áll tőled kb. 5 méterre és közeledik. Végtelennek tűnik, de nem biztos, hogy az is.
Vissza az elejére Go down
Antidote

Antidote


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2011. Feb. 22.

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 8:21 pm

Keményebb, mint gondoltam, de azért még mindig én vagyok itt a rezidens gonosz mágus!

~ Ne gondolkozz, hanem húzz el a rákba, te idióta!

Hallgatok a drága belső énemre, és egy erőteljes széllökéssel próbálom oldalra kiterelni, ha a könyv még nálam van, akkor amilyen gyorsan csak tudok elrepülök onnan, ha nincs a kezembe a könyv, akkor előbb felkapok, aztán repülök. Még mielőtt eltűnök, öt erős széllökéssel bombázom le a fickót.

Most kapj el, ha eltudsz, nagyképű! Bah, még hogy meghalok!
Vissza az elejére Go down
Alfred Pennyworth

Alfred Pennyworth


Hozzászólások száma : 201
Join date : 2011. May. 04.
Age : 86
Tartózkodási hely : Wayne prezidencia

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeVas. Május 22, 2011 8:25 pm

A könyv nálad és sikerül el is húznod. A fickót viszont már nem találod el, mert eltűnt. Újabb támadás viszont nem következik. Nemsokára rá is jössz miért, a távolból a rendőrség autóinak szirénáját hallod. Úgy néz ki jó lesz gyorsan eltűnni.

//A kalandnak vége, jutalom viszont nincs, mivel azt mondta nem kérsz.//
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 9:44 pm

Lángnyelv & Leroy


Épp csak végeztem, és haza felé tartottam. Szép idő volt, még így is, hogy későre jár, így a hosszabb úton mentem, gyalog. Sokan mondják, hogy Gotham éjjel a legveszélyesebb; nekem nem volt mitől félnem, épp elégszer védtem már meg magam, na meg nem beszélve az Arkham-i betegek egy részéről. A Paris hídon sétáltam, és elértem a híd végét, hogy lejöttem a hídról, vettem egy bal kanyart, és észre sem vettem, hogy a gondolataim elkalandoztak. Megint azon tanakodtam, hogy hol, merre lehet a mágia eredete, és milyen lehet pontosan az olyan. Van-e egyáltalán valamilyen alakja, formája. Addig-addig járt az agyam, míg majdnem átestem valamin. Vagy valakin. Ahogy oda emeltem a tekintetem, egy barna hajú lányt pillantottam meg.
- Szia. Eltévedtél? Miért nem vagy otthon ilyen későn? - guggoltam le mellé.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 11:19 pm

Lángnyelv & Leroy

Ritkán tévedt messzire a sötét sikátorok nyújtotta biztonságtól, de mostanában előfordult, hogy kíváncsisága új "mezők" utána másfelé hajtotta a megszokott ösvényekről. Bár sikerült behabzsolnia valamit néhány órája, most is éhes volt, így hát az is késztette ma esti kerülőjére. Lábai a nagy víz partjára vitték a magas út feljárata mellé, amit mások szerettek hídnak hívni, de azt kevésbé érezte illőnek hozzá, így a kifejezést nem használta gyakran. Ott állt meg és meredt a fekete áramra, melyben néha fel-felbuggyantak az éjszaka fényeitől sziporkázó fehér habok.
Ha valaki megkísérelte volna megismerni őt, valószínűleg arra számított volna kezdetekkor, hogy a víz, mint a tüzet kioltani képes közeg elrettentette, vagy feldühítette. Ez persze nem így volt, mert valami igazán különleges kapocs volt köztük a kezdetektől, mint otthonos, kellemes környezet, mely nem olhatta ki őt, s így a benne élő tüzet sem. Nem gyújthatott lángokat a mélyén, felette azonban vagy a határán igen, olyan harmóniát nyújtva neki, melyet érzett, de elmagyarázni nem tudott volna, jelenleg legalábbis. Nem is gondolkodott hát rajta, a fejében sem igazán forgott éppen semmi, egyszerűen bámult maga elé még akkor is, mikor majdnem belesétált, megállt felette, majd leereszkedett hozzá. Mikor azonban hozzá szólt, felkapta fejét és oldalra lépve egyet, rábámult. Kevés dolog jutott eszébe róla, a szavait leszámítva és azt, hogy egy férfi volt. Ha mondtak neki valamit idegenek, általában figyelt rájuk és válaszolt is, olyan pontosan, amennyire megértette amit éppen szóltak.
- Heló, én otthon vagyok - duruzsolta neki halkan és jellegtelen tónussal, az esti zaj nem volt annyira nagy, hogy túl kelljen kiabálnia - ezért én nem tévedtem el és olyan nincs most, hogy késő. Te elhiszed, nagy ember?
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 6:24 pm

A lány túlontúl furcsán beszélt, de ez már fel sem tűnik szinte azokhoz képest, amiket néha az Elmegyógyintézet falai között lehet hallani.
- Hogyhogy otthon? - akármennyire is figyelmen kívül hagytam szinte az egészet, ez az egy megragadta a figyelmem.
- Úgy érted, Gotham-ben? - jött az újabb kérdés részemről. És végül - jobb később, mint soha - kapcsoltam. Kezemet a lány felé nyújtottam, hogy felhúzzam, illetve bemutatkozzam neki.
- Leroy-nak hívnak. És téged? - tudom, hogy hogy kell bánni az emberekkel, ez alól ő sem kivétel, legyen elsőre akármennyire is fura. Viszont volt benne valami érdekes, talán nekünk mindenképp találkoznunk kellett. Talán valami majd fontos lesz ebben később.
- Megkérdezem másképp: merre laksz?
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:44 pm

Jobban megnézte az embert, nem hasonlított azokhoz, akikkel mostanában dolga akadt. Ő tiszta volt inkább, rendezett és sokszor tette fel ugyanazokat a kérdéseket, amiket más egyszer. Ugyan nem szólt közbe, de azért tudta követni a szavait annyira, hogy felidézhesse őket néhány pillanattal később, mikor ismét beállt közöttük a csend. Először arra gondolt, egyenként válaszolja meg a kérdéseket, de aztán meggondolta, s inkább szűkítette az egyébként is ugyanannak tűnőket, nem kimondottan nagy sikerrel persze.
- Igen, ezt szokták rá mondani. - válaszolta, s csupán szemei és ajkai mozdultak - Benne valakik azt mondják hogy sehol, másvalakik hogy mindenhol, én nem tudom melyik igaz. Te tudod, nehéznevű ember? Mert én Lángnyelv vagyok, könnyű név, kérdezted.
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 9:25 pm

- Nem szeretnél esetleg egy biztonságosabb helyet? Legalább ma estére? - kérdeztem tovább a lányt, mert valamilyen oknál fogva megsajnáltam, és nem akartam itt kint hagyni az utcán.
- Hol vannak a szüleid? - tettem fel az újabb kérdést. Kicsit emlékeztet Airie-ra, csak ez a lány kevésbé talpraesett.
- Itt lakom nem messz, szóval míg a szüleid meg nem érkeznek, addig nyugodtan maradhatsz. Biztos van otthon valami édes. - mert minden gyermek szereti az édeset, nemde? Aki meg azt mondja, hogy nem, az hazudik.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 10:06 pm

- Nem tudom. - mondta rövidke gondolkodás után, változatlan tónussal és arccal - egy hely nem biztonságos, mert azt mondod. Valaki mondott már ilyet, a hely jó volt, de ő hazudott, az ő barátai nem voltak az én barátaim...
Csak most szorította kezeit ökölbe és fordult hirtelen fellobbant gyűlőlettel a város felé, arra amerre valahol Gyík lakása is volt, a baráté aki becsapta és ezért végső soron nem is volt a barátja. De nem volt most itt, nem tudott hát neki több gondolatot szentelni, volt más, újkeletűbb problémája is, mint amilyen a figyelmetlenség is volt.
- Te mondtál valami mást. - fordult vissza a Leroy nevűhöz - Nem figyeltem, én gondolkodtam valami más dolgon.
Vissza az elejére Go down
Leroy Reeves
Huligán
Huligán
Leroy Reeves


Hozzászólások száma : 43
Join date : 2014. Apr. 16.

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 5:04 am

És itt is vagyunk. A lány mond valami érdekeset, és sokkal elesettebb, mint gondoltam volna.
- Ne foglalkozz vele, nem lényeges. De ki volt, aki ártott neked? - elképzelni nem tudtam, hogy ki árthatna egy ilyen ártatlan lánynak.
- Meséld el, hátha tudok segíteni. - kértem tőle, és nyomatékot adva neki is és saját magamnak is, leültem a földre, hátamat pedig egy villanyoszlopnak vetettem. Egy rossz rongydarabot szedtem össze, és a különleges sebességmezővel dörzsölni kezdtem, míg A súrlódástol füstölni kezdett, majd lángra kapott. Volt a közelben egy használaton kívüli, üres hordó, oda dobtam bele, majd visszafordultam a lány felé.
- Hallgatlak. - mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Lángnyelv
Civil
Civil
Lángnyelv


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2012. Jul. 06.

Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitimeCsüt. Aug. 28, 2014 5:45 pm

Ha nem fontos, akkor miért mondta? Ezt valahogy nem tudta megérteni az emberekben, nem első alkalom volt, hogy valamit így oldottak meg, amikor ő rákérdezett, de nem szerették megmagyarázni az okát. Persze, ő sem volt magyarázkodó típus, főleg nem akkor, amikor nem kérdezték.
- Ő máshogy nézett ki, mint ti. - mondta, most is komoran - De nem kell segítség, én leráztam régen, nem láttam azóta és nem is akarom.
Egy kérdésen gondolkodott, amit ő tehetne fel neki, ritka alkalom volt ez hogy megtudhasson többet olyan dolgokról, amit nem értett. De másképpen alakultak a dolgok, a lámpának dőlő ugyanis egy ronggyal csinált valamit, ami meggyulladt. Ő persze rögtön a fellobbanó lángokra fordította szemeit, s követte ahogy egy hordóba hajította. Egy pillanatig bámult, vajon lát e pislákolást annak jeléül, hogy tovább égett annak mélyén, de az magas volt neki, így oda kellett mennie, hogy belenézzen. Ekkor hallotta őt ismét, s kérdőn fordult felé, majd egy pillanat értetlenséget követően mégis feltett egy kérdést, ami egyébként is fontos volt akkor.
- Hogy csináltad te a tüzet? - kérdezte kíváncsibb, s ezért élesebb hangon, de nem türelmetlenül - Így senkit nem láttam még gyújtani! Vagy te egy olyan bűvész vagy, aki nem azt csinálja, amit másnak mutat?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Parizs sziget vezető híd Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parizs sziget vezető híd   Parizs sziget vezető híd I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Parizs sziget vezető híd
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stryker sziget
» Sulivan sziget - Utak, terek, sikátorok
» Paris sziget - Utak, terek, sikátorok, hidak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Játéktér :: Gotham város és környéke :: Régi Gotham-
Ugrás: