DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Társalgó

Go down 
+47
Andrew Bennett
Marcoca
Zauna
Prischilla
Rébusz
Lucy Connor
Árnyvadász
Ra's Al Ghul
Lángnyelv
Ryzo
DevilBody
Justin Williams
Kapucnis
Lupin
Nova
Cybergyík
Vash
Amber Silverwolf
Penny Danvolt
Abakura Ryuu
zola90
Mobster
Andrew Ramirez
Tigra
Airie
Kevin Chase
Keisha
Bisur
Michael White
Batman
JTJ
A Karmester
Michelle Sinistresang
Halálcsapás
Kártyás ember
Ruby Bailey
Alfred Pennyworth
Sylvian Kervin
Robin
Demolition Captain
Matt Dent
Mammon
Duncan MacFarlane
Vadmacska
Kétarc
Teodor Black
Madárijesztő
51 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Kevin Chase
Alvilági alak
Alvilági alak
Kevin Chase


Hozzászólások száma : 296
Join date : 2011. Dec. 04.

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 03, 2012 8:02 pm

No srácok. Ebben a pillanatban olvastam a hírt, hogy a készülő - és a Superman: The Man of Steel által megnyitandó - Justice League filmben nem más lesz a főgonosz, mint Darkseid.

Korábban felröppentek olyan pletykák is, hogy Batman maszkját ezúttal Joseph Gordon-Lewitt húzza majd az arcába.

(Akinek nem lenne ismerős a név, a pasas Blake rendőrt játszotta a Dark Knight Rises c. filmben)
Vissza az elejére Go down
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimePént. Dec. 21, 2012 5:53 pm

Kellemes Világvégét mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 12:20 pm

Ezennel szeretnék mindenkinek boldog és sikerekkel teli új évet kívánni!

Társalgó        - Page 6 755352448_141484
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Demolition Captain
Huligán
Huligán
Demolition Captain


Hozzászólások száma : 290
Join date : 2011. Apr. 06.

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Dec. 31, 2012 3:02 pm

Na ezen sorok egyáltalán nem könnyűek eme tökfilkó user számára, de azért kiszenvedem magamból a következő szavakat valahogyan. Sajnos a dolgok nagy mértékben megváltoztak az utóbbi időben, én pedig aztán nem kevésbé. Ezért sajnos azt kell mondanom, hogy az én itteni pályafutásom ennyi volt. Bár, ha lehetek őszinte, nem igazán volt az pályafutás, én mindig is csak bukdácsoltam, szerencsétlenkedtem, ide-oda sodródtam. De azt milyen jól csináltam! Oké, próbálom elpoénkodni, mert nekem általában könnyebbek így az ilyesfajta dolgok, de még ezt a néhány mondatot sem tudom leírni anélkül, hogy ne öntenének el az emlékek, ezen a ponton pedig nem tudok magamnak nem megengedni néhány érzelmet. Mert nekem a DC FRPG volt a legelső fórum, ahol megjelentem a játékosok között, mint kezdő amatőr, és míg a többiek fejlődtek én az is maradtam. Na de már megint elviccelem az egészet, pedig a helyzet az, hogy mélységes bánattal tölt el az, hogy ilyeneket kell írnom, de nem tehetek mást. Még emlékszem arra az áprilisi napra, amikor beregisztráltam, akkor még Vájár néven. Elképzelésem sem volt, vajon jó-e, amit csinálok, már a regisztrációs mezők kitöltésekor azon aggódtam, nem-e rontok el valamit, hacsak addig már meg nem tettem. S bár tény, hosszú volt az út, nehéz is volt egy ilyen csökönyös, önfejű, ostoba barmot kitanítani a fórumos szerepjátékra, valahogy mégis sikerült Nektek, és ezzel életem legszebb perceiben részesítettetek. Ezért pedig kimondhatatlanul hálás vagyok, ezért nem is tudnék annyi "köszönöm"-öt írni, mely elég lenne ahhoz, hogy mindezt kifejezzem. A szívemhez nőtt, mind a karaktere(i)m, mind pedig ez az oldal. A napjaim szerves részévé vált az, hogy feljárok ide, és rengeteg zűrös időszakomban segítségemre volt, amit megint csak képtelen vagyok elégszer megköszönni. Az eltűnéseim minden egyes percét sajnálom, és minden egyes percet imádtam, amit itt töltöttem. Azt hiszem, soha nem lesz már még egy olyan élmény, mint amiben veletek, ezen a fórumon részem volt. Leírhatatlan az az érzésáradat, mely most bennem kavarog, de érezhetően a szomorúság a legerősebb. A szomorúság amiatt, hogy ezt kell tennem. Jó hír viszont, hogy nem zavarom tovább a légkört a jelenlétemmel. Ennyi, leálltam a hülye kommentáraimról, ígérem, ez volt az utolsó! De mit mondatnék még? Eddig se írtam semmi értelmeset, ha úgy vesszük, a sorok mégis csak telnek, mint a szemeim ezekkel az átkozott könnyekkel, és ez most nem vicc! Mit mondhatnék hát? Fantasztikus volt Veletek minden pillanat, Játékosok, és kedves Staff! Külön köszönet mindenkinek, aki elviselt, és minden jót kívánok a fórum összes tagjának, mert jó emberek vagytok mind, egytől-egyig. Szerencsésnek mondhatom magam, hogy akkor, csaknem két éve rátaláltam a DC FRPG-re, és tudom, ez így leírva, nem hangzik soknak, számomra emlékezetes, szép, és boldog két év volt. Soha ne adjátok fel, mint én tettem, ne széledjetek szét, ne adjatok semmilyen kritikára, mert nagyszerűek vagytok. Bolond az, ki ezt cáfolni meri. Tudom, voltak, és vannak is, elviselhetetlen pillanataim, mégis, elértem, hogy jó emberekkel ismerkedjek itt meg, és ez olyasvalami, amit már senki nem vehet el tőlem, akármi lesz is. De nem szülöm tovább a szavakat, szerintem az eddigiek is elegek voltak, örülök, ha valaki végig bírta olvasni, nekik pedig újra köszönöm, nem untatok tovább senkit. Aki meg nem, annak is köszönöm, mert Nektek tényleg köszönettel tartozom. Hogy a sok hülyesg után valami értelmessel zárjak: Boldog új évet kívánok mindenkinek, remélem mindőtök sikeres és szerencsés lesz a jövőben. Hatalmas fájdalom nekem ez a perc, ugyanakkor viszont elégedett is vagyok. Kétség nélkül mondhatom, ha voltak is rossz döntéseim, mert voltak, nem is kevés... egy sosem fog ezek közé tartozni. Mégpedig az, hogy csatlakoztam közétek. Nagyon jó volt veletek, de számomra ez az út véget ért, sajnos. Legalábbis nekem mindenképp sajnos. Elnézést kérek az érzelgősségért, ez most így sikerült. Maradjatok mindig együtt, és mindenkinek kívánok annyi boldogságot, amennyi nekem volt itt, köszönöm nektek ezt az élményt, ezt vigyétek tovább és adjátok tovább még sok-sok játékosnak. Vigyázzatok magatokra! Könnyezve búcsúzik innen:

Vájár/DC/FV/Blaze
(Nem skizofrénia, tényleg volt ennyi nevem!)

Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimePént. Jan. 11, 2013 4:45 pm

Őszintén a TDKR-ben nem értettem, hogy Blake, hogyan győzte meg pontosan Waynet arról, hogy visszatérjen, mert engem a szövege nem győzött volna meg. Most itt a válasz:
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2013 4:13 pm

VM-el nyár közepe felé egy DC frpg-s tábort tervezünk. Ezért fel szeretnék tenni egy-két kérdést, hogy tudjuk milyen az elképzelésetek. Nos:
Hol szeretnéd hogy legyen a DC tábor és hogy képzeled el? Mire számítasz, mi lenne ott szerinted ha ilyen táborról van szó? Meddig szeretnéd hogy tartson egy ilyen tábor?
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 3:52 pm

Joker mikor tud velem újra játszani?
Vissza az elejére Go down
Penny Danvolt
Civil
Civil
Penny Danvolt


Hozzászólások száma : 313
Join date : 2012. Aug. 09.
Age : 21

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 4:40 pm

"VM-el nyár közepe felé egy DC frpg-s tábort tervezünk. Ezért fel szeretnék tenni egy-két kérdést, hogy tudjuk milyen az elképzelésetek. Nos:
Hol szeretnéd hogy legyen a DC tábor és hogy képzeled el? Mire számítasz, mi lenne ott szerinted ha ilyen táborról van szó? Meddig szeretnéd hogy tartson egy ilyen tábor?"

Hol szeretnéd, hogy legyen a DC tábor és hogy képzeled el?
- Szerintem, Debrecen a legjobb választás. Az elképzelésem, hogy olyasféle lenne, mint egy comic con, csak ömm... baráti körben.

Mire számítasz, mi lenne ott szerinted, ha ilyen táborról lenne szó?
- *felfelé mutatok* Előző válasz: "olyasféle lenne, mint egy comic con, csak ömm... baráti körben."

Meddig szeretnéd, hogy tartson egy ilyen tábor?
- Szerintem ez költségvetés dolga. Ha sokat ad bele valaki, akkor akár egyhetes is lehet.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 10:13 pm

Na akkor elmondom én hogy terveztem még mielőtt eltűntem volna Very Happy Semmi baj Penny ötletével félre ne értse valaki, csak hát van nekem is.

Tavaly még a Dc tali idejében (mert hogy én sajnos nem tudtam elmenni) ötlöttem ki. Mindenki szereti a meleget, meg a vizet. Legalábbis még nem találkoztam olyan emberrel aki ne tudott volna jól szórakozni a Balaton partján. Úgyhogy akkor legyen Siófok ott is az egyik kemping, most nevet nem mondok, mert az már tényleg reklám lenne. Nem is drága, nem is túl rossz körülmények között tudnánk eltölteni egy gyönyörű, és tartalmas hetet.
Most egy kicsit kocka beszél belőlem, egy hetet tölthetünk szerepjátékkal, Gotham City, és az egész DC világban, anélkül hogy a szörnyű körváltásokra, vagy másra kellene várni. És ezt nem csak egyszerű mesélés, hanem igazi LARP (élő szereplős szerepjáték, ahol saját magunk személyesítjük meg karaktereinket), vagy asztali (igazi dobókockával), és sok más hasonló fórumunk témájába vágó társasjátékkal tudnánk eltölteni.
És most vissza a való világhoz, mivel ennyire azért nem mindenki fanatikus, ezért hát ott lesz a part, és remélem nem valamelyik csúcsidőszakot szavazzuk meg, akkor kellemes szórakozóhelyek, és hasonló szórakozni, sportolni, vagy csak pihenéssel eltölteni való időt találunk magunknak.
Aki kiskorú annak nem kell aggódni, mivel az oldal tagjainak száma legnagyobbrészt felnőttekből, vagy legalábbis felnőtt kezdeményekből áll. És ha a szülők nem engednének el így sem, szerintem szívesen megteszünk pár kilométert egy bemutatkozás erejéig, csak hogy el legyen tüntetve minden kétely. Ja igen és utazáskor (mert ha jól gondolom akkor Penny te debreceni vagy Very Happy én meg hajdúszoboszlói (ezt nem gondolom ezt tudom biztosan)) kísérőkként is funkcionálunk.

U.I.
Ha minden igaz tudok olcsón nyomott pólót szerezni Very Happy csak hogy valami maradandó emléke is maradhasson mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 2:06 pm

VM ötlete fantasztikus, én is Balantonra, konkrétan Siófokra gondoltam egyszerű okból: Nyáron jókat lehet ott szórakozni és Siófokot ismerem, mivel pelenkás korom óta járunk oda szinte minden nyáron fürödni. Én mint az asztali úgy az élő szerepjátékot is támogatom, részemről nem lenne probléma ha az egész hetet a kemping helyen töltenénk szerepjátékkal Very Happy Ami a szülőket illeti, szerintem ezzel tényleg nem lenne gond, én már voltam táborban felügyelő és csináltam is nappali táborokat mifelénk. Ha a szülőkkel gond lenne ahogy VM mondja egy személyes bemutatkozás és egy papír arról hogy mi átvesszük a gyerek felett a felelősséget megnyugtatna néhány szülőt.
Én személy szerint Pestről tudok kísérő ként funkcionálni majd, így aki annak környékén lakik ne aggódjon, megbeszélünk egy időpontot és csoportosan vonulnánk majd le Siófokra.

Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 4:20 pm

Nos gyerekek, VM-el kitűztük a tábor időpontját. Mivel senki nem mondta esetlegesen mikor szeretné, ezért az időpont július 29-től augusztus 4-5ig lesz Siófokon. Vagy az Ifjúsági vagy az Aranypart kempingben. Az Ifjúsági bár olcsóbb, de az Aranyparti szebb és közelebb van a centrumhoz is. Míg az Ifjúsági egy hétre 11900 Ft lenne kb az egész hétre, az Aranyparti 14000 Ft / hét egy személynek. Igen, ez csak a szállás, amiben van zuhanyzó, meg wc. A kaját vagy közösen oldanánk meg, vagy mindenki egyénileg. A fő találkozó hely Budapest lesz, onnan mennénk együtt Siófokra mint csapat, de természetesen akinek Siófok közelebb van, jön oda. Kinek hogy jobb. A szkeptikus szülők számára lesz készítve nyilatkozat, amiben magamra vállalom a felelősséget, és mindenki aki 18 alatt van, csak az aláírt papírral jöhet, vagy a szülőnek személyes/telefonos megegyezését kell hogy adja arra, hogy jöhettek. Igen, ez azért fontos, hogy mi tudjuk hogy elengedtek, a szülő tudja hol vagytok. Nehogy baj legyen. Esetleges megjegyzéseket szívesen várjuk!
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Kártyás ember
Gaztevő
Gaztevő
Kártyás ember


Hozzászólások száma : 281
Join date : 2011. Aug. 19.

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 4:47 pm

Jól hangzik, ha időpont jó lesz(sajnos még nem tudom pontosan), én tuti megyek. Very Happy Amúgy jó lett a bal oldali utolsó hozzászólás cucc-izé-valami.
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 6:08 pm

Remélem jó lesz az időpont, mert tudom hogy múlt évben táborban voltál és ezért nem tudtál jönni a DC-talira. Ezért reménykedem hogy idén már látunk téged ^^
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 6:15 pm

Társalgó        - Page 6 Anon1121.chatango
Na hát akkor minden kedves női, és lányi játékosunknak boldog nő napot kívánok. És gondoljatok bele, ez a nap most csak a tiétek, úgyhogy használjátok ki, legyetek annyira egoisták, és kívánjatok bármit, mert mi bolond férfiak meg is fogjuk adni nektek. Úgyhogy hajrá fel az emancipációért.

Társalgó        - Page 6 Rozsa
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 7:04 pm

Nos, akkor Nő nap alkalmából Pennyvel úgy döntöttünk, hogy mi igénybe vesszük ezt a kívánhatunk egyet lehetőséget és 5-5 kreditet fogunk kívánni Very Happy Én ezt Airie-val és Joquinn-al is igénybe venném, mert egocentrikus vagyok. És mivel Pennyvel annyira ellenhálhatatlan fiatal hölgyek vagyunk, és mert kedves VM annyira nagyon szeretsz minket teljesíted nekünk ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimePént. Márc. 08, 2013 10:26 pm

Hát Airie drága, tudod, hogy tőled semmit sem bírok megtagadni. Úgyhogy betartom szavam, írásom és engedek a belső késztetésnek. Azt kívánom, hogy kívánságodat azt az öt-öt kreditet isten adja meg neked, mert hogy én nem fogom az biztos Very Happy De ettől függetlenül élvezd az napot mert már csak másfél óráig tart.
Vissza az elejére Go down
A Karmester
Gaztevő
Gaztevő
A Karmester


Hozzászólások száma : 248
Join date : 2011. Apr. 06.
Age : 29

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 7:05 pm

Nos utólag is de Boldog nő napot minden női tagunknak! Be kéne iktatni egy férfi napot is nem gondoljuk?
Vissza az elejére Go down
Airie
Gaztevő
Gaztevő
Airie


Hozzászólások száma : 327
Join date : 2012. Mar. 06.
Age : 33
Tartózkodási hely : Arkham Intézet

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 7:28 pm

Férfi nap az év összes maradék napján van, kivéve amikor Nő nap van kedves Kari Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/airie
Vendég
Vendég




Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 6:25 am

Van Apák napja Very Happy bár ez még itt mindenkitől messze áll, de ráfogjuk, hogy az az Very Happy

http://hu.wikipedia.org/wiki/Apák_napja
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 10:30 am

Mindenkinek kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok^^
Most nézem és már egy éve itt rontom a levegőt, ami elég furcsa érzés számomra a jó értelemben, mert még soha nem voltam egy fórumon se ilyen hosszú ideje. Igen, nekem egy év játszás azért hosszú idő. De nagyon gyorsan eltelt ez az idő, ami csak azt jelzi, hogy felettébb jól érzem magam köztetek, szóval valamit nagyon jól csináltok srácok! ^^ Meg szeretném köszönni a türelmeteket, hogy kitartottatok velem jó és rossz időkben is, remélem még sokáig fogjuk élvezni egymás társaságát Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Tigra
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Tigra


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2011. Jun. 11.
Age : 28

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 3:12 pm

Minden fórumozónak boldog és tojásokban vagy éppen sok vödörnyi hideg vízben gazdag Húsvéti Ünnepeket kívánok!
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Civil
Civil
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 113
Join date : 2012. May. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : mindig változó

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 10:51 pm

Boldog Karácsonyt mindenkinek.. ja hogy ma Húsvét van? Az időjárás megzavart... na de poén félretéve Sok piros tojást fiúknak, sok szódavizet a lányoknak (még ha kicsit késve is Very Happy)
Vissza az elejére Go down
http://gtafights.proboards.com/
Andrew Ramirez
Törvényen kívüli
Törvényen kívüli
Andrew Ramirez


Hozzászólások száma : 413
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 28
Tartózkodási hely : Gotham

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 10:27 pm

Nem tudom, hogy Staff kiírta-e de én nem rég vettem észre, hogy már van szavazás a versenyeknél, gondoltam szólok. Ja és hogy ne legyen személyes reklám, szavazattok a legjobbra Very Happy
Vissza az elejére Go down
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 1:12 pm

Köszönöm Rami Very Happy Hiányzik ide nekem olyan valami hogy villámhírek, ahova egy-két mondatos felszólításokat ki tudok rakni mert nem akarom velük teleszemetelni a topic-okat és az se biztos hogy kinyitják a topicot a játékosok, így legalább a nyitóoldalon szem előtt lenne egyből. Mit szóltok drágáim, jó lenne egy ilyen? Mondjuk ha jön a körváltás ideje figyelmeztetés hogy határidő van írni kéne, vagy ilyen apró hírek hogy valahova valami ki lett rakva és nézzétek meg ki lenne írva a főoldalra villámhírnek.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
Amber Silverwolf

Amber Silverwolf


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Apr. 18.

Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 1:12 pm

Sziasztok!
Írok egy modern korban játszódó fantasy regényt. Körülbelül a felénél járhatok. Lenne olyan vállalkozó szellemű jelentkező, aki elolvasná, és véleményezné, segítene kiszűrni a gyenge pontokat, esetleg ötleteket adna, miképpen tehetném jobbá?
Az elől sem zárkózom el, ha valaki örömmel folytatná velem a történetszövést szerzőtársként.
Előre is köszönöm a segítséget!
Szép napot mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Társalgó        - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó    Társalgó        - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó
Vissza az elejére 
6 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társalgó-
Ugrás: