DC Univerzumban játszódó FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DC Univerzumban játszódó FRPG


 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
A még tapasztalatlan játékosokat kérném, hogy mindenképpen olvassák el az Első lépések-ről szóló rövid leírást! Ha az informálódás után is még további kérdésed lenne, nyugodtan keresd fel bármelyik staff tagot. Szívesen útba igazítunk.
Legutóbbi témák
» Társalgó
Teodor Black I_icon_minitimeCsüt. Aug. 26, 2021 3:05 pm by Demolition Captain

» Diego Crown
Teodor Black I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2015 10:54 pm by Diego Crown

» Rekviem
Teodor Black I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2015 8:09 pm by Madárijesztő

» A Robinson park
Teodor Black I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 5:50 pm by Andrew Ramirez

» Csokit vagy csalunk!
Teodor Black I_icon_minitimeVas. Jún. 21, 2015 4:52 pm by Andrew Ramirez

» Jess Kayle - A Sárkány Gyermeke
Teodor Black I_icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 11:15 pm by Jess Kayle

» Jess Kayle
Teodor Black I_icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 4:35 pm by Jess Kayle

» Amecchi Előtörténet
Teodor Black I_icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 6:24 am by Madárijesztő

» Orvosi igazolások
Teodor Black I_icon_minitimeKedd Jún. 02, 2015 9:13 pm by Ra's Al Ghul

» Smallville Állatkert
Teodor Black I_icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 11:13 pm by Cybergyík

Tükör
All Comics
Blateco
HálóZsák
NewGen
Genzo Comics
ComicVine (angol)
</span

 

 Teodor Black

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeKedd Feb. 22, 2011 5:52 pm

Születési név: Teodor Black
Egyéb név: Teo;Messiás
Kor: 25
Magasság: 185 cm
Súly: 70 kg
Hajszín: Fekete
Bőrszín: Fehér
Egészségi állapot: Egészséges
Család: Anya-Dorothy Smith(halott); Apa-James Black(tartózkodási helye ismeretlen)
Foglalkozás: Építési munkás
Oldal: Semleges
Ellenségei: Nincsenek
Szövetségesei: Tolvajok Fejedelme

Törzshely: Gotham Küvárosában lévő Palma Hotel.

Jellem: Teo egy magányos farkas. Életében megtanulta, hogy csak magában bízhat. Nem zárkózik el az emberektől, sőt, keresi társaságukat, de azok mind felületesek. A 3 lépés távolság igaz az Ő esetében. Nagyon szabadszájú , véleményét még akkor is kinyilvánítja, amikor nem lenne szabad. Érti a humort, sokszor próbálja meg magát viccelődve kivágni a szorult helyzetekből. Ugyanakkor Teo meleg szívű, nemes cél vezérli, mégpedig az emberek helyzetének megkönnyítése.

Szakképzettség: Kiválóan ért az összes utcai fegyver használatához (kések, pisztolyok), és az utcai harcban is megállja a helyét.

Képesség: Mivel Teo sokat dolgozott építkezésen, fizikai ereje, és teherbíró képessége magas szintű. A szórólapozások közben volt gondja kóbor kutyákkal, és hajléktalanokkal, ami következtében megtanult gyorsan futni.

Pénzügyek, tulajdonok, stb.

--------------------------------------------------------------------------------------
Pénz

Fizetés: 500 $
Fizetésnapok: 03.19;04.02;04.16;04.30;05.14;05.28;06.11;06.25;07.09;07.23;08.06

Esedékes: 08.20;09.03;09.17;10.01;10.15;10.29;11.12;11.26;12.10;12.24
Összes: 6500 $
Elköltött: 3350 $
Fennmaradó: 3150$
--------------------------------------------------------------------------------------
Kredit

Összes: 9
Elköltött: 4
Fennmaradó: 5
--------------------------------------------------------------------------------------
Tulajdonok, felszerelés, NJK, vásárolt dolgok, stb.

Desert Eagle .50
KA-BAR katonai kés [/color]
Golyóálló mellény(850 $)
Speciális lencse, ami hőlátó, zoomoló, és éjjellátó funkcióval van ellátva. A lencse a maszkba van építve.(2500 $)
NJK: -
--------------------------------------------------------------------------------------


A hozzászólást Teodor Black összesen 17 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 19, 2011 12:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeKedd Feb. 22, 2011 5:57 pm

Utcai banzáj
A tegnap este nem volt egy jól megtervezett akció. A lány, akit titkon követtem, belefutott pár punkba, akik elkezdtek erőszakoskodni vele. Sajnos nem taktikáztam, azt hittem, hogy lemegyek, és szétcsapom őket pár perc alatt. Mégsem így történt. A lányt kis híján megerőszakolták, én meg szereztem pár sérülést. A vállam belilult, a lábam lehorzsolódott, és az arcom is megdagadt egy picit. Legközelebb jobban átgondolom a dolgokat, mert ha így teszek máskor is, húzhatnám én is a rövidebbet. Na de végülis sülhetett volna el rosszabbul is a dolog, halálos áldozatok nincsenek, csak egy lelki sérülést számolok fel magamnak. Vagy az ellen számára? Midenesetre ha összefutok még egyszer a bandával, nem állok jót magamért. Leszűrtem a tanulságot: fegyver, fegyver, fegyver. És akkor talán a lány is odaadta volna a telefonszámát.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeKedd Feb. 22, 2011 6:04 pm

Evakuálás


A munkából a szállásra menet egy spontán szervezett tüntetésbe botlottam. Nem is tüntetés volt az, hanem inkább egy lázadás. A szállót bezárják, hogy a helyére szállodát építhessenek. Természetesen a fejesekre hárították a munka nehezebb részét. A felbőszült csürhének ez nem tetszett, vadállat módjára kerekedtek neki, hogy a "felelősöket" felelősségre vonják. A barmok.
Fegyvert ragadtam, és a segítségükre siettem. Eldördült egy lövés, a rendőrök még engem tettek felelőssé a helyzetért. Mindegy. Legalább nem halt meg ártatlan.
A névjegyemet utcai módon hagytam ott: Messiás, nem Bagoly vagyok .

Teodor Black Spidermannoirbydiznot


A hozzászólást Teodor Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 13, 2011 9:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeKedd Feb. 22, 2011 6:24 pm

3 hónap


Az elmúlt három hónapban a Palma Hotel- beli tartózkodásom megkönnyítette a dolgomat mind a pihenés, mind az igazságszolgáltatás szemszögéből. A bűnözők rettegik a nevemet, a köztudatba sikerült beleégetnem a Messiás nevét. Bár a hatóságokkal hadilábon állok, sokat köszönhetnek nekem a Külváros lakói: csökkentettem a bűnözést a városban, bár még mindig akadnak nagy kutyák, akiket én, mint “pitiáner” bűnüldöző nem rémítek meg. Szeretnék, de nem mindig sikerül sérülés nélkül ténykedni: horzsolásokkal, zúzódásokkal, kisebb vágásokkal térek haza egy-egy akcióból, de az ellenfeleim is szenvednek pár álkapocs-, és bordatörést, időleges sántulást, meg minden szépséget. A falon mindig ott sötétlik a fekete álarcos graffitije.
A hatékonyságomat is képezem. Részletesen tanulmányozom a város térképeit, és számomra előnyös, mások számára lehetetlen útvonalakat tervezek. Így hamarabb ott tudok lenni bárhol, mint az ember azt gondolni merné. Továbbá foglalkoztat a ninják élete, könyvekkel próbálok tanulni valamit a mesterségükről, mint pl. lopakodás, rejtőzködés, mozgékonyságot elősegítő gyakorlatok( a nehéz fizikai munka leköti az izmaimat).
A bűnüldözés mellett is zajlik az élet: többek között sokat dolgozom, sokszor esélyt se látva arra, hogy éjszaka a hidegbe kimerészkedjek egy kis vérpezsdítő testedzésre. A munkahelyem fix, ugyanis felvettek egy építőipari cégbe, mint munkás.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeKedd Feb. 22, 2011 6:25 pm

A Rendező



Fáj a fejem. Hogy mire emlékszem? Volt egy flúgos csóka, aki a bolondját járatta velünk, meg egy szedettvedett társaság, akiknek a nevét sem tudom. Kivéve Sziklát, de életemben nem hallottam róla. A lényeg, hogy kaptam egy nagy pofont, amitől valószínüleg kifeküdtem. A maszkom...Jézusom, a maszkom az ölemben van, kipingálva. Lehet hogy a rendőrök leleplezték titkos énemet? De akkor...hogy-hogy nem a fogdán ülök? Nem értem.
A munkám miatt keveredtem bele ebbe az őrültségbe. Persze a saját hibámból. Ha végzem a feladatom, nem törődve senkivel, akkor nem kábítottak volna el, nem kötöztek volna székhez, és nem ütnek le megint. De legalább tudom, hogy nagy a baj Gotham utcáin.
Az viszont fáj, hogy a másik két pasas otthagyott. Nem haragszom rájuk, de megfogom említeni nekik, ha összefutunk. És remélem találkozunk még a jövőben...
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeVas. Márc. 13, 2011 9:45 am

A Veretlen

A Knight Stadionba nem volt könnyű bejutnom. Az évszázad meccsét így sem láttam, hiszen Sziklával- akivel már találkoztunk- ártlmatlanná tettünk pár bizalomriasztó biztonságiőrt. Bekell valljam, hoztam a formámat, de azért egy kicsit leizzadtam. Főleg akkor, amikor az egyik kamerán dulakodást láttunk, meg fegyvereket, de ezek a balfék biztonságiőrök jóvoltából eltévedtünk. A meccsnek valamiért hamarabb lett vége, mint gondoltam, de még így is akadt bőven látnivaló: macskák, denevérek, pingvinek egy helyen, tiszta állatkert. Vajon mi lehetett ez? Véletlen? Vagy valaki szándékosan választotta a helyet leszámolás helyszínéül? Mindenesetre megint új tapasztalatot szereztem: ha fegyver van nálad, próbálj meg a hátsó bejáraton közlekedni.
Vissza az elejére Go down
Kétarc

Kétarc


Hozzászólások száma : 803
Join date : 2011. Feb. 22.

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeSzomb. Márc. 19, 2011 5:05 pm

Pénz: 1000$

Kéthetente kapott fizetésed: 500$

Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 2:14 pm

Fogd a pénzt, és fuss!

Szikla a fegyverboltjában felkért, hogy segítsek be neki egy ügyben. Elfogadtam, és egy elhagyatott irodába mentünk, ahol a Tolvajok Fejedelme nevű formáció tagjai fogadtak minket. A vezetőjük, Monica elmondta, hogy a Maroni családot, és a Római Birodalmat kell összeugrasztani, ebben segítségünket kérték. Én, Szikla, és Duncan bólintottunk, és együtt indultunk, hogy elkapjunk valakit, aki beszélni fog nekünk. Az utcán le is számoltunk egy 5 fős bandával, de nem várt fordulatba ütköztünk. Duncan felfogása szerint minden bűnös léleknek a pokolban a helye, és végzett az egyik megkötözött bandataggal. Ez a fajta hozzáállás teljesen eltér az enyémtől, és összekülönböztünk. A helyzet annyira súlyos lett, hogy Duncan úgy döntött, inkább egyedül folytatja tovább az akciót. Nem tartotta senki vissza, így megfogyatkozott a csapatunk.
Sziklával Lang úr kereskedése mellett elhaladva gyanús dolgokra lettünk figyelmesek. A házaspár nem tudta fizetni a védelmi pénzt, és Falcone ráküldte az embereit, hogy vasallják be azt. Szerencsétlenségükre mi pont arra jártunk, és megszabotáltuk az akciójukat. Szikla kómába esett a dulakodás közepette, és az én karom is csúnyán megsérült. Egy embert megöltem, nem tehettem mást. Nem vagyok rá büszke, de önvédelemből tettem, amit kellett. A lányok kiderítették, hogy hova kell mennünk, és Falcone egyik raktárhelyiségébe csöppentünk, ahol tömérdek mennyiségű pénzt tároltak.
Kezdek hozzászokni, hogy mindenkivel ellentmondásba kerülök. A Tolvajok Fejedelme tagjai egy emberként mondták, hogy a pénzhez hozzányúlnak, én elleneztem. Már majdnem történt valami, amikor a Sárkányok Szövetsége rajtunk ütött. Elkezdtünk harcolni, egyensúly volt az erőben. Hol macskák hullotak porba, hol a ninják lettek harcképtelenek. Már-már elesni látszottunk, amikor három új szereplő jelent meg a színen. Innentől kezdve a csata új fordulatot vett. Az én akcióm annyiban merült ki, hogy felkellett gyújtanom a pénzhalmot, miközben egy lövész sorozatosan tüzelt rám. A vége az lett, hogy az egész raktárhelyiség felrobbant. Végül senki sem lett oda, a Tolvajok Fejedelmével összeszedtük egymást, és elhagytuk a helyet.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 2:27 pm

2 hónap

Az elmúlt két hónapban nem tétlenkedtem: éjszakánként egyre távolabb kerültem a Külvárostól, célom, hogy minél többet tudjak meg a ninja hadról. Pár arc bezúzásával megtudtam, hogy a Sárkányok szövetségével volt aznap éjszaka dolgunk, és ha nem hazudtak, akkor mi Kobra Trinity-vel, és embereivel csatáztunk. Élükön egy nő van, bizonyos Liu Shui. A Kínai negyedben úgy mozogtam, mint egy árny, nem ütköztem komolyabb ellenállásba.
Tanultam pár hibámból, és beszereztem ezt-azt Szikla fegyverboltjában.
A Tolvajok Fejedelmének besegítek itt-ott. Pár arcot elkapok, megdolgozom egy kicsit őket, gyengítem a maffia sorait. Ezzel járulok hozzá a szebb jövőhöz.
Monicaval flörtölgetünk. Civilbe még nem találkoztunk, még egyikünk sem látta a másik arcát maszk nélkül. Ez csupán munkahelyi flört, de ki tudja, mi lesz még belőle. Talán egyszer elhívom egy igazi randira. De addig marad a kettős élet: napközben egy senki munkás, éjjel a Messiás.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16, 2011 2:44 pm

Golyóálló mellény megvéve 850 $-ért.
Vissza az elejére Go down
Teodor Black

Teodor Black


Hozzászólások száma : 185
Join date : 2011. Feb. 22.
Age : 34
Tartózkodási hely : Pécel

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimePént. Jún. 17, 2011 3:25 pm

Bevásárlás

Tehát ez az a roncstelep, amit keresek. Dr. Cletus játszótere, látszik, hogy egy meg nem értett zseni lakja ezt a „szemétdombot”. Még nem találkoztam vele, de állítólag Ő az egyik legnagyobb elme, akit egy pénzzel rendelkező senki felkereshet. Ha kell valami, itt biztosan megtalálod.
Egyik éjszaka ismét besegítettem Monica csapatának. Egy kis helyszínelést kellett végeznem, amolyan besurranós, nyomokat hagyós, és az ellenségre rákenős stílusban. A meló egyszerűnek tűnt: egy üres ház nem rejthet magában veszélyeket. Kivéve ha az nem üres. A Falcone behajtóinak főhadiszállásként szolgáló ház nem némult el teljesen, az info rosszul lett leadva, és egy taggal majdnem összetűzésbe kerültem. Nem volt nagy gáz, mert aludt, de lehetett volna rosszabb is. Ezután panaszkodtam a macskáknak, hogy én nem látok a sötétben, ezért minden egyes éjszaka 0-ról indulnak a túlélési esélyeim. Ekkor merült fel Dr. Clathus Poffenberger neve, Monica mondta, hogy keressem fel, ha van konkrét elképzelésem.
Az öreg azt sem vette észre, hogy bejöttem. Valamin nagyon dolgozhat, ha ennyire megfeledkezik a külvilágról. Köhintek egyet, de még mindig nem veszi észre, hogy nincs egyedül a helyiségben. Megköszörülöm a torkomat, aztán jól érthetűen megszólalok:-Dr. Clathus Poffenberger?
Az idős úr felnéz, és megrökönyödést nem mutatva válaszol:- Hogy jutott be ide?
-Nyitva volt az ajtó. Ahhoz képest, hogy nagy feltaláló hírében áll, nem sokat ad a biztonságra.
-Ajj fiam, ezek a falak ha mesélni tudnának…- mondja, és feláll a székből, megindul felém.- Amit nem látsz, az nem biztos, hogy nincs.- Újjaival körbemutogat. Biztosan valami elkerülte a figyelmemet. A kezét nyújtja, barátságosan. - Clathus Poffenberger, feltaláló, és időutazó. Doktor. – Teszi hozzá szórakozottan. Hiába, a tudósok már csak ilyenek.- Kit tisztelhetek személyedben?
Tetszik az idős stílusa. Nem szállt el a megannyi diploma, és oklevél megszerzése után, teljesen úgy kezel, mintha egyenlőek lennénk.
- Teodor Black vagyok, és hallottam önről ezt-azt.- Elfogadom a jobbját, és kezet rázunk.- Szükségem lenne valamire, amit csak ön képes megvalósítani. Vagy tévedek?- Kis mosolyra húzódik a szám. Az öreg egyből veszi a lapot.
- Méghogy tévedsz? Hehh, fiam, én bejártam mind a négy tájegységet a tudományt hajszolva. Tanultam Cambridgen, Oxfordon, a Magyar Tudományos Akadémiától a párizsi Sorbonne egyetemig mindenhol jártam. Segítettem a NASA-nak, a CIA-nak…..- és csak nyomja, és nyomja. Egy kicsit elvetettem a sulykot. Talán napestig elhallgathatnám ezt a professzori élménybeszámolót, de nekem dolgom van.
- Igazából egy maszkba szeretnék építtetni.
Az öreg hirtelen elhallgat, és áhitattal felteszi a kérdést:- Egy maszkba?
-Igen, egy maszkba.- Mondom, és már elő is állok az ötlettel. – Szeretném pár funkcióval bővíteni: éjjellátás, zoomolás, és hőlátás.
-Hmmm… Barlangász vagy?
- Igen uram, barlangász vagyok.
- És minek a zoomolás?
-Néha vadászok is.
-Hmmm…- hümmög, és elindul az asztalához. – Van itt valami. Itt mindig van valami. Csak megkell tanulni előkotorni.- Mondja, és már rajzol is egy hatalmas papírra. Egyenleteket, vázlatokat, megjegyzéseket a lapra. Hihetetlen, milyen gyorsan vág az agya. Nem telt el 3 perc, és már végzett is a papírmunkával.
-Nesze. Speciális lencse, ami tökéletesen alkalmazkodik a kívánt látási viszonyokhoz. Esetleg eltudnád nekem hozni a maszkot, hogy megvalósíthassuk?- kérdezi, mire előkotorom a maszkot a táskámból. Leteszem az asztalra. A professzornak elkerekednek a szemei, de nem szól semmit, csak munkához lát.
Nem is tudom, mennyi idő telt el. Fél óra, egy óra? A remekmű már az asztalon van, már csak arra vár, hogy használhassam. Az öreg még egy szót sem szólt a „Készen” kívül, amióta megpillantotta a maszkot. Megköszönöm neki, odaadom a 2500 $-t, és elindulok az utamra. Még mielőtt kilépnék az ajtón, a professzor váratlanul megszólal.
-Héj!
Visszafordulok, és legnagyobb meglepetésemre a professzor arcán széles mosoly terül el. Most nézem, hogy milyen kedves idős úr benyomását kelti.
-Óvatosan azokkal a vadakkal! Úgy hallottam veszélyesek.
A mosoly átterjed az én arcomra is. Biccentek egyet, és elhagyom a helyiséget. Gotham vár.

Speciális lencse megvéve 2500$-ért
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14, 2011 1:05 pm

Bővítéseidnek jutalma + 2 kredit.
Vissza az elejére Go down
Vadmacska
Önbíráskodó
Önbíráskodó
Vadmacska


Hozzászólások száma : 2487
Join date : 2011. Feb. 22.

Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitimeHétf. Okt. 24, 2011 10:39 am

Egy hónapnyi inaktivitás miatt mesélői NJK lett a karakterből.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Teodor Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Teodor Black   Teodor Black I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Teodor Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
DC Univerzumban játszódó FRPG :: Adattár :: Előtörténetek és Adatlapok :: Adatlap, bővítések :: Lezárt adatlapok-
Ugrás: