DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Random Magyar Virtuális Képregény Magazin

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Madárijesztő
Admin
Admin
Madárijesztő


Hozzászólások száma : 1325
Join date : 2011. Feb. 21.
Age : 33

Random Magyar Virtuális Képregény Magazin Empty
TémanyitásTárgy: Random Magyar Virtuális Képregény Magazin   Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeCsüt. Jún. 30, 2011 11:47 pm

Random Magyar Virtuális Képregény Magazin Random_logo

Egy online és ingyenes Magyar alkotók által készített képregény antológia. Nem csak olvashatod, de te magad is jelentkezhetsz alkotónak.
Vissza az elejére Go down
https://dcuniversefrpg.hungarianforum.net
A Fekete Lovag
Civil
Civil



Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jun. 18.

Random Magyar Virtuális Képregény Magazin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Random Magyar Virtuális Képregény Magazin   Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeKedd Aug. 02, 2011 2:44 pm

Megjelent a Random Fansevice!
A Random magazin Manga kistestvér sorozatának első része!
Itt is örömmel látjuk a fiatal és kezdő alkotókat majd Smile
Vissza az elejére Go down
Mobster
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Mobster


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 10.
Age : 25
Tartózkodási hely : Kecskemét

Random Magyar Virtuális Képregény Magazin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Random Magyar Virtuális Képregény Magazin   Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 4:29 pm

kérhetnék honlapcímet a előzőről?
Vissza az elejére Go down
A Fekete Lovag
Civil
Civil



Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jun. 18.

Random Magyar Virtuális Képregény Magazin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Random Magyar Virtuális Képregény Magazin   Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeHétf. Júl. 16, 2012 9:37 pm

http://random-magazin.blog.hu/
Ott vannak a képregények menüpontokban. Amiket én írtam az a Város Legendái 2-3-4 és a Farkasok Völgye, a Gombalovas Különszámból.
Vissza az elejére Go down
Mobster
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Mobster


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 10.
Age : 25
Tartózkodási hely : Kecskemét

Random Magyar Virtuális Képregény Magazin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Random Magyar Virtuális Képregény Magazin   Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 1:18 pm

Elismerésem, nagyon tetszik az alap története, és a humora is nagyon jó Very Happy Annyit szeretnék kérdezni, hogy a város legendái c. irományod többi részeit hol tekinthetem meg? Nagyon tetszik.
Vissza az elejére Go down
A Fekete Lovag
Civil
Civil



Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jun. 18.

Random Magyar Virtuális Képregény Magazin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Random Magyar Virtuális Képregény Magazin   Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 4:11 pm

Köszönöm Smile
De a Város Legendái igazából a rajzoló agyszüleménye, Balázsé. Az első három rész a Random Képregénymagazin első kötetben jelent meg. A negyedik szám már önállóan. Másodikban kisegítettem Balázst és harmadik meg negyedik számot már én is írtam. Mivel ezzel zárult az első sztori így szünetet tartunk és más projekteken vagyunk. Én most nyár vége, ősz elejére készülők egy nagy dologgal. A VL egyszer majd még visszatér, de most inkább kísérletezünk Balázzsal más-más képregényekkel.
Vissza az elejére Go down
Mobster
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Mobster


Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 10.
Age : 25
Tartózkodási hely : Kecskemét

Random Magyar Virtuális Képregény Magazin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Random Magyar Virtuális Képregény Magazin   Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeKedd Júl. 17, 2012 4:15 pm

Értem. Én is szeretnék íróként elhelyezkedni ezen a honlapon, szóval megtiszteltetés lenne, ha segítenének, és dolgozhatnék veletek.
Vissza az elejére Go down
A Fekete Lovag
Civil
Civil



Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Jun. 18.

Random Magyar Virtuális Képregény Magazin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Random Magyar Virtuális Képregény Magazin   Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitimeSzer. Júl. 18, 2012 1:04 am

Jelentkezz szépen Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Random Magyar Virtuális Képregény Magazin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Random Magyar Virtuális Képregény Magazin   Random Magyar Virtuális Képregény Magazin I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Random Magyar Virtuális Képregény Magazin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Off Részleg :: Társoldalak-
Ugrás: